>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Ukraińska 2010/11

Status
Zamknięty.
T 2

thmx

Forum VIP
Zagrałem jeszcze :
Kryvbas - Tavrya - under 2 [1,806] Pinnacle 3/10
Metalurg Zaporoże - Obolon - under 2/2,5 [[1,719] Pinnacle 3/10
 
T 2

thmx

Forum VIP
Ale MASAKRA :oops:
Dnipro - Metalist 1 hc [-0,25] [1,71] &quot;ręczny hc &quot; 3/10 [0-1] ⛔
Kryvbas - Tavrya - under 2 [1,806] Pinnacle 3/10 [1-4] ⛔

Metalurg Zaporoże - Obolon - under 2/2,5 [[1,719] Pinnacle 3/10
[1-2] ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Według mnie powinien być remis, sędzia trochę poleciał w kulki najpierw uznaje bramkę, a po chwili ją odwołuje.
Po pierwsze to trener Metalis H. jest trenerem reprezentacji Ukrainy, a Ukraina grała w środę z Holandią (1:1). Trener powołał, aż 4 zawodników z Dnipra. Więc w tym meczu Metalist miał ułatwione zadanie.
Zresztą sporo kontrowersji jest, że trener powołuje zbyt dużo zawodników Dnipra.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
We wtorek wieczorem, piłkarzem Dnipro Dniepropietrowsk został napastnik Szachtara Donieck - Ołeksandr Hładky. Wcześniej ukraińskie media donosiły, że kwota transferu pomiędzy ukraińskimi klubami może wynieść 7 milionów dolarów. 23-letni ukraiński napastnik podpisał z Dnipro czteroletni kontrakt.
Hładky występował w Szachtarze od 2007. W 69 spotkaniach zdobył dla klubu z Doniecka 25 bramek. Trener Dnipro - Wołodymyr Bezsonow wzmacnia kadrę, bo władze klubu z Dniepropietrowska liczą, że w tym sezonie zespół będzie łączył skuteczną grę na kilku frontach - w lidze ukraińskiej, fazie grupowej Ligi Europejskiej oraz w pucharze kraju. Ukraińskie media cytują Hładkiego, który mówi, że jest gotowy do gry z Lechem Poznań w czwartek.
Dnipro interesuje się także 22 - letnim rumuńskim napastnikiem Rapidu Bukareszt - Lucianem Raduta, który miałby kosztować 1.5 mln euro. To miałoby być kolejne wzmocnienia zespołu z Dniepropietrowska, już pod kątem gry w fazie grupowej Ligi Europejskiej.
▶http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Dnipro-Dniepropietrowsk-wzmocnil-kadre-napastnikiem-Szachtara-Donieck,artykul,84384,1,972.html
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dynamo Kiev - Dnipro Dnepropetrovsk 6,50
22 sierpnia odbędzie się ten mecz. Dwóch poważnych z trzech kandydatów do zdobycia mistrzostwa Ukrainy.
Jak dla mnie kurs na Dnipro jest mega zachęcający do gry.
Dynamo Kijów ma 25 sierpnia arcyważne spotkanie w Lidze Mistrzów z Ajaxem Amsterdam. Na pewno priorytetem będzie dla nich awans do Ligi Mistrzów i z Ajaxem wystawią najmocniejszy skład z możliwych, a mecz z Dniprem pewnie delikatnie odpuszczą.
Dynamo ostatnio na wyjeździe przegrało z Poltavą 3:1, ale w składzie zabrakło dużo podstawowych zawodników którzy czekali na mecz z Ajaxem (1:1).
Dnipro tak samo przegrało swój kontrowersyjny mecz z Metalistem Charkowem. Ale według mnie powinien być wtedy remis 1:1.
Zobaczę dzisiaj jak Dnipro zaprezentuje się w meczu z Lechem Poznań. Liczę na to, że gładko wygrają. Do tego dla Dnipra LE jest dla nich priorytetem.
Jak widać po newsach z tego tematu to Dnipro osłabia rywali z ligi i samemu się wzmacnia. Kupili napastnika z Szachtara, wcześniej Argentyńczyka z Boca Juniors.
Dnipro będzie mogło zmazać porażkę na swoim obiekcie z przed tygodnia zwyciężając z Dynamem Kijów, a na pewno oto się pokuszą, żeby odskoczyć im o 6 punktów i gonić Szachtar który ma aktualnie, tylko jeden punkt mniej od nich.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Niestety urlop nie pozwala mi na aktywność w tym temacie, a sporo się dzieje.
Brazylijski piłkarz Tyson podpisał 5-letni kontrakt z Metalistem Charkov. 22-letni piłkarz posiada doskonałą technikę i szybkość. Może grać na pozycji napastnika lub ofensywnego pomocnika.
Kapitan Metalurga Donieck Mkhitaryan przeszedł do ... Szachtara. Według niesprawdzonego info mistrz Ukrainy za 21-letniego armeńskiego pomocnika zapłacił 15 mln $. Na swojej oficjalnej stronie Mkhitaryan nie potwierdza tego /sprawdzonego/ info pisząc : nic w tej sprawie nie powiem, bo Szachtar nie złożył mi żadnej propozycji. Jednak podobno na dniach Mkhitaryan ma być zaprezentowany oficjalnie jako gracz Szachtara.
Mircea Lucescu zaprzecza pogłoskom o sprzedaży 27-letniego Brazylijczyka Jádson&#39;a do Galatasaray. Podobno turecka prasa szeroko rozpisuje się o tym transferze. Plotki te pojawiły się ponieważ w zeszłym tygodniu Lucescu przebywał w ... Stambule.
Pewne natomiast jest odejście po zakończeniu sezonu innego Brazylijczka z Szachtara. Fernardinho, któy otrzymał powołanie do gry w reprezentacji twierdzi, że 5 lat gry w jednym klubie mu wystarczy.
&quot;Zawsze przychodzi moment w karierze piłkarza, kiedy powinien pomyśleć o zmianie klubu - twierdzi 25-letni Brazylijczyk. - Mój kontrakt wygasa w Szachtarze 22 września 2012 r., ale myślę o zmianie klubu na koniec sezonu. Teraz jestem całkowicie skupiony na grze w obecnym zespół, którego główny cel to sukces w Europie. Miałem oferty z Niemiec i Francji, ale zdecydowałem się pozostać w Ukrainie i dla sukcesów w Lidze Mistrzów.
I na zakończenie, bo już nie mam więcej czasu Walery Gazzajew trener Dynama Kijów przed meczem z Ajaxem obiecywał, że jak Dynamo nie zakwalifikuje się do LM to wówczas On poda się do dymisji. Jak się skończyło to wiemy, ale dziś Gazzaew zmienił już zdanie i samowolnie nie odejdzie. Natomiast &quot;zerwanie&quot; przedwczesne z nim kontraktu przez klub to kwota 3 mln $ - tak więc prawdopodobnie zostanie to odsunięte w czasie.
Dziś na sport.pl czytałem, że mecz ostatniej szansy ma trener Dnipro - jestem ciekaw skąd mają to info /niby tak mówią ukraińscy dziennikarze, którzy zjechali na Bułgarską, ale w ich prasie nie znalazłem takiego info/.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Szybkie info :
Z Zorya do Szachtara wrócił Vitsenets. Podpisał 5-letni kontrakt. Natomiast w drugą stronę do Zorya &quot;ma iść&quot; napastnik Ruslan Fomin.
Pisałem, że kapitan Metalurga Donieck Henrik Mkhitaryan zaprzeczał na swojej atronie internetowej, że Szachtar z nim nie rozmawiał i Mkhitaryan jest już oficjalnie w Szachtarze /podobno 3-letni kontrakt/.
Nerwowo jest w obozie Dynama Kijów. Prezes klubu Igor Surkis jest niezadowolony /tak samo jak i kibice/, że Dynamo nie gra w LM. Był to główny cel poza mistrzostwem kraju gra w LM. Co prawda nie było rozmowy, że w przypadku braku awansu do LM nastąpi automatyczna rezygnacja trenera Gazzaeva, jednak co ciekawe jak wspomniałem przed trenerem stały 2 wyzwania : mistrzostwo kraju i gra w LM. Podobno /wg Surkisa/ w kontrakcie z Gazzaevem jest zapis, że jeżeli Dynamo nie dostanie się do LM to Surkis ma prawo do jednostronnego rozwiązania umowy.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Wczoraj był ostatni dzień na transfery i sporo się działo.
27-letni brazylijski pomocnik Clayton grający w Panathinaikos Ateny podpisał wczoraj kontrakt z Metallurg Donieck. &quot;Nasze początkujących przeszedł gruntowną badania lekarskie, które potwierdziły, że Clayton jest zdrowe. Dzisiaj nasz klub otrzymał wszystkie niezbędne dokumenty z Panathinaikosu i Federacji Futbolu Grecji i Clayton został zatwierdzony w Premier League Ukrainy. brazylijczyk będzie będzie grał z numerem 83.
Cleyton Alexandre Silva Enrique tak dokładnie nazywa się ten gracz, który w Grecji występował w latach 2003-2010. Przez ten czas w mistrzostwach Grecji grał w 157 meczach i strzelił 48 goli.

Kolejne osłabienie zespołu Metalurg Donieck to przejście bramkarza Vladimira Dishlenkovicha do zespołu Metalist Charkov. Dishlenkovich to Serb, który rozegrał 7 meczów w reprezentacji Serbii. To dwukrotny mistrz Serbii i Czarnogóry oraz. trzykrotny zdobywca Pucharu Serbii i Czarnogóry.
W marcu 2010 r. otrzymał obywatelstwo ukraińskie. Powodem przejścia do Charkova były nadmierne wymagania finansowe stawiane w klubie z doniecka po przyjęciu przez Dishlenkovicha obywatelstwa ukraińskiego. Prawdopodobnie zawodnik podpisał 3-letni kontrakt z Metalistem.

Szachtar oficjalnie potwierdził kupno 19-letniego pomocnika brazylijskiego Bruno Renana, który grał poprzednio w Villarreal. Młody piłkarz podpisał 5-letni kontrakt.

Potwierdziło się przejście napastnika Fomina z Szachtara do Zorya. Oprócz niego do Zorya trafi również pomocnik Szachtara Emelyanov. Obydwoje przeszli na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.
Na koniec info, którego przed wyjazdem nie zdążyłem zamieścić :
Pomocnik Szachtara Konstantin Krawczenko do końca sezonu będzie grał w Mariupol Ilicziwiec. Oprócz Krawczenko, który jest już w Mariupolu,wkrótce dołączy do zespołu Ilya Bliznyuk również z Szachtara. Kilka lat temu Szachtar zakupił prawa do Krawczenko z Dniepra za 5 mln euro.
Ciekawe info : jest możliwa dalsza współpraca klubu z Doniecka i z zespołem z Mariupola.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Ostatnio w mediach głośno było o prawdopodobnym przejściu Igora Chudobjaka /piłkarz Karpat/ do Dynama Kijów. 25-letni reprezentant Ukrainy, jednak w zespole z Kijowa nie będzie grał, ponieważ trener Gazzaev stwierdził, iż Dynamo &quot;jest w pełni obsadzone&quot; i nie potrzebne są obecnie żadne wzmocnienia - co innego jakby grali w LM, wówczas być może Chudobjak znalazłby się w drużynie z Kijowa. Trener Dynama stwierdził, że w tej rundzie nie będzie już żadnych wzmocnień, a zawodników jakich ma w zupełności wystarczą na walkę o mistrzostwo kraju i mecze w LE.
W sobotę drużyna Dynama Kijów zaprezentuje się w nowych strojach firmy adidas. NA białej koszulce u góry będzie szeroki niebieski pasek na któym będzie widniało logo firmy adidas oraz godło klubu :

http://www.fcdynamo.kiev.ua/download/image/200-sh(3).jpg

Kibice Dynama są wkurzeni na prezesa Surkisa, że ten nie wywalił Gazaeva. Fala krytyki spadła na głowę trenera i domagają się jego dymisji, jednak ten się tym zupełnie nie przejmuje.
Nie ma co się dziwić kibicom Dynama, że są wściekli skoro w zeszłym tygodniu zrobiono zdjęcia jak w jednym z klubów szalał Artem Milevsky.
Napastnik Dynama nie oszczędzał się i sporo pił, palił fajkę wodną i szalał na parkiecie ze znaną modelką. Camilla Eid al-Magomedov /to włąśnie ta modelka/ też nieźle balowała skoro na jednym ze zdjęć pije &quot;z gwinta&quot; szampana, który ręką przytrzymuje Artem. Zdjęcia są kiepskiej jakości dlatego ich nie wklejam.
Zresztą Artem ma powód, aby tak &quot;balować&quot; skoro całkiem niedawno podpisał nowy kontrakt z zespołem na mocy którego będzie rocznie zarabiał 1 mln euro /oficjalnie/ do sierpnia 2013 roku.
Milevski stracił miejsce w podstawowym składzie i po cichu mówiło się, że się przeniesie do Lokomotiva Moskwa, ale jednak został w zespole i jak widać korzysta z życia.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Obolon Kiev - Shakhtar Donetsk under 3 [1,794] Pinnacle 3/10 [1-0] ✅

Szkoda, że spadł kurs poniżej [1,84], ale tak to jest jak się czeka.
Zagram to, bo kurs na 2 jest śmieszny, a hc nie chcę ruszać, bo z tym może być różnie. Patrząc na h2h HOME to under powinien spoko wejść, ponieważ 3x padał wynik ... [0-1], jedynie raz sobie ostro postrzelali zawodnicy obydwu drużyn [3-4]. Jak do tej pory Obolon ani razu nie wygrał z drużyną z Doniecka, ba nawet nie zremisował, ale nie ma się czemu dziwić - różnica klas jest ogromna. Analizując dzisiejszy mecz jest kilka aspektów, aby wierzyć, że będzie niski wynik.
Poprawiła się gra w obronie drużyny z Kijowa w ostatnich 4 meczach stracili tylko 2 bramki. Nie ma żadnych kontuzji w zespole. Drużyna wykorzystała &quot;wolny czas&quot; /eliminacje 2012/ na zgrupowanie /obóz/ na Krymie. Trener Obolon Serhiy Kovalets powiedział przed meczem, że jego drużyna zagra odważnie, ale uważnie w obronie. &quot; Z drużyną Szachtara nie da się grać otwartej piłki, jednak to nie świadczy, że się ich boimy&quot;.
Nikt nie podważa klasy drużyny z Doniecka i wszyscy twierdzą, że Szachtar odniesie łatwe, spokojne zwycięstwo. Wg mnie może być [0-2].
Szachtar w przerwie rozegrał mecz z Rapidem wygrywając [2-1]. Bardzo dobrze w tym meczu zaprezentował się nowy nabytek z Metalurga Henry Mkhitaryan, który wie, że czeka go walka o miejsce w składzie z Jadsonem i prawdopodobnie zagra dopiero w 2 połowie. Bardzo mądre słowa wg mnie powiedział Lucescu : &quot;bardzo trudno jest poukładać zawodników po meczach w reprezentacjach. Niektórzy zawodnicy wracają poobijani, inni przemęczeni. Powroty są trudne, lecz my zrobimy wszystko, aby ten mecz wygrać&quot;.
Wielkim optymistą jest Brazylijczyk Cobin : &quot; do Kijowa jedziemy w dobrym nastroju. Od początku meczu pokażemy dobrą grę i spokojnie wygramy tam [4-0].
Jak będzie zobaczymy ;)
P.S. Ale MEGA SENSACJA !!! :wowsdf: Kurs na Obolon był ok. [13.0] :!:
Szachtar jakby był po nokaucie dużo nieporadności było w ich grze.
W końcówce mecz przedłużony został o 6 minut i z tego połowę Piatow grał na polu bramkowym Obolunu :!: /2 kornery/. Sędzia przerwał mecz gdy piłkarz Obolonu wychodził z własnego pola i miał przed sobą tylko jednego piłkarza z Doniecka - gospodarze mieli sporo pretensji o gwizdek końcowy, ale prawdopodobnie nic z tego i tak by nie było, ale Piatow także by nie zdążył się cofnąć. Komentatorzy podnieconymi głosami mówili, że takiego meczu jeszcze na tym stadionie nie było. Chwalili Obolon za niesamowitą waleczność, jednak prasa napisała, że to raczej nieporadność Szachtara spowodowała ich klęskę z czym ja się nie zgadzam. Naprawdę piłkarze Obolonu zostawili w piątek &quot;serce&quot; na murawie.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Chciałem zagrać dziś Metalist, ale kurs na czystą 1 fatalny, a hc na Pinnacle kiepski, gdyby było [-1] zagrałbym, a tak pass, tym bardziej, że Charkov u siebie jeszcze nie wygrał w tym sezonie i ma bilans 3x LOST.
Dziś jednak powinien &quot;puknąć&quot; Zorya.
W tym meczu zadebiutuje trzech zawodników w drużynie gospodarzy : m.in. bramkarz Dishlenkovich oraz skrzydłowy pomocnik Kite Tyson, których zadaniem jest ogranie się z zespołem przez meczami w LE. Wśród kibiców mobilizacja [ok. 25 tys. kibiców ma być na meczu] i wielkie wyczekiwanie na pierwszy WIN Metalista HOME.
Ukraińscy eksperci przewidują łatwe zwycięstwo gospodarzy [2-0 lub 3-0], ale w przypadku Szachtara też byli takimi optymistami. Zorya jest chwalona za ostatnie mecze, gdzie widoczna jest poprawa stylu gry i skuteczność.
P.S. W Sewastopolu pracę stracił trener Siergiej Wasiliewicz Szewczenko. Zwolniono go z powodu fatalnych ostatnio wyników, gdzie w ostatnich 6 meczach Sewastopol zdobył tylko 1 pkt i strzelił tylko jedną bramkę. Obecnie zespół przejął Oleg Leszczyński, a pomagać mu będzie Valery Czałyj.
Do zespołu Volyn przeszli z Rumunii na zasadzie wolnego transferu 29-letni pomocnik Sorin Paraschiv i 31-letni napastnik Adrian Neaga.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Byłęm zmuszony zagrać combo, ale Metalist planowo pokonał u siebie Zorya [3-0], jednak goście nie zasłużyli na tak dotkliwą porażkę.
Bardzo dobrze zaprezentował się jeden z &quot;debiutantów&quot; Vladimir Dishlenkovich i m.in. dzięki niemu Metalist zagrał na &quot;0&quot; z tyłu - na potwierdzenie wklejam to :

http://media.meta.ua/imgview.php?fid=mBHnNl%2FcwyjL51%2B5y1TR

Nie będę opisywał tej sytuacji, bo raczej każdy zrozumie co mówi komentator. Jednak było to trudne 10 minut dla Charkova. Na początku 3 minuty wcześniej w 70 minucie Silyuk będąc na spalonym wyszedł sam na sam z Dishlenkovichem, ale nie trafił w bramkę. Póżniej było to co wkleiłem i za kolejne 3 minuty w podobnej sytuacji nie popisał się Polanski.

Mecz na początku był bardzo wyrównany i dopiero po 30 minut zarysowała się przewaga gospodarzy, a efekt był niesamowity :

http://media.meta.ua/imgview.php?fid=YGr52m%2BRaCRNkepp%2BaE%2F

Bardzo dobrze zaprezentował się kolejny &quot;debiutant&quot; Tyson, jednak jeszcze nie jest w stanie udźwignąć całego ciężaru gry stwierdził po meczu trener Metalista.
Gospodarze zadowoleni ze zwycięstwa wspomagani dopingiem 27,500 kibiców muszą zbierać siły na mecz w LE z Debreczynem. Metalist będzie miał teraz ciężko - mecze ligowe musi pogodzić z pucharowymi, ale prezes Charkova jest optymistą.

P.S. Aby obejrzeć video proszę o trochę cierpliwości - wpierw jest króciutka reklama ;)
 
password 6

password

Użytkownik
.............................

Metalurh Zaporoze .... : .... Metalurh Donetsk Rozgrywki : Premyer-Liha Data : 17/09/2010 17:00 - Slavutych Arena Stadium

Kursy : STS - 1 [4.10] X [3.10] 2 [1.80]

Analiza : W piatek spotkają sie oba zespoły w obydwóch niezbyt ciekawie, Zaporoże z powodu formy a Donetsk z powodu sprzedaży zawodników. Przed nami 10-ta kolejka a Zaporoże ma dwa remisy !! ale tragiczna forma, obraz nędzy i rozpaczy poteguje liczba strzelonych bramek czyli 2 !!. Donetsk rodzi sobie całkiem pozytywnie więc myślę że powinni wygrać, bo prezentuja lepszą formę.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Popieram kolegę wyżej co do typu. ????
Sam postawiłem na nich:
[URL='http://forum.bukmacherskie.com/f35/groven-hazard-to-kosztowne-hobby-43194-5.html#post1844969']http://forum.bukmacherskie.com/f35/groven-hazard-to-kosztowne-hobby-43194-5.html#post1844969 [/URL]
Sytuacja w Metalurh Zaporoze jest beznadziejna, główny kandydat do spadku z ligi. Udało mi się jeszcze zagrać po kursie 1.95. W tej chwili juz 1.80 i spada. A goście nie przegrali od 4 spotkań, notując 3 zwycięstwa z rzędu i remis. Powinni wygrać z gospodarzami. Po zwycięstwie M. Donetsk może anawsować na 4 pozycję w Ukrainean 1st league. Nie powinni zaprzepaścić takiej okazji...
Czuję że pójdzie &quot;masówka&quot; na ten mecz.
 
T 2

thmx

Forum VIP
No i stało się. Trener Dynama Kijów po zremisowanym meczu z BATE [2-2] podał się do dymisji. Po meczu Valery Gazzayev wszedł do szatni zespołu
i pożegnał się z zawodnikami. Piłkarze byli zaskoczni tą decyzją. M.in. Milos Ninkovic /pomocnik Dynama/ w udzielonym wywiadzie powiedział, iż liczy, że trener jeszcze zmieni zdanie.
Wg Milosa mecz z BATE Dynamo powinno wygrać, ale stało się inaczej.
Na konferencji prasowej po meczu Gazzayev potwierdził słowa Ninkovica :
&quot; Zawodnicy nie akceptują mojej decyzji, ale wszystko wyglądało źle /analiza meczu/, a jak jest źle to winna jest tylko jedna osoba - trener&quot;
Ze zrozumiałych względów na konferencji bardziej rozmowny był Wiktor Goncharenko trener BATE, którywychwalał drużynę z Kijowa, ale i tak decyzja Gazzayeva skupiła większą uwagę dziennikarzy.
 
A 0

andzelika

Użytkownik
.............................

Metalurh Zaporoze .... : .... Metalurh Donetsk Rozgrywki : Premyer-Liha Data : 17/09/2010 17:00 - Slavutych Arena Stadium

Kursy : STS - 1 [4.10] X [3.10] 2 [1.80]

Analiza : W piatek spotkają sie oba zespoły w obydwóch niezbyt ciekawie, Zaporoże z powodu formy a Donetsk z powodu sprzedaży zawodników. Przed nami 10-ta kolejka a Zaporoże ma dwa remisy !! ale tragiczna forma, obraz nędzy i rozpaczy poteguje liczba strzelonych bramek czyli 2 !!. Donetsk rodzi sobie całkiem pozytywnie więc myślę że powinni wygrać, bo prezentuja lepszą formę.

widzę, że nie bierzecie pod uwagę H2H pomiędzy tymi zespołami,
w ostatnie 8 meczach ligowych zawsze wygrywali gospodarze

ja osobiscie zagrałam Home Win, chociaż oczywiście lajtowo
 
T 2

thmx

Forum VIP
Jednak prezes Dynama Kijów nie przyjął dymisji trenera Gazzayeva twierdząc, iż jest to jeden z najlepszych trenerów &quot;bloku wschodniego&quot;.
Surkis chwali jego pracę z młodzieżą - dziwny trend pojawił się właśnie
w Dynamo - promować młodych ukraińskich graczy /wcześniej słynęło z tego Dnipro - zatrudniało tylko ukraińskich piłkarzy/.
Prezes spotkał się sam na sam z zespołem /tylko z piłkarzami/ i pogroził im palcem, ale ogólnie jest zadowolony ???? - nawet z remisu z BATE :!: Muszę chyba zmienić zdanie o Surkisie.

WAŻNE INFO : Podczas rozmowy z piłkarzami prezes Dynama obiecał podwójną premię za zwycięstwo w meczu derbowym z Arsenalem w następnej kolejce :!: - piszę to teraz, bo później pewnie zapomnę ;), jednak obawiam się, że kurs nie będzie zbyt atrakcyjny na czystą 1 co innego jakby Dynamo miało wyjazd.

Co do wczorajszego meczu 2-óch Metalurgowców to mecz miał 2 oblicza.
W pierwszej połowie dominowali gospodarze, a w drugiej role się odwróciły.
Nie mam czasu na dłuższy opis tego meczu, ale wkleję Wam to :

http://media.meta.ua/imgview.php?fid=G%2Bp0YxkAlea%2FQ9xoKp2X

naprawdę warto obejrzeć ;)

P.S. Może coś dzisiaj podam, ale muszę to jeszcze przemyśleć.
Dnipro wydaje się być pewniakiem w meczu z Sevastopolem, ale wiadomo jak się gra z drużyną, którą obejmuje &quot;nowa miotła&quot; - pełna mobilizacja.
Co do drugiego meczu to muszę jeszcze trochę przeczytać.
Ciekawsze mecze są w niedzielę, ale akurat mam napięty harmonogram dnia i nie wiem czy znajdę czas na analizę typów :;/:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom