>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity stawek u bukmacherów internetowych

theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
betclic......
zalozylem konto postawilem swoj pierwszy zaklad za 800zl i przegralem , chce obstawic kolejny zaklad mam limit stawki 20zl xD
zacny buk
Betcic, większego buka krzaku to ja nie znam ,szkoda czasu się tam rejestrować, mnie na &quot;świeżym&quot; koncie zlimitowali zanim się mecz rozpoczął... ,oni się po prostu chyba boją większych stawek.
Nie polecam , gorszy od Betsyfu.

Buk z kategorii: szkoda czasu na zakładanie nowego konta
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Betcic, większego buka krzaku to ja nie znam ,szkoda czasu się tam rejestrować, mnie na &quot;świeżym&quot; koncie zlimitowali zanim się mecz rozpoczął... ,oni się po prostu chyba boją większych stawek. Nie polecam , gorszy od Betsyfu. Buk z kategorii: szkoda czasu na zakładanie nowego konta
Jedyny pozytyw zalozenia konta w betclicu to ten pierwszy zaklad za 200. Na faze mozna sobie zagrac wysoki kurs a noz wejdzie. Ja na pol rodziny juz zalozylem i troche ich skosilem ;). Ale uczciwie zagrac typu to w zyciu tam nie zagralem chyba ze biegi narciarskie sprinty bo gamonie zostawiaja zaklady po kwalifikacjach i mozna niezle zarobic...
 
K 0

kudlik

Użytkownik
moze mi ktos napisac swoje doswiadczenia z limitami ?

Chodzi mi dokladniej o to który buk pyta sie czy chcemy zagrac zaklad za zaakceptowana kwote i ewentualnie dac czesc do akceptacji (tak jak jest w unibet) czy istnieja takze buki które , no i teraz podam przyklad:

gram mecz za 2000 zł , buk mi przyjmuje 1000 zl i pisze ze reszta do dalszego rozpatrzenia... bez mozliwosci wycofania sie. Jezeli ktos mily moglby mi wypisac liste takich bukow z własnego doswiadczenia , dziekuje. Nie jestem pewien ale chyba expekt takie cos praktykuje.
Czytam temat i widzę, że ktoś już kiedyś zapytał (patrz wyżej) o to, o co ja chcę zapytać, ale nie uzyskał odpowiedzi.

Chodzi o sposób limitowania. Pomóżcie podzielić bukmacherów na dwie grupy:

1. Bukmacherzy, którzy limitują po chamsku zatwierdzając część stawki jaka im się podoba, a resztę akceptują lub nieakceptują: Expekt

2. Bukmacherzy, którzy grzecznie informują podczas stawiania że mamy limit, i nie możemy zagrać za taką stawką, i czy chcemy postawic za mniejszą: Bwin, Unibet.

Dopisujcie wg swojego doświadczenia.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Witam

Właśnie dziś dostałem limit na betclic 1200zł. Troche to jest dziwne. Czytając te forum stwierdzam, że należy się przeprowadzić na BAH.

Powodzenia
Oba buki mają bardzo wysokie marże - co za tym idzie w 99% przypadków znajdziesz lepsze kursy gdzie indziej.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Interwtten, bwin, unibet - limitują szybko.
bet365 - praktycznie głównie tam gram, bo nawet jak limitują na maks. zysk 12tys.pln to mogę postawić i trader akceptuje (w większości przypadków).
Gram tam stawkami rzędu 4-20tys. pln.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Limity:
buki śmieciowe gdzie konto ma sie tylko na chwilkę: bet365, marathonbet, betsafe, betsson, betclic .
buki u których zawsze warto mieć konto ( głównie ze względu na możliwość ręcznej akceptacji zakładów nawet na zlimitowanym koncie): expekt, tobet, unibet, DOXXbet .
Buki w których idzie pograć chwilę dłużej: bwin/gb , sportingbet( nie dotyczy piłki bo tej po tygodniu już nie idzie grać), 5Dimes,
Buki w których można grać bardzo długo : bah , pinnacle , Sbobet .
To tyle jeśli idzie o kilkuletnią przygodę z bukami i ich limitami.
 
T 0

thomas49

Użytkownik
Nielimitowane sa tylko i wylacznie w Azji. Dojscie do ich rynku graniczy z cudem. Swoja droga, ma ktos doswiadczenie w graniu bez limitow?
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
A czy można dostać limit grając taktycznie surebet&#39;y ? np. między bet365 a sportingbet.
wydarzenie &quot;PRZYKŁAD !!!! &quot;
Real Madryt vs Fc Barcelona
bet365 kurs na 1x = 1.36
Sportingbet kurs na 2 = 4.80
I teraz grając tego surebet&#39;a
wygrywamy w bet365.
Wtedy jesteśmy mniej więcej na równi jeśli chodzi o win/lost
Za jakiś czas gramy surebet&#39;a, którego przegrywamy w bet365, jednocześnie wygrywając w sportingu i tak na przemian.
Jest to w jakiś sposób możliwe ? Czy też można dostać limit ?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Nawet jak przegrywasz na niektórych bukach wlepiają limity , szczególnie jesli grasz egzotykę.
Bet365 nie wiem ale sportingbet , który wymieniłeś bardzo lubi tak robic , wiem z doswiadczenia ????
A takie coś zeby sobie powiedzieć &quot;a teraz wygram na tym buku&quot; też nie jest do końca takie proste w praktyce ????
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
No fakt... &quot;Przegrać&quot; jak trzeba też nie jest tak prosto. Musi istnieć sposób żeby ominąć limity w 100 %, Może grać surebety na bardziej popularne ligi &amp; tym samym sposobem który ja opisałem ?
btw większość środków mam na bet365. Jak dostanę jakiś limit to będzie wyświetlony ile maxymalnie mogę postawić jak kliknę &quot;MAX&quot; ?
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Plusem Bet365 jest to że limit jest widoczny przed postawieniem zakładu, wystarczy kliknąć na &quot;max&quot;.
W Sportingbet jest gorzej, gdyż limit wyświetla się dopiero przy próbie zawarcia zakładu.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Limity:
buki śmieciowe gdzie konto ma sie tylko na chwilkę: bet365, marathonbet, betsafe, betsson, betclic .
buki u których zawsze warto mieć konto ( głównie ze względu na możliwość ręcznej akceptacji zakładów nawet na zlimitowanym koncie): expekt, tobet, unibet, DOXXbet .
Buki w których idzie pograć chwilę dłużej: bwin/gb , sportingbet( nie dotyczy piłki bo tej po tygodniu już nie idzie grać), 5Dimes,
Buki w których można grać bardzo długo : bah , pinnacle , Sbobet .

To tyle jeśli idzie o kilkuletnią przygodę z bukami i ich limitami.

Jak czytam posty tego typu to mam mega bekę

U wszystkich buków typy są monitorowane, mają od tego odpowiedni sztab i jak im się tylko zaświeci &quot;lampka&quot; że mogą mieć do czynienia z rasowym ogrywaczem i multikontowcem to nakładają limity, które przy dalszym ogrywaniu mogą wynosić 5 PLN.

Schemat jest podobny praktycznie wszędzie i rozgraniczanie i dzielenie na jakieś kategorie mija się z celem, gdyż jednego mogą wyłapać wcześniej a jednego później.

Długo można pograć na Expekt, Unibet, BaH(marża z kosmosu) - z tych popularnych.

Pinnacle, z limitem indywidualnym się nie spotkałem
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Czego nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi? Bo jakoś nie rozumiem czemu trolujesz . Temat jest o limitach ja o nich napisałem a Ty w zasadzie powtórzyłeś to co ja o np Pinnacle i Bahu. Co do expekta czy unibeta to jeśli tam idzie długo pograć to ... współczuje typów.
Żyj dalej z myślą że buki limitują tylko multikontowców czy innych kombinatorów . Powodzenia.
 
I 0

ic3

Użytkownik
Witam,
bukmacherzy dają limity dopiero po wypłaceniu dużej kasy od nich czy jeszcze przed pierwszą wypłatą (w czasie regularnego wygrywania)?
 
T 27

twoj_ruch

Użytkownik
Witam,
bukmacherzy dają limity dopiero po wypłaceniu dużej kasy od nich czy jeszcze przed pierwszą wypłatą (w czasie regularnego wygrywania)?
Ja na jednym z kont w bet365 dostałem limit po 6 dniach i to raczej w czasie w którym chciałem &quot;rozgrzać&quot; konto a nie grałem większymi stawkami. Nie ma reguły czy wypłacasz dużo czy nie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zależy co i jak grasz. Jak jesteś &quot;zielony&quot; i grasz na farcie to cie nie zlimitują. &quot;Sure bet-owców&quot; limitują szybko. Ale jak grasz na farta, np. parzysta lub nieparzysta ilość punktów np. w meczu koszykówki to pograsz spokojnie za grube tysiące. Także spokojnie można grać np. grubo typy z NBA, lub 1 x 2 z popularnych rozgrywek piłkarskich. Limity dostają głównie dobrze obeznani gracze grający niszowe sporty. Jak się gra &quot;duże rozgrywki&quot; sportowe, to albo wcale nie będzie limitów. Albo dopiero po długim czasie.
 
Do góry Bottom