>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi pozostałe 2015/2016

Status
Zamknięty.
L 63

l7

Użytkownik
Mialem napisana analize w meczu Ukraina-Lotwa, w strone Lotwy, ale w ciagu godziny kursy na zwyciestwo Lotyszy wzrosly o ponad 20 groszy. Ktos cos wie? Bo widac ze ostro pograli na Ukraine i typ jest w zasadzie no bet, chyba ze Ukraina ma wygrac i isc w ta strone. Ja osobiscie wycofuje sie z gry na Lotwe i czekam na kursy w meczach Izrael-Hiszpania i Finlandia - Francja, wted6 cos naskrobie.
E: niesamowite co wyprawiali w tym meczu, w polowie 2 kwarty przy prowadzeniu Łotwy +7 pts kursy na zwyciestwo Łotyszy byly wyzsze niz przed meczem, a w pewnym momencie na zwyciestwo Ukrainy bylo juz 13 pln. Mistrzostwo swiata w ustawce, mistrzostwo swiata. Szkoda ze zabraklo odwagi zeby zagrac na Ukraine live.????
Izrael (h +4,5) - Hiszpania, typ 1, kurs 1.85, bwin wynik 71-90 bet dnia ;) ⛔⛔⛔
Czekałem od rana na kursy na ten mecz i jestem nimi nieco zaskoczony.
Izrael w dwóch pierwszych meczach zagrał bardzo dobrze, a wysoka wygrana z Francja nie byla przypadkiem. Hiszpania z kolei powinna przegrac ze słabą Francja juz w pierwszym meczu, kiedy to zagrali tragicznie i tylko głupocie francuzow, którzy wypuścili 7 pts przewagi w minute oraz szczęsliwemu zwycięskiemu rzutowi z 9 metrów zawdzięczają zwycięstwo. W drugim meczu Hiszpanie zagrali juz lepiej, ale w dalszym ciagu bez fajerwerkow. Izrael prowadzony przez swietnego na tym turnieju Tamira Blatta gra naprawde fajna koszykowke. Ja wiem że ciężko stawia sie przeciwko takim druzynom jak Hiszpania czy Francja bo strasza one samą nazwą. Jednak w tym przypadku uważam kurs za value i dla mnie to typ dnia. Izrael jest po prostu lepszy i zajmie pierwsze miejsce w grupie.
Francja - Finlandia (+3.5), typ: 2, kurs 1.85, bwin, wynik:65-70 ✅✅✅
Sytuacja podobna jak wyżej, Francja gra fatalnie, nie widać nawet zalążków dobrej gry, próbują indywidualnie, próbują dograć pod kosz, ale niewiele z tego wychodzi. Po drugiej stronie drużyna gospodarzy (nie zgodze sie z kolegą wyżej że grają leniwie), przeciwnie bronią blisko przeciwnika i z dużą dozą energii. Aczkolwiek typ underowy jest warty polecenia. Jedyny mankament to rozegranie - wygląda bardzo słabo. Generalnie z niskich jedynym zawodnikiem który potrafi sprawnie minąć jest charakterystyczny (bo czarny;) ) obrońca z numerem 9. Pod koszem maja swietnego Markkanena i tam upatruje ich przewage.

Osobiście pierwszy typ zagram dosyć mocno, proszę jednak pamiętać że to tylko rozgrywki młodzieżowe, a co za tym idzie sporo dziwnych rzeczy moze sie tutaj wydarzyć
 
zielone-pionki 14

zielone-pionki

Użytkownik
ME U20
Finlandia - Francja
Ważne spotkanie bo przegrana drużyna trafia na Turcję i zapewne jej dalszy los w turnieju dobiegną końca. Finlandia to gospodarze sprawiają wrażenie mocno leniwych i w ataku i w obronie też niestety ale, kto ma im narzucać tych punktów skoro po 2 stronie marna w ataku drużyna.
poniżej 146
1.71 zł ✅
bete365
 
J 19

jasemnietoper

Użytkownik
polecam wrzucac kase na Czechow dosyc mocno z Belgia, kurs na nich oscylowal z handicupem jakims 7.5, dla mnie sa zdecydowanym faworytem grupy w tym momencie sa w plecy 1 punktem a buki daja
1. 7 :O
nie bede sie rozpisywal dlaczego podjalem taka decyzje wszak pisze pod drugim nickiem
+11.5 israel do grania mocniej z hiszpania /pzdr qrchuck
gsyby mnie panowie moderatorzy nie zbanowali to podalbym jeszcze
-17.5 Polska z Estonia
i Słowenia +7.5
 
L 63

l7

Użytkownik
Hiszpania - Węgry (+24.5), typ 1, kurs 1.85, bwin 87-66, pierwsza kwarta wygrana 20 pts i koniec gry....⛔⛔⛔
Typ statystyczny, bo nie ma sensu sie rozwodzic nad gra obydwu drużyn. Hiszpania gra przeciętnie, ale Węgry idą tylko w jednym kierunku - spadek do dywizji B. Skoro Węgry przegrały 60 pts z Litwa i 50 z Niemcami to wg mnie linia z Hiszpania jest za niska. Meczu z Turcja nie biore pod uwage, bo ci ostatni mieli zapewnione 1 miejsce w grupie i myslami byli przy dzisiejszym meczu.

Izrael (+5.5)
- Niemcy, typ 1, kurs 1.85, bwin 89-73, q1 zgodnie z planem a pozniej sie posypalo, strasznie przeszacowalem wartosc Izraela - dobra nauka na nastepna runde. ⛔⛔⛔
Po raz kolejny zagram na Izrael. We wczorajszym meczu z Hiszpania przez pierwsze 18 minut wszystko bylo tak jak trzeba, potem w 2 minuty Hiszpanie z niczego zrobili 13 pts przewagi, postawili strefe a Izrael nie mial pomyslu i skutecznosci zeby ja rozbic. Potencjalem obie druzyny sa do siebie zblizone, Niemcy wczoraj bardzo szczesliwe zwyciestwo z Litwą do którego poprowadził ich rodowity Niemiec - Mushidi ;) (przy minus 2, rowno z syrena rzut za 3 z zachwianej nieprzygotowanej pozycji - niecelny, ale sedzia dopatrzyl sie faulu? i Niemcy dostali 3 rzuty wolne). Wyglądaja dobrze fizycznie i w q4 z Litwą zagrali taką samą strefą, jaka Hiszpanie postawili Izraelowi. Mysle ze dzisiaj i pomysl na jej rozbicie i skutecznosc po stronie Izraela bedą większe niż w dniu wczorajszym. Dla mnie typ 50/50, dlatego ide z h+ w strone Izraela.
Czechy - Słowenia, typ 1, kurs 1.53, bwin, 79-77 ✅✅✅
Krotko, bo musze konczyc - Czesi graja dobrze, prowadzeni przez Svobode po 2 pierwszych meczach zapewnili sobie zwyciestwo w grupie i dzieki temu wczoraj z Belgia mogli zagrac na luzie, Słowenia do ostatnich minut boksowała sie z Serbia i ostatecznie zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie. Widzialem ich tylko w meczu z Łotwą i ich wyniki nie są przypadkowe.
Mysle jeszcze nad Finlandia z handicupem i Łotwą.
Z dywizji B:
Rumunia - Słowacja, Gruzja - Armenia. Kursy niebotyczne a zarowno Rumunia jak i Gruzja o nic nie walczą, wiec można tam poszukać &quot;niespodzianki&quot;
No i stalo sie: Armenia wygrala z Gruzja po 8.5, a Słowacja z Rumunią po 5.5. Mam nadzieje ze ktos skorzystal
 
zielone-pionki 14

zielone-pionki

Użytkownik
Wlochy - Serbia 1 @ 2.15 STS (idą zmiany w prawie trza się przyzwyczajać do legalnego grania) 70-65 ✅✅✅

Serbia drugie miejsce w grupie C z dwoma wygranymi: z Łotwą i Słowenią, a porażka z Ukrainą. Włochy trzecie miejsce w grupie D z zaledwie jednym zwycięstwem przeciwko Belgii i dwóch rozczarowujących porażkach z Czechami i Szwecją. Przed mistrzostwami Włosi zaliczani byli do grona faworytów. Jeśli w tym meczu zagrają jako drużyna widzę duże szanse na zwycięstwo. Drużyna Włoch może liczyć na bardzo doświadczonego trenera jak Sacripanti i dwóch graczy, ktorzy w moim mniemaniu powinni zrobić różnicę, to jest Mussini i Flaccadori.
 
L 63

l7

Użytkownik
Przed nami przedostatni dzien rywalizacji Eurobasketu u20, a co za tym idzie kilka meczow na ktore warto zwrocic uwage:
Mecz: Ukraina - Łotwa
Typ: Łotwa (h+2.5)
kurs: 1.85
Bwin

wynik: 62-84

Obie drużyny już sie na tym turnieju spotkały - w fazie grupowej minimalnie lepsza po dogrywce okazała sie Ukraina. Nie mam wątpliwości że to był &quot;brudny&quot; mecz, o czym zreszta pisałem przed tamtym spotkaniem. Wtedy kursy byly odwrócone, a w trakcie spotkania osiągneły na Ukraine poziom kosmiczny. Sportowo Łotwa bez wątpienia jest lepsza i licze że dzisiaj w uczciwej rywalizacji to udowodni.
Potem opisze jeszcze jakis
 
L 63

l7

Użytkownik
Na szybko bo czas nagli, a juz mi wczoraj 4 mecze uciekly i nie zdazylem o nich napisac.
Mecz: Włochy - Łotwa
Typ: Łotwa (h+5.5)
Kurs: 1.85
Bwin

Granie czegokolwiek w strone Wlochow na tych mistrzostwach to stapanie po kruchym lodzie. Sa slabo, graja slabo, wolno, bez agresjii, wygladaja na zniecheconych, a przy tym sa na pewno rozczarowani osiagnietym tutaj wynikiem. Dla mnie typ 50/50 i ide z handicupem w strone Łotwy
Do dubla dorzucam
Mecz: Słowenia - Szwecja
Typ: Słowenia
Kurs: 1.4
Szwecja jest po prostu slaba, ubogaca i nakreca im gre jeden czarnoskory obronca i tyle. Tylko ze to jezdziec bez glowy i przy zespole odrobine bardzej zdyscyplinowanym taktycznie nic z jego gry nie wynika. Szwedzi zreszta graja taka wesola koszykowke w ataku - malo przygotowanych akcji, duzo indywidualnych zagrań z ktorych niewiele wynika. Gra ofensywna Szwedow wyglada strasznie. Słowenia jest duzo bardziej zdyscyplinowana i jeżeli ze Szwedami zacieśnią strefe podkoszową zmuszając ich do oddawania rzutów z dystansu, bądź dalekiego półdystansu to powinni spokojnie wygrać. Ofensywą i kulturą gry są klase lepsi, oby starczyło chęci i woli walki, bo to przeciez mecz tylko o 9 miejsce
 
L 63

l7

Użytkownik
Litwa-Hiszpania
Typ: Litwa
Kurs 1.85
Bwin
Myslalem ze mecz o 20-30, a to tuz tuz. Litwa fajnie ulozona, graja uporzadkowana koszykowke i maja bodaj najlepsza ofensywe tych mistrxostw. Ogladalem ich 2 spotkania na tych mistrzostwach, w tym pechowo przegrany z Niemcami i ten z Turcja polfinalowy i naprawde ich gra moze sie podobac. Kursy na Litwe urosly z 1.62 do 1.85, co kazdej innej fazie turnieju niz PO budziloby watpliwosci. Dla mni to d9bra informacja i pobieram
 
L 63

l7

Użytkownik
Litwa-Hiszpania
Typ: Litwa
Kurs 1.85
Bwin

Myslalem ze mecz o 20-30, a to tuz tuz. Litwa fajnie ulozona, graja uporzadkowana koszykowke i maja bodaj najlepsza ofensywe tych mistrxostw. Ogladalem ich 2 spotkania na tych mistrzostwach, w tym pechowo przegrany z Niemcami i ten z Turcja polfinalowy i naprawde ich gra moze sie podobac. Kursy na Litwe urosly z 1.62 do 1.85, co kazdej innej fazie turnieju niz PO budziloby watpliwosci. Dla mni to d9bra informacja i pobieram
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - ME U18-dyw.B - Mężczyzn
Godzina: 18:45
Spotkanie: Polska - Macedonia
Typ: Polska -19,5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jest to 4 mecz obu drużyn na tych mistrzostwach. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu są Polacy, ja pobieram handicap minusowy na Polskę. Dla tych co grają w buk naziemnym w fortunie dają -17,5 po kursie 1,85 dla odmiany Unibet po tym samym kursie daje nam handi -23,5 ale teraz do rzeczy.
Polacy rozegrali 3 spotkania - 2 zwycięstwa i 1 porażka z najmocniejszymi w tej grupie Węgrami ale tylko 72:76 (przegraliśmy 4 kwartę bardzo wysoko 12 punktami i to nam zabrało zwycięstwo) kolejne 2 mecze to zwycięstwo z Bułgarią 74:69 (5 pkt) i z Cyprem 70-42 (28 pkt).
Macedonia również rozegrała 3 spotkania - 2 porażki i 1 zwycięstwo z najsłabszą w tej grupie Irlandią a może nawet i w całych mistrzostwach 96:82. kolejne 2 mecze to porażki z Bułgarią 69-88 (-19 pkt) i z Węgrami 56:78 (-22 pkt).
Polacy są dużo lepszą drużyną niż Macedonią i myślę, że spokojnie mogą pokryć ten handicap.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka ME U18-dyw. B - Mężczyzn
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Irlandia - Polska
Typ:
Polska -37,5
Kurs:
1.85
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza:
Przed nami ostatni mecz w grupie A. Polacy którzy zajmują 3 lokatę podejmują ostatnią w grupie Irlandię. Irlandię która jest najsłabsza na tych mistrzostwach. Polacy zajmują 3 lokatę a 2 drużyny wychodzą z grupy do ćwierćfinału ale jestem pewny, że Polacy znajdą się w pierwszej 2 po tej kolejce ponieważ My gramy z najsłabszą drużyną i 2 pkt to formalność i mecz między 1 a 2 drużyną czyli Węgry-Bułgaria. Jesli Węgrzy wygrają to wskakujemy na 2 miejsce jeśli wygra Bułgaria to będzie się liczyła ilość pkt.
Polacy grali już z: Węgrami 72:76 (ostatnia kwarta przegrana mocno), Bułgarią 74:69, z Cyprem 70:42 i Macedonia 104:66 z kolei Irlandia nie wygrała ani jednego spotkania dostawali baty od każdej drużyny raz mniejsze raz większe ale po kolei: z Cyprem gdzie my rozbiliśmy Cypr to Irlandia przegrała 61:67, z Macedonią gdzie my rozbiliśmy Macedonię 40 pkt to przegrała Irlandia 82:96, z Bułgarią dostali oklep 67:113 i z Węgrami 55:94.
Widać, że Irlandia mało wspólnego ma z Koszykówką i to pokazują. Polacy są mega faworytami i zdziwię się jeśli tego handicapu nie pokryją nawet rezerwami.
Pozdrawiam.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Mecz towarzyski
Gruzja - Rosja
Typ: 2(-6) Kurs: 1.91 Sportingbet
No cóż mecz towarzyski,a więc w sumie wszystko sie może wydarzyć ale ja jednak podejme to ryzyko.
Dokładnie tydzień temu obie ekipy zagrały i Rosja wygrała zdecydowanie to spotkanie.
Przyznaje,że to jest dla mnie podstawa do obstawienia tego spotkania. Wówczas było +32 pkt na korzyść Rosji więc te 6 pkt które proponują dzis bukmacherzy nie powinno sprawić problemu.
Niepokoją troche lekkie wzrosty kursów ale jednak podejme ryzyko.
Widać,że &quot;podwładni Putina&quot; podchodzą do spotkań towarzyskich maksymalnie skoncentrowani więc i tym razem liczę na takie samo podejście do sprawy.
Wynik:
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Mecz towarzyski

Gruzja - Rosja

Typ: 2(-6) Kurs: 1.91 Sportingbet

No cóż mecz towarzyski,a więc w sumie wszystko sie może wydarzyć ale ja jednak podejme to ryzyko.
Dokładnie tydzień temu obie ekipy zagrały i Rosja wygrała zdecydowanie to spotkanie.
Przyznaje,że to jest dla mnie podstawa do obstawienia tego spotkania. Wówczas było +32 pkt na korzyść Rosji więc te 6 pkt które proponują dzis bukmacherzy nie powinno sprawić problemu.
Niepokoją troche lekkie wzrosty kursów ale jednak podejme ryzyko.
Widać,że &quot;podwładni Putina&quot; podchodzą do spotkań towarzyskich maksymalnie skoncentrowani więc i tym razem liczę na takie samo podejście do sprawy.

Wynik: 97:100 ⛔⛔⛔
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Po serii spotkań towarzyskich, czas na rozpoczęcie eliminacji do EuroBasketu. Bliżej chciałbym przyjrzeć się pojedynkowi pomiędzy Wielką Brytania a Węgrami, gdzie według mnie faworytem jest drużyna Wielkiej Brytanii. Zespół Węgier ma problem, ponieważ przed turniejem stracił swojego niezwykle ważnego zawodnika, jakim jest naturalizowany Jarrod Jones. Dodatkowo na zatrucie wirusowe w ostatnich dniach narzekał kolejny ważny gracz Adam Hanga, nie wiadomo w jakim wymiarze czasowym dzisiaj zagra. Węgry to zespół oparty na graczach z tamtejszej słabej ligi, o słabej jakości. Wielka Brytania nie należy do potęg koszykówki, to prawda. Ale ma w swoim składzie kilku ciekawych zawodników, między innymi Bena Gordona z przeszłością w NBA, który powinien poprowadzić swój zespół do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu. W okresie przygotowawczym Wielka Brytania przegrała z o wiele wyżej notowanym zespołem Słowenii, jednak mimo wszystko gracze pokazali się całkiem przyzwoicie.
(18:00) Wielka Brytania (-1.5) - Węgry 1 @ 1.74 [Pinnacle] ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom