>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liverpool FC - FC Barcelona / 21.02.07

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszam wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
w tym spotkaniu widzial bym jednego faworyta FC Liverpool bo sa w wysmienitej formie... Do Barcelony wrocil Eto&#39;o i Messi wiec Barca bedzie grala inaczej... Czarna Perła powinna zasiac na lawce rezerwowych a Messi powinien wejsc od pierwszych minut ...
typuje wynik 2:1 dla Barcy :gool: :gool:
Visca El Barca !! ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
w tym spotkaniu widzial bym jednego faworyta FC Liverpool bo sa w wysmienitej formie... Do Barcelony wrocil Eto&#39;o i Messi wiec Barca bedzie grala inaczej... Czarna Perła powinna zasiac na lawce rezerwowych a Messi powinien wejsc od pierwszych minut ...
typuje wynik 2:1 dla Barcy :gool: :gool:
Visca El Barca !! ????
Widzisz faworyta FCL ktory jest w formie a typujesz 2:1 dla FCB?
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
JAko kibic Barcelony napisze jak widze ten mecz. Za Barceloną przemawia własne boisko, oba zespoły Liverpool i Barcelona prezentują się na wyjaźdach słabo. Każdy kto był i grał na Camp Nou przy prawie 100 tysięcznej publiczności wie jak się ciężko gra na Camp Nou. Może Barcelona nie zachwycała w fazie grupowej i w ostatnich meczach w Primiera Division, ale powinna wygra ten mecz. W ostatnich meczach Ronaldihno jakiby rzut wolny nie wykonywał to on ten rzut wolny zamienia na bramke. Czytałem wypowiedzi kapitana The Reds Gerarda, że utrzą Barcelonie nosa, ale ja w to wątpie. Na boisku Blaugrany w tym sezonie jeszcze, nikt nie wygrał. The Reds ostatnio ta afera i może ich to wybić z rytmu. Podopieczni Franka Rijkarda napewno będą chcieli zrobić sobie przewage 2 lub 3 bramkową na rewanż. Ja sądze, że Barcelona strzeli bramke już w 1 połowie. Widziałem dotychczasowe mecze Barcy i zawsze w 1 połowie zdobywali bramki.
Wiem, że trocha słaba analiza, ale pisałem ją sam z głowy :jezora:
Co do wypowiedzi bodzio57 piszesz, że Liverpool jest w znakomitej formie ? nie rozmieszaj mnie. Widziałes ich ostatni mecz z Newcastle? Głupio stracone bramki jedna po błędzie Reiny, a druga po błędzie obrony.


~ VISCA EL BARCA ~
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
W ostatnich meczach Ronaldihno jakiby rzut wolny nie wykonywał to on ten rzut wolny zamienia na bramke.
I tu się nie zgodzę, wczoraj miał trzy rzuty wolne a wykorzytał tylko jeden jak juz emocje opadły, a jak jeszcze mógł dać szanse Barcelonie szanse na punkt to dwa razy trafił w mur :jezora:
 
M 62

moreno

Użytkownik
ups pomylka z mojej strony 2:1 dla FCL... sorka wielka :;/:
może byś bardziej uzasadnił dlaczego typujesz 2:1 dla FCL
bukmacherzy dają na nich kursy od 5.10 wzwyż więc to trochę dziwne

ja mam zupełnie takie same zdanie jak buki, podaje kilka argumentów
✅ Barca gra u siebie (czyli z tzw 12 zawodnikiem)
✅ Messi do dyspozycji trenera
✅ bardzo dobra dyspozycja Ronaldinho
✅ oprócz Eto&#39;o skład w komplecie
✅ zespół zmobilizowany, po porażce w lidze hiszpańskiej chce wygrać w LM
✅ mocna ławka rezerwowych
⛔ nie grający Samuel Eto&#39;o

a tutaj o FCL
✅ dobra dyspozycja napastników
⛔ grają na wyjeździe
⛔ personalnie gorszy od Barcelony skład (mają tylko Gerarda i Croucha, a Barca ma
Messiego, Deco, Ronaldinho, Puyola i Valdeza w dobrej dyspozycji)
⛔ świadomość konfrontacji z tak wielkim klubem jak FCB
⛔ żeby pokryć Ronaldinho muszą dać 2 lub 3 zawodników i odstąpić krycia kogoś
innego :jezora:

to by było na tyle :mrgreen:
aczkolwiek muszę przyznać, że ta opinia podchodzi pod subiektywną :twisted:
pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
moreno co do twojego postu to ja czytałem że :

Kameruńczyk natomiast opuścił spotkanie z Valencią, by lepiej przygotować się do środowego pojedynku w Lidze Mistrzów z Liverpoolem. Więc bardzo możliwe, że Eto będzie do dyspozycji Franka Rijkarda.
 
M 0

matrix

Użytkownik
Kameruńczyk natomiast opuścił spotkanie z Valencią, by lepiej przygotować się do środowego pojedynku w Lidze Mistrzów z Liverpoolem. Więc bardzo możliwe, że Eto będzie do dyspozycji Franka Rijkarda.
Z tego co wiadomo to nie będzie. Na razie wszędzie piszą że nie zagra ale ja myśle że zagra tylko wtedy jak Barca będize miała jakieś problemy i dopiero w 2 polowie wejdzie jak już będzie taka potrzeba choć lepiej żeby nie zagrał teraz a potem w rewanżu grał.

PozdrawiaM

Matrix
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
Kameruńczyk natomiast opuścił spotkanie z Valencią, by lepiej przygotować się do środowego pojedynku w Lidze Mistrzów z Liverpoolem. Więc bardzo możliwe, że Eto będzie do dyspozycji Franka Rijkarda.
I to nieprawda ;-) Ponieważ Eto&#39;o jest w konflikckie z trenerem i dlatego nie zagrał.
 
B 0

blaugarna

Użytkownik
I to nieprawda Ponieważ Eto&#39;o jest w konflikckie z trenerem i dlatego nie zagrał.
Nie ma zadnego konfliktu miedzy Eto&#39;o a Ryjkiem ... Eto&#39;o odczul bol w kolanie i dlatego odmowil wejscia na boisko...
ja mam zupełnie takie same zdanie jak buki, podaje kilka argumentów
✅ Barca gra u siebie (czyli z tzw 12 zawodnikiem)
✅ Messi do dyspozycji trenera
✅ bardzo dobra dyspozycja Ronaldinho
✅ oprócz Eto&#39;o skład w komplecie
✅ zespół zmobilizowany, po porażce w lidze hiszpańskiej chce wygrać w LM
✅ mocna ławka rezerwowych
⛔ nie grający Samuel Eto&#39;o

a tutaj o FCL
✅ dobra dyspozycja napastników
⛔ grają na wyjeździe
⛔ personalnie gorszy od Barcelony skład (mają tylko Gerarda i Croucha, a Barca ma Messiego, Deco, Ronaldinho, Puyola i Valdeza w dobrej dyspozycji)
⛔ świadomość konfrontacji z tak wielkim klubem jak FCB
⛔ żeby pokryć Ronaldinho muszą dać 2 lub 3 zawodników i odstąpić krycia kogoś innego
tutaj zgodze sie w stu procentach z moreno i stawiam wynik dla Barcy 2:1 :gool: :gool:
pozdro ????
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
&quot; świadomość konfrontacji z tak wielkim klubem jak FCB &quot;

Heh ! A czy Liverpool nie jest wielkim klubem ! Po za tym To powinno być dla graczy Liverpoolu kolejną motywacją i świadomością że nie mogą odpóścić tego meczu ! Bedą skoncentrowani na maxa ! Uważam że będzie świetne widowisko w którym sprawiedliwy wynik to remis !! :gool: :gool: :gool:
 
M 0

milosz90

Użytkownik
barca 3:1
czemu?
bo inczej tego nie widze... to jest LM a LFC gra na wyjazdach kiepsko, trzeba przyzanc.
barca wie ze teraz trzeba wysoko wygraz bo u beatllesów ciezko sie gra. koniec
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
I to nieprawda Ponieważ Eto&#39;o jest w konflikckie z trenerem i dlatego nie zagrał.
Nie ma zadnego konfliktu miedzy Eto&#39;o a Ryjkiem ... Eto&#39;o odczul bol w kolanie i dlatego odmowil wejscia na boisko...
I tu się mylisz, przeczytaj sobie wywiad z Deco który udzielił przed meczem z Valencją i zobacz powtórkę meczu Valencja - FCB tam jest o tym mowa i wszystko wyjaśnione.

A co do meczu to myśle że będzie 1:0 lub 2:1 dla Bracy.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
I to nieprawda Ponieważ Eto&#39;o jest w konflikckie z trenerem i dlatego nie zagrał.
Nie ma zadnego konfliktu miedzy Eto&#39;o a Ryjkiem ... Eto&#39;o odczul bol w kolanie i dlatego odmowil wejscia na boisko...
I tu się mylisz, przeczytaj sobie wywiad z Deco który udzielił przed meczem z Valencją i zobacz powtórkę meczu Valencja - FCB tam jest o tym mowa i wszystko wyjaśnione.

A co do meczu to myśle że będzie 1:0 lub 2:1 dla Bracy.
:-? Jak nie wiesz to nie pisz takich rzeczy bo żadnego konfliktu oficjalnie nie ma ... Jednak jak na prawdę jest to nikt nie wie. A co do meczu .... No to nie ma innej opcji niżwygrana mojej kochanej Barcelony ???? Ostatnia porażka z Valencią byla dosyć pewna bo .... .BARCA nigdy nie potrafiła grac z Valencią taka jest prawda. Nawet przed rokiem kiedy grali fenomenalnie przegrali z nietoperzami u siebie. Liverpool zaś moim zdaniem gra przeciętnie i nie potrafi wykorzystac sytuacji przez siebie stworzonych ... Poza tym boję siętylko jednego. Benitez potrafi ustawić zespół na najlepsze drużyny świata chociażby na Chelsea ... A BARCA nie jest aż w takiej formie aby rozmontować ścisłą obronę. Jednak Roni i Messi pokażą kto rządzi w Europie ;) Visca El Barca :!:
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
:-? Jak nie wiesz to nie pisz takich rzeczy bo żadnego konfliktu oficjalnie nie ma ... Jednak jak na prawdę jest to nikt nie wie. A co do meczu .... No to nie ma innej opcji niżwygrana mojej kochanej Barcelony ????
:zoltakartka: Jednak wiem to piszę, komentatorzy Canal+ chyba są bardziej doinformowani niż ty ?
Oglądałeś wogóle mecz ? W pierwszej połowie nic na boisku się nie działo, dopiero w drugiej części Valencja strzeliła dwie bramki (a mogłą trzy gdyby nie niewykorzystana sytuacja sam na sam Morientesa) i Barcelona nie umiała się podnieść, widać było że oszczędzają siły (moze oprocz Ronaldinho) na jutrzejszy mecz ;)
 
igor 0

igor

Użytkownik
właśnie przeczytalem w jednym z dużych portali że Eto nie znalazł się składzie F. Ryjkarda na mecz z Liverpoolem... czy myślicie że może to wpłynąć na szanse zwycięstwa Katalończyków .
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
No i co Patrolinho &quot;znawco&quot; - nadal twierdzisz że nie ma konfliktu w Barcelonie ? Dam Ci rade jaką ty mi dałeś - jak niewiesz to się nie odzywaj ????

PS: Eto&#39;o jest do zastąpienia, gdyby tylko Saviola dostał szanse bo po ostatnim meczu w lidze Gudjonssona śmiem twierdzić że nie poradzi sobie na boisku :jezora:
 
M 62

moreno

Użytkownik
No i co Patrolinho &quot;znawco&quot; - nadal twierdzisz że nie ma konfliktu w Barcelonie ? Dam Ci rade jaką ty mi dałeś - jak niewiesz to się nie odzywaj ????

PS: Eto&#39;o jest do zastąpienia, gdyby tylko Saviola dostał szanse bo po ostatnim meczu w lidze Gudjonssona śmiem twierdzić że nie poradzi sobie na boisku :jezora:
ale znawca się znalazł
każdy wie, że trener barcy nie lubi Savioli i dlatego saviola nie dostanie szansy
Eto&#39;o i ryjka łaczą przyjacielskie stosunki i Eto&#39;o nie gra tylko dlatego, że jest świeżo po kontuzji i noga go jeszcze trochę boli
poczytaj może trochę zanim znowu napiszesz coś głupiego bo tego czytać nie można :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom