>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Liga Narodów kobiet i mężczyzn

BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Koreanki bez trzech podstawowych zawodniczek (a w meczu z nami nie grała Kim Yeon-Koung, czyli bez czterech) to są 5 klas niżej niż Japonki, co o ile pamiętam dobitnie pokazały im w pierwszym tygodniu VNL. Koreanki w pełnym składzie są jakieś dwie klasy niżej niż Japonki.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Z tymi klasami to bym uważał.. dziwie się trochę ze wszyscy idą w Japonię, jak widać leży nam ten zespół, jeżeli zagra stysiak i Smarzek w pierwszej szóstce to mogą być kwiatki :D ja idę w stronę Polek, seta powinny urwać, powiedzcie mi co ta Jagla robi na boisku ?!!
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Dominikana 3-0 @1.4, poniżej 75.5 @1.6, poniżej 130.5pkt @2.33

Dominikana nieźle gra, na siatce to zje te malutkie Tajki, a raczej nie będą przedłużać egzekucji jak Rosjanki. Spodziewałem się, że te farmazonki z Rosji ubija wczoraj jakiś wałek i seta straciły (reszta to pogrom).
Dominikana ma lekki problem w przyjęciu i w obronie, ale tymi balonikami Tajki nie powinny zagrozić.

Brazylia 3-0 @1.5

Ten skład Chinek jest cieniutki. Obrona słaba, przyjęcie słabe, na siatce męki. Za wiele dzisiaj nie ugrają z Brazylijkami, które oprócz porażki z USA jadą wszystkie repry gładko.

Korea wygra seta @1.4

Niemki od frajerskiego oddania pierwszego seta Kanadzie całkowicie przestały grać i wszystko wtapiają jak leci. Dzisiaj niewygodna Korea, może nie jest najsilniejsza, ale na tego seta potrafi się śpiąc i ugrać z zespołami lepszymi niz Niemki.

Japonia @1.38

Banksy już opisał, fajny kurs był na dzień dobry, teraz już mniejszy, ale te nasze flaki z olejem i tak powinny bez większego problu zlać. Jak włącza quicky i kombinacje to takie drewno jak Kąkolewska to będzie musiała być odkręcana z parkietu. Od Jagły za wiele nie oczekiwałem, ale od tej drugiej wymalowanej libero już tak, ale widać jak Krysztala już nie ma na kadrze to loty opuściła. Smarzek trzyma poziom i dalej na czysto nic nie atakuje, Stysiak już się obraziła całkowicie, na środku klasycznie anemia. W ogóle razem z kontuzjowanym Januszem do samolotu do Polski powinno wsiąść pół tej śmiesznej kadry i trener z tektury z tym swoim przydupasem z Dąbrowy Górnicze. Narazie to ciepłe posadki zawdzięczają tylko swoim układom w PZPS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +163
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam dzisiaj myślę że można pograć Holenderki -1.5 seta
Koreanki bez trzech podstawowych zawodniczek (a w meczu z nami nie grała Kim Yeon-Koung, czyli bez czterech) to są 5 klas niżej niż Japonki, co o ile pamiętam dobitnie pokazały im w pierwszym tygodniu VNL. Koreanki w pełnym składzie są jakieś dwie klasy niżej niż Japonki.
Czyli Niemki win ? Czy lepiej ov 175.5 dac bo tak to widze ? Myślę że Polki seta ugrają za czym ov 180.5 powinnien wejść, do tego Holenderki z strata seta max także hc setowy -1.5 , I Brazylijki 3-0 ako z 5 meczy 13.95 ;) I takie chce coś pograć;)
 
K 50,9K

Kołcz

Użytkownik
Turcja - Rosja
Typ: Rosja (+6,5pkt)
Kurs: 1.85
Bukmacher: LVBet

W moim przekonaniu Turczynki są bardzo mocno przeszacowane w dzisiejszym spotkaniu. Okej - mają świetny bilans 7 - 1 a pierwszą porażkę zaliczyły dopiero wczoraj natomiast bilans ten jest mocno napompowany. Mimo, że za nami już osiem serii gier podczas bańki w Rimini to zespół Turcji NIE ZAGRAŁ jeszcze żadnego meczu z zespołem czołowej szóstki w tabeli. Wszystkie swoje wygrane odniosły ze słabszymi reprezentacjami a mimo tego dwukrotnie były zmuszane do gry w tie breaku.

Wczoraj rozgrywały mecz z siódmą Dominikaną, która mimo że nie prezentowała się cudownie to pokonała je 3-1. Wyraźnie pokazując gdzie można szukać słabości drużyny z nad Bosforu oraz, które elementy mogą stworzyć przewagę. Najważniejszym z nich była siła i atletyczność Dominikanek. Atakowały mocniej, blokowały lepiej i dzięki temu budowały spokojnie przewagę. Nawet trener Turczynek podczas jednej z przerw wczoraj przekazał swoim podopiecznym "Że dzisiejsze rywalki to nie Tajlandia i miękkie ataki nie przyniosą skutku". Rosjankom można zarzucić sporo ale na pewno siłą i wzrostem dysponują - dzięki czemu będą mogły grać w podobny sposób jak wczoraj Dominikami co powinno się zakończyć podobnym rezultatem.

Nie gram czystego zwycięstwa Rosji a przechylam się w stronę handicapu ponieważ Sborna ma również swoje grzeszki na koncie i nie stabilną formę - może dojść do sytuacji gdzie jednego seta zdominują nabijając przewagę punktów a potem cały mecz oddadzą np. 2:3. Dlatego bezpieczniejsze wydaje się zagranie handicapu.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Mi od rana chodzi po głowie hc punktowy w stronę Koreanek. I nie chce za nic mi z tej głowy wyjść. Ok, są słabe ale to co grają w tej serii Niemki to jakiś dramat. Z Amerykanami 2 sety do 13 przegrane, wczoraj 0-3 z Wloszkami w tym ostatni set do 11. Jeżeli one dzisiaj tak podejdą to spotkanie będzie bardzo wyrównane I taki hc jak 12.5 Koreanki powinny na luzie pokryc
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Panowie, czym tu się podniecać... siatkówka kobiet to nabardziej upatologiczniony sport jaki widziałem w swoim życiu. Drugim jest tenis kobiet. W pozostałcyh dyscyplinach jeszcze jakoś to wygląda.

Ja zawsze mówię, że kobiecej nie grać bo tutaj żadne ekspert nic nie przewidzi, a większość trafionych przewidzeń to dzieło przypadku akurat w tej dyscyplinie.

Jak ktoś mówił, że Japonia zwalcuje Polki to się grubo mylił. Polki ten mecz przegrały swoją ułomnością bardziej niż rywalki go wygrały czymkolwiek innym
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Iran bez libero - na tej pozycji będzie grał znany z chwilowego występu w MKS Będzin - Purya Fayazi. Mecz z podtekstem politycznym, ale z Polską coś tam ciekawego Amerykanie zagrali - ucieszyła mnie dobra dyspozycja (jak na 1.5 roku bez gry) Andersona - który grał z Polakami na ataku by następny mecz zagrać na przyjęciu - więc próbują Matta uruchamiać na różnych strefach - i to jest na plus.

Nie zapodam propozycji na ten mecz - ale warto dalej obserwować tego leworęcznego atakującego - Kazemi - obecny MVP ligi irańskiej - bo to może być człowiek na lata w reprezentacji Iranu. Amir Ghafour się wysypał - boli go bark i zapewne w tych 3 najbliższych spotkaniach nie zagra.

Dzisiaj Polska - Bułgaria. Tutaj też kilka informacji - najprawdopodobniej wyjdziemy składem:

Łomacz - Kaczmarek, Semeniuk - Fornal, Huber - Kochanowski, Wojtaszek (L)

Natomiast Bułgarzy mają spore problemy zdrowotne i pod znakiem zapytania są występy kluczowych graczy: Cwetan Sokołow - spieły go plecy a jak to z plecami bywa - nigdy nie wiadomo czy to mała rzecz czy duża + Alex Grozdanow - środkowy bloku już wrócił do Bułgarii z powodu kontuzji oraz problemy z ręką miał Martin Atanasow - obecny Mistrz Turcji z zespołem Ziraat Ankara.

Sokołow + Grozdanow + Atanasow to trzech chłopów z pierwszego składu - więc jeżeli zabraknie przede wszystkim Cweto i Atanasowa to będzie walcowanko do 20 w każdym secie przez Polaków.

W tym momencie warto także zwrócić uwagę na Rado Parapunova - 205 cm atakującego który był MVP ligi uniwerysteckiej NCAA w barwach Uniwersytetu Hawaii. Leworęczny (podobnie jak ten Irańczyk Kazemi) świetne warunki fizyczne, dynamika - przyjrzyjcie mu się bacznie jeżeli dane mu będzie pograć na dłuższym dystansie.

Jakub Kochanowski powyżej 9.5 punktu LVBET/Noblebet


Łomaczowi do "piątki" nieco zabrakło, ale należy przyznać, że prezentował się z dobrej strony. Popisywał się niezłymi akcjami ze środkowymi, z którymi nie radzili sobie zawodnicy rywali. Drzyzga natomiast pojawił się na krótko, kiedy Vital Heynen zrobił podwójną zmianę.
Reprezentanci USA nie przystąpili do tego spotkania w podstawowym zestawieniu. Zabrakło chociażby Aarona Russella, który ze względu na kontuzję nie pojedzie na igrzyska olimpijskie. Czy to również miało wpływ na tak szybkie zwycięstwo Biało-Czerwonych? - To, że Amerykanie nie zagrali w swoim najmocniejszym zestawieniu, nie oznacza, że nie będą dobrze się prezentowali. Zawsze trudno się przeciwko nim gra. Cieszymy się jednak, że mogliśmy pokazać grę na swoim poziomie i mimo trudnej sytuacji w drugim secie wygrać 3:0 - nie ukrywa Kochanowski, który w piątek wraz z Mateuszem Bieńkiem był często wykorzystywany przez rozgrywającego Grzegorza Łomacza. - Gra przez środek w zwiększonym wymiarze była częścią naszej taktyki. Razem z "Bieniem" cieszymy się, że mogliśmy osiągnąć po te 70 procent. Jako cała drużyna mieliśmy dobrą skuteczność w ataku, dlatego ten element wraz z zagrywką były kluczem do odniesienia zwycięstwa nad USA - uważa Kochanowski.
Cała analiza powyżej. Łomacz szaleje z tymi środkowymi + Kochanowski także ma atuty na zagrywce a i w bloku ze 2-3 punkty powinien dzisiaj złapać. Jak masz prowadzenie w secie to masz większy luz - wtedy taki rozgrywający jak Łomacz może wchodzić w zabawę z Kochanowskim czy Huberem. Wybieram z tej dwójki jednak Kochana który na 70% skuteczności (tak jak w meczu z USA) spokojnie nabije te 11-12 punktów. Z USA Kuba skończył z 10 punktami a Bieniek z 12. 9.5 wydaje mi się lekkim value na dzisiaj przeciwko przeciętnej reprezentacji Bułgarii - która boryka się z problemami zdrowotnymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +149
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Over 61,5 Australii po kursie 1.95 to dla mnie promocja. Myślę że dzisiaj spokojnie ugrają seta.

Edit. Spokojnie to mogli,a nawet powinni byli wziąć mecz. Mieli piłki na partie w 3 i 4 secie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Francja - Rosja

Spotkanie na szczycie, bardzo ważne odnośnie końcowego układu tabeli. Oba zespoły w dwóch optymalnych składach. Póki co zdecydowanie bardziej przemawia do mnie waleczna postawa Rosjan, którzy walczą o każdą piłkę. Wydają się być lekkim faworytem, chociaz kursy wskazują na co innego. Nie powinniśmy przydarzyć się im drugi tak słaby mecz jaki zagrali z Polską. Spodziewam się ostrej wymiany ciosów, z której zwycięsko wyjdą Rosjanie. Siła ognia zdecydowanie po stronie naszych sąsiadów. Michajłow, Kliuka, Wołkow, Własow, Muserski, Pankow dysponują świetną zagrywką i to będzie decydujące
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Jankesi dzisiaj bez Andersona i Christensona. Kurs na Persów grajacych w pełnym składzie zacny @3.20
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na jutro spleciłem taki oto kuponik na ten moment w STS :)

Niemcy - USA powyżej 3,5 seta 1,50
Argentyna - Australia Argentyna 1,27
Serbia - Iran Serbia 1,52

Niemcy potrafią zagrać przynajmniej 1 seta bardzo równo, wczoraj wygrany set z Serbami, którzy moim zdaniem są mocniejszą ekipą niż USA w tym momencie.
Argentyna słabo gra ale z Australią powinna sobie poradzić nawet w składzie rezerwowym.
Iran widać, że z meczu na mecz wygląda coraz lepiej jednak Serbia widać, że traktuje bardzo poważnie Ligę Narodów przez to, że nie jadą na Igrzyska. Myślę, że Serbia to weźmie.

Zastanawiam się jeszcze nad Japonią ale kurs ciągle rośnie już można łapać po 1,6. Włosi niby z meczu na mecz robią postęp jednak Samuraje niebezpieczne.
 
Ostatnia edycja:
luken7 121

luken7

Użytkownik
Panowie jak widzicie mecz Iran - Niemcy?? Iran dla mnie foworyt. Kursy wyjściowe było po 1,30 dziś rano uroslo do 1,37. Iran mocno rotuje składem po tym co widziałem ale radzą sobie całkiem dobrze. Dobry mecz zagrali z USA wygrana 3:0 wczoraj ulegli Serbą po walce 3:2 ostatni set przegrany do 8. Nie wiem czy brakło sił czy co... Niemcy bez Grozera wyglądają marnie. W tej edecji wygrali tylko z Australia, Bułgaria i zaskoczyli pokonując Słowenię 3:1 i przegrana po walce z Francja 2:3. Myślę że Iran powinien to wygrać 3:0/3:1 ale tak myślę jak oni podchodzą do tej edecji ligi narodów. Czy w ogóle chcą awansować do final 4? Wiadomo że wiele drużyn szykuje się tutaj na igrzyska. Jak wy to widzicie?
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Panowie jak widzicie mecz Iran - Niemcy?? Iran dla mnie foworyt. Kursy wyjściowe było po 1,30 dziś rano uroslo do 1,37. Iran mocno rotuje składem po tym co widziałem ale radzą sobie całkiem dobrze. Dobry mecz zagrali z USA wygrana 3:0 wczoraj ulegli Serbą po walce 3:2 ostatni set przegrany do 8. Nie wiem czy brakło sił czy co... Niemcy bez Grozera wyglądają marnie. W tej edecji wygrali tylko z Australia, Bułgaria i zaskoczyli pokonując Słowenię 3:1 i przegrana po walce z Francja 2:3. Myślę że Iran powinien to wygrać 3:0/3:1 ale tak myślę jak oni podchodzą do tej edecji ligi narodów. Czy w ogóle chcą awansować do final 4? Wiadomo że wiele drużyn szykuje się tutaj na igrzyska. Jak wy to widzicie?
Dokładnie. Tegoroczna Liga Narodów to dla połowy drużyn forma przygotowań do IO. Dla mnie nie ma sensu granie tak małych kursów, a nawet wrzucanie je przedmeczowo w taśmy. Godzinę przed meczem okaże się że dwóch czy czterech nie gra i kupon do kosza.
 
Do góry Bottom