>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2023

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Startuje liga szwedzka, czyli obecnie druga najmocniejsza na świecie. Na szwedzkich torach rywalizować będą praktycznie wszysycy najlepsi zawodnicy na świecie. Sporo wydarzyło się na rynku transferowym, wielu dobrych jeźdźców zmieniło kluby. Co nam przyniesie sezon 2023?
W tym temacie dyskutujemy o lidze szwedzkiej i podajemy typy.
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Vastervik win kurs 1.4 STS do dubla
Goście Zmarzlik,Kubera i długo długo nic,widzę dziury spore u gości...
Smektala over 7.5 kurs 1.84 STS
Smykowi wydaje mi się że tory pasują w Szwecji,do tego mniejsza presja,jedyny minus że ma trudne biegi liczę jednak że te 8 ogarnie

Lindbaeck under 9.5 kurs 1.75 Fortuna
Tu idę grubo,trudne biegi ma Antonio i liczę że pogubi trochę punktów,ma też duża przerwę po swoim 1 biegu ...
Ogólnie dziś brak Thoernbloema mimo że jest w awizowanym oraz Milik poobijany bardzo po Secu z którego się wycofał z ostatnich biegów....
Milik under 7.5 kurs Fortuna kurs 1.84
Pod trudne biegi jeszcze ma naprawdę...

R.Lambert albo on albo Kubera...hmm wybieram jednak under Lambert 11.5 kurs 1.84 linia wysoka....a forma przynajmniej w PL bardzo średnia mimo że w Szwecji zawsze fajnie śmigał to liczę że na 11 się zatrzymie😉😉

To 1 kolejka więc naprawdę trochę wróżenie z fusów wiec typy tylko dla zabawy bardziej i radzę uważać bo mogą być niespodzianki😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +613
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
Też pograłem na Vastervik w betclic po 1.45
Dodatkowo for fun za drobne Czugunow przynajmniej 10 punktów | betclic | 6.25. Zbyt wiele nie przemawia za tym typem oprócz fajnego kursu. Ciężkie biegi i przeciętna forma, no ale początek sezonu w Szwecji, znajomość toru, w tamtym sezonie w Szwecji w każdym meczu w okolicach dychy, z Lejonen przed rokiem 9+2, a zdarzały się nawet komplety jak chociażby z Masarną.
Transmisja tego meczu w Eleven Sports 3

edit: Szkoda 8+3, Gleb był w stanie wygrać wyścig przed Woffindenem i Zmarzlikiem, ale zadecydowało 0 w swoim drugim starcie
 
Ostatnia edycja:
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Fajfer - Krakowiak (Fajfer handicap+1,5 pkt @1,70 forbet)

Fajfer 10 - Krakowiak 1 ✅ PROMOCJA

Jak dla mnie typ dnia. Nie ma co ukrywać, Oskar powinien być jednym z liderów Piraterny. W tamtym sezonie świetnie spisywał się w Szwecji. Dziś jego drużyna jest skazywana na pożarcie i być może Oskar pojedzie nawet 6 razy. Krakowiak natomiast wydaje się być najsłabszym seniorem gospodarzy. Jego forma na początku sezonu jest tak słaba, że ma zostać wypożyczony do 1. ligi. Co ciekawe obaj dzisiaj pojadą aż 3 razy przeciwko sobie. Ale poza tym nie widzimy Krakowiaka w biegach nominowanych, więc pewnie pojedzie tylko 4 razy. Rok temu na tym torze w tym starciu Krakowiak zdobył 8 punktów przy 12 oczkach Fajfera. Dla porównania Etoto ma linię -1,5 na Fajfera w tym zestawieniu, a tutaj mamy +1,5 co trzeba wykorzystać!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +713
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Fajfer - Krakowiak (Fajfer handicap+1,5 pkt @1,70 forbet)

Jak dla mnie typ dnia. Nie ma co ukrywać, Oskar powinien być jednym z liderów Piraterny. W tamtym sezonie świetnie spisywał się w Szwecji. Dziś jego drużyna jest skazywana na pożarcie i być może Oskar pojedzie nawet 6 razy. Krakowiak natomiast wydaje się być najsłabszym seniorem gospodarzy. Jego forma na początku sezonu jest tak słaba, że ma zostać wypożyczony do 1. ligi. Co ciekawe obaj dzisiaj pojadą aż 3 razy przeciwko sobie. Ale poza tym nie widzimy Krakowiaka w biegach nominowanych, więc pewnie pojedzie tylko 4 razy. Rok temu na tym torze w tym starciu Krakowiak zdobył 8 punktów przy 12 oczkach Fajfera. Dla porównania Etoto ma linię -1,5 na Fajfera w tym zestawieniu, a tutaj mamy +1,5 co trzeba wykorzystać!
I moment wredny pies czyli
"buk"skorygował hc i kurs!!!
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Też ide w kierunku Vastervik nokaut 👍
Od siebie dodam jeszcze

K.Buczkowski powyżej 8,5 1,75 Fortuna/STS (8pkt)

Krzysiek w 1 lidze lata aż miło. Wiadomo że to troszkę niższy poziom ale mnie przekonuje żeby mu zaufać. Oby podszedł poważnie bez testowania do meczu. Układ biegów:
- Piotr Pawlicki, Fajfer , Tungate
- Przemek Pawlicki, Milik , Tungate
- Thoernblom , Przedpełski, Tungate
- Fajfer, Krakowiak, Milik

Według mnie po tych 4 biegach powinien mieć 8-9 i do tego bieg nominowany.

D. Kubera poniżej 10,5 1,84 Fortuna / STS ( 8pkt )

Kubera ma dzisiaj trudne biegi. Ogólnie rywal bardzo wymagający. Zaczyna chyba najłatwiejszym biegiem i im dalej tym trudniej:
- Ljung, Hansen , Smektala
- Ljung , Woffinden , Czugunow
- Ljung , Thorssel, Limdgren
- Nielsen, Hansen , Woffinden.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
C 9,9K

Carola

Użytkownik
jedyna zmiana w składach jaka udało mi się wychwycic to Daniel Davidson (prawdopodobnie ściągnięty sprzed tv z 10kg nadwagą) za przebywającego w szpitalu po operacji Thornblooma. Czyli Paweł Przedpełski over 6,5 1,7 ruski i klony średnia stawka.

5pkt powinien zrobić Paweł na kewlarach (Grahny plus swoje dwa czyli Selvin i Daniel) . Brakuje 2 pkt na normalnych zawodnikach więc . Odds robiący linie brał pod uwagę zapewne jeszcze obecność Thornblooma - albo tak nisko ocenia Pawła (ruski przeko[piował Szwecję jak zawsze z sts - więc ta druga opcja zapewne)
Wyczaił może ktokolwiek jakieś z/z dziś ?

Wie ktoś może jak na ESS wejść w transmisje , ponieważ same stare mecze tam są oczywiście a niestety na Elevenach chyba dziś nic nie będzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
jedyna zmiana w składach jaka udało mi się wychwycic to Daniel Davidson (prawdopodobnie ściągnięty sprzed tv z 10kg nadwagą) za przebywającego w szpitalu po operacji Thornblooma. Czyli Paweł Przedpełski over 6,5 1,7 ruski i klony średnia stawka.

Wyczaił może ktokolwiek jakieś z/z dziś ?

Wie ktoś może jak na ESS wejść w transmisje , ponieważ same stare mecze tam są oczywiście a niestety na Elevenach chyba dziś nic nie będzie
Masz na Elevenie Vastervik z Lejonen
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Daniel Davidson jednak nie przeszedł testu wagi (skończyła się skala i okazało się , że trzeba by było doczepić przyczepkę do motorka) , więc na 10 min przed startem C.Selvin za niego , który ma 28 x 0 przed rokiem (lub def, lub upadek) vs 14 punktowanych miejsc . Nie chce mi sie wyszukiwac ile z nich po defektach przeciwników. To się nie mogło dobrze skończyć turbo kraksa , nadgarstek urwany i długa przerwa w meczu :((
 
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
J.Lidsey poniżej 8.5 punktów (liczy się pierwszych 5 startów) | betfan | 1.75

Dziś debiut Lidseya przed własną publicznością w Smedernie, desygnowany pod trójką. Myślę, że to za wcześnie żeby Lidsey robił dobre punkty, na tym niezwykle wymagającym torze. Przed rokiem w barwach dzisiejszego rywala zdobył tu zaledwie 2 oczka. Mam wrażenie, że wiele osób nie docenia Patryka Wojdyło, który na tym ultra przyczepnym i dziurawym torze, w zeszłym sezonie robił fajne wyniki, myślę że Lidsey będzie gubił punkty w parze z Patrykiem(awizowany pod 4), a z rywalami z Vastervik, którzy świetnie weszli w sezon będzie mu również niezwykle ciężko wygrywać, wiadomo Woffinden i Lindgren stanowią o sile przyjezdnych, ale druga linia w postaci Smyka, Hansena czy Czugunowa, który niegdyś reprezentował barwy Smederny to wysoki poziom, według mnie tak wysoki, że nie pozwoli Lidseyowi na osiągniecie 9 punktów w meczu. Jeśli chodzi o liczbę startów to 5 jest raczej pewne, bo stosowana jest Z/Z za Kacpra Worynę. Fun Fact, w sezonie 2022 Lidsey w żadnym meczu nie zdobył minimum 9 punktów w Bauhaus-Ligan, czy dziś się to stanie? Wątpię... transmisja meczu w Eleven.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1123
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
A.lebiediew under 7.5 kurs 1.75 Fortuna
Najtrudniejszy układ biegów tylko pod to....w każdym biegu mocno obsadzone biegi....
Szukałem gdzieś linii na Przyjemskiego i Thungate ale nie widzę nigdzie niestety...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1024
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lejonen handicap -14,5 pkt @1,47 betfan ✅ (60:30)

W Gislaved widzę zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Duet Zmarzlik i Kubera raczej nie powinien się dawać pokonać. Do tego solidni Berntzon, Nielsen czy Gusts, a także dużo lepsi zawodnicy pod numerem 6 i 7. Rospiggarna dziś wystąpi w przeciętnym składzie. Liderami pewnie będą Lahti i Lindback, ale to zawodnicy dużo gorsi od liderów Lejonen. Do tego zadebiutuje Przyjemski, który raczej dużych punktów nie przywiezie. To powinien być pogrom i szczerze mówiąc mocno się zdziwię, jeśli goście zdobędą ponad 30 pkt. Na innych bukmacherach linie handicapowe na gospodarzy są wyższe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +851
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
Dziś na szybko przez brak czasu:

#1 Rosppigarna - Dackarna | Dackarna + 4.5 | etoto | 1.60

Rospiigarna ma przewagę na pozycjach 6,7, aczkolwiek brakuje im lidera jakim chociażby był sezon temu Woźniak, w Dackarnie Janowski i Bewley powinni pojechać swoje, dodatkowo liczę na przyzwoity występ Lebiediewa, który rok temu jeździł w Rosppigarnie,

#2 Zawodnik zdobędzie co najmniej 10 pkt (5 biegów): Daniel Bewley | betclic | 1.54
Typ do dubla, zeszły sezon znakomita jazda w Szwecji, 2 średnia biegowa w lidze za Bartkiem Zmarzlikiem, dziś stosunkowo łatwe biegi, więc dyche wykręci

#3 Francis Gusts - Powyzej 4.5 | betclic | 1.75 (pierwsze 5)

Zeszły rok to średnia na poziomie 5 punktów w Szwecji, więc linia wydaje się optymalna, aczkolwiek liczę że jego 13+1 w meczu z Rosppigarną to nie przypadek, myślę, że jest w stanie powalczyć dzisiaj o punkty chociażby z Milikiem czy Przedpełskim.

typy tragedia…
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
K.Huckenbeack under 7.5 kurs 1.65 Fortuna
Gram pod plotki odnośnie delikatnych problemów zdrowotnych Kaia,podobno nie do końca jest w pełni sił i dwa naprawdę ciężkie biegi....kurs do dubla też dobry
Kto lepszy Prz.Pawlicki-Milik 1 kurs 1.94 STS
Milik wczoraj bardzo późno kończył zawody,liczę na trochę zmęczenia podróżą a i sportowo Pawlicki może się obroni,moim zdaniem powinien byc tu lekkim faworytem,mamy bufor w postaci zwrotu gdy obaj zrobią np po 8 pkt...
F.Gusts under 5.5 kurs 1.8 Fortuna
Tu już delikatnie gram ,ma ciężkie 3 biegi ,jeden łatwy,no niewiem jakoś nie wydaje mi się że poszaleje,aczkolwiek to tylko do jakiejś taśmy bo chłopak umiejętności ma,więc odpalić też może,ostatnio też zaliczył mega występ więc ostrożnie...
V.Palovara under 6.5 kurs 1.6 STS
To może byc zdradliwa linia,gość po kontuzji bez formy ale kiedyś musi wystrzelic,jednak te biegi które ma mimo że jest u siebie nie wróżą dużych zdobyczy...więc raczej under
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2556
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom