>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Portugalska

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
/Sawas coś ostatnio milczysz w temacie xD/
Przepraszam najmocniej. Oczywiście winna jak zwykle szkoła. Taki okres nastał, że nie miałem czasu na pisanie analiz, choć w głowie oczywiście powstawały. Portugalska pauzowała, więc praktycznie straciłem tylko jedną kolejkę. Oczywiście piątek free, więc pojawi się conajmniej kilka analiz na BwinLigę ???? Pozdro ;)
 
B 0

bertoo

Użytkownik
Co myslicie o tych meczach sa to mecze 9 Kolejki ????

Leixoes - Sportting Braga
Pacos Ferreira - Benfica
Coimbra - Amadora
Boavista - Setubal
Uniao Leiria - Nacional
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Oj czy nie za szybko? Dopiero wtorek mamy ????
Tak na szybko to oczywiście szykują nam się undery, ale analizy (moje bynajmniej) koło piątku, soboty ???? Pozdro ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Leixões SC - SC Braga ⛔
Typ: Remis
Kurs: 3,0


Mecz 9. kolejki portugalskiej extraklasy. Spotkanie beniaminka Matosinhos i mającej pucharowe aspiracje Bragi. Gospodarze zajmują 12. pozycję z dorobkiem 6 punktów, Sporting jest 7., ma 5 oczek więcej niż jego sobotni rywal.
Drużyny grały ze sobą w ostatnich latach zaledwie raz, w pucharze 3:1 wygrał Leixões.
Obecny sezon:
Gospodarze dwa ostatnie mecze (Porto W, Naval D) przegrali. O ile w spotkaniu z mistrzem nie mieli nic do powiedzenia, o tyle starcie z de Maio było zacięte, Leixões nawet przeważał, pomimo to wygrał Naval. Wcześniej Matosinhos zanotowali 6 remisów z rzędu.
Braga gra bardzo nierówno:
29/10-07 bwin Liga Ass Naval 1º Maio vs. Sporting Braga 1:1
25/10-07 UEFA Cup, Bolton Wanderers vs. Sporting Braga 1:1
08/10-07 bwin Liga Sporting Braga vs. CD Nacional Madeira 1:0
04/10-07 UEFA Cup Sporting Braga vs. Hammarby IF 4:0
30/09-07 bwin Liga Vitoria Guimaraes vs. Sporting Braga 1:0
Sporo meczy w wykonaniu Bragi, grają co trzy dni. To na pewno odbije się w niedalekiej przyszłości na formie Sportingu, która już teraz nie jest nadzwyczajna...
Przypuszczalne składy:
Leixões:
01 Beto
03 Ezequias
04 Elvis
27 N. Silva
20 M. Cadete
14 B. China
06 P. Machado
08 P. Cervantes
19 J. Gonçalves
17 Vieirinha
09 Roberto
Braga:
01 Paulo Santos
02 Rodríguez
03 Paulo Jorge
07 Jorginho
08 Hussaine
09 João Tomás
13 Carlos Fernandes
15 Wender
23 Andrés Madrid
47 João Pereira
88 Vandinho
Wieści napływające z Portugalii mogą każą wysuwać wnioski, że w pod stawowej jedenastce gospodarzy miejsce Gonçalves może zająć Oliveira, swoją szanse (choć wątpliwe, że od 1. minuty) dostanie z pewnością Livramento.
W Sportingu od początku zagra na pewno jeden z nowo pozyskanych graczy: Linz bądź ZeManel. Prawdopodobnie będzie to Austriak, strzelec wyrównującego gola w ostatnim spotkaniu z Naval.
Ważnym elementem przy typowaniu tego spotkania jest oczywiście fakt wtorkowego zwolnienia szkoleniowca Bragi - Jorge&#39;a Costy. Nowym trenerem został (prawdopodobnie tymczasowo) António Caldas.
Atut własnego boiska, świadomość 2 ostatnich porażek i coraz bardziej przybliżająca się strefa spadkowa stworzą w zespole gospodarzy, niezbędną do osiągnięcia dobrego rezultatu, determinację. Dobrą formę na treningach potwierdzają Vieirinha i Machado, rzuty wolne tego drugiego są podstawowym środkiem zdobywania bramek przez Matosinhos.
Braga pod wodzą nowego trenera może zagrać tak jak do tej pory - wówczas przegra nieznacznie bądź padnie remis. Ten mecz może być jednak dla gości przełomowy - zdobycie trzech punktów, przy korzystnych wynikach pozostałych ekip znacznie zbliży ich do upragnionej strefy pucharowej. Wątpię jednak, by tak się stało... Braga dokonała dobrych transferów, ale musi minąć trochę czasu aż nowi piłkarze wkomponują się w zespół.
O zwycięstwo w Matosinhos będzie trudno. Gospodarze nie powinni tego meczu przegrać. Typuję remis.
PO MECZU: Ehhh, bałem się przebudzenia Bragi, a tymczasem to Leixoes sprawili prawdziwe lanie gościom. Matosinhos bardzo konsekwentnie w defensywie plus wykorzystanie swoich sytuacji - 3:0...
 
roi 0

roi

Użytkownik
Skąd masz tyle informacji? Pewnie dobry typ ale boję się zagrać. :jezora: jak możesz to napisz na pw lub tutaj gdzei to sprawdzasz, chyba, że nie chcesz się dzielić tym- uszanuję to.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Boavista Porto - Vitoria Setubal
Typ 1: Vitoria Setubal ⛔
Typ 2: Remis lub Vitoria Setubal ✅
Kurs 1: 2,9
Kurs 2: 1,47

Będąca w znakomitej formie Vitoria zawita do Porto na mecz z jedną z najsłabszych ekip w lidze. Boavista w 8 meczach zdobyła 5 punktów, które dają 14 miejsce w stawce 16 drużyn. Setubal zanotował jeden z najlepszych startów w historii - 14 punktów w 8 meczach i 5. lokata.
Ostatnie konfrontacje Vitorii i Boavisty były bardzo zacięte, często kończyły się remisami, zwycięstwa były nieznaczne. W bezpośrednie spotkania nie zagłębiam się jednak zanadto , ponieważ w ostatnich latach to Boavista była wyżej notowanym teamem w portugalskiej piłce. W tym sezonie na pewno tak nie jest...
Ekipa z Porto gra naprawdę katastrofalny futbol, dlatego uważam, że dni trenera Jaime Pacheco są policzone... Nie chodzi już nawet o brak wyników, ale o styl jaki prezentuje Boavista, a właściwie jego brak. 3 bramki strzelone w 8 meczach to postawa poniżej krytyki.
Vitoria przeciwnie - u siebie golą wszystkich po kolei, na wyjazdach do tej pory nie wygrali (0-4-0), ale trzeba zaznaczyć, że za rywali mieli Sporting Lizbona, Guimaraes i Maritimo, a więc czołowe drużyny ligi! Setubal jest jedną z trzech niepokonanych dotąd ekip w SuperLidze.
Przypuszczalne składy:

Boavista:

13 Carlos
07 Rissutt
03 Ricardo Silva
04 Bruno Pinheiro
16 Jorge Ribeiro
27 Marquinho
19 Zé Kalanga
06 David Fleurival
11 Rafal Grzelak
99 Sambegou Bangoura
18 Mateus
Setubal:
77 Eduardo
14 Janício
15 Auri
04 Robson Silva
13 Adalto
06 Sandro
16 Ricardo Chaves
08 Elias
18 Paulinho
09 Edinho
99 Matheus
Jak widać u gospodarzy sprawa ma się nieco gorzej - kontuzjowany jest Diakité, podstawowy pomocnik. Sądzę, że jego miejsce, może trochę nietypowo zajmie Zé Kalanga lub Pacheco całkowicie przetasuje linie pomocy. Tak czy inaczej brak wspomnianego pomocnika może być dość poważnym osłabieniem w ekipie gospodarzy... Poza Diakité w Boaviscie z różnych przyczyn nie zagrają Mário Silva, Moisés, Leo Tambussi, Diakité oraz Fary, ale to już pomniejsze osłabienia.
W Vitorii wszyscy są gotowi do gry. Jeśli dobrze rozszyfrowałem portugalskiego newsa to były (może są) jakieś problemy z Matheusem, czołowym strzelcem Setubal. Nie wiem czy ten gracz nie jest przypadkiem zawieszony za żółte kartki na jutrzejszy mecz... Naprawdę ciężko mi powiedzieć, bo wiadomość pisana była przez Brazylijczyka :/ Być może wszystko jest w porządku. Jeśli Matheus nie zagra to będzie to spore osłabienie, ale przecież Vitoria ma jeszcze innych bdb ofensywnych graczy.
Typuję w tym spotkaniu pierwszą wygraną wyjazdową gości. Boavista nie ma kompletnie żadnych zalet i w tym meczu powinna polec. W Setubal, po pokonaniu w Pucharze Ligi Benfiki, zapanował prawdziwy szał i bardzo możliwe, że w Porto piłkarze Vitorii zagrają &quot;u siebie&quot;, bo kibice na pewno nie przepuszczą okazji, by dopingować swoich pupili. Na fanów Boavisty nie ma co liczyć - przeważnie w Porto mamy puste trybuny. Dla &quot;nieodważnych&quot; typ z podpórką, za który poręczam swoim &quot;autorytetem bukmacherskim&quot; :]
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Miałem napisać jeszcze dwie obszerniejsze analizy, ale niestety brak czasu nie pozwoli na to. Z drugiej strony po wczorajszym meczu Leixoes nieco zwątpiłem czy jest jakikolwiek cel zagłębiania się w informacje. Braga, wg moich portugalskich wieści, miała pokazać zupełnie inny futbol niż we wcześniejszych meczach. I rzeczywiście - ich gra była jeszcze gorsza niż poprzednio...
Tak więc na dzisiaj tylko krótkie propozycje:
Academica De Coimbra - Cf Estrela Amadora
Typ 1: Academica ⛔
Typ 2: Academica lub remis ✅
Typ 3: under 2,5 ⛔
Kurs 1: 2,1
Kurs 2: 1,25
Kurs 3: 1,55
---------------------------------------------------------------
Uniao Leiria - Cd Nacional Madeira
Typ 1: dokładny wynik 0:0
⛔
Typ 2: remis ⛔
Typ 3: under 2,5 ⛔
Typ 4: remis/remis
⛔

Kurs 1: 6,5
Kurs 2: 2,9
Kurs 3: 1,6
Kurs 4: 4,4
---------------------------------------------------------------

Sporting Lizbona - Ass Naval 1&#39; Maio
Typ 1: Sporting Lizbona ✅
Typ 2: over 2,5 ✅
Typ 3: handicap 0:1 - Sporting Lizbona ✅
Typ 4: Sporting Lizbona/Sporting Lizbona ⛔
Kurs 1: 1,25
Kurs 2: 2,0
Kurs 3 : 1,78
Kurs 4: 1,61

To moje propozycje, oczywiście bardzo luźne. Myślę, że na jakimś pobocznym kuponie można wszystkie trzy mecze zagrać. Pozdro ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
ŻALLL... Setubal miał miażdżącą przewagę w drugiej połowie... Nie wiem co się stało. Jeszcze jedna taka kolejka i hasło w moim podpisie całkowicie straci sens... Bo mam oczywiście świadomość, że już teraz została mocno nadszarpnięte...
 
G 0

guy-fawkes

Użytkownik
A
Maritimo Funchal vs. Vitoria Guimaraes
Date: November 05, 2007 / 20:45:00
Typ: Vitoria Guimaraes
Buk: Sportingbet
Kurs: 3,80


To ostatnie spotkanie 9 kolejki Portugalskiej Ekstraklasy. Maritimo vs Guimaraes.. Maritimo bardzo dobrze weszło w sezon, zdobywając w 5 meczach 12 punktów. Jedynie przegrali z Porto na wyjeździe 0:1. Po piatek kolejce ich notowania zaczęły spodać, dwa kolejne remisy z Amadora (1-1) i Vitoria Setubal (0-0), a potem przegrana z grającą w 10 Benficą 1:2. Guimaraes nie za dobrze weszli w sezon dzieląc sie punktami w pierwszych 3 kolejkach. Od czwartej kolejki, wygrali cztery z pięciu spotkań, przegrywając tylko ze Sportingiem Lisbona na wyjeździe 1:3. Oba zespoły grają defensywny futbol. Goście od 2004 roku zawsze wywozili choćby punkt, a dwa ostatnie mecze na Estadio de Dos Barreiros wygrywali. Remis tych drużyn na pewno nie będzie niespodzianką, ale ja pokuszę się o zdobycz kolejnych 3 punktów dla ekipy z Guimaraes.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
No brawo, brawo @Guy Fawkes ???? Zaryzykowałeś sporo, bo gdyby nie czerwień dla Maritimo z pewnością padłby remis bezbramkowy. Ale to bez znaczenia - graty za typ ????
 
G 0

guy-fawkes

Użytkownik
A
Maritimo Funchal vs. Vitoria Guimaraes
Date: November 05, 2007 / 20:45:00
Typ: Vitoria Guimaraes
Buk: Sportingbet
Kurs: 3,80


To ostatnie spotkanie 9 kolejki Portugalskiej Ekstraklasy. Maritimo vs Guimaraes.. Maritimo bardzo dobrze weszło w sezon, zdobywając w 5 meczach 12 punktów. Jedynie przegrali z Porto na wyjeździe 0:1. Po piatek kolejce ich notowania zaczęły spodać, dwa kolejne remisy z Amadora (1-1) i Vitoria Setubal (0-0), a potem przegrana z grającą w 10 Benficą 1:2. Guimaraes nie za dobrze weszli w sezon dzieląc sie punktami w pierwszych 3 kolejkach. Od czwartej kolejki, wygrali cztery z pięciu spotkań, przegrywając tylko ze Sportingiem Lisbona na wyjeździe 1:3. Oba zespoły grają defensywny futbol. Goście od 2004 roku zawsze wywozili choćby punkt, a dwa ostatnie mecze na Estadio de Dos Barreiros wygrywali. Remis tych drużyn na pewno nie będzie niespodzianką, ale ja pokuszę się o zdobycz kolejnych 3 punktów dla ekipy z Guimaraes.
FT Maritimo Funchal vs Vitoria Guimaraes 0:1 ✅
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Witam. Nie będę się bawił w rozpisywanie meczów, jak w zeszłym tygodniu, bo po prostu nie mam czasu.
Ogólnie rzecz biorąc jest do zagrania kilka fajnych meczów. Dwa, które gram grubo to spotkania obu Vitorii: Setubal i Guimaraes.
Ta pierwsza podejmie u siebie zespół Academiki. Gospodarze są naprawdę w fajnej formie i zamierzają w tym sezonie powalczyć o UEFA, może nawet o podium, choć o tym nikt jeszcze głośno nie mówi. W doskonałej dyspozycji znajdują się Bruno Ribeiro i Matheus. Na wysokim poziomie gra też oczywiście Bruno Gama.
Powołani piłkarze.
Setubal:
Eduardo
Janício
Robson
Auri
Adalto
Elias
Sandro
Ricardo Chaves
Filipe Gonçalves
Cláudio Pitbull
Bruno Gama
Edinho
Matheus
Paulinho
Marcp Tábuas
Hugo
Edinho
Filipe Gonçalves
Jorginho
Paulinho
Leandro

Academica:
24 Pedro Roma
12 Ricardo
2 Joeano
3 Fofana
4 Kaká
7 Hélder Barbosa
8 Paulo Sérgio
10 Miguel Pedro
11 Lito
15 Orlando
17 Cris
21 Litos
23 Pavlovic
28 Nuno Piloto
29 Gyano
30 Pedro Costa
33 Tiero
78 N&#39;Doye
W obu ekipach nie ma jakichś nowych, znaczących kontuzji. Kilku zawodników, m.in. Matheus, narzekało na drobne urazy w przeciągu tygodnia, ale wygląda na to, że wszystko jest w porządku.
Setubal w ostatniej kolejce zremisował w Porto z Boavistą, lecz wynik nie odzwierciedlał przebiegu spotkaniu, podczas którego dominowała Vitoria. Wynik z poprzedniej soboty tym bardziej wyzwoli w gospodarzach dodatkową determinacje, chęć zdobycia trzech punktów.
Academica gra niemrawo, zwłaszcza w ataku. Nie licząc ostatniego spotkania (3:3) strzelili cztery bramki w 9 meczach. Statystyka niezbyt imponująca.
Goście grają poprawnie w defensywie, ale ich gra z pewnością nie wystarczy na rozpędzoną Vitorię. Typuję dwubramkowe zwycięstwo Setubal.
----------------
Guimaraes - Pacos. Pisałem już, że tego meczu obawiam się bardziej niż spotkania wyżej opisanego. Na pierwszy rzut oka starcie 4. drużyny tabeli z przedostatnią może mieć tylko jedno rozstrzygnięcie. I rzeczywiście, będąca na fali Vitoria jest faworytem meczu.
Pacos zawodzi na całej lini. Z drużyny pucharowej z poprzedniego sezonu nie zostało nic i obecnie Ferreira może jedynie bronić się przed spadkiem z extraklasy.
Powołani piłkarze:
Guimaraes:
AlanAndrezinho
Carlitos
Desmarets
Fajardo
Felipe
Flávio
Geromel
Ghilas
João Alves
Márcio, Miljan
Moreno
Nilson
Nuno Santos
Rabiola
Radanovic
Sereno
Targino
Tiago Ronaldo
Pacos:
Peçanha
Coelho
Ferreira
Kiko
Luiz Carlos
Tiago Valente
Valdir
Pedrinha
Filipe Anunciação
Dedé
Fernando Pilar
Edson
Furtado
Cristiano
Márcio Carioca
Ricardinho
Wesley
Renato Queirós
Również w tych ekipach podstawowi gracze są gotowi do gry. Podsumowując - Vitoria powinna wygrać to spotkanie, choć jej poprzednie mecze nie były rozstrzygane jakoś zdecydowanie... Również dziś nie liczę na grad bramek. Wg mnie Guimaraes wygra jedną bramką.

Vitoria Setubal - Academica Coimbra
Typ: Vitoria Setubal
Kurs: 1,75 ✅
Vitoria Guimaraes - Pacos Ferreira
Typ: Vitoria Guimaraes
Kurs: 1,65 ✅
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Nacional - Maritimo X2 1,50 ✅ under 2,5 goals 1,55 ✅ (0:2)
Na zakończenie 10 kolejki ligi portugalskiej Nacional podejmował będzie Maritimo. Goście to rewelacja początku sezonu. Przez kilka kolejek byli w ścisłej czołówce tabeli. Teraz forma lekko przygasła ale nadal Maritimo spisuje się nadspodziewanie dobrze. Ich rywalem będzie Nacional. Gospodarze są ósmi. Ich bilans w ostatnich meczach to zwycięstwo nad słabiutką(ostatnią) Uniao Leirą 3:1, remis u siebie ze Sportingiem Lizbona 0:0 i porażka z Sportingiem Braga 0:1. Te wyniki świadczą o słabej skuteczności napastników a zarazem dobrze spisującej się defensywie. Maritimo również strzela mało goli ale i mało ich traci. Więc wynik poniżej 2,5 goli jest bardzo, bardzo możliwy. Z wytypowaniem faworyta jest ciężko, najbardziej prawdopodobny wydaje więc się remis lub nieznaczne zwycięstwo gości
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ta kolejka bwinLigi zapowiada się bardzo interesująco. Nie ma spotkań master-outsider co zwiększa szansę na ustrzelenie ciekawych kursów. Oto moje propozycje:
FC Porto - Vitoria Setubal [handi 0-1,5]
Typ: Vitoria Setubal
Kurs: 1,9 ⛔

FC Porto w dwóch ostatnich kolejkach zaliczyło po remisie i niemożliwe coraz bardziej staje się realne. Grupa pościgowa ma już tylko 4 punkty straty, więc Smoki nie mogą grać na luzie, jak to miało miejsce dotychczas.
Niestety los przydzielił im w 11 kolejce Vitorię Setubal - wg mnie jedną z trzech najlepszych obecnie portugalskich ekip. Wątpię, by goście wygrali na Dragao - już remis będzie bardzo dużym sukcesem, dlatego nie podjąłem się typowania wyniku tego meczu, bo zagrałbym na Porto, a kurs 1,3 na pewno nie oddaje ryzyka... Również under/over nie jest do przewidzenia. Obie drużyny lubią strzelać bramki, ale liczę na doskonałe przygotowanie taktyczne ze strony trenera Carlosa Cardoso i defensywne nastawienie gości...
Moją uwagę przykuł handicap. Nie widzę możliwości, by Porto, które oddało najwięcej piłkarzy w SuperLidze na ElME, wygrało 2 bramkami z, dobrze dysponowaną, Vitorią. W obu ekipach nie ma graczy z nowymi urazami, siły będą wyrównane. Kurs 1,9 za max jednobramkową porażkę Setubal wydaje mi się bardzo dobry i gram to zdarzenie.

Uniao Leiria - Sporting Braga
Typ: Sporting Braga
Kurs: 2,15 ⛔

Pomimo, że mecz zaczyna się już za pół godziny napiszę kilka słów o nim, może ktoś skorzysta, bo kurs bdb.
Braga źle zaczęła sezon. Grałem kilka razy &quot;na przełamanie&quot; tej drużyny, lecz nawet jeśli Sporting wygrywał (a ja razem z nim) to gra piłkarzy była daleka od ideału, momentami wręcz bardzo słaba (jak np. w meczu z beniaminkiem Leixoes).
W ostatniej kolejce nastąpiło jednak wyczekiwane przeze mnie przebudzenie i Sporting Lizbona, który zawitał do Bragi w 10 kolejce, został upokorzony, ośmieszony i rozbity przez gospodarzy tamtego meczu. Doskonale zagrał cały zespół Bragi, piłkarze ani myśleli bronić się w meczu z wicemistrzem Portugalii i dosłownie cały mecz atakowali. Mieli kilkanaście okazji, z czego conajmniej pięć powinno zakończyć się bramkami. Lizbona nie istniała...
Doskonale w tamtym meczu grali wszyscy zawodnicy Bragi, wydaje się, że odnalazł się także Roland Linz, były klubowy kolega Kaza i Grzelaka w Boaviscie, którego pamiętamy z meczu Polska-Austria, kiedy to jego zagrania przyprawiały nas o palpitacje serca ????
Uniao zajmuje ostatnie miejsce (0-3-7)... Niewiele osób spodziewało się, że ta drużyna będzie tak dołować. Gracze są w wyraźnym dołku, a goście z Bragi na pewno nie pomogą im z niego wyjść.
Pachnie mi w tym meczu remisem, więc dla mniej odważnych typ x2, ja jednak zostanę przy swoim 2,15 i zagram to na głównym kuponie weekendowym ????
 
D 0

dorian27

Użytkownik
Boavista - Guimares 2--&gt; 2.55
26.11.07

Boavista Porto w tym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań, w tym sezonie na 10 meczy, nie wygrała żadnego zdobywając łacznie zaledwie 6pkt.
W meczach u siebie nie pokazuje nic ciekawego, zaledwie remisując w meczach z przeciętnymi drużynami.. Vitoria Guimares w tym sezonie gra naprawdę dobry futbol plasując się na 4 pozycji w Tabeli z dorobkiem 19 punktów po 10 meczach..
Na wyjezdzie zespoł Vitori gra solidnie przegrywajac tylko jeden mecz ze Sportingiem Lisbona.. Nie wyobrazam sobie porazki Guimares w zaplanowanym na poniedziłkowy wieczór spotkaniu.. Myślę że Vitoria wygra 1-0 a że kurs jest zachęcający z przyjemnością postawię jutro na ten zespół.
 
puncik 0

puncik

Użytkownik
Boavista Porto - Vitoria Guimaraes

Co sądzicie o tym meczu??
Mam zamiar postawić większą sumkę na Vitoria Guimaraes

EDIT: Dorian27 dzięki za typ ???? wyprzedziłeś mnie ????

EDIT:
Vitoria nigdy nie miała specjalnego szczęścia do Boavista’y, ale wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie zła karta się odwróci. Ostatni raz goście wygrali z Boavistą na wyjeździe w 1998 roku. W kolejnych latach zdołali tylko dwukrotnie zremisować. Jednak w tym sezonie beniaminek wraca na „tron” i walczy o Europejskie Puchary, a Boavista stara się jedynie o pozostanie w lidze, zajmując obecnie przedostatnie miejsce w tabeli. Jak dla mnie faworyt jest tylko jeden – czas wreszcie przełamać złą passę!
Typ: 2
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ta kolejka bwinLigi zapowiada się bardzo interesująco. Nie ma spotkań master-outsider co zwiększa szansę na ustrzelenie ciekawych kursów. Oto moje propozycje:
FC Porto - Vitoria Setubal [handi 0-1,5]
Typ: Vitoria Setubal
Kurs: 1,9 ⛔

FC Porto w dwóch ostatnich kolejkach zaliczyło po remisie i niemożliwe coraz bardziej staje się realne. Grupa pościgowa ma już tylko 4 punkty straty, więc Smoki nie mogą grać na luzie, jak to miało miejsce dotychczas.
Niestety los przydzielił im w 11 kolejce Vitorię Setubal - wg mnie jedną z trzech najlepszych obecnie portugalskich ekip. Wątpię, by goście wygrali na Dragao - już remis będzie bardzo dużym sukcesem, dlatego nie podjąłem się typowania wyniku tego meczu, bo zagrałbym na Porto, a kurs 1,3 na pewno nie oddaje ryzyka... Również under/over nie jest do przewidzenia. Obie drużyny lubią strzelać bramki, ale liczę na doskonałe przygotowanie taktyczne ze strony trenera Carlosa Cardoso i defensywne nastawienie gości...
Moją uwagę przykuł handicap. Nie widzę możliwości, by Porto, które oddało najwięcej piłkarzy w SuperLidze na ElME, wygrało 2 bramkami z, dobrze dysponowaną, Vitorią. W obu ekipach nie ma graczy z nowymi urazami, siły będą wyrównane. Kurs 1,9 za max jednobramkową porażkę Setubal wydaje mi się bardzo dobry i gram to zdarzenie.

Uniao Leiria - Sporting Braga
Typ: Sporting Braga
Kurs: 2,15 ⛔

Pomimo, że mecz zaczyna się już za pół godziny napiszę kilka słów o nim, może ktoś skorzysta, bo kurs bdb.
Braga źle zaczęła sezon. Grałem kilka razy &quot;na przełamanie&quot; tej drużyny, lecz nawet jeśli Sporting wygrywał (a ja razem z nim) to gra piłkarzy była daleka od ideału, momentami wręcz bardzo słaba (jak np. w meczu z beniaminkiem Leixoes).
W ostatniej kolejce nastąpiło jednak wyczekiwane przeze mnie przebudzenie i Sporting Lizbona, który zawitał do Bragi w 10 kolejce, został upokorzony, ośmieszony i rozbity przez gospodarzy tamtego meczu. Doskonale zagrał cały zespół Bragi, piłkarze ani myśleli bronić się w meczu z wicemistrzem Portugalii i dosłownie cały mecz atakowali. Mieli kilkanaście okazji, z czego conajmniej pięć powinno zakończyć się bramkami. Lizbona nie istniała...
Doskonale w tamtym meczu grali wszyscy zawodnicy Bragi, wydaje się, że odnalazł się także Roland Linz, były klubowy kolega Kaza i Grzelaka w Boaviscie, którego pamiętamy z meczu Polska-Austria, kiedy to jego zagrania przyprawiały nas o palpitacje serca ????
Uniao zajmuje ostatnie miejsce (0-3-7)... Niewiele osób spodziewało się, że ta drużyna będzie tak dołować. Gracze są w wyraźnym dołku, a goście z Bragi na pewno nie pomogą im z niego wyjść.
Pachnie mi w tym meczu remisem, więc dla mniej odważnych typ x2, ja jednak zostanę przy swoim 2,15 i zagram to na głównym kuponie weekendowym ????
Szkoda tych minusów, bo w obu meczach typy powinny wejść gładko. Decydował pech, a nie forma graczy... Szkoda...
 
volky 0

volky

Użytkownik
No ciekawe jak sie skończy ten mecz ....
ja tu stawiam albo remis albo wygrana . Najbezpieczniej x2 . Może też być
x do przewy i 2 po. Ale znając niespodzianki i przewidywalność tej ligi ostatnio ....
daje symboliczne 10 zł na remis i 10 zł na 2
:spokodfhgfh:
PS.
KURS na wygraną Guimaraes spadł z 3.00 na ---&gt; 2,87 bet365
Kurs na handi - 1 Guimaraes 4,90 ...ryzykowny ale z drugiej strony bardziej możliwy
Macie jakieś ciekawe info na temat tego meczu. Bo zaczynam coraz bardziej wierzyć w ich wygraną :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom