>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Ad.1. Z tymi bonusami i obrotem to gadasz głupoty. Zawsze jak się przegrywa bonus (np. za zwrot za nietrafiony kupon co poniedziałek) to żadnego obrotu więcej nie trzeba robić. Tak samo jak masz bonus od wpłaty to zawsze anulują dalszy obrót depozytem jak go przegrasz i można wypłacić wygraną z bonusu. Wystarczy przeczytać regulamin, lub do nich napisać.
Bardzo interesujące jest to, co piszesz, ale w praktyce wyglądało to inaczej i to nie raz:

1597953162896.png
 
T 9

typowygraczbuka

Użytkownik
Bardzo interesujące jest to, co piszesz, ale w praktyce wyglądało to inaczej i to nie raz:

Pokaż załącznik 2420
Bardzo fajnie, że wrzucasz screeny rozmów, które miały miejsce nie wiadomo kiedy.
Regulamin ich bonusów powitalnych i nawet nowego bonusu od wpłaty do 500 zł mówi o tym jasno:
" W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany."

Druga wpłata - Pakiet-Powitalny-LV-BET.png Od wpłaty do 500 pln.png Pierwsza wpłata Pakiet-Powitalny-LV-BET.png

Także nie siej zamętu i nie wprowadzaj ludzi w błąd, jeżeli nie masz o czymś pojęcia. Skąd wiem, że screen rozmowy z czatu jest stary? W tym momencie mają całkowicie inaczej wyglądające maile z zapisem rozmowy normalnie ze swoim logo. Także wrzuć coś aktualnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Bardzo fajnie, że wrzucasz screeny rozmów, które miały miejsce nie wiadomo kiedy.
Regulamin ich bonusów powitalnych i nawet nowego bonusu od wpłaty do 500 zł mówi o tym jasno:
" W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany."

Pokaż załącznik 2429 Pokaż załącznik 2430 Pokaż załącznik 2431

Także nie siej zamętu i nie wprowadzaj ludzi w błąd, jeżeli nie masz o czymś pojęcia. Skąd wiem, że screen rozmowy z czatu jest stary? W tym momencie mają całkowicie inaczej wyglądające maile z zapisem rozmowy normalnie ze swoim logo. Także wrzuć coś aktualnego.
Ty nie masz pojęcia, posługując się nową promocją, widocznie dorośli do standardów konkurencji. Bardzo mnie to cieszy, że dodali w końcu taką linię, której wcześniej na pewno nie było. Niestety wcześniejszych regulaminów nie ma, tak czy inaczej odpowiedź pracownika lvbet jasno pokazuje, jak było. Skoro teraz jest inaczej - ok, ale ja już do nich nie wpłacę choćby grosza.
 
T 9

typowygraczbuka

Użytkownik
Ten regulamin bonusu powitalnego mają już dobre dwa lata (jak nie więcej). Wiem, bo sam z tego korzystałem. Także wypowiedź pracownika też musi być już z bardzo dawnych czasów. Nadal nie powiedziałeś z jakiego czasu masz zapis tego czatu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Mi nie chodzi o bonus powitalny, który zmieniał się już nie raz, obecnie znów jest nowy i nie sądzę, aby regulamin przez ten czas się nie zmienił - jak masz dowody, chętnie zobaczę. Nie mam tego na mailu, to na pewno był 2019 - tylko wycinałem kluczowe kawałki rozmowy, bo chciałem się dopytać głębiej, ale później stwierdziłem, że jest tyle buków więc nie warto na to tracić czasu.

Fakty są takie: przegrałem bonus, wpłaciłem swoją kasę - dalej musiałem obracać. Wygrałem za bonus np. 20zł, miałem do obrotu 20zł ale przegrałem i znów wpłaciłem - dalej musiałem obracać. Zagrasz na forbet czy fortunie - w takich przypadkach bonus po prostu się kończy i sprawa się zamyka. Lvbet to był dla mnie jeden wielki niekończący się obrót, którego nawet nie ma gdzie podejrzeć, bo nie chce im się zrobić prostego paska czy też statusów bonusu.

Obecnie - z perspektywy gracza, to co zamieściłeś, jest ok. Tobie się podoba ten buk (patrząć po Twoich postach) - ok, mnie nie musi i do niego nie wrócę.
 
T 9

typowygraczbuka

Użytkownik
Oczywiście rozumiem Twoje stanowisko. Jednakże też warto pamiętać o tym, że podajesz informacje, które w chwili obecnej nie mają żadnego zastosowania. Także warto też to zaznaczyć, żeby przyszli gracze też o tym wiedzieli, że nie muszą robić dodatkowych obrotów jak przegrają bonus czy własny depozyt. Na chwilę obecną mają zdecydowanie lepszy obrót bonusami, niż fortuna czy sts (tutaj oczywiście to są moje odczucia).
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Napisze tylko to ze firma schodzi na psy notorycznie nie potrafi rozliczyc zakladow w 12h...Co w dzisiejszych czasach tj dramat a ich klon noblebet zdarzylo mi sie ze 9 dni trzymal zaklad...Zaklad byl przegrany jak zapytalem ze zgodnie z regulaminem nalezy sie zwrot srodkow to łaskawie rozliczyli zaklad wstyd po prostu wstyd i zenada!!
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Napisze tylko to ze firma schodzi na psy notorycznie nie potrafi rozliczyc zakladow w 12h...Co w dzisiejszych czasach tj dramat a ich klon noblebet zdarzylo mi sie ze 9 dni trzymal zaklad...Zaklad byl przegrany jak zapytalem ze zgodnie z regulaminem nalezy sie zwrot srodkow to łaskawie rozliczyli zaklad wstyd po prostu wstyd i zenada!!
9 dni to pikuś ,mi raz trzymali 7 miesięcy .Dawno nie gram w tym gówmie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak jakikolwiek zakład nie jest rozliczony pisze się do supportu i rozliczają... Jeszcze nigdy, nigdzie nie miałem tak, że coś nie było szybko rozliczone... Oczywiście pomijam kontrowersyjne sprawy jak np. kartka w czasie doliczonym i nie wiadomo czy po gwizdku czy nie, mecz przerywany i wznawiany itp sprawy. Wtedy też czekałem czasami kilka miesięcy (bez względu na buka). LV BET rozlicza tak szybko jak inne czyli... szybko :)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ostrzegam, jeśli ktoś ma zamiar tam wygrywac.

Skuszony promocja z okazji LM wplacilem 570zl i dostalem bonus z mnoznikiem, który przegralem. Pozostał obrot depozytem 3x.. Wczoraj zagralem Lecha pozna za 570zl. Kupon wygrany. Dziś próba postawienia zakladu i wszędzie limit rzedu UWAGA 1.12zl. Zapytalem na czacie jakim cudem mam teraz wykonać obrót, uslyszalem że limity sa nakladane indywidualnie i póki nie wykonam obrotu to pieniędzy nie wypłacę. Jakaś paranoja! Pozostało mi puscic 1100kuponow po kursie min 2.00 na kwotę 1.12zl
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ostrzegam, jeśli ktoś ma zamiar tam wygrywac.

Skuszony promocja z okazji LM wplacilem 570zl i dostalem bonus z mnoznikiem, który przegralem. Pozostał obrot depozytem 3x.. Wczoraj zagralem Lecha pozna za 570zl. Kupon wygrany. Dziś próba postawienia zakladu i wszędzie limit rzedu UWAGA 1.12zl. Zapytalem na czacie jakim cudem mam teraz wykonać obrót, uslyszalem że limity sa nakladane indywidualnie i póki nie wykonam obrotu to pieniędzy nie wypłacę. Jakaś paranoja! Pozostało mi puscic 1100kuponow po kursie min 2.00 na kwotę 1.12zl
Mnie tak załatwił Totolotek... Dokładnie tak samo jak piszesz, ale LV BET nigdy.
 
B 0

belciak

Użytkownik
Wypłaty ekspresowo czasem minutę po złożeniu oraz wiele bonusów za aktywność będąc w grupie VIP. Podejście do graczy zdecydowanie najlepsze ze wszystkich bukmacherów z których korzystałem.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ktoś może wyplacal ostatnio z lvbet? Wyplacilem w sobotę i wyplata dalej nie zostala u nich zatwierdzona. Przed chwila odpisali mi na czacie, że jest to spowodowane duża iloscia wyplat i nie wiedzą kiedy zatwierdza moja wyplate. Dodam że zlecaja wyplaty 24h/dobe i 7dni w tygodniu, wiec nie chce mi sie wierzyc by tyle mieli wyplat do zatwierdzenia, że czekam 3dzien by ja przetworzyli. No chyba że to u nich normalne, ale praktycznie tam nie gram i nie pamiętam ile trwala ostatnia wypłata
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Ktoś może wyplacal ostatnio z lvbet? Wyplacilem w sobotę i wyplata dalej nie zostala u nich zatwierdzona. Przed chwila odpisali mi na czacie, że jest to spowodowane duża iloscia wyplat i nie wiedzą kiedy zatwierdza moja wyplate. Dodam że zlecaja wyplaty 24h/dobe i 7dni w tygodniu, wiec nie chce mi sie wierzyc by tyle mieli wyplat do zatwierdzenia, że czekam 3dzien by ja przetworzyli. No chyba że to u nich normalne, ale praktycznie tam nie gram i nie pamiętam ile trwala ostatnia wypłata
Ostatnio wypłacałem tam pod koniec października. Zleciłem o 10:30 i o 11 już była. Teraz też będę wypłacał,ale czekam aż mi za ostatni mecz na kuponie dadzą zwrot. Chodzi o odwołane spotkanie Trentino.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
LV BET - BEZPIECZNE I BŁYSKAWICZNE, 10 minut do wypłaty. Jedyna w swoim rodzaju błyskawiczna metoda wypłat oferowana przez LV BET. Dzięki temu rozwiązaniu czas standardowego przelewu bankowego już nigdy nie będzie odliczany w dniach, lecz w minutach.

Tak się reklamują na ja już 3dzien czekam na samo zatwierdzenie wypłaty
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
18:14 zlecam wypłatę
18:21 dostaje automatycznego maila o zatwierdzeniu
Środki już na koncie. Dodam,że nie była to jakaś duża kwota. Rzadko gram w LvBet,ale 25 pln miałem z tego ich LvTypera i kupon wszedł.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
18:14 zlecam wypłatę
18:21 dostaje automatycznego maila o zatwierdzeniu
Środki już na koncie. Dodam,że nie była to jakaś duża kwota. Rzadko gram w LvBet,ale 25 pln miałem z tego ich LvTypera i kupon wszedł.
Aha. A mi od kilku godzin wciskaja ze maja spory ruch i nie wiedzą kiedy zlecą moja wypłatę. Kwota tez nie duża. 1240zl
 
Do góry Bottom