>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Włoska 2012/2013

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Katastrofalny mecz w wykonaniu Bologni,Minard który ostatnio oczarował dzisiaj wypada bardzo słabo.Poeta rzuca 18pkt reszta ekipy zawodzi na calej linii.Caserta wygrywa grając włoskim i w dodatku osłabionym składem,przecież to sie w głowie nie mieści.Liga włoska pokazała dzisiaj że też potrafi być nieprzewidywalna.
29% z gry!!!! bez komentarza
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Siena(-1) 1.98 Pinnacle ✅✅✅ 70:81
Mecz z cyklu no bet ale ja jednak pokusze sie tutaj o jasne wskazanie faworyta.Jak już pisałem ostatnio Siena gra coraz lepiej a w genialnej dyspozycji jest Brown który nie jest już tym samym zawodnikiem co było np. za czasów gry w Gdyni.Do zespołu wkoncu dołaczył Kemp i teraz Banch ma zdecydowanie większe pole manewru.Dodatkowo wygrali w bardzo przekonywującym stylu z Prokomem co tylko podbudował ich morale po porazce z Milano.Milano wczoraj kolejny raz przegrało i to dodatkowo umotywuje Siene by wygrać i zwiekszyć przewage nad rywalem.Roma ma ciekawy i mocny skład ale nikt chyba nie spodziewał sie że tak dobrze wejdą w sezon.Ciężki mecz dla jednych i drugisz,z jednej strony Siena któy sie rozkręca a z drugiej poukładana Roma która na swoim parkiecie potrafi wygrać z każdym.Ja jednak skłaniam sie ku Sienie.Roma to jeszcze dosyć świeża ekipa która nie ma w swoim składzie tylu dośwadcoznych graczy co rywal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Venezia(-3.5) 1.96 Marathonbet ⛔
Już tyle zostało napisane o jednych i drugich że nie będe juz nic dodawał.Pozostaje tylko liczyć na to że Venezia która ma skład na pierwszą czwórke nie odwali ponownie numeru jak to było w meczu z Montegranaro.Kibice nie wybaczą im trzeciej porażki z rzędu u siebie tym bardziej że tydzień temu ograli na sporym luzie Milano na ich parkiecie.Nie wiem czy oni nie są jeszcze w pełni naładowani czy poprostu wynik zależy od ich nastojów i tego czy sie chce.Mam nadzieje że udowodnią swoją siłe i wygrają jednocześnie pokrywając mi handi bez nerwów ;D
Cantu(-4.5) 2.03 bet365 ✅✅✅ 66:76
Wydawać by sie mogło że będą przybici po porażce z Ljubljaną ale to są zawodowcy i każdy bardzo dobrze zdaje sobie sprawe że liga w tym momencie wchodzi na pierwszy plan i takie mecz trzeba wygrywać.Nie będe juz pisął rzeczy typu Cantu wygra zdecydowanie bo ostatnie tygodnie dały mi w kość za takie pisanie.Powiem tak,Cantu ma zdecydowaną przewage praktycznie na każdej pozycji i grzechem bedzie nie skorzystać zarówno z przewag jak i fatalnej dyspozycji słabego tak czy inaczej rywala.Pesaro po sensacyjnej wygranej nad Venezią jakiś czas temu teraz notuje same porażki.Barbour,Hamilton i 2-3 dobrych włochów to mimo wszystko za mało na szeroki i mocny skald Cantu.
No nic,kolejny mecz który Venezia powinna wygrać a daje dupska po całości.Kolejny zespół któremu wydaje sie że mocny skład na papierze zrobi różnice,g**** zrobi!!!Nie mozna taktować na poważnie ekipy która trzeci raz dostaje lanie na własnym parkiecie!!!Podziekuje
 
F 52

fejser

Użytkownik
Varese - Sassari 85:84 ⛔
under 166 1,99 Pinnacle
Dziś o godz 20:00 zsoatnie rozegrany szlagier 8 kolejki. Nie skupiam się tu na 1x2 ponieważ trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Wpadło mi w oko under 166 na świetnym kursie. Patrząc na staty serie A to faktycznie Sassari i Varese znacznie odbiegaja od reszty zespołów i maja największa średnią zdobyczy pkt na mecz (pow 80pkt). Jednak patrząc na ostatnie kilka meczy obu drużyn nie widzę tu zbyt wysokich wyników:
11.11.12 LEG Biella - Varese 60:77 137pkt
04.11.12 LEG Caserta - Varese 56:73 129
29.10.12 LEG Varese - Cantu 77:73 150
21.10.12 LEG Virtus Bologna - Varese 74:84 158
15.10.12 LEG Varese - Siena 74:67 141

11.11.12 LEG Sassari - Avellino 102:81 183
04.11.12 LEG Sassari - Brindisi 78:90 168
28.10.12 LEG Pesaro - Sassari 90:100 190
21.10.12 LEG Venezia - Sassari 92:93(81:81) 185 z dogr
14.10.12 LEG Sassari - Cantu 65:64 129
Owszem Sassari osiaga wysokie wyniki ale tylko ze słabszymi rywala z dolnej części tabeli. Jak grali z Cantu wynik był diametralnie niski.
edit: byłem blisko ale niestety się nie udało. Sassari w ostatniej kwarcie(17:29) rzuciło się do odrobienia strat i stąd tak wysoki wynik...:?
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Witam! no to zaczynamy,są już kursy na tą naszą nieszczęsną Ligę Włoską , a więc tak mecze które przykuły moją uwagę i zapewne je zagram :
Bologna-Roma 1 1.58 (STS) + 85;79
Dużo było pisanych o jednych i drugich, składy jak dla mnie podobne no ale własny parkiet i to że Bologna przegrała dwa ostatnie mecze wyjazdowe mówi mi że tym razem wygrają.Mam nadzieje że Minard nastawi celownik i pokaże coś podobnego co w meczu z Biello.Roma to raczej nie jest drużyna wyjazdowa,ostatnio pokonali Venezie,ale wiemy jak to z nimi jest,po nich można spodziewać się wszystkiego ale uważam że tym razem poniosą porażkę,Bologna nie pozwoli sobie na trzecią porażkę z rzędu!
Biella-Venezia 2 2.01 - trzeba coś tu zmienić...

Biella wygrała po raz drugi z Avellino,a Venezia sami wiemy dostała bęcki od Romy i to u siebie na parkiecie.Ja jednak uważam że odpowiedz Venezi będzie podobna jak wtedy gry przegrali z Montegranaro,czyli zwycięstwo w następnej kolejce. Ograli Milan
to i z Biello powinni sobie poradzić,skład na pewno lepszy,kurs przesadzony napewno.
Montegranaro-Milan 2 1.4 76-82 +
tutaj wszystko przemawia za Milanem, z takimi przeciwnikami powinni wygrywać bez problemu.
No Kolega niżej miał racje że zmęczenie da się w znaki graczom Milano ale jakoś się udało,co ciekawe goście przez trzy kwarty prowadzili.
ZAstanawiam się nad Avellino,nie wiem co się z nimi dzieje skład całkiem całkie ma tu kompletna klapa ale mam wrażenie że teraz się przełamią,chociaż Brindisi w znajomitej formie,może ktoś napiszę co sądzi o tym meczu,na chwilę obecną odpuszczam go,nie ma żadnych argumentów za Avellino,jak coś to pewnie poszukam czegoś w kierunku Gości.
No i Avellino wygrało no niespodziewałem się.26 ptk Shakura
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
tutaj wszystko przemawia za Milanem
No tak mecz w tyg. ze Siena, Euroliga, weekend liga, Euroliga i zaraz znow liga wyjazd z ekipa, ktora potrzebuje punktow tak samo jak minister Kapica mozgu i grac po 1,40 bo wszystko za nimi przemawia czyli co?

Brak zmeczenia? Dobry terminarz? Gra u siebie? Super trener, ktory nie jest na wylocie? I brak meczu euroligowego w tym tygodniu?

????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
no zgadza się masz rację,zmęczenie na pewno będzie no ale jednak to zawodowcy , taki mecz powinni wygrać, oprócz napiętego terminarza przeciwnika jakie plusy mają zawodnicy Montegranaro? raczej żadnych.W sporcie jak sporcie wszystko może się zdarzyć.Po ciężkim meczu w Turcji ograli Cremone na wyjeździe i uważam że W niedziele też dadzą radę a jak będzie? zobaczymy;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
ZAstanawiam się nad Avellino,nie wiem co się z nimi dzieje skład całkiem całkie ma tu kompletna klapa ale mam wrażenie że teraz się przełamią,chociaż Brindisi w znajomitej formie,może ktoś napiszę co sądzi o tym meczu,na chwilę obecną odpuszczam go,nie ma żadnych argumentów za Avellino,jak coś to pewnie poszukam czegoś w kierunku Gości.
Nie ruszałbym Avellino,kolejny raz kontuzji doznał Warren i już są plany by go zwolnić.Są krótko po zmianie trenera,w dodatku cały czas nie gra Hardy i ja bym dał im jeszcze troche czasu tym bardziej że Brindisi to nie są ogórki i bardziej bym szedł w strone gości jeśli handi będzie grywalne.
Też chciałem grać na Venezie czym złamie pewnie własną obietnice ale ten kurs jest wybitny!!Jedno ale... ma nie zagrać Diawara.Z jednej strony to spore osłabienie a z drugiej to nie grał on narazie jakoś przekonywująco.Venezia i bez niego powinna poradzić sobie z tym rywalem,kierując sie sinusoidą jaką zmierza Venezia ten mecz powinni wygrać:grin:
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sassari(-11) 1.93 Pinnacle ⛔
Po fascynującym widowisku Sassari przegrało z Crvena ale i tak pokazali sie z bardzo dobrej strony.Ich sila w ataku jest niesamowita.Po ostatniej porażce z Varese są cholernie głodni gry i przewiduje dzisiaj wysokie zwycięstwo nad rywalem.Porażka z Varese po dramatycznym spotkaniu kiedy to gospodarze prowadzili już +20 a jednak drużyna Ignerskiego pokazała niesamowitą wole walki i doszli rywala.Cremona po dwóch meczach kiedy to fantastycznie grał Harris teraz notuje serie porażek a atmosfera w druzynie nie jest za ciekawa.Przed paroma dniami z drużyną pożegnal sie trener Attilio a nowym szkoleniowcem został Luigi Gresta.Sassari ma o wiele lepszy zespół i co najważniejsze ustabilizowany przez co jak narazie początek sezonu mają świetny.Przewiduje łatwą wygraną w granicach +13,+17pkt.
Oczywiście można sie skusić ponownie na Venezie ;D Ja jednak postanowiłem że odpuszcze i dam im jeszcze troche czasu,po ostatniej porażce głośno było na włoskich forach i każdy do tej pory sie dziwi jak ta drużyna która jest niezwykle mocna może odwalać takie numery.
Bolognia gra z Roma i po cichu licze na niespodzianke i wygraną gości.Atmosfera u gospodarzy słaba,porażki i słaba gra całej drużyny a już sie mówi o zwolnieniu Minarda.
Ciekaw jestem też Brindisi dzisiaj,stoją przed duża szansą.Avellino gra fatalnie,kontuzje i brak porządnego PG a mieli być pewniakiem do PO
Ahh szkoda cokolwiek pisać...................Człowiek może kombinowac,analizować a i tak ***** z tego wynika.Tydzień temu Venezia teraz Sassari i wez tu &amp;***** bądz mądry!
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Witam ponownie.Mamy już kursy na niedziele.
moje propozycje po analizach chociaż jak to napisał wilQ &quot;Człowiek może kombinowac,analizować a i tak ***** z tego wynika. &quot;-super to ujołeś ????
Montegranaro-Biella 2.4 (STS)⛔⛔⛔⛔
no i tak Biella złapała ostatnio fale w żagle,pokonali na wyjeździe Avellino i rozprawili się z Venezio.Mają na swoim koncie już trzy zwycięstwa.Dobre zawody rozgrywa ostatnio Johnson oraz Bracking który w tamtym sezonie rozegrał nawet 13 meczy w NBA i uwaga zdobył średnio 1.3 ptk ???? Do tego mamy Robinsona i Mavunge.Ławka szału nie robi ale rezerwowi również potrafią ostatnio zdobywać te 6-8 ptk.Co do graczy gospodarzy to napewno można ich pochwalić za ostatni mecz z Milanem, przegrany 6 ptk.Skład myślę że podobny do zawodników Bielli jednak Zawodnicy Montegranaro mają lepsze średnie zdobycze punktowe.Ja jednak ogladając urywki meczów gości oraz patrząc na forme i kurs który mnie zdziwił (spodziewałem się max 2.10) stawiam na nich.Obecnie lepiej prezentuję się ekipa gości jednak własna hala może zrobić swoje.Typ bardzo ryzykowny ale ja jednak zagram na nich.Co ciekawe obie ekipy pokonały Venezie i Avellino.
Cremona-Venezia 2.06 (STS)⛔⛔⛔⛔⛔⛔
TAk Tak znowu gram na nich mimo że dwa razy pod rząd dali plame...mecz na przełamanie do trzech razy sztuka.Nawet mając słabszy dzień powinni pokonać ostatni zespół tabeli.Gospodarze zbierają potężne bęcki,ostatnio nieźle zagrali z Sassari prawie wygrali mecz.Jeszcze przed sobotą upewnię się czy Diawara i Clark Kee Kee zagrają bo ostatnio nie grali.Jeżeli tak to jestem spokojny.Tym razem dadzą radę (chyba)! z takim kursem nie mogę tego ominąć.
No i myślę nad Cantu też powinni dać radę ale obejrze ich mecz euroligowy i sie zastanowię, kurs niezły.Bologna powinna dać radę ale kurs marny a handi nie będę ruszał.I coś mi tu pachnie porażką niepokonanego lidera.
Roma 1.8 (STS)✅✅✅✅✅✅✅
tak Verese gra super,są nie pokonani i by może tak zostanie,ale grają na gorącym parkecie,Roma w formie też jest niezłej i faworytem jest Verese ale uważam że nadszedł czas na pierwszą ich porażkę ! stawiam na Rome , pewnie będę żałował ale co tam.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Varese 2.12 Pinnacle ⛔
Chyba troche przesadzili z tym kursem,Roma owszem to niewygodny rywal ale 2.12 na pierwszą drużyne ligi która nie przegrała jeszcze spotkania to bład i to wyrazny.Varese nie zwalnia tempa,wygrywają praktycznie wszystko i sądze że dzisiaj będzie podobnie.Roma ma ciekawy zespół ale to jeszcze nie ten czas by wygrywać mecz z takim rywalem.Nie widzi mi sie tutaj grać na porażke Varese,wole wyłapać taki kurs na kolejną wygraną.Varese full skład,wszyscy zdrowi.
Tak słabych Varese jeszcze nie widzialem w tym sezonie,Roma niszczy ich w każdym elemencie.Będzie pierwsza porazka niestety ;D
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Wlochy Lega A, 20:30, 3.12.2012
Siena - Avellino
typ: over 164,5 pts
2,73
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu wloskiej koszykarskiej Legi A, mistrz kraju, Montepaschi Siena na wlasnym parkiecie podejmie druzyne Air Avellino. Oczywiscie faworytem spotkania, bez dwoch zdan, sa gospodarze, ja znalazlem jednak ciekawszy typ na to spotkanie, a mianowicie over punktowy w tym meczu. Uwazam, ze w dzisiejszym spotkaniu mozemy byc swiadkami ofensywnej koszykowki w wykonaniu obydwu druzyn. Zacznijmy moze od druzyny gosci. Avellino w ostatnich spotkaniach rzuca naprawde sporo punktow, 81,74,81,79 - to ich ostatnie wyniki. Jesli tylko uda im sie utrzymac podobna skutecznosc dzis o wynik overowy mozna byc spokojnym, gdyz bardzo prawdopodobne jest to ze Siena dorzuci conajmniej kilka oczek wiecej. Natomiast Siena rowniez, przynajmniej w ostatnim czasie, utrzymuje dobra skutecznosc 91,67,89,86 - to ich ostatnie wyniki punktowe. Tak, wiec wszystko wskazuje dzis rowniez na wysoki wynik. Tym bardziej, ze goscie nie maja nic do stracenia i musza szukac jak najszybszych zdobyczy punktowych. Ostatnie spotkanie pomiedzy ekipami zakonczyli sie zwyciestwem Sieny 109:79 i dzis rowniez licze na podobny wynik w ogolnej liczbie punktow.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Siena(-13.5)-Cremona 1.8 (bet-at-home)
Tutaj może Siena nie rozgromi przeciwników tak jak w poniedziałem ale powinni dać rade pokryć Handi.Cremona to drużyna własnego parkietu , fakt ostatnio zagrali dobrze przeciwko Sassari na wyjeździe ale mimo wszystko Siena ma lepszy skład i ostatnio jest na fali.Co ważniejsze już nie tylko Brown rzuca, inni zawodnicy też biorą ciężar zdobywania ptk na siebie co jest napewno z korzyścią dla drużyny.Handi jak najbardziej do pokrycia!
Pesaro-Milano 2 1.4 (bet-at-home)
Milano (-5.5) 1.8
Milano jak to Milano zawodzi ale z Pesaro które łapie ostatnio bardzo słabe wyniki powinni dać sobie spokojnie radę.Pesaro naprawdę marnie wygląda w tym sezonie i wróżę im spadek.Jedynie Crosalior coś gra no i Cavaliero.Milan nawet mając słabszy dzień powinien to wygrać,napewno mają szerszy i lepszy skład i uważam że wygrają spokojnie.
No i mamy Venezie hmm oj 3 porażki 3 razy mnie zawiedli i nie wiem czy postawię na nich ale Kee Kee ma powrócić chyba , jeżeli tak to uważam że wygrają, jest Diawarra a Bologna to raczej drużyna własnego parkietu.Venezia ładna pogoń w niedzielę ale troszke zabrakło.
Venezia 1.65(Bet-at-home)65-51✅✅✅✅
Venezia(-2.5) 1.85✅✅✅✅✅ ciężko było dopiero ostatnia kwarta wygrana 23-8 załatwiła sprawę.No i 516 złotych wygranych ;D
Omijam mecz Avellino z Romą.Roma w niezłej formie ale Avellino może zaskoczyć, zreszto Roma też żeby grali u siebie bez wahania bym postawił nawet na handi ale tak raczej narazie odpuszczam ten mecz.
Roma dała rade,świetny mecz Czyża,16 ptk;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Milano(-5) 1.83 Pinnacle ⛔
Pesaro zgodnie z moimi oczekiwaniami przegrywa wszystko jak leci.Trzeba jeszcze dodać do tego problemy z kontuzjami i fatalną sytuacje finansową ekipy która prawdopodobnie bedzie walczyć o utrzymanie.Milano które od początku zawodzi ma dzisiaj szanse na podreperowanie bilansu.Rywal na to idealny i trzeba gonić bo jak przegrają to spotkanie to wypadną poza ósemke.O przewagach za dużo nie trzeba pisac bo Milano ma ogromną przewage,szczególnie w rotacji Pesaro zostaje zmiażdżone.Milano ma jeden minus,trenera idiote i tylko on może sprawić że przegrają mecz.Limit wyczerpał w meczu wygranym(omal) z Żalgirisem,dzisiaj powinien przeprosić fanów wygrywają ten mecz na luzie.Milano +11
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Lega A Basket, 10.12 20:30
Pesaro - Milano
typ: -5,5 pkt Milano
1,66
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu wloskiej ekstraklasy koszykowki dojdzie do spotkania Scavolini Pesaro z wicemistrzem kraju Armani Milano. Skupie sie tutaj na wysokim zwyciestwie faworyta spotkania, czyli Armani Milano. Druzyna dzisiejszych gospodarzy gra w tym sezonie slabo, szczegolnie w ostatnim czasie spisuje sie duzo ponizej oczekiwan kibicow i zarzadu. Pesaro notuje serie siedmiu porazek z rzedu i wiele wskazuje na to, ze dzis moze zanotowac osma. Pesaro przegrywa i to w zenujacym stylu, koszykarze tego klubu graja fatalnie i przegrywaja wyraznie z przeciwnikami. Wszystko to sklada sie na ostatnie miejsce w tabeli tej druzyny. Armani rowniez w lidze zawodzi, bo jak mozna nazwac fakt legitymowania sie bilansem 5-5. Druzyna z Mediolanu jest juz jedna noga poza Euroliga, wiec chyba pora skupic sie na rozgrywkach ligowych, w ktorych jak do tej pory w tym sezonie przydarzaly im sie wpadki. Armani to jednak na papierze duzo solidniejsza druzyna i mimo wszystko bedaca w lepszej dyspozycji od fatalnie spisujacych sie zawodnikow z Pesaro. Nie pozostaje mi wiec nic innego jak postawic na wysokie zwyciestwo gosci.
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Mecz z typów dnia;
Dyscyplina: Koszykówka lega 2
Spotkanie: Verona-Scafati
Typ: scafati +2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365

Analiza;
Do analizy wybrałem dośc ciekawe spotkanie 2 ligi włoskiej mężczyzn,można rzec że jest to hit kolejki,ponieważ na przeciwko siebie stanie odpowiednio 6 i 2 drużyna ligi.
Odpowiednio są to Verona pozycja 6 6 wygranych i 3 porażki,scafati zaś jest wiceliderem 7 wygranych i 3 porażki,czyli drużyny bardzo wyrównane.Verona w tym sezonie ma bilans u siebie 5-0 zaś Scafati 3 -1-1
h2h 2-2 czyli remisowo,
Pod lupę wziełem ostatnie pojedynki obu drużyn;
Zacznijmy może od Verony;
-5 spotkanie to porażka na wyjezdzie z 9 ekipą brescia 77-80
-4 spotkanie wygrana u siebie z canad 3 drużyna 80-69
-3 spotkanie wygrana z 14 drużyną ,wyjazd 67-71
-2 spotkanie przegrana na wyjezdzie z trento 8 ekipa 78-70
-ostatnie spotkanie wygrana z 15 drużyna 79-60
podsumowanie;jak można wywnioskowac verona oprócz pojedynku canad w którym odniosła zwycięstwo,grała przecietnie przegrywajac z druzynami sasiadujacymi w tabeli,a wygrywali z outsaiderami ligi ;odpowieddnio 14 i 15 drużyna ligi ,16 brak bilans 3 W-2P

Teraz pod lupę wezmę scafati
-5 spotkanie u siebie z 10 druzyna remis.wygrana po dogrywce
-4 spotkanie na wyjezdzie kolejny remis ,tym razem z liderem ale porazka po dogrywce
-3 spotkanie dom,11 drużyna jesi wygrana 88-70
-2 spotkanie wygranie na wyjezdzie z conadem 3 ekipa 71-88
ostatnie spotkanie u siebie wygrtana z 4 druzyna 88-80

podsumowanie;
drużyna scafati miała dośc trudny terminaż spotykajac sie z czubem tabeli odpowiednio 1,3,4 drużyna ,ale bilans jest znakomity nie poniesli porażki w regulaminowym czasie gry ,3 zwycięstwa 2 remisy;
Dlaczego Scafati;
-obecnie lepszą formę prezentuje drużyna gości
-mecz moim zdaniem bedzie ,bardzo wyrównany i te 2 pkt ,w którąś ze stron jest jak najbardziej prawdopodobne
-w ostatnich 6 spotkaniach ,obie druzyny spotkały się z drużyną CANAD,wyniki Verona u siebie 80-69 ,Scafati na wyjezdzie 71-88 czyli znów safati lepsze
-prawdopodobnie w druzynie gospodarzy zabraknie Chessa,Ganeto,McConella i Bascagin&#39;a

Dlatego polecam na drużyne gości +2
✅✅✅wynik;64-65✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Venezia 2.64 Marathonbet ✅✅✅ 77:83 OT
Venezia wkońcu sie przełamała wygrywając trudny mecz Bolognią.Mamy zaraz styczeń a oni są na jedenastym miejscu w tabeli i nie wygląda to za dobrze.Nikt na początku sezonu nawet nie pomyślał że zespół z takim skladem będzie w tym momencie w środku tabeli.Nie wiem,być może Mazzon nie ogarnia tego co sie w tym zespole dzieje.Ja jednak jestem optymistą,wiele osób wytykało mi ostatnio moją upartość i ciągłe granie na Venezie mimo utopionej na nich już sporej sumy pieniędzy ???? I tym razem będe uparty,Venezia ma na wielu pozycjach ogromną przewage w tym meczu i jeśli ponownie dadzą dupala to będzie koniec świata ???? Caserta ostatnio jakby gra nieco lepiej ale Venezia to zakończy i to zdecydowanie.Gdyby to jeszcze był mecz tydzień po tygodniu to bym miał obawy ale mieli wystarczająco dużo czasu by sie zregenerować i porządnie nastawić do tego meczu.Na włoskich forach lokalni kibice piszą o zajebistej motywacji w druzynie Mazzona,o odrodzeniu całego zespołu i co najwazniejsze wszyscy są zdrowi.Do zespołu dołączył dodatkowo Jiri Hubalek czyli stary wyga grający już kiedyś w Serie A.Venezia +7
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Milano(-3.5) 1.70 Betgun ⛔
Doskonała okazja na bounce back dla Scariolo ???? Po fatalnym spotkaniu Milano przegrał z Varese,byli chyba myślami jeszcze przy meczu z Olympiakosem który pechowo przegrali i tym samym nie awansowali do top 16euroligii.W tym momencie Milano wypadł poza ósemke i już podejrzewam jak bojowo nastawieni przyjadą na to spotkanie.To jest bardzo ważny mecz dla Scariolo,jego pozycja jest raczej nie zagrożona ale brak awansu do play off będzie klęską.Dużo widziałem i w taki scenariusz raczej nie wierze ale fakt fatem jest źle.Uwielbiam grać takie powroty,Milano wraca z dalekiej podróży i są zdecydowanym faworytem w tym meczu.Biella nawet mimo przyjścia do zespołu doświadczonego Trey Johnsona nie ma na tyle telentu i głębi w zespole by powalczyć z Milano.Biella ma serie 3L ale dwa ostatnie mecz gdzie nawet nie starali sie podjąć walki pokazują jak tragiczna atmosfera panuje w tej ekipie.Ostatni mecz z Brindisi u siebie 59:94 sprawił, że aż mi kopara opadła.Nie widze sensu dalej bazgrolić ???? Milano +8
Milano jest do bólu żałosne,ciągle ten sam schemat z atakowaniem trójkami.Trójka nie siedzi - mecz przegrany.Parodia a nie zespół,i taka pała jak Scariolo jest do nie do usunięcia bo tak ma ułożony kontrakt, że za cholere go nie zwolnią.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Avellino(-3.5) 1.97 Marathonbet ⛔
Jak ja to mówie pick of the day ???? Avellino obok Venezi to drużyna który zdecydowanie zawodzi w tym sezonie.Świetny zespół ale od początku mają ciagle problemy.A to zmiana trenera,problem z paszportem Dwighta Hardy czy problemy zdrowotne zawodników.Po ostatnim fatalnym meczu z Reggio Emilia drużyna Tucciego wraca na własne śmieci i musi ten mecz wygrać.Sytuacja zrobiła sie tak dramatyczna, że Avellino które było przymierzane do play off znalazło sie w strefie spadkowej.Mobilizacja u zielonych sięga zenitu,sam Linton Johnson stwierdził na konferencji, że to co wydarzyło sie w meczu z Reggio jest niedopuszczalne.Jak znam Avellino oni sie jeszcze obudzą,weszli w sezon ospale ale jeszcze jest trochę czasu by nadgonić.W zespole doszło do kilku zmian,z Turcji wrócił Taquan Dean a fatalnie spisującego sie Ndudi Ebi zastąpił Kaloyan Ivanov.Tydzień temu nie grał Jeremy Richardson,teraz ma ponoć zagrać.Pisze ponoć ponieważ wszelkie nowinki z Lega A trzeba traktować z dystansem bo czasami to co oni napiszą mija sie z prawdą.Caserta przegrała u siebie w ostatnim meczu z Venezią po dogrywce.Zespół solidny jak zawsze ale wobec mniejszego budżetu w tym roku nie tak mocny jak choćby w ostatnich latach.Jest tam kilku doświadczonych i solidnych włochów jak Mordente,Gentile czy Maresca i to jest ich główna siła.Uważam jednak, że Avellino podejdzie już do tego spotkania na poważnie.Jutro nie ma miejsca na kolejną wpadke, w tym momencie zaczeło sie granie na poważnie.Jestem pewny, że sobie poradzą i bez problemu ten mecz wygrają.Avellino +8
Brawo to było wielkie!!!Cała prawda o lidze włoskiej,Avellino po tym jak kontroluje przez trzy kwarty wynik ostatecznie przegrywa mecz(16:27 IVQ).Amazing ????
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bologna vs Enel Brindisi ✅✅✅ 75-88
Enel Brindisi +6
1,65
bet365

Mecz środka tabeli. Obie ekipy spisują się bardzo podobnie. Bologna 11 w tabeli (6-7,12pkt),Brindisi 7 lokata (7-6,14pkt). Na grę w stronę gości skłania mnie to,że Bologna w ostatnich meczach spisuję się tragicznie. Same porażki można jeszcze wytłumaczyć,bo są to przegrane z Sassari, Sieną czy Venezią,ale skuteczność w tych meczach była słaba i gdyby nie fakt,że ich rywale w ostatnich minutach trochę spuszczali z tonu,mając pewną wygraną to zdobycz punktowa wynosiła by około 60pkt,a i tak nie była wiele większa.
Widać w tej ekipie jakiś kryzys i mam nadzieję,że on jeszcze potrwa(przynajmniej przez jeden mecz). Goście grają przyzwoicie. Ostatnio wyrównana walka i minimalna porażka z Romą,wcześniej trzy wygrane pod rząd.Jednym słowem jest nieźle.W każdym tym meczu rzucali w granicach 80pkt. Słaba ofensywa gospodarzy + wysokie punktowanie gości = wygrana Brindisi. Przynajmniej ja tak uważam,ale pobieram podwyższony lekko handicap.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom