>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

LvBet - Klub VIP

Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Od 2021 roku mam u nich VIPa. W całym 2022 roku byłam na minimalnym plusie.
Przez cały rok 2022, co tydzień były, klasyczne bonusy co weekend od wpłaty 50% do 300, 500,600,750, 1000 zł
Przynajmniej raz w miesiącu bonus VIP. A czasem 2 w tygodniu rzędu 100% lub 50% do 1000 zł.

Od stycznia 2023, był jeden bonus Vip na Australian Open i jeden klasyczny 50% do 300 zł. Czy ktoś ma u nich VIPa i też może potwierdzić, ze tych bonusów nie ma? Bo zastanawiam się, może za mało obracam. Zwykle miesięcznie to było 11-20k i na brak bonusów nie mogłam narzekać. Każdy weekend to było 500-750 zł dodatkowej darmowej kasy na grę :)
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Nie trzeba mieć VIP-a by zauważyć,że w ostatnim czasie praktycznie nie dają bonusów od depozytu. Tak jak piszesz w ubiegłych latach niemal co tydzień był taki bonus również dla 'zwykłych' użytkowników.

Buki zaciskają pasa, masowe wykluczenia z bonusów w BetX, wycofanie się z rynku Noblebet, zaraz dołączy Ewinner.
Nie wiem, czy Totolotek, to jeszcze w ogóle istnieje.. itd, itd...
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Stary post ale odświeżę.

Sam nie wiem czy jestem w Klub VIP czy nie w tym LV Bet bo nikt nigdy mi tego jasno nie powiedział, ale oferty VIP dostaję. Fakt w porównaniu z poprzednimi latami te bonusy są słabe. Konkurencja np Betfan robi to lepiej. Na Betfan przy moich wpłatach, czasem 10k w skali tygodnia, dostaję bonus 500-800zl na konto bomusowe obrót 1 x po kursie 2 i moze byc pojedyncze zdarzenie i od razu wypłata jak coś. Na LV Bet moze sumarycznie te bonusy nie są mniejsze ale irytują mnie te bonusy z mnożnikami, z obwarowaniem, że min 2-3 zdarzenia trzeba zagrać, co więcej często wygraną z takiego bonusu trzeba obrócić 3x czyli jak np za 500zl bonusu wygram 3000 a tak miałem, to muszę z tych 3k nawalić jeszcze 9k obrotu żeby to wypłacić… średnie to VIP dla mnie.
Z takich VIP rzeczy to dostałem zaproszenie do apartamentu który LV Bet ma na Zlotej 44 w Wawie. 33 piętro, za free można sobie zarezerwować tam pobyt do 3 dni można wpaść z rodziną na luksusy.
Tyle o LV Bet Vip
 
Do góry Bottom