>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2023

Status
Zamknięty.
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Fredka dziś nie jedzie ruski nie kuma i ma linie z uwzględnieniem jego udziału w mecz - do etgo jest info , że Bellego dziś jedzie - tego tez chyba buki nie kumają .

info w oryginale , bo robie inne rzeczy i jeszcze mnie to nie interesuje jak można to wykorzystać


PRESSRELEASE
Västervik Speedway förändrar i truppen!
Västervik väljer att skriva ut Jack Holder och ta in David Bellego i truppen igen.
”I den situation vi befinner oss i när Chris blev långtidsskadad så behöver vi jobba med truppen varje vecka då vi har problem med tillgänglighet på
toppförarna under vissa veckor. Jack fick tyvärr mycket inställt i England i början av säsongen och har minst sagt ett hektiskt schema i sin kalender och vi kan tyvärr inte hitta några lämpliga luckor för tävlingar i Sverige.
David har varit utskriven från truppen några matcher men vi väljer nu att skriva tillbaka honom då vi inte kan ha för många förare inskrivna som inte är tillgängliga. Han har införskaffat nytt maskinmaterial och är viktig i vårt lagbygge med sitt snitt. Han går in på reservplats redan till kvällens match i Motala”, säger Västerviks sportchef Morgan Andersson.
David Bellego har ett ingångssnitt på 1,368
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
C 9,9K

Carola

Użytkownik
info o Fredce podaje za SF info o Bellego jest z oficjal stronki klubu - podpisana jest Karin Ann Nilsson , która własnie jedzie z Patrickiem Thornbloomem na ten mecz. Jesli z/z jest za Freda to niewiele to zmienia bo wszyscy chyba będa mogli go zastępować

widze zakłąd +1,5 Piraci po 8 biegu , jak ktoś ma dobre limity (2x Fred w zestawie , jesli zastąpi go Bellego to wygląda ocień charaszo) ruski i klony to mają kurs 2,02

I O
skar Polis widze jedzie chyba u gospodarzy (jeśli z rezerwy to ok za ejenmarka) - ale widze go w parach bez infa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +295
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
#1 Piraterna - Vastervik
O. Fajfer powyżej 7.5 (5startów) | sts | 1.65

Fajfer fajny układ biegów i dobra dyspozycja co potwiedził chociażby w ostatnim meczu ligowym, do tej pory w Szwecji na Biltema Arena średnia nie zachwyca, 1.6, w meczu z Lejonen 8+2, a kolejny mecz zakończył przedwcześnie po dwóch startach z 4 oczkami. Przed laty wyglądało to znacznie lepiej, bo chociażby w poprzednim roku 2,148 czy w 2021 ze średnią 2,263, więc pewne jest to, że nie pokazał pełni swoich możliwości. Dodatkowo jedzie w parze dwa razy z Oskarem Poliscem, który zastąpi w składzie Piraterny Milika.

#2 Smederna - Dackarna | Dackarna +8.5 | 1.65 | betfan / forbet

Spodziewam się zaciętego spotkania, takiego w którym Janowski i spółka powalczą o dobry wynik. Smederna odjechała w tym sezonie 2 mecze domowe, gdzie wygrali różnicą 2 oraz 6 punktów. Ponadto dobry wynik powinien dziś wykręcić Dan Bewley, który przed rokiem reprezentował barwy ekipy dzisiejszych gospodarzy, a średnia biegowa jaką uzyskał to aż 2,541. Kolejnym zawodnikiem z Dackarny, który w ostatnich latach reprezentował Smederne to Lebiediew, co też powinno być na duży plus.

#3 Dan Bewley zdobędzie przynajmniej 10 punktów | betclic | 1.40lub powyżej 10 | betfan | 1.75
Typ do dubla, nie ma się tu nad czym rozwodzić. Świetna dyspozycja, oraz bardzo dobra znajomość toru, dycha to obowiązek.

Edit: Wszystko na dużym luzie, Bewley 12, Fajfer 10 zaledwie w czterech startach, a Dackarna powalczyła i nawet wygrała mecz ze Smederną 6 punktami 🤙
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2099
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Fredka dziś nie jedzie ruski nie kuma i ma linie z uwzględnieniem jego udziału w mecz - do etgo jest info , że Bellego dziś jedzie - tego tez chyba buki nie kumają .

info w oryginale , bo robie inne rzeczy i jeszcze mnie to nie interesuje jak można to wykorzystać


PRESSRELEASE
Västervik Speedway förändrar i truppen!
Västervik väljer att skriva ut Jack Holder och ta in David Bellego i truppen igen.
”I den situation vi befinner oss i när Chris blev långtidsskadad så behöver vi jobba med truppen varje vecka då vi har problem med tillgänglighet på
toppförarna under vissa veckor. Jack fick tyvärr mycket inställt i England i början av säsongen och har minst sagt ett hektiskt schema i sin kalender och vi kan tyvärr inte hitta några lämpliga luckor för tävlingar i Sverige.
David har varit utskriven från truppen några matcher men vi väljer nu att skriva tillbaka honom då vi inte kan ha för många förare inskrivna som inte är tillgängliga. Han har införskaffat nytt maskinmaterial och är viktig i vårt lagbygge med sitt snitt. Han går in på reservplats redan till kvällens match i Motala”, säger Västerviks sportchef Morgan Andersson.
David Bellego har ett ingångssnitt på 1,368
gdzie tu info o fredce????? ja tu widzę że nie ma jacka holdera i jedzie za niego bellego
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
R.Lambert over 9.5 kurs 1.65 Fortuna
M.Janowski over 9.5 kurs 2.01 Fortuna
R.Jensen under 7.5 kurs 1.7 Fortuna
Vastervik +2.5 kurs 1.8 STS
Oraz dwa typy luźne zupełnie do taśmy
Nilsson-Przyjemski 1kurs 1.65 STS
Przyjemski under 6.5 kurs 2 STS
Lambert i Janowski idę w liderów...Jensen ma bardzo trudne biegi do tego trochę nerwowo jedzie ostatnio
Vastervik mimo osłabienia uważam że powalczy z piraterna i będzie na styk...lepsze byłoby 4.5 handi...może ktoś ma..
Dwa ostatnie typy pod lepsza formę Nilsona i mimo wszystko nie do końca ufam Przyjemskiemu w Szwecji ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
C 9,9K

Carola

Użytkownik
mara .....


Lag: Västervik Speedway
1. Tai Woffinden​
V2
V3
V4
V1
0​
0​
2. Gleb Chugunov​
G4
G1
G2
G3
0​
0​
3. Bartosz Smektala​
V2
V3
V1
V4
0​
0​
4. Mads Hansen​
G4
G2
G1
G3
0​
0​
5. Jacob Thorssell​
V1
V4
G3
G2
0​
0​
6. Anton Karlsson​
V3
V4
V1
0​
0​
7. David Bellego​
G1
G3
Post automatycznie złączony:

Mara na tą chwilę nie mam konta aktywnego do prebetów gram 99% zakłądy live , więc nie przykładam się często do szukania inf pre - ale mimo wszystko aż taki niekumaty nie jestem żeby podawać fejkowe infa - a co do Fredki masz tam jasno i wyraźnie napisane, ze info za SF !!!! a teraz masz tabelkę ze svemo - więc zwykłe "przepraszam, chciałem się przypierd..... ale mi nie wyszło" będzie ok :))) Swoją drogą wypisałes sobie jakieś tytuły typera a nie czytasz prostego przekazu - gorszy dzień , za duzo alk , czy jednak .....okres Ci się zaczał :) :):ROFLMAO::LOL:
Post automatycznie złączony:


zróbcie sobie "zapamiętaj" na svemo i tavlingsgar czy siakoś tak
(y);)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Czemu handu dodatnie na vastervik ,bez fredkibciezko będzie chyba
Post automatycznie złączony:


Post automatycznie złączony:
Pozycje 14 i 15 Piraterna ma słabe...i jakoś nie mam przekonania do Polisa...ciężki mecz do typowania ,ja jednak poszedłem w gości czy słusznie zobaczymy...
 
R 961

rabatko

Użytkownik
R.Lambert over 9.5 kurs 1.65 Fortuna
M.Janowski over 9.5 kurs 2.01 Fortuna
R.Jensen under 7.5 kurs 1.7 Fortuna
Vastervik +2.5 kurs 1.8 STS
Oraz dwa typy luźne zupełnie do taśmy
Nilsson-Przyjemski 1kurs 1.65 STS
Przyjemski under 6.5 kurs 2 STS
Lambert i Janowski idę w liderów...Jensen ma bardzo trudne biegi do tego trochę nerwowo jedzie ostatnio
Vastervik mimo osłabienia uważam że powalczy z piraterna i będzie na styk...lepsze byłoby 4.5 handi...może ktoś ma..
Dwa ostatnie typy pod lepsza formę Nilsona i mimo wszystko nie do końca ufam Przyjemskiemu w Szwecji ...
Nilsson nie jedzie dziś!!!
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Wojdyło za MJJ w Smedernie na 100% buki tego chyba jeszcze nie kumają ....tyle, że przynajmniej mi ta informacja nic nie daje bo to podobne punkty dla mnie. Jest tam od rana i nawet trochę potrenował. Sorry UB wie bo handi na 6,5

typ na dziś to Rospigarna -8,5 1,75 ruski i klony 10/10 i Vastervik +14,5 UB 2,00 ...6 punktów middla wyjście na 0,00, szkoda śliczny middle był

ev strata to 12.5% wejścia , w przypadku wejścia daje to kurs7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom