>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Portugalska

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dzisiaj nie polecam grać nic z Superligi. Za to jutro i pojutrze buki wystawiły rodzynkowe kursy ????
Korci mnie over Boavisty, a jeszcze bardziej wygrana Setubal, bo grali ze Sportingiem kapitalnie, podczas gdy Guimaraes ostatni mecz = katastrofa... No, ale ten Carslberg Cup będzie siedział w nogach gospodarzy. Najprawdopodobniej zagram under w tym spotkaniu, a &quot;jedynkę&quot; rekreacyjnie. Polecam !
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes

Zapowiada sie wyrównane spotkanie na koniec 16 kolejki w portugalskiej Bwin lidze.Spotkają sie czołowe drużyny z 4 i 5 miejsca.Guimarares gra dobrze u siebie.Nawet po porażkach z Porto nie pozwalają na ciągnięcie jakiejś złej passy, a zdobywają punkty na własnym stadionie.Portugalska liga jest dosc specyficzna, bo na wyjazdach drużyny zdobywają bardzo mało punktów.Przykładem może byc dzisiejszy gospodarz.Gracze z Setubalu zajmują 5 pozycje, ale na wyjazdach z 8 spotkań wygrali zaledwie 1.Z drugiej strony w tej lidze pada mało bramek.Co prawda ta kolejka tego nie odzwierciedla, ale można wyszukac trafne spotkania.Myśle, że takim jest to dzisiejsze.Setubal ostatnio dużo remisuje, ale ze strzelaniem bramek nie jest najlepiej.Strzelają dosc regularnie, ale nie wiecej niż 2 na mecz.Z Guimarares jest podobnie, ale mecz w ostatniej kolejce z Amadora (przegrany 4-1) pokazuje, że nie są oni w dobrej formie.Teraz zagrają na wyjeździe i ustrzelic coś bedzie bardzo trudno.Setubal powinien podejsc do tego meczu defensywnie, bo jesli oddadza punkty bedzie dla nich nie ciekawie.Dlatego typuje w tym spotkaniu Under.

Typ:UNDER
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes

Zapowiada sie wyrównane spotkanie na koniec 16 kolejki w portugalskiej Bwin lidze.Spotkają sie czołowe drużyny z 4 i 5 miejsca.Guimarares gra dobrze u siebie.Nawet po porażkach z Porto nie pozwalają na ciągnięcie jakiejś złej passy, a zdobywają punkty na własnym stadionie.Portugalska liga jest dosc specyficzna, bo na wyjazdach drużyny zdobywają bardzo mało punktów.Przykładem może byc dzisiejszy gospodarz.Gracze z Setubalu zajmują 5 pozycje, ale na wyjazdach z 8 spotkań wygrali zaledwie 1.Z drugiej strony w tej lidze pada mało bramek.Co prawda ta kolejka tego nie odzwierciedla, ale można wyszukac trafne spotkania.Myśle, że takim jest to dzisiejsze.Setubal ostatnio dużo remisuje, ale ze strzelaniem bramek nie jest najlepiej.Strzelają dosc regularnie, ale nie wiecej niż 2 na mecz.Z Guimarares jest podobnie, ale mecz w ostatniej kolejce z Amadora (przegrany 4-1) pokazuje, że nie są oni w dobrej formie.Teraz zagrają na wyjeździe i ustrzelic coś bedzie bardzo trudno.Setubal powinien podejsc do tego meczu defensywnie, bo jesli oddadza punkty bedzie dla nich nie ciekawie.Dlatego typuje w tym spotkaniu Under.

Typ:UNDER
Również gram w tym meczu under, ale nie mogę się zgodzić z jedną kwestią... Jeśli Carvahal ustawiłby Setubal w tym meczu defensywnie to byłby kompletnym idiotą. Świetna dotychczas obrona gości z Amadorą ujawniła swoje słabe punkty. Szkoleniowiec gospodarzy na pewno wie jak je wykorzystać...
Moim zdaniem mecz będzie miał podobny przebieg jak środowy pojedynek pomiędzy Vitorią a Sportingiem. Setubal zaatakuje od samego początku i któraś z akcji powinna zakończyć się bramką. Po golu gospodarze cofają się i pilnują wyniku, co chwila uruchamiając poprzez Pitbulla szybkiego Matheusa/Edinho.
Guimaraes nie ma takiego potencjału jak wicemistrz Portugalii, więc ich ataki nie powinny być tak groźne jak akcje Lwów w środę, kiedy to blisko było wyrównania...
Goście na pewno będą chcieli pokazać, że to 1:4 z zeszłego tygodnia było przypadkowe, więc może być surprise. Tym bardziej, że dziś poniedziałek :p
Moje typy:
Setubal - Guimaraes
Typ 1: Setubal ⛔
Kurs 1: 2,45 (rośnie :kwasny4565 ????
Typ 2: Setubal lub X ⛔
Kurs 2: 1,36
Typ 3: under 2,5 ✅
Kurs 3: 1,6
EDIT: Sor, że tak późno, ale zwiechę miałem na kompie :/
Dorzucam jeszcze typ na strzelca. Oglądałem oba ostatnie mecze Setubal, zarówno ligowy jak i pucharowy i Edinho miał bardzo dużo sytuacji. Widać, że jest w formie i nawet jeśli nie strzeli to rozpocznę progresję na niego.
Typ 4: Edinho strzeli gola ⛔
Kurs 4: 3,25
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Puchar Portugalii


Sporting Lizbona - Lagoa (0-2)
Typ: Sporting Lizbona ✅
Kurs: 1,65

Spodziewałem się nieco wyższego kursu na ten handicap po ostatnich &quot;wyczynach&quot; wicemistrzów Portugalii. Jest 1,65 i to trzeba grać.
Drużyna Lagoa na co dzień występuje w 3 lidze portugalskiej w której aktualnie zajmuje 10 miejsce. W poprzedniej rundzie zdołała jednak wyeliminować znacznie wyżej notowany zespół Santa Clary który aktualnie występuje w drugiej lidze jednak ma wielkie aspiracje awansować do portugalskiej elity. Wniosek z tego taki że nie można lekceważyć nawet tak mało znanego przeciwnika.
O drużynie gości wiem tyle ile wyczytałem z www. To zespół z południowej Portugalii, a o ekipach z tego regionu z reguły jest mniej informacji. Poza tym Lagoa to zespół całkowicie amatorski. Przygoda w Pucharze to dla nich wspaniałe doświadczenie, ale nie ma żadnych wątpliwości, że droga w tych rozgrywkach dobiegła końca wraz z wylosowaniem wielkiego przeciwnika...
Sporting ten mecz wygra. Pytanie tylko w jakim stosunku. Wszyscy w Portugalii narzekają/cieszą się ze słabej postawy Lwów, ale już pojawiają się głosy, że widać pierwsze przebłyski dobrej gry. Zarówno w spotkaniu z Setubal, jak i w ostatnim meczu pechowo zremisowanym 1:1 z Coimbrą Sporting wypracowywał sobie wiele dogodnych sytuacji bramkowych. Zmorą była skuteczność, więc należałoby ganić za to Liedsona. Tymczasem w każdym meczu ten zawodnik należy do najlepszych na boisku. Rozgrywa, strzela, również broni. Słabe wyniki Sportingu to, wg mnie, wina kompletnego braku formy u Moutinho, Romagnoliego i Izmailova. Ten ostatni nie powinien wogóle pojawiać się w protokole meczowym...

Bramkarze: Rui Patrício, Stojkovic
Obrońcy: Polga, Ronny, Paulo Renato, Gladstone, Abel
Pomocnicy: Adrien Silva, Izmailov, Simon, Miguel Veloso, Pereirinha, Moutinho, Romagnoli, Farnerud
Napastnicy: Liedson, Celsinho, Purovic.
Jeśli tylko Liedson otrzyma wsparcie od kolegów to Sporting rozbije amatorów z Algarve. Nie wiadomo czy Brazylijczyk wystąpi od początku, bo możliwe, że Bento da szansę młodemu Celsinho. Szkoda kontuzji Paeza, bo to on zastąpiłby w składzie Purovicia i zagrałby z wielką determinacją...
W pomocy standard + Farnerud. Wielu kibiców chętnie zobaczyłoby tego zawodnika w pierwszym składzie. Ja również. Na ostatnie pół godziny mógłby wejść Marat na przełamanie. Ale nie od początku!
Benfica - Feirense (0-2)
Typ: Benfica Lizbona ⛔
Kurs: 2,18

Bramkarze: Moreira, Butt
Obrońcy: Luís Filipe, Ruben Lima, Nélson, Edcarlos, Luisão, David Luíz
Pomocnicy: Katsouranis, Maxi Pereira, Rui Costa, David Simão, Di Maria, Nuno Assis, Freddy Adu
Napastnicy: Nuno Gomes, Cardozo, Mantorras

Camacho, podobnie jak Bento, poważnie potraktował rywala. W obozach obu ekip widać wyraźne podobieństwa. Oba kluby przeżywają kryzys, kibice wyrażają swoje niezadowolenie, pojawiają się różne spekulacje nt. szkoleniowców, itp. Takie newsy źle wpływają na zespół. Benfica jednak wszystkie te kryzysy ma już za sobą. Wydaje mi się, że w ciągu kilku następnych meczów zespół odzyska pewność siebie i zacznie grać na swoim normalnym poziomie, czyli pewne zwycięstwa, od czasu do czasu wpadka.
O ekipie gości nie ma co wiele mówić, bo nie oni będą głównymi aktorami na da Luz.
Feirense zajmuje dziesiątą lokatę w Vitalis, czyli naszej drugiej lidze. To typowy średniak. Bliżej im do spadku niż do awansu... Benfica powinna wyraźnie wygrać.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Uniao Leiria - Academica De Coimbra


Bedzie to spokanie 2 słabych drużyn ligi portugalskiej. Na Estádio Municipal de Leiria zawita 13 ekipa Bwin ligi. Uniao jest niestety najsłabsza drużyną, bo zdobyli do tej pory tylko 5 pkt, podczas gdy przeciwnicy mają już sporą przewage. Co więcej Leiria nie wygrała jeszcze ani jednego meczu. Jutrzejsze spotkanie bedzie ku temu jedyną okazją, bo już w nastepnej kolejce wyjeżdzają do Porto na mecz z liderami i nie ma co ukrywac- po przegraną. Uniao było blisko wygranej już na początku sezonu remisując bezbramkowo z Boavistą, potem było już gorzej. Sprawili też niespodzianke remisując ze Sportingiem Bragą,a potem ze Sp. Lizboną. Academica zanotowała podobne rezultaty w ostatnich 2 kolejkach(remisy ze Sp. Bragą &amp; Lizboną) co wskazuje na niezłą formę, tym bardziej, że przedtem były jeszcze wygrane z Navalem i Nacionalem. Mimo wszystko skłaniał bym sie w tym spotkaniu ku drużynie Domingosa Paciencia. W defensywie gospodarzy nie może byc problemów w tym meczu, dlatego Academice bedzie bardzo ciężko zdobyc bramke, a i wysokiej wygranej gosci nie przewiduje, więc najlepszym wyjściem bedzie UNDER.


Typ:UNDER⛔
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Chciałem nieco obszerniej opisać dzisiejsze mecze, bo zapowiada się ciekawa kolejka. Niestety rano nie miałem czasu, natomiast teraz - brak ochoty. Mimo to wpiszę kilka typów, które uważam za sensowne.

Leixoes - Pacos
Typ: Leixoes ✅
Kurs: 2,15

Pacos bardzo dobrze wszedł w 2008 rok. Trzy zwycięstwa (do dwóch ligowych wygranych dochodzi pogrom w pucharze), bardzo dobry bilans bramkowy. Wszystkie te sukcesy odbyły się jednak na boisku w Ferreirze. Zresztą pokonanie słabego Uniao i będącego w rozsypce Maritimo nie jest jakimś wielkim wyczynem.
Leixoes ciuła punkty w większości przypadków na własnym boisku. Remisy z Setubal i Sportingiem, a także 3:0 z Bragą pokazują jak silna jest ta ekipa w meczach domowych. Dzisiaj obie ekipy przystąpią do meczu z małymi osłabieniami, ale wątpię, by to było kluczowe dla tego spotkania. Zadecyduje miejsce rozgrywania meczu, więc stadion Matosinhos. Leixoes nie zwykł przegrywać u siebie. Mało tego, dzisiaj stawiam na ich wygraną, dzięki której uczynią wielki krok w kierunku zapewnienia sobie pobytu na kolejny sezon w extraklasie.

Leiria - Academica
Typ: Academica ⛔
Kurs: 3,1

Gospodarze to najsłabsza ekipa ligi. Wierzyłem w ich odrodzenie i marsz w górę tabeli, ale porażka z Pacosem przekreśliła definitywnie szanse Uniao na pozostanie w gronie najlepszych. Ponadto Leiria nie zajmuje ostatniego miejsca przez głupie pojedyncze błędy, czy nieszczęśliwe bramki - ta drużyna po prostu gra obecnie najgorszą piłkę w Superlidze.
To doskonała szansa dla Academiki, by oderwać się na dobre od strefy spadkowej i dograć spokojnie pozostałą część sezonu. Piłkarze gości ostatnio są w dość dobrej formie. Świadczą o tym nie tylko przyzwoite wyniki, ale też sposób gry. Domowe remisy z Bragą i Sportingiem oraz wyjazdowa wygrana z Navalem - to ostatnie 3 mecze Coimbry. W całości oglądałem jedynie mecz z wicemistrzem kraju i tam gra Academiki zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zupełnie nie było widać różnicy klas jaka dzieli Coimbrę i Sporting. Fakt, że stołeczni są w słabej dyspozycji wcale nie umniejsza nic Academice. Mimo straty bramki nie poddali się, co zostało im wynagrodzone w doliczonym czasie gry. Mało tego - to goście dzisiejszego meczu byli bliżsi zwycięstwa.
Typuję skromną wygraną Academiki, która tym samym potwierdzi dobrą formę i choć na kilka kolejek zażegna widmo spadku.
Sporting Lizbona - FC Porto
Typ: remis ⛔
Kurs: 3,1

Gdy gra Barca z Realem, Inter z Milanem czy Celtic z Rangersami to mimo, iż są to mecze zupełnie wyjątkowe, należy zwracać uwagę na ówczesną dyspozycję danych drużyn. W Portugalii jest nieco inaczej. Nawet jeśli Sporting/Porto/Benfica znajdował by się w strefie spadkowej to na mecz ze swoim największym rywalem skoncentrowałby się maksymalnie i osiągnąłby dobry rezultat.
Sporting jest w dołku, dla nich ten sezon wydaje się być stracony. Nie wygrają ligi, odpadli z Ligi Mistrzów. Gwiazdy stołecznych: Moutinho, Izmailov, Purovic są bez formy, co widać po wynikach Sportingu.
Sytuację w Porto bardzo trudno określić. Zespół jest w stanie zagrać kapitalny mecz, a w następnym będzie męczył się ze słabym rywalem. Wszystko zależy od dyspozycji dnia.
Można by pisać o tym meczu godzinami, ale, wg mnie, nie ma sensu. Dziś padnie remis. Sporting nie jest w stanie wygrać z mistrzem kraju, natomiast Porto gra nieco gorzej na wyjazdach, więc mecz na szczycie będzie bardzo trudnym spotkaniem. Typuję tu wynik 1:1, jednak w ostatnich latach o wynikach tej konfrontacji decydowała jedna, niekiedy przypadkowa akcja, dlatego stawianie tego meczu za dużą stawkę to samobójstwo.

Maritimo - Boavista
Typ: over 2,5 ⛔
Kurs: 2,35

Wydaje mi się, że to bardzo dobry typ. Ostatnio gram overy Boavisty w ciemno, bo ta ekipa zmieniła się nie do poznania. Z zespołu grającego najnudniejszą piłkę ligi przekształciła się ona w jeden z najbardziej ofensywnych teamów Superligi. Doskonałe kontry Ribeiro powinny przynieść co najmniej jedną bramkę, natomiast doświadczenie pozostałych graczy linii pomocy również będzie bardzo przydatne. Maritimo na pewno łatwo skóry nie sprzeda. To drużyna mająca w swoim składzie dobrych napastników. Pomimo osłabień, szczególnie gospodarzy, over powinien paść.

Już po kursach widać, że typy nie są superpewne, dlatego przestrzegam przed nadmiernym optymizmem przy wypełnianiu rubryki &quot;stawka&quot; ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Sporting Lizbona - FC Porto
Typ: remis ⛔
Kurs: 3,1
Jestem bardzo, bardzo zaskoczony przebiegiem meczu. Fakt, były jakieś tam przebąkiwania nt. nowej jakości gry Lwów, ale nie brałem tego na poważnie. Ten mecz na pewno będzie miał konsekwencje w przyszłości - jeśli nie poprawi gry Sportingu to pogorszy sytuację Porto. Jedno z dwóch.
Naprawdę dziwny mecz...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Vitoria Setubal - Beira Mar
Typ: under 2,5
Kurs: 1,7


Lista piłkarzy Setubal powołanych na ten mecz:

Bramkarze: Eduardo, Milojevic
Obrońcy: Janício, Auri, Robson, Hugo, Jorginho, Adalto
Pomocnicy: Sandro, Ricardo Chaves, Elias, Bruno Ribeiro, Filipe Gonçalves, Kim
Napastnicy: Leandro Branco, Bruno Gama, Cláudio Pitbull

Brakuje, z różnych powodów, dwójki napastników: Edinho i Matheusa oraz pomocników Paulinho i Juliena. Takie osłabienie jednak bardzo sprzyja mojemu typowi, ponieważ jeśli mielibyśmy się spodziewać kilku bramek to właśnie ze strony pierwszoligowca. Brak dwóch podstawowych graczy ułatwia nieco sprawę.

Piłkarze Vitorii w chwili rozpoczęcia meczu będą znali już swojego ewentualnego przeciwnika w finale Pucharu. Najprawdopodobniej będzie to Sporting Lizbona, który, de facto, Setubal ograł niedawno w Carlsbergu 1:0. Tak czy inaczej dzisiejszym gospodarzom do awansu wystarcza remis, więc nie powinni oni dyktować zbyt szybkiego tempa. Ponadto przed nimi ważne mecze z Guimaraes (Puchar Portugalii) i Naval (liga), które Vitoria bardzo chce wygrać. Tak więc gospodarze będą chciei zagrać dziś jak najmniejszym nakładem sił.

Setubal w 9 (!) ostatnich meczach notował undery 2,5. Nieważne czy to liga czy puchar - Vitoria trzyma się wyników 1:0, ew. 1:1. Trener Carvalhal znakomicie ułożył zespół pod względem taktycznym - na szczególną uwagę zasługuje współpraca defensywnych pomocników z obrońcami. W ogóle cała linia środkowa wykonuje w każdym meczu niesamowitą pracę.

Wracając do szkoleniowca gospodarzy - Carvalhal został zawieszony na 20 dni za podważanie decyzji arbitra w niedzielnym meczu z Nacional. Trenera nie zobaczymy więc na ławce jego zespołu ani dziś, ani we wspomnianych dwóch ważnych potyczkach z Naval i Guimaraes. To dość poważne osłabienie.

Wypada wrzucić jeszcze parę słów na temat dzisiejszych rywali Vitorii. Beira Mar występuje obecnie na drugim froncie portugalskiej piłki. Jednak nawet i tam gracze tego klubu nie radzą sobie najlepiej - 9. pozycja, 23 punkty wywalczone w 17 meczach. Zawodnikom Beira Mar raczej bliżej do strefy spadkowej niż do miejsc premiowanych awansem.

Spodziewam się dzisiaj nieco ospałej atmosfery na Estedio do Bonfim i również nie powalającego na kolana rezultatu. Under 2,5 wydaje mi się być dobrym rozwiązaniem.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Szlag by trafił!! Pisałem analizę dobrą chwilę i jeden nieuważny ruch myszką zniweczył wszystko... ???? ????
Drugi raz nie mam zamiaru pisać, tym bardziej, że będę miał świadomość, że ten pierwszy tekst był lepszy :/
Tak więc krótko napiszę o meczu:

Amadora - Braga
Typ 1: Amadora lub remis
✅
Kurs 1: 1,57
Typ 2: remis do przerwy ✅
Kurs 2: 2,0

Estrela u siebie jest bardzo mocna, więc Bradze będzie bardzo ciężko wywieźć choćby remis. Fachowcy portugalscy liczą dziś na over, bo powszechnie wiadomo, że obie ekipy umieją strzelać bramki. Ostatnio jednak jest z tym spory problem - Amadora gra w kratkę, natomiast gra Bragi w dużym (za dużym) stopniu opiera się na Rolandzie Linzu. Jeśli gracze gospodarzy dobrze zajmą się tym zawodnikiem to Estrela spokojnie powalczy o 1X.
Taka ładna analiza była :/
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
a co myślicie o meczu Guimaraes - Leixoes?
Na pewno występują w roli faworytów tego spotkania jeżeli chcą walczyć nadal o puchary muszą robić punkty w takich spotkaniach , Obie ekipy tracą dużo goli. Wychodzą z założenia więcej strzelić niż stracić ale osobiście spróbowałbym Guimaraes ???? Pozdrawiam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Powoli tracę cierpliwość do mojego komputerka :/ Po spędzeniu niemałej chwili na szukanie info, następnie pisanie analizy mój sprzęt odmówił posłuszeństwa i cała praca poszła na marne, tak więc po raz kolejny krótkie opisy...
Porto - Uniao
Typ 1: Uniao nie strzeli ✅
Kurs 1: 1,47
Typ 2: obie drużyny strzelą? NIE ✅
Kurs 2: 1,5
Typ 3: Lisandro strzeli gola ✅
Kurs 3: 2,0
Mimo jakichś bezsensownych doniesień nt. złej atmosfery w ekipie gospodarzy, Smoki wygrają dzisiejszy mecz, może nie łatwo i przyjemnie, ale wygrają. Lisandro jest w dobrej formie, przy dzisiejszym ustawieniu FC Porto Lopez powinien być na boisku pełne 90 minut, więc będzie sporo okazji do trafienia.
Leiria, mimo dobrej ostatnio gry, nie ma wyników. Ostatnia kolejka to przekonujące zwycięstwo nad Academiką. Warto zwrócić uwagę, że był to domowy mecz Uniao. Na wyjazdach ta ekipa nie istnieje - jedynie 7 bramek w 9 meczach, 0 wygranych.
Porto u siebie jest kapitalne - na 9 spotkań 1 stracony gol !
Dzisiaj, przy dobrym kryciu Joao Paulo, Leiria nie zdobędzie bramki.
Benfica - Nacional
Typ: Benfica ⛔
Kurs: 1,36
Gospodarze przebudzili się po okresie słabszej gry. Nacional ma przebłyski, ale dzisiaj Orły zgniotą swoich rywali. Możliwy handicap.
EDIT: Jak narazie 3/3 - bardzo ładny weekend. Porto po raz kolejny zagrało kapitalny mecz po słabszym występie. Kapitalny Farias. Lisandro nie gorszy :]

EDIT 2: Troszkę mi ta Benfica popsuła statystyki, ale dzień i tak bardzo dobry ;)

 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Academica - Maritimo
Typ: remis ⛔
Kurs: 3,1

Typ 1X powinien siąść bez problemu. ✅
-----------------
Boavista - Pacos
Typ: asian over 2 ✅
Kurs: 1,8

-----------------
Guimaraes - Leixoes
Typ 1: Leixoes strzeli gola ✅
Kurs 1:
Typ 2: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? TAK ✅
Kurs 2: 2,2

EDIT: Przepraszam, przy edytowaniu usunąłem analizy, pomyliło mi się z cytowaniem :kwasny4565:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Belenenses - Sporting
Typ: under 2,5 ✅
Kurs: 1,61

Zadecydowały statystyki, ale zarówno Sporting, jak i Belenenses mają problemy ze zdobywaniem bramek z groźniejszymi rywalami. Mecz gości z Porto, nad którym kibice Lwów się rozpływają wcale nie był taki wspaniały. Sporting miał sporo szczęścia...
&quot;Małe derby Lizbony&quot; na pewno będą zacięte. Typuję remis, prawdopodobnie 1:1, możliwe 0:0.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Kapitalny weekend. Bardzo jestem zadowolony ze swoich typów, bo trochę ogoliłem buka, a ostatnio nie było najlepiej. 10/12 + jutrzejszy baardzoo ciekawy mecz. Myślę, że jest nieźle. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał. Mam świadomość, że typy podawane &lt;1h przed meczem nie wzbudzają większego zainteresowania, ale niestety wiele informacji otrzymuję na kilka godzin przed zdarzeniem, nie zawsze mam czas, więc tak to wychodzi. ????
Dziękuję za wszystkie PM/GG ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Maritimo Funchal - FC Porto
Typ: FC Porto ✅
Kurs: 1,85

Jednak już teraz mogę zapowiedzieć, że nie będzie oszczędzania piłkarzy. Na Maderze wystąpi najlepszy na chwilę obecną skład!
Ta wypowiedź jest dla mnie głównym powodem, dla którego postawię dzisiaj na Porto. Być może to tylko czcze gadanie na konferencji prasowej, ale zestaw powołanych na mecz z Maritimo prezentuje się bardzo okazale:
Bramkarze: Helton, Nuno;
Obrońcy: Jorge Fucile, Bruno Alves, Pedro Emanuel, Milan Stepanov, João Paulo, Lino, Marek Cech;
Pomocnicy: Paulo Assunção, Raul Meireles, Lucho Gonzalez, Przemysław Kaźmierczak, Mariano Gonzalez, Hélder Barbosa, Tarik Sektioui, Quaresma;
Napastnicy: Ernesto Farias, Lisandro Lopez.
Nie zagra jedynie Bosingwa, który nie zdołał się jeszcze do końca wyleczyć, zresztą nie chce ryzykować przed Schalke.
Trener Ferreira ma kłopot bogactwa. W świetnej formie jest m.in. Tarik i Farias. Szkoleniowiec nie wiedział do końca kogo wystawić, ale (jeśli dobrze zrozumiałem :] ) dzisiaj od początku zagra Farias. To ostatnio drugi, obok Lisandro, strzelec Smoków.
Nie mam zbytnio czasu, więc jeszcze tylko krótko o gospodarzach. Maritimo, po odejściu Makakuli, może mieć spore problemy ze zdobywaniem goli. Są co prawda i Kanu i Bruno Fogaca, ale to zawodnicy zupełnie innej klasy niż Ariza...
Lazaroni, opiekun Maritimo, planuje zagrać właśnie dwójką wspomnianych napastników. Jak dla mnie to samobójstwo. Z Porto trzeba opanować środek boiska, więc niezbędny jest system 4-5-1 z co najmniej jednym ofensywnym skrzydłowym. Takie rozwiązanie świetnie sprawdziłoby się z Makakulą w składzie. Bez niego zaczynają się eksperymenty, a wątpię, by wszystko wyglądało dobrze już od samego początku.
Tak więc - zaufam Smokom i postawię na nich. Niepokoi mnie zachowanie kursów - wszędzie współczynniki na Porto idą ostro w górę. Niestety, nie udało mi się dowiedzieć dlaczego taka sytuacja ma miejsce. Miejmy nadzieję, że to jakaś zagrywka buków, itp...
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Hej, mam do was pytanie.... czy ktoś się orientuje dlaczego wczorajsze spotkanie Nacional v Guimaraes zostało przerwane ?? i kiedy ten mecz się odbędzie powtórnie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
FC PORTO - PACOS FERREIRA typ : zwyciestwo FC PORTO z handicapem (0:1) ✅✅✅
Kurs: 1,53 bwin ✅✅ WYNIK 2:0 ✅✅

Ostatnie niepowodzenie w Champions League z Schalke pewnie zmobilizuja graczy Jesualdo Ferreiry i dzisiaj pokaza swoj wielki futbol z duzo iloscia akcji ofensywnych. Stawiam na zwyciestwo z handicapem bo kurs na czysta 1 jest bardzo niski. W dodatku po przeanalizowaniu meczow bezposrednich stwierdzam ze Porto swietnie sobie radzi z dzisiejszym przeciwnikiem :

17/12/2006 bwin Liga Porto vs. Pacos Ferreira 4:0
18/03/2006 bwin Liga Porto vs. Pacos Ferreira 3:0
09/05/2004 bwin Liga Porto vs. Pacos Ferreira 3:1
16/12/2002 bwin Liga Porto vs. Pacos Ferreira 2:1
06/01/2002 bwin Liga Porto vs. Pacos Ferreira 1:0


Jak widac gospodarze dosc latwo sobie radzili z zespolem Pacos. Mecz w Gelsenkirchen dla kibicow Porto byl slaby i z pewnoscia nie sa zadowoleni z gry swojej druzyny. Dzisiaj beda oczekiwali od nich w pewnym sensie rehabilitacji. A ze mecz grano we wtorek to powinni juz odzyskac sily na dzisiejszy mecz. Oczywiscie gospodarze sa liderem z duza przewaga nad Benfica i Sportingiem ale taki mecz z przedostatnim zespolem moga potraktowac jako sparing i zagrac kilka efektownych akcji w ktorych sie lubuja. Quaresma, Lucho Gonzalez czy Lisandro Lopez to gracze bardzo dobrzy i dzisiaj pewnie pokaza wysoki poziom i wygraja roznica dwoch bramek z Pacos.

pewnosc typu : 7/10
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Coimbra - Boavista
Typ: over 2,5 ⛔
Kurs: 2,3

Pewnie, że typ bardzo ryzykowny, ale buki przegięły z tym kursem na over. Wiadomo, że i Boavista i Academica potrafią grać bardzo ofensywnie.
Gospodarze powinni dzisiaj wygrać, bo zbliża się do nich niebezpiecznie Pacos. Ta sytuacja może spowodować, że zagrają dzisiaj na 1:0, bo odkryć się z Boavistą to głupota.
Dzisiaj u gości zagra Ze Kalanga, który miał jakieś problemy po PNA. Jest już wszystko w najlepszym porządku. Mam nadzieję, że ten zawodnik pokaże dzisiaj na co go stać.
Nie ma co dużo pisać - by wszedł ten typ niezbędny jest gol w pierwszych 30 minutach meczu. Jeśli po tym czasie będzie 0:0 to typ praktycznie spalony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom