>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2023

Status
Zamknięty.
P 1,1K

Piroman15

Użytkownik
Lejonen - Indianerna [email protected]

Za Kubere w awizowanych Cierniak.
Rozumiem, że Lejonen u siebie na torze, że Zmarzlik, że Ljung daje jakaś przewagę pod 6.
Tylko właśnie, Zmarzlik nie jest takim dominatorem jak w tamtym sezonie. Do tego u gospodarzy Hampel, któremu nie ufam, Berntzon, który jeździ w kratkę no i zostaje Guts oraz Cierniak.
A w drużynie gości mamy wyrównany skład, bez dziury pod numerami 1-5.
Buczek, Rohan i Woźniak to zdecydowanie lepsze trio niż Hampel, Berntzon i Cierniak.
I na jednego Bartka mamy Doyla i Maxa, którzy jeżdżą w Szwecji wyśmienicie.
Według mnie bardziej wyrównana ekipa jest po stronie gosci i nawet tor nie jest takim dużym handicapem, żeby goście nie wywieźli chociaż remisu.
 
T 715

Twaro

Użytkownik
Na dziś polecam dubla ze Szwecji
Post automatycznie złączony:

Witam kolegów. Dziś zagrałem bardzo mocno dubla. Lejonen i Piraterna. Ako 2.9 w sts. Będą płacić i będą płakać. Piraterna piekielnie mocna. Bracia Pawlicki są w życiowej formie. Każdy mecz robią mnie kilkanaście punktow. Dakarna Molila na wyjeździe to śmiech na sali . Janowski, Biewley im się nie chce jeździć w Szwecji bo mają ryczałt i te same śmieszne pieniądze xH wygrają czy przegrają . Piraterna wygra bardzo wysoko . Lejonen to niezwykle mocna drużyna. Zmarzlika, Hampel to klasowi zawodnicy. Bardzo ciężko tor to jest. Goście będą bez żadnych szans. Polecam i powodzenia bo kurs piękny na dubelka i będziemy mocno zarobieni dziś w Szwecji panowie ;))))
 
Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Na dziś polecam dubla ze Szwecji
Post automatycznie złączony:

Witam kolegów. Dziś zagrałem bardzo mocno dubla. Lejonen i Piraterna. Ako 2.9 w sts. Będą płacić i będą płakać. Piraterna piekielnie mocna. Bracia Pawlicki są w życiowej formie. Każdy mecz robią mnie kilkanaście punktow. Dakarna Molila na wyjeździe to śmiech na sali . Janowski, Biewley im się nie chce jeździć w Szwecji bo mają ryczałt i te same śmieszne pieniądze xH wygrają czy przegrają . Piraterna wygra bardzo wysoko . Lejonen to niezwykle mocna drużyna. Zmarzlika, Hampel to klasowi zawodnicy. Bardzo ciężko tor to jest. Goście będą bez żadnych szans. Polecam i powodzenia bo kurs piękny na dubelka i będziemy mocno zarobieni dziś w Szwecji panowie ;))))
Nie wierzę w zwycięstwo Lejonenen .Oprócz bartka nie ma nikogo gwarantującego jakąś wielką zdobycz punktową
Post automatycznie złączony:

Na dziś polecam dubla ze Szwecji
Post automatycznie złączony:

Witam kolegów. Dziś zagrałem bardzo mocno dubla. Lejonen i Piraterna. Ako 2.9 w sts. Będą płacić i będą płakać. Piraterna piekielnie mocna. Bracia Pawlicki są w życiowej formie. Każdy mecz robią mnie kilkanaście punktow. Dakarna Molila na wyjeździe to śmiech na sali . Janowski, Biewley im się nie chce jeździć w Szwecji bo mają ryczałt i te same śmieszne pieniądze xH wygrają czy przegrają . Piraterna wygra bardzo wysoko . Lejonen to niezwykle mocna drużyna. Zmarzlika, Hampel to klasowi zawodnicy. Bardzo ciężko tor to jest. Goście będą bez żadnych szans. Polecam i powodzenia bo kurs piękny na dubelka i będziemy mocno zarobieni dziś w Szwecji panowie ;))))
co do piratów to u zagranicznych kurs ok 1,9 na win bez podatku więc granie 1,5 w polskich śmieciach mija się z celem
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Nie wierzę w zwycięstwo Lejonenen .Oprócz bartka nie ma nikogo gwarantującego jakąś wielką zdobycz punktową
Post automatycznie złączony:


co do piratów to u zagranicznych kurs ok 1,9 na win bez podatku więc granie 1,5 w polskich śmieciach mija się z celem
Już 1.57, ale na Dackarne. Nie jestem pewien z czego to wynika, jeśli ktoś by mnie przyparł do muru i kazał zgadywać to postawiłbym na Piratów. Z tym, że oddsmaker w bet365 jest chyba ze Szwecji, bo często wie więcej niż my kibice z Polski, więc raczej bym zaufał i jeśli już grał na naszych bukach Dackarne

PS: jeśli pamięć mi nie szwankuje Motała to były klub Janosia, więc to na pewno jakiś argument za gośćmi
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Janowski over 9.5 kurs 1.7 Fortuna tu wszedłem grubo
Dackarna win kurs. 1.7 tu delikatnie
J.Lidsey over 5.5 kurs 1.88 Fortuna
Smederna +2.5 kurs 1.6 do dubla Fortuna
Dziś na luzie typy ,choć win smederny kusi...ale idę w handi ,dziś czuje dzień Janowskiego...tak czuję 😉mecze za chwilę więc mała analiza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1209
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dacka w UB po 2,10 ....była jak zacząłem to pisać grrrr

Trzeba szybko poszukać linii na zawodników , którzy zz pojadą oraz ..przeciwników jeśli tego jeszcze nie uwzglądnili

svemo dalej nie podaje czy z/z czy ktoś inny podobnie jak facebook motali i stronka gdzie Piter dalej wisi w składzie

Svemo dało składy - wisi Piter czyli z/z jesśli nie ma Pitera

Niestety ale jak dla mnie wszystko dobrze - a w tv Lejony i trzeba się na live skoncentrować a nie cudować - ale kurs tak poleciał i tak tłumy sie na to rzuciły grające tylko po spadkach , że wcale mnie nie zdziwi tam 1-ka , oba zespoły jada w 4 tam a rezerwowi porównywalnie słabi na papierze, w meczu może być zupełnie inaczej oczywiście.

Kima Nilssona też nie ma a o tym to chyba nikt nie wiedział heeh
 
Ostatnia edycja:
T 715

Twaro

Użytkownik
Spokojnie panowie. Oba typy wejdą jak w masełko !
Post automatycznie złączony:

Janowski over 9.5 kurs 1.7 Fortuna tu wszedłem grubo
Dackarna win kurs. 1.7 tu delikatnie
J.Lidsey over 5.5 kurs 1.88 Fortuna
Smederna +2.5 kurs 1.6 do dubla Fortuna
Dziś na luzie typy ,choć win smederny kusi...ale idę w handi ,dziś czuje dzień Janowskiego...tak czuję 😉mecze za chwilę więc mała analiza
Kolego nie szkoda ci kasy ? Piraterna to wygra na dużym spokoju.
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Przecież jedzie Pawlicki ???
Domyślam się , że kolega młody jest i nie czyta po szwedzku za dobrze , ale

Välkommen till kvällens drabbning i BAUHAUS Ligan mellan Piraterna och Dackarna på Autoexperten Arena i Motala.
Piraterna kommer att köra RR för Piotr Pawlicki.


to chyba jest jasny przekaz - ciesz się, że Janoś nie zdążył na start - może Ci się uda - ale typ z dupy skoro nawet składów nie sprawdziłeś . Ale to norma u młodych - odpalą SF ale już po facebookach , stronkach klubów itd ...to za trudne :))
 
T 715

Twaro

Użytkownik
Domyślam się , że kolega młody jest i nie czyta po szwedzku za dobrze , ale

Välkommen till kvällens drabbning i BAUHAUS Ligan mellan Piraterna och Dackarna på Autoexperten Arena i Motala.
Piraterna kommer att köra RR för Piotr Pawlicki.


to chyba jest jasny przekaz - ciesz się, że Janoś nie zdążył na start - może Ci się uda - ale typ z dupy skoro nawet składów nie sprawdziłeś . Ale to norma u młodych - odpalą SF ale już po facebookach , stronkach klubów itd ...to za trudne :))
Kolego przecież Janowski tam jeździ za kare on ma w dupie ligę szwedzka i olewa regularnie bo tam dostaje grosze
Post automatycznie złączony:

Zresztą Jensen to samo. To przypadek że po 4 punkty robi w Szwecji a w Polsce po 12 ? Tam male pieniądze to jedzie na 6 sprzęcie dlatego Piraterna wygra spokojnie !
 
Ostatnia edycja:
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pi Pawlicki nie jedzie w tym meczu. Z tego to wynika.
Mam pytanie skąd wziąłeś info , że Piter nie jedzie - sts zawinął ten mecz około godziny przed startem jeśli dobrze kumam , UB najpóźniej . Przeszukuje w standardzie stronki klubowe i facebooki druzyn i nie było tam o tym nawet słowa podobnie jak na svemo gdzie skład pojawił się najpóźniej a info o RR pochodziło bodaj z 18:46 ?


Välkommen till kvällens drabbning i BAUHAUS Ligan mellan Piraterna och Dackarna på Autoexperten Arena i Motala.
Piraterna kommer att köra RR för Piotr Pawlicki.


Lepsze było zdecydowanie info o Nilssonie (każde handi bym wtedy wziął) ale to juz w ogóle zobaczyłem dopiero po 19 a na svemo miało godzine dodania 18:58 z sekundami bodaj. Sprawdziłem dodatkowo teraz kilka stronek ....ale nigdzie nie znalazłem żadnego zresztą z tych informacji 🤗
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Spokojnie panowie. Oba typy wejdą jak w masełko !
Post automatycznie złączony:


Kolego nie szkoda ci kasy ? Piraterna to wygra na dużym spokoju.
Dużo nauki przed tobą 😉i przede wszystkim bukmacherka uczy pokory...nigdy nie oceniam typów innych forumowiczów ale dziś 1 raz to muszę napisać że kolego twoje typy były kompletnie z d....faworytami byli goście ale buki źle odczytały te mecze dając niższe kursy na gospo co mnie dziwiło od rana ale i trochę hamowało ...gdyby nie pech Janowskiego byłby komplet...jeszcze raz potwierdza się teza za na kursy patrzy się na końcu...oprócz formy liczy się przewidywanie😉😉
W Szwecji 2/3 zawodników jeździ za tzw ryczałt a nie za punkty jak w PL, i co ciekawe tam ci topowi zawodnicy mają płacone za mecz a ci słabi za punkty u nas nie do pomyślenia...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mam pytanie skąd wziąłeś info , że Piter nie jedzie - sts zawinął ten mecz około godziny przed startem jeśli dobrze kumam , UB najpóźniej . Przeszukuje w standardzie stronki klubowe i facebooki druzyn i nie było tam o tym nawet słowa podobnie jak na svemo gdzie skład pojawił się najpóźniej a info o RR pochodziło bodaj z 18:46 ?


Välkommen till kvällens drabbning i BAUHAUS Ligan mellan Piraterna och Dackarna på Autoexperten Arena i Motala.
Piraterna kommer att köra RR för Piotr Pawlicki.


Lepsze było zdecydowanie info o Nilssonie (każde handi bym wtedy wziął) ale to juz w ogóle zobaczyłem dopiero po 19 a na svemo miało godzine dodania 18:58 z sekundami bodaj. Sprawdziłem dodatkowo teraz kilka stronek ....ale nigdzie nie znalazłem żadnego zresztą z tych informacji 🤗
Kolega ma insidery jak poczytasz jego posty ;) ale... Jest więcej możliwości :)


Główny kierowca Piratów nie bierze udziału w meczu


Piotr Pawlicki nie zagra w meczu Piratów z Dackarną z powodów osobistych - twierdzą menedżerowie drużyn Anders Bylin i Daniel Davidsson.
Zdjęcie: Thomas Augustsson

Piraternas stjärnförare missar matchen


Piotr Pawlicki missar Piraternas match mot Dackarna på grund av personliga skäl, enligt lagledarna Anders Bylin och Daniel Davidsson.
Foto: Thomas Augustsson



Niestety nie wiem o której artykuł (płatny aczkolwiek tutaj wystarczy sam tytuł i treść aby wiedzieć o co chodzi ;)) został opublikowany 🤷‍♂️

https://www.eliteprospects.com/leagues - to jest strona z hokejowymi ligami, ale... tam jest gro drużyn a przy niektórych są lokalne gazety. Znajdujesz te, które są w rejonie żużla i sprawdzasz lokalne gazety. Szwedzi już 10 lat temu do hokeja dodawali składy i info o kontuzjach w hokeju lokalnym to w żużlu mogą robić podobnie ;) Niektóre gazety są darmowe, niektóre są płatne (subskrypcja) no i można na fajne lokalne blogi trafić ;)

Jest też taka stronka

https://www.everysport.com/ - kiedyś działała na takiej zasadzie, że kibice relacje prowadzili ze spotkań, teraz nie wiem, bo to z 10 lat temu było (mniej więcej, bo im człowiek starszy tym inaczej czas liczy ;) ). Ja z niej korzystałem do sprawdzania składów i wyników z :poop: meczów hokejowych ;) Strona jest szwedzka, więc być może tam składy się pojawią (nie korzystałem z dekadę, więc może się coś zmieniło). Ja zawsze lokalnie a nie globalnie info szukałem, bo bardziej do klubu przywiązany jest kibic lokalny i on chętniej będzie chciał takie informacje dostać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Mecze dziś o 17 bo święto także niedługo
Indianerna win kurs 1.7 Fortuna
Janowski over 10.5 kurs 1.94 Fortuna
Berge under 9.5 kurs 2.01 Fortuna
Smektala over 8.5 kurs 1.8 Fortuna ah tą tasma...
Huckenbeack under 8.5 kurs 1.8 Fortuna
Generalnie takie sobie zdarzenia wybrałem,zastanawia mnie zwłaszcza Berge czy on taki orzeł żeby aż 10 dzisiaj no niewiem....najmniej pewny typ to chyba Smektala bo może być koło 7-8 więc to na luźnym kuponie...
Sądzę też że każda seria ta dobra może mieć koniec i kusi under Pawlickiego po super kursie...2.22 bo narazie jedzie aż za dobry sezon....Janowski na przełamanie bo ostatnio brakło przez wykluczenie oczka więc może dzisiaj?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +539
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Mecze dziś o 17 bo święto także niedługo
Indianerna win kurs 1.7 Fortuna
Janowski over 10.5 kurs 1.94 Fortuna
Berge under 9.5 kurs 2.01 Fortuna
Smektala over 8.5 kurs 1.8 Fortuna
Huckenbeack under 8.5 kurs 1.8 Fortuna
Generalnie takie sobie zdarzenia wybrałem,zastanawia mnie zwłaszcza Berge czy on taki orzeł żeby aż 10 dzisiaj no niewiem....najmniej pewny typ to chyba Smektala bo może być koło 7-8 więc to na luźnym kuponie...
Sądzę też że każda seria ta dobra może mieć koniec i kusi under Pawlickiego po super kursie...2.22 bo narazie jedzie aż za dobry sezon....Janowski na przełamanie bo ostatnio brakło przez wykluczenie oczka więc może dzisiaj?
w unibet na indianerne 2,3 bez podatku :) :) :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom