>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LSbet

bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
jednak wyplacili kase, ale tak dlugi czas oczekiwania i olewczy stosunek supportu i tak przekresla tego bukmachera jak dla mnie, nie polecam
 
S 4

szykus

Użytkownik
Słabo!
ruski złodziej, pokusiłem się na darmowe spiny które dostałe (kilka lat tam nie grałem), wygrana ok. 200zł.
Na zakładach zwiększyłem razy 7, wypłata a tu informacja, iż z bonusowych środków bez depozytu można wypłacić tylko 100 zł (mimo iż reszta nie była z wygranych free spinów a ugrana na sporcie) ale żeby to zrobić trzeba wpłacić min.40 zł i to obrócić dwa razy.
Tylko teraz pytanie jak to jest weryfikowane czy wygrane środki (w przypadku powodzenia dłuższego grania) będą brane ze środków bonusowych czy wpłaconych.
Suport tłumaczy, iż jak wpłacę depozyt to mogę wypłacić depozyt + ewentualna wygrana + 100 zł a reszty ugranych środków niema.
Podobna praktyka jak swego czasu 1Xbet gdzie przy bonusie 100% od 400 nieważne ile było miesięcy grane maksymalnie 400 zl do wypłaty.
Szkoda czasu!

aha, jak spytałem czemu taka polityka to dowiedziałem się, iż promocje są dla graczy rekreacyjnych.
Oczywiście po wypłacie tych drobnych z samego faktu, (JEŻELI SIĘ UDA) konto do zamkniecia
Mogli ustalić 10 zł do wypłaty z bonusów bo przecież są dla graczy którzy z góry muszą przegrać.
 
Ostatnia edycja:
A 185

adikos

Użytkownik
Dla mnie ten buk to taki sam scam jak bestbet24, dają ogromne bonusy, a w trakcie ich obrotu dają bardzo niskie limity, i nie obchodzi ich że przy tych limitach musisz zagrać + 50 kuponów.
 
P 150

patex1908

Użytkownik
Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy do tego bukmachera. Od 31.10 czekam za depozytem kartą debetową. Mam potwierdzenie, Codziennie walczę na czacie o swój depozyt. Nic więcej od nich nie chce poza swoimi pieniędzmi. Screeny mogę wysłać na priv, bo są dosyć wulgarne, ale ostrzegam na swoim przykładzie.
 
P 0

Poker2137

Użytkownik
Rozwiń temat, chyba skutecznie odstraszyłeś mnie od wpłacania tam dzisiaj 1000zł
Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy do tego bukmachera. Od 31.10 czekam za depozytem kartą debetową. Mam potwierdzenie, Codziennie walczę na czacie o swój depozyt. Nic więcej od nich nie chce poza swoimi pieniędzmi. Screeny mogę wysłać na priv, bo są dosyć wulgarne, ale ostrzegam na swoim przykładzie.
 
P 150

patex1908

Użytkownik
Od 31.10 czekam, bo nie zaksięgowali depozytu. Piszę do nich codziennie w każdym języku. Dział finansowy rozwiązuje mój problem i mam czekać na email. Teraz, to po chwili wchodze na czat, ale jechane jest na kurwy i się sami rozłączają z czatu. Chce tylko mój depozyt odzyskać. Wysyłałem PDF, screeny, wszystko.
Są zwykłymi oszustami, jebać te ich bonusy śmieszne, których i tak się nie wypłaci.
Obiecałem sobie, że za ten numer zrobię im super reklamę. Nie wierzę po ich odpowiedziach, że odzyskam depozyt, ale uważajcie. Wpłacałem kartą debetową VISA.
Pośrednik płatności jakaś firma z Nigerii.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Serio ktoś tam próbuje grać? Jeden z najszybciej limitujących buków na rynku. Co do wypłaty to minęło dopiero 11 dni więc nie wiem skąd te nerwy. U wielu buków standard to 2 tygodnie. A takie ponaglanie tylko pogarsza sprawę. Kiedyś którys buk mi odpisał że za każdym razem kiedy wysyłam do nich maila to sprawa jest traktowana jak nowa i od nowa wchodzi w kolejkę oczekiwania. Nie wiem ile w tym prawdy ale od tego czasu nie ponaglam buków tylko czekam spokojnie.
 
P 150

patex1908

Użytkownik
Serio ktoś tam próbuje grać? Jeden z najszybciej limitujących buków na rynku. Co do wypłaty to minęło dopiero 11 dni więc nie wiem skąd te nerwy. U wielu buków standard to 2 tygodnie. A takie ponaglanie tylko pogarsza sprawę. Kiedyś którys buk mi odpisał że za każdym razem kiedy wysyłam do nich maila to sprawa jest traktowana jak nowa i od nowa wchodzi w kolejkę oczekiwania. Nie wiem ile w tym prawdy ale od tego czasu nie ponaglam buków tylko czekam spokojnie.
Jak coś, to pisałem o wpłacie, a nie wypłacie.
Jeśli znasz buka u których normą jest zaksięgowanie depozytu po dwóch tygodniach,to współczuje.
 
P 150

patex1908

Użytkownik
No fakt. Myślałem że o wypłatę chodzi.
Wypłacić raz próbowałem, ale 8 dni wisiała, to przegrałem ją.
Na konto bankowe. Na portefele może jest lepiej.
Post automatycznie złączony:

Daj znać jaki sprawa będzie miała finał
Będę informował.
Grywałem do tej pory sporadycznie tutaj, a czasem z nudów raczej.
No, ale głupi zrobiłem depozyt z konta zjechałem,pośrednik płatności z Nigerii.
Wymagali potwierdzenia PDF, a więc musiałem czekać, jak zjedzie mi z blokady na koncie. Jakaś typiara z Polski na czacie pisała mi, że do piątku teraz sprawa zostanie rozwiązana. Dziś wszedłem na czat, to mi napisała, że dział finansowy nadal rozwiązuje moje sprawę, to napisałem szczerze co o tym myślę z kilkoma przekleństwami, to mi napisała, że zamyka czat i mam czekać na e-mail.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
P 150

patex1908

Użytkownik
Czat tam akurat jakiś niedojebany mają XD straszne doświadczenie pisanie z nimi w sprawie wyjaśnienia punktów regulaminu
Rebbeca jedyne co potrafi po Polsku, to zaraz zamkniemy twój czat + dział finansowy pracuje nad Pana depozytem i Witamy na czacie na żywo.
Widać, że z upośledzeniem też chętnie biorą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
P 150

patex1908

Użytkownik
Dzisiaj rano dostałem meila, że dopisali depozyt i faktycznie. Nie przeprosili nawet, że dwa tygodnie czekałem za swoimi pieniędzmi.
Dla mnie mimo wszystko są skreśleni.
Wiem, że i tak nie wypłacę całości, bo 50% depozytu muszę zagrać, tak zostałem poinformowany.
Chociaż i tak nie wierze, że dojdą jakiekolwiek pieniądze na konto po takich jajach z depozytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Może być tak jak Ci mówiłem. Pisałem do nich to za każdym Twoim maile sprawa została przerzucana na koniec kolejki jako nowo przyjęta. Dlatego mogło się to tak dłużyc.
 
P 150

patex1908

Użytkownik
Może być tak jak Ci mówiłem. Pisałem do nich to za każdym Twoim maile sprawa została przerzucana na koniec kolejki jako nowo przyjęta. Dlatego mogło się to tak dłużyc.
Ja nie pisałem meili raczej, a na czacie dopytywałem cały czas gdzie mój depozyt i co się dzieje. Wiec odpisywano mi tylko, że dział finansowy pracuje nad moim depozytem i tak po 14 dniach walki otrzymałem swój depozyt.
 
P 150

patex1908

Użytkownik
Z wypłatą ten sam problem.
Powiedzieli, że na konto w Polsce nie wypłacają, bo jest blokada, a w opcjach normalnie jest. Ok, zlecone na portfel elektroniczny.
Pełna weryfikacja 24 godziny czekania i poszło.
Mają 24 godziny na zatwierdzenie wypłaty, minęło 24 godziny i odpisali, że trzeba być wyrozumiałyk, bo dział finansowy ma dużo pracy i ogromną ilość wypłat. Nie są w stanie wypłacić na czas.
Oczywiście nie wpłacałem nic nowego, a za połowę tego zaległego depozytu musiałem zagrać i siadło.
Domyślam się, że nie wypłacą i tak.
 
Do góry Bottom