>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Włoska 2007/08

Status
Zamknięty.
bakar 0

bakar

Użytkownik
Jak Armani nie osiągnęło tego hc to właściwie trudno powiedzieć. Obserwowałem mecz i mam wrażenie, że odpuścili trzecią kwartę, a w czwartej chcieli już tylko wygrać
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Premiata Montegranaro - Lottomatica RomaHC(-2,0) 2 1,90

Mecz na pewno bardzo ciekawy, Roma to przede wszystkim bardzo silna drużyna u siebie, jednak myśle, że dzisiaj mają spore szanse na wygraną. Premiata ma u siebie bilans dosyć słaby 4W-2L, Lottomatica z kolei gra przeciętnie na wyjazdach 3W-3L, ale Rome można usprawiedliwić dosyć dobrze, bo przegrała z drużynami bardzo dobrymi u siebie:Siviglia Wear u siebie bilans 5W-L2, Angelico Biella u siebie bilans 7W-1L, Siena bilans 8W-0L, jak widać rywale bardzo mocni. Ze słabszymi zespołami już sobie radziła. Montegrano natomiast szczerze mówiąc podejmowała u siebie słabo spisujących się na wyjazdach rywali. Mecz nie najłatwiejszy, ale ja zaryzykuje...


Pozdrawiam
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Lottomatica RomaHC(-7,5) - Virtus Bologna 1 1,90

Spotkanie bardzo słabej w tym sezonie drużyny z Bologni, a świetną drużyną u siebie jaką jest Lottomatica. Roma w tym sezonie na własnych parkietach sprawiła juz wiele niespodzianek wygrywając w Eurolidze z faworytami całego pucharu takimi jak: Real czy Panathinaikos, w Pro A jest podobnie na 7 meczy zanotowali tylko 1 porażke, ich bilans punktowy we własnej hali to 609:522, czyli spotkanie średnio wygrywane 12 punktami. Oczywiście nie byli to aż tak wymagający rywale, ale np wygrana z Air Avellino 16 punktami robi wrażenie. Poza tym ostatnia porażka myśle, że podziała na nich motywująco i nie dopuszczą się takiego rozluźnienia jakie miało miejsce w 3 kwarcie ostatniego spotkania. Teraz troche o gościach, drużyna, która zawodzi, bo chyba 8 miejse w lidze to troche mało jak na drużyne, która w tamtym sezonie doszła do finału rozgrywek ? Z wyjazdami u nich również nie najlepiej bilans 3W-5L wrażenia na mnie nie robi, a przeciwnicy najmocniejsi w dodatku nie byli. Fakt ostatnio wygrali 2 mecze z rzędu, ale z kim ? z 10 i 17 drużyną ligi. Moim zdaniem Bologna bez szans.


Pozdrawiam
 
mack01o 0

mack01o

Użytkownik
01.06 18:15 Montepaschi Siena - Snaidero Cucine Udine [HC 0:21,5] 1 1.85 10/10 Unibet
Montepaschi Siena podejmować będzie na własnym parkiecie Snaidero Cucine Udine.
Już od dwóch sezonów trwa dominacja zespołu ze Sieny, ale w tym jest ona jeszcze bardziej widoczna. Montpaschi wygrało wszystkie siedemnaście spotkań!!! Pokonując każdego średnio różnicą 21,5 punkta. To naprawdę robi wrażenie.
Dziś rozpoczyna się runda rewanżowa fazy zzasadniczej i moim zdaniem zespół z Udine nie ma dziś czego szukać w tym spotkaniu skoro u siebie 30/09/2007 przegrał z Monte aż 57:87.
Jestem pewien , że dziś bedziemy świadkami pogromu. ????
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Benetton Treviso - Scavolini Gruppo Spar Pesaro
godzina: 20:30
typ - Benetton Treviso - 6.5
kurs - 1.9


Spotkanie 14 z 7 drużyną Lega A. Dla mnie zdecydowanym faworytem meczu jest drużyna Benettonu która z impetem wkroczyła w rok 2008 odnosząc dwa wyjazdowe zwycięstwa. Te zwycięstwa zdecydowanie poprawiły nastroje w zespole prowadzonym przez doświadczonego szkoleniowca jakim jest Mahmudi. Z wywiadu przeprowadzonego w tygodniu z Marco Mordente dowiadujemy się że jego zdaniem forma zespołu idzie zdecydowanie w górę zarówno psychiczna jak i fizyczna ze pojawia sie w końcu chemia pomiędzy zawodnikami tak potrzebna do odnoszenia zwycięstw. Mówi też że rozgrywki Lega A wkraczają obecnie w kluczowy moment i nie można już sobie pozwalać na chwilę dekoncentracji szczególnie w meczach u siebie. W zespole z Treviso w ostatnim tygodniu doszło do pewnych roszad a mianowicie zwolniono hiszpanskiego weterana Rodrigo De La Fuente( trafił ostatecznie do Romy ) a zatrudniono Johna Lucasa III (180-G-82, college: Oklahoma St.).

osłabienia : Benetton Treviso - Renzi , Gigli

historia - 62 m Benetton 35 Scavolini 27
 
slav 0

slav

Użytkownik
Fortitudo Bologna - Premiata Montegranaro 2 2.25

Rewelacja tego sezonu Lega A, zajmująca 3 miejsce w tabeli. Premiata Montegranaro spotka się z z zajmującym 11 miejsce Fortitudo Bologna. Premiata po kilku zwycięstwach z drużynami z czołówki m.in. z Lottomaticą Roma, czy Air Avellino ma realne szanse na historyczny awans do Euroligi. Za jej plecami toczy się zaciekła walka o miejsce w pucharach, a więc porazka zespołu z Montegranaro skomplikowała by mu sytuacje przed trudnymi meczami z Montepaschi i Scavolini. Zespół z Bologni gra w tym sezonie kratkę, potrafili wygrać z Virtusem i Scavolini, jednocześnie przegrywając z 4 najsłabszymi zespołami ligi. Poza tym drużyna ta musi rozgrywać niełatwe mecze w Pucharze ULEB, i z pewnością może juz odczuwać zmęczenie. Za to Premiata może skupić się wyłącznie na lidze. Na pewno beda też chcieli się zrewanżowac za porażkę u siebie 75-79
 
mack01o 0

mack01o

Użytkownik
01.13 18:15 Pierrel Capo d`Orlando - Eldo Napoli [HC 0:6,5] 1 1.90 Bwin

Po głębszej analizie par tej kolejki koszykarksiej Lega A znalazłem bardzo fajny meczyk. Mianowicie : Pierrel Capo d`Orlando - Eldo Napoli. Gospodarze tego spotkania zajmują piata pozycje w tabeli z bilansem 11-7 1577:1528. Goście natomiast są na trzeciej pozycji , ale od końca (6-12 1360:1461) .
TAk więc jak na dłoni widać kto jest faworytem .
KOlejnym argumentem przemawiającym za gospodarzami jest ich wyjazdowa wygrana z Eldo:
07/10/2007 A1, Men Eldo Napoli vs. Capo D Orlando 62:75
I to wygrana 13 punktami, a w niedziele dodatkowym atutem będzie własny parkiet.HC jaki wystawiły buki jest w mojej opinii prezentem z którego grzech nie skorzystać .
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Dzisiaj się zgadzamy =D.

Upea C. d&#39;OrlandoHC(-6,5) - Eldo Napoli 1 1,90

Moim zdaniem najpewniejszy typ na jutro, grająca z meczu na mecz coraz lepiej ekipa Adama Wójcika będzie podejmować raczej &quot;outsidera&quot; ligii Pro A, zespół Eldo Napoli. Najpewniejsze, chociaż bilans Orlando u siebie trzeba przyznać imponujący nie jest (5W-4L), jednak jak napisałem grają z meczu na mecz coraz lepiej, 2 pierwsze porażki u siebie miały miejsce na początku sezonu, następne dwie to już troche mocniejsi rywale. Mocniejszym rywalem na pewno nie jest zespół gości, który aktualnie zajmuje 16 miejsce, przy samej granicy spadkowej. Na 9 wyjazdowych meczy wygrali oni tylko 2, ostatnie 4 mecze to przegrane różnicą co najmniej 10 punktów, a nie były to najmocniejsze zespoły (Legea Scafati - 17 miejsce, Solsonica Rieti - 12 miejsce w lidze). Moim zdaniem dzisiaj pewne 1 troche nawet patriotycznie =D .


Pozdrawiam
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Legea Scafati - Tisettanta Cantu
godzina - 18:15
typ- Cantu + 3,5
kurs - 1,9


Spotkanie drużyn z dolnej części tabeli w którym ja osobiście stawiam na druzynę Tisettanta Cantu podstawowym powodem jest zwyżka formy drużyny Cantu w dodatku drużyna gospodarzy w tym meczu może zagrać bez jednego z czołowych graczy Marca Killingswortha.
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Legea Scafati - Tisettanta Cantu
godzina - 18:15
typ- Cantu + 3,5 ✅✅✅:spokodfhgfh:
kurs - 1,9


Spotkanie drużyn z dolnej części tabeli w którym ja osobiście stawiam na druzynę Tisettanta Cantu podstawowym powodem jest zwyżka formy drużyny Cantu w dodatku drużyna gospodarzy w tym meczu może zagrać bez jednego z czołowych graczy Marca Killingswortha.
78-90 Mam nadzieję że ktoś sobie pożyczył ten tym i z równym spokojem czekał na końcowy wyniki meczu Marc Killingsworth zagrał jednak i rzucił nawet 18 pkt ale na świetnie dysponowane Cantu było to dużo za mało.
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Premiata Montegranaro - Montepaschi SienaHC(-7,0) 2 1,90

Montepaschi ostatnio zaliczyło swoją pierwszą wtope, ale kiedyś przecież ona musiała nadejść i odziwo nie odnieśli jej jak to często bywa z jakimiś przeciętniakami tylko z naprawde dobrą ekipą, która obecnie zajmuje 3 miejsce w lidze - Air Avellino. Dlatego też zdziwił mnie tak niski handicap i jak go zobaczyłem to odrazu chciałem go zagrać. Siena, a Premiata to weług mnie zupełnie inne klasy, może i Montegrano gra dobrze w lidze i zajmuje to wysokie 4 miejsce, ale z dzisiejszymi gośćmi nie widze dla nich większych szans, tak samo jak nie wierze w to, że Siena mogłaby zaliczyć 2 porażki z rzędu. Drużyna, która ogrywa u siebie Tau, przegrywa tylko trzema punktami z CSKA miałaby przegrać z Montegrano, która ostatnio zaliczyła wyjazdową wtope z 14 drużyną ligii ? Dobra przyznaje, że Premiata gra dobrze u siebie i nie doznała porażki już od 6 meczy, jednak jakie to były drużyny ? oprócz Avellino same przeciętniaki, zgadza się grali z Romą, ale gdy ja widze ich gre na wyjazdach to chyba moge ich nazwać przeciętniakami ? Moim zdaniem pewność tego typu to 9,5/10

Virtus Bologna - Air Avellino 2 1,95

Moim zdaniem jedyny fakt, który przemawia za gospodarzami to histora meczy obu drużyn, oprócz tego nie widze żadnych innych powodów, dla których dzisiaj mieliby wygrać gospodarze. Air Avellino jest na fali po wygraniu z dotąd nie pokonaną Sieną, jeśli chodzi o ich gry wyjazdowe to plasują się na 2 miejscu w tabeli, a jeśli chodzi o gre u siebie Virtusu to zajmuje on dopiero 12 miejsce. Nie można też usprawiedliwiać gry Bologni tym, że grała ona u siebie z mocnymi rywalami, bo nie grała. Oprócz Sieny wszyscy jej rywale, z którymi wygrała to dolna tabela od miejsca 11 w dół. Moim zdaniem warto postawić ten mecz nawet jeśli ktoś nie chce ryzykować to za mniejszą kase. Moim zdaniem pewność tego typu to 8/10


Pozdrawiam
 
kubabed 0

kubabed

Użytkownik
Snaidero Udinese - Air Avellino typ:2 (1,85)
bet-at-home

Za gospodarzami przemawia tylko historia spotkan obu druzyn. Air Avellino to niespodzianka tego sezonu. Obecnie jest na 2 miejscu w bardzo silnej Lega Basket. Snaidero zajmuje miejsce 13.
Ostatnie 6 spotkan:
Snaidero Udinese 3z , 3p(58-82 Siena)
Air Avellino 5z(79-73 Siena) , 1p
 
W 0

witekx

Użytkownik
co sadzicie o niedzielnym meczu Siena - Napoli ?
W betway jest siena -13 pkt za 1.85 .. chyba warte gry ?
czekam na Wasze opinie ????
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Premiata Montegranaro HC(-6,5) - Eldo Napoli 1 1,90 ⛔

Zaciekawiło mnie jeszcze to spotkanie włoskiej Lega Basket. Premiata Montegrano czyli czołowa drużyna ligi będzie podejmować drużynę, która walczy o utrzymanie - Eldo Napoli. Montegrano ostatnio gra w kratke, ale u siebie jest znacznie lepiej. Wygrywali na własnym parkiecie z Lottomaticą, Avellino, Sieną, wszystkie te drużyny to czołówka tabeli i nawet one nie mogły przerwać passy już ośmiu wygranych z rzędu u siebie, ich bilans we własnej hali 9W-2L, od ostatniej porażki mineło już wiele czasu i ciężko mi w to uwierzyć żeby dzisiaj Napoli było w stanie nawiązać równożędną walkę, Napoli, które przegrywa nawet z Legeą Scafati 94:84, ich bilans to 2W-9L, drugi najgorszy w lidze, wygrywali tylko z Whirpoolem i Vidvici, oba zespoły słabe dzisiaj nie widze innej możliwości niż wygrana gospodarzy.
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
Sat 01/03/08 21:00 Eldo Napoli - Cimberio Varese [HC 0:8,5]
typ:1
kurs:1,90*Expekt

84:75✅
Eldo ostatnio w niezłej formie , odbijają sie od na głównie dzięki grze na własnym parkiecie. W ostatnim czasie pokonali Lottomaticę po dogrywce , Premiatę na wyjeździe i dzielnie walczyli z potentatem ze Sieny przez trzy kwarty , lecz na ostatnią zabrakło sił .
Varese jest outsiderem i ostatnio nie prezentuje się za ciekawie :
24/02-08 A1, Mężczyźni Whirlpool V vs. Angelico BI 72:72
87:81 (OT)
17/02-08 A1, Mężczyźni Climamio BO vs. Whirlpool V 85:81
03/02-08 A1, Mężczyźni Whirlpool V vs. Siviglia Wear 79:88
27/01-08 A1, Mężczyźni Solsonica Rieti vs. Whirlpool V 64:64
83:82 (OT)
19/01-08 A1, Mężczyźni Whirlpool V vs. Benetton TV 76:66
13/01-08 A1, Mężczyźni Snaidero UD vs. Whirlpool V 78:78
90:88 (OT)
Eldo u siebie zazwyczaj wygrywało dość pewnie teraz liczę na to samo :
26/11-06 A1, Mężczyźni Eldo Napoli vs. Whirlpool V 78:83
12/11-05 A1, Mężczyźni Eldo Napoli vs. Whirlpool V 94:83
06/02-05 A1, Mężczyźni Eldo Napoli vs. Whirlpool V 82:70
18/01-04 A1, Mężczyźni Eldo Napoli vs. Whirlpool V 96:70
12/10-03 A1, Mężczyźni Eldo Napoli vs. Whirlpool V 91:84
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Angelico Biella - Montepaschi Siena
Montepaschi Siena - 9,5✅✅✅
kurs - 1,9


Montepaschi Siena jest w niesamowitym gazie wygrywa mecz za meczem czy to w lidze włoskiej czy też w eurolidze dziś na jej drodzę stanie Angelico Biella notująca pasę 5L a ostatnią wygrną odnieśli 13 stycznia nad słabym w tym czasie Vici. Dla mnie wynik tego meczu jest oczywisty... wygrana Sieny różnicą ponad 10 punktów:spokodfhgfh:
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Virtus Bologna - Fortitudo Bologna
typ - Fortitudo Bologna ✅✅✅
kurs - 2,25


Fortitudo Bologna ostatni formie czego dobitnym przykładem było pokonanie Air Avelino i to na wyjeżdzie natomiast Virtus po pucharze Włoch znowu popadł w przeciętność dla mnie osobiście kursy w tym meczu powinne wyglądać odwrotnie
a że wygladają tak to biorę :spokodfhgfh:


Dla mnie podsumowanie przez edycje postu jest bez sensu bo każdy może sobie zmienić typ jaki podał...
 
coelho 0

coelho

Użytkownik
w/w dobry typ, sam puscilem grubiej ale z handi juz wczoraj.

Podoba mi się handi -2,5 na Scafati. MImo, że pozycja w tabeli nie najlepsza, to jednak rywale wcale lepiej ostatnio nie grają + handi wlasnego boiska, no i staty tez za gospodarzami ;)
 
M 0

mojo

Użytkownik
Pierrel Capo d&#39;Orlando - Air Avellino 84-76
typ poniżej 170,5 pkt 1,88 ✅

Miałem zagrać w tym spotkaniu na Air ale jak zobaczyłem jaka jest linia to mnie aż zatkało. Ostatnie 10 spotkań Air to 9 underów. Nieo inaczej wygląda linia dla gospodarzy bo tylko 2 undery, jednak w hdh na 2 spotkania są dwa undery. Uważam że under na taką linię jest warty ryzyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom