>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher LSbet

kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Skuszony bonusem 50% do 120 EUR wpłaciłem 1000 PLN.

Postawiłem 2 razy za 500 PLN zeby obrocic depozyt i otrzymac bonusa. 1 zwrot , 1 wszedł , z powodu zwrotu musialem jeszcze raz postawic , lecz przy kazdym zakladzie wyskakiwal ERROR ???? na czacie dowiedzialem sie ze chodzi o limity ale kwota limitu sie nie pokazuje. Limity ponizej 100 PLN nawet na Serie A i premier league ( nie wiem dokladnie jakie bo nizej nie probowalem a podczas stawiania nie pisze ). Na szczescie bonusa jeszcze nie dostalem wiec puscilem od razu wyplate bo buk nie do gry.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Ja sie zawsze weryfikuje od razu po zalozeniu konta , chcieli dowód , skan karty kred. i rachunek. , przynajmniej są wypłacalni , wypłata biorąc pod uwagę metodę ( karta kred. ) natychmiastowa , puszczona w sobote , wczoraj przyszła na kartę.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ja sie zawsze weryfikuje od razu po zalozeniu konta , chcieli dowód , skan karty kred. i rachunek. , przynajmniej są wypłacalni , wypłata biorąc pod uwagę metodę ( karta kred. ) natychmiastowa , puszczona w sobote , wczoraj przyszła na kartę.
Jak teraz tam wejdziesz na konto to jakie masz limity po zagraniu tych pierwszych zakładów za kilka stówek?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
No wlasnie to jest najlepsze ze nie wiem ????
W innych bukach widzisz kwote limitu a tu tylko napis ERROR w momencie postawienia zakladu. A debile na live chacie pomimo ze tlumacze im ze chcialbym choc znac kwoty limitow lub tez czy sie roznia w zaleznosci od sportu kaza mi probowac malymi stawkami 20 , 10 , 5 PLN ???? Wiec wytlumaczylem im grzecznie ze granie stawkami ponizej 100 PLN mija sie dla mnie z celem i grzecznie podziekowalem za gre tam. Dobrze ze stalo sie to przed otrzymaniem bonusu.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Ciekawa sytuacja. Próbowałem kilkakrotnie wpłacić przez MB, ale mają jakieś problemy z tą opcją płatności. Zapytałem na chacie o co chodzi, że już rozwiązują problem, a widząc, że już mam kilka prób wpłat za sobą, dodali mi 100zł do konta za cierpliwość.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wczoraj wpłaciłem depozyt,zrezygnowałem z bonusa i po wygraniu zleciłem wypłatę na MB.
Na live chat poprosili o przesłanie e-mailem dowodu,rachunku i screena z konta MB.
Poł godziny po wysłaniu dokumentów zrealiowali wypłatę.
Co ciekawe żadnej odpowiedzi ,że dokumenty zweryfikowane nie otrzymałem.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wczoraj z kolei zleciłem wypłatę na Neteller,bo wpłacałem oczywiście tą metodą.
Na e-mail przyszła informacja z prośbą o przesłanie zdjęcia dowodu/prawa jazda przystawione do twarzy,kopii ostatniego rachunku potwierdzającego adres,zrzutu ekranu z konta Neteller.
Najpierw jednak w 1 e-mailu porosili o sam screen z rachunku w Neteller.
Zrobiłem sam sobie zdjęcie Iphonem,wysłałem tak jak sobie życzyli,zaznaczając ,że nie jestem w stanie dostarczyć dokumentów lepszej jakości.
Trochę głupio mi było,gdyż jestem z rocznika tego co mam w nicku i poczułem się jak dzieciak,którego podejrzewaja o multikonto.
Zweryfikowali na dziale KYC w 10 minut,jednocześnie przepraszając za kłopot,ale stosują surowe wymogi bezpieczeństwa.
Chodziło im o to,że jak posłałem pierwszy screen z Netellera to miałem inny e-mail od tego w LSbet .
Zmieniłem więc e-mail na taki jak mam u nich na koncie i wtedy wrzuciłem te wszystkie dokumenty.
Musiałem wytłumaczyć skąd wziął się inny adres e-mai Neteller/ LSbet .Napisałem ,że w Neteller jest dozwolona zmiana adresu e-mail,ponieważ jest to platforma przez którą wysyłam płatności nie tylko do nich ,ale dokonuję także zakupów przez internet w różnych e-sklepach i używanie różnych adresów e-mail jest dozwolone przez regulamin firmy Neteller.
Przyjęli wjaśnienie i zatwierdzili ponoć wypłatę.Zobaczymy w piątek po południu czy pojawi się na moim koncie Neteller.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jeśli chodzi o same zakłady,to mają korzystną ofertę na kartki.
W środę była dobra okazja aby wygrać zakład na over yellow cards 3,5 w meczu półfinałowym DFB Pokal Stuttgart-Freiburg.
Wiadomo jedno spotkania i walka o awans bezpośredni do Ligi Europejskiej.
Kurs wynosił 1,70 i oferował tę stosunkowo niską,atrakcyjną linię jako jedyny.
Żółtych kartek Florian Mayer pokazał 5 i dlatego wcześniej postanowilem zagrać ten zakład za dość wysoką stawkę.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jeśli chodzi o same zakłady,to mają korzystną ofertę na kartki. W środę była dobra okazja aby wygrać zakład na over yellow cards 3,5 w meczu półfinałowym DFB Pokal Stuttgart-Freiburg. Wiadomo jedno spotkania i walka o awans bezpośredni do Ligi Europejskiej. Kurs wynosił 1,70 i oferował tę stosunkowo niską,atrakcyjną linię jako jedyny. Żółtych kartek Florian Mayer pokazał 5 i dlatego wcześniej postanowilem zagrać ten zakład za dość wysoką stawkę.
Genialnie..zarobiles na iphona ? I to jest powod zeby zakladac sobie tam konto i polecac tego bukmachera ? Hehehe
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Przepraszam,ale ja nie napisałem,że tego bukmachera polecam,czy coś wtym stylu,tylko po prostu gram tam jak mi jakiś zakład wpadnie w oko,którego inni nie mają ,bądź mają w ofercie ,ale mniej korzystny.
Poprzednio zagrałem około m-ca temu na kartki over 4,5 po kursie 1,70 mecz Malaga-Porto podczas gdy inni mieli linię over 5,5 lub 6,5.Zakład był idealny do dubla z ako ponad 2,0 za sporą stawkę.
A iphone mam służbowy i akurat przydał się.
Nie stawiałem im się,że stosują takie drakońskie metody weryfikacji,bo zależało mi ,aby wypłacić dość znacząca dla mnie sumę.
Myślę,że nic nie dałaby mi polemika na temat tej powiedzmy niezbyt etycznej metody zweryfikowania mojej tożsamości.
Zażadali tego, trudno ,wysłałełem w przeciągu kilkunastu minut,więc raczej okazałem się wiarygodny.Świadczy o tym ekspresowa odpowiedź o pozytywnej weryfikacji.
I tyle.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
a ja w dniu wczorajszym wygralem sume czterocyfrowa, podchodzaca pod piec zer. Chcac zlecic wyplate, poprosili o stand. dokumenty, wyslalem wszystkie (dowod, rachunek, screen ze skrilla). I ku mojemu zdziwieniu poprosili mnie jeszcze o akt urodzenia :I oczywiscie dostarcze, bo niemam wyjscia, boje sie jednak o swoja wyplate, zeby sie do czegos nieprzyczepili, bo wygrana spora.. choc nic na sumieniu niemam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
zaakceptowali akt, ale kazali pozniej jeszcze swoje zdjecie z aktem urodzenia i dowodem w rekach, kasa ma byc do 24 godzin na mb, u Cb ile to trwalo?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
U mnie było tak:
Zakład złożony w środę,zleceniem wypłaty(1200 PLN) w srodę przed północą.
W czwartek o 12.40 mail z prośbą o screen z konta Neteller.
Maila odebrałem po pracy przed 20.00 i od razu wysłałem screen,po czym po 15 minutach przysłali drugi e-mail,że nie pokrywa im się adres mailowy na screenie z Netellera z tym na koncie u nich.
Po 20.30 wysłałem zdjęcie swojej &quot;gęby&quot; wraz z przyłożonym rachunkiem za prąd i prawem jazdy.
O 20.45 przyszła odpowiedź,że akceptują i info,że wypłatę przekazali do realizacji.
Kasa w piątek na Netellerze o 11.40. Jesli ie będą mieli podstaw,żeby się doczepic do szczegółów to też powinieneś zostać załatwiony sprawnie.
Oczywiście w tytule płatności jest &quot;Offsidegaming&quot; co potwierdza,że to Offsidebet a więc buk ze wschodniej Europy.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Szczerze nie polecam, wysłałem dokumenty, dostałem odpowiedź żeby wysłać zdjęcie jak trzymam przy gębie paszport, takie praktyki buka są skandaliczne nie do przyjęcia, tym bardziej że nie mogło być mowy o nadużyciach z prostego powodu, nie korzystałem z żadnego bonusa, pieniądze wpłaciłem i grałem tylko w pokera za swoją kase, a tu takie cyrki, Duży minus, odradzam każdemu tego pseudo buka.
 
Do góry Bottom