>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
#113
Pieno Zvaigzdes -7.5 - Sakalai 1.85 ✅
Tobet
5/10


Pieno to 5 ekipa zeszłego sezonu, Sakalai zajęło 10 miejsce. Poniżej wszystkie ruchy kadrowe obu ekip. Sakalai rozdało praktycznie całą ekipę, a w ich miejsc ściągnęli jakichś średniaków, w tym zespole jest 1, może 2 graczy wybijających się ponad jakąś przeciętność, także sukcesów wielkich im nie wróżę. Pieno też straciło trochę graczy, ale zrekompensowali to sobie dużo lepiej niż ich dzisiejsi rywale. Ściągnęli lepszych graczy z LKL, a do tego mają Amerykanów. Widziałem filmiki z Gatesem i na Litwie powinien sobie spokojnie pod koszem poradzić. A inni Amerykanie też z pewnością nie osłabią tej ekipy. Wg mnie tutaj gospodarze wygrają dość spokojnie.


Pieno Zvaigzdes

Odeszli:
Bendzius (10.5 ppg, 3.8 rpg)
Nobles (7.7 ppg, 2.1 rpg)
Morgan (8.5 ppg, 5.8 rpg)
Kelys (7.1 ppg, 1.9 rpg, 2.4 apg)
Kulvietis (6.7 ppg, 2.9 rpg)
Morkeliunas (5.7 ppg, 2.7 rpg)
Sirutavicius (8.1 ppg, 2.7 rpg, 1.9 apg)

Przyszli:
Beliavicius (7.8 ppg, 2.3 rpg, 2.8 apg - Nevezis)
Biggs (12.9 ppg, 4.9 rpg - Canton w D-League)
Ruikis (9.8 ppg, 2.7 rpg, 1.4 apg - Neptunas)
Woodfox (14 ppg, 2.7 rpg, 1.6 apg - liga Wenezueli)
Maceina (6.8 ppg, 4 rpg, 4.3 apg - Juventus)
Gates (12.2 ppg, 8.9 rpg - college Cincinnati, Conference: Big East Conference)
Cepukaitis (13.9 ppg, 6.5 rpg, 1.1 apg - Lietkabelis)
Ulanovas (5.8 ppg, 2.8 rpg - Baltai)

Zostali:
Hughes (12.7 ppg, 4.8 rpg, 2.4 apg)
Brazdauskis (14.5 ppg, 5 rpg - ale tylko 2 mecze)


Sakalai

Odeszli:
Samenas (11.9 ppg, 2.3 rpg, 3.4 apg)
Butkevicius (10.2 ppg, 4.2 rpg, 2 apg)
Joneliunas (7.9 ppg, 5.3 rpg)
Sirvydis (7.1 ppg, 1.9 rpg, 1.4 apg)
Peciukevicius (7.6 ppg, 3.2 rpg, 4 apg)
Gydra (5.6 ppg, 3 rpg)
Pukis (5.1 ppg, 1.7 rpg)

Przyszli:
Dambrauskas (2.6 ppg, 0.9 rpg, 0.8 apg - Lietuvos)
Sestokas (4.7 ppg, 1.6 rpg - Juventus)
Ramasauskas (1.2 ppg, 1.2 rpg - Siaulai)
Seskus (4.1 ppg, 2.1 rpg - Marciulionio - NKL)
Cerneckis (5.6 ppg, 1.8 rpg, 1.3 apg - Nevezis)

Zostali:
Baniulis (12.6 ppg, 5.1 rpg)
Matulis (7.8 ppg, 4.1 rpg)
 
K 1

korololo

Użytkownik
18:00 27.09.2012
Neptunas Kłaipeda - Lietuvos Rytas Wilno
1 (+12,5) @1.95 bet &amp; win

Zdziwiony jestem tak wysokim handicapem dla Kłaipedy. Przez ostatnie 2 lata na swoim parkiecie większą różnicą punktową przegrali tylko raz, z Żalgirisem, który zresztą gromił również przyjezdnych. W lutym tego roku obie drużyny grały już ze sobą, też w Kłaipedzie i wynik był 85:91 co nie pokazuje dominacji graczy ze stolicy. Wtedy handicap wystawiony był ok. 18 pkt, a wygrana była skromna. Moim zdaniem zespół z Wilna jest trochę przeceniany w tym meczu wyjazdowym, biorąc pod uwagę, że w Kłaipedzie raczej nie pozwalają przyjezdnym dyktować warunków gry. Moim zdaniem warto zagrać ten typ, przy ok. 7-8 pkt przewagi nie polecałbym tego typu, 12,5 pkt to w mojej ocenie przesada.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Obras - Gimnasia 2 @ 4,00 | Unibet
Obras(-9) - Gimnasia 2 @ 1,78 | Pinnacle

Na dziś ciekawy typ po dość ciekawym kursie. Gimnasia nie zachwyca, grają dość słabo, na 5 ostatnich meczów wygrali tylko jeden. Ale większość z tych meczów rozstrzygały się końcówkach i niestety te przegrywali. Obras 3 wygrane na 5 meczów, ale ostatni mecz dostali dość solidnie z Lanus. Mecz wydaję mi się 60-40%, więc jest jakieś value. Ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami wygrali właśnie Gimnasia i to na wyjeździe. Dwa wcześniejsze na styku, więc warto zaryzykować na drobne ????
EDIT: Dodaję także handi, które poleciłem na forum do tego typu. ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Besiktas - Efes Pilsen
Efes 1.52 4/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Superpuchar przed nami i mecz który napewno obejrze.Oba zespoły opisałem juz przy okazji spotkań towarzyskich:
Besiktas zagra w tym roku w eurolidze.Poprzedni sezon mieli świetny,zdobywając mistrzostwo Turcjii w finale ogrywając Efes 4:2.I co zrobili?wyprzedali prawie cały zespół który decydował o świetnej grze w finale.Dla mnie to zachacz o skrajny idiotyzm.Wydać mase kasy zbudować zespół który w świetnym stylu wywalcza mistrza i sprzedać połowe składu który miał walczyć w cieżko wywalczonej eurolidze.Masakra...Erceg,Dagli,Hawkins,Kemp,Morri son,Yagmur,Arroyo,Mensah-Bonsu!!!Trzon Besiktasu przebudowany.Nie udało sie kupic nikogo ciekawego,poza transferem maszyny do zbierania Falkera kilka dni temu Besiktas stracił na mocy.Transfery Dasica,Christopfera,Markoty czy Jerrelsa nie są na tyle mocne by powalczyć w eurolidze a napewno nie pozwolą powtórzyć wyczynu w lidze.
Efes zbudował niesamowity zespół,siła pod koszem w postaci Erdena,Baraca i Batisty jest niesamowita.Znajome pyski w postaci Farmara i Vujacica zrobią różnice a Savanovic będzie robił coś z niczego jak to potrafi najlepiej.
Będzie to rewanz za przegrane PO z poprzedniego sezonu.Wtedy to silny Besiktas ograł Efes i pierwszy raz od wielu lat zdobył mistrza.Dzisiaj już sytuacja zupełnie odmienna,inne składy i inne schematy.Prawdopodobnie(na 70%) w Besiktasie nie zagra Tutku Acik który jest bardzo ważną postacią ww rotacji.Stawiam na Efes,zdecydowanie.
Acik zagrał i zrobił rzez.
Idiotyczne zachowanie w końcówce,najpierw Lucas nie trafia wolnego na remis a potem głupia kretyńska strata.Bez komentarza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 195

kosmos111

Użytkownik
SISU - Bakken Bears
Typ - Bakken Bears (-7.5) 61:78 ✅✅✅
Kurs - 1,85
tobet
Ciekawe spotkanie w duńskiej lidze koszykówki. Goście to aktualni mistrzowie kraju, praktycznie tylko Svendborg może im podskoczyć, a i to w pojedynczych spotkaniach, bo serii raczej z nimi nie wygra. Rok temu bilans 25-2, ten sezon również zaczęty planowo, od dwóch zwycięstw (108-87 i 90-74). Roster mocny jak na tamte warunki, 7 reprezentantów Danii, wzmocnionych 3 graczami z zagranicy. Obrona może i na średnim poziomie, ale przed wszystkim największy w lidze potencjał w ataku.
Z drugiej strony SISU Kopenhaga, ligowy średniak, który dość regularnie kończy rozgrywki sezonowe już w pierwszej rundzie. Ten sezon rozpoczęty od 2-0, ale przeciwnicy na kolana nie powalali, Vaerlose to jeszcze większy słabiak, a Naestved ma podobno spore problemy. Gra drużyny oparta przede wszystkim na Amerykaninie Dennisie, wspierają go zaś głównie rodacy Moritz i Smith, z reszty kadry raczej nie ma kogo wyróżniać. h2h jednostronne, 6-0 dla Bakken Bears, z czego handi pokryte 5 razy. Według mnie start sezonu dzisiejsi gospodarze mają dobry, ale 3 graczy to za mało na rywalizację z szeroką rotacją mistrza kraju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Alba Berlin - Artland Dragons
Artland(+7) 1.95 3/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Jutro rusza jedna z moich ulubionych lig,postaram sie rozpocząć sezon z BBL jak najlepiej.Zaczne od typu na smoki czyli Artland Dragons.Sporo zmian zaszło w tym zespole w to lato ale tez wydajer mi sie że ubytki udało sie skutecznie załatac sprowadzając kilku naprawde solidnych koszykarzy.Zespół opuścili m.in Holston,Hilliard,Bailey czy Peavy czyli podstawowi gracze z poprzedniego sezonu.Ale tak jak pisałem udało sie ich zastąpić.Przyszedł Sergio Kerush z Arisu,center Petar Popovic,Bryce Taylor z Alby,Lamayn Wilson,Marquez Haynes i Demond Mallet którego już kreowano na nowego lidera ale niestety dopadła go kontuzja i w jego miejsce na czas kontuzji przyszedł Valters.Z pewnością jest to skład na play-offy,na przykład na tle takiego Ulm wyglądają trzy razy lepiej.Dlaczego gram na Artland?ano dlatego że to jest najlepszy moment by pograć sobie na dogi a jest ich sporo w pierwszej kolejce.Na temat Alby pisałem przy okazji sparingu z Bayernem
Alba w tym roku bedzie walczyła już bez wsparcia Torina Francis&#39;a i Dericka Allena.W zamian postarali sie o kupno ogranego już w bundeslidze Nathana Peavy,Avdalovica i Zacha Morley&#39;a osłabiając dwa czołowe kluby z ukrainy.Dodatkowo szeregi zasilił też Nihad Djedovic i to jest transfer udany.Reszta ekipy jakoś nie zachwyca.
Jakby tego było mało Peavy wypadł ze skladu,nie wiadomo ile potrwa jego przerwa ale kontuzja jest poważna i raczej pół sezonu ma z głowy.Alba ma powazny problem bo nie zapominajmy że gra jeszcze w eurolidze i nie dość że skład nie powala to jeszcze wypadł im podstawowy skrzydłowy.Oczywiście ja nie neguje Alby jako drużyny całkowicie,pamietajmy że mają świetnego jak na bundeslige trenera(Obradovic).Nie każdemu leży ten facet ale dośiwadczenie ma ogromne i powinien je przelac na drużyne.Spodziewałem sie właśnie handi w tych granicach czyli około 7pkt.Za moment dopisze coś na temat reszty spotkań.
Nie takiej gry spodziewałem sie po smokach.Katastrofa,do przerwy mieli 11strat przy 2 Alby
Walter Tigers Tübingen - TBB Trier
Tübingen(-5.5) 1.95 3/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
W tym spotkaniu zwycięzca jest tylko jeden.Tybinga w tym roku tradycyjnie będzie sie biła w środku tabeli.Nie stracili sporo bo tylko Louis Campbell odszedł do Strasbourga z poważniejszych graczy.Udało sie za to pozyskać mamuta czyli słynnego Kenny Freasse&#39;a a słynnego dlatego że między innymi on był na filmiku z bójki Xavier-Cincy gdzie dostał w kichawe od Gatesa.Przyszedł też Douglas Davis i Johannes Lischke.Ponadto udało im sie zatrzymać Tyrone&#39;a Nasha i Josha Younga.Trier wygląda słabo,pozbyli sie Picarda,Joyce&#39;a ,Zwienera i Bynuma a w zamian nie kupili nic ciekawego.Po mojemu to będa bili sie o to by nie spaść bo jak obserwuje BBL to kadrowo wyglądają najsłabiej od lat.Gram na Tybinge,coś w granicach +10 powinni ugrać.
Ach BBL,trza będzie wybierać jeden mecz a reszte zostawiać w spokoju bo jak pokazuje dzisijeszy dzień niesamowite rzeczy sie dzieją.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Brounschweig-Ulm 2 1.55 Bet 365
wilQ naprawdę szacun dla Ciebie! znasz się na tym i bardzo chętnie korzystam z Twoich typów !
a teraz coś ode mnie
Brounschweig-Ulm 2 1.55
pierwsza kolejka BBL, ligi którą obstawiałem bardzo często w poprzednim sezonie,ogólnie często gram koszykówkę
w pierwszej kolejce w oko wpadło mi te spotkanie Gospodarze spotkali się z gośćmi aż 5 razy w poprzednim sezonie,2 razy w lidze i 3 w play offach .Górą 5 razy byli goście choć na wyjeździe dwa razy wygrali tylko 2 ptk!
Dlaczego typ na drużyne Ratiopharm ULM? A dlatego gdyż są to vicemistrzowie Niemiec i są ekipą lepiej poukładaną od Gospodarzy.Gospodarze z poprzedniego sezonu mają tylko jednego zawodnika z pierwszej piątki McElroya, a zawodnicy którzy przybyli są co najwyżej zawodnikami przeciętnymi, w poprzednich klubach nie osiągali jakiś powalających wyników no oprócz Mcfaddena który przybył z Ligi Czeskiej.Goście natomiast zachowali czterech podstawowych grajków.Odszedł tylko albo aż Swann który był najlepszym strzelcem drużyny (15.8 ptk na mecz).W jego miejsce vice mistrzowie Niemiec ściągneli Raya Allana z Pau-Lacq-Orthez.Allan w francji zdobywał średnio 15.2 ptk na mecz co jak na przedostatni zespół jest dobrym wynikiem.Do tego na centrze mamy Johna Bryanta(USA 14.1 ptk na mecz) i doświadczonego Niemca Guenthera Pera (10.4 ptk na mecz) i Esterkampa Stevena ( USA 10 ptk na mecz)
I Dannego Wattsa ( USA 9 ptk na mecz).
Podsumowując gospodarze mają słabszy skład niż rok temu (tak mi się wydaje) oprócz Mcfaddena nie sprowadzili nikogo godnego uwagi , Goście natomiast sprowadzili godnego następce dla swojego najlepszego strzelca i utrzymali resztę składu.
Jak dla mnie typ na ten mecz to pewna 2
New Yorker Phantoms Braunschweig - Ratiopharm Ulm 2 1.55 Bet365
ULM -3.5 ptk 1.9
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Efes Pilsen - Gaziantep
Gaziantep(+16.5) 1.90 2/10
⛔⛔⛔ 0.5pkt
Betcity
Nie moge sie wstrzelić w tym temacie,wczoraj BBL pokazała jak ciężką do typowania jest ligą.Dzisiaj zajme sie pucharem Turcji,na początek mecz Gaziantepu z Efesem.Wydaje mi sie że linia jest roche za wysoka.Efes jest silny ale najwyrazniej widac że drużyna jeszcze ma problemy z ustabilizowaniem dyspozycji.Grają falami co pokazują spotkania przed sezonem i ostatni mecz superpucharu z Besiktasem.Z pewnością nie będą sie spinali nie wiadomo jak na ten mecz.O Gaziantepie pisalem już przy okazji spotkań sparingowych.Mają ciekawą paczke m.in ze Swannem w skladzie.Są w stanie sie postawić rywalowi,Efes musi ten mecz wygrać a Gaziantpe będzie starał sie zrobić niespodzianke.Efes będzie grał trzy mecze w trzy dni co raczej sprawi że nie będą sie nie wiadomo jak eksploatować dzisiejszego wieczoru.Nie lubie grać tak wysokich handi ale myśle ze akurat w tym spotkaniu buki ustawili za wysokie,może dlatego że wczoraj główni rywale czyli Galata i Fener zrobili blowout nokautując swoich rywali.Ten mecz powinien wyglądać inaczej,chce wykorzstać to że Efes nie jest jeszcze w pełni przygotowany do sezonu.

Donieck - Mykolaiv
Donieck(-11.5) 1.90 3/10
✅✅✅ 91:75
Betcity
Po wpadce z Kximikiem który w tym roku zbudował ciekawą druzynę dzisiaj Donieck zagra z Mykolaiv.Mimo tej porażki dwa dni temu rywal na dzisiaj nie jest wymagający.Mykolaiv poza transferem latającego Dwayne&#39;a Mitchella z Izraela nie ma w swoim składzie żadnego gracza który mógłby pochwalić sie dobrym koszykarskim CV.Dla mnie tutuaj nie trzeba zbytnio nic opisywać,Jovanovic zdaje sobie sprawe że ten mecz trzeba wygrać i rywal absolutnie odstaje od jego drużyny.Linia jest ustawiona na 12pkt ze względu na porażke z Ximikiem.Normalnie powinna wynosić około 16pkt i do tej granicy zapewne wzrośnie.Donieck ma w tym meczu przewage na każdje pozycji i wysocy powinni zdominować Mykolaiv a porażka z wtorku pójdzie w zapomnienie.
Nie tkne więcej tej ligi,jak Boga kocham!!!Tam dzieją sie rzeczy nieprawdopodobne.
Z turcją poczekamy do ligi,poza liga nic narazie nie tykam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Galatasaray - Fenerbahce Ulker
Ulker 1.59 5/10 ⛔⛔⛔
Ulker(-3.5) 1.94 3/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Po wczorajszych łatwych zwycięstwach dzisiaj przyjdzie im stanąć naprzeciwko siebie,pojedynek zapowiada sie arcyciekawie.Mam już jedno typowanie za soba gdzie w roli głównej był Besiktas i Efes czyli kandydacie do czwórki napewno,niestety nieudane typowanie.Co do dzisiejszego spotkania to nie mam najmniejszych wątpliwości kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.Zarówno jedni jak i drudzy dokonali szeregu wzmocnień na ten sezon ale bardziej przekonuje mnie Fener w tym momencie.Galata ma Hawkinsa,Macvana i Domercanta a tak poza tym to długo długo nic.Co ciekawe wczoraj nie zagrał i Domercant i Gordon.Jeśli dzisiaj nie zagrają to jest to zdecydowanie bet dnia.Bo z tego co widzialem Fener oprócz Bremera który ma dopiero dołaczyć do zespołu gra w płenym składzie m.in z Mccalebem,Andersenem,Batiste i Sato.W pełnym składzie gdzie wszyscy są zdrowi Fener ma przewage ogromna.Bo tak jak pisałem Galata poza trójką nie ma nic do zaoferowania a ławka znacząco odstaje od rywala.
Tak jak pisałem mecz na najwyższym poziomie,może niezbyt widowiskowy ale za to obrona jednych i drugich znakomita.Przez caly czas praktycznie na styk,osłabiona Galata postawila wszystko na defensywe a za zdobywanie punktów wziął sie Hawkins.Szkoda handika tym bardziej że Fener już w połowie 3Q miał +9 przewagi.Jednak Galata zagrała świetnie i mimo osłabień to im należy sie wygrana.Hawkins MVP
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 195

kosmos111

Użytkownik
Ciekawe spotkanie czeka nas dziś w Pucharze Grecji. Mistrz kraju i zeszłoroczny zwycięzca Euroligi, czyli Olympiacos zmierzy się z zespołem Nea Kifisia, na codzień rywalizującym w drugiej lidze. Faworytami oczywiście są goście, którzy co prawda okres przygotowawczy mieli średni (m.in. wyraźna porażka z przebudowanym Maccabi), ale potencjałem biją na głowę dzisiejszych rywali. Nie będę próbował tu błysnąć, iż znam koszykarzy gospodarzy, bo ich nie znam. Skład w całości złożony z Greków, rok temu bilans 17-13 w A2, tacy gracze jak Printezis czy Spanoulis powinni się po nich przejechać. Biorąc pod uwagę , iż Panata z Oly leją wszystkich w pierwszej lidze to tu tym bardziej spodziewam się blowoutu.
Kifisia - Olympiacos
Olympiacos (-19.5) @1.90 43:94✅✅✅
betcity

Co do meczu Fener - Galata to Domercant miał pauzować ok. 3 tygodni. Nie minęły jeszcze dwa, więc jeśli nie jest terminatorem to powinien nie grać
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nanterre - Limoges
Limoges(+3) 1.95 3/10
✅✅✅ 68:70
Pinnacle
Dzisiaj rusza jedna z najbardziej nieprzewidywalnych lig czyli francuska LNB.Gdy zobaczyłem kursy odrazu starałem się wyłapac coś ciekawego.Jeden mecz przykuł moją uwage.Sobotnie spotkanie gdzie Nanterre zagra ze świeżym zdobywcą superpucharu zespolem Limoges.Miałem już okazje pisać o jednych i drugich przy okazji spotkań sparingowych.
Zespół budowany bardzo ciekawie i widze ralne szanse na walke o ósemke w tym roku.Skład nieco inny niż tez z którym wywalczyli awans do Pro A ale nadal silny.Odszedł doświadczony Massie,Aldo Curti i Landon Milbourne.Głównym nabytkiem klubu jest coach w osobie Giannakisa co jest dla mnie ewenementem że taki szkoleniowiec zdecydował sie na prace w małym klubie który dopiero co awansował do Pro A.Reszta ekipy nie imponuje ale dobrze rokuje na sezon.Edin Bavcic,Tsamis,Mipoka czy coraz lepiej grający Gomis to tylko niektóre z nazwisk które będzie chciał poukładać Gianakis.
To tak apropo Limoges,widać już że osoba Gianakisa podziała dobrze na ten zespół.Już na starcie sezonu ogrywają Chalon w bardzo dobrym stylu - to robi wrażenie.I wydaje mi sie że pójda chłopaki za ciosem.Nanterre jest jak najbardziej do ogrania i jeśli nie będą mieli dnia konia trafiając 20trójek to przegrają ten mecz.Ten zespół jest cholernie nierówny,mają straszne przestoje w grze i popełniają mnóstwo błedów.Miałem okazje oglądać ich przy okazji meczu z Liege.Kurs na gości jest przesadzony,nie opłaca sie grać na Nanterre.Tak jak pisałem Limoges wyglądają bardzo dobrze,ten zespół już jest gotowy w pełni do sezonu czego nie można powiedzieć o Nanterre.
Dzisiaj mecz Chalon - Asvel i Levallois - Orleans.W pierwszym spotkaniu nie zdziwie sie jak Chalon zdemoluje Asvel ale w drugim może paść każdy wynik.W poprzednim sezonie Orleans na luzie ograł Levallois w PO a skład jest prawie niezmieniony.Mają szanse dzisiaj,kurs zachęca ;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
TBB Trier - New Yorker Phantoms Braunschweig
Phantoms 2.00 2/10
✅✅✅ 70:72
Bet365
Pierwsza kolejka w BBL za nami i już niejako mam wyrobione zdanie na temat poszczególnych ekip.Ciężka kolejka jutro i jakoś nie widzi mi sie grać wysokich handi na Ulm czy Artland.Moją uwage zwrócił mecz pomiędzy Trier i Brunszwikiem.Trier wygrali niespodziewanie pierwsze spotkanie w Tybindze i szczerze nie zrobiło to na mnie większego wrażenia.Bezwględnie wykorzystali słabość rywala,Tybinga zagrała słabe spotkanie.O ile w pierwszej połowie to jeszcze jakoś wyglądało to w drugiej definitywnie mecz nie układał sie po ich myśli.Udało sie w Tybindze i wydaje mi sie że narazie koniec tego dobrego.Brunszwik to już wyższa półka,ekipa która co roku bije sie o play-offy i w PO gra.W tym roku spore zmiany,oprócz Machowskiego odeszło kilku graczy m.in Greer i Umeh.Ale udało sie zatrzymać Kulawicka,Mcelroy&#39;a czy Schneidersa.Nowi gracze to jak dla mnie cały czas zagadka ale po tym co zobaczyłem w meczu z Ulm wydaje mi sie że wypalą.McFadden,Mitchell,Boateng czy znani z występów w PLK Davis i Nana gwarantują ponowną walke o PO.Podsumowując Brunszwik ma lepszy rooster i bardziej mnie przekonują,zdecydowanie.Stawiam na zwycięstwo gości ale bez szaleństwa bo ta liga już pokazała swoją nieprzewidywalność ;)
Apropo Bayernu,oglądałem całe spotkanie z Oldenburgiem i ten zespół wygląda tragicznie.Tam każdy gra jak chce,nie ma komunikacji,nie ma obrony.Kilka dni temu zwolniono Bauermana,teraz już sie mówi o wypieprzeniu greka który nie wie kompletnie jak sobie poradzić w roli pierwszego szkoleniowca.Ta drużyna poptrzebuje doświadczonego coach bo inaczej sezon mają z głowy.Więc może to jest ostatnia okazja by zagrać przeciwko nim?handik na gospodarzy narazie dosyć niski ale jak podskoczy tak do 10pkt to chyba można ruszać.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Boulazac - Le Havre
Boulazac 1.41 4/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Boulazac zagra dzisiaj swój pierwszy mecz w Pro A w swojej 20letniej historii i mają duże szanse by odnieść pierwsze zwycięstwo.Grają dzisiaj z Le Havre,drużyną która ma w tym roku ogromne kłopoty finansowe i jest jednym z głównych faworytów do spadku.Zespół opuścili m.in Alan Wiggins,Nic Wise,Nicholas Pope,Greg Jenkins czy John Cox któy zasilił Levallois.Zakupy marne bo tak naprawde poza Kingiem który o ile dobrze pamiętam grał już kiedyś w Le Havre nikogo kto zastąpił by graczy wymienionych wyżej nie kupiono.D.J Thomspon przyszedł z Ilsiakosu ale ten gracz wogóle mi nie podchodzi,nie sprawdził sie w Grecji i wątpie by sprawdził sie w Le Havre.Fofana praktycznie nie grał w Lyonie a reszta nazwisk mówi mi niewiele.Boulazac ma młodą i fajną drużyne,poukładana przez dobrego szkoleniowca.Skład zmienił sie nieznacznie co gwarantuje stabilność i zgranie w tym zespole.Z ważniejszych graczy doszedł Osiris Eldridge który w zeszłym sezonie robił średnio 15pkt w Bakersfield Jam.Boulazac ma też w swojej drużynie znakomitego Darryla Monroe MVP poprzedniego sezonu Pro B.Darryl wraz z Mckenzie tworzą świetny i zgrany duet który będzie straszył w tegorocznych rogrywkach.Stawiam tu zdecydowanie na beniaminka który zachował najważniejszych graczy i delikatnie sie jeszcze wzmocnił.Le Havre których budżet jest nawet mniejszy niż kilku klubów z Pro B bedzie miał ogromne problemy w tym roku.
Nie podołali panowie....Pierwsza połowa dobra a IIIq to katastrofa,dosłownie
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Nanterre vs Limoges ✅ 68-70
Limoges +5,5
1,83
bet365
Wiele już o tym spotkaniu napisał kolega wilQ. Nie ma sensu,abym powtarzał to samo,ale dodam,że grecki trener ekipy gości wykonuje z zespołem naprawdę super pracę.
Wygrany superpuchar z ekipą Chalon (co prawda Chalon na początku sezonu nie jest w najlepszej formie-porażka na otwarcie ligi z Lyon Villeurbanne 71-72), to niewątpliwie sukces dla tej drużyny i także dodatkowa pewność siebie.
W meczu o superpuchar było widać gorze i lepsze momenty. Pierwsza kwarta 13-24 , druga 20-12 , trzecia 24-16.
Mam nadzieję jednak,że dzisiaj drużyna Limoges zagra cały mecz na równym,solidnym poziomie i spokojnie ogra ekipę gospodarzy.
Na koniec jeszcze wyniki bezpośrednich meczów między zainteresowanymi z 2010 roku. Co prawda było to dawno i ekipy się sporo pozmieniały,ale ze statystycznego punktu widzenia zawsze warto podać takie dane:
Nanterre 66-69 Limoges
Limoges 89-83 Nanterre

W sporcie nigdy nic nie wiadomo,więc na wszelki wypadek pomogę sobie handicapem,który zawsze może uratować skórę. :grin:
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Le Mans - Nancy(mecz jutro)
Le Mans 1.43 5/10
✅✅✅ 68:56
Pinnacle
Dziwie sie że jeszcze nikt nie napisał o tym spotkaniu.Na zakończenie kolejki będziemy mieli hit w Le Mans pomiędzy miejscowymi a zespołem Nancy.Goście w tym roku stracili bardzo dużo ze swojego składu.W poprzednim sezonie każde spotkanie pomiędzy nimi było zacięte ale wtedy jeszcze Nancy miało świetną paczke która jednak zawiodła w play-off przegrywając rywalizację własnie z Le Mans.Kogo stracili?Rob Kurz(Celtics),Victor Samnick(Roanne),Adrien Moerman(Bilbao),Akin Akingbala(Azovmash),Pape-Philippe Amagou(Roanne),Bernard King(Le Havre).Ze starego składu ostał sie weteran John Linehan,Shuler,Kader i Kenny Grant.Ciężko jest załatać taką dziure,tym bardziej kiedy rywale nie próżnują i tez sie wzmacniają.Przyszedł Sommerville z Le Mans,Toure z Orthez czy Diabate z Roanne.To takie głośniejsze nazwiska o których warto napisać.Reszta nie imponuje bogatą kartoteką.Le Mans mieliśmy okazje już obserwować przy okazji turnieju kwalifikacyjnego do euroligi.Każdy był w szoku oglądając ich gre,to jak sobie pomagają,jak sie organizują i jak dojrzałą koszykówke grają.Świetny duet podkoszowych + stary grubasek El-Amin i to działa.Naprawde fajnie sie ogląda jak te chłopaki grają.Jutro początek sezonu dla nich i nie widze innej możliwości jak wygrana.Ja wiem,że to Francja i czasami wystarcza jedna kwarta by zmienic losy całego spotkania ale ten mecz poprostu nie może zakończyć sie inaczej,o! ;)Gram tylko win ponieważ mam to spotkanie połączone z innym i wystarczy mi win,chociaż handi -5 wygląda również dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Eisbaren Bremerhaven - Ulm
Ulm 1.60 3/10
✅✅✅ 82:88
Bwin
Absolutnie nie mam koncepcji na jutrzejszą kolejke w BBL,sam nic nie zagram ale moge zasugerować.Jakoś nie chce mi sie wierzyć,że Ulm z szalonym Bryantem drugi raz polegnie.Przegrali niespodziewanie z Ludwigsburgiem który o dziwo po wymianie połowy składu zaskoczył i gra dobrze.Ale do rzeczy,nie widze poprostu w drużynie miśków kogoś kto byłby w stanie postawić sie Bryantowi i Wattsowi.Morrison,Waleskowski? nie widze tego... Przebudowane miśki mają wyraznie problem w ataku i to widać po dwóch kolejkach gdzie odpowiednio zatrzymali sie na 68 i 50pkt.Wystarczy ich mocniej przycisnąć i sie gubią.Ulm nie ma już szans na powtórzenie sukcesu sprzed to roku to jest niepodważalne ale w tym momencie nie mogą przegrywać z drużynami pokroju Eisbaren tym bardziej że widać już gołym okiem jakie problemy mają miśki.Już nie będe im wypominał porażki z Bambergiem ale w ostatniej kolejce przegrali u siebie z Wurzburgiem różnicą aż 25pkt gdzie popełnili aż 17strat.Widać że z organizacją Eisbaren jest jak narazie na bakier i Ulm mimo osłabień to wciąż mocna ekipa i takie spotkania muszą wygrywać.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Frankfurt - Mitteldeutscher
over 143 1.94 3/10
⛔⛔⛔ 68:71 ;)
Pinnacle
Nie wiem czym sie sugerowały buki robiąc taką linie pod to spotkanie,zapewne meczami z poprzedniego sezonu.Nie zwracałbym uwagi na takie rzeczy bo składy sie zmieniają i sugerowanie sie tym szczególnie w europie jest mylne.Frankfurt nieco przebudowany na ten sezon,doszli m.in Dowell i Jones.Ale stracili Mcckineya,Davidsona i Thompsona który zasilił Asvel.Katzurin wziął sie za budowanie składu dosyć pózno i dużo czasu minie zanim zaczną coś grać o ile wogóle ten skład coś ugra w tym sezonie.MBC to moim zdaniem kandydat do spadku,z takim budżetem i takim skladem nie ugrają niczego w tym roku.Stać ich na ciułanie pojedyńczych zwycięstw z ekipami pokroju Trier i Hagen ale to wszystko na co ich stać.Poza Timberlakiem nie kojarze zbytnio reszty ekipy.Do tej pory dwie porażki gdzie mimo ograniczonej siły udało im sie rzucić sporo punktów.Jeżeli rzucają prawie 80pkt zorganizowanej drużynie Bonn to ja sie nie boje o tą linie.To jest najlepszy okres na granie over/under kiedy drużyny nie są w pełni poukladane ze względu na poczatek rozgrywek.Frankfurt może jutro rzucić nawet 90pkt bo mozliwości mają spore ale też nie bronią oni jeszcze w 100%.Napewno w miare czasu bedzie coraz to lepiej wyglądało ale narazie biorąc pod uwage jeszcze dosyć pózno budowany skład ta defensywa jeszcze tak nie funkcjonuje jak powinna.Linia jest za nisko ustawiona,stawiam tutaj na około 156-160pkt.
Jednak linia ustawiona była prawidłowo,chłopaki jak 120 rzucą to bedzie dobrze.
Wurzburg - Giessen
Wurzburg(-11.5) 1.80 3/10
✅✅✅ 87:75
Pinnacle
Tutaj nie będe sie rozpisywał za dużo w zasadzie to nic nie napisze.Różnica dwóch klas dzieli te zespoły.Za całą filozofie,organizacje i dobór nazwisk w tej drużynie odpowiada nie kto inny jak John Patrick.Ale go już nie ma ale za to nowy coach dostał w spadku prawie całą drużyne + jeszcze wzmocnienia w postaci chociażby Mckinneya czy Andersona.Cały czas widze w nich ducha Gottingen,drużyny którą niegdyś uwielbialem a prawie cały trzon gra teraz właśnie w Wurzburgu.Pierwsze spotkanie uważam za wypadek przy pracy,w drugim już pokazali dyscypline i świetną komunikacje na parkiecie rozbijając miśki różnicą 25pkt na ich parkiecie.Jutro spacerek czyli Gissen które na papierze wygląda fajnie ale to taki zlepek czarnych z niskim IQ typu wszystko zrobie sam.Mają Ortnera który ma już 30lat na karku i mają też Baxtera który skacze po klubach jak mucha po g*****e.Grajek z niego żaden a kiedyś liczyłem że będą z niego ludzie.Reszty poza Prowellem nie kojarzę.Wygrana ze słabym hagen i przegrana ostatnio już u siebie z Bayernem.Nie widze ich jutro w meczu z Wurzburgiem.Miałem napisać mało ale sie rozpisałem,typ na Wurzburg z handi.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dnipro - Azovmash
Azovmash 2.00 3/10
✅✅✅ 64:87
Betcity
Nie rozumiem tego kursu,jeszcze jakby grali co drugi dzień to jeszcze bym sie zastanawiał ale teraz mają w sumie dwa dni odpoczynku i jestem skłonny skusić sie na ten typ.Nie będe tutaj opisywał jednych i drugich w nieskończoność,Azo ma takie tuzy w swoim składzie jak Raduljica,Greer,Paunich,Pecherow czy Serapinas.Dnipro poza Kickertem nie mają zupełnie kim straszyć a Derrick Low nie robi na mnie wrażenie.O wiele większą siłę szczególnie pod koszem ma Azovmash.Dnipro i Azo mają już po 4mecze,pierwszy bilans 1-3 a drugi odrotnie 3-1.Dla mnie ten kurs to spory value nie zważając nawet na to że Azo dostał lanie dwa dni temu od Samary która poziomem jednak przewyższa Dnipro o 4piętra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 195

kosmos111

Użytkownik
Taka propozycja:
Kaposvari KK - Atomeromu SE
Atomeromu SE (-3.5) @1.90 102:103⛔⛔⛔
betcity
Węgierska liga koszykówki, a konkretnie jej druga kolejka. Gospodarze, czyli Kaposvari to raczej zespół środka tabeli, jak przyznaje ich trener celem jest w ogóle awans do top8 i zagranie w play-offach, czego nie udało się dokonać od bodajże 6 lat. W porównaniu z poprzednim sezonem zrobiono totalny przesiew, większość najlepszych graczy odeszła. W ich miejsce sprowadzono oczywiście innych, kilku Węgrów, ale raczej przeciętniaków, do tego dwóch Amerykanów (Dunn, Swanston) i Serba Spice z Mariboru. Skład bez szaleństw, raczej nie za wysoki, faktycznie awans do top8 można by uznać za sukces. Gracze węgierscy raczej są tu mocno przeciętni, wyniki są więc uzależnione od postawy wcześniej wspomnianej trójki. W pierwszej kolejce rzut siedział, trio wygenerowało samo ponad 70 oczek (Swanston 43pkt) i udało się wygrać z osłabionym Kormendem.
Z drugiej strony Atomeromu, czyli zespół z czuba tabeli, ale poprzedni sezon totalnie nieudany (porażka w pierwszej rundzie PO). Uznano, że powtórki być nie może i jeszcze wzmocniono i tak silny skład. Przed wszystkim w ekipie został lider Williams (15p/5as), a dokoptowano mu kilku rodaków, Williamsa z NY Phantoms oraz Idleta i Jonesa, dla których jest to pierwszy zawodowy sezon. O ile pierwszego nie kojarzę, o tyle drugiego widziałem wchodzącego z ławki (grał w Baylor) i złego wrażenia nie robił (choć i tak wszyscy się skupiali na PJ III). No i przede wszystkim w Atomeromu grają Węgrzy, którzy mają pojęcie o koszykówce, Vojvoda i Toth grali w reprze w niedawnych kwalach do ME, jest też Koertelyesi, który powinien zagwarantować kilka zbiórek w ataku. Skład ciekawy, z tego co czytałem to obok Szolnoki najmocniejszy, ale pytanie jak to będzie wyglądało na boisku. Pierwszy mecz wypadł nieźle, choć do przerwy było 37-47 to jednak udało się wygrać 102-90 i do tego grając raczej szeroką rotacją.
Jak będzie dziś? Nie wiem, kadrowo mocniejszy wydaje się zespół Atomeromu, ale nie będzie to łatwy mecz. Raczej oczywistym warunkiem do zwycięstwa będzie ograniczenie duetu Amerykanów z Kaposvaru, oni praktycznie z parkietu nie schodzą, a jak się da im rozpędzić to mogą namieszać tak jak namieszali w poprzednim tygodniu. Dobrze też byłoby nie przespać pierwszej połowy... Ogólnie atuty po stronie gości, trzeba je tylko wykorzystać.

PS. Ze stawkami raczej bez szaleństw, ostatnie 13/23 z dystansu Kaposvari daje do myślenia, do tego początek sezonu...
Edit: To jest chyba kiepski żart... Mieć 102-94 na 40 sekund do końca i tak spieprzyć. Kaposvar trójka, Vojvoda 1/2 z linii, Kaposvar trójka, Williams 0/2 z linii, Kaposvar za 2, Idlet 0/2 z linii....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom