>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Aha. A mi od kilku godzin wciskaja ze maja spory ruch i nie wiedzą kiedy zlecą moja wypłatę. Kwota tez nie duża. 1240zl
tandetna zagrywka wielu bukmacherow... szkoda, ze nie ma jakiejs polskiej strony typu trustpilot gdzie uzytkownicy mogliby wpisywac swoje opinie nt. bukmacherow a bukmacher weryfikowalby czy to prawda czy nie.

edit; ja ci wierze, zeby nie bylo... tylko fajnie jakby kazdy mogl sie z bukmacherem konfrontowac daloby to nauczke bukmacherom.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wygląda to tak. Skorzystalem z bonusu na LM 50%. Wplacilem 570zl i dostalem mnożnik, który przegralem. Za depozyt zagralem Lecha poznac w LE i wygralem ponad 1k. Na następny dzien wchodze na konto by dokończyć 3krotny obrot depozytem by wyplacic pieniadze a tam limity na zaklady rzedy 1-5zl. Więc napisalem o co biega, dostalem info ze limit zostal nałożony indywidualnie i zeby wyplacic musze dokonać obrotu na jeszcze 1140zl. Przy limitach rzędu 1-5zl nie mialem wyboru i puscilem 300kuponow na chybil trafil po kursach min 2.00. Szczescie że udalo sie obrocic bez straty i zostało 1240zl. W sobote wyplacone i czekam do teraz na akceptacje wyplaty. Przed chwila dostalem info :
"Spółka dokona wypłaty wskazanych środków pieniężnych na przypisane do LVKonta konto klienta w terminie do 7 dni roboczych, liczonym od następnego dnia, w którym Spółka otrzymała polecenie wypłaty."

Także wiedzą że juz do nich nie wrócę bo mam limity i ociagaja się z wyplata tak dlugo jak na to pozwala regulamin.
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dziś minął 4 dzień od zlecenia wypłaty. Po kłótni na czacie w końcu udalo sie zatwierdzić wypłatę i kasa po minucie na koncie. Ale temu bukmacherowi już Podziękuję w związku z limitami i wydłużonymi wypłatami
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wygląda to tak. Skorzystalem z bonusu na LM 50%. Wplacilem 570zl i dostalem mnożnik, który przegralem. Za depozyt zagralem Lecha poznac w LE i wygralem ponad 1k. Na następny dzien wchodze na konto by dokończyć 3krotny obrot depozytem by wyplacic pieniadze a tam limity na zaklady rzedy 1-5zl. Więc napisalem o co biega, dostalem info ze limit zostal nałożony indywidualnie i zeby wyplacic musze dokonać obrotu na jeszcze 1140zl. Przy limitach rzędu 1-5zl nie mialem wyboru i puscilem 300zl na chybil trafil po kursach min 2.00. Szczescie że udalo sie obrocic bez straty i zostało 1240zl. W sobote wyplacone i czekam do teraz na akceptacje wyplaty. Przed chwila dostalem info :
"Spółka dokona wypłaty wskazanych środków pieniężnych na przypisane do LVKonta konto klienta w terminie do 7 dni roboczych, liczonym od następnego dnia, w którym Spółka otrzymała polecenie wypłaty."

Także wiedzą że juz do nich nie wrócę bo mam limity i ociagaja się z wyplata tak dlugo jak na to pozwala regulamin.
Pamiętasz jaki pojawiał Ci się komunikat w momencie gdy buk odmówił przyjęcia zakładu? Czy było to może "Błąd kuponu. Twój zakład nie może być w tej chwili wniesiony, proszę spróbować ponownie za kilka sekund"?

Pytam bo wczoraj postanowiłem skorzystać z bonusu powitalnego, trafiłem kupon z mnożnikiem, w sumie z zakładem na depozycie moje saldo depozytowe powiększyło się o ok. 1000 złotych i... krótko po przystąpieniu do regulaminowego obrócenia depozytem, mam od jakiegoś czasu tenże komunikat jak wyżej. Różnica jest tylko taka, że nawet za 0.50 zł nie mogę wnieść zakładu :ROFLMAO: . Zastanawiam się czy zostałem tak szybko zlimitowany, czy po prostu jakiś problem techniczny u buka.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pamiętasz jaki pojawiał Ci się komunikat w momencie gdy buk odmówił przyjęcia zakładu? Czy było to może "Błąd kuponu. Twój zakład nie może być w tej chwili wniesiony, proszę spróbować ponownie za kilka sekund"?

Pytam bo wczoraj postanowiłem skorzystać z bonusu powitalnego, trafiłem kupon z mnożnikiem, w sumie z zakładem na depozycie moje saldo depozytowe powiększyło się o ok. 1000 złotych i... krótko po przystąpieniu do regulaminowego obrócenia depozytem, mam od jakiegoś czasu tenże komunikat jak wyżej. Różnica jest tylko taka, że nawet za 0.50 zł nie mogę wnieść zakładu :ROFLMAO: . Zastanawiam się czy zostałem tak szybko zlimitowany, czy po prostu jakiś problem techniczny u buka.
U mnie błędów nie bylo. Jak mialem limit 20gr to tylko wyskakiwał komunikat że min Stawka to 50gr
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
U mnie błędów nie bylo. Jak mialem limit 20gr to tylko wyskakiwał komunikat że min Stawka to 50gr
Rozumiem. Dzięki za informację.

A mam jeszcze jedno pytanie:

(...) zeby wyplacic musze dokonać obrotu na jeszcze 1140zl. Przy limitach rzędu 1-5zl nie mialem wyboru i puscilem 300zl na chybil trafil po kursach min 2.00. Szczescie że udalo sie obrocic bez straty i zostało 1240zl. W sobote wyplacone i czekam do teraz na akceptacje wyplaty.

Jeśli puściłeś kupony na kwotę 300 zł, to jeśli dobrze liczę powinno Ci jeszcze zostać 1140-300=840 zł do obrotu zanim mógłbyś wypłacić depozyt :)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Rozumiem. Dzięki za informację.

A mam jeszcze jedno pytanie:

(...) zeby wyplacic musze dokonać obrotu na jeszcze 1140zl. Przy limitach rzędu 1-5zl nie mialem wyboru i puscilem 300zl na chybil trafil po kursach min 2.00. Szczescie że udalo sie obrocic bez straty i zostało 1240zl. W sobote wyplacone i czekam do teraz na akceptacje wyplaty.

Jeśli puściłeś kupony na kwotę 300 zł, to jeśli dobrze liczę powinno Ci jeszcze zostać 1140-300=840 zł do obrotu zanim mógłbyś wypłacić depozyt :)
Sorry moj błąd. Tam mialo byc 300kuponow puscilem a nie 300zl. Juz poprawiam
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Bierzecie udział w https://www.lvtyper.pl/?

Do tej pory maksymalnie miałem niecałe 500 punktów co przekładało się na 10 lub 25 pln do LvBet. Kod automatycznie przychodził na maila po rozliczeniu. Teraz wczoraj miałem 603 punkty i cisza ;) Czy przy większej wygranej u was też to trwało dłużej? Pozdrawiam
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
10 zł, 25 zł miałam od razu. W jeden dzień 2 wygrane i pojawił się problem. Pisałam do nich na email, po tygodniu się odezwali, po wyjaśnieniu przysłali kody. Tydzień temu 100zł dali po paru godzinach. Niestety wszystkie bonusu przegrane.
Post automatycznie złączony:

10 zł, 25 zł miałam od razu. W jeden dzień 2 wygrane i pojawił się problem. Pisałam do nich na email, po tygodniu się odezwali, po wyjaśnieniu przysłali kody. Tydzień temu 100zł dali po paru godzinach. Niestety wszystkie bonusu przegrane.
1000 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
quattro 98

quattro

Użytkownik
Witam mam do was pytanie

Wplacilem 1wplate z konta zony teraz chce wyplacic srodki na swoj rachunek wiadomo. Czy istotne jest to z ktorego konta wplacalem blikiem i czy moga robic problemy z wyplata jak ugralem cos? Wplacal ktos z innych kont i wyplacal na swoje? Zeby nie bylo ze wplata musi byc z wlasnego konta tez jakby to mialo znaczenie a wygralem dobre pieniadze i beda robic pod gorke by nie wyplacic. Np Na sts napewno nie patrza na to. Pozdrawiam
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam mam do was pytanie

Wplacilem 1wplate z konta zony teraz chce wyplacic srodki na swoj rachunek wiadomo. Czy istotne jest to z ktorego konta wplacalem blikiem i czy moga robic problemy z wyplata jak ugralem cos? Wplacal ktos z innych kont i wyplacal na swoje? Zeby nie bylo ze wplata musi byc z wlasnego konta tez jakby to mialo znaczenie a wygralem dobre pieniadze i beda robic pod gorke by nie wyplacic. Np Na sts napewno nie patrza na to. Pozdrawiam
Jesli beda chcieli cię sprawdzić i okaże się że wplata nie byla z Twojego konta to mogą zarekwirowac środki
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam mam do was pytanie

Wplacilem 1wplate z konta zony teraz chce wyplacic srodki na swoj rachunek wiadomo. Czy istotne jest to z ktorego konta wplacalem blikiem i czy moga robic problemy z wyplata jak ugralem cos? Wplacal ktos z innych kont i wyplacal na swoje? Zeby nie bylo ze wplata musi byc z wlasnego konta tez jakby to mialo znaczenie a wygralem dobre pieniadze i beda robic pod gorke by nie wyplacic. Np Na sts napewno nie patrza na to. Pozdrawiam
Nie powinni robić problemu, chociaż ja na przyszłość bym tak nigdy nie kombinował, bo dajesz sam wtedy pretekst do nie zrealizowania wypłaty i pretensje mógłbyś mieć tylko do siebie, a nie że bukmacher zły, bo po prostu łamiesz regulamin, który zaakceptowałeś przy rejestracji.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Nie powinni robić problemu, chociaż ja na przyszłość bym tak nigdy nie kombinował, bo dajesz sam wtedy pretekst do nie zrealizowania wypłaty i pretensje mógłbyś mieć tylko do siebie, a nie że bukmacher zły, bo po prostu łamiesz regulamin, który zaakceptowałeś przy rejestracji.
Trudno juz kasa przelana blikiem zobaczymy czzy wyplaca bez problemu. Obawiam sie ze jak wygram wieksza sume to beda problemy skoro juz ktos wczezniej o tym pisal. Co ciekawe np na takim sts nawet nie trzeba swojego numeru do wyplat podawac. Ale jednak lv ciekawy bonus do 3k na start skusil oby nie bylo wtopione przez glupia wplate.
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
cwaniaki zaniżają kursy przed postawieniem zakładu, nagle jak chciałem zagrać to kurs poleciał w dół o kilka %, już kilka razy miałem to samo albo blokują zakład bez przyczyny. Strona www muli się strasznie, nasrane statystyk nie wiadomo po co.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Nie wywiązali się dzisiaj z obowiązku zwrotu stawki z tytułu promocji Bezpieczny kupon 5+. Co gorsza, na czacie nie potrafią powiedzieć dlaczego i kiedy dokonają zwroty?
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Stawialem w poniedzialek rano zaklad za 100zl z kodu LVTypera. Kurs ogolny ponad12. Okazalo sie ze mecz tenisa Sonego/Vavassori mimo ze mial byc grany w poniedziałek byl dopiero rozegrany w środę. Po rozstrzygnieciu 6z7 zdarzeń okazało sie ze uznali wygrana 598 zl robiac zwrot meczu tego debla. Gdy Włosi wygrali mecz moja wygrana powinna wynieść 1117zl i poprosilem by sprawdzili temat i anulowali zwrot. Po godzinie dostalem maila z info o przeprosinach za niedogodności i tym ze mecz rozliczono jako wygrany. W historii zmienili tez kupon jako wygrany na kwote 1117 a nie jak dotad 598. Zapomnieli tylko o malym szczególe zeby wyrownac roznice...czyli ponad 550zl 😡Od wczoraj (juz ponad24h)na czacie w kolo informacja ze sprawa jest w dziale technicznym. Miał ktos moze podobne historie?
 
Do góry Bottom