>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liverpool FC - FC Barcelona / 21.02.07

Status
Zamknięty.
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Zalosne :-? Barcelona ma dobrego bramkarza ,nawet bardzo dobrego ... Nikt nie jest doskonały ,popełnił błąd i od razu tego typu teksty ? Przegrana to nie wina Valdeza ,ale całej drużyny ... Jedna osoba nie tworzy całego zespołu ... Barcelona przegrała i nie z winy Valdeza ,ale przez swoją gre ...
Żałosna była cała sflaczała Barca, ale na czele z interwencjami Valdeza. Moim zdaniem obie brami padły z jego powodu, ponieważ fatalnie raz się ustawił i fatalnie wybił piłkę, choć fakt, że ktoś Riise mógł kryć. Nie mów mi, że Valdez jest dobrym bramkarzem, jak na czołową drużynę świata, bo oglądam mecze Barcy, gdy tam jeszcze Rivaldo i spółka grali, więc praktycznie od początku kariery Victora w słupkach barcy. Moim zdaniem, gdyby kupili kogoś na poziomie to raz, że mieliby kogo wstawić w słupki, a dwa Valdez wzial by sie do roboty, bo w tej chwili, to kto mu moze zabrac koszulke z numerem 1? Kiepska postawa Barcy to jedno, ale błędy tego stopnia i to któryś raz z rzędu, to już przesada, nie ta liga, nie ta drużyna. Moim zdaniem Barca wygra skromnie 1:0 lub zremisuje w rewanżu, a co za tym idzie - odpadnie ... ????
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Bardzo dobrze się stało że Katalończycy przegrali ! może ta porażka obudzi piłkarzy i działaczy Barcelony ! Powoli dzieje się tak jak z Realem Madryt w którym grają tzw gwiazdy które nic nie grają a biora gruby hajs za nazwisko !! Żenada po prostu żenada ! Naszczęście opóściłem ten mecz i wygrałem !! Przeczucie pewnie !
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak to komentator powiedział, nie Liverpool wygrał, a Barcelona przegrała ten mecz. Zadecydowały indywidualne błędy. Victor Valdes zawalił pierwszą bramkę, ponieważ źle obliczył lot piłki oraz źle się ustawił. Druga bramka to błąd bodajże Zambrotty, który miał wybić piłkę daleko do przodu. Poza tym kto krył Rise? Myślę, że sprawą otwartą jest awans do kolejne rundy. Przy wyniku 2-1 dla Liverpoolu, Barca w rewanżu musi strzelić min. 2 bramki. Duże prawdopodobieństwo, że do drużyny wróci Eto. Siła ofensywna Eto, Messi, Ronaldinho powinna sobie poradzić z defensywą angielską. Ja jestem dobrej myśli.
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
⚽ :jupi: Rzeczywiście zdecydowały indywidualne błędy a taka jest piłka. Ja dałem (0-1,5) na Liverpool i jestem happy :jupi: . A awans oceniam tak 80% - 20% na korzyść The Reds. Ronaldinho średnio, Messi niemrawo, Gudi też słabo. The Reds to solidna drużyna, a Benitez świetnie ustawił drużynę. W rewanżu bedzie ciekawie ale wierzę ze to Liverpool będzie w nastęopnej rundzie Champions League.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Jeśli chodzi o ten mecz to moim zdaniem gdyby Barca nie dostała bramki &quot;do szatni&quot; to mogli to spotkanie wygrać. Ewidentny błąd Valdesa ja nie wiem co on robi w tym zespole popełnia takie błędy że to jest szok. W wykonaniu Barcy był znakomity okres w pierwszej połowie i też nie całej tak od 10 minut do 40. Na tym etapie daje większe szanse na awans Liverpoolowi, ale jak Barca się podniesie bo ostatnie nie grają za dobrze i gdy wróci do składu Eto to może się wszystko zmienić. Odpowiedz poznamy za 2 tygodnie na Anfield Road. Pozdrawiam!
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Niestety Valdes poraz kolejny udowodnił, że nie zasługuje na gre w Barcelonie. Pierwsza bramka puszczona przez niego to poprostu szok. Jak można nie wyłapać tak lekkiego strzału. Po przerwie Katalończycy zagrali słabo, brakowało im pomysłu na pokonanie Liverpoolu. Przy drugiej bramce zawinił Marqeuz (nie wiem jak się pisze :p), który powinien wybić piłke jak najdalej. Przed rewanżem Barca jest w bardzo trudnej sytuacji i jej gra w kolejnej rundzie bardzo się oddaliła ???? Jednak mimo wszystko jestem dobrej myśli. Visca el Barca
 
W 2

wislak

Forum VIP
No niestety - pierwsze 40 min - Barca z zeszlego sezonu, wyrombista gra i wogole wypas, ale potem sie gra zawalila... i to Barca jakos osłabła bo Lpool nic nie pokazal jak dla mnie - gra sie tak jak przeciwnik pozwala i mala załamka Barcy dala szanse anglikom.

Co do Valdesa- mam do niego szaacunek tlyko dlatego ze gra w Barcie, bo tak to od zawsze uwazam ze odstaje poziomem od pozostalych graczy i jest ****** . On sie tutaj nie nadaje! Wg mnie to Boruca powinni sciągnąc, bo kase dla Celticu nie tak ogromną znajdą a Artur to cudny bramkarz niemal bezbłędny. Nie to co częste bledy VV.

No i jeszcze co do rewanzu: typuje 2-0 dla Barcy- uwazam ze bedzie to calkiem inny mecz. Eto&#39;o jak wroci to wygrają! Wczoraj bylo widac ze brakuje go w FCB i Saviola to jednak nie to. Gdyby to byl Samuel to uwazam ze by z 2-3 gole wbił wczoraj!
&#39;

pzdr i czekamy na rewanz!! bedzie widowisko na pewno!! :gool: ????
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Wszyscy stawiają w rewanżu na Liverpool. A ja daje Barcelonie 80 % na awans. Nie ukrywam ze Barcelona jest to moja ulubiona drużyna i kibicuje im od paru dobrych lat. A skąd wy możecie wiedzieć co się stanie za 2 tygodnie ? Będą mieli 2 mecze w lidze i według mnie Barcelona wyciągnie z tego meczu wnioski. Mają bardzo dobrego trenera jakim jest Frank Rijkard. Wiele się może zdażyc za 2 tygodnie ktoś, może kontuzji dostać itp. Więc wszystko się okaże za 2 tygodnie. A co do Valdesa. Mnie osobiscie rozczarował swoją postawą, ale taka sama była sytuacja z KUszczakiem. Puscił szmate z nie pamiętam z kim to grali jak bramkarz strzelil gola. A teraz wszyscy robią z Kuszczaka gwiazde. Więc zobaczymy z jakiej strony pokaże się Valdes na Anfield. Tyle odemnie. VISCA EL BARCA !
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
A co do Valdesa. Mnie osobiscie rozczarował swoją postawą, ale taka sama była sytuacja z KUszczakiem. Puscił szmate z nie pamiętam z kim to grali jak bramkarz strzelil gola. A teraz wszyscy robią z Kuszczaka gwiazde.
Ale ile Valdez puścił takich bramek a Kuszcza tylko jedną (tak samo jak Kahn) co nie zmiania faktu iż zgadzam się z resztą tekstu i w rewanżu stawie czyste 2 :mrgreen:
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
No tak, ale Kuszczak był zawiedziony i wszyscy kto krytykowali, ale chłopak się podniósł i gra bardzo dobrze w MU. Według mnie Valdes się podniesie i się chłopak ogarnie:p. Nie zapominajmy, że Borucowi też zdazało się puscic szmate tak jak Dudkowi. A teraz Nasi bramkarze są gwiazdami i wszyscy ich szanują.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No to jestes niezły szopcio jesli sądzisz ze dla Valdesa ten bład jest pierwszy ...mówisz ze sie podniesie to jak by byl jego pierwszy taki bład .Sporo było jego pomyłek w lidze co mi teraz na mysl przychpdzi to był taki mecz z Valencja kiedy chyba było 2-2 i dwie bramki zawlił to ostro ,nie pamietam na bank czy dwie ale jedna to na bank.Valdes jest w Barcelonie tylko dlatego ze to Katalonczyk i Barca czesto na tym traci bo maja super zespól jednak nie maja podpory w bramkarzu.
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
A gdzie napisałem, że to jest jego pierwszy błąd ? Ja o tym wiem bardzo dobrze, że popełnia sporo błędów. Chodziło mi o to, że dopiero w LM zagrał taki słaby mecz, bo w ostatnich meczach w lidze prezentował się dobrze.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
no to na nastepny raz precyzuj swoja wypoiedz ,jednak ja sadze ze ci chodziło o ogół ,bo jesli pusci szmate to bedzie to oddziaływało tez na lige , puchary i.t.p.Moze i miał niezłe czasem wystepy ale nieraz mial dosyc bardzo nie pewne sytuacje .Jak dla mnie powinni kupic jakiegos klasowego bramkarza...
the end
 
igor 0

igor

Użytkownik
a co powiecie o sytuacji Messiego ??? według mnie gdyby podał byłby gol i mecz mógłby się potoczyć inaczej...
 
W 2

wislak

Forum VIP
a co powiecie o sytuacji Messiego ??? według mnie gdyby podał byłby gol i mecz mógłby się potoczyć inaczej...
Tez uwazam ze Giuly by to trafil... ale nie ma co roztrząsac, Saviola tez sety nie trafil.... czekamy na rewanz!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom