>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liverpool FC - FC Barcelona / 21.02.07

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszam wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
w tym spotkaniu widzial bym jednego faworyta FC Liverpool bo sa w wysmienitej formie... Do Barcelony wrocil Eto&#39;o i Messi wiec Barca bedzie grala inaczej... Czarna Perła powinna zasiac na lawce rezerwowych a Messi powinien wejsc od pierwszych minut ...
typuje wynik 2:1 dla Barcy :gool: :gool:
Visca El Barca !! ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
w tym spotkaniu widzial bym jednego faworyta FC Liverpool bo sa w wysmienitej formie... Do Barcelony wrocil Eto&#39;o i Messi wiec Barca bedzie grala inaczej... Czarna Perła powinna zasiac na lawce rezerwowych a Messi powinien wejsc od pierwszych minut ...
typuje wynik 2:1 dla Barcy :gool: :gool:
Visca El Barca !! ????
Widzisz faworyta FCL ktory jest w formie a typujesz 2:1 dla FCB?
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
JAko kibic Barcelony napisze jak widze ten mecz. Za Barceloną przemawia własne boisko, oba zespoły Liverpool i Barcelona prezentują się na wyjaźdach słabo. Każdy kto był i grał na Camp Nou przy prawie 100 tysięcznej publiczności wie jak się ciężko gra na Camp Nou. Może Barcelona nie zachwycała w fazie grupowej i w ostatnich meczach w Primiera Division, ale powinna wygra ten mecz. W ostatnich meczach Ronaldihno jakiby rzut wolny nie wykonywał to on ten rzut wolny zamienia na bramke. Czytałem wypowiedzi kapitana The Reds Gerarda, że utrzą Barcelonie nosa, ale ja w to wątpie. Na boisku Blaugrany w tym sezonie jeszcze, nikt nie wygrał. The Reds ostatnio ta afera i może ich to wybić z rytmu. Podopieczni Franka Rijkarda napewno będą chcieli zrobić sobie przewage 2 lub 3 bramkową na rewanż. Ja sądze, że Barcelona strzeli bramke już w 1 połowie. Widziałem dotychczasowe mecze Barcy i zawsze w 1 połowie zdobywali bramki.
Wiem, że trocha słaba analiza, ale pisałem ją sam z głowy :jezora:
Co do wypowiedzi bodzio57 piszesz, że Liverpool jest w znakomitej formie ? nie rozmieszaj mnie. Widziałes ich ostatni mecz z Newcastle? Głupio stracone bramki jedna po błędzie Reiny, a druga po błędzie obrony.


~ VISCA EL BARCA ~
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
W ostatnich meczach Ronaldihno jakiby rzut wolny nie wykonywał to on ten rzut wolny zamienia na bramke.
I tu się nie zgodzę, wczoraj miał trzy rzuty wolne a wykorzytał tylko jeden jak juz emocje opadły, a jak jeszcze mógł dać szanse Barcelonie szanse na punkt to dwa razy trafił w mur :jezora:
 
M 62

moreno

Użytkownik
ups pomylka z mojej strony 2:1 dla FCL... sorka wielka :;/:
może byś bardziej uzasadnił dlaczego typujesz 2:1 dla FCL
bukmacherzy dają na nich kursy od 5.10 wzwyż więc to trochę dziwne

ja mam zupełnie takie same zdanie jak buki, podaje kilka argumentów
✅ Barca gra u siebie (czyli z tzw 12 zawodnikiem)
✅ Messi do dyspozycji trenera
✅ bardzo dobra dyspozycja Ronaldinho
✅ oprócz Eto&#39;o skład w komplecie
✅ zespół zmobilizowany, po porażce w lidze hiszpańskiej chce wygrać w LM
✅ mocna ławka rezerwowych
⛔ nie grający Samuel Eto&#39;o

a tutaj o FCL
✅ dobra dyspozycja napastników
⛔ grają na wyjeździe
⛔ personalnie gorszy od Barcelony skład (mają tylko Gerarda i Croucha, a Barca ma
Messiego, Deco, Ronaldinho, Puyola i Valdeza w dobrej dyspozycji)
⛔ świadomość konfrontacji z tak wielkim klubem jak FCB
⛔ żeby pokryć Ronaldinho muszą dać 2 lub 3 zawodników i odstąpić krycia kogoś
innego :jezora:

to by było na tyle :mrgreen:
aczkolwiek muszę przyznać, że ta opinia podchodzi pod subiektywną :twisted:
pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
moreno co do twojego postu to ja czytałem że :

Kameruńczyk natomiast opuścił spotkanie z Valencią, by lepiej przygotować się do środowego pojedynku w Lidze Mistrzów z Liverpoolem. Więc bardzo możliwe, że Eto będzie do dyspozycji Franka Rijkarda.
 
M 0

matrix

Użytkownik
Kameruńczyk natomiast opuścił spotkanie z Valencią, by lepiej przygotować się do środowego pojedynku w Lidze Mistrzów z Liverpoolem. Więc bardzo możliwe, że Eto będzie do dyspozycji Franka Rijkarda.
Z tego co wiadomo to nie będzie. Na razie wszędzie piszą że nie zagra ale ja myśle że zagra tylko wtedy jak Barca będize miała jakieś problemy i dopiero w 2 polowie wejdzie jak już będzie taka potrzeba choć lepiej żeby nie zagrał teraz a potem w rewanżu grał.

PozdrawiaM

Matrix
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
Kameruńczyk natomiast opuścił spotkanie z Valencią, by lepiej przygotować się do środowego pojedynku w Lidze Mistrzów z Liverpoolem. Więc bardzo możliwe, że Eto będzie do dyspozycji Franka Rijkarda.
I to nieprawda ;-) Ponieważ Eto&#39;o jest w konflikckie z trenerem i dlatego nie zagrał.
 
B 0

blaugarna

Użytkownik
I to nieprawda Ponieważ Eto&#39;o jest w konflikckie z trenerem i dlatego nie zagrał.
Nie ma zadnego konfliktu miedzy Eto&#39;o a Ryjkiem ... Eto&#39;o odczul bol w kolanie i dlatego odmowil wejscia na boisko...
ja mam zupełnie takie same zdanie jak buki, podaje kilka argumentów
✅ Barca gra u siebie (czyli z tzw 12 zawodnikiem)
✅ Messi do dyspozycji trenera
✅ bardzo dobra dyspozycja Ronaldinho
✅ oprócz Eto&#39;o skład w komplecie
✅ zespół zmobilizowany, po porażce w lidze hiszpańskiej chce wygrać w LM
✅ mocna ławka rezerwowych
⛔ nie grający Samuel Eto&#39;o

a tutaj o FCL
✅ dobra dyspozycja napastników
⛔ grają na wyjeździe
⛔ personalnie gorszy od Barcelony skład (mają tylko Gerarda i Croucha, a Barca ma Messiego, Deco, Ronaldinho, Puyola i Valdeza w dobrej dyspozycji)
⛔ świadomość konfrontacji z tak wielkim klubem jak FCB
⛔ żeby pokryć Ronaldinho muszą dać 2 lub 3 zawodników i odstąpić krycia kogoś innego
tutaj zgodze sie w stu procentach z moreno i stawiam wynik dla Barcy 2:1 :gool: :gool:
pozdro ????
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
&quot; świadomość konfrontacji z tak wielkim klubem jak FCB &quot;

Heh ! A czy Liverpool nie jest wielkim klubem ! Po za tym To powinno być dla graczy Liverpoolu kolejną motywacją i świadomością że nie mogą odpóścić tego meczu ! Bedą skoncentrowani na maxa ! Uważam że będzie świetne widowisko w którym sprawiedliwy wynik to remis !! :gool: :gool: :gool:
 
M 0

milosz90

Użytkownik
barca 3:1
czemu?
bo inczej tego nie widze... to jest LM a LFC gra na wyjazdach kiepsko, trzeba przyzanc.
barca wie ze teraz trzeba wysoko wygraz bo u beatllesów ciezko sie gra. koniec
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
I to nieprawda Ponieważ Eto&#39;o jest w konflikckie z trenerem i dlatego nie zagrał.
Nie ma zadnego konfliktu miedzy Eto&#39;o a Ryjkiem ... Eto&#39;o odczul bol w kolanie i dlatego odmowil wejscia na boisko...
I tu się mylisz, przeczytaj sobie wywiad z Deco który udzielił przed meczem z Valencją i zobacz powtórkę meczu Valencja - FCB tam jest o tym mowa i wszystko wyjaśnione.

A co do meczu to myśle że będzie 1:0 lub 2:1 dla Bracy.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
I to nieprawda Ponieważ Eto&#39;o jest w konflikckie z trenerem i dlatego nie zagrał.
Nie ma zadnego konfliktu miedzy Eto&#39;o a Ryjkiem ... Eto&#39;o odczul bol w kolanie i dlatego odmowil wejscia na boisko...
I tu się mylisz, przeczytaj sobie wywiad z Deco który udzielił przed meczem z Valencją i zobacz powtórkę meczu Valencja - FCB tam jest o tym mowa i wszystko wyjaśnione.

A co do meczu to myśle że będzie 1:0 lub 2:1 dla Bracy.
:-? Jak nie wiesz to nie pisz takich rzeczy bo żadnego konfliktu oficjalnie nie ma ... Jednak jak na prawdę jest to nikt nie wie. A co do meczu .... No to nie ma innej opcji niżwygrana mojej kochanej Barcelony ???? Ostatnia porażka z Valencią byla dosyć pewna bo .... .BARCA nigdy nie potrafiła grac z Valencią taka jest prawda. Nawet przed rokiem kiedy grali fenomenalnie przegrali z nietoperzami u siebie. Liverpool zaś moim zdaniem gra przeciętnie i nie potrafi wykorzystac sytuacji przez siebie stworzonych ... Poza tym boję siętylko jednego. Benitez potrafi ustawić zespół na najlepsze drużyny świata chociażby na Chelsea ... A BARCA nie jest aż w takiej formie aby rozmontować ścisłą obronę. Jednak Roni i Messi pokażą kto rządzi w Europie ;) Visca El Barca :!:
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
:-? Jak nie wiesz to nie pisz takich rzeczy bo żadnego konfliktu oficjalnie nie ma ... Jednak jak na prawdę jest to nikt nie wie. A co do meczu .... No to nie ma innej opcji niżwygrana mojej kochanej Barcelony ????
:zoltakartka: Jednak wiem to piszę, komentatorzy Canal+ chyba są bardziej doinformowani niż ty ?
Oglądałeś wogóle mecz ? W pierwszej połowie nic na boisku się nie działo, dopiero w drugiej części Valencja strzeliła dwie bramki (a mogłą trzy gdyby nie niewykorzystana sytuacja sam na sam Morientesa) i Barcelona nie umiała się podnieść, widać było że oszczędzają siły (moze oprocz Ronaldinho) na jutrzejszy mecz ;)
 
igor 0

igor

Użytkownik
właśnie przeczytalem w jednym z dużych portali że Eto nie znalazł się składzie F. Ryjkarda na mecz z Liverpoolem... czy myślicie że może to wpłynąć na szanse zwycięstwa Katalończyków .
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
No i co Patrolinho &quot;znawco&quot; - nadal twierdzisz że nie ma konfliktu w Barcelonie ? Dam Ci rade jaką ty mi dałeś - jak niewiesz to się nie odzywaj ????

PS: Eto&#39;o jest do zastąpienia, gdyby tylko Saviola dostał szanse bo po ostatnim meczu w lidze Gudjonssona śmiem twierdzić że nie poradzi sobie na boisku :jezora:
 
M 62

moreno

Użytkownik
No i co Patrolinho &quot;znawco&quot; - nadal twierdzisz że nie ma konfliktu w Barcelonie ? Dam Ci rade jaką ty mi dałeś - jak niewiesz to się nie odzywaj ????

PS: Eto&#39;o jest do zastąpienia, gdyby tylko Saviola dostał szanse bo po ostatnim meczu w lidze Gudjonssona śmiem twierdzić że nie poradzi sobie na boisku :jezora:
ale znawca się znalazł
każdy wie, że trener barcy nie lubi Savioli i dlatego saviola nie dostanie szansy
Eto&#39;o i ryjka łaczą przyjacielskie stosunki i Eto&#39;o nie gra tylko dlatego, że jest świeżo po kontuzji i noga go jeszcze trochę boli
poczytaj może trochę zanim znowu napiszesz coś głupiego bo tego czytać nie można :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom