>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mój zbiór linków ( głównie statystyki piłkarskie )

cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Panowie szukam strony lub aplikacji która będzie mi wysłała info live o nabitym rzuty różnym w postaci powiadomień tak jak to robi bet365 ktoś zna ?
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Potrzebuję wartościowy portal z historycznymi i aktualnymi informacjami kadrowymi lig piłkarskich, które mamy obecnie do gry: Tajwan, Turkmenistan, Tadżykistan, Nikaragua i Białoruś, być może niedługo Uzbekistan. Szukanie tego na bieżąco to ogromna strata czasu, a rezultaty są zaledwie szczątkowe, jeśli są w ogóle. Może ktoś bardziej ogarnięty ode mnie ma wiedzę i może wskazać adresy?!

Z góry dziękuje i pozdrawiam, każdego z wiedzą, który zechce podzielić się jakąś wartościową wskazówką.
 
M 19

Mat07

Użytkownik
Szukam strony gdzie mogę stworzyć tabelę danej ligi wg dat, np. od stycznia 2019 do listopada 2020.
Coś takiego jak na 90 minut, tylko dla zagranicznych lig. Ktoś, coś?
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik



 
Otrzymane punkty reputacji: +12
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Witam, czy jest ktoś kto zna jakąś appkę (wiem że jest taka, bo ktoś mi kiedyś mówił), która pokazuje statystykę" expected goals" w danym meczu. Może być nawet płatna, po prostu chcę sprawdzić.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Witam, czy jest strona podobna do oddsportal, na której jest możliwość dodawania swoich typów tak jak na oddsportal ?
 
B 0

brtk

Użytkownik
Witam,
czy znacie jakąś stronę ze statystykami piłkarskimi, gdzie w jednej tabeli będą pokazane wszystkie drużyny danej ligi, kolejka za kolejką z pokazanymi miejscami jakie dana drużyna zajęła w określonej kolejce.
Np.:

Leicester 8 7 10 12
Tottenham 5 13 6 2
itd.
 
ID_PLAYER_01 1,1K

ID_PLAYER_01

Użytkownik
Witam
Przeglądałem ten wątek ale nie udało mi się trafić tego co chciałem więc pytam.

Czy znajdę stronę ala flashscore/livescore która pozwoli mi dodawać ulubione mecze a ponadto będę mógł przy tych meczach dopisywać swoje "notki" typu mecz x-y typ 1X, under/over itp?

Pozdrawiam
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Witam,
czy znacie jakąś stronę ze statystykami piłkarskimi, gdzie w jednej tabeli będą pokazane wszystkie drużyny danej ligi, kolejka za kolejką z pokazanymi miejscami jakie dana drużyna zajęła w określonej kolejce.
Np.:

Leicester 8 7 10 12
Tottenham 5 13 6 2
itd.
https: // www worldfootball net/

zakladka ->International ->Results & Tables

i z lewej 'Season' i prawej 'Round'


albo ze spolszczenia....
->Inne kraje ->Wyniki & tabele

1659414492019.png
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Jaką polecacie stronę? Aby była podobna, intuicyjna, i w podobnym tonie :)
jako odpowiednik www.betexplorer.com do sprawdzania tabel, h2h, ostatnich wyników itd. Chodzi mi głównie o piłkę nożną. Betexplorer mi pracodawca blokuje a nie da się tego obejść a na telefonie oczu psuł nie będę. Dzięki.
 
D 0

dima

Użytkownik
Witam. Przeszukałem trochę internetów a także powyższych linków i albo nie potrafię znaleźć albo odpowiednio skonfigurować. Mianowicie szukam strony w której włączę mecze na dany dzień np. betexplorer, livesports itp. i będą mi się wyświetlały miejsca w tabeli drużyn. Tak jak przykładowo na załączonej fotografii, aby zamiast kursów były napisane miejsca w tabeli danych drużyn Bez tytułu.png
 
Do góry Bottom