>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi pozostałe 2015/2016

Status
Zamknięty.
H 6

holmes

Użytkownik
Koszykówka Turcja
Fenerbahce - Anadolu Efes
Godzina: 19.00
Typ: 1/1 (połowa/koniec meczu) ✅ kurs: 1.39 /Betsson/
Wynik meczu: 52-32/91-70
Analiza:
W dzisiejszym meczu gospodarze mogą poprzez zwycięstwo wywalczyć końcowy triumf w finałach tureckiej Super Ligi. W dotychczasowych domowych starciach w finale z Anadolu Efes Fenerbahce zanotowało dwa pewne zwycięstwa. Gospodarze pewnie prowadzili dwukrotnie już po pierwszych połowach spotkań odpowiednio - 43:33 [84-72 mecz nr. 3], 50:37 [101-79 mecz nr. 4], co następnie przekładało się na końcowe zwycięskie dla nich wyniki meczów.

W swoim typie domniemam że i tym razem będzie podobnie, i dziś to Fenerbahce zwycięsko zakończy finałowe zmagania w Turcji.
 
L 63

l7

Użytkownik
Liga turecka, Game 6.
Fenerbahce - Efes (+9.5), typ: 1, bwin, kurs: 1.85 ✅✅
Wynik: 91-70, w pewnym momencie Fene prowadzilo 40 pts..
Rano jeszcze lapalem po takim kursie teraz widze ze handi jest juz 10.5, nie wiem jak sytuacja u innych bukow.
Mialem olbrzymia nadzieje ze Efes wyciagnie G5, po to zeby w szostym meczu moc zagrac cos takiego
Fenerbahce dzisiaj zdobywa mistrzostwo i konczy sezon. Argumenty? Nic sie nie zmienilo, Fenerbahce jeszcze w tym sezonie u siebie nie przegralo i wszystko wskqzuje na to, ze w ten sposob zakonczy sezon. Sa lepsi, graja u siebie, maja decydujqcy mecz i wszystko w swoich rekach. To mi wystarczy aby wejsc w ten zaklad z handicupem.
Poza tym, 18 procentowa lokata za gruba kapuste:
Fenerbahce - Efes, typ 1, bwin, kurs 1.18 ✅✅
 
P 8

piotrekszlodz

Użytkownik
Kwalifikacje olimpijskie:
Tunisia - Italy
Tomorrow, 04 Jul 2016, 15:00

Poniżej info z BA:
Tunisia without Salah Mejri, mate. He is their best player and 80% of the team. Tunisia was losing by 30 to teams like Latvia, Turkey, Lithuania which is without main players and being in week #2 in preparations. All in all, the worst team here. On the other side is Italy which I have been writting about. By appointing Messina as head coach, they have become great tactical and physical team with great defence and great offensive power as they are ny individuals. Their 9 of 12 players: Gentile, Galinari, Bargnani, Aradori, Belinelli, Cusin, Hackett, Datome, Melli are just power house for all teams, and what to tell about Tunisia. Italy has destroyed opponents in friendlies, and on example they were about +30 against Philippines on HT already. Now, playing at home they should beat this Tunisia by 40 easily. Simply, those 9 players with addition of 3 great young talented and quality players should win every quarter by +10 minimum. They should score 100 againts Tunisia weakened defence without Mejri while Tunisia to score more than 55 or 60 is impossible for me. 100-55 is what I see here. Italy -33 up to -35 for me[\b]

Myślę, że w takiej sytuacji wszystkie handi na Włochów są do gry (mecz w Turynie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 511

chemiczny

Użytkownik
Francja - Filipiny
typ: Francja (-12,5pkt)
kurs: 1.45
Unibet
Na jutro typ na czuja, w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich w koszykówce spotkają się Francuzi z gospodarzami tego turnieju koszykarzami Filipin. Francuzi w ostatnich dwóch spotkaniach towarzyskich ograli Niemców i wysoko Japonię oraz przegrali dwa razy minimalnie z Serbami. Filipiny równiez grały towarzysko przegrywając dwa razy z Turcją ( w tym jeden by 35) oraz raz wygrali Chinami i wysoko przegrali z Włochami 70:106. Mimo tego, że Filipiny grają u siebie nie można spodziewać się innego wyniku niż przynajmniej wypracowania takiego handi jak proponuję. W końcu Francuzi to aktualni brązowi medaliści Mistrzostw Świata oraz Europy i nie powinni mieć problemów z drugą drużyną w Azji.
 
J 19

jasemnietoper

Użytkownik
ja bym dzisaj sprobowal zagrac Lotwa - Czechy -1.5 hc
także wystawionao wg mnie chyba za wysokie plusowe handi na Chorwatów z Wlochami +7.5
jest z czego wybierać, mocno ofensywne Portoryko z Angola i tu albo over 157.5 albo over na samo Portoryko.
 
ticket2 4

ticket2

Użytkownik
Panowie, podzielcie się dobrą radą na dzisiejsze dwa mecze; Turcja - Kanada i Włochy-Chorwacja. Który pewniejszy do dubelka?
Pozdrawiam.
Dla mnie kurs na Włochów jest śmieszny. Chorwacja w mocnym tu składzie jest i granie +HC na Chorwatów dobry pomysł.

Co do Łotwa - Czechy będzie ciężki mecz i ja bym chyba jednak poszedł w stronę Łotwy. Czesi za mało mają braków w składzie. Lepiej to u Łotyszy wygląda.
 
J 19

jasemnietoper

Użytkownik
w meczu Francji wszedł Parker w koncowce drugiej kwarty, nie ogladalem od poczatku i nie widzialem czy gral w pierwszej. Teraz jak jest na parkiecie wchodzi pod kosz jak chce i niweluje przewage Filipin mysle ze handi na Francje mozna grac bedzie w przerwie jakies -11.5.
E:Widze ze Parker i Diaw od poczatku 3kw pojada z nimi teraz
 
juras420 126

juras420

Użytkownik
Iran - Meksyk ------&gt; Meksyk handi -3,5 @1,58 bet365 ++++++++

Iran pierwszy mecz przegrał z Grecją i nie był to wyrównany mecz gdyż zakończył się wynikiem 78:53 dla reprezentacji Grecji. W tym spotkaniu faworytem jest Meksyk, ale nie przesadzał bym z jakimś wysokim handicapem dlatego myślę, że -3,5 na tym kursie to dobry typ do postawienia. Chyba w tym temacie nie mam nic więcej do powiedzenia po prostu dla mnie Meksyk bierze ten mecz i bez stresu można dać -3,5 handi ????
JAK POMOGŁEM I TYP WSZEDŁ, ZOSTAW COŚ PO SOBIE NP. REPUTKE ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
w meczu Francji wszedł Parker w koncowce drugiej kwarty, nie ogladalem od poczatku i nie widzialem czy gral w pierwszej.
całą 1Q na boisku, na początku 2Q odpoczywał 4minuty...
Filipiny - Nowa Zelandia 2 @ 4.17 Pinnacle

Jestem w lekkim szoku widząc takie kursy (a było wyżej), bo spodziewałem się max 2.50 na gości. Czym może być to spowodowane ? Ano Filipińczycy przez 1/2 meczu walczyli z Francuzami, po 30pkt zaaplikowanym Żabkom w 1Q, a NZ w sparingach słabiutko, ale to tylko sparingi.
Składy praktycznie niezmienione w stosunku do ostatnich lat, więc Blatche itp, którzy mając dobry dzień owszem potrafią powalczyć z dużo lepszymi, ale pre 4.30 jest błędem, bo to NZ jest lepszym zespołem mimo braku tylko/aż Penneya, który jest strzelcem z najwyższej półki. Wszyscy pozostali z s5 są i jeśli nie pójdą na żywioł to nie widzę jakiegoś łatwego zwycięstwa gospodarzy jak sugerują buki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
L 63

l7

Użytkownik
Senegal - Turcja, typ 2, kurs 1.28, bwin
Wiem, wiem. Co to za kurs i o czym tu w ogole pisac. Musze jednak zaznaczyc, ze gdyby ten mecz byl rozgywany przed meczami z Kanada, to kurs na Turcje bylbt w granicach 1.05-1.1.
Senegal to zeszloroczny mistrz Afryki, ale na tym turnieju nie ma dwoch najwqzniejszych architektow tamtego sukcesu: Dienga z Minny i znanego nam Oguchiego.
Liderem tej ekipy jest Nduur, ktory w Realu w tym sezonie zagral kilka meczow, po kilka minut i naturalizowany Hannah - przyzwoity rozgrywajacy z Bilbao.
Turcja to przede wszystkim Guler, Erden i Dixon i sporo zawodnikow z Efesu. Do tego Senegal gra dzien po dniu, co nie bedzie bez znaczenia. Wieksza kultura gry, wieksze umiejetnosci techniczne, umiejetnosci realizowania zalozen taktycznych i zgranie - tu widze przewage Turkow.
Dla mnie jest to 25 procentowa lokata i wchodze w typ bardzo grubo. Zastanawiam sie nad handi 7.5 w strone Turcji, ale po tym jak wczoraj Chorwaci w ostatniej akcji wypuscili mi z rak handi 21.5 to nam opory.
Polecam typ do tasmy, albo do singla za grubsza kapuste.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
o czym tu w ogole pisac. Musze jednak zaznaczyc, ze gdyby ten mecz byl rozgywany przed meczami z Kanada, to kurs na Turcje bylbt w granicach 1.05-1.1. Senegal to zeszloroczny mistrz Afryki, ale na tym turnieju nie ma dwoch najwqzniejszych architektow tamtego sukcesu: Dienga z Minny i znanego nam Oguchiego
&quot;nasz&quot; murzyn to Nigeryjczyk i to oni wygrali a nie Senegal. Reszta tak samo i gram -6 bo powinno być dwucyfrowo
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
08/07/2016 16:30 CET
Grecja - Chorwacja over 142
1.91 (Pinnacle)
5/10
Mamy dzisiaj mecz półfinałowy o awans na IO koszykarzy. Spotykają się dwie dosyć wyrównane ekipy, a bukmacherom trudno ocenić linie o/u, bo jest bardzo mała próbka, a drużyny grają pierwszy raz w takich składach.
Obie rozegrały po dwa mecze i Grecja w tej grupie prowadzi najlepszy atak. Chorwacja to środek, a Włochy są najbardziej underowe i wprowadzają największe błoto spośród tych drużyn - wymieniam liczące się awans, bo reszta była tłem.
Chorwacja gra wąskim składem, co zawsze zmniejsza szansę na granie dobrej defensywny, bo nie da się grać 30-35 minut po obu stronach parkietu + problemy z przewinieniami. Myślę, że Grecja po dwóch słabszych oponentach dzisiaj również mocniej ograniczy rotację i więcej będzie Alfabeta (nie podejmuję się napisania jego nazwiska, chyba najtrudniejsze wśród popularnych sportowców) - najlepszego gracza Greków i dla mnie indywidualnie tej drabinki. Kto wygrywa, gra dalej, a więc przy wyrównanym wyniku będą się faulować i będą rzuty wolne. Myślę, że jednak mecz będzie miał jakość w ataku i obie ekipy wturlają +145 punktów.
 
juras420 126

juras420

Użytkownik
Francja - Kanada ---------&gt; Over 147 @2,00 BET365 +++++

Zapowiada się ciekawy mecz, gdzie po obu stronach zobaczymy koszykarzy występujących w najlepszej lidze świata NBA. W składzie Francji mamy między innymi Tony Parker czy Borisa Diawa, natomiast w Kanadzie mamy na przykład Josepha, który gra w toronto raptors. Mecz powinien być ciekawy, każda z ekip potrafi rzucać zza łuku jak i umie odnajdywać się w polu. Liczę w tym meczu na szybkie ataki zakończone zdobytymi punktami. Obie ekipy rzucają średnio w granicach 65-78 pkt na mecz, ale myślę, że dzisiaj będzie o wiele więcej tych punkcików
JEŻELI TYP WSZEDŁ I POSTAWIŁEŚ, TO W ZAMIAN MOŻESZ DAĆ REPUTKE
 
juras420 126

juras420

Użytkownik
Litwa - Wenezuela ------&gt; Handicap +30,5 Wenezuela @1,83 BET365 LIVE
Tak na szybko analiza. Po pierwszej połowie Litwini dość pewnie prowadzą 47:24, jednak wydaje mi się, że Wenezuela odblokuję się właśnie w drugiej połowie, Litwini nie będą cały czas trafiać, wiec następnie 2 kwarty mogą być wyrównane lub myślę, że lekką inicjatywę może przejąć Wenezuela. Handicap + 30,5 jest dość naprawdę duży, więc według mnie warto zagrać taki typ. Litwini nie są jakąś bardzo dobrą ekipą, więc nie powinni już zwiększyć różnicy punktowej, lecz mam nadzieję, że pójdzie to w odwrotną stronę. Nie ma tu żadnych wyróżniających się gwiazd, tylko po prostu trzeba walczyć.
 
M 108

minister

Użytkownik
Montenegro u20 women do gry kobiety, są zdecydowanie lepsze od rywalek, co pokazały mecze pierwszej rundy. chorwatki lanie od Czech i dziś też po przegranej zostanie im walka o miejsce 8
 
L 63

l7

Użytkownik
Odnośnie rozgrywanego właśnie Eurobasketu u20 kobiet, tak na szybko:
Od wczorajszego wieczora czekałem na wystawienie kursów w meczu: Włochy-Serbia i szczerze mówiąc jestem nimi zaskoczony.
Uczciwie trzeba przyznać, ze poziom kobiecej koszykówki jako całokształt pozostawia wiele do życzenia, ale poziom sportowy na tych mistrzostwach to już prawdziwa żenada. Uczciwie sie przyznaje, ze nie dałem rady obejrzeć ani jednego meczu od początku do końca i wszystkie moje obserwacje opierają sie na kilkuminutowych skrótach, bądź &quot;przeskakiwaniu&quot; co kilka akcji podczas ogladania meczu.
Wloszki to przede wszystkim Cecilia Zandalasini - prawie 20 ppg i prawie 10 ppg, to na niej opiera sie gra reprezentacji Włoch. Po drugiej stronie liderka Serbii Aleksandra Crvendakic legitymująca sie prawie 14ppg i 9rpg, wizualnie - patrząc na gre obu Pań to Włoszka wyglada dla mnie zdecydowanie lepiej.
Na uwage zasługuje gra defensywna Wloszek, bronią wysoko, blisko przeciwniczek i agresywnie - gorzej niestety z gra na zbiorce i tutaj musza sie poprawic. Obie druzyny spotkały sie już na tych mistrzostwach i tam gora były Włoszki (+28 pts), ale to raczej nie bedzie mialo dzisiaj większego znaczenia.
Ja ide w strone reprezentacji Włoch podpierając sie lekkim handicupem i jednoczesnie pamiętając przy podawaniu stawki że jest to tylko koszykówka kobiet ;)

Serbia - Włochy (+2.5), kurs 1.85, bwin. Wynik: 60-63 po dogrywce ✅✅✅
E: Bardzo dobre spotkanie Zandalasini (27 pts), Wloszki w koncu powalczyly na desce, bo do tej pory byly bodaj naigorzej zbierajaca ekipa. Reszta tak jak w poprzednich spotkaniach: mocna, agresywna obrona, b blisko przeciwnika. Wloszki mialy duzo wiecej pary i energii w dogrywce. Czekamy na kursy na final
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Rosja - Polska 1 @ 4.95 Oddsring
http://www.oddsportal.com/basketball/europe/eurobasket-u20-b/russia-poland-6NCMSr0o/#home-away;1
Do wczoraj Rosja byłaby faworytem tego meczu, ale wczoraj przegrali z Islandią i nagle buki oszalały.
Sami Polacy twierdzili i twierdzą, że Rosja jest faworytem naszej grupy (oprócz ww.jeszcze Estonia i Białoruś).
2 lata temu na u18 było @ 1.40 na Rosjan, składy bardzo zbliżone.
Polacy dodatkowo kilka kontuzji i na rozegraniu Zywert, który nominalnie nim nie jest. Składy do przejrzenia na oficjalnej stronie m.in. Rosjanie są faworytem i jeden mecz z Islandią, choć i z Estonia 4Q zdecydowała niczego nie zmienia.
W składzie zawodnicy grający +20minut w VTB, piątkowi z czołowych zespołów z 1.ligi, czy mający już za sobą debiuty w gigantach typu Khimky. Poza tym skąd takie kursy, młodzieżowe to zawsze Rosja &gt; Polska
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1 17

1abc

Użytkownik
Chorwacja myślę też powinna pokryć handicap z Słowenia. Lepszy ten rocznik mają z rezultatów u18 i u16.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom