>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liverpool FC - FC Barcelona / 21.02.07

Status
Zamknięty.
ziolo1992 0

ziolo1992

Użytkownik
ja obsyawiam 2:0 dla barcy bo oni po prostu chcą znów wygrać lige mistrzów. Im bardziej na tym zależy niż na lidze a jeśli chodzi o Eto to uważam żę to jest tylko taki trik barcy i sadze ze eto wybiegnie w pierwszej jedenastce a w ostatecznośi wejdzie w drugiej połowie. ;-) Natomiast w Liverpoolu po ostatnich spięciach na lini benitez piłkarze uważam żę nie bedzie to co w lidze. Wiec tu ✅ dla barcy.

Obstawiam 2:0
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
ale znawca się znalazł
każdy wie, że trener barcy nie lubi Savioli i dlatego saviola nie dostanie szansy
To wie każdy, Ameryki nie odkryłes :roll:
Eto&#39;o i ryjka łaczą przyjacielskie stosunki i Eto&#39;o nie gra tylko dlatego, że jest świeżo po kontuzji i noga go jeszcze trochę boli
Hahaha, dobre. Eto&#39;o już jest dawno po kontuzji, w meczu z Osasuną grał ostatnie 8 minut i jakoś nie narzekał, w meczu z Santanderem odmówił wyjścia na boisko i teraz niegra bo jest w konflikcie, ale jak chcesz to żyj dalej w swoim świecie i łódź się że Etoo ma kontuzje :jezora:
poczytaj może trochę zanim znowu napiszesz coś głupiego bo tego czytać nie można :jezora:
Tak ????
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
I to nieprawda Ponieważ Eto&#39;o jest w konflikckie z trenerem i dlatego nie zagrał.
Nie ma zadnego konfliktu miedzy Eto&#39;o a Ryjkiem ... Eto&#39;o odczul bol w kolanie i dlatego odmowil wejscia na boisko...
I tu się mylisz, przeczytaj sobie wywiad z Deco który udzielił przed meczem z Valencją i zobacz powtórkę meczu Valencja - FCB tam jest o tym mowa i wszystko wyjaśnione.

A co do meczu to myśle że będzie 1:0 lub 2:1 dla Bracy.
:-? Jak nie wiesz to nie pisz takich rzeczy bo żadnego konfliktu oficjalnie nie ma ... Jednak jak na prawdę jest to nikt nie wie. A co do meczu .... No to nie ma innej opcji niżwygrana mojej kochanej Barcelony ???? Ostatnia porażka z Valencią byla dosyć pewna bo .... .BARCA nigdy nie potrafiła grac z Valencią taka jest prawda. Nawet przed rokiem kiedy grali fenomenalnie przegrali z nietoperzami u siebie. Liverpool zaś moim zdaniem gra przeciętnie i nie potrafi wykorzystac sytuacji przez siebie stworzonych ... Poza tym boję siętylko jednego. Benitez potrafi ustawić zespół na najlepsze drużyny świata chociażby na Chelsea ... A BARCA nie jest aż w takiej formie aby rozmontować ścisłą obronę. Jednak Roni i Messi pokażą kto rządzi w Europie ;) Visca El Barca :!:
a ja nie rozumiem o co sa te klotnie. oficjalnie Eto nie jest wystawiony w pierwszym skladzie. koniec i kropka !! po co rozwodzic sie nad tym czy jest poklocony z trenerem czy nie ??!! chodzi tu bardziej o to, ze jego brak moze byc oslabieniem dla barcy !! a Liverpool moim zdaniem stanie im dzisiaj troszke na drodze i wysoce prawdopodobny jest remisik w tym meczyku !! dla mnie i tak NO BET ???? !!
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dokładnie jesli nawet Kameruńczyk nie zgara to Rejkard nie ebdzie miał innej obcji jak wystawienie &quot;króliczka&quot; ,naprawde szkoda mi tego zawodniczka ,bo jakies 2-3 lata temu czarował razem z Kluivertem .Choc nadal sadze ze Saviola czaruje jak dostaje sznase wystepu w barcie to zazwyczaj cos strzela i ma bardzo dobre sytuacje ,jest to zawodnik który moze bardzo ładnie wyjsc na pozycje bramkową.
Co do meczu to ja jestem kibicem barcy już od 8 lat (nie taki że jak barca wygrywa to ja też ich lubie) od kiedy sadze ze moze być jakas niespodzianka to zazwyczaj wygrywają.Troche sie obawiam bo kurs dosc niski i wielu zagra na ten mecz.Wiem ze buki nie dadza rady raczej kombinowac w takich meczach ,lecz wszystko sie moze zdarzyc jesli chodzi o forme dnia.Wierze w Barcelona i sadze ze wygra lecz raczej nie przyjdzie to łatwo bo z Valencja jednak przegrali ,mimo to sadze ze troche sie mogli oszczedzać.Barca do bojjjjuuuu.
 
M 62

moreno

Użytkownik
ale znawca się znalazł
każdy wie, że trener barcy nie lubi Savioli i dlatego saviola nie dostanie szansy
To wie każdy, Ameryki nie odkryłes :roll:
Eto&#39;o i ryjka łaczą przyjacielskie stosunki i Eto&#39;o nie gra tylko dlatego, że jest świeżo po kontuzji i noga go jeszcze trochę boli
Hahaha, dobre. Eto&#39;o już jest dawno po kontuzji, w meczu z Osasuną grał ostatnie 8 minut i jakoś nie narzekał, w meczu z Santanderem odmówił wyjścia na boisko i teraz niegra bo jest w konflikcie, ale jak chcesz to żyj dalej w swoim świecie i łódź się że Etoo ma kontuzje :jezora:
poczytaj może trochę zanim znowu napiszesz coś głupiego bo tego czytać nie można :jezora:
Tak ????
jak sam(a) słusznie zauważyłaś(eś) wszedł na ostatnie 8 minut
zastanów się dlaczego, może dlatego żeby nie forsować się tuż po kontuzji --&gt; myśl

jeśli twoim zdaniem zawodnik po kilkumiesięcznej przerwie ma być gotów by grać w pierwszym składzie od zaraz, to nie wiem co robisz w tym dziale
idź lepiej obstawiać bierki bo na piłce chyba się nie znasz :jezora:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Barcelona ma bardzo silną ekpię i na Liverpool gotowi do gry będą same gwiazdy. Baca ma zdecydowanie mcniejszy skład i daje małe szanse na wygranie Liverpoolovi na Camp Nou. Zespoły angielskie nie grają za dobrze z hiszpańskimi i to w dodatku na stadionie rywali. Moim zdaniem zespół Barcy zmobilizuję się na to spotkanie i wygra wysoko, aby mieć sporą przewagę w rewanżu na Wyspach. Tacy zawodnicy jak Messi, Saviola i Ronaldinho to przekleństwo dla obrony i Liverpoolowi będzie cięzko ich powstrzymać. Moim zdaniem zwycięstwo gospodarzy to dobry typ tutaj.

FC Barcelona: Valdés; Belletti (Oleguer), Puyol, Marquez, Zambrotta, Motta (Edmilson), Xavi (Iniesta), Deco, Giuly (Messi), Gudjohnsen, Ronaldinho

Liverpool: Reina, Finnan, Carragher, Agger, Riise, Pennant, Alonso, Gerrard, Zenden, Kuyt, Crouch.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja musze przyznać ze coraz bardziej przychylam sie do zagrania Barcelony ,nie jestem pewnien ale chyba wczoraj widziałem na gb kurs na barce 1.47 ,dzis jest 1.65 wiec rosnie.Do tego zobaczyłem ze na unninbet jest kurs 1.75 wiec owiele bardziej kuszacy .Z tego co benek podał składy prawdopodobne to widać ze bardza ma zdecydowanie lepszy skład i to dzis zaprezentuje na boisku.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no ludzie poco sie klocicie? poczytajcie se na oficjalnej stronie Barcy albo na polskich stronkach ze wszedzie pisza ze Eto&#39;o nie wyjdzie na mecz bo nie jest jeszcze sprawny a Reijkard zaprzecza temu zeby bylo miedzy nimi jakies spiecie! i tez troche sie dziwie czemu wiekszosc z was typuje wynik 2-1, 3-1 ja nie bede tu typowal wyniku ale wydaje mi sie ze liverpool nie strzeli bramki. Barca ma dobra obrone z Puyolem na czele i dla nich to bedzie napewno bardzo wazne aby nie stracic goa u siebie bo ich gra na wyjezdzie nie wyglada rozowo wiec musza sobie wypracowac jakas przewage ktora pozwoli im na ewentualna porazke w Anglii za 2 tygodnie! A to ze Eto&#39;o nie zagra to nie musi wcale wplynac na to jak zagraja bo przeciez Roonie, Messi czy Saviola ostatnio udowodnili ze sa w formie i rowniez silni jak Kamerunczyk. Pozatym nawet jesli obrona blaugrany zawiedzie to zawsze moga liczyc jeszcze na Valdesa ktory ostatnio udowadnia ze jest najlepszym golkiperem w Hiszpanii i pokazal to np w meczu z valencia kiedy byl w sytuacjach sam na sam z Villa albo kiedy w meczu z racingiem obronil karnego :]
Mysle ze duma katalonii tu spokojnie wygra a kursik ladniutki bo w granicach 1.70

aha i jeszcze proponuje postwic ze Eto&#39;o nie strzeli gola. Kurs w expekcie 1.47 wiec nice :]
pozdro
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Od wielu lat kibicuje Katalończykom (gdzieś od 7 :p). W dzisiejszym spotkaniu Barca zagra praktycznie najsilniejszym składem. Zabraknie jedynie Etoo, ale najprawdopodobniej zastąpi go Saviola oby nie &quot;Ice Man&quot; ???? Do gry wraca Messi, jest spora szansa, że wystąpi od pierwszych minut. Nie zapominajmy o genialnym Ronaldniho, który w 2 poprzednich meczach strzelił 3 brameczki ???? . Liverpool to drużyna, która na wyjazdach gra słabo i nierówno. Na stadionie Dumy Kataloni The Reds zpewnością poniesie porażkę. Mój typ to 2:0 :jezora:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No niestety ,barca przegrała ,forma ich jest załamujaca ,mimo to ze jestem ich kibicem sadze ze już odpadli ,bo graja bez na dziej nie.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Bez komentarza. Co to miało być?! Dokładnie to samo, co w meczu z Werderem, tylko rzeciwnik już miał jaja. Pierwsza połowa moment prawdziwej Barcelony, a potem reszta spotkania flak, chłopcy z podwórka, kicha. Bet-at-home powinno nowy gunbet wystawić &quot;Co nastąpu najpierw: Barcelona będzie miała dobrego bramkarza 100,00, Wygram 1 000 000 zł na bukmacherce 1,0&quot; :zy3ou:
 
E 0

evileqq

Użytkownik
gOrnik a co świadczyło o tym, że tak nie jest? Widziałem go na trybunach, bardzo żywo reagował na to co działo się na boisku, a śmiem wątpić czy robiłby to gdyby pokłócił się z Rejkardem.

Co do samego meczu, to bardzo słaby. Barcelona naprawdę grała żałośnie (prócz 10 minut w pierwszej połowie), to nie ten sam zespół co sezon temu, brak mu polotu i jakiegokolwiek pomysłu na rozgrywanie akcji. Messi po kontuzji wiadomo nie może zagrać świetnego (czy nawet dobrego) meczu, a Rejkard trzymał go na boisku do znudzenia, Ronaldinho - pare dobrych zagrań ale ogółem jak na niego naprawdę słabo, Iniesta bardzo pobudził po wejściu ale szkoda, że wszedł tak późno ; szkoda niewykorzystanej sytuacji Savioli, odskoczyła mu piłka tak pewnie byłoby 2:2. Do wyrzucenia Marquez - który oprócz 2 dobrych dalekich podań nie grał kompletnie nic (2 bramka w 90 procentach jego) ; Puyol - niby grał jako tako, ale to już nie ten sam zawodnik, większość wybijanych przez niego piłek to wybicia na oślep ; Motta - tragedia, jedyne co mu wychodzi dobrze to faulowanie i łapanie kartek no i na koniec, rodzynek Valdes - nie wiem jak tak dobra drużyna jak Barcelona może trzymać cały czas takiego bramkarza, któremu nie pierwszy raz zdarza się tak fatalny błąd.
Co do gry Liverpoolu - nie grali olśniewająco, ich dobre akcje ofensywne można policzyć na palcach jednej ręki, 2 bramki bo tragicznych błędach obrony Barcelony i wynik, który w 70 procentach gwarantuje Anglikom awans do dalszej rundy ligi mistrzów.
Nie wierze, żeby Katalończykom udało się ugrać 2:0 (czy inny wynik ich premiujący) na gorącym terenie angielskim, nie wierze też żeby Benitez na to pozwolił. Wielka szkoda, ale może to w końcu przekona zarząd, że potrzebne są koniecznie jakieś zmiany - szczególnie w obronie, która gra katastrofalnie - i to nie od teraz, grali już słabo w zeszłym sezonie, ale nikt na to nie zwracał większej uwagi bo bardzo dobrze Barca grała w ofensywie. [/scroll]
 
C 0

cfc_maciek

Użytkownik
&quot;Co nastąpu najpierw: Barcelona będzie miała dobrego bramkarza 100,00, Wygram 1 000 000 zł na bukmacherce 1,0&quot;
Zalosne :-? Barcelona ma dobrego bramkarza ,nawet bardzo dobrego ... Nikt nie jest doskonały ,popełnił błąd i od razu tego typu teksty ? Przegrana to nie wina Valdeza ,ale całej drużyny ... Jedna osoba nie tworzy całego zespołu ... Barcelona przegrała i nie z winy Valdeza ,ale przez swoją gre ... Liverpool zagrał o wiele lepsza piłke i wygrali ...
 
E 0

evileqq

Użytkownik
CFC_Maciek przestań na siłe go bronić, Valdes jest tragiczny i to widać gołym okiem - spoko zdarzają mu się dobre a nawet bardzo dobre interwencje, ale zdecydowanie za często popełnia tragiczne w skutkach błędy i jeśli takowe mu zdarzają się na tak wysokim etapie rozgrywek jakim jest 1/8 finału LM to naprawdę nie można go nazwać bardzo dobrym bramkarzem.

Dobrze przed chwilą w skrótach podsumował to Tuzimek z PS, stwierdził (zaryzykował twierdzenie), że w reprezentacji mamy 3 lepszych bramkarzy i ja z tym zgadzam się w stu procentach, zarówno Kuszczak Boruc jak i Kowalewski są dużo bardziej pewniejszymi bramkarzami niż Valdes!
 
A 0

a-rod

Użytkownik
&quot;Co nastąpu najpierw: Barcelona będzie miała dobrego bramkarza 100,00, Wygram 1 000 000 zł na bukmacherce 1,0&quot;
Zalosne :-? Barcelona ma dobrego bramkarza ,nawet bardzo dobrego ... Nikt nie jest doskonały ,popełnił błąd i od razu tego typu teksty ? Przegrana to nie wina Valdeza ,ale całej drużyny ... Jedna osoba nie tworzy całego zespołu ... Barcelona przegrała i nie z winy Valdeza ,ale przez swoją gre ... Liverpool zagrał o wiele lepsza piłke i wygrali ...
moim zdaniem Valdez to fatalny bramkarz, wcale nie &quot;odrazu takie teksty&quot; bo on popełnia często takie żałosne błędy, nie mów że nie przegrali przez niego, bo gdyby nie jego błąd byłby remis ;] tak przynajmniej obliczyłem :jezora:
 
M 0

morfeusz

Użytkownik
Ja od kilu lat jestem antyfanem Barcy i dlatego cieszę sie z wynniku dzisiejszego meczu ???? oczywiście mam nadzieję, że na swojim stadionie Anglicy zremisują i awansują dalej, ponieważ na to zasłużyli.
Pozdrawiam
 
gcft 0

gcft

Użytkownik
Jedno jest pewne awans barcy jest pod wilekim znakiem zapytania Jednym słowem dali dzisiaj d... Tragedia nie spodziewałem sie aż tak słabego meczu, myśle ze tak jak wiekszość. Na Anfield Road bedzie cieżko im strzelić bramke nawet bardzo... Przede wszystkim rożnica wzrostu zawodników jest ogromna. Barca nie ma szans na strzał głową a dzisiaj bezsensownie probowali jakis dalekich wrzutów. Tragedia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom