>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Włoska 2012/2013

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
ależ ta liga Włoska jest dziwna. Wczoraj Siena wygrała 1 ptk, a ja postawiłem over i weszło. Dziś mecz Roma-Cantu. Oglądając obie ekipy lepsze wrażenie sprawia na mnie Cantu. Lepsze przemyślane ataki. Roma często gra szarpaną koszykówkę. Do tego dawno nie odwalili czegoś w stylu z meczu z Regio Emilli, a więc pora przegrać u siebie ????
W Cantu świetnie wygląda Ragland i Aradori. W ostatnich meczach dobrze wyglądała gra cantu pod koszem. Tego brakowało w pierwszych meczach wyjazdowych. W Romie wszystko zależy od Gossa. Lawal także potrafi sporo rzucić, ale mam nadzieję że Tyus go powstrzyma tak jak w trzecim meczu. Ogólnie ekipy są zbliżone poziomem, jednak nie mogę przekonać się do Romy. Dla nich półfinał to już dużo. Cantu robi na mnie lepsze wrażenie i jak nie dziś to u siebie wygrają a potem w decydującym meczu w Rzymie.
Cantu 2.5 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Roma - Siena 2 1.95 2/10✅
Uhh ale finał. Cantu, Varese, Milano, Sasiri... te zespoly w finale by mnie nie szokowały. Siena ok team euroligowy tylko, że koncówka sezonu tragiczna i przystepowali do play off nie majac przewagi parkietu wiec uwazam, ze to zaskoczenie. Roma w finale to bym sobie dala reke uciac, ze to nie przejdzie. Nie podoba mi sie gra tej druzyny. Jeden wielki chaos, kazdy sobie rzuca i jakos sie udalo przetrwac. Tylko, ze Roma pokonala Cantu i Reggiane, a Siena wyelimowała Armani i Varese wiec to plus lepszy sklad powoduje, ze tylko Siena moze byc tu faworytem. Jesli maja wygrac mistrza no to trzeba wygrac cos wyjazdowego, jesli nie we wtorek to 3-4j. na nastepny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kolti 103

kolti

Użytkownik
Roma - Siena 2 1.95 2/10

Uhh ale finał. Cantu, Varese, Milano, Sasiri... te zespoly w finale by mnie nie szokowały. Siena ok team euroligowy tylko, że koncówka sezonu tragiczna i przystepowali do play off nie majac przewagi parkietu wiec uwazam, ze to zaskoczenie. Roma w finale to bym sobie dala reke uciac, ze to nie przejdzie. Nie podoba mi sie gra tej druzyny. Jeden wielki chaos, kazdy sobie rzuca i jakos sie udalo przetrwac. Tylko, ze Roma pokonala Cantu i Reggiane, a Siena wyelimowała Armani i Varese wiec to plus lepszy sklad powoduje, ze tylko Siena moze byc tu faworytem. Jesli maja wygrac mistrza no to trzeba wygrac cos wyjazdowego, jesli nie we wtorek to 3-4j. na nastepny mecz.
Zgadzam się całkowicie z typem, oraz dla tych co lubią oglądać koszykówkę ma Telewizorze, transmisja jest na niekodowanym kanale Rai Sport 2.

http://www.rai.it/dl/rai/guidaProgrammi.html
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Za jakieś drobne można to pograć, ale jeżeli ktoś planuje za większą stawkę to radze całkowicie odpuścić stawienie tej ligi. Tam prawie każdy pojedynek w serii PO toczył się do 7 spotkań..
Jedynie spotkanie w 1 rd. Varese- Venezia 4-1. A reszta wyniki 4-3. Roma jest nieobliczalna i naprawdę gra słabo, ale znając tą ligę i wejście grubo w Siene, skończy się na koniec meczy zwycięstwem tej śmiesznie Romy.
Przykład Nanterre z Francji jest tutaj świeżym przykładem ,że drużyny o wiele słabsze potrafią zdziałać cuda. Roma to chaos i grająco przodu jak będzie to będzie. Siena też raczej z jakieś żelaznej defensywy nie słynie ,wiec dobrym pomysłem na ten mecz jest over pkt. Myśle, że znacznie lepiej to zagrać i nie martwić się o to kto wygra w tej mega śmieszniej lidze. Stawka adekwatna do ligi 2/10.
Zapewne w finale znowu rozegranych zostanie 7 spotkań i nie zdziwi mnie nawet zwycięstwo tej Romy…


Over 145 – 1,53(bet365)✅✅✅
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
G.Lawal over 13,5⛔
1,85 betcity
1/10

Gani z łatwością przekraczał tą linię i wydaje mi się on zaniżona.Odpowiednio 19pkt i 17 to sporo ponad linię 13,5.Na wyjeździe też swoje rzuci z pewnością.

Ciekawie sprawa ma się z Mossem.Buki nie mogły się zdecydować jak linię wystawić i betcity ma 12,5 a Unibet 15,5.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
hahaha ale jaja tam się dzieją 35-35 i niesportowy dla Sieny za uwagi i wybuch złości trenera Romy. 4 osobiste. co za dekle to sędziują? wcześniej powinien być niesportowy odgwizdany Sienie za to co zrobił Brown... ale nic oczywiście haha śmieszne to jest ;D ale trzymam kciuki za Romę, Siena nigdy tak słaba nie była jak jest w tym sezonie i naprawdę wielka szansa aby ją pokonać.
Siena jedzie na fuksie. Bailey 2 wolnych nie trafił, teraz Ghoss i poszła trójka. ????
nie wierzę jak Roma to przegrała.... Siena pod żadnym względem nie zasłużyła na zwycięstwo. Zaczeło się od nie zebranej zbiórki i fuksiarskiej trójki Browna a potem się posypało wszystko w dswie minuty pff śmieszne
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Roma -1.5 1.83 bet365
Mimo stanu 1-3 dla Sieny, mecze są wyrównane, szczególnie utkwił mi w pamięci 3-ci mecz w Sienie gdzie Roma przegrała w ostatnich minutach na własne życzenie. W sienie jest Brown, który nie dość że dobrze rzuca to jest niezłym symulantem. Jak widać wyżej w tamtym meczu sędziowie też pomogli. Nie będę wymieniał tutaj poszczególnych zawodników, gdyż każdy zna składy i wie jak gra. Jeżeli Roma jeszcze się nie poddała to jest wielka szansa na wejście typu. Siena mnie nie przekonuje, to Roma przegrywa przez własną głupotę. Jeżeli Rzymianie wierzą że dadzą radę jeszcze powalczyć to dziś wygrają, jeżeli sięzałamali to będzie po zawodach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom