>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2022

Status
Zamknięty.
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Timo Lahti powyżej 9,5 @1,85 Totalbet zwrot, tor dzisiaj to jakieś nieporozumienie

Wracamy do ligi szwedzkiej. Dzisiejszego wieczoru drużyna Rosspigarny Hallstavik podejmuję na swoim torze Indianernę Kumlę. Pod lupę dzisiaj bierzemy fina Timo Lahtiego i stawiamy że zrobi minimum 10 punktów po dosyć fajnym jak na moje kursie. Zacznijmy od tego że dla Timo to jest kolejny sezon w barwach Rosspigarny. W tym sezonie pojechał 2 mecze u siebie, w których zrobił 9 i 10 punktów. Jednak z mocniejszymi drużynami niż dzisiejsza Indianerna, która przyjedzie dzisiaj dodatkowo bez Bellego. Popatrzmy na biegi Timiego. Zaczyna mecz w parze z Paalovarą, na przeciwko Iversenowi i kogoś z Z/Z, czuję że to może być albo Krakowiak albo Kościuch, gdyż uważam że Chris pojedzie trochę później, 2-3 punkty, w 7 biegu Paavolarą na Kościucha i Krakowiaka, tutaj raczem zmian jeszcze nie będzie. Potencjał ponownie na 2-3 punkty, po cichu liczę na trójkę. Zmiany za Norbiego być jeszcze nie powinno, bo to będzie drugi jego bieg. W trzecim występię w parze Huckenbeck, a rywalami słaby Grahn i Chris Holder. Cięższy bieg niż te poprzednie dwa, ale liczę tutaj na dobry start Fina, ponieważ zarówno Niemiec jak i Australijczyk do najlepszych startowców na świecie nie należą ostatnio. Chris zaczyna według mnie trochę pikować w dół i uważam że zaliczy dzisiaj jakieś wpadki. W 13 biegu znowu z Holderem i Kościuchem, który może być już zmieniony, jednak może brakować Indianom strzał w tym meczu. Kolegą w parze Szwed Nillson. Do tego pewnie pojedzie w 15 biegu, gdzie znowu spotka się z Holderem, czyli panowie powinni spotkać się 3 razy, a może nawet 4. Myślę że spokojnie w 2 biegach może go pokonać, podsumuwając myślę że będzie to taki średni występ Fina, a to z trójką, a to z dwójką, moze wpaść jakaś jedynka. Jednak sądzę że razem te 10 punktów przywiezie.
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
K. Huckenbeck powyżej 8,5 1.75 forbet forbet ZWROT

Kai dziś z numerem 7 ma 3 biegi wg rozpiski w tym 2 dość łatwe. W trzecim starcie jedzie z Holderem. Zakładam że pojedzie dodatkowy bieg z rezerwy lub w nominowanym. Linia jak najbardziej do pokrycia. Kurs spadł już na 1.60.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Mecz przerwany po 7 biegu.. A szkoda bo kupony szły bardzo dobrze..
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
Cyrk, za takie coś to powinien być przyznany walkower i kara finansowa dla gospodarzy. Szkoda h2h z Krakowiakiem bo byłoby na zielono
 
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Czugunow over 6.5 @1.75 forbet 11pkt

Liczę, że Gleb spokojnie zrobi te 7 oczek i przełoży świetna dyspozycję na swoim torze również na wyjazdy. Spójrzcie na biegi, nie są jakieś mega trudne. Uważam że lekko zaniżona linia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +786
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
D. Bewley powyżej 10.5 pkt 1.83 forbet forbet ❌ 7 pkt. to nie był mecz Dana...

Dan rewelacyjnie spisuje się w rozgrywkach ligi szwedzkiej. Wszystkie mecze powyżej 10 punktów. Wraz z Lambertem przodują w drużynie Smederny. Mam nadzieję, że po upadku w Pradze wszystko ok.

Lejonen (-16.5 pkt) - Piraterna 1.80 forbet forbet ✅ 55:35

Dziś Piraterna bez Pawlickiego, który bardzo dobrze jechał w Szwecji. Szczepaniak, Milik i Jamrog coś poszarpią punktów. Dla pozostałej części drużyny nie przewiduje wielu punktów. Po stronie Lejonen Drabik, Kubera, Berntzon, Berge i Miśkowiak. Uważam że 54 punkty dziś spokojnie w zasięgu lwów.

Dodatkowo podbijam typ kolegi wyzej na Czogunowa powyżej 6.5 pkt ✅ 11 pkt

+ dodatkowo bez rozpisywania się, patrząc na skład i potencjał drużyn można spróbować jak to niektórzy piszą FOR FUN:

Dackarna - Vastervik 2 2.20 forbet forbet ✅ 42:48
Masarna - Rospiggarna 2 3.15 forbet forbet ✅ 36:54
Indianerną - Smederna 2 1.50 forbet forbet ✅ 40:50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2025
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Bartosz Smektała poniżej 9.5 @ 1.70 STS 11 punktów. Brakło dwóch biegów Zmarzlika.

Tak spróbujemy dzisiaj z pierwszej oferty. Bartek fajnie śmiga w Szwecji i kręci mecz w mecz dobre wyniki jednak dziś przyjeżdża chyba obok właśnie Vastervik i Smederny najmocniejsza ekipa. x2 w biegu 10 i 13 spotka się ze Zmarzlikiem a wiadomo, że on w Szwecji zawsze lata. Od siebie x2 w parze ma Czugunowa, który ostatnio kręci na tych torach fantastyczne liczby, bardzo duża prędkość na trasie. Zakładam właśnie porażki głównie z tymi zawodnikami. Patrząc jednak dalej to też jest z kim przegrać: w 1 biegu Kubera, w 7 Drabik i Berge. 10 bieg będzie 2, bo oprócz Zmarzlika słaby zestaw. W 13 oprócz Zmarzlika będzie jeszcze Bjerre i Berge. Może być dziś na styk ale czuje, że Czugunow i Zmarzlik pomogą dzisiaj w tym typie.
 
Ostatnia edycja:
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Ciężki mecz jeśli chodzi o typowanie punktów, bo obsada bardzo mocna. Moją uwagę zwróciły jednak overy 9.5 na Czugunowa i Drabika. Analizowałem ich biegi i długo zastanawiałem się w kierunku, którego z nich pójść. Ostatecznie padło na Gleba.
Przede wszystkim Drabik nie jeździł dawno na torze w Vastervik. Gleb był tu przed rokiem, był tu i w tym sezonie już dwa razy czego efektem 15pkt i 11+2pkt. Ostatnio Czugunow jest w niezłej formie i szczególnie w Szwecji jest piekielnie szybki.
Co do biegów to w Vastervik na początku chodziło pole przy krawężniku, a tak rozpoczyna Gleb. Liczę, że i tym razem krawężnik na początku da trójki. W kolejnym biegu spotka się właśnie z Drabikiem, jednak Łęgownik czy Karlsson to nie jest ta półka więc 2pkt powinny wpaść, a jak wystrzeli przed Drabika to i 3. Na start ma więc okazję złapać trochę punktów i spasować się z torem. Dlatego z tej dwójki wybrałem jednak Gleba +9,5pkt. Lepszy układ biegowy plus znajomość toru skłoniły mnie do wybrania właśnie tego typu. Dotatkowo myślę, że w tak ważnym meczu każdy podejdzie na maksa i nie będzie zbyt wiele odpuszczania czy testowania sprzętu

Gleb Czugunow +9,5pkt 1.94 STS
 

Załączniki

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Bartosz Smektała poniżej 9.5 @ 1.70 STS

Tak spróbujemy dzisiaj z pierwszej oferty. Bartek fajnie śmiga w Szwecji i kręci mecz w mecz dobre wyniki jednak dziś przyjeżdża chyba obok właśnie Vastervik i Smederny najmocniejsza ekipa. x2 w biegu 10 i 13 spotka się ze Zmarzlikiem a wiadomo, że on w Szwecji zawsze lata. Od siebie x2 w parze ma Czugunowa, który ostatnio kręci na tych torach fantastyczne liczby, bardzo duża prędkość na trasie. Zakładam właśnie porażki głównie z tymi zawodnikami. Patrząc jednak dalej to też jest z kim przegrać: w 1 biegu Kubera, w 7 Drabik i Berge. 10 bieg będzie 2, bo oprócz Zmarzlika słaby zestaw. W 13 oprócz Zmarzlika będzie jeszcze Bjerre i Berge. Może być dziś na styk ale czuje, że Czugunow i Zmarzlik pomogą dzisiaj w tym typie.
zmarzlika dzis nie ma więc raczej zrobi ok 10 ,słaby typ
Post automatycznie złączony:

po drugie ,po cholere miałby zmarzlik dzis jechac do szwecji na byle jaki mecz jak jutro ma ekstraligę i w sobotę gp
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
W awizowanym jest, ale będzie ZZ.
W forbet juz znikly linie na Bartka, za to linie na Kubere czy Drabika poszly na 12.5 co jest jednoznaczne że Lejonen pojedzie z ZZ.
Na socialach Bartek mówi, że przed nim jutro mecz w Gorzowie, a potem SGP. Nie wspomina nic o dzisiejszym spotkaniu
 
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Dawno nic nie wrzucałem, ale widząc dzisiejszą okazję postanowiłem coś wrzucić.
Dzisiaj drużyna Lejonen Gislaved pojedzie bez lidera Bartosza Zmarzlika. Będzie za niego stosowane zastępstwo zawodnika.

Sam Bartek w swoim kalendarzu, który udostępnił na swoim instagramie nie ma wpisanego meczu w lidze szwedzkiej. Poza tym jutro mecz ligowy a w sobotę już kolejna runda Grand Prix.

Drużyna z Vastervik jest bardzo wyrównanym i mocnym zespołem szczególnie na własnym torze. Bez żadnej porażki w tym sezonie.

stawiam na typ z fortuny Vastervik -6,5 kurs 2.01
Polecam
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dawno nic nie wrzucałem, ale widząc dzisiejszą okazję postanowiłem coś wrzucić.
Dzisiaj drużyna Lejonen Gislaved pojedzie bez lidera Bartosza Zmarzlika. Będzie za niego stosowane zastępstwo zawodnika.

Sam Bartek w swoim kalendarzu, który udostępnił na swoim instagramie nie ma wpisanego meczu w lidze szwedzkiej. Poza tym jutro mecz ligowy a w sobotę już kolejna runda Grand Prix.

Drużyna z Vastervik jest bardzo wyrównanym i mocnym zespołem szczególnie na własnym torze. Bez żadnej porażki w tym sezonie.

stawiam na typ z fortuny Vastervik -6,5 kurs 2.01
Polecam
ten typ to sobie możesz wsadzić wiesz gdzie.... Kilka godzin temu wiadomo ze bartas nie jedzie i samo z siebie dla kumatych handy w stronę gosp .A ten wyjechał 18.40 z typem hehehe żenujące gościu bardzo żenujące .dostał na tacy info i dał typ bo dawno nie dawał .skąd sie tacy biorą hehe
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
ten typ to sobie możesz wsadzić wiesz gdzie.... Kilka godzin temu wiadomo ze bartas nie jedzie i samo z siebie dla kumatych handy w stronę gosp .A ten wyjechał 18.40 z typem hehehe żenujące gościu bardzo żenujące .dostał na tacy info i dał typ bo dawno nie dawał .skąd sie tacy biorą hehe
Bravo Maras ,gość się ośmieszył ( dawno typu nie dawał hahahaahahaa )
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
zmarzlika dzis nie ma więc raczej zrobi ok 10 ,słaby typ
Post automatycznie złączony:

po drugie ,po cholere miałby zmarzlik dzis jechac do szwecji na byle jaki mecz jak jutro ma ekstraligę i w sobotę gp
Fakt, bez Zmarzlika był to słaby typ. Ciężko jednak wiedzieć, że on nie jedzie skoro nie ma wcześniej żadnego info o RR na social mediach obu drużyn. Szwecja to dalej dzika liga jak co roku, nic się nie zmieniło. Zawodnik jedzie sobie kiedy chce, ot tak nie ma i nie musi wystawiać L4, tylko nie ma go na meczu wyjebka i jest ZZ.

A po co miałby jechać? Nie wiem może dlatego, że ma podpisany kontrakt ale nie wiem jak ma podpisany i na ile meczów więc nie będę się wymądrzał. Nie byłoby dla niego problemem dzisiaj lutnąć 13 punktów, jutro mecz ze słabym Ostrowem, nie trzeba się wysilać. Pewnie głównie chodzi o to, że nie chciał jechać 3 zawodów pod rząd, a w sobotę GP gdzie jest duża napinka, bo ostatnie dwa GP dał dupy i w sobotę nie ma miejsca na wpadkę w postaci braku finału.

Za typ na Smektałe przepraszam, miało być inaczej z tym Bartkiem. Trzeba grać tą Szwecję za mniejszą stawkę albo czekać sobie do 17-18 na pełne oficjalne składy nawet kosztem zbitych kursów.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Lvbet to złodzieje dałem over 5.5 berge a oni mi zaliczyli jako przegrany zakład mimo, ze zdobył 6 pkt ale za niego jechali taktyczna. Kpiny
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Kai Huckenbeck powyżej 7.5 @ 1.80 Huckenbeck robi 2. Henderson robi 0,0 i Henderson jedzie za Kaia na taktyczną. O co w tej lidze chodzi?
Max Fricke poniżej 8.5 @ 2.01 nic Kubera, fatalny Drabik. Tylko Zmarzlik mu zabierał.
w dublu 3.61 STS

Kai do tej pory zawodzi w Szwecji, dlatego ma numer „juniora''. Ostatnie mecze już lepsze, dzisiaj te biegi łatwe ale regulaminowo ma trzy i trzeba będzie patrzeć gdzie i za kogo dostanie dodatkowe biegi, bo pojechać 4-5 razy powinien. Zaczyna w biegu 2 z Hendersonem na Trofimowa i Ludviga Lindgrena, powinny być 3 punkty. 5 bieg kolejny łatwy co prawda jest Palovaara i Rasmus ale Kai ma pole A, minimum 2 punkty wlecą. W 10 z Nilssonem na Janowskiego i Lindgrena. Punkt pewny a dwa jak najbardziej w zasięgu. Po tych tylko trzech biegach może mieć spokojnie okolice 7 czy nawet 8 punktów. Kai fajny występ w sobotę w GP, wczoraj eliminacje do GP także świetny turniej. Myślę, że linia lekko za niska i dzisiaj Niemiec zrobi okolice nawet 10 punktów.

Dzisiaj wyjazd Indianerny do bardzo mocnego Lejonen już ze Zmarzlikiem w składzie. W parze ma x2 mocnego Holdera, tak samo x2 pojedzie na Zmarzlika i x3 na Maksyma Drabika. W biegu 3 jeszcze Thoernblom, który nieźle pokazał się w czwartek w Vastervik, a Fricke pod płotem. W 7 pole A ale oprócz Holdera jest Kubera i Drabik. W 12 z Iversenem na Zmarzlika i Drabika. Bieg 5 wydaje się bardzo łatwy bo za przeciwników Łęgowik i Drabik ale licze, że Maksym zabierze mu tu zwycięstwo. Rozkład biegów ma ciężki oprócz tego 5, myślę, że nie zabierze dużo Drabikowi, przegra nie tylko ze Zmarzlikiem i Holderem ale potraci i z Kuberą czy Iversenem. Tydzień temu u siebie w meczu ze Smederną Max zdobył 7+2 w 6, jego forma w Szwecji jest daleka od ideału a dzisiaj biegi są ciężkie. Dzisiaj 4 zawody w ciągu 4 dni więc zmęczenie też już może dawać się we znaki.

Max Fricke poniżej 9.5 @ 1.85 Totalbet magiczne 11 i w 14 biegu akurat 0...
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Rzadko bawię się w Szwecję są typy i kursy które mnie zainteresowały mianowicie...
T.Lahti under 9.5 kurs 1.94 Fortuna
2 łatwe biegi potem 2 ciężkie,może byc trochę rozkojarzony wypadku samochodowym
Rospigarna-Dackarna(+2.5) 2 kurs 1.7 Fortuna
Składy mega wyrównane nawet pod gości bym się skłaniał...ale jeśli jest handi to tym bardziej biorę...
Masarna +18.5 kurs 1.7 Fortuna
Zdecydowany faworyt to gospodarze ale ja liczę że.goscie obronią handi
Typ bardziej na czuja i ogólne przekonanie że gościa trochę przycisna
Kubera under 9.5 kurs 2.01 Fortuna
Typ bardzo ryzykowny ale po takim kursie warto...dwa biegi trudne na początek ale potem dwa łatwe i zdecyduje pewnie nominowany, typ też pod ostatni upadek Dominika
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1823
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dzisiaj w masarnie Z/Z za Tungate
Post automatycznie złączony:

Kai Huckenbeck powyżej 7.5 @ 1.80
Max Fricke poniżej 8.5 @ 2.01
w dublu 3.61 STS

Kai do tej pory zawodzi w Szwecji, dlatego ma numer „juniora''. Ostatnie mecze już lepsze, dzisiaj te biegi łatwe ale regulaminowo ma trzy i trzeba będzie patrzeć gdzie i za kogo dostanie dodatkowe biegi, bo pojechać 4-5 razy powinien. Zaczyna w biegu 2 z Hendersonem na Trofimowa i Ludviga Lindgrena, powinny być 3 punkty. 5 bieg kolejny łatwy co prawda jest Palovaara i Rasmus ale Kai ma pole A, minimum 2 punkty wlecą. W 10 z Nilssonem na Janowskiego i Lindgrena. Punkt pewny a dwa jak najbardziej w zasięgu. Po tych tylko trzech biegach może mieć spokojnie okolice 7 czy nawet 8 punktów. Kai fajny występ w sobotę w GP, wczoraj eliminacje do GP także świetny turniej. Myślę, że linia lekko za niska i dzisiaj Niemiec zrobi okolice nawet 10 punktów.

Dzisiaj wyjazd Indianerny do bardzo mocnego Lejonen już ze Zmarzlikiem w składzie. W parze ma x2 mocnego Holdera, tak samo x2 pojedzie na Zmarzlika i x3 na Maksyma Drabika. W biegu 3 jeszcze Thoernblom, który nieźle pokazał się w czwartek w Vastervik, a Fricke pod płotem. W 7 pole A ale oprócz Holdera jest Kubera i Drabik. W 12 z Iversenem na Zmarzlika i Drabika. Bieg 5 wydaje się bardzo łatwy bo za przeciwników Łęgowik i Drabik ale licze, że Maksym zabierze mu tu zwycięstwo. Rozkład biegów ma ciężki oprócz tego 5, myślę, że nie zabierze dużo Drabikowi, przegra nie tylko ze Zmarzlikiem i Holderem ale potraci i z Kuberą czy Iversenem. Tydzień temu u siebie w meczu ze Smederną Max zdobył 7+2 w 6, jego forma w Szwecji jest daleka od ideału a dzisiaj biegi są ciężkie. Dzisiaj 4 zawody w ciągu 4 dni więc zmęczenie też już może dawać się we znaki.

Max Fricke poniżej 9.5 @ 1.85 Totalbet
W forbecie over 7,5 na Kaia już tylko 1,5,ale można do tego dołożyć over 5,5 Kasprzaka po kursie 1,83.O Niemcu już kolega wszystko napisał, ma bardzo dobry numer i powinien zakręcić się dziś koło 10 pkt, a co do Krzysia to nie robi on super wyników w Szwecji, ale dziś ma również dobry numer i do pokrycia overka wystarczy żeby w swoich biegach był przed juniorami i Łęgownikiem, a w 13 startuje z pola A i może być przed Berntzonem
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom