>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] 1/2 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Na forum LFC nikt nie proponuje w wyjściowym składzie Salaha. Firmino nie zagra. Raczej izzi win Barcelona.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 6 maja 2019 10:43 przez karciarz


Na forum LFC nikt nie proponuje w wyjściowym składzie Salaha. Firmino nie zagra. Raczej izzi win Barcelona.



Zasłona dymna ? To jest 1/2 finału LM ! Nawet z 3:0, ale znając Barcelonę na wyjazdach nie sądzę aby LIV odpuścił. W jakim niby meczu Salah nabawił się tej kontuzji ? Czy na treningu ? Jest z tego jakiś filmik ?



Panowie jak Karciarz nie jesteśmy nowicjuszami w bukmacherce żeby łykać takie newsy. Jak rzeczywiście nie będzie Salaha to wtedy można pograć na Barcelonę, ale radzę poczekać do ogłoszenia składów bo nawet wcześniejsze informacje podawane przez prasę mogą być elementem gry żeby i Barca sobie pomyślała jak im będzie łatwo... :) A i oczywiście wypowiedzi na forum mogą być elementem gry. Ja oczywiście nie twierdzę na 100%, że mam rację ale poczekałbym na składy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 maja 2019 12:33 przez adamo80
cytat z dnia 6 maja 2019 10:43 przez karciarz


Na forum LFC nikt nie proponuje w wyjściowym składzie Salaha. Firmino nie zagra. Raczej izzi win Barcelona.



Zasłona dymna ? To jest 1/2 finału LM ! Nawet z 3:0, ale znając Barcelonę na wyjazdach nie sądzę aby LIV odpuścił. W jakim niby meczu Salah nabawił się tej kontuzji ? Czy na treningu ? Jest z tego jakiś filmik ?



Panowie jak Karciarz nie jesteśmy nowicjuszami w bukmacherce żeby łykać takie newsy. Jak rzeczywiście nie będzie Salaha to wtedy można pograć na Barcelonę, ale radzę poczekać do ogłoszenia składów bo nawet wcześniejsze informacje podawane przez prasę mogą być elementem gry żeby i Barca sobie pomyślała jak im będzie łatwo... :) A i oczywiście wypowiedzi na forum mogą być elementem gry. Ja oczywiście nie twierdzę na 100%, że mam rację ale poczekałbym na składy.



 



Nabawił się jej w ostatnim spotkaniu ligowym. Salah opuścił boisko na noszach. U Egipcjanina istnieje ryzyko wstrząsu mózgu po spotkaniu z Newcastle i piłkarz musi jeszcze przejść szczegółowe badania. Poczekajmy jednak na oficjalną informację.



Pewne jest to, że w Barcelonie do końca sezonu nie zagra Dembele. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 6 maja 2019 12:42 przez ibis
cytat z dnia 6 maja 2019 12:33 przez adamo80
cytat z dnia 6 maja 2019 10:43 przez karciarz


Na forum LFC nikt nie proponuje w wyjściowym składzie Salaha. Firmino nie zagra. Raczej izzi win Barcelona.



Zasłona dymna ? To jest 1/2 finału LM ! Nawet z 3:0, ale znając Barcelonę na wyjazdach nie sądzę aby LIV odpuścił. W jakim niby meczu Salah nabawił się tej kontuzji ? Czy na treningu ? Jest z tego jakiś filmik ?



Panowie jak Karciarz nie jesteśmy nowicjuszami w bukmacherce żeby łykać takie newsy. Jak rzeczywiście nie będzie Salaha to wtedy można pograć na Barcelonę, ale radzę poczekać do ogłoszenia składów bo nawet wcześniejsze informacje podawane przez prasę mogą być elementem gry żeby i Barca sobie pomyślała jak im będzie łatwo... :) A i oczywiście wypowiedzi na forum mogą być elementem gry. Ja oczywiście nie twierdzę na 100%, że mam rację ale poczekałbym na składy.



 



Nabawił się jej w ostatnim spotkaniu ligowym. Salah opuścił boisko na noszach. U Egipcjanina istnieje ryzyko wstrząsu mózgu po spotkaniu z Newcastle i piłkarz musi jeszcze przejść szczegółowe badania. Poczekajmy jednak na oficjalną informację.



Pewne jest to, że w Barcelonie do końca sezonu nie zagra Dembele. 



No to na "dwoje babka wróżyła" :) Albo zaplanowali teatrzyk, a naprawdę to niegroźny uraz albo rzeczywista kontuzja... A tak w ogóle czy Klopp zwariował ? Przed najważniejszym meczem w jego całej historii trenerskiej i pewno najważniejszym meczem LIV ostatnich 10 lat wypuszcza on na boisko w meczu ligowym swojego "Messiego" ?



 



Podobno nie jesteś nowicjuszem, ale piszesz jakbyś stawiał swoje pierwsze kroki. Barcelona ma ten komfort, że liga jest wygrana, a The Reds walczy na dwóch frontach. Uważam, że każdy trener postąpiłby w podobny sposób do tego co zrobił Klopp. Podjął ryzyko zawodowe... ale dalej walczy na dwóch frontach. 

Szkoda mi The Reds, bo prezentują się genialnie, a mogą pozostać z niczym. Dlatego liczę dziś na potknięcie City. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


OFFICIAL: Jurgen Klopp has confirmed Mohamed Salah and Roberto Firmino are both out of tomorrow's game vs Barcelona.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik


Kurs na Barce leci na pysk, nie ma co się dziwić po takim info :) jeszcze sensowne do złapania Barca win/ btts - nie po kursie @6. 
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 maja 2019 13:00 przez adamo80
cytat z dnia 6 maja 2019 12:42 przez ibis
cytat z dnia 6 maja 2019 12:33 przez adamo80
cytat z dnia 6 maja 2019 10:43 przez karciarz


Na forum LFC nikt nie proponuje w wyjściowym składzie Salaha. Firmino nie zagra. Raczej izzi win Barcelona.



Zasłona dymna ? To jest 1/2 finału LM ! Nawet z 3:0, ale znając Barcelonę na wyjazdach nie sądzę aby LIV odpuścił. W jakim niby meczu Salah nabawił się tej kontuzji ? Czy na treningu ? Jest z tego jakiś filmik ?



Panowie jak Karciarz nie jesteśmy nowicjuszami w bukmacherce żeby łykać takie newsy. Jak rzeczywiście nie będzie Salaha to wtedy można pograć na Barcelonę, ale radzę poczekać do ogłoszenia składów bo nawet wcześniejsze informacje podawane przez prasę mogą być elementem gry żeby i Barca sobie pomyślała jak im będzie łatwo... :) A i oczywiście wypowiedzi na forum mogą być elementem gry. Ja oczywiście nie twierdzę na 100%, że mam rację ale poczekałbym na składy.



 



Nabawił się jej w ostatnim spotkaniu ligowym. Salah opuścił boisko na noszach. U Egipcjanina istnieje ryzyko wstrząsu mózgu po spotkaniu z Newcastle i piłkarz musi jeszcze przejść szczegółowe badania. Poczekajmy jednak na oficjalną informację.



Pewne jest to, że w Barcelonie do końca sezonu nie zagra Dembele. 



No to na "dwoje babka wróżyła" :) Albo zaplanowali teatrzyk, a naprawdę to niegroźny uraz albo rzeczywista kontuzja... A tak w ogóle czy Klopp zwariował ? Przed najważniejszym meczem w jego całej historii trenerskiej i pewno najważniejszym meczem LIV ostatnich 10 lat wypuszcza on na boisko w meczu ligowym swojego "Messiego" ?



Barcelona zapewnila sobie mistrzostwo dlatego moga sobie pozwolic na wystawianie mlodzikow w lidze i pelny focus na Lige Mistrzow. Liverpool wciaz walczy o Premier League i dlatego wszystkie sily rzucaja na dwa fronty stad kontuzja Salaha. Kontuzja faktycznie wyglada na powazna.



https://www.youtube.com/watch?v=mEZ56dbb5Dg
 
R 125

roger12

Użytkownik


Wydaje się że pomimo tego że, Barcelona ma zapas 3 goli i tylko cud tu dałby jakiekolwiek realne szanse na awans Pool to będą chcieli wygrać i ten mecz rewanżowy. Świetnie by bylo gdyby dziś tak MC stracił punkty z lisami wtedy wydaje mi się że Pool odpuści tą LM całkowicie by skupić się na ostatni mecz ligowy w niedziele.



Klopp i tak z tego co mówił chcę się pożegnać z LM z honorem czyli w sam awans już nie wierzy. Nie będzie Salaha, Firminio,Keity który w ostatnim czasie był ważnym ogniwem Pool.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik


Czy kluby w półfinale dostają kasę za udział czy za zwycięstwo (więcej) i za porażkę (mniej)?



Liverpool osłabiony i gdyby to był pierwszy mecz, to bym pewnie stawiał WIN Barcy, ale przy wyniku z pierwszego spotkania 3:0 nie wiem czy Barca nie pokusi się o strzelenie gola i odpuszczenie nawet tych dwóch bramek. I tu rodzi się pytanie czy im się to opłaci czy nie. Jeśli dostaną tyle samo kasy niezależnie od wyniku to ja idę w win Liverpool i że obie strzelą.
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 maja 2019 12:04 przez grzesznik


Czy kluby w półfinale dostają kasę za udział czy za zwycięstwo (więcej) i za porażkę (mniej)?



Liverpool osłabiony i gdyby to był pierwszy mecz, to bym pewnie stawiał WIN Barcy, ale przy wyniku z pierwszego spotkania 3:0 nie wiem czy Barca nie pokusi się o strzelenie gola i odpuszczenie nawet tych dwóch bramek. I tu rodzi się pytanie czy im się to opłaci czy nie. Jeśli dostaną tyle samo kasy niezależnie od wyniku to ja idę w win Liverpool i że obie strzelą.



Jezeli myslisz, ze Barcelona rozkminia czy wygrac czy przegrac mecz na zasadzie tego jak UEFA za to placi to jest to niewapliwie kompletna tragedia. Juz rozne teorie czytalem na forum ale zeby ktos sie nad takim czyms zastanawial w polfinale LM to tego jeszcze nie grali. Ustosunkowujac sie do Twojego pytania UEFA placi osobno za udzial w polfinale i osobno za wygrany mecz.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
cytat z dnia 7 maja 2019 13:37 przez ranczo0123
cytat z dnia 7 maja 2019 12:04 przez grzesznik


Czy kluby w półfinale dostają kasę za udział czy za zwycięstwo (więcej) i za porażkę (mniej)?



Liverpool osłabiony i gdyby to był pierwszy mecz, to bym pewnie stawiał WIN Barcy, ale przy wyniku z pierwszego spotkania 3:0 nie wiem czy Barca nie pokusi się o strzelenie gola i odpuszczenie nawet tych dwóch bramek. I tu rodzi się pytanie czy im się to opłaci czy nie. Jeśli dostaną tyle samo kasy niezależnie od wyniku to ja idę w win Liverpool i że obie strzelą.



Jezeli myslisz, ze Barcelona rozkminia czy wygrac czy przegrac mecz na zasadzie tego jak UEFA za to placi to jest to niewapliwie kompletna tragedia. Juz rozne teorie czytalem na forum ale zeby ktos sie nad takim czyms zastanawial w polfinale LM to tego jeszcze nie grali. Ustosunkowujac sie do Twojego pytania UEFA placi osobno za udzial w polfinale i osobno za wygrany mecz.



Dzięki za odpowiedź. Wiesz może o jakich kwotach mówimy?



Nie uważam gry dla pieniędzy za tragedię. Ja na forum czytałem też wiele ciekawych wątków o grze dla zwycięstwa, idei, walki dla innego klubu itp, i to uważam za tragedie. Dla mnie pewniejsze jest zdarzenie, że takiej Barcelonie będzie chciało się wygrać dziś bo dostaną za to extra 20mln € niż zdarzenie, że Barcelona dziś wygra bo Messi walczy o kolejną bramkę, złotą piłkę a Pique o pokazanie, że się odbudował po klapie na MŚ.



 
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 maja 2019 13:57 przez grzesznik
cytat z dnia 7 maja 2019 13:37 przez ranczo0123
cytat z dnia 7 maja 2019 12:04 przez grzesznik


Czy kluby w półfinale dostają kasę za udział czy za zwycięstwo (więcej) i za porażkę (mniej)?



Liverpool osłabiony i gdyby to był pierwszy mecz, to bym pewnie stawiał WIN Barcy, ale przy wyniku z pierwszego spotkania 3:0 nie wiem czy Barca nie pokusi się o strzelenie gola i odpuszczenie nawet tych dwóch bramek. I tu rodzi się pytanie czy im się to opłaci czy nie. Jeśli dostaną tyle samo kasy niezależnie od wyniku to ja idę w win Liverpool i że obie strzelą.



Jezeli myslisz, ze Barcelona rozkminia czy wygrac czy przegrac mecz na zasadzie tego jak UEFA za to placi to jest to niewapliwie kompletna tragedia. Juz rozne teorie czytalem na forum ale zeby ktos sie nad takim czyms zastanawial w polfinale LM to tego jeszcze nie grali. Ustosunkowujac sie do Twojego pytania UEFA placi osobno za udzial w polfinale i osobno za wygrany mecz.



Dzięki za odpowiedź. Wiesz może o jakich kwotach mówimy?



Nie uważam gry dla pieniędzy za tragedię. Ja na forum czytałem też wiele ciekawych wątków o grze dla zwycięstwa, idei, walki dla innego klubu itp, i to uważam za tragedie. Dla mnie pewniejsze jest zdarzenie, że takiej Barcelonie będzie chciało się wygrać dziś bo dostaną za to extra 20mln € niż zdarzenie, że Barcelona dziś wygra bo Messi walczy o kolejną bramkę, złotą piłkę a Pique o pokazanie, że się odbudował po klapie na MŚ.



 



2.7 mln euro placa za wygrany mecz w fazie grupowej. Nie moge sie doczytac ale wyglada na to, ze jednak pozniej juz nic nie placa za wygrany mecz tylko po prostu za udzial w danej fazie i awans. Liverpool za udzial w polfinale otrzyma 12 mln a Barca za udzial w finale 15 mln. Jesli Barcelona wygra LM to kwota 15 mln wzrosnie do 19 mln. W kilku artykulach padaja te same kwoty.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/745247/jeszcze-wieksze-pieniadze-w-lidze-mistrzow-jest-duza-nowosc



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 7 maja 2019 13:57 przez grzesznik
cytat z dnia 7 maja 2019 13:37 przez ranczo0123
cytat z dnia 7 maja 2019 12:04 przez grzesznik


Czy kluby w półfinale dostają kasę za udział czy za zwycięstwo (więcej) i za porażkę (mniej)?



Liverpool osłabiony i gdyby to był pierwszy mecz, to bym pewnie stawiał WIN Barcy, ale przy wyniku z pierwszego spotkania 3:0 nie wiem czy Barca nie pokusi się o strzelenie gola i odpuszczenie nawet tych dwóch bramek. I tu rodzi się pytanie czy im się to opłaci czy nie. Jeśli dostaną tyle samo kasy niezależnie od wyniku to ja idę w win Liverpool i że obie strzelą.



Jezeli myslisz, ze Barcelona rozkminia czy wygrac czy przegrac mecz na zasadzie tego jak UEFA za to placi to jest to niewapliwie kompletna tragedia. Juz rozne teorie czytalem na forum ale zeby ktos sie nad takim czyms zastanawial w polfinale LM to tego jeszcze nie grali. Ustosunkowujac sie do Twojego pytania UEFA placi osobno za udzial w polfinale i osobno za wygrany mecz.



Dzięki za odpowiedź. Wiesz może o jakich kwotach mówimy?



Nie uważam gry dla pieniędzy za tragedię. Ja na forum czytałem też wiele ciekawych wątków o grze dla zwycięstwa, idei, walki dla innego klubu itp, i to uważam za tragedie. Dla mnie pewniejsze jest zdarzenie, że takiej Barcelonie będzie chciało się wygrać dziś bo dostaną za to extra 20mln € niż zdarzenie, że Barcelona dziś wygra bo Messi walczy o kolejną bramkę, złotą piłkę a Pique o pokazanie, że się odbudował po klapie na MŚ.



 



Nie neguję faktu, że Barcelona może dzisiaj wygrać, ale wypłata za ten mecz nie będzie czynnikiem decydującym. Raczej chodzi o prestiż i, że to gra w półfinale, ale... jeśli LIV przyciśnie to nie sądzę aby Messi i inni kluczowi zawodnicy ryzykowali kontuzje... Pamiętajmy, że Barcelona w tym sezonie to już nie jest ta dawna Barca wykręcająca wszędzie po 6:0. Oni są obecnie bardzo wyrachowani. Póki nie będzie 2:0 dla LIV nie sądzę aby cisnęli... Jeśli już to do grania bardziej bym polecał 1x lub 1(DNB) niż 2. Jak by grał Salah miałem grać nawet na awans LIV... A może jeszcze zagram, hahaha... Ale by były jaja jak by tak osłabiony LIV pokonał Barcę...✅✅✅ Pamiętajmy, że już raz angielska drużyna czyli Utd też "osłabiona" pokonała PSG, no ale wtedy nie było Neymara, a dzisiaj jest Messi... Do końca nie wiadomo jak ugryźć ten mecz, ale ja jednak bym coś grał bardziej  w kierunku LIV.
 
R 125

roger12

Użytkownik


Brawo Adamo w końcu napisaleś coś mądrego.Tutaj ciężko cokolwiek powiedzieć jak to będzie wyglądać czy Barcelona będzie chciała dograć ten mecz tylko bo skoro Klopp już nie wierzy w awans to o czym tu mowa czy będą chcieli mimo wszystko pokonać po raz drugi Pool. Fakt półfinał i nikt na pewno nie będzie ryzykował kontuzją ze strony Barcy. Pool zapewne zaatakuje od początku a Barcelona będzie wyczekiwała a jak wiemy gra pressingiem przeciwko Barcelonie to samobójstwo i tu wystarczy 1 akcja i będzie gong. A jak wiadomo dziś z przodu osamotniony Mane bo Sturridge to jest prymityw więcej strat niż cokolwiek. Jeśli Barca otworzy wynik to wyczuwam że mogą odpuścić mecz i Pool coś strzeli dlatego BTS mocno połączone z kartkami Ajaxu. i ako ponad 2,0
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik


No i stało się.  Mecz petarda, nie spodziewałem się aż takiego przebiegu. Gratki tym co grali win lub awans !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 11:01 przez adamo80


Czy w zasięgu LIV jest awans do finału ? - TAK ✅



Czy to zrobią ? - NIE 



Czy warto grać po kursie 11 ? - NIE WIEM



 



W zasięgu jak najbardziej jest, ale musiały by wydarzyć się trzy rzeczy: Barcelona musiała by mieć złą dyspozycję i zagrać jak z Romą lub PSG (pamiętajmy, że na wyjazdach w tym sezonie może nie przegrywała, ale były remisy lub skromne 1:0, a grała z zespołami bardzo słabymi jak Lyon), po drugie stadion i kibice powinni zakrzyczeć Katalończyków i to się na pewno stanie, no i sam LIV powinien zagrać SUPER-PERFEKCYJNY mecz - jeśli to wszystko się stanie JEDNOCZEŚNIE,  LIV MA SZANSĘ ! Kurs 11 jest wysoki, ale nie ma w nim "value". Liczyłem na coś koło 20 :)



Kusi mnie pograć dubelek awans TOT i LIV po kursie prawie 40 - ale były by jaja jak by tak się stało.... W LIV wszystko dobrze działało, ale brakowało wykończenia i skuteczności. Jednak sam Salah mający galaktyczny poziom mało co zdziała w pojedynkę, a Mane zmarnował sytuacje... Tym nie mniej jak pisałem wcześniej - niech Barca zagra tak jak z Lyonem i LIV będzie miał szansę. Pamiętajmy o klątwie Barcy kiedy wysoko wygrywała u siebie i przegrywała na wyjazdach. Tu już nie da się odrobić jak z PSG... :)



A tak na serio to do grania dla mnie będzie dubelek pow 2,5 goli w obu meczach. Problemem z tym typem jest tylko to czy jak np. Barca by czegoś nie strzeliła to czy LIV by grał dalej ? Na to pytanie proszę o odpowiedź znawców tej drużyny bo ja nie wiem.



Sorry, że cytuję sam siebie, ale chyba byłem jedyną osobą na forum, która na poważnie to rozważała i TO SIĘ STAŁO !!! O ironio jak by grał Salah zagrałbym ten awans, ale przy jego braku nawet ja zwątpiłem... Niepotrzebnie bo był do zgarnięcia kurs ponad 13... Zdarzyły się te wszystkie rzeczy o których pisałem ze wskazaniem na klątwę Barcy... Mieliśmy PSG, mieliśmy Romę, a dzisiaj mamy LIVerpool... Kiedy oni zakładają te seledynowe koszulki to ich jakość spadnie 10 razy, hahahaha :) Po prostu nie wierzę... Jak jeszcze jutro TO by ogarnęli to rzeczywiście ten kurs ponad 40 by mi wszedł...
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


I LOVE THIS GAME jakby to Evra powiedział, historia pisana na naszych oczach, coś pięknego. 



Nawet nie żal wtopionego kuponu, a asekuracyjnie pograny marny bts. 



Wjadę chyba wszystkim na wygraną całej LM przez Live póki kursy ciepłe, po tym co dzisiaj pokazali to chyba formalność. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik



Bzdura... Nigdy w życiu Fortuna by nie przyjęła takiego zakładu, a nikt by tez tak nie grał tylko rozbił po 2 tyś żeby nie płacić podatku... Nie wrzucajcie proszę takich idiotyzmów bo to albo marketing buka, albo ktoś chce się dowartościować...



Co do meczu to dodam, że jak się zajmuję LM od 2012 r i bukmacherką w ogóle to nie pamiętam takiego sezonu LM z tak dużą ilością niespodzianek, a nawet sensacji... Dlatego też tak czułem ten LIV... A w Barcelonie to niech zatrudnią jakiś psychologów bo oni to przegrali psychologicznie, a nie sportowo... Nawet nie wrzucili 3 biegu, a na 10 min. przed końcem to się nie gra... Raz z PSG można było mówić o przypadku, Drugi raz z Romą o jakimś niefarcie, ale dzisiaj trzeci raz więc to już można ogłosić, że Barca ma ewidentnie problem na wyjazdach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom