>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata - Kanada 2021 (Edmonton - Red Deer)

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
No i zaczyna się granie a nie pitolenie, dziś i jutro karty na stół bo jak nie to wyjazd.
Mecze o fajnych porach więc szykuje się nam uczta i przedsmak mega półfinalow. Jeżeli tylko nie będzie niespodzianek to będziemy mieć półfinały Kanada - Szwecja i USA - Rosja, no chyba że Finowie sprawia psikusa i w derbach ograja Szwedów to klasyk Kanada - Rosja na półfinałowy deser będziemy mieli.
Dzis prochu się nie wymyśli i gole i pkt Peterki i Stutzle to naturalny odruch. Co do Rosji to stety, niestety taki mają styl w młodzieżowych mistrzostwach że faza grupowa nie liczy się dla nich za bardzo. To dziś muszą pokazać wszystko. Askarova stać na zagranie na zero bo to ogromny talent, bardziej liczę że obrona coś Spartoli ale wszyscy mają świadomość że jak zatrzymają pierwszy niemiecki atak to po herbacie dla Niemców, ale nie będzie to takie proste bo Niemcy to niewygodny dla nich rywal. Niespodzianki się nie spodziewam ale dobrego meczu. I takie typy.

Niemcy gol w pierwszej tercji kurs 2,97
Niemcy Over 1,5 gola kurs 2,75
Peterka gol kurs 3
Stutzle gol kurs 2,9
Niemcy plus 4,5 kurs 1,8
Stutzle Over 0,5 pkt kurs 1,5
Peterka over 0.5 pkt kurs 1,52
Stutzle Over 1,5 pkt kurs 3
Peterka Over 1,5 pkt kurs 3,1

Z drugiej strony Rosja może odpalić bo potencjału tam od groma i takie gole
Amirov gol kurs 2,2
Podkolzin gol kurs 2,4
Ponomariov gol kurs 4,8

Później cuś o derbach Skandynawii
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Co do derbów Skandynawii ciężko tutaj przewidzieć moim zdaniem zwycięzcę. Szwecja faworytem, ale czy Finlandia nie powalczy? Niemela bodajże z kontuzją, marne szanse na występ, a to byłaby spora strata, jeżeli nie zagra. Myślę, że szanse są w miarę wyrównane, bardziej niż to kursy wskazują. Dla emocji kanadyjka, pobieram Lundella i Sonderstroma. Pierwszy to najlepszy punktujący po Niemeli, a drugi będzie chciał się zrehabilitować za nietrafionego karnego z USA. Próbujemy dubelka:

Anton Lundell powyżej 0.5 punktu @1.58 ✅
Victor Soderstrom powyżej 0.5 punktu @1.70 ❌
AKO @2.69 Fortuna ❌
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Szwecja jest chyba przeszacowana, bo @1.55 do @2.48 na awans? To są derby, kije będą trzeszczeć, a moim zdaniem Szwedzi nie pokazali na tych mistrzostwach tyle, żeby być aż takim faworytem. Owszem, wlali Czechom (ale Czesi są przeciętni jak dotąd), meczu z Austrią nie ma co liczyć, potem remis z Rosją i brak nawet bramki z USA. Biorąc pod uwagę że to bukmacherka, to w kursie na Finlandię widzę value.

Finlandia awans @2.48 (braaaaawo chłopaki! Ale za tyle szans im się to należało. A Szwedzi chcieli obronic wynik i ich pokarało)

Drugi typ dość prawdopodobny:

Obie strzelą po 2+ bramki: @1.67

Kanadyjka:

Niemela >0.5p - kurs @1.77
Soderstrom >0.5p - kurs 1.70

AKO: @3.01

PS. Niemcy jednak zajechani fizycznie (piszę to po 2 tercji), gubią krążek w przewagach, wyraźniej wolniejsi od Rosjan. Chyba nic z tego nie będzie :) (może jeszcze coś napiszę, bo minutę po tym strzelili bramkę.. ;) )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Myślę, że live Niemców X2 po @5.16 STS live można próbować, Rosjanie błędy popełniają Peterka sam na sam nie strzelony ❌

Edit. teraz Elias poprzeczka :D
 
Ostatnia edycja:
G 25

grisza123

Użytkownik
Szwecja jest chyba przeszacowana, bo @1.55 do @2.48 na awans? To są derby, kije będą trzeszczeć, a moim zdaniem Szwedzi nie pokazali na tych mistrzostwach tyle, żeby być aż takim faworytem. Owszem, wlali Czechom (ale Czesi są przeciętni jak dotąd), meczu z Austrią nie ma co liczyć, potem remis z Rosją i brak nawet bramki z USA. Biorąc pod uwagę że to bukmacherka, to w kursie na Finlandię widzę value.

Finlandia awans @2.48

Drugi typ dość prawdopodobny:

Obie strzelą po 2+ bramki: @1.67

PS. Niemcy jednak zajechani fizycznie (piszę to po 2 tercji), gubią krążek w przewagach, wyraźniej wolniejsi od Rosjan. Chyba nic z tego nie będzie :) (może jeszcze coś napiszę, bo minutę po tym strzelili bramkę.. ;) )
Florian Elias??!!
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Mam pograne x2 przed meczem, ale jakby nie to, to próbowałbym live.

Edit: No szkoda, mieli swoje szanse. Głupia pierwsza bramka, poźniej Elias nie trafił z bliska do pustej, a z Rosją takie szanse obowiązek wykorzystywać. Można pogdybać, co by było jeżeli od początku graliby w pełnym zestawieniu, gdyby był jeszcze Borzęcki, a tak to jednak tych sił trochę zabrakło.

Ale skoro tak wyglądał mecz z kursami na awans @1.01 do @18, to jak to odnieść teraz do kursów na derby Skandynawii..
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Szacun dla Niemców za walkę do samego końca, jeden z dużych pozytywów tego turnieju, mało brakowało, a doszłoby do dogrywki, szkoda bo szanse były
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
ładnie zagrali Niemcy. Słupek Stutzle w pierwszej tercji i poprzeczka Eliasa w trzeciej , co to by było jakby to weszło. Ładny mecz Niemców, którzy dla kazdej ekipy byliby wymagajacym rywalem, Kanady czy USA.
Co do meczu Szwedów z Finlandią , Szwedzi faworytem i dla mnie wiecej tam potencjału i talentu grupe mieli duzo trudniejszą niz Finowie , któzy nie dysponują tutaj tak mocnymi graczami jak kilka lato do tyłu, niemniej postawią się Szwedom i spodziewam sie wyrownanego meczu, zwyciestwa w nideuzych rozmiarach . Mam zagrany awans Szwecji ale bardziej sympatyzuje z Suomi, wiec jesli awansują to tez bede sie cieszył

Szwecja ml kurs 1,55 ⛔
Szwecja RT kurs 1,95⛔ Tak to jest jak sie po 1 tercji przestaje grac
Lambert gol kurs 3,8⛔
Raymond gol kurs 2,9✅
Holz gol kurs 2,9⛔

W meczach po północy nie powinno być niespodzianek, chociaz Kanadyjczycy póki nie nadgryzą Czechów bedą mieć ciężko. Oczywiscie chciałbym jakąś niespodzianke ale raczej to wykluczone, choc to sport i niczego nie mozna przewidziec, takie typy na strzelców bo wynniki moga byc rozne

Zegras gol kurs 1,58
Zegras 2+ gola kurs 2,75
Kalijev gol kurs 1,9
McMichael gol kurs 2,1
Tomasino gol kurs 3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ale ile mnie to nerwów kosztowało :D Jutro do sklepu po Finlandię ;)

Na dwa następne mecze planuję tak, bo kursy na czyste gole marne, a mecze chyba nie będą kanonadami:

Cozens strzeli bramkę - @1.95
USA-Słowacja - under 8 - @1,53
AKO: @2,98

Zegras strzeli bramkę: - @1.58
Kanada-Czechy - under 8 - @1.46
AKO: @2.31

Dla odważnych:
Cozens >1.5 bramki - @5

(2 bramki Zegrasa po @2.75 to chyba lekka przesada, odpuszczam)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Finlandia to nie Skandynawia 😉
Kanada-Czechy
Będzie wynik 3:0 ( w trakcie spotkania) 1,61 fortuna✅
O potencjale Kanady wszyscy wiemy. Są tutaj faworytem i będą cisnęli. Czesi w starciach z USA i Szwedami nic nie pokazali sensownego i tutaj nie spodziewam się niczego innego. Tym 2:0 z Rosją się jakoś bym nie sugerował bo Rosjanie jakoś różnie na tym turnieju grają. To już ćwiartki i nie ma miejsca na pomyłkę więc Kanada skupienie i wjazd do półfinału.
USA-Słowacja
USA wygra do zera 2,43 superbet 🔴
USA wygra wszystkie 3 tercje 1.93 superbet✅

Tutaj tez kolejny mecz z cyklu do jednej bramki . Zegras i spółka nie powinni mieć kłopotów. Indywidualne popisy zawodników zaproponowali koledzy u góry. Roster ekipy z USA ma potencjał na bramkę w każdej tercji a po meczu z Rosją Amerykanie nie stracili bramki więc defensywa funkcjonuję dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Półfinały za dwa dni, ale kursy już wystawione i chyba ciut za duże jednak... Przewiduję wewnętrzny finał amerykański, bo Finom chyba się drugi raz nie uda, a Rosję uratować może chyba tylko dzień konia bramkarza, no chyba że do tej pory się oszczędzali jakoś specjalnie.

Ale biorę pod uwagę jeszcze jedną rzecz - lodowiska. Amerykanie i Kanadyjczycy ograni na tych wymiarach od dziecka, a Rosjanie i Finowie przyzwyczajeni jednak do rozmiarów europejskich. Niby detal, ale istotny, a w takich meczach niuanse mogą mieć znaczenie.
W reprezentacjach seniorskich ta różnica trochę się zaciera, bo w NHL gra niemal cała czołówka europejska, ale tutaj biorę to pod uwagę.

Kanada awans @1,42 (heh, dosłownie minutę temu było jeszcze 1.53) (e: zanim skończyłem pisać post kurs już 1.40, a do meczu spadnie jeszcze na bank)
USA awans @1,47

AKO: @2,25 (Fortuna)

Edit: Awans USA juz po @1.31. Po takim kursie to nie wiem czy Finów nie zagrać ;)


Poza tym myślę że warto zagrać zdobycie mistrzostwa przez Kanadę, kurs jest 2.20, a zakładając finał z USA, pewnie nie przekroczy po półfinałach @1.70.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Miałem ten sam pomysł co T twinkle z awansem faworytów, ale widząc dzisiaj tak niskie kursy na te zdarzenia zdecydowałem się zboostować w Fortunie handicapy w stronę Rosji i Finlandii. Kurs łączny został powiększony o 0.3, na podwojenie idealnie.

Kanada vs Rosja: Rosja handicap +2.5 ❌
USA vs Finlandia: Finlandia handicap +2.5 ✅
AKO Boost Fortuna @2.28 ❌


Muszę przyznać, że większość meczów obejrzałem na tych MŚ, prócz tych sylwestrowych i może jeszcze jednego grupowego i dziwią te znaczne spadki kursów. Owszem Kanada i USA są w tych parach faworytami, ale wartości na ich awanse są jeszcze mniejsze niż handicapy +2.5 w stronę underdogów. Nie wydaje mi się, żebyśmy oglądali tutaj chociaż jedno jednostronne spotkanie. Finlandia pokazała pazur ze Szwecją, a USA miało swoje przestoje ze Słowacją. Skład Rosji doskonale znamy, jest tam sporo zawodników, którzy w pojedynkę mogą pociągnąć grę swojej reprezentacji, a Kanada nie miała jeszcze na tym turnieju przeciwnika na poziomie Rosji. Nie będę tutaj się rozpisywał kto jakie ma atuty, wiele zdecyduje dyspozycja dnia i szczęście. Pod bukmacherskim względem uważam, że bardziej warto iść przy tych kursach w stronę formalnych gości. Ich awanse w singlach? Czemu nie, to jest przecież hokej i value także obecne :)

Rosja awans @3.20 ❌
Finlandia awans @3.60 ❌

MŚ U20 BOOST Fortuna na 04.01. hokej.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +62
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja nawet jak te kursy były by wieksze na USA i Kanade jakos nie widze północno amerykanskiego finału.
Najpierw Rosja. Buki mocno nie docenili ich przed półfinałem a przeciez biorac pod uwagę potencjał można ich stawiac na równo z Kanadą czy USA. Od bramki przez atak jest wielu wirtuozów , którzy moga rozstrzygnac mecz, nie bede charakteryzował poszczególnych graczy bo zajeło by to sporo czasu a i dla czytajacych nie wiem czy była by to ciekawa lektura wiec ogranicze sie do minimum czasowego. Rosjanie w grupie nie zachwycili, to jest fakt ale wtedy kiedy musieli wygrac wygrali, oni moga sie dostosowac do kazdego przeciwnika i zagrac dla niego niewygodny hokej. Kanadyjczykom juz wielu ekspoertow i kibicow wiesza złoto na szyi ale byłbym ostozny, młodziez maja bardzo zdolną , owszem , hokejowo wyglada to świetnie, ale dzis dojdzie presja, odpowiedzialnosc za wynik. Czesi pokazali jak mozna z nimi graća trzecia tercja było goraco i tylko Levi trzymał wynik.
Jest jeszcze jedna kwestia jezeli chodzi o ekipe Kanady i USA tez. Ci chłopacy nie grali zadnych oficialnych meczy przed mistrzostwami a to jest turniej i czasem przydzie po prostu niemoc, brak skutecznosci, szybkosci, czasem same treningi nie wyarcza do przygotowania do takiego turnieju, zobaczymy
I jeszcze jedna kwestia, ktora poruszył kolega T twinkle a chodzi o lodowiska. To nie do konca tak. Wiekszosć lodowoisk w Rosji jest juz od ponad roku przebudowana na rozmiar kanadyjski , conajmniej 7 od ponad dwoch lat a w Sochi od 2014 roku maja male lodowisko. Kazda reprezentacja Rosji grajac turniej w ameryce, ma zgrupowanie w Sochi lub Petersburgu i tam sie przygotowuja poza tym 5 czy6Rosjan to gracze klubów kanadyjskich wiec mysle ze temat lodowiska nie bedzie tutaj kluczowy lub istotny.
Bedzie presja, nerwy, sporo niedokładnosci i kto pierwszy nad tym zapanuje bedzie na wierzchu, dyspozycja dnia tez bedzie miała znaczenie. Spodziewam sie wyrownanego meczu a szanse wg mnie po połowie.
Rosjanie maja do wtrownania rachunki za Ostrawe gdzie byli lepsi w meczu ale w koncowce pojawily sie bledu a kanadyjczycy to do bólu wykorzystali i złoto ucieklo. Mysle, że młodzi rosjanie podniosa rekawice , na złoto czekaja juz 10 lat wiec moze w tym roku

Pierwszy gol Rosja kurs 2,77 ⛔
Rosja z x kurs 2,45⛔
Rosja awans kurs 3,2⛔
Rosja mistrzostwo kurs 5,5⛔

W drugim meczu tez bedzie ciekawie. Nie skazywałbym walecznych finow na pozarcie, tez bedzie presja, nerwy. Moze z gronapółfinalistow finowie maja najmniej talentu, wirtuozerii i potencjalu, ale to nie znaczy ze go nie maja i poloza sie na lodzie. To zdyscyplinowona taktycznie i zespołowa ekipa, chyba najbardziej z całej czwórki i USA jezeli nie otworza szybko meczu lub nie strzala dwoch bramek to im dalej w mecz tym bedzie trudniej, Finowie beda gryźc lód a wygrywac młodziezówke to oni potrafia

Pierwszy gol Finlandia kurs 2,43⛔
Finlandia z x kurs 2,54⛔
Awans Finlania kurs 3,6⛔

zakład specjalny kolegi sunxl sunxl wydaje mi sie całkiem fajny do zagrania bo az takiego lania sie w obu meczach nie spodziewam no chyba ze ktoras druzyna sie posypie, bramkarz zawali 3 gole z rzedu itp ale tu bedzie walka na calej dlugosci i szerokosci lodu.
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
I jeszcze jedna kwestia, ktora poruszył kolega T twinkle a chodzi o lodowiska. To nie do konca tak. Wiekszosć lodowoisk w Rosji jest juz od ponad roku przebudowana na rozmiar kanadyjski , conajmniej 7 od ponad dwoch lat a w Sochi od 2014 roku maja male lodowisko. Kazda reprezentacja Rosji grajac turniej w ameryce, ma zgrupowanie w Sochi lub Petersburgu i tam sie przygotowuja poza tym 5 czy6Rosjan to gracze klubów kanadyjskich wiec mysle ze temat lodowiska nie bedzie tutaj kluczowy lub istotny.
Tak, wiem że Rosjanie mają kilka takich lodowisk, kilku graczy jest z klubów kanadyjskich, ale jednak dla mnie ogranie na tym od dziecka jakiś wpływ mieć może. Dlatego zaznaczyłem że to niuans, ale w meczach o taką stawkę, jak dla mnie właśnie niuanse mogą czasem przeważyć o wyniku. Czasem może wystarczyć jedno zagranie na pamięć o bandę, gdzie na większym lodowisku krążek odbija się jednak inaczej.
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
USA-Finladnia
Będzie wynik w trakcie spotkania 3-1 @2,91 fortuna✅✅
Szacunek za powrót Finlandii w meczu ze Szwecją , ale tam rywale też przestali grać po 1 tercji swój hokej. Teraz jednak czeka ich dużo trudniejsze zadanie , ponieważ Amerykanie z meczu na mecz wchodzą na wyższe obroty i roster mają mocniejszy niż Finowie. Amerykanie mają w swoich szeregach jednego z najlepszych zawodników turnieju Zegrasa a jest i kilku innych wartych uwagi. Myślę , że jak USA przyspieszy i zagrają równo 60 minut swój hokej to Finowie mają zbyt mało argumentów aby ich zatrzymać.

/ Pierwszy mecz bardziej do oglądania niż typowania , miłego oglądania :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Jako że mam zagrany już awans Kanady i USA i skorzystałem z boosta Fortuny, to wyniki półfinałów już odpuszczam, ale postawię na dubel:

Cozens strzeli bramkę @2.6(wypada podziękować Rosjanom za EN przy 0-4;))
Zegras strzeli bramkę @2.2
AKO: @5,72 (Fortuna)

Obaj powinni spędzić dużo czasu na lodzie, Zegras ostatnio nie strzelił, to teraz powinien, a Cozens strzelił, to też powinien :) a że stawka wysoka i kary pewnie będą, to szanse rosną. No risk no fun ;)

Tak jeszcze parę słów na szybko bo zaraz mecz - kursy na Rosjan i Finów owszem, wydają mi się lekko niedoszacowane, ale tak jak postawiłem z tego powodu na Finów w ćwierćfinale i się nie zawiodłem, to teraz tak nie zagram - bo tak po prawdzie, to Finów powinno tu już nie być. Szwedzi sami ten mecz przegrali, Amerykanie myślę że wyciągną wnioski i nie popełnią tego samego błędu. Zresztą oni tak zachowawczej gry chyba nie mają w zwyczaju. Rosjanie.. No stawiam na Kanadę i już.

Myślę że znaczenie w obu meczach może mieć brak fauli, bo ktoś kto złapie za dużo kar może mecz przegrać, ale na Fortunie nie ma zakładu typu powyżej 1.5 bramki w przewadze, a szkoda, bo chętnie bym postawił na to.
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
No to półfinały za nami, zgodnie z przewidywaniami wewnętrzny finał dla ekip zza oceanu, kurs w finale na Kanadę dość marny (@1.46 ML, @1.78 RT), ale po tym co oglądałem nie bardzo widzę ich porażkę. Owszem, pewnie będzie to najtrudniejszy mecz dla nich, ale Amerykanie po pierwsze, primo, chyba jednak są słabsi jako ekipa, po drugie, primo, mają za sobą bardziej wymagający mecz półfinałowy i kilka godzin czasu mniej na regenerację. Kanada od 4-0 grała praktycznie na pół gwizdka, wystarczyło im skupić sie na obronie, czyli prawie 2 pełne tercje bez jakichś bardzo wysokich obrotów.
Jeżeli miałbym coś zagrać (chociaż pewnie tego nie zrobię bo mam zagrany tytuł dla Kanady, a nie lubię powtarzać typu na tą samą ekipę) to patrząc na kursy postawiłbym na zdarzenie które wchodziło we wszystkich dotychczasowych ich meczach, tj:

Kanada wygra 1 tercję i mecz, @2.71

Oni wchodzą w mecz na takich obrotach, że sami nie wiedzą że już jest 1-0 i grają dalej ;)

W meczu pocieszenia pewnie pójdę w stronę Finów. Fakt, że też mniej czasu na odpoczynek od Rosjan, ale jedni i drudzy zmęczyli się solidnie, a Rosjanie mogą nie otrząsnąć się po tej porażce, bo lanie dostali straszne. Łzy Podkolzina przy odbieraniu nagrody mówiły dużo. Oni jechali tu po złoto, a Kanadyjczycy pokazali im miejsce w szeregu. Juniorzy takie rzeczy przeżywają pewnie bardziej niż seniorzy, którzy przegrali w karierach już niejedne zawody. A dla Finów brąz będzie olbrzymim sukcesem, bo jednak raczej widziano ich poza czwórką, Szwedów ceniono wyżej. Motywacja na pewno po ich stronie, a umiejętnościami wcale nie odstają. Reasumując:

Finlandia ML, @1.97

Kursy Fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Szkoda zarwanej nocki, bo dzis oczy na zapałki. Ale prawda jest taka, że mimo potencjału jaki miała Rosja to zagrali fatalnie. Przy drugiej i czwartej bramce Askarov gubi kij. Przy drugiej bierze kij obroncy gdzie ten nie ma jak reagować na podanie a przy czwartej kij gubi dwa razy, jaja jakies. Trzecia bramka to bład obrony a Askarov nie pomógł , i w zasadzie po meczu. Ale mimo tego Kanadyjczycy byli zbyt dobrzy by ich pokonać, szybcy, zwinni i wsadzali kij tam gdzie trzeba. Dodatkowo mieli coś co od kilku lat było i piętą achillesową a mianowicie świetnie broniącego bramkarza, który kilka razy uratował im tyłek bo było gorąco. Nie było na nich siły i taka prawda, a człowiek miał nadzieje, ze Rosja odpali w końcu w półfinale a oni zagrali gorzej niż w grupie.
Kolegom , którzy obstawili Kanade gratuluje.
Szkoda natomiast Finow bo na dogrywke zasłuzyli jesli nie na awans.
Co do finału to jezeli Levi nadal tak będzie bronił to nie ma siły by nie wygrali bo w USA nieststy bramkarze nie w najwyzszej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Nic dodać nic ująć, o Yaroslavie Askarovie pisałem już wcześniej, że mi się na tym turnieju nie podobał, ale tak jak mark1973 mark1973 miałem nadzieję, że Rosja w końcu odpali w półfinale i godnie powalczy z Kanadą. Jednak to gospodarze w pełni zasłużenie wygrali i pędzą po mistrza.

Być może pojawi się kolejny Boost w Fortunie, więc pójdzie edycja postu, ale na ten moment póki go jeszcze nie ma pobieram kursy z Fortuny.
Edit. udało się z @2.19 na @2.50

Finlandia vs Rosja: 1X ✅
Kanada vs USA: 1 ml ❌
AKO Boost @2.50 Fortuna ❌


Nic nowego się tutaj nie wymyśli, USA ma problem w bramce i obrona szwankuje szczególnie, gdy przychodzi im bronić się w osłabieniu. Może Kanada nie jest zbyt skuteczna w PP na tym turnieju, ale wydaje się, że to może zdecydować. Po tym co oglądałem idę w stronę gospodarzy.

Dla Finlandii jest to sukces, zameldowanie się w strefie medalowej i blisko było awansu do finału, dla nich brąz będzie znaczyło bardzo dużo w przeciwieństwie do Rosji. W bramce spodziewam się zmiany na Artura Akhtyamova, ale czy to z korzyścią dla Rosji? Może tak, bo Yaroslav Askarov poczuł się trochę gwiazdą i lekcja pokory da mu trochę do myślenia na świetlaną przyszłość. Suomi będzie gryźć lód i kto wie, może zakończy się to remisem w RT, dlatego też pobieram podpórkę w stronę Finlandii.

MŚ U20 zakład specjalny Fortuna 06.01..png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom