>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Włoska 2007/08

Status
Zamknięty.
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
A1, Mężczyźni
godzina: 21:00
Legea Scafati vs. Siviglia Wear
mój typ: Handicap Legea -3.5 wynik: 95:75✅✅✅:spokodfhgfh:
kurs: 1.9
bukmacher: expekt

Dla mniej odważnych: typ 1
Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy różnicą dwóch punktów. Ostatnie mecze Legei dość trudne dlatego uważam, że dzisiaj wygrają z nierówną drużyną Siviglia Wear,a handicap -3.5 pkt jest jak najbardziej realny.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Premiata Montegranaro: Tissetanta Cantu typ 2 lub handi +7,5 na 2
Typ niby kamikadze, ale tu może być &quot;niespodzianka&quot;. Ano czemu? Cantu walczy o 8 miejsce w play-off a żeby to się ziściło to muszą wygrywać, porażki nic im nie dają, skoro tracą 2 pkt do 8 miejsca. Premiata jak na razie ma bezpieczną pozycję w tabeli, bo 4 jest raczej na bank, myślę że zbytnio nie będzie im się chciało wygrywać dziś, żeby wskoczyć na 2. pozycję, bo możliwe że zmierzyli by się wtedy z Armani Milano, a jest to chyba najtrudniejszy przeciwnik z dolnej część drabinki. Będą więc wybierać między Scavollini Spesaro a Capo D&#39;Orlando. Jako, że dziś zwycięstwo nie jest im potrzebne, a Cantu musi ten mecz wygrać, sądze że gracze z Montegranaro mogą potraktować to spotkanie bardziej na luzie, nie będę pisał, że odpuścić, ale wg mnie Cantu dziś ma duże szanse tu wygrać, a że kursy a&#39;la promocione, to korzystam.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W wloskiej dzis dwa mecze takie na mala stawke 1/10:

Udine - Teramo 1 1.40
Varese(+2.5) - Cantu 1 1.90

Udine bardzo dobry sklad, mnie zaskakuje ich niska pozycja w tabeli. Teramo kadrowo prezentuje sie o wiele slabiej. Udine: Penberthy, Green, Allen czy Hill, to jest istotny mecz dla nich bo na dole tabeli gesto sie zrobilo. Drugi mecz bardziej ryzykwny. Uwazam, ze Varese nie zasluguje na spadek majac De Pola, Hollanda, Galande, Melvina powinni sie przynajmniej w lidze utrzymac, nie bedzie to latwe jeszcze szansa jest, Varese musi wygrywac mecze u siebie jesli marzy o pozostaniu w lega basket a.
 
B 0

bamboleoo007

Użytkownik
agelico biella-snaidero udine
Mecz pomiędzy 10 a 14 drużyną ligi włoskiej..biella mająca jeszcze szanse na play off powinna sobie poradzić z udine, które ma już zapewniony byt w lidze,a o play offach może zapomnieć...
O wygranej w tym meczu skłania mnie też bilans pomiędzę tymi drużynami:
2007/2008
snaidero udine-biella 74-82
2006/2007
biella-snaidero udine 93-73
snaidero udine-biella 89-91
2005/2006
snaidero udine -biella 72-69
biella-snaidero udine 82-74
Jak widać biella spokojnie wygrywała z udine nawet gdy nie potrzebowała tak cennego zwycięstwa jak teraz..
A, i do zwycięstwa skłania mnie też to że biella kolejne mecze ma bardzo trudne:
wyjazdy z napoli i montegrano
u siebie zbenetonem treviso i copa de orlando...więc pozostaje tylko wygrać ten mecz...
Mój typ:
biella-sneidero udine 1 (kurs 1.45) lub -5.5 dla bielli /(kurs 1.9)
i tak jak pisałem 76-66dla bielli
 
B 0

bamboleoo007

Użytkownik
teramo-scavolini pesaro over 167,5 ale sobie porzucali 95-93!!!
buk: millenium
Nie mam za bardzo dużo czasu się rozpisywać ale: defensywne drużyny, brak ważnych kontuzji oraz że gra toczy się na parkiecie teramo przemawia za overkiem...dziwi mnie także że buk ten dał tak niski pułap punktowy.. liczyłem na 172-173..ale prezentów nigdy za wiele ???? ???? ???? pozdrawiam ????
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
A1, Mężczyźni
godzina: 21:00
Benetton Treviso - Fortitudo Bologna
mój typ: under 154.5 pkt wynik: 66:61 ✅✅✅:spokodfhgfh:
kurs: 1.9
bukmacher: expekt

Ciekawy pojedynek dwóch według mnie bardzo wyrównanych zespołów włoskiej ligi A1. Obie drużyna w tym sezonie grały już razem:
15/12/2007 A1, Mężczyźni Climamio BO - Benetton TV 75:63
Analizując statystyki doszedłem do wniosku, że padnie dzisiaj wynik underowy 154.5 pkt. Od czerwca 2006 roku drużyny regularnie osiągają taki wynik. Co można zauważyć taki wynik padł również w tym sezonie. Co więcej, obie drużyny należą do zespołów najmniej trafiających do kosza i najlepiej broniących w lidze. Obie drużyny dzielą dwa punkty i 3 miejsca w tabeli. Obie mają do zakończenia sezonu zasadniczego jeszcze po 4 spotkania i realne szanse aby zagrać w playoff. Oznaczać to może rozważną i bardzo defensywną grę obu zespołów, aby przeciwnik nie odskoczył na kilku punktową przewagę bo odrobić to będzie bardzo trudno.
Jestem przekonany, że obie drużyny zagrają dzisiaj bardzo zachowawczo i nie przekroczą bariery 154 pkt. Powodzenia!
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Junior Casale Monferrato - Carife Ferrara 1 @ 1,40
Koszykowka, Wlochy, II liga
Ostatnia kolejka i Ferrara juz ma zapewnione pierwsze miejsce, dlatego na mecz wystawia 3 - 4 juniorow, a podstawowi zawodnicy odpoczywaja. Ekipa Monferrato potrzebuje zwyciestwa, bo na miejscach 4 - 7 panuje duzy scisk i potrzebuja zwyciestwa zeby zachowac lokate lub ja poprawic.
Obecnie w tabeli panuje taka sytuacja:
4. Trenkwalder RE 36
5. Vanoli Soresina 34
6. Carmatic PT 34
7. Fastweb Casale 34
8. Fileni Jesi 32
Ekipa Monferrato jest zdeterminowana. Maja szanse na zwyciestwo, bo lider odpuscil ten mecz i przyjezdza rezerwami, a im potrzebne jest zwyciestwo. Wg mnie stana na wysokosci zadania. Mozna spokojnie stawiac z handi.
edit:
Junior Casale Monferrato - Carife Ferrara 64:57 ✅
Junior Casale Monferrato (-5,5) - Carife Ferrara 64:57
✅
 
betting7cztery2 0

betting7cztery2

Użytkownik
Data:10-05-2008 20:00
Mecz:Montepaschi Siena - Upim Fortitudo Bologna
Typ: [hc 0:14,5] 1
Kurs:1,9
Buk:Unibet

Zespół Montepaschi od kilku już lat dzieli i rządzi w lidze włoskiej . Ale w tym roku drużyna ta jest naprawdę bardzo mocna. Potwierdziła to choćby występami w Eurolidze , gdzie dosyć niefartownie/ na własne życzenie zajęła 3 miejsce pokonując po dogrywce Tau,a w półfinale polegając MAccabi , choć prowadził 18 pkt.
Dziś zaczynają się playoffa w Lega A. Pierwszym rywalem ekipy ze SIeny na drodze do tytułu będzie Upim Fortitudo Bologna.
Pomimo, że Monte często męczyło się w ostatnim czasie z tą ekipą:
27/01-08 Serie A Montepaschi SI vs. Climamio BO 75:72
13/05-07 Serie A Montepaschi SI vs. Climamio BO 106:87
08/01-06 Serie A Montepaschi SI vs. Climamio BO 73:64
28/11-04 Serie A Montepaschi SI vs. Climamio BO 94:86
05/06-04 Serie A Montepaschi SI vs. Climamio BO 92:63
31/05-04 Serie A Montepaschi SI vs. Climamio BO 80:70
22/02-04 Serie A Montepaschi SI vs. Climamio BO 93:70

decyduje się na handi 14,5 jakie proponuje Unibet . To są playoffy i moim zdaniem Montepaschi pokaże klasę w pierwszym spotkaniu i skutecznie zniechęci gości do gry w koszykówkę. Szczególnie liczę dziś na McIntryce i jego trójeczki ???? Spodziewam się wyniku w granicach 92:68


✅✅✅:spokodfhgfh:91:72
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
D Orlando - Air Avellino
over 168 pkt. 1.90 1/10 ✅

W poprzednim meczu oba zespoly bez obrony graly, 103-92 wynik koncowy, nie zanosi sie na to ze w ciagu 2 dni nagle sie obrona poprawi. Air zagral niespodziewanie slabo. Poprzendie mecze w sezonie regularnym to wyniki 84:76 oraz 102:79 lecz play off rzadzi sie innymi prawami, trzeba grac co 2-3 dzien i zmeczenie daje o sobie znac to zawsze utrudnia gre mocno w obronie, tym bardziej, ze forma jest srednia. Mnie tu pasuje over stawka minimalna 1/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom