>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mój zbiór linków ( głównie statystyki piłkarskie )

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
StraszakSam&gt;&gt;
a dlaczego nie czytasz tego co powyżej napisałem do @Nika8332 i powielasz jego praktykę wpisywania się do niewłaściwego wątku?
Odpowiedź dla Ciebie zamieszczę w wątku hokejowym działu LINKI BUKMACHERSKIE
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kimi1908&gt;&gt;
wszystko to o czym w zakresie ciekawych stron na dziś wiem, jest już zawarte w tym dziale LINKI BUKMACHERSKIE w odpowiednich wątkach tematycznych - tak więc nie mam w tym względzie żadnych asów w rękawie ????
Tak wiec i ja też niekiedy muszę odwiedzić kilka stron, aby zdobyć potrzebne mi informacje...
Pozdrawiam
 
M 27

milt

Użytkownik
Strona the-sports.org zawiera archiwalne tabele home/away kolejka po kolejce dla piłki nożnej.Tylko na tej stronie znalazłem coś takiego, że mogę sprawdzić które miejsce w tabeli(home table, away table) np. w sezonie 2012/13 zajmował Werder po 12 kolejce.Strona jest super jednak zawiera tylko 1 i 2 ligi europejskie. Moje pytanie czy są jakieś strony, które mają takie tabele dla lig: 3 liga niemiecka, 3 ligi włoskie,hiszpańskie?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
czy są jakieś strony, które mają takie tabele dla lig: 3 liga niemiecka, 3 ligi włoskie,hiszpańskie?
milt&gt;&gt;
Firma BETRADAR prowadzi takie statystyki w ujęciu zmian w tabeli wg samodzielnego wyboru numeru kolejki - dla 2z3 interesujących Cię tych niższych lig, bo dla Bundesligi 3 oraz Lega Pro, Grupa A
Z usług tej firmy korzysta wiele firm bukmacherskich i ich statystyki są dzięki temu bezpłatnie dostępne np. na stronie naszego Totolotka czy też Betano.com &gt;&gt;
http://www.stats.betradar.com/s4/?clientid=812#2_1,3_31,22_1,5_5231,9_tables,25_1,10_8681,24_5
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
klejna 108

klejna

Użytkownik
W tych linkach co podales nie ma tego o co prosilem. Jest tylko first goal w przedzialach 15 minutowych. A chce 10 min albo 5 min. First gol a nie ogolnie ile bramek pada
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 6

robert-ku4

Użytkownik
Witaj edi !
Na początku chciałbym podziękować za wszystkie Twoje linki tutaj oraz ogólnie za poświęcony czas i za to co robisz dla forum.bukmacherskie.com ????
Chciałbym się Ciebie zapytać czy znasz może jakąś stronę która mogłaby .
Co do rzutów rożnych znalazłem fajny ranking:
www.fctables.com/stats/corners/, i można dodatkowo wybrać statystyki rzutów rożnych dla danej ligi:
www.fctables.com/england/premier-league/corners/
Mają też super rozbudowany dział H2H, gdzie prezentują ostatnie serie dla danego zakładu, np:Milan wygrał ostatnie 4 mecze, albo w ostatnich 11 meczach zawsze było Over 1.5 lub Over 2.5
www.fctables.com/h2h/ac-milan/palermo/
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Robert-ku4&gt;&gt; przecież ten link został podany przeze mnie 9.02 i do dziś jest nawet na tej podstronie, we wpisie #354 - tak więc co z Twoją koncentracją?
Ale odnoszę wrażenie, że w ten sposób nabijasz posty...
 
K 1

kuubaaa90

Użytkownik
Panowie pomóżcie bo po wycofaniu się bet365 nie mam odpowiedniego źródła ze statystykami live. Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Jest flashscore, ale potrzebuje więcej meczy ze statystykami live, chodzi mi głównie o posiadanie piłki i strzały. Proszę pomóżcie.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Panowie, może już było takie pytanie natomiast jak to zwykle u mnie bywa - nie mam zbyt dużo czasu żeby prześledzić wszystkie 19 stron.
Poszukuję statystyk które będą obrazowały ile dana drużyna oddaje strzałów na mecz. Chciałbym to przeliczyć na skuteczność w strzelaniu goli. Jest to nowy wyznacznik, który chciałbym wprowadzić w tradingu żeby podnosić swoją skuteczność.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom