>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Włoska 2007/08

Status
Zamknięty.
ted 11K

ted

Forum VIP

Bardziej interesuje mnie PLK jednak na dzis cos znalazlem


Benetton Treviso (-7,5) - Cimberio Varese
Typ: 1 Kurs: 1,90
✅

Benetton po słabym poczatku zostal juz skazany na krytyke, przegrali mecz z mistrzem Siena w superpucharze roznica 46pkt, potem grali tylko jeden mecz w lidze, ulegli na wyjezdzie Scavolini Pesaro. Jednak ta druzyna zawsze jest grozna u siebie oraz zaliczana do faworytow w lidze. Zanotowali duzy falstart jednak dzis powinni spokojnie wygrac ze slabym Varese. Gospodarze zatrzymali glownych zawodnikow oraz pozyskali z NBA Dermarra Johnsona co na pewno im pomoze w przyszlych meczach. Co do gosci to dysponuja slabym skladem, oraz widac juz po meczach ze nie sa grozni, stawili opor w 1 kolejce Lottomatice Rzym ale juz w drugim przegrali u siebie ze srednim Snaidero Udine dosc wysoko. Kurs na &#39;1&#39; jest zbyt niski a handicap wykonalny.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Lega Basket

W poprzednim sezonie mieliśmy dominacją Montepaschi Sieny i nic raczej nie zapowiada aby ten sezon był inny. Benetton dostał ostatnio taki łomot do Sieny, że byłem w szoku. W pewnym momencie przewaga Montepaschi wynosiła bodajże 50-60 punktów to tylko obrazuje jak mocna jest drużyna ze Sieny. Tutaj pozostała większa część składu. Z VidiVici przeszedł Ilievski, który niewątpliwie może zastąpić szalonego Forte, ale będzie niezwykle trudno. Ciekawym posunięciem jest na pewno ściągnięcie Ressa. Wrócił niespełniony w Hiszpanii Thornton, który już w 2004 roku występował w zespole Montepaschi. Wtedy dotarł wraz z ekipą do F4 Euroligi. Siena wygląda na głównego kandydata do mistrzowskiego trofeum i trudno znaleźć drużynę z tak wyrównanym składem. Warto też wspomnieć o Lavrinoviciu, który w lidze rosyjskiej w barwach Unicsu grał fantastycznie i pod koszem będzie dużym atutem.
VidiVici Bologna wielkie objawienie sezonu 2006/07 tym razem będzie miało ciężej. Zmienili trenera na Pillastriniego i nie wiadomo jak pójdzie im ten sezon. Został Crosariol jeden z najlepszych podkoszowych w tej lidze, który nie raz ciągnął tą drużynę do wygranej. Do skłądu doszedł Spencer, który w Roanne grał rewelacyjnie. Na pewno znakomite wzmocnienie dla ofensywy tej drużyny. Doszedł także Holland. W poprzednim sezonie występował w barwach Varese i także był tam znakomitym strzelcem. Ruchy transferowe jak najbardziej są według mnie bardzo dobre. Będzie to mocna ekipa, ale raczej nie będzie w stanie powalczyć ze Sieną. Jest też Fucka, ale na niego już bym raczej nie liczył. Ma już swój wiek - 35 lat. Świetny posunięciem wydaje się być zatrudnienie Alana Andersona przez włodarzy wicemistrza Włoch.Odszedł natomiast Vukcević do rywala z Mediolanu. Conroy może być dużym wzmocnieniem. Podsumowując wicemistrz kraju wygląda jeszcze mocniej niż rok temu, ale Siena raczej nie jest w jego zasięgu.
Do miejsca o czołowe pozycję powinien się włączyć zespół Lottomatiki oraz Armani Jeans Milano.
Armani Jeans Milano ściągnęło w swe progi byłego trenera VidiVici - Zare Markovskiego. Jeśli chodzi o nabytki w postaci graczy to doszedł Vukcevićgracz doświadczony i mający za sobą niezły sezon w Lega Basket. Niezwykle skuteczny z dystansu na pewno się przyda drużynie Markovskiego. Ciekawym ruchem jest Sasey. Koszykarz ma duże możliwości, ale w ubiegłym sezonie nie pograł zbyt wiele być może się rozegra w ekipie z Mediolanu. Został Bulleri...Jednak walka Armani o 2 miejsce będzie niezwykle trudna nie dokonali oni bowiem tak znaczących wzmocnień jak ekipa z Bologni.
Do Lottomatiki Rzym doszedł Ray i Daniels. Szczególnie ten pierwszy ma być dużym wzmocnieniem a i tani także nie był. Kontrakt przedłużył szkoleniowiec tej drużyny - Jasmin Repesa i chyba w sumie dobrze bo w mojej opinii jest to całkiem niezły trener. Doszedł Drejer oraz Ukić. W sumie przeciętne te ruchy nie widzę tutaj super hitów. Jestem ciekaw Ray&#39;a jak będzie spisywał się jako rozgrywający u Repesy. Na pewno ma szansę by się pokazać w końcu rywale w tym sezonie niezwykle mocni.

Benetton Treviso co się stało z tym zespołem? mecz ze Sieną to istna katastrofa. Poczynili niektóre bardzo dobre transfery a tutaj kompletne dno. Doszedł DerMarr Johnson, Mario Austin oraz Josh Powell. Moim zdaniem całkiem ciekawe ruchy a tutaj grają katastrofalnie. Być może jest to początek końca tej ekipy. Choć w sumie tego im nie życzę bo kibicowałem im podczas meczu Top16 w Eurolidze z Dynamem kiedy to przegrywali minimalnie po dogrywce. Podobał mi sie ten zespół choć przez stratę punktów w ubiegłym sezonie mocno ucierpieli, ale cóż to była ich wina. Myślałem, że się teraz podniosą a tutaj taka porażka z Montepaschi Sieną. Aż trudno uwierzyć by były mistrz został tak ograny przez nowego mistrza. No cóż zapowiada się niezwykle ciężki sezon dla ekipy z Treviso.
 
knilbori 0

knilbori

Użytkownik
Armani Jeans Milano - Benetton Treviso

typ- Armani Jeans Milano
kurs - 1,75
buk- bet-at-home


We wszechświecie istnieje coś takiego jak przeczucie i właśnie ono skłoniło mnie do podania tego typ który jest dość ryzykowny bo stawiam to na zespół który notuje serie 6 porażek z rzędu. W tygodniu jak wiemy w zespole z Mediolanu doszło do zmiany na stanowisku trenera nie przyniosło to jak na razie oczekiwanych efektów bo zespół przegrał w ostatni czwartek bardzo ważne spotkanie w Eurolidze z Lietuvos Rytas i to we własnej hali. Mimo wszystko przeczucie i H2H obu zespołów każe mi postawić na Armani Jeans Milano. Ale nie postawiłbym na to więcej niż 50 zł. :-D
 
knilbori 0

knilbori

Użytkownik
Armani Jeans Milano - Benetton Treviso 88-84

typ- Armani Jeans Milano ✅✅✅????
kurs - 1,75
buk- bet-at-home


We wszechświecie istnieje coś takiego jak przeczucie i właśnie ono skłoniło mnie do podania tego typ który jest dość ryzykowny bo stawiam to na zespół który notuje serie 6 porażek z rzędu. W tygodniu jak wiemy w zespole z Mediolanu doszło do zmiany na stanowisku trenera nie przyniosło to jak na razie oczekiwanych efektów bo zespół przegrał w ostatni czwartek bardzo ważne spotkanie w Eurolidze z Lietuvos Rytas i to we własnej hali. Mimo wszystko przeczucie i H2H obu zespołów każe mi postawić na Armani Jeans Milano. Ale nie postawiłbym na to więcej niż 50 zł. :-D

Emocji było sporo ale jak tu nie wierzyć własnemu przeczuciu:-D


PODANYCH TYPÓW -5
TRAFIONYCH -5
NIE TRAFIONYCH -0

SKUTECZNOŚĆ - 100 %
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Legea Scafati - Montepaschi Siena
Siena jest co prawda po meczu w Eurolidze niemniej jednak jest to zespół bardzo silny, który w ostatnim meczu z Unionem Olimpiją spokojnie ograł przeciwnika 80:52. Póki co liga włoska jest zdominowana przez ekipę Sieny, która jeszcze bardziej niż w zeszłym sezonie zdominowała ligę. Póki co jest jedyną drużyną, która nie doznała w tym sezonie porażki. Na dodatek 2 ostatnie wygrane w lidze zakończyły się różnicą +27 oraz +36 punktów co tylko obrazuję moc tej ekipy. Rywale - gospodarze obecnie znajdują się na 13. miejscu z bardzo słabym bilansem 2 wygranych i 4 porażek. O tym, iż ta drużyna jest w słabej dyspozycji świadczy fakt o przegranym meczu w ostatniej kolejce z Snaidero Cucine Udine 72:58 oraz walkower z Lottomatiką Rzym. W poprzednim sezonie Montepaschi w meczu wyjazdowym pokonało Legeę 103:84 i myślę, że tym razem może być podobnie.

Eldo Napoli - Premiata Montegranaro
Ciekawie zapowiada się pojedynek Eldo Napoli z Premiatą Montegranaro. Gospodarze jak do tej pory plasują się na ostatniej - 18. lokacie w tabeli z bilansem 1 wygranej i 5 porażek. W innej sytuacji jest Premiata, która w tym sezonie walczy o play off. Obecnie goście zajmują 8 z bilansem 3 wygranych i 3 przegranych w tym na wyjeździe 2 wygrane i 1 porażka. Co dziwne Premiata zaczęła się spisywać o wiele lepiej w meczach wyjazdowych. W ubiegłym sezonie to właśnie wyjazdy były największym mankamentem tej ekipy. 15 października 2006 roku Eldo Napoli pokonało Premiatę 83:80. Dziś wiele wskazuje, że mecz może wygrać ekipa przyjezdna albo chociaż powalczyć. Gospodarze może i są podbudowani faktem pokonania VidiVici Bolonii, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że zespół z Bolonii miał przed sobą ciężki mecz w Eurolidze. Na dodatek Napoli jest jedyną drużyną, która w tym sezonie przed własną publicznością nie zaznała smaku zwycięstwa. Myślę, że i tym razem tak się nie stanie. Premiata to mocniejsza drużyna, która ma problem ze stabilizacją formy. Niemniej jednak potrafiła przez długi czas nawiązać walkę z spotkaniu z Montepaschi Sieną oraz pokonała na wyjeździe Air Avellino i Legeę Scafatę - drużyny, które w tabeli znajdują się wyżej aniżeli ich dzisiejszy przeciwnik.

Legea Scafati - Montepaschi Siena (-12,5) 2 (1.90) 7/10 Bwin
Eldo Napoli - Premiata Montegranaro (+5) 2 (1.90) 6/10 Expekt
Eldo Napoli - Premiata Montegranaro 2 (2.75) 4/10 Expekt/ Bwin
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Legea Scafati - Montepaschi Siena
Siena jest co prawda po meczu w Eurolidze niemniej jednak jest to zespół bardzo silny, który w ostatnim meczu z Unionem Olimpiją spokojnie ograł przeciwnika 80:52. Póki co liga włoska jest zdominowana przez ekipę Sieny, która jeszcze bardziej niż w zeszłym sezonie zdominowała ligę. Póki co jest jedyną drużyną, która nie doznała w tym sezonie porażki. Na dodatek 2 ostatnie wygrane w lidze zakończyły się różnicą +27 oraz +36 punktów co tylko obrazuję moc tej ekipy. Rywale - gospodarze obecnie znajdują się na 13. miejscu z bardzo słabym bilansem 2 wygranych i 4 porażek. O tym, iż ta drużyna jest w słabej dyspozycji świadczy fakt o przegranym meczu w ostatniej kolejce z Snaidero Cucine Udine 72:58 oraz walkower z Lottomatiką Rzym. W poprzednim sezonie Montepaschi w meczu wyjazdowym pokonało Legeę 103:84 i myślę, że tym razem może być podobnie.

Eldo Napoli - Premiata Montegranaro
Ciekawie zapowiada się pojedynek Eldo Napoli z Premiatą Montegranaro. Gospodarze jak do tej pory plasują się na ostatniej - 18. lokacie w tabeli z bilansem 1 wygranej i 5 porażek. W innej sytuacji jest Premiata, która w tym sezonie walczy o play off. Obecnie goście zajmują 8 z bilansem 3 wygranych i 3 przegranych w tym na wyjeździe 2 wygrane i 1 porażka. Co dziwne Premiata zaczęła się spisywać o wiele lepiej w meczach wyjazdowych. W ubiegłym sezonie to właśnie wyjazdy były największym mankamentem tej ekipy. 15 października 2006 roku Eldo Napoli pokonało Premiatę 83:80. Dziś wiele wskazuje, że mecz może wygrać ekipa przyjezdna albo chociaż powalczyć. Gospodarze może i są podbudowani faktem pokonania VidiVici Bolonii, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że zespół z Bolonii miał przed sobą ciężki mecz w Eurolidze. Na dodatek Napoli jest jedyną drużyną, która w tym sezonie przed własną publicznością nie zaznała smaku zwycięstwa. Myślę, że i tym razem tak się nie stanie. Premiata to mocniejsza drużyna, która ma problem ze stabilizacją formy. Niemniej jednak potrafiła przez długi czas nawiązać walkę z spotkaniu z Montepaschi Sieną oraz pokonała na wyjeździe Air Avellino i Legeę Scafatę - drużyny, które w tabeli znajdują się wyżej aniżeli ich dzisiejszy przeciwnik.

Legea Scafati - Montepaschi Siena (-12,5) 2 (1.90) 7/10 Bwin 78:97 ✅
Eldo Napoli - Premiata Montegranaro (+5) 2 (1.90) 6/10 Expekt 95:101 ✅
Eldo Napoli - Premiata Montegranaro 2 (2.75) 4/10 Expekt/ Bwin 95:101 ✅
Świetny dzień. Premiata pod koniec spotkania pokazała, że potrafi grać bardzo skutecznie w odpowiednim momencie. Natomiast Siena bez problemu odskoczyła na początku 3 kwarty swojemu rywalowi dzięki czemu odniosła kolejną wygraną w tym sezonie.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
vs

Solsonica Rieti - Snaidero Cucine Udine

PalaSojourner
Do ciekawego pojedynku dojdzie w małej miejscowości Rieti, a dokładniej w hali PalaSojourner gdzie tamtejszy zespół beniaminka Lega Basket - Solsonica Rieti zmierzy się ze Snaidero Cucine Udine. Gospodarze obecnie znajdują sie na wysokim 8. miejscu. Goście natomiast plasują się na 10. pozycji. Solsonica dość niespodziewanie rozpoczęła ten sezon od pokonania klubu z Mediolanu - Armani Jeans Milano. Tydzień temu podopieczni Lino Lardo okazali się lepsi od Lottomatiki Rzym, którą pokonali 86:78. Beniaminek Lega Basket jest jednym z czterech niepokonanych do tej pory zespołów na własnym parkiecie. W składzie tej drużyny nie brakuje nowych gwiazd Serie A. Jedną z nich jest na pewno amerykański rozgrywający Morris Finley, który zdobywa średnio 18,3 punkta na mecz oraz dogrywa partnerom średnio 4 piłki. Świetnie spisuje się center z Senegalu Pape Sow, który notuje średnio 15 punktów na mecz oraz 10 zbiórek. Kolejnym bardzo dobrym graczem Solsoniki jest LeRoy Hurd, średnio 12 punktów, a także 6,7 zbiórek na mecz. Jak widać zespół gospodarzy ma w swym składzie trzech wspaniałych bardzo skutecznych i wszechstronnych zawodników. Przechodząc do omówienia drużyny gości trzeba wziąć pod uwagę dzisiejsze absencje kadrowe tej ekipy. W składzie gości zabraknie bowiem defensora Nate Greena, jednego z lepszych strzelców ekipy, który notował średnio 10,7 punktów oraz 5,7 zbiórek. W meczu przeciwko Solsonice nie zagra również Joel Zachetti (śr. 3,7 pkt) i Michele Antonutti (śr. 4,3 pkt). Zespół prowadzony przez Cesare Pancotto spisuje się przeciętnie. W poprzedniej kolejce Snaidero uległo ekipie Adama Wójcika - Upei Capo d&#39;Orlando aż 100:72. Nie świadczy to o tym zespole dobrze, a wręcz przeciwnie jest to oznaka słabej dyspozycji koszykarzy z Udinese. W składzie gości są jednak koszykarze wartościowi. Jednym z nich jest na pewno Jerome Allen, który rzuca średnio 13,1 punkta na mecz warto też odnotować 3,9 zbiórek oraz asyst. Amerykański rozgrywający jest najwszechstronniejszym zawodnikiem drużyny przyjezdnej. W niezłej dyspozycji znajdują się Mike Penberthy, Sven Shulze oraz Brooks Sales. Mimo posiadania kilku naprawdę godnych uwagi graczy trener Cesare Pancotto nie potrafi stworzyć z nich jednego dobrze poukładanego team&#39;u. Największym problemem Snaidero jest gra na wyjeździe. W tym sezonie w 3 spotkaniach wyjazdowych zaledwie raz koszykarze Snaidero mogli się cieszyć z wygranej. Na dodatek było to bardzo dawno, a mianowicie w 2. kolejce spotkań kiedy to pokonali drużynę Whirlpoolu Varese 83:62. Dodam tutaj od siebie, że aktualnie Whirlpool plasuje się na przedostatniej pozycji w tabeli co tylko świadczy, że nie jest to jakieś wielkie zwycięstwo. Już w zeszłym sezonie Snaidero pokazało, że nie potrafi grać na wyjazdach. W 17 meczach odnieśli zaledwie 2 zwycięstwa. Dziś nie zapowiada się na ich zwycięstwo. Wręcz przeciwnie gospodarze, którzy obecnie spisują się bardzo dobrze powinni sobie poradzić. Solsonika niczym Premiata w poprzednim sezonie u siebie gra rewelacyjnie i jest w stanie ograć prawie każdego rywala. Dowodem na to jest fakt, iż podopieczni Lino Lardo pokonali u siebie drugą drużynę ligi - Siviglię Lifewear Teramo 94:86 oraz trzecią - Angelico Biellę 91:67. Rieti gra bardzo skutecznie w szczególności we własnej hali. Koszykarze tej drużyny rzucają przed własną publicznością średnio ponad 92 punkty. Goście zaś na wyjazdach rzucają średnio 78 oczek. Nie sądze jednak aby dziś będąc dość mocno osłabiona ekipa przyjezdna była w stanie rzucić więcej aniżeli 75 punktów. Myślę, że Solsonica po raz kolejny udowodni, że w tym sezonie jest w stanie zaskoczyć i awansować nawet do play off. Warunkiem jest jednak wygrywanie takich pojedynków we własnej hali oraz lepsza (skuteczniejsza) gra na wyjazdach.
Solsonica Rieti (-5,5) @ (1.91) Bwin
 
P 0

pettersen

Użytkownik
vs


typ: OVER 84,5 SOLSONICA RIETI
kurs: 2.00
stawka: 7/10
buk: UNIBET

Solsonica Rieti to beniaminek, który jest w znakomitej formie. Trzeba zaznaczyć, że fenomenalnie grają na własnej, po brzegi wypełnionej hali (3 mecze rozegrane, wszystkie wygrane: 92-79 z Armani, 91-67 z Biellą i 94-86 z Teramo). Obie ekipy przystąpią do dzisiejszego spotkania w niepełnych składach. W drużynie gospodarzy na dolegliwości narzekają Finley oraz Bonora (ale prawdopodobnie zagrają) nie wystąpi natomiast LeRoy Hurd. Ekipa przyjezdnych jest poważniej osłabiona. Do domu na pogrzeb brata poleciał Nate Greer, na dodatek trener Snaidero nie będzie mógł skorzystać z Zacchettiego oraz Antonuttiego. Unibet oferuje linię 84,5 punktów na Solsonicę. Uważam, że ten over będzie ciekawym rozwiązaniem.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Nie wiem skąd masz info o Hurd&#39;zie, Finley&#39;u oraz Bonor bo nigdzie w mediach włoskich tego nie znalazłem. Jedyne info, które znalazłem to właśnie te braki w zespole Snaidero Cucine Udine.
 
P 0

pettersen

Użytkownik
vs


typ: LOTTOMATICA ROMA
kurs: 2.10
stawka: 6/10
buk: EUROBET

Zagram przeciwko powszechnie znanej teorii, że w niedzielnych meczach rozgrywanych o 12 zawsze wygrywa gospodarz. Dżinsy słabo się prezentują w Lega A (3-6) oraz w Eurolidze (0-4). Na dodatek zagrają dzisiaj w osłabionym składzie ( http://195.56.77.208/news/?id=87765 ). Prawdopodobnie zabraknie także Reece Gainesa (ma go zastąpić Melvin Booker). Uważam, że warto po takim kursie spróbować gości z Rzymu.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Tisettanta Cantù - Lottomatica Roma 2 1.62


Dzisiaj o godzinie 18:15 będziemy mogli oglądać spotkanie włoskiej ligi koszykówki. Na parkiecie, zmierzą się ze sobą Tisettanta Cantù i Lottomatica Roma. Gospodarze obecnie utrzymują się w tabeli na dopiero 13 miejscu, przy czym goście, to wicelider rozgrywek. Bilans bramkowy poszczególnych zespołów wygląda następująco: Tisettanta: 4 wygrane i 6 porażek, Lottomatica: 7 zwycięstw i trzy porażki. Ponadto zespół Tisettanta obecnie przechodzi kryzys. W ostatnich sześciu spotkaniach wygrali ...tylko raz. Dodatkowo fatalnie gra na własnej hali. Ich bilans gier na własnym terenie to jedna wygrana i aż pięć porażek. Forma Lottomatica za to z meczu na mecz jest coraz lepsze i gra tego zespołu jest już na całkiem dobrym poziomie. Jedyne co może budzić obawy to bilans bezpośrednich spotkań. Rozegrali oni ze sobą cztery mecze i wszystkie cztery wygrali dzisiejsi gospodarze. Myślę, że dzisiaj przełamią ta serię, wygrają i umocnią pozycje wicelidera.
 
t0l 0

t0l

Użytkownik
Tisettanta Cantù - Lottomatica Roma 2 1.62


Dzisiaj o godzinie 18:15 będziemy mogli oglądać spotkanie włoskiej ligi koszykówki. Na parkiecie, zmierzą się ze sobą Tisettanta Cantù i Lottomatica Roma. Gospodarze obecnie utrzymują się w tabeli na dopiero 13 miejscu, przy czym goście, to wicelider rozgrywek. Bilans bramkowy poszczególnych zespołów wygląda następująco: Tisettanta: 4 wygrane i 6 porażek, Lottomatica: 7 zwycięstw i trzy porażki. Ponadto zespół Tisettanta obecnie przechodzi kryzys. W ostatnich sześciu spotkaniach wygrali ...tylko raz. Dodatkowo fatalnie gra na własnej hali. Ich bilans gier na własnym terenie to jedna wygrana i aż pięć porażek. Forma Lottomatica za to z meczu na mecz jest coraz lepsze i gra tego zespołu jest już na całkiem dobrym poziomie. Jedyne co może budzić obawy to bilans bezpośrednich spotkań. Rozegrali oni ze sobą cztery mecze i wszystkie cztery wygrali dzisiejsi gospodarze. Myślę, że dzisiaj przełamią ta serię, wygrają i umocnią pozycje wicelidera.
Wszystkie cztery wygrali dzisiejsi gospodarze? Dziwne: http://www.betexplorer.com/basketball/italy/italian-basketball-league-men-2007-2008/nextmatch.php?matchid=6276130 :jezora:
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
mam pytanko mianowicie jak widzicie mecz Armani Jeans Milano - Virtus Bologna ??
bo wg mnie tu bedzie 1 ale chciałem się zapytać bardziej doświadczonych graczy ????
z góry dzięki za odp. ????
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Snaidero Udine: Tissetanta Cantu Typ 1 88:86

Fajny kurs można dostać na zwycięstwo gospodarzy,bo ok. 1.5. Udine po ciekawym początku w lidze ostatnio dostało co prawda lekkiej zadyszki, ale dzisiaj do zespołu miejscowych zawita ekipa z Cantu, której nie wróżę specjalnie dużych szans w tym pojedynku. Co prawda obydwie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, ale trzeba przyznać, że Snaidero miało do tej pory zdecydowanie mocniejszych rywali i uciułane przez nich 12 pkt mają większą wartość niż identyczny dorobek Tissetanty. Goście będą walczyć prawdopodobnie o utrzymanie i skupiać się na wygranych z zespołami z doła tabeli, przede wszystkim na własnym parkiecie. Udine mierzy raczej w play-offy i jeśli ten zamiar chce wprowadzić w życie,to mecze takie jak te musi wygrywać i wierzę, że dzisiejszego dnia to zrobi. Gospodarze posiadają ciekawy, mocny skład z Amerykanami Penberthym, Salesem, Greenem. Do tego dochodzi solidny Grek Vetoulas, reszta zespołu,to poza Niemcem Schultze, zaliczającym parę min jako zmiennik, gł. Włosi uzupełniający skład. W Cantu, które na wyjeździe ma bilans 4:2, występują 3-ej Amerykanie Wood, Francis oraz Abdukar, a także Urugwajczyk Mazzarino, Kanadyjczyk Brown i jeden jedyny Litwin- Cukinas. Na minus tej drużyny składa się na pewno wąska ławka rezerwowych, gdzie brylują głównie mizerni umiejętnościowo Włosi plus zdolni juniorzy. Myślę, że gracze Udine są w stanie i wygrają dzisiejsze spotkanie, sprawiając swoim fanom świąteczny prezent i nie powodując straty do czołowej ósemki, o którą z pewnością walczą.Autor serwisu http://www.surebet.fora.pl
 
mack01o 0

mack01o

Użytkownik
12.22 20:30 Armani Jeans Milano - Legea Scafati [HC 0:9,5] typ:1 kurs:1.88 stawka:10/10 Unibet

Armani Jeans Milano podejmować będzie na własnym parkiecie ekipę Legea Scafati.
Koszykarze z Mediolanu grają strasznie w kratkę czego efektem jest tylko dwunasta pozycja w tabeli(bilans 6-8 1060:1099) . A to jak na ekipę grającą w Eurolidze spore i niemiłe zaskoczenie. W tych elitarnych rozgrywkach Armani ostatnio dwa razy poległo, ale za to w lidze rodzimej sobie to odbiło pokonując Vidivici 81:62 (home) i Tisettanta 70:79 (away)
Dziś raczej powinni odnieść trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu , bowiem goście nie będą zbyt wymagającym przeciwnikiem . Jak do tej pory na czternaście ligowych spotkań zanotowali oni ,aż dziesięć porażek , co daje im trzecia pozycje od końca .
Aktulana forma goci nie jest zbyt ciekawa , bo na sześć ostatnich meczów przegrali pięć. Wygrali co prawda ostatnio na własnym parkiecie 94:84 z Eldo Napoli , które jest outsiderem, więc nie jest to jakieś wielkie osiągnięcie.
Obie ekipy jak do tej pory spotkały się tylko dwukrotnie . W obu spotkaniach wygrywali i to dość pewnie gospodarze:
25/02/2007 A1, Men Legea Scafati vs. Armani Milano 76:55
19/10/2006 A1, Men Armani Milano vs. Legea Scafati 92:71
Sądzę, że i dziś przewaga parkietu będize kluczowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom