>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

B 12,2K

bunio

Użytkownik
Podbijam temat :) typowy polski smiec na 1-2 strzaly max . Wstyd, zeby firmy z takim kapitalem tak sie osmieszaly, ale moze dozyje czasow gdzie legalny bukmacher bedzie mial odgornie narzucone przyjecie pewnego klienta do pewnej stawki przez nasz nierzad :), a jak nie to wypad z rynku, bo to dyskryminacja konsumenta. Wiem , wiem bujam w obłokach haha.
 
W 852

walejakos

Użytkownik
Od okolo 16 lat gram i pierwszy raz spotkalem sie z taka sytuacja . Zalozylem konto we wrzesniu 2023r i gralem sobie spokojnie do maja w maju zaczely sie jakies smieszne weryfikacje konta
czy jestem posiadaczem danego konta bankowego itp ale najlepsze to bylo po Euro . Ogralem troche buka przez ostatnie miesiace jak i na Euro byla to kwota kilka tys . Po zakonczeniu Euro
dostalem znow wiadomosc o weryfikacji konta jak zobaczylem ze chca:
1) Zdjecie przedstawiajace mnie trzymajacego obok twarzy dokument tożsamosci z datą
2) Potwierdzene z banku ostatniej wplaty do Lvbet
To juz wiedzialem że to są ostatnie chwile moje na Lvbecie :) znam osobę ktora dostała takie same wiadomosci ale i tak wysłalem o co prosili bo mialem pieniadze na koncie a bez tego
nie chcieli mi wyplacic . Po weryfikacji zdjecia i potwierdzenia z banku dostalem bana dożywotniego ... Napisalem do nich na czacie to powiedzieli ze nie odblokują a jak zapytałem za co
to odpisali że w regulaminie jest paragraf 8. Spólka zastrzega sobie prawo do odmowy zawarcia umowy z Klientem bez podania powodu. (gdybym złamal jakis paragraf to by mi napisali przez co
ale że ostatnio ich ogrywalem to lepiej dać bana i trzymac tylko takich klientow ktorzy nie wygrywaja i daja im zarobic ... )


Zofia (08:24:49): Cześć w LV BET! Jak Ci mogę pomóc? 😊
******* (08:25:14): Witam nie wiem z jakich przyczyn moje konto zostało zablokowane ? Po przesłaniu zdjęcia które prosiliscie ?
Zofia (08:26:18): Proszę o chwilę.
******* (08:28:03): Dziwna sytuacja bo grałem u was normalnie od jakiegos czasu weryfikacje a dzisiaj wchodzę i konto zablokowane
Zofia (08:28:36): Decyzją Działu Bezpieczeństwa Twoje konto zostaje zamknięte.
Zgodnie z Regulaminem: par. 8. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy zawarcia umowy z Klientem bez podania powodu.
Podjęta decyzja jest ostateczna.
******* (08:29:34): Ok zablokowaliscie mi konto bo wygrywałem za dużo ?
******* (08:29:50): Pewnie gdybym więcej przegrywał to konto by było otwarte
Zofia (08:30:07): Czy posiadasz inne pytania?
******* (08:31:15): Za co zostałem zablokowany ? Jesli nie uzyskam informacji opisze sytuacje na Forum i innych grupach do ktorych należe

Nawet nie chcieli ze mna rozmawiac po zadaniu pytania za co zostalem zablokowany czat zostal zamkniety. Gram od okolo 16 lat , posiadam konta u kilku bukmacherow i pierwszy raz spotkalem sie z takim czyms . NIE POLECAM !
 

Załączniki

  • 86,3 KB Wyświetlenia: 28
  • 140,6 KB Wyświetlenia: 28
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +499
Do góry Bottom