>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2022

Status
Zamknięty.
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Ja dałem w STS Lambert +9.5 + Pawlicki +9.5 oba po 1.57. Pawlickiego złapałem jeszcze po 1.57 ale tak jak chłopy wyżej piszą, spadło masakrycznie dosłownie w jednej chwili do 1.50 a później zmienili linie na 10.5. Lambert dalej jest taki sam kurs co bym polecał do gry i do jakiegoś dubla.

Daniel Bewley poniżej 10.5 @ 1.75 Totalbet fuck, idealnie 11 punktów. Lambert nie urwał tyle ile myślałem.

Trochę duża ta linia i spory rozstrzał, bo inni mają 9.5 a Fortuna 8.5 co mozna myśleć dać + bo około 9-10 bym mu dawał. W czwartek z Rosspigarną Dan pojechał świetny mecz, dzisiaj rewanż w Hallstavik i liczę, że będzie dużo slabiej tym bardziej, że ponownie x3 z Lambertem ale tym razem odpada mu jeden łatwy bieg. x2 ma Huckenbecka który dwa mecze pojechał słabo, x2 Miedzińskiego, który zazwyczaj w Szwecji jechał dobrze i po razie: najmocniejszy Lebiediew, słaby Lahti, który może wreszcie się ogarnie w Szwecji tak jak i Nilsson. Miedziński zmienia w składzie tragicznego Woelberta. O ile zwycięstwo Smederna powinna dziś odnieść tak na pewno nie przyjdzie im tak łatwo jak w czwartek a Bewley zakładam, że potraci głównie z Lambertem, który od lat jeździ w Szwecji i zna te tory dużo bardziej niż jego młodszy rodak.

Vaclav Milik poniżej 7.5 @ 1.80 Totalbet 3 punkty.

Pierwszy mecz Milika we wtorek w Motali to jakiś koszmar, bo były tylko 3 punkty w tym wykluczenie za 2 minuty i ogólnie walka z bardzo trudnym przyczepnym torem na których Czech nie radzi sobie zbyt dobrze. Dzisiaj w parze z doświadczonym Jonassonem, w 12 bieg z Jamrogiem. Vastervik na swoim torze jest bardzo silne więc rywale dziś bardzo mocni: x2 Lindgren, x2 Lidsey, są Smektała, Czugunow czy Przedpełski i Ljung. Rok temu Vastervik dotarło do półfinału ligi a Smektała, Przedpełski i Lidsey na tym torze kręcili bardzo dobre wyniki, Lindgren był pewniakiem na dwucyfrówkę w każdym meczu. Bardzo trudne zadanie dziś przed Czechem i choć myślę, że drugi raz tak słabo nie pojedzie to więcej jak 7 punktów nie zrobi.

Wiktor Lampart poniżej 6.5 @ 1.65 Fortuna / LVBET 1.80 2 punkty.

Wiktor jak dobrze pamiętam chyba nigdy w Szwecji nie jeździł? Przynajmniej nie pamiętam. Dzisiaj w miejsce Oskara Fajfera i arcy trudny wyjazd do Vastervik. Zespół gospodarzy opisany wyżej. x2 w parze Jamróg, bardzo trudny 13 bieg z Pawlickim na Smektałe i Przedpełskiego. Wiktor tutaj bez taryfy ulgowej w postaci numeru 6-7 tylko wystawiony z seniorami i wszystkie ciężkie biegi. Zawsze jego atutem są starty a wadą utrata pozycji na trasie tak dzisiaj myślę, że nie będzie tak świetnie spasowany jak do polskich torów i nie będzie tak „kopać'' ze startu.

Bez większej analizy już można dać Janowski poniżej 11.5 1.65 w Totalbet 15 punktów. Magic dzisiaj niełapalny, u siebie będzie latał. Spora ta linia na Maćka, który ma pewne problemy i na starcie i na trasie bez większej prędkości. Ciężki 13 bieg z Kurtzem na Holdera i Fricke, wcześniej po razie też Fricke i Holder. Można potracić szczególnie patrząc na nierówną formę Magica w Szwecji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +515
siwy_wts 1,1K

siwy_wts

Użytkownik
Musiałbyś powiedzieć, za ile zagrałeś, bo limity w STS są śmieszne. Wystarczy, że pograłeś za 500, ktoś inny dorzucił 500 i już możesz mieć taki spadek, wcale nikt forum nie musi czytać (aczkolwiek tego nie wykluczam).
Odp do całej dyskusji.
Siemka. Ogólnie to tu często zaglądam a niewiele pisze, ale też chciałbym się podzielić refleksja ze w obecnych czasach np. W sts w piątki trzeba grać kupony już około 6.30 /7 kiedy tylko pojawią się kursy. Momentalnie zaraz pojawiają się korekty. Tak jak tu było pisane na forum w tym roku jednak linie są bardzo dobrze określane. Na pewno dużo lepiej niż w zeszłym, a w dodatku wg mnie zaraz po wystawieniu robia szybciutko korekty choć zdarzają się kwiatki jak np. Ten dzis w etoto i to dość późno. Szukałem dobrego handi a tu ktoś zupełnie nie ogarną. 😀
Powodzenia
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +312
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Jonas Seifert-Salk poniżej 8.5 1.70 STS 9 punktów. Fatalne starty ale szybki po dużej.

Pierwszy mecz w tym sezonie w Szwecji Jonasa. Linia całkiem duża, ponieważ regulaminowo jedzie tylko 3 biegi. Oczywiście, może wskoczy za kogoś z trójki: THJ/Lampart/Milik przy ich słabszej dyspozycji i dostanie zapewne przynajmniej jeden dodatkowy bieg ale i on w pierwszych trzech musi coś pojechać. A biegi aż takie łatwe nie są.
2 bieg: Gusts, Broberg, Hellstroem-Bengs, Seifert
5: Seifert, Gała, Jamróg, Hellstroem-Bengs
10: Hellstroem-Bengs, Seifert, Tungate, Lampart.

Bardzo dużo zależeć będzie od Hellstroema z którym spotka się trzykrotnie. Młody Szwed pojechał slaby pierwszy mecz sezonu ale już w kwalifikacjach IMŚJ w sobotę jechał fajnie. Na Brobergu raczej pewny punkt, Jamróg w Szwecji chodzi fajnie więc w 5 go raczej nie przywiezie, Gusts może go przywieźć jak i startowiec Gała. Seifert w Poznaniu kręci fajnie wyniki ale ma też wpadki, tak samo w Danii gdzie jedzie w kratkę i nie zachwyca jak wczoraj w przerwanym meczu 3,0,1. Jeśli zacznie słabiej i zrobi jakieś 1,2,1 to może dostać tylko jeden dodatkowy bieg albo w ogóle, a nie dwa. Linia 8.5 jak na tylko 3 pewne starty to dla mnie za dużo.
 
Ostatnia edycja:
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jonas Seifert-Salk poniżej 8.5 1.70 STS

Pierwszy mecz w tym sezonie w Szwecji Jonasa. Linia całkiem duża, ponieważ regulaminowo jedzie tylko 3 biegi. Oczywiście, może wskoczy za kogoś z trójki: THJ/Lampart/Milik przy ich słabszej dyspozycji i dostanie zapewne przynajmniej jeden dodatkowy bieg ale i on w pierwszych trzech musi coś pojechać. A biegi aż takie łatwe nie są.
2 bieg: Gusts, Broberg, Hellstroem-Bengs, Seifert
5: Seifert, Gała, Jamróg, Hellstroem-Bengs
10: Hellstroem-Bengs, Seifert, Tungate, Lampart.

Bardzo dużo zależeć będzie od Hellstroema z którym spotka się trzykrotnie. Młody Szwed pojechał slaby pierwszy mecz sezonu ale już w kwalifikacjach IMŚJ w sobotę jechał fajnie. Na Brobergu raczej pewny punkt, Jamróg w Szwecji chodzi fajnie więc w 5 go raczej nie przywiezie, Gusts może go przywieźć jak i startowiec Gała. Seifert w Poznaniu kręci fajnie wyniki ale ma też wpadki, tak samo w Danii gdzie jedzie w kratkę i nie zachwyca jak wczoraj w przerwanym meczu 3,0,1. Jeśli zacznie słabiej i zrobi jakieś 1,2,1 to może dostać tylko jeden dodatkowy bieg albo w ogóle, a nie dwa. Linia 8.5 jak na tylko 3 pewne starty to dla mnie za dużo.
Gdzie dokładnie zobacze rozpiskę poszczególnych biegów? Bo widzę pewien dobry typ, ale musze zobaczyć na kogo ten żużlowiec trafi w danych biegach.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Gdzie dokładnie zobacze rozpiskę poszczególnych biegów? Bo widzę pewien dobry typ, ale musze zobaczyć na kogo ten żużlowiec trafi w danych biegach.
Ale mają źle ustawione pola, Jamróg w pierwszym biegu ma pola A a nie B. I tak należy zamienić każdy bieg A/B i C/D. Tutaj pojawi się dopiero chwile przed meczem, link do relacji live: https://ta.svemo.se/Public/Pages/Co...ize=10&IsArrangeable=true&CompetitionId=13489 . Nie byłoby problemu jakby pseudo redaktorom z SF chociaż raz chciało się wstawić składy wcześniej a nie o 18:30.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Widzi ktoś gdzieś linie na Lindbecka? Z łatwych zawodników tylko raz jedzie z Brobergiem, a tak to na innych zawodnikach raczej zbytnio dużo punktów nie złapie. Piotrek i Tungatem dziś z łatwymi numerami startowymi(5 i 13),lecz dziś w miarę dobrzy juniorzy jadą i mogą zabrać punkty seniorom
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Vaclav Milik poniżej 8.5 @ 1.60 ForBet / Etoto 10 punktów. A było dać -7 Lamparta.

Kurs nie powala ale linia owszem, bardzo duża. Pierwsze dwa mecze Milika w Szwecji i x2 3 punkty. Zastanawiam się jak dzisiaj ma zdobyć 9? W parze ma x3 doświadczonego Jonassona, który na tym torze śmigał niegdyś aż miło na pewno zna jeszcze niektóre ścieżki i całą geometrie lepiej niż Czech. W biegu 12 z drugą strzelbą Piratów - Jamrogiem. Przeciwnicy x2 bardzo mocny w Szwecji Buczkowski i Gała, po razie Tungate, Lindbaeck i Przemo. W 8 z Tungatem będzie też Gusts. Jak dla mnie to będzie miał tutaj jakieś 2,1,1,2 i bieg nominowany może pójść z kimś z dwójki liderów: Jamróg lub Piotr i będzie max 2. Ogólnie pierwszy mecz Wacek jechał bardzo słabo, nie radził sobie z tym dobrze na trudnym torze w Motali, dzisiaj to raczej bym mu dawał okolice 6-7 punktów.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Gdzie dokładnie zobacze rozpiskę poszczególnych biegów? Bo widzę pewien dobry typ, ale musze zobaczyć na kogo ten żużlowiec trafi w danych biegach.
Na fejsbuku wpisz speedway programs i Ci wyskoczy strona, na której dodawane są rozpiski biegowe bardzo wcześnie.

Buczkowski powyżej 10,5 pkt @1,75 - etoto

Buczek dobrze się czuje w tym sezonie. W 1. lidze powyżej 2 pkt na bieg. Poprzedni mecz w Szwecji zakończył z 16 w 6 biegach.

Spodziewam się raczej bliskiego meczu, więc nie jestem pewien czy będzie jechał z RT, ale zawsze się tym zabezpieczam i gram tam gdzie liczą się wszystkie biegi. A Krzysztof ma dzisiaj dosyć łatwe. Rywale to Ci których na co dzień może objeżdżać w 1. lidze - 3x Lindbaeck, 2x Milik, 2x Jamrog, 1x Pawlicki, 1x Jonasson, 1x Gala, 1x Broberg.

Jakby się uprzeć to przed nominowanymi nie powinien przywozić nic innego niż 3 i 2. Nie spodziewam się tak fantastycznego wyniku jak w poprzednim meczu, ale też nie zdziwi mnie jak over pokryje jeszcze przed biegami nominowanymi. Chyba, że trafi się jakiś fatalny występ dzisiaj, ale pogoda fajna, rozpiska fajna. Nic tylko trzaskać punkty :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +725
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wiktor Lampart poniżej 7.0 - @1.75 Etoto 4pkt

Ostatni mecz Wiktora w Szwecji bardzo słaby, zaledwie 2 pkt, dziś przeciwnicy mocni z którymi według mnie Wiktor sobie radził nie będzie. 1x Buczkowski, 2x Tungate, 2x Jamróg, 1x P.Pawlicki, 2x Prz.Pawlicki więc ma z kim tracić punkty, a może równiez przegrywać z z młodym szwedem Helstromem czy też Duńczykiem Seifert-Salk.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
Piraterna - Masarna Masarna 2.80 STS ❌

Tak naprawdę było blisko Tungate i Gała położyli mecz.

Piraterna wygrała pierwszy domowy mecz z Dackarna tylko dwoma punktami 46:44, gdzie liderem oprócz Piotra Pawlickiego był Oskar Fajfer który zdobył 14 punktów. Dziś bez Oskara i nie oszukujmy się Jonasson go nie zastapi. Na wyjezdzie Piraterna tylko 35 punktów przeciwko Vastervik. Masarna powalczyła ostatnio z Indianerną i niewiele zabrakło do zwycięstwa. Widzę value w kursie i moim zdanie mecz będzie bardzo wyrownany. Na przeczucie gram Masarnę. Buczkowski, Tungate +10 pkt i liczę na przebudzenie Przemka oraz dobry dorobek punktowy Gustsa i PHB.
 
Ostatnia edycja:
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Przedpełski (vastervik) over 8.5 2 1.70 (sts) - ten mecz będzie w tv na Eleven Sport

Kurs z 1.88 spadł mi na 1.70

Przedpełski jedzie na:
Fricke, Walqvist Grahn - 4 bieg
Krakowiak, Walqvist, Holder - 8 bieg
Bellego, Grahn, Ljung - 11 bieg
Fricke, Lindgren, Bellego - 13 bieg

Przedpełski ma trzy pierwsze łatwe starty, gdzie spokojnie powinien już pojechać pod 7-8 punktów. W końcówce meczu wystarczy jak 1-2 oczka dorzuci i typ powinien wejść

Timo Lahti (rospigarna) over 8.5 2.01

Lahti ostatnio w Szwecki i w Polsce notował dwucyfrowe wyniki, także forma jest. Dodatkowo dziś w Rospigarnie nie jedzie Woźniak (będzie ZZ) to Lahti 5 biegów zaliczy przed nominowanymi biegami.


Lahti pojedzie na:
Jamróg, Lampart, Palovaara - 1 bieg
Palovaara, Jonasson - Saifert Salk - 6 bieg
Pi.Pawlicki, Palovaara, Broberg - 9 bieg
Jamróg,Jonasson, ZZ - 12 bieg

Tylko raz jedzie na Pi.Pawlickiego. Do tego ma dość fajnych rywali i szansa na więcej niż 8 punktów jednego z liderów Rospiggarny jest dość duża.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +220
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Ostatnio fajnie szło na Piotrku Pawlickim, ale dziś w sts linia 11,5 po kursie 1,57. Rywale słabi, ale nigdy nie gram sporych linii po tak marnych kursach. Polecam natomiast dwa fajne typy:

Lahti powyżej 8.5 pkt 2.01

W pierwszym starcie rywale spokojnie do objechania. Jeśli Jamróg czy Lampart nie będą mieli atomowego startu to min. 2 pkt to obowiązek. Palovaara ma dobry początek sezonu, ale to trochę inny kaliber. Drugi start to moim zdaniem powinna być trójka dla Lahtiego. W kolejnym Piotrek Pawlicki faworytem, ale później 2pkt powinny należeć do Timo. W czwartym Woźniak wracający po kontuzji i Jamróg, jednak Lahti ma dobre pole A. Jak dobrze pójdzie to spokojnie te 8-9pkt jest w stanie przywieźć w 4 biegach, a mamy jeszcze nominowany.

1: Jamróg, Lampart, Palovaara
6: Palovaara, Jonasson, Selfert-Salk
9: Pawlicki, Palovaara, Broberg
12. Jamróg, Woźniak, Jonasson

Przedpełski powyżej 8,5 pkt 1.70

Paweł zaliczył dobry występ na GP Warszawy. Teraz czas na Szwecję. W pierwszym starcie powalczy o zwycięstwo z Frickiem, dla którego będzie to czwarty (a raczej trzeci) start w ciągu ostatnich dni. Po GP Warszawy, udał się do Krosna, gdzie mecz się ostatecznie nie odbył, wczoraj ścigał się w Anglii, a dziś zobaczymy go w Szwecji, więc trochę podróży było. Pozostali rywale w tym biegu raczej daleko za plecami więc 2/3 pkt dla Pawła. W drugim starcie faworytem będzie Holder, ale i z nim Paweł może powalczyć tym bardziej, że wystartują z pól C/D. Na Krakowiaka bym nie liczył bo mówiąc wprost formą nie zachwyca (ostatni mecz 10 dni temu więc też nie jest objeżdzony). Tutaj przynajmniej 2pkt dla Przedpełskiego. Bieg 10 to przede wszystkim David Bellego więc również liczę na 2/3. Najtrudniej mamy w biegu 13. Jednak jeśli nie będzie jakiś wielkich zaskoczeń to Przepełski te 9pkt może zrobić do nominowanych.

4: Wahlqvist, Grahn, Fricke
7: Krakowiak, Wahlqvist, Ch. Holder
10: Ljung, Grahn, Bellego
13: Bellego, Fricke, Lindgren


Oczywiście są to tylko założenia, zawsze słabszy rywal może odpalić, ale patrząc na kursy i układ biegów oraz formę to są to dla mnie najpewniejsze typy na dziś

P.S. Zanim napisałem analizę to widzę, że kolega mnie uprzedził :)
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +140
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Ja w sumie proponuje dubel @ 2.51 w STS:
Piotr Pawlicki powyżej 11.5 @ 1.57 14 punktów.
Fredrik Lindgren poniżej 11.5 @ 1.60 11 punktów. Defekt na starcie ratuje, bardzo szybki Lindgren. W następnych meczach mimo dużej linii nie ma co dawać na niego minusa na pewno.

Dwie duże linie ale Piotr u siebie lata, rywale dziś bardzo przeciętni bo Rosspigarna jedzie na razie fatalnie. Od siebie Piotr x2 Broberg, raz Seifert i raz Lampart(Milik?) no nie ma z kim potracić. Za rywali Nilsson, Palovaara czy Lahti bez podjazdu. x2 mocny Lebiediew ale wydaje mi się, że Piter u siebie ma takie starty, że będzie od razu uciekał po pewne trójki. Linie można pokryć już po 4 biegach ale może się przytrafić jakieś 2 czy 2* i w 14-15 dołoży.

Freddie rozpoczął tydzień temu sezon w Szwecji mocno bo 12+2 ale rywale oprócz Piotra Pawlickiego byli słabi. Dzisiaj wyjazd i mocny zestaw u Indian z Kumli. 3 bieg na Holdera, w 7 Bellego i Iversen, w 11 Fricke, 13 bieg z Przedpełskim na Fricke i Bellego to spokojnie może wlecieć 0-1. Wcześniej x2 z Czugunowem i raz z Lidseyem. Dość ciężki dzisiaj wyjazd i myślę, że tęczowy na wyjeździe tak nie poszaleje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +683
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
W czwartym Woźniak wracający po kontuzji i Jamróg, jednak Lahti ma dobre pole A

P.S. Zanim napisałem analizę to widzę, że kolega mnie uprzedził :)
Woźniak dziś nie jedzie, bo jest na rehabilitacji w Bydzi i jest na 100 % ZZ-tka. Także Lahti, Lebiediew i Nilsson zaliczą dziś 6, a może nawet 7 biegów!

Jak gdzieś jest linia wystawiona tych zawodików gdzie liczą wszystkie starty to warto grać overa. Jak ktoś zobaczy taką opcje, możecie podać nazwę buka, który to zdarzenie wystawi.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Krzysztof Buczkowski poniżej 11.5 @ 1.90 Betclic 9 punktów.

Kurde no duża ta linia na Buczka. Rozumiem, że forma w Szwecji w dwóch meczach świetna, w Falubazie także na wysokim poziomie ale myślę, że aż 12 nie zdobędzie. x2 w parze z Tungatem gdzie w 1 biegu jest jeszcze Kurtz a Krzysiu na polu C, w 7 są bardzo solidni i równi w Szwecji Rasmus i Thorssell. Ma dwa biegi na Janowskiego w 10 i 13, jeszcze Thorssell i Lindbaeck na dokładke. Taka i linia taki kurs to trzeba próbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Woźniak dziś nie jedzie, bo jest na rehabilitacji w Bydzi i jest na 100 % ZZ-tka. Także Lahti, Lebiediew i Nilsson zaliczą dziś 6, a może nawet 7 biegów!

Jak gdzieś jest linia wystawiona tych zawodików gdzie liczą wszystkie starty to warto grać overa. Jak ktoś zobaczy taką opcje, możecie podać nazwę buka, który to zdarzenie wystawi.
Fakt.

Niebawem powinna być oferta na Forbecie, czy eWinerze
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Przez chwilę linia na forbecie na Timo Lahti wynosiła 6.5 jednak szybko zniknęła. Ja jednak polecam do gry parę.
Jamrog + Lampart vs Lahti + Palovara - 2 @2.16 (Było 2.50)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
woźniak dziś normalnie jedzie .Co za kretyni wypisują te plotki ????? brak słów..... Ręce opadają jak się czyta ten dział .
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom