>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Włoska 2012/2013

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wszystkie pary, poza Varese - Umana, wyglądają super. Tu walki raczej nie będzie i myślę, że szybko się skoćzy rywalizacja.

Armani - Siena

Niby szlagier a jak się poogląda oba zespoły w akcji to szłagier taki jak u nas Rosa - Gdynia. Siena gra dziwnie, stać ich na dobry basket,a czasem nie da się oglądać popisów niektórych graczy. Z Armani jest podobnie, oni chyba bili w tym sezonie jakies rkordy złych runów i meczów puszczonych bez walki. Myślę, że ciut większe szanse ma Siena.

Sassari - Cantu

Oba zespoły mnie w tym sezonie rozczarowały. Cantu ma okropny zjazd, a Sassari z tak wąskim składem nie poradziło sobie w pucharach oraz w lidzę. Nie potrafię zrozumieć jak można budować zespół na 5-6 graczy mając tyle meczów do rozegrania. Wszyscy są już zajechani, doszły urazy i teraz na koniec pościagali kogos. Cantu jest typowym zespołem bezjajecznym jak Bilbao, Trefl itp dlatego stawiam, że wygra Sassari chocaż w bólach.

Roma - Regio Emilia - wszystko się może zdarzyć. Value będzie po stronie RE. Według mnie mają słby skład ale Roma nie jest o wiele silniejsza. Raczej do zera się nie skończy ale chyba jedna Roma sobie tego nie wydrze. Piątka jest fajna, gorzej z ławką, na pierwszą rundę napewno to starczy.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
W pełni się zgadzam co do par PO w lidze włoskiej z przedmówcami.

Ja ogólnie ligę Włoską odpuszczam z grubym graniem i zawsze tam poluje na wysokie kursy, bo często zdarzają się niespodzianki. Wyniki spotkań potrafią wiele razy zaskoczyć, ciężko opierać się na czym kol wiek typując tą ligę, bo statystyki , wyniki, Kady nijak się ma do tego co się nieraz dzieje na parkietach.

Dzisiaj spotkania Roma-Emilia i Sassari –Cantu

Roma ekipa nr 3 sezonu zasadniczego , Sassari nr 2 . Rozpoczynają rywalizację jako gospodarze dzisiejszych spotkań. Roma z Emilia to dla mnie najbardziej wyrównana para w tych PO, a o zwycięstwa będzie decydował własny parkiet, tak więc dzisiaj typuje Rome z lekkim handi, 1 spotkania PO zawsze są ważne i często gospodarze je dobrze zaczynają, mam nadzieje ,że się dzisiaj nie przeliczę.
Sassari –Cantu Roxanne idealnie to ujęła , Cantu to typowa bezjajeczna drużyna i moim zdaniem przegra tą parę i to sromotnie. Jak nie idzie to Cantu nie potrafi nic zrobić i przegrywa mecz. Sassari też nie gra cudów, ale to na takie Cantu powinno bezproblemowo wystarczyć.
Dlatego dzisiaj taki dubelek , oczywiście po niezbyt wysokiej stawce bo to liga włoska 1/10

Roma -5⛔⛔⛔ + Sassari – 6✅✅✅ ( 1,82 + 1,90 =3,45 bet365)

Liga włoska i Roma , totalnie tragiczna drużyna...
Wiedziałem ,że to cieniasy ale tak sfrajerzyć mecz?
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Sassari - Cantu under 161 1.86 bet365 zwrot:zoltakartka: co za patałachy... faulowali się co nie miara, ostatnia kwarta 35-22, żal Cantu miało przewagę i tak zawalić. Jednak nie nadają się oni do niczego
w ostatnim meczu padło równo 160 ptk, dziś uważam że będzie mniej. Cantu rzuciło te swoje 70 ptk i uważam że dziś będzie podobnie, ale napewno chcą powalczyć, a więc muszą lepiej bronić, inaczej nie mają szans na walkę z Sassari. Dziś spodziewam się meczu w okolicach 150 ptk. wiem że analiza kiepska ale undery overy to w zasadzie taka loteria, mi dziś rozum mówi że będzie poniżej, i tego się trzymam!
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Cimberio- Umana -2-0
Armani- Siena - 2-0
Sassari- Cantu - 2-0
Roma- Regio Emilia - 1-1

A więc teraz w trzeciej kolejce spodziewam się wygranych Cantu, Sieny. Roma to dla mnie nie wiadomo chociaż w drugim meczu pokazali kto jest lepszy. A Venezia u siebie też powinna powalczyć. Będzie ciekawie.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Regio Emillia-Roma over 145.5 2.03 bet365✅
Pierwsze mecze underowe pod ten typ, wyniki 138 i 140 ptk, ale RE u siebie sporo rzuca a Romie będzie zależało więc te powyżej 70 to oba zespoły powinny rzucić. Gospodarze jak będą mieli dzień to są w stanie z 90 walnąć. W zespołach ma kto rzucać i tylko słaba skuteczność w pierwszych meczach spowodowała takie niskie wyniki. Kurs fajny a w rundzie zasadniczej w meczu na parkecie Regio Emilli wynik był 96-93. Spora szansa na powodzenie typu. Powodzenia!

Cantu-Sassari under 161.5 1.76 bet365✅
cóż ostatnio rzucili o jeden ptk za dużo, dziś będzie walka i spodziewam się gorszej skuteczności :p
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Włochy
Spotkanie: Siena- Armani Milano
Typ: Siena -4,5 pkt.
Kurs: 1,94✅✅✅
Bukmacher: Pinnacle

Siena już jest w w bardzo trudnej sytuacji, Milano prowadzi 2-0 do awansu dalej brakuje tylko 1 zwycięstwa. 1 spotkanie z 10 maja to pogrom Sieny i blowout, natomiast w drugim meczu Siena już wyglądała znacznie lepiej i zabrakło kilku sec aby odnieść jakże cenne zwycięstwo dla nich. Zdaje Sobie sprawę ,że Siena jest słaba w tym sezonie i wygląda znacznie słabiej niż np. rok temu, ale dalej grają tam gracze którzy potrafią grać i wygrywać. Jakoś nie wyobrażam , Sobie by Siena ( przypomnę ,ze mistrz z poprzedniego sezonu) odpadła po 3 szybkich meczach. Mają jeszcze szanse na awans. Ostatnie spotkanie pokazało, że można powalczyć z Milano. Siena przed własną publicznością nie powinna zawieść. Bilans z tego sezonu jest koszmarny dla Sieny 4 mecze – 4 porażki , ale tylko jedno spotkanie było rozgrywane w Sienie, myślę że teraz czas na przełamanie tej złej passy, podtrzymanie serii i pewne zwycięstwo. Do tego warto dodać, że lider Sieny znacznie potrafi więcej zagrać niż w ostatnich 2 spotkaniach. Czyli skuteczność na poziomie 30 % i ledwie 1-2 asysty , potrafi znacznie lepiej zagrać. Ze stawką nie szaleje 2/10.

Siena nie mogła tego przegrać i wygrała zdecydowanie, a handi weszło gladko.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
popieram typ na Siene, Milan jest mocniejszy ale są chimeryczni, nie raz na wyjeździe dostawali ostre baty, zresztą u siebie też, no i 3-0 i koniec serii? aż się wierzyć nie chce. A więc trzymamy kciuki za Siene.
Siena -4.5 1.9 bet365✅✅✅
Varese -1.5 1.9 bet365✅✅✅
Cóż jak Varese tego nie spieprzy to Venezia nie wygra. Są po prostu za słabi a w Varese gra jest wyrównana, wszyscy prezentują się solidnie. W poprzednią niedziele Venezia wygrała u siebie ale Varese nie grało już onic i ostatecznie przegrali. Myślałem o underze, ale jak Varese odskoczy Venezia będzie gonić i możemy mieć dużo ptk. Powiem wprost moim zdaniem gracze Venezi po dzisiejszym meczu mogą udać się na wakacje.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Absolutnie się z Wami zgadzam chociaż to typowanie Ligi Włoskiej to jest dla mnie troche takie ruletkowe. To chyba obecnie najmniej przewidywalna liga na świecie. Według mnie w tym roku przebili Turków, Francuzów i Niemców. Są na równi z Ukrainą w wynikach absurdalnych. Armani to antyregularnie więc nie sądze aby tam było w tej parze szybkie 0-3. Siena szału nie robi ale u siebie grając solidnie spokojnie powinni rywali wciągnąć. W sezonie regularnym bylo chyba 0-2, w play off też 0-2 może oni poprostu z nimi nie potrafią. Kurs też odstrasza także takie symboliczne 1.5/10 na Siene.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dzisiaj spróbuje pograć w stronę Reggiany


Reggiana- Roma Typ: Reggiana -2 (1,56 bet365)⛔⛔⛔

Minimalne handi w stronę gospodarzy. Beniaminek osiągnął to co chciał osiągnąć czyli , wydrzeć 1 zwycięstwo na wyjeździe , by sprawę awansu załatwić u Siebie, mają na to naprawdę ogromną szansę. Zmotywowani na pewno będą bo okazja do tego awansu jest niesamowicie wielka, Ekipa u Siebie gra dobrze, kadrowo jakieś przepaści nie ma do tego presja będzie po stronie Romy, ekipa na tym etapie wygląda mocno słabo. Jeżeli tylko nie wyjdzie z tego taka sytuacja, że gospodarze nie wytrzymają ciśnienia z możliwości awansu, to powinni dograć dzisiaj tą serie do końca i cieszyć się z SF.Liga włoska odpowiednio niska stawka 2/10
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Regio Emillia-Roma over 145.5 2.03 bet365✅
Pierwsze mecze underowe pod ten typ, wyniki 138 i 140 ptk, ale RE u siebie sporo rzuca a Romie będzie zależało więc te powyżej 70 to oba zespoły powinny rzucić. Gospodarze jak będą mieli dzień to są w stanie z 90 walnąć. W zespołach ma kto rzucać i tylko słaba skuteczność w pierwszych meczach spowodowała takie niskie wyniki. Kurs fajny a w rundzie zasadniczej w meczu na parkecie Regio Emilli wynik był 96-93. Spora szansa na powodzenie typu. Powodzenia!
Cantu-Sassari under 161.5 1.76 bet365✅
cóż ostatnio rzucili o jeden ptk za dużo, dziś będzie walka i spodziewam się gorszej skuteczności :p
ostatnio pisałem tak a dziś uważam tak samo. Dodatkowo Roma musi rzucić coś więcej żeby myśleć o awansie. Gospodarze u siebie jednak radzą sobie bardzo dobrze i wątpię aby Roma samą obronną coś zdziałała. Muszą zaatakować. Spodziwam się że over 146.5 będzie przekroczony
Regio Emillia-Roma over 146.5 bet365 1.9⛔
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Varese -1.5 1.9 bet365✅✅✅
Cóż jak Varese tego nie spieprzy to Venezia nie wygra. Są po prostu za słabi a w Varese gra jest wyrównana, wszyscy prezentują się solidnie. W poprzednią niedziele Venezia wygrała u siebie ale Varese nie grało już onic i ostatecznie przegrali. Myślałem o underze, ale jak Varese odskoczy Venezia będzie gonić i możemy mieć dużo ptk. Powiem wprost moim zdaniem gracze Venezi po dzisiejszym meczu mogą udać się na wakacje.
cóż dziś nic się nie zmieniło tyle że handi wynosi -3, Venezia coś tam grała w ostatnim meczu dzięki Yongowi (29 ptk), a Varese ma zgrany skład, nawet rezerwowi potrafią troszkę rzucić. Myślę że w Venezi nikt już nie wierzy w awans i myślami są już na wakacjach.

Varese -3 1.9 bet365⛔⛔ ze stanu 3:9 dla Varese robi się 21-9, a więc 18-0 w 4 minuty. pozdro
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Włochy
Spotkanie: Siena - Milano
Typ: Siena – 5,5 pkt
Kurs: 2,04✅✅✅
Bukmacher: Pinnacle

W QF PO we Włoszech zmieniło się to w stosunki do poprzedniego roku ,że gra toczy się do 4 zwycięstw. Tak więc Milano potrzebuje jeszcze dwóch.
Praktycznie od wtorku nic się nie zmienia. Siena dalej ma stratę i musi gonić wynik , by myśleć o dalszym awansie, ekipa ma na pewno szanse, znacznie lepiej zaprezentował się Brown,i zdecydowanie poprawił skuteczność. Do tego świetny mecz rozegrali Hackett i Moss i Milano nie miało czego szukać na parkiecie Sieny. Siena dalej musi gonić wynik, dlatego przewiduje ,że dzisiaj ponowie zagrają swój najlepszy basket i będą chcieli wyrównać sta rywalizacji na 2-2. Skuteczność Sieny we wtorku spotkaniu była imponująca. Milano jeśli znowu przyjmą warunki Sieny to polegną, ich wyniki na wyjeździe nie zachwycają ,szczególnie gdy grają z silniejszą ekipą. Wydaje mi się , że w tej parze może zadecydować przewaga własnego parkietu . Jeżeli Siena zagra tak jak we wtorek, czyli mecz o żyćie to spokojnie wygra i pokryje to handi.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Sassari – Cantu Typ: Sassari – 5 (1,70 bet365)✅✅✅

Ta para w PO rozegrał już 4 spotkania I mamy remis 2-2. Zawsze w spotkaniach wygrywał gospodarz i moim zdaniem nic się dzisiaj tutaj nie zmieni. Tym bardziej ,że to znacznie bliżej wygrania na wyjeździe było Sassari niż Cantu. O obydwóch ekipach było już wiele napisane wyżej w analizach wcześniejszych spotkań. To 5 mecz w ciągu ostatnich 8 dni wiec tempo dość szybkie. Mimo wszystko jak z początków tej rywalizacji Sassari to ciut lepsze ekipa i potwierdza to u Siebie pewnymi zwycięstwami i walką na wyjazdach. 4/10
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka
Spotkanie: Monteoaschi Siena - EA7 Emporio Armani Milano
typ 1 (łącznie z dogrywką)
kurs 1.44
William Hill

Kolejny mecz ćwierćfinałowy play off w Leda A. Stan rywalizacji 3-2 dla Milano drużnie tej potrzeba jednego zwycięstwa do awansu. Obie ekipy do trej pory wygrywają na swoim terenie dość pewnie wyjatkiem był drygi mecz w Mediolanie wygrany przez gospodarzy 81-79. Drużyna Montepaschi trochę mnie rozczarowuje po przyzwoiotych występach w Lidze Mistrzów nie blyszczy chociaż ma bardzo trudnego przeciwnika z takimi zawodnikami jak Fotsis , Bourusis w trakcie sezonu doszli tacy gracze jak Bremer , Gren Radosevic , Bonsu to naprawde silna ekipa i 4 miejsce w lidze nie bylo przypadkiem. Montepaschi to natomiast ekipa wygrywająca w ostatnich latach mistrzostwo Włoch 6 razy z rzedu dlatego może powoli występuje zmęczenie materiału i tacy gracze jak Moss ,Brown obniżyli loty jednak liczę , że dziś wygrana drużyn aMontepaschi i zdecyduje o awansie siódmy mecz w Mediolanie.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
tak jak pisałem, Milan jest w moim odczuciu lepszym zespołem, Siena ostatnio coś tam gra u siebie ale czuję że dziś się pożegnają. Milan ma więcej opcji, chociaż w Sienie obudziło się paru zawodników ostatnio ale uważam że najwyższa pora na przełamanie tej serii własnego parkietu. Kurs zachęcający, wszyscy wiemy jakim potencjałem dysponuje Siena w tym sezonie.
Milan 2.75 bet365
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy, godzina 20:30
Spotkanie: Siena - Milan
Typ: Milan
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś o 20:30 w lidze włoskiej koszykówki, mecz Siena - Milan. Faworytem są gospodarzem, i myślę że wygrają i szczerze to na to liczę, ale jest to mecz który zamyka mi kupon, więc chcę się podeprzeć nie wygra Siena, to chociaż analiza będzie trafiona, chyba że Siena wygra po dogrywce ale na to nie liczę. Jest to rywalizacja Play Offs, dzisiejsi goście wygrywają w tej rywalizacji 3:2, każda z drużyn wygrała mecze u siebie Siena dwa zwycięstwa, a Milan jako że sezon zasadniczy zakończył wyżej to zaczynał rywalizację u siebie na parkiecie. Siena naprawdę mocna, ale u siebie na wyjeździe wręcz kaleczy, u siebie ostatnie 11 meczy to 7 zwycięstw oraz 4 porażki. Z czego trzeba powiedzieć że większość z tych spotkań to mecze w Eurolidze mi.n z Barceloną czy też triumfatorem całej Euroligi. Goście to z kolei Armani Milano, są oni bardzo groźni u siebie, na wyjeździe już nie prezentują tak wysokiego poziomu, ostatnie 11 meczów wyjazdowych tej ekipy to: 6 zwycięstw, oraz 5 porażek, w Eurolidze bardzo szybko zakończyli rywalizację nie wychodząc nawet z grupy. Na dodatek przewaga Sieny to swój parkiet, ostatnie 5 meczów Sieny na własnym terenie z Milanem to 4 zwycięstwa, oraz 1 porażka. Jak widzimy wszystko przemawia za Sieną, ja z kolei tutaj na forum dał na Milan, bowiem na kuponie mam na Sienę by nie być stratnym, a jak wiemy nie takie niespodzianki w koszykówce miały miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Sassari-Cantu Typ: Sassari – 5 pkt (1,66 bet365)⛔⛔⛔

17 maja typowałem na gospodarzy. Mija 4 dni za nami 2 spotkania i mamy 3-3 w parze do 4 zwycięstw. W każdym spotkaniu wygrywa gospodarz, wiec nie widzę żadnych przesłanek za tym ,żeby dzisiaj mogło być inaczej. Jak pisałem kilka razy wyżej Sassari to dla mnie ekipa lepsza ,która to w zdecydowany sposób pokazuje na własnym parkiecie i do tego w każdym meczu na wyjeździe walka trwa do końca a wynik jest na styku. Tak więc dzisiaj własny parkiet i Sassari wygrywa pewnie i kończy serię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Roma-Cantu Typ :Cantu (2,35 bet365)
⛔⛔⛔
Obydwie ekipy potrafią zagrać dobry meczy by następny zagrać bardzo słabo. 3 dobry mecz w wykonaniu Romy, jak dla mnie scenariusz niemal niemożliwy. Ta para zapewne rozegra ze Sobą wiele spotkań. Po 1 wyniku widać 66:66 i 82-75 po dogrywce, że ta para jest mocno wyrówna i niemal. I niemal cały sezon to pokazuje ( miejsce po sezonie zasadniczym, gra, kadra i obecna gra w PO). Kurs nawet niezły na Cantu, a myślę że znowu meczy będzie zacięty. Roma ma już prowadzenie 1-0 w serii co w tym przypadku oznaczą ,że mogą się już poczuć zbyt pewnie i przegrają ( akurat w lidze włoskiej i w przypadku tej drużyny to niemal normalny proceder. 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
na eurobasket.com jest chyba krótka relacja. Oglądałem mecz, Cantu było lepsze, ale jest jedno ale Roma troszkę dała ciała, naprawdę mieli szanse na pokonanie Cantu, gdyby nie ich głupie błędy i śmieszne straty. Osobiście odpuszczam ten mecz bo granie go po kursie 1.25 mija się z celem. Cantu może wygrać 10 ptk a może przegrać.. z nimi nic nie wiadomo, a czykolwiek bardziej wierzę w Cantu niż Rome. Dla mnie liga włoska to jeden wielki znak zapytania. A drużyny Cantu i Romy to są bardzo nieobliczalne. jak dziś cantu wygra zagra w meczu w Rzymie na nich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom