>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2024 - mężczyzn

zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak ale już przed meczem, 25 minut było wiadomo, że Japonia zagra takim a nie innym składem po 2 do końca meczu daleko, jeszcze Japonia to może wygrać.
 
K 1,2K

kax26

Użytkownik
Nie doceniłem wystarczająco drużyny Kuby. Ale i tak jestem pod wrażeniem gry rezerw Japonii
 
pinio1111 133,7K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Brazylia - Serbia
Serbia +82,5pkt. 1,81

Kolejny typ na noc😉
Serbia z Japonią wyglądała dramatycznie, ale dziś będzie grała z zespołem, który gra jednak bardziej zbliżoną siatkówkę do nich.
Brazylia to podobnie jak Serbia dość wiekowy zespół. Gospodarze jak do tej pory prezentują się słabo, ale to mnie nie dziwi bo to nie jest już reprezentacja przed którą wszyscy drżeli. Nic nie wskazuje na to by zagrali dziś rewelacyjną siatkówkę i rozgromili podopiecznych Kolakovica. Spodziewam się dość wyrównanego spotkania, tym bardziej że Serbia, w przypadku wygranej, ma szansę przeskoczyć Kubę i powrócić na miejsce premiowane awansem na IO.
Linia 82,5pkt jest jak najbardziej do przebicia przez Serbów. Wystarczy do tego np. jeden wygrany set i w miarę wyrównana walka w pozostałych.
Jestem przekonany że Serbia zagra dziś dużo lepiej niż z Japonią i myślę że uda się im zgromadzić min. 83pkt.

Bułgaria - USA
Bułgaria 3,60

No to bukmacherzy poszaleli!!!
Niezła promocja bo tu powinno być po równo, nawet z lekkim wskazaniem na Bułgarów!!!
Oglądałem mecze jednych i drugich i moim zdaniem więcej argumentów mają Nikolov i spółka. Pisałem już trochę o tym zespole i po ich dzisiejszym meczu widzę zdecydowaną poprawę w porównaniu do pierwszego meczu.
Dziś tylko i wyłącznie brakiem doświadczenia przegrali mecz z Kanadą bo siatkarsko wcale nie odstawali.
Amerykanie też zaskoczyli mnie na plus, oczywiście patrząc na personalia, bo grają lepiej niż się spodziewałem po tej zbieraninie. Jednak nie zdziwię się jeżeli jutro przegrają 0:3, bo młodzi Bułgarzy są po prostu lepszą drużyną.
Dla mnie ten kurs to ogromne value i już to pograłem bo sądzę że do jutra kursy znacznie polecą!!!

Polecam też zagrać coś w stronę Kanady i Turcji, bo w ich meczach kursy są również zdrowo przestrzelone!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2752
O 6,2K

oranje

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Bulgaria - USA
Typ : Bulgaria wygra seta
Kurs: 1.44

Turcja - Francja
Typ: Turcja wygra seta
Kurs: 1.30

Ako: 1.87
WilliamHill

Mocno mnie zdziwi jak Bulgaria przegra do 0. Grali dotychczas z Francja i Kanada , oba mecze 0:3 ale z Francja sie postawili w 2 setach , a z Kanada kazdy set zaciety byl. W meczu z USA kurs zdecydowanie nizszy na nich powinien byc wedlug mnie i pokusilbym sie nawet pograc na ich zwyciestwo ale tutaj w ako bezpiecznie wrzucam seta.

Turcja awansowala do Ligi Swiatowej i na pewno beda tutaj chcieli sie pokazac, zwlaszcza z takimi topowymi druzynami jak Francja i zwlaszcza przed swoja publicznoscia.
Francuzi rotuja skladem i glownym celem jest przygotowanie do IO , ktore sie odbeda w ich kraju. To czy wygraja , czy przegraja w takim meczu wydaje sie dla nich sprawa drugorzedna. Tez biore ugranego seta dla Turcji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2326
pinio1111 133,7K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Słowenia - Kanada
over 177,5pkt. 1,85

Nie rozumiem dlaczego Kanada jest tak niedoceniana przez bukmacherów!?
Początkowe kursy na nich były w granicach 5,00 i z pewnością to duże niedopatrzenie bukmachera. Teraz jeszcze są w granicach 3,50 i to też jest warte zagrania.
Owszem Słowenia gra o punkty by awansować na IO, ale to nie znaczy że ktokolwiek będzie świętym mikołajem i rozdawał im punkty za darmo(no chyba że Francuzi😉).
Poza tym Słoweńcy niczego ciekawego tu nie grają, a w pierwszym meczu wręcz zagrali słabo i cudem wygrali po pięciu setach z Holandią. Mecz z Francuzami to była trochę parodia siatkówki ze strony żabojadów, bo grali tak jakby chcieli ten mecz przegrać. Bardzo widoczny jest brak Mozica, który w ostatnim czasie był pierwszą strzelbą zespołu.
Kanadyjczycy to nie są chłopcy do bicia. Mają naprawdę mocny skład i grają tu dobrą siatkówkę. W końcu to oni a nie Słoweńcy mają zapewniony statyw IO.
Patrząc realnie na to co prezentują oba zespoły na tym turnieju, wystawiłbym kursy po 1,85 na oba zespoły, a tu mamy taki rozstrzał?!
Nie sądzę by ktokolwiek gromił tu przeciwnika i spodziewam się dość wyrównanych setów, rozstrzygających się w końcówkach. Nie wierzę by Słowenia wygrała to spotkanie 3:0, a przy czterech setach ta linia swobodnie powinna zostać pokryta. Osobiście gram również linię powyżej 180pkt. z kursem 2,12.
Jedyne czego się obawiam, to żeby przypadkiem Kanada nie zrobiła psikusa i nie ograła faworyzowanych Słoweńców do zera.


Argentyna - Niemcy
over 177,5pkt. 1,78

Tu analogiczna sytuacja jak w meczu wyżej opisanym. Linia zbyt niska i należy to wykorzystać.
Argentyna gra o punkty, ale formą tu nie błyszczy. Do tej pory dwie porażki, więc dziś pewnie będzie pełna mobilizacja. Niemcy również dwie porażki, jednak oni przyjechali tu w lekko rezerwowym składzie, a mimo to postawili się Włochom i Kubańczykom z którymi mogli swobodnie doprowadzić do tie breaka.
Już w kontrolnym meczu z Polską fajnie wyglądali i nie sądzę by dziś nie ugrali nawet seta z Argentyną, która jest lekko pod formą.

Bułgaria - USA
over 178,5pkt. 1,79

Tutaj oprócz wygranej Bułgarów można pograć over pkt.
Spodziewam się że obie drużyny w końcu wygrają swojego pierwszego seta w tej edycji LN.
Spodziewam się gry punkt za punkt i rozstrzygnięć w końcówkach setów. Uważam że swobodnie można zagrać tu linie powyżej 180pkt z jeszcze wyższymi kursami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4548
O 6,2K

oranje

Użytkownik
Brazylia - Wlochy
Typ : Wlochy
Kurs : 1.5

Dziadki z Brazylii mecza sie w kazdym mecz granym na turnieju rozgrywanym u siebie.
Nie przekonuja mnie w zadnym stopniu i kieruje sie zdecydowanie w kierunku Wloch , ktore musza wygrywac swoje mecze zeby utrzymac sie w rankingu i jechac na IO.
Poza tym zdecydowanie pewniej graja od kanarkow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +624
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Turcja - USA 1:3

USA przegrywa na tym turnieju z każdym, dziś nawet przegrali 1:3 z Bułgarią. Turcja co prawda również same porażki 1:3 z Kanadą, 2:3 z Holandią i dziś 1:3 z Francją jednak jutro uważam, że zła passa zostanie przerwana. Tym bardziej u siebie na pewno będą chcieli choć raz wygrać. Kurs do jutra na pewno spadnie.

Turcja 1,65

Bułgaria - Holandia 1:3

Bułgaria jest tuż za USA najsłabszą ekipą w tym tygodniu, mają młody skład i raczej Holandia nie powinna mieć żadnych problemów z pokonaniem słabej Bułgarii. Dziś dzień przerwy Holandii co może im tylko pomóc. Dodaję ten typ do dubla.

Holandia 1,35

AKO: 2,23

Zachęcam aby wejść i pomóc:

https://mammoc.pl/alfred-podolski
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +467
pinio1111 133,7K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska - Słowenia
over 177,5 pkt. 1,72 chyba była gruba impreza urodzinowa😱

Coś cisza tu dzisiaj, więc próbuję coś wrzucić😉
Moim zdaniem linia powinna oscylować w granicach 181,5pkt., więc pobieram przyjemny kursik.
Myślę że nasza reprezentacja to swobodnie ogarnie, ale z pewnością Słowenia powalczy. Zastanawiałem się czy wrzucić tu linię pkt, czy handi na Polskę i zdecydowałem się jednak na punkty. Zaznaczam że handi -1,5 seta zagrałem wczoraj, niestety dzisiaj już trochę poleciało w dół, więc wybrałem wg mnie bardziej prawdopodobny typ.
Słoweńcy mogą być zadowoleni z pierwszego tygodnia LN, bo jak do tej pory mają 3 zwycięstwa i umocnili się w rankingu na miejscu gwarantującym im awans na IO. O ile wyniki mogą ich zadowalać o tyle ich gra już tak kolorowo nie wyglądała. Od razu mówię że swój typ opieram na na dwóch pierwszych spotkaniach, bo wczorajszego meczu nie widziałem. Uważam że ich wyniki są ponad stan, bo z Holandią wyglądali naprawdę słabo jak na ich potencjał i w mękach wygrali 3:2. W meczu z Francją z kolei, to nie oni wygrali mecz, tylko żabojady im go podarowali, robiąc mnóstwo błędów i grając bez żadnego zaangażowania. Wczorajszego meczu nie widziałem, ale wynik świadczy o tym, że się nie myliłem i kursy na Słowenię były znacznie zaniżone.
Z kolei nasza reprezentacja wygląda tu świetnie, biorąc od uwagę skład personalny. No może Karol gra trochę poniżej oczekiwań, ale mamy wtedy pewniaka w postaci Bartka Bołądziła, który mnie baaaardzo pozytywnie zaskoczył swoją skutecznością i solidnością.
Myślę że dziś Polacy wygrają spotkanie, ale ze Słoweńcami nigdy nam się dobrze nie gra i wiele razy te mecze kończyły się naszą porażką.
Dlatego spodziewam się 4 setów w tym meczu, a w takim wypadku linia 177,5pkt jest swobodnie do przebicia.


Bułgaria - USA
Bułgaria over 77,5pkt. 1,81

Nasza kadra mnie dzisiaj mocno zawiodła i przegrała z kretesem po słabym meczu.
Zatem wrzucam ostatni typ z pierwszego tyg LN.
O Bułgarach pisałem już kilkukrotnie i zdania nie zmieniam. Są dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem i na szczęście są nadal niedoceniani przez bukmacherów. Wczoraj dali porządnie zarobić i myślę że dziś też się to uda.
Holendrzy powinni to wygrać, bo gdzieś tam jeszcze pewnie wierzą w awans na IO z rankingu, choć ja im najmniejszych szans nie daję. Możliwe że trener będzie chciał oszczędzać dziś Nimira, bo ewidentnie ma problem z kolanami.
W meczu z Turcją wyszedł dopiero od trzeciego seta i poprowadził swoją drużynę ze stanu 0:2 do zwycięstwa 3:2. Z Polakami był bardzo oszczędzany przez rozgrywającego i dostawał połowę mniej piłek niż zwykle. Bez niego niestety Holandia wygląda bardzo blado.
Sądzę że dziś również będzie trochę oszczędzany, a w takim wypadku szansa na wygranego min jednego seta dla Bułgarów jest bardzo duża. Nie wydaje mi się by Holendrzy mieli tu rozgromić swoich młodych rywali. Sądzę że będzie to dość wyrównane spotkanie i Bułgaria złamie linię 77,5pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +467
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Środkowi: Norbert Huber, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Mateusz Poręba

Przyjmujący: Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka

Rozgrywający: Jan Firlej, Marcin Janusz

Atakujący: Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek

Libero: Jakub Popiwczak, Kamil Szymura.

Dużo mocniejszy skład Polaków już na 2gi tydzień.
 
semjen 0

semjen

Użytkownik
Środkowi: Norbert Huber, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Mateusz Poręba

Przyjmujący: Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka

Rozgrywający: Jan Firlej, Marcin Janusz

Atakujący: Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek

Libero: Jakub Popiwczak, Kamil Szymura.

Dużo mocniejszy skład Polaków już na 2gi tydzień.
dzięki wielkie! nic tylko grać undery, bo kursy niedoszacowane
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak na szybko na pierwszy dzień kolejnego tygodnia.

Niemcy - Brazylia Niemcy +12,5 1,8

Niemcy wzmocnieni G. Grozerem natomiast w Brazylii wypada B. Rezende. Ogólnie obie drużyny nie wyglądały najlepiej w pierwszym tygodniu jednak Niemcy przegrali maksymalnie 11 punktami z Włochami a więc na 4 spotkania pokryli w każdym meczu ten handicap. Brazylia 2 wygrane 2 porażki więc także średnio. Brazylia również nie wygrała żadnego spotkania więcej niż 12 punktami.


Japonia już w swoim najmocniejszym składzie z Ishikawą i Ranem.
We Francji nie zagra N'gapeth oraz Chinenyeze
W USA na pewno zagra M. Anderson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +870
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kadra USA:

R: Christenson - Ma'a
▪️
A: Anderson - Ensing
▪️
Ś: Holt - Smith - Jendryk - Averill
▪️
P: Russell - DeFalco - Jaeschke - Muagututia
▪️
L: Shoji - Dagostino

Wygląda już imponująco
 
pinio1111 133,7K

pinio1111

Użytkownik
Polska - Bułgaria
A. Śliwka under 10,5pkt. 1,85

Zaczynamy drugi tydzień LN.
Nasza kadra już w bardzo mocnym zestawieniu, choć ciekaw jestem co pokażą nasi atakujący. Dla mnie jest to sporą niewiadomą i chętnie zobaczę w jakiej dyspozycji są Bartek i Łukasz.
Ja jednak wybrałem linię na Olka. Fakt, że nie wiadomo czy wyjdzie w podstawie bo spodziewam się dziś Fornala na boisku, ale linia na Śliwkę jest całkiem ciekawa.
Można poczekać do momentu podania składów wyjściowych i ewentualnie to zagrać, ale nie mam czasu pisać swoich spostrzeżeń na ostatnią chwilę, więc zamieszczam je teraz.
Moim zdaniem, Olek będzie miał dziś problem ze zdobyciem min 11pkt. Myślę, że będzie dziś gra bardzo urozmaicona i każdy z graczy dostanie sporo możliwości do zaprezentowania swoich umiejętności. Również trener może chcieć trochę porotować składem i niekoniecznie Olek rozegra całe spotkanie.
Inna sprawa że mecz powinien się zakończyć w trzech setach, a to również by sprzyjało mojemu typowi.
Ja próbuję bo kurs ciekawy.

Japonia - Iran
Japonia under 75,5pkt. 1,96

Tutaj krótko.
Japonia w najmocniejszym zestawieniu, gra u siebie więc spodziewam się tu łatwego zwycięstwa w trzech setach z naprawdę słabym Iranem. Nie sądzę by Iran był w stanie nawiązać równorzędną walkę w choć jednym secie, stąd under 75,5pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1628
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Iran - Japonia 0:3

Mecz już za niecałe 10 minut. Obie drużyny wychodzą w swoim najmocniejszym zestawieniu. Japonia gra u siebie i w końcu zobaczymy Ishikawę i Rana. Ja mimo wszystko wejdę w mocny handicap dodatni na Iran. Moim zdaniem buki troszkę poszalały i skoro dali +20,5 na Iran to pobieram. W Iranie gra Milad, Amin, Salehi więc również mają kim zdobywać punkty a handicap jak wspomniałem dość wysoki.

Iran +20,5 1,84
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2296
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Serbia - Holandia 3:0

W poprzednim tygodniu Serbia wygrała zaledwie 1 spotkanie 3:1 z Iranem następne 3 to same porażki 0:3 z Japonią, 1:3 z Brazylią i 0:3 z Niemcami. Na pewno mocno zawiedli zwłaszcza w meczu z Niemcami i Japonią gdzie Japonia nie grała w swoim najmocniejszym składzie.
Holandia wygrała 2 spotkania i 2 przegrała. Wygrała 3:2 z Turcją i 3:1 z Bułgarią natomiast przegrali 2:3 ze Słowenią i 0:3 z Polską.
Obie drużyny w dalszym ciągu mają nadzieje na Igrzyska Olimpijskie, na ten moment to Serbowie są bliżsi bo są wyżej w rankingu. Bliżsi co nie oznacza, że blisko bo tamtymi porażkami mocno zmniejszyli te szanse.
Ja jednak wejdę w zwycięstwo Serbii. Skład mają naprawdę dobry, jest Uros, Ivović, Podrascanin, Atanasijević więc mają kim grać. Mam tylko nadzieję, że przez ten tydzień poprawili dużo.
Holandia mnie jakoś nie przekonuje, oczywiście jest Nimir ale poza nim to drużyna mocno średnia choć nie ma co ukrywać ostatnie lata to jest duży progres.

Serbia 1,52 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2133
Do góry Bottom