>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Portugalska

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
Vitoria Setubal - Belenenses Lizbona
Typ:
Vitoria Setubal ⛔
Kurs: 2,15

Vitoria w tym sezonie &quot;zgubiła&quot; kilka punktów nie wskutek złej gry, ale z powodu zwykłego pecha. To rzutuje nieco na ich pozycję w tabeli - w mojej ocenie są w zdecydowanie lepszej formie (w przekroju tych 11 dotychczasowych kolejek) aniżeli Guimaraes, Sporting i Benfica i to im należy się miejsce tuż za Porto.
Gracze Setubal liczyli więc na zdobycz w ostatnim meczu właśnie ze Smokami na Dragao. Zobaczyliśmy jednak jak wiele dzieli FC Porto od pozostałych ekip SuperLigi. Vitoria nie stwarzała sytuacji, ofensywa kulała, ale to zdecydowanie skutek defensywnej taktyki na mecz z mistrzem. Setubal dobrze grało w obronie, byli uważni, popełnili dwa błędy, przegrali mecz, ale sądzę, że gdyby rywalem była jakakolwiek inna drużyna, nie FC Porto to gracze Vitorii cieszyliby się ze zwycięstwa.
Ich gra może się podobać, dlatego typuję zwycięstwo w starciu z cieniującym Belenenses. Tym bardziej, że mecz odbędzie się na
da Bonfim, gdzie gospodarze grają kapitalnie (4-1-0).
Goście z Lizbony źle zaczęli sezon. Po kilku kolejkach wygrali jednak na wyjeździe 4:2 z Boavistą - wielu sądziło, że to przebudzenie Belenenses. Nic bardziej mylnego! Od czasu tamtego spotkania goście zanotowali 4 remisy z rzędu, tracąc punkty z niżej notowanymi rywalami: Amadorą, Leixoes, Coimbrą. Jedynym pozytywnym akcentem był rezultat 1:1 wywalczony na boisku mistrza Portugalii w Porto.
Ogarniając, Setubal z pewnością zacznie ten mecz bardzo agresywnie (kusił mnie kurs 2,65 na (1) do przerwy :grin: ). Niektórych może przestraszyć wysoki kurs na Vitorię - bukmacherzy wyraźnie nie dostrzegają dobrej formy piłkarzy z &quot;miasta Mourinho&quot; wystawiając kursy &gt;1,5 na ich domowe zwycięstwo. Widoczne było to także przy ustalaniu współczynników na mecz z Porto - 1,3 na Smoki było zdecydowanie zaniżone...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Vitoria Setubal - Belenenses Lizbona
Typ:
Vitoria Setubal ⛔
Kurs: 2,15

Vitoria w tym sezonie &quot;zgubiła&quot; kilka punktów nie wskutek złej gry, ale z powodu zwykłego pecha. To rzutuje nieco na ich pozycję w tabeli - w mojej ocenie są w zdecydowanie lepszej formie (w przekroju tych 11 dotychczasowych kolejek) aniżeli Guimaraes, Sporting i Benfica i to im należy się miejsce tuż za Porto.
Gracze Setubal liczyli więc na zdobycz w ostatnim meczu właśnie ze Smokami na Dragao. Zobaczyliśmy jednak jak wiele dzieli FC Porto od pozostałych ekip SuperLigi. Vitoria nie stwarzała sytuacji, ofensywa kulała, ale to zdecydowanie skutek defensywnej taktyki na mecz z mistrzem. Setubal dobrze grało w obronie, byli uważni, popełnili dwa błędy, przegrali mecz, ale sądzę, że gdyby rywalem była jakakolwiek inna drużyna, nie FC Porto to gracze Vitorii cieszyliby się ze zwycięstwa.
Ich gra może się podobać, dlatego typuję zwycięstwo w starciu z cieniującym Belenenses. Tym bardziej, że mecz odbędzie się na
da Bonfim, gdzie gospodarze grają kapitalnie (4-1-0).
Goście z Lizbony źle zaczęli sezon. Po kilku kolejkach wygrali jednak na wyjeździe 4:2 z Boavistą - wielu sądziło, że to przebudzenie Belenenses. Nic bardziej mylnego! Od czasu tamtego spotkania goście zanotowali 4 remisy z rzędu, tracąc punkty z niżej notowanymi rywalami: Amadorą, Leixoes, Coimbrą. Jedynym pozytywnym akcentem był rezultat 1:1 wywalczony na boisku mistrza Portugalii w Porto.
Ogarniając, Setubal z pewnością zacznie ten mecz bardzo agresywnie (kusił mnie kurs 2,65 na (1) do przerwy :grin: ). Niektórych może przestraszyć wysoki kurs na Vitorię - bukmacherzy wyraźnie nie dostrzegają dobrej formy piłkarzy z &quot;miasta Mourinho&quot; wystawiając kursy &gt;1,5 na ich domowe zwycięstwo. Widoczne było to także przy ustalaniu współczynników na mecz z Porto - 1,3 na Smoki było zdecydowanie zaniżone...
Nie wiem co się dzieje...
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Niedzielne oraz poniedziałkowe mecze Portugalskiej Ligi.



proszę pisać swoje typy odnośnie tych meczy:-D
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
VS.
Estrela Amadora - Leixoes
Typ: X
Analiza: Każdy typ jako remis jest bardzo nie pewny jeśli chodzi o piłkę nożną, lecz w lidze portugalskiej remis nie jest niczym mało spodziewanym ponieważ często w tej lidze trafiają się remisy a szczególnie w meczach jutrzejszych gospodarzy jak i w meczach jutrzejszych Gości. Amadora w ostatnich rozegranych 4 meczach remisowali 4 razy z rzędu, Goście w ostatnich 2 meczach zanotowali Remis. Biorąc po uwagę wszystkie mecze obu drużyn w tym sezonie to bilans jest taki: Amadora 1-7-3 ; Leixoes 1-8-2. Biorąc pod uwagę mecze rozegrane Gospodarzy tego spotkania na własnym boisku to bilans wygląda następująco 1-3-1, a zaś drużyny gości w meczach na wyjazdach wygląda następująco: 0-4-1. A więc jak widać jaki Drużyna Gospodarzy jaki drużyna gości Remisuje bardzo często, oby dwie drużyny odnieśli najwięcej remisów w tym sezonie w całej lidze, a więc wg mnie jest tutaj najpewniejszy typ X, moze być również typ: Under 2,5. Mój wynik na ten mecz to: 1-1​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Benfica mimo ostatniej porażki ligowej z F.C. Porto i stratą już 7 puntów do lidera wciąż wierzy , że są jeszcze w stanie zdobyć mistrzostwo bWin Superligi . Do końca sezonu jeszcze daleko i wiara ta nie jest bezpodstawna , lecz trzeba zacząć wygrywać seryjnie . Okazję do tego Orły z Lizbony będą miały już dzisiaj , kiedy to zmierzą się w Derbach Lizbony z Belenenses .
Piłkarze z Lizbony już tydzień temu zagrali mecz w LM także o zmęczeniu nie może być mowy .Tym bardziej , że ostatni mecz ligowy zagrali 1 grudnia . W ostatni weekend zagrali co prawda meczy Pucharu Portugalii z Academicą ale ten rywal nie zmusił ich do wielkiego wysiłku ( pewna wygrana 3-1 ) . Benfica w tym sezonie jeszcze nie przegrała meczu wyjazdowego . W ogóle ich bilans wyjazdowy jest lepszy od tego domowego ( 4W-2D-0L ). Belenenses to z kolei drużyna typowo remisowa i w co drugim meczu dzielą się punktami z rywalami .Obecnie notują serię 5 remisów z rzędu. Myślę , że dziś ta seria się zakończy , bo Orły z Lizbony to najbardziej ofensywna drużyna ligi a na dodatek trener Jose Antonio Camacho nie narzeka na żadne urazy swoich podopiecznych . Toteż tacy graczy jak Angel Di Maria , Manuel Rui Costa , Oscar Cardozo , Maxi Perreira czy Nuno Gomes powinni zapewnić zwycięstwo Orłom z Lizbony .
Benfica Lizbona @ 1.80
stawka : 8/10
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Nacional - Porto
typ:2
kurs:1,50 (expekt)
Porto jak narazie zawiodło w tym sezonie tylko 2 razy i ma zdecydowaną przewagę nad Beneficą.W tej kolejce Porto zmierzy się z Nacionalem który aktualnie zajmuje 12 miejsce w tabeli.Zdecydowanym faworytem tego meczu wg bukmacherów jest Porto i ja uważam tak samo. ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nacional - Porto
typ:2
kurs:1,50 (expekt)
Porto jak narazie zawiodło w tym sezonie tylko 2 razy i ma zdecydowaną przewagę nad Beneficą.W tej kolejce Porto zmierzy się z Nacionalem który aktualnie zajmuje 12 miejsce w tabeli.Zdecydowanym faworytem tego meczu wg bukmacherów jest Porto i ja uważam tak samo. ????
Nie ma jeszcze oficjalnych składów na ten mecz... Jeśli kontuzji doznają Quaresma, Lisandro, Lucho, Helder..... Jak dla mnie takie typowanie mija się w większości przypadków z celem... Pozdro, też uważam, że Porto wygra.
 
polbanda 0

polbanda

Użytkownik
Składy FC Porto:
The 19 players called by the Dragons coach are: Adriano, Bruno Alves, Bolatti, Bosingwa, Cech, Fucile, Hélder Postiga, Helton, João Paulo, Kazmierczak, Leandro Lima, Lino, Lisandro, Lucho González, Mariano, Nuno, Paulo Assunção, Pedro Emanuel and Raul Meireles.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nacional-FC Porto ----&gt; 2 1,50
Drużyna Smoków która zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z 35 pkt. podejmie 11 w lidzę Nacional. Drużyna Porto &#39;&#39;musi&#39;&#39; to spotkanie wygrać , Wczoraj bardzo solidny mecz zagrała ekipa Benfiki wygrywając 0:3 było widać że mecz stał na wysokim poziomie albowiem widziałem go na żywo , W Benfice wszyscy wierzą w mistrzostwo kraju. Ale przejdźmy do spotkania. Porto straciło najmniej bramek w lidze bo dopiero 4 bramki !, Również przed tym spotkanie mieli najwięcej strzelonych bo aż 23 jednak wczorajsza wygrana Benfiki w tych statystykach zrzuciła ich na 2 pozycję pod względem strzelonych bramek. Nacional strzela bardzo mało bramek w lidze albowiem jedyne 9 strzelonych na 13 spotkań to wynik poniżej średniej. Porto od 5 spotkań wyjazdowych z Nacionalem nie przegrało żadnego ! , Natomiast na własnym obiekcie Porto na ostatnie 10 meczy przegrało raz w 2005 roku. Atutem gospodarzy na pewno jest własne boisko na którym praktycznie tylko robią punkty. Brak na pewno Quaresmy to duża strata dla gości jednak miejmy nadzieje że na tej pozycji szanse dostanie nasz rodak Przemysław Kazmierczak nie wyobrażam sobie innego wyniku jak wygrana Smoków ????
Typ : 2 !
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Uniao Leiria - Maritimo Funchal

Nie bedzie to spotkanie najwyzszej klasy w Portugalskiej Superlidze.Ostatnia w tabeli Leiria bedzie podejmowac Maritimo.Goscie ostatnio nie mieli łatwych przeciwników.2 kolejki temu spotkali sie z Bragą na ich stadionie i przegrali tam 2-1.Tydzien temu do Maritimo przeyjezdzali gracze Sportingu Lizbona.Niestety wywiezli stamtąd 3 pkt wygrywając 2-1.Lieria gra fatalnie.Widac,ze skłąd na pierwsza lige portugalską mają zdecydowanie za słaby.Po 13 klejkach zanotowali 8 porażek,a nie wygrali jeszcze ani razu.Średnia zdobywanych bramek to ok 1 na 2 mecze,ale ostatnio strzelają regularnie.Myśle,ze zwyciezce wytypowac bedzie bardzo trudno,poniewaz Leiria nie wygrała jeszcze meczu na własnym boisku,a przeciez druzyny z 13/14/15 miejsca mają juz po 2 wygrane na koncie.Kiedyś musi byc ten pierwszy raz i całkiem możliwe,ze nastąpi on w tym meczu.Mimo wszystko typuje w tym spotkaniu UNDER


Typ:UNDER✅

 
S 0

sebastian28

Użytkownik



Benfica jest także w kiepskiej sutuacji.Coś podobnego do Barcy...muszą gonić Porto które jest już 7 pkt przed nimi .Rywal z Setubal radzi sobie bardzo dobrze.Zajmują piąte miejsce ze strata 5 pkt do Benfiki.Ponieśli dotychczas jedną porazke na wyjeździe z FC Porto 0-2 .Grają naprawde imponująco.Chciałem napoczątku grać under ale postanowiłem zaryzykować czystą dwójeczke na Benfice bo zespół ma wielki potencjał i musi zacząć w końcu wygrywać żeby gonić Porto i niedac sie wyprzedzic Sportingowi.Tacy zawodnicy jak Nuno Gomes,Cardozo,Rui Costa,Adu,Di Maria mają olbrzymią kreatywną ekipę w ataku i solidną w obronie.Jak pokazuje historia Benfica potrafi grac na stadionie Setubal gdzie niestracili 1 pkt od 5 lat.Niektórzy napewno będą stawiali 1x ale ja jestem za Lizobończykami bo szczescie sprzyja lepszym .
Typ: Benfica @ 1.85 BetGun⛔
P.S
Gratulacje Sawas...szczęście jednak sprzyja lepszym
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jeśli szczęście sprzyja lepszym to stawiaj śmiało 1. Benfica, jeśli wygra z Setubal na ich boisku, to albo bardzo szczęśliwie, albo bardzo niesprawiedliwe, albo bardzo sprytnie, czyli jedna kontra, Gomes gol.
Argumentacja dot. statystyk kompletnie do mnie nie przemawia, bo w Setubal zainwestowano dopiero niedawno, więc bilansu tego klubu nie ma co równać do Benfiki.
Ja stawiam 1X ✅✅✅ po kursie 1,75 bodajże i wydaje mi się to być db typem.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Jeśli szczęście sprzyja lepszym to stawiaj śmiało 1. Benfica, jeśli wygra z Setubal na ich boisku, to albo bardzo szczęśliwie, albo bardzo niesprawiedliwe, albo bardzo sprytnie, czyli jedna kontra, Gomes gol.
Argumentacja dot. statystyk kompletnie do mnie nie przemawia, bo w Setubal zainwestowano dopiero niedawno, więc bilansu tego klubu nie ma co równać do Benfiki.
Ja stawiam 1X po kursie 1,75 bodajże i wydaje mi się to być db typem.
Mecz o stawke nieprawdaż?Dla jednych i drugich bradzo ważny.A co liczy sie w meczach o stawkę?
Doświadczenie(Benfica...ogranie na całym globie)
Aspekty Piłkarskie(chyba wiadomo kto jest lepszy piłkarsko...)
Szczęście(czyli losowe zdarzenie)
Myśle że na takie mecze trener Camacho(którego zdjęcie nieprzypadkowo umieściłem) będzie wiedział jak zagrać żeby ograć Setubal.Gospodarze niewyglądają na zespół który miałby pomieszać szyki Benfice ,Sportingowi czy Porto w walce o tytuł.To są mecze w których rywale typu Setubal,Guimares czy Braga wymiękają z nie braku ambicji ale z różnicy klas.

P.S
Wiem że nie jesteś fanem Benfiki tylko kibicujesz lokalnemu rywalowi Sportingowi i mówiłeś kiedyś że Benfica straciła to co najlepsze czyli Simao i Karagounisa.Gwarantuje Ci że za rok może dwa
Adu i Ze Maria będą rozszarpywani przez największe tuzy europejskie.Portugalskie kluby szlifują największe diamenciki w europejskiej piłce na każdej pozycji...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Mmm, widzę, że kolega nie tylko obczaił statystyki ???? I to mi się podoba!
Co do młodych piłkarzy Benfiki - takich jest na pęczki w Portugalii. To główna odskocznia w Europie dla graczy z Ameryk. O Adu pisano bardzo wiele i ten gracz już teraz ciekawie pokazuje się w meczach Orłów. Dobrze napisałeś, że szkolenie, a właściwie bardziej skauting jest w Portugalii na bardzo wysokim poziomie.
A mecz? Naprawdę dosyć mocno zdziwiłbym się, gdyby Benfica wygrała zdecydowanie 2:0 i więcej. To praktycznie niemożliwe. Zagram 1X, bo:
-Setubal jest na swoim boisku bardzo mocny. Już nie chodzi mi o ten świetny bilans 4-2-0. Chodzi mi o styl gry - 13 strzelonych bramek w 6 meczach - bdb wynik.
-wydawać by się mogło, że Benfica na wyjeździe gra dobrze (4-2-1). Warto jednak zauważyć, że jedynie wygrana z Nacionalem była przekonująca. Pozostałe zwycięstwa, czyli mecze z Coimbrą, Ferreirą i Leirią były wymęczone (szczególnie dwa pierwsze). Bramki padały w ostatnich minutach gry. Nie twierdzę, że gra do końca to zła cecha, ale takie rezultaty z takimi zespołami nie mówią o stołecznych graczach zbyt dobrze...
-Setubal w tym sezonie pokazało już, że z Benfiką grać umie. Rozgrywki pucharowe to co prawda nie liga, ale obie ekipy grały składami zbliżonymi do optymalnych. Wyniki 1:1 oraz 2:1 na korzyść Vitorii mogą podpowiadać, że i sobotnie spotkanie będzie zacięte, a wynik może oscylować w granicach remisu. Typ 1X posiada dwie możliwości rozwiązania - wygrana gospodarzy lub remis. Czysta dwójka to zdanie się na &quot;łaskę&quot; Orłów. Kursy podobne, więc dla mnie wybór jest prosty.

Naprawdę wątpię, by statystyki miały tu jakiekolwiek znaczenie. Po pierwsze Vitoria nie jest już zespołem z lat poprzednich. Pamiętasz walkę do ostatniego tchu o pozostanie w extraklasie w zeszłym sezonie? Z tamtego Setubal zostało jedynie kilku piłkarzy, ale nawet i ci są innymi graczami! Zatrudnienie trenera Carvalhala było świetnym posunięciem, a wielu było takich, którzy patrzyli na tego szkoleniowca niezbyt przyjaźnie...
Dostałem przed momentem maila i mam trochę info poza sportowych o tym meczu. W portugalskich mediach panuje podobna opinia do Twojej, sabasan10, że dla gości to ważny mecz, a oni takich nie zwykli w lidze przegrywać. I ja zgadzam się, że strata pkt będzie dla Benfiki ciężka do przełknięcia, ale w Setubal mówią o wielkiej determinacji i chęci pokazania swojej siły. Pokonanie ekipy z Wielkiej Trójki na pewno nie przeszłoby bez echa nie tylko w Portugalii i piłkarze gospodarzy na pewno o tym wiedzą.
Tak nieco ogarniając ten mój rozgardiasz powiem, że widzę w tym meczu czysty remis. Zacięty mecz, trochę goli (ale czy over? chyba tak), sytuacji podbramkowych. W takiej sytuacji - otwarta gra - w lepszym położeniu powinna być Benfica, która ma db snajperów, ale z drugiej strony atak Vitorii nie ustępuje w tym momencie sile ofensywy gości, więc jestem spokojny o wynik...
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Bardzo ciekawa dyskusja na temat spotkania w Setubal.Dwie odmienne wypowiedzi na temat tego spotkania.Sawas jak i ja zostaniemy przy swoim zdaniu i jeśli ktoś wejdzie do tego działu napewno ma szanse 50 na 50 bez analizowania tego meczu na wygranie...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
FC Porto - Naval [0-1] (1) 1,7
Fc Pacos Ferreira-Uniao Leiria (under 2,5) 1,57
Maritimo - Leixoes (under 2,5) 1,61

Handi Porto jest ustawione na dwie bramki przewagi, czyli wynik 2:0, 3:1, 5:2 itd. mnie satysfakcjonuje. Pisałem już, że jeśli Smoki wygrywają, w wydawać by się mogło słabszej dyspozycji, z Guimaraes i Setubal, czyli nie jakimiś ogórkami to z Naval dwubramkowe zwycięstwo jest absolutnym minimum. Nie wyobrażam sobie, by mistrz Portugalii męczył się z takim rywalem jak goście...
Piłkarze powołani przez Ferreirę:
Adriano, Bosingwa, Bruno Alves, Cech, Farías, Helton, João Paulo, Kazmierczak, Lino, Lisandro, Lucho González, Mariano, Nuno, Paulo Assunção, Pedro Emanuel, Quaresma, Raul Meireles e Tarik Sektioui.
Pogrubieni piłkarze wracają po dłuższej/krótszej nieobecności. Na szczególną uwagę zasługuje powrót do składu Tarika, bo to ważny piłkarz w układance Jesualdo. O tym, jak ważny dla Smoków jest Quaresma mogliśmy się przekonać w spotkaniu z Nacionalem (Ricardo pauzował za kartki). Brak największej gwiazdy mistrzów Portugalii był aż nadto widoczny. Quaresma wypoczęty pokaże na co go stać (2,75 bodajże na &quot;Quaresma strzeli gola&quot;- polecam za drobne).
----
Under Pacosu wydaje mi się być oczywisty. Spotykają się dwie najsłabsze obecnie ekipy ligi. Troszkę obawiam się wyniku 2:1, bo Leiria strzelała bramkę w trzech ostatnich meczach... Postanowiłem jednak zaryzykować, bo Pacos jest drużyną silniejszą i w takim meczu (o 10 punktów) nie pozwoli sobie na dekoncentrację.
----
Kolejny under. Na pierwszy rzut oka to spotkanie na granicy u/o. Po dokładniejszym przyjrzeniu się łatwo wywnioskować jednak, że dzisiejszego wieczora najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest 0:0, ew. 1:0, 1:1.
&quot;18&quot; Maritimo:
1 - Marcelo, 3 - Ediglê, 5 - Edder, 6 - Evaldo, 7 - Kanu, 8 - Marcio Mossoró, 14 - Fernando, 15 - Wenio, 16 - Bruno Fogaça, 17 - Gregory, 18 - Luis Olim, 20 - João Luiz, 21 - Briguel, 22 - Ricardo Esteves, 26 - Marcos, 28 - Marcinho, 32 - Tito, 48 - Djalma.
U gospodarzy ciągle brakuje najlepszego strzelca Makakuli. To bardzo poważne osłabienie mimo, że piłkarzom Funchal przyjdzie grać be swojej gwiazdy już któryś z kolei mecz to widać, że zdobywanie bramek przychodzi im dużo trudniej niż wtedy, gdy w składzie był Makakula. Ponadto nie zagrają: Antoine, Olberdam, Fabio Felício i Bruno. Ten ostatni świetnie współpracuje z linią napadu, więc siła rażenia Maritimo straciła naprawdę dwa silne atuty.

Maritimo w 4 z 5 ostatnich meczów u siebie zanotowała undery. Leixoes podobny bilans mają na wyjeździe - 4/5 undery.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Carlsberg Cup - Portugalia
System tych rozgrywek jest nieco zawiły - najpierw eliminacje pucharowe, z których zostają wyłonione ekipy, które będą walczyć o najwyższe cele w fazie grupowej. Następnie ponownie faza pucharowa.
Teraz jesteśmy na etapie fazy grupowej. Pierwsze mecze w grupie składającej się z drużyn Beira-Mar, Penafiel, Setubal, Sporting układają się następująco
Beira-Mar - Penafiel oraz Setubal - Sporting. Skupmy się na tym drugim.
Z racji tego, że mecz za 15 minut - szybko. Setubal z 20 meczów w tym sezonie przegrał jeden! (Porto away 0:2). To musi o czymś świadczyć...
Vitoria wystawia swój podstawowy skład, Sporting także.
Sytuacja Lizbończyków w tabeli nie jest zbyt ciekawa. Bento, po porażce z Boavistą 0:2, ogłosił na konferencji prasowej, że to koniec marzeń o mistrzostwie i jego ekipa zagra w tym sezonie tylko o pietruchę... To trochę mydlenie oczu, taką wypowiedź można również odczytać jako chęć przestawienia się z ligi na puchary (UEFA). Sporting będzie dziś bardzo zdeterminowany, ale w tej formie nie pokona żadnej z ekip pierwszoligowych na wyjeździe, dlatego tym bardziej nie ma co szukać w Setubal.
Vitoria nie jest w najlepszej dyspozycji, z Benfiką nie błyszczeli, ale są równie i mają za sobą boisko-kibiców. Dzisiaj pokonają Sporting lub chociażby wywalczą remis, który w konsekwencji da im awans z grupy.
Vitoria Setubal - Sporting Lizbona
Typ: 1
Kurs 1: 3,0
Typ: 1X
Kurs 2: 1,52
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Vitoria Setubal - Sporting Lizbona
Typ: 1 ✅
Kurs 1: 3,0
Typ: 1X ✅
Kurs 2: 1,52
Bardzo ładna gra Vitorii. Do momentu strzelenia gola Sporting nie istniał kompletnie. Potem było już trochę lepiej z wicemistrzem Portugalii, ale gospodarze utrzymali wynik ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ferreira-Maritimo ---&gt; 2 @@ 2,80
Obie ekipy w zeszłym roku spotkał się dwukrotnie raz padł remis , raz wygrało Maritimo. które według mnie jest faworytem tego spotkania. Mają duże szanse w walce o puchary i w takim spotkaniu muszą robić punkty. Maritimo lokuje się na 7 pozycji z 23 oczkami.Jeżeli dziś odniosą zwycięstwo mają szansę znaleść się na miejscu które będzie premiowane walką o puchary ! Natomiast Pacos Ferreira lokuje się na przedostatniej lokacie w tabeli tracą 3 pkt. do wyjścia ze spadku. Jeżeli dziś przegrają na pewno staną się lekko pogrążeni. Ale w ich zwycięstwo mało kto dziś wierzy. Strata praktycznie najwięcej bramek w lidze coś oznacza.A strzelenie 12 bramke to nie jest zbyt imponujący wynik więc wiele wskazuję właśnie faworytem tego spotkania Maritimo i mój typ jest na nich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom