>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LSbet

T 307

tomekk25

Użytkownik
LSbet to dobry buk. Dali mi kilka razy bonus free bet gdy poprosilem ich ich zwyczajnie na czacie. Od 10 do nawet 50 PLN! A jego warunek jest taki, ze stawiam za 50 zl bonusu na jeden zaklad, i np. wygrywam 80, wtedy oni biora z powrotem te 50 a 30 mi zostaje i mozna grac dalej i robic co sie chce ;) Nie mozna postawic za 80 bo wtedy wyskakuje error. Chyba ze od razu zanim wezna te 50 zl bonusu.
a ze dlugo u nich grac to juz mam 20% od kazdego depozytu powyzej 85 zł.
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
Szczerze nie polecam, wysłałem dokumenty, dostałem odpowiedź żeby wysłać zdjęcie jak trzymam przy gębie paszport, takie praktyki buka są skandaliczne nie do przyjęcia, tym bardziej że nie mogło być mowy o nadużyciach z prostego powodu, nie korzystałem z żadnego bonusa, pieniądze wpłaciłem i grałem tylko w pokera za swoją kase, a tu takie cyrki, Duży minus, odradzam każdemu tego pseudo buka.
coraz wiecej bukow tak robi teraz. Zdjecie twarzy z dokumentem.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Gdyby to były pojedyncze przypadki, kiedy jest podejrzenie że dane na koncie nie są prawdziwe, to można by to zrozumieć. Ale już w tym wątku kilka osób pisało o takich praktykach i to nie chodziło nawet o bonus. Byłem zainteresowany tym bukiem ale na razie tam nic nie wpłacam :zoltakartka:
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Nie ma takich ograniczeń. AKO nie może przekroczyć 1000.
Można.
Czyli moge nawet 30 zdarzen na jednym kuponie puscic? Spoko. Buk wyplacalny ? Nie robią problemow? Czy nie narzucaja szybko limitow, i czy w ofercie jest szeroki wybor handicapow, typu +2, +3 +4 hc?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czyli moge nawet 30 zdarzen na jednym kuponie puscic?
Z tego co mi manager LSbet odpisał to tak, 30 zakładów na kupon - nie ma problemów.
Buk wyplacalny
Tak.
&quot;Platforma jest licencjonowana w Curacao i należy do Media Entertainment N.V., Curacao. Firma posiada podlicencję Curacao Interactive Licensing N.V. (C.I.L) zgodnie z Master Gaming License #5536/JAZ.&quot;
Więcej info: http://www.lsbet.com/pl-PL/info/about_us
Nie robią problemow?
Raczej nie. W przypadku mocnego podejrzenia multikonta mogą poprosić o zdjęcia dowodu tożsamości przy twarzy.
Czy nie narzucaja szybko limitow
U prawie każdego bukmachera można dostać limity. Wszystko zależy jak i co grasz.
i czy w ofercie jest szeroki wybor handicapow, typu +2, +3 +4 hc?
Musisz zobaczyć na ofertę, bo ja handicapów nie gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 924

radziooh

Użytkownik
Nowy bukmacher nastawiony na Palaków? Dziś wchodzę i ze zdziwieniem patrze na szate graficzną - godło Polski, polska flaga, 11listopada dzień niepodległości. Ładnie to wygląda.
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
Po 2 zakładach za bagatela 500 zł ( 1 wygrany i 1 zwrot ) limity dwucyfrowe. Amatorszczyzna.
dziwne, ja nie mam zadnych limitów. Daje kupony po 500, 800, 900 zł. Wyplaty ekspresowe na MB. o 12 zlecam wyplate i pod wieczór juz jest. Super buk. Jestem jak na razie bardzo zadowolony.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Muszę obsmarować tego buka za po prostu oszukiwanie ludzi. Wpłaciłem depozyt w kwocie 500 zł (pierwszy depozyt). Chciałem skorzystać z promocji: &quot;50% Bonus Przy Pierwszym Depozycie!&quot; I co wyszło??? Skontaktowałem się na czacie z supportem. A tam...
Treść rozmowy, cytuję:
&quot;Ja:
Witam.

Prosiłbym o przyznanie bonusu do pierwszego depozytu. Z góry dziękuję.

Welcome Ja! Your request has been directed to the Polska (Polski) department. Please wait for our operator to answer your call.


Call accepted by operator Sandra. Currently in room: Sandra, Ja.

Sandra:
Witam, mam na imię Sandra.
Sandra:
Chwileczkę proszę poczekać, muszę sprawdzić konto. W tym czasie, proszę zapoznać się z naszej nową LSbet-TOTO akcję, którą proponujemy w naszym serwisie
https://upload.facebook.com/120744561422752/photos/a.178807908949750.1073741824.120744561422752/272660906231116/?type=1&amp;amp;stream:
Ja
Dobrze
Sandra:
niestety, ale nie mozemy dodac bonus
Ja:
???
Ja:
Dlaczego?
Sandra:
1.3. LSbet.com zastrzega sobie prawo, według własnego uznania, w dowolnym momencie, anulować zakład, odmawiać w uzyskaniu lub udziału w żadnej promocji lub bonusu wszelkiego rodzaju, odmawiać klienta z program LSbet.com bonusowy na stałe. Zakazać otwarcie konta lub zamknięcie istniejącego konta bez uprzedniego pisemnego powiadomieniu lub wyjaśnienia.
Sandra:
Czy mogę jeszcze czymś Panu pomóc
Ja:
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/
Sandra:
niestety, ale nie moge Panu pomoc
Ja:
No śmiech na sali!!!
Ja:
Oszuści.
Ja:
Był tylko jeden depozyt.
Sandra:
Niestety, jesli Pan chce grac dalej, to moze grac tylko na swoje pieniadze
Sandra:
nie mozemy zaoferowac bonus na pierwszy depozyt
Ja:
Więc według zasad promocyjnych na stronie dla niego powinien być przyznany bonus.
Ja:
50% Bonus Przy Pierwszym Depozycie!

Otwórz konto dziś i odbierz swój Bonus przy Pierwszym Depozycie!

50% twojego pierwszego depozytu – nawet do 500 Zloty.

Aby otrzymać bonus, kwota początkowego depozytu musi wynosić co najmniej 80 złotych. Będziesz uprawniony do otrzymania bonusu w wysokości 50% twojego depozytu, o wartości nawet do 500 złotych. Aby otworzyć konto, kliknij tutaj.

Aby odebrać swój bonus, odwiedź proszę nasz Live Chat lub wyślij email na adres [email protected] .


Aby obstawiać przy pomocy bonusu, wystarczy, że jednokrotnie dokonasz zakładów o łącznej wartości twojego depozytu na wybrane przez ciebie dyscypliny.
Ja:
A co tu jest napisane??????????????????????????//
Sandra:
Tak, ale osobiste dla Pana nie mozemy dodac bonus.
Ja:
&quot;Będziesz uprawniony do otrzymania bonusu w wysokości 50% twojego depozytu&quot; - UPRAWNIONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Ja:
Chyba jasno określone i napisane.
Ja:
Jakie osobiste. Taka promocja widnieje na głównej stronie waszej firmy.
Sandra:
Czy mogę jeszcze czymś Panu pomóc?
Ja:
Muszę napisać do odpowiednich organizacji, jak oszukujecie kientów.
Ja:
Pani godność?
Ja:
Sandra.... ?
Sandra:
niestety, ale taka jest decyzja naszej firmy
Ja:
Skopiowałem całą rozmowę.Bo takie tłumaczenia są wręcz niedopuszczalne. Tak naprawdę, nic się konkretnego nie dowiedziałem.
Ja:
Dlaczego nie został przyznany bonus, skoro z warunkami jest wszystko w porządku.
Ja:
Chyba pani decyzja
Sandra:
LSbet.com zastrzega sobie prawo, według własnego uznania, w dowolnym momencie, anulować zakład, odmawiać w uzyskaniu lub udziału w żadnej promocji lub bonusu wszelkiego rodzaju, odmawiać klienta z program LSbet.com bonusowy na stałe. Zakazać otwarcie konta lub zamknięcie istniejącego konta bez uprzedniego pisemnego powiadomieniu lub wyjaśnienia.
Ja:
Konkretne wytłumaczenia!!!
Ja:
Bo z tego nic nie wynika.
Sandra:
Dziękujemy za kontakt z LSbet.com za pomocą Live Chat Support.&quot;

Kompletna zlewka na klienta. Nic nie zawiniłem, z niczym. Dokonałem depozytu, i według regulaminu, należało mi się promo 50 procent od pierwszego depozytu. A tu take oszustwo w białych rękawiczkach!!!
 
L 0

lsbet.com

Użytkownik
Proszę uważnie przeczytać Regulamin i Warunki:
1.2.4. Konto Gracza powinno być zarejestrowane pod własnym i poprawnym nazwiskiem gracza oraz jego poprawnymi danymi osobowymi. Konto to będzie założone dla Gracza tylko raz i nie powinno być duplikowane przez jakąkolwiek osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres (pocztowy lub IP), adres e-mail, lub jakiekolwiek środowisko, w którym następuje wspólne korzystanie z komputerów (np. szkoły, miejsca pracy, biblioteki publiczne, etc.), komputer (lub inne urządzenie dostępu) i/lub konto w związku z Usługami. Wszelkie inne konta, które Gracz otwiera w związku z niniejszą Firmą, lub konta względem których Gracz posiada prawo do ich użytkowania w powiązaniu z Usługami będą „Kontami Duplikatami”. Firma ma prawo zamknąć jakiekolwiek Konto Duplikat (ale nie ma obowiązku tego czynić). Firma może zamknąć Konto Duplikat bez żadnego maila informacyjnego
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Nie będę wchodził w głębszą polemikę. Przytoczony powyżej punkt, nie ma tu miejsca bytu, bo najzwyczajniej... nie zaistniała takowa sytuacja. I tyle. A po co został przytoczony? Rozumiem, taka linia obrony drugiej strony. Z mojej strony: BEZ ODBIORU.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
A ten post jest odwrotnością do powyższego (na plus) - może zabrzmieć, jakowo byłbym jakąś &quot;chorągiewką&quot; - ze zmiennym zdaniem. Nic z tych rzeczy, tamten dotyczy relacji klient---&gt;support---&gt;wykonanie usługi (być może trafiłem na niekompetentną osobę, ale nie będę się już &quot;doszukiwał&quot;... ).
Tym razem na plus:
1. Wypłaty - na SKRILL, szybkie, do kilku godzin. Choć jak puściłem jedną po drugiej tego samego dnia, to znaczy, w przedziale gdzieś do dwóch godzin, to druga przyszła na drugi dzień. Ale być może jest tak, że jedna wypłata na 24 h, tak wnioskuję. Mnie to nie przeszkodziło. Przynajmniej jakiś obraz mam, jakich działań nie wykonywać.
2. Limity - choć w okienku bocznym nie widać, jaki jest dostępny limit na dane spotkanie, wiem, że &quot;narazie&quot; są przystępne (rzędu kilku tysięcy).
Małym minusem:
1. Jest brak opcji &quot;Ulubione&quot; podczas Zakładów LIVE. Czyli tej tak zwanej gwiazdki, jak u wielu buków, którą klikasz i dane interesujące mnie spotkanie, zdarzenie, przenosi do adekwatnego menu, czyli najczęściej na sam początek.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
W zasadzie nie poruszyłem jeszcze kwestii weryfikacji:
Do tych &quot;rewelacyjnych&quot; nie należy, ale wykonałem wszystkie czynności (tak, czynności ???? ), o jakie zostałem poproszony. A o co poproszono:
Standardowo:
1. Skan dokumentu tożsamości (w pierwszej kolejności paszport, ale dostali dowód);
2. Skan SKRILL-a z danymi osobowymi;
3. Rachunek za media na moją osobę (w miejscu zamieszkania).
4. Zdjęcie z dowodem mojej osoby (przy twarzy) - zaliczam już do standardu, bo coraz więcej firm
wprowadza takie obostrzenia.
Niestandardowo:
UWAGA!!!! Nowość !!!! ???? ))
5. Zdjęcie z wydrukowanym lub napisanym na kartce numerem konta gracza, dokładnie tak samo
przy twarzy, jak powyższy punkt nr 4. !!!! ???? ))))
Wszystko wykonałem i przesłałem, szybko i bez nerwów zweryfikowali. Jednakże drapię się po głowie i zastanawiam, jaki cel ma punkt nr 5...? Trochę się przy tym uśmiałem, jak sam sobie robiłem zdjęcia z kartką, ale sumarycznie, na coś się przydało ????
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Wszystko wykonałem i przesłałem, szybko i bez nerwów zweryfikowali. Jednakże drapię się po głowie i zastanawiam, jaki cel ma punkt nr 5...? Trochę się przy tym uśmiałem, jak sam sobie robiłem zdjęcia z kartką, ale sumarycznie, na coś się przydało ????
to zdjęcie z numerem konta na kartce w ręku musi wyglądać komicznie, kojarzy mi się to z obozami pracy. Czego to bogaci nie wymyślą żeby nie stracić pieniędzy. Jestem przekonany że te prośby nie mają żadnego związku z jak to mówią bezpieczeństwem, ale by kase zatrzymać dla siebie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No właśnie miałem zapytać na forum o jakiegoś buka z handicapami azjatyckimi, polską walutą a tu proszę natknąłem się na ten wątek i wszystko jest, a do tego bonus. Pominąwszy kwestię bonusu jak kursy - atrakcyjne, szybkość przelewów ? Nie widziałem przelewów24 ale z kredytówki można bez opłat wpłacać i wypłacać jak w Bet365 ?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Bonus powitalny jest fajny tylko najpierw radzę przeczytać jego warunki np:
Aby kwalifikować się do bonusu, musisz obrócić swój depozyt tylko jeden raz na zakłady w sporcie o minimalnej szansie 2,00. Wszystkie zakłady muszą zostać rozliczone. Aby multizakłady (ekspresowe,akumulatory) wliczały się w wymagania obrotu środków wszystkie wybory w danym multizakładzie muszą być o szansie nie mniejszej niż 1.50.
albo
Tylko pierwsze 50 Euro każdego zakładu będą wliczane do wymagań dokonać obrotu.
Więc taki z tego wniosek że po dokonaniu depozytu musisz zagrać za cały depozyt dopiero wtedy można ubiegać się o bonus.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ten buk LSbet to jakis dziwny jest tworze kupon mam ako dajmy na to 30, i nagle samoistnie mi sie robi ako 8, a zdarzenia zostaja, nie wiem o co biega, wiem ze jak zmienia sie kursy to ako moze spasc ale nie az o 70-80 procent? Co tu jest grane wogole jak dodaje zdarzenia do kuponu to czasem jedno zdarzenie wskukuje na kupon po dopiero 20 sekundach.
 
Do góry Bottom