>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2023 - mężczyzn

mkl 129,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ishikawa więcej punktów od Nishidy @1.9 STS 27:12
Yuki zdobył na ten moment 205 punktów (średnio ponad 17 na mecz) i jest trzecim najlepszym punktującym tegorocznej edycji VNL.
Nishida 122 punkty (średnio trochę ponad 10pkt na mecz), do tego miał więcej punktów od kolegi miał tylko w 3 meczach - Serbia,Kuba,Polska. Co prawda w dwóch nie grał ale to nie zmienia fakty, że więcej punktów zdobywa przyjmujący Japonii. Jest bardziej wszechstronny, więcej może dołożyć zarówno zagrywką jak i blokiem, tak to też wygląda w statystykach. Japończycy byli oni długo niepokonani i rewelacją fazy wstępnej, tu jednak pojawia się już poważne granie o stawkę - "win or go home". Ishikawa jest starszym i bardziej doświadczonym graczem, powinien udźwignąć lepiej ciężar meczu od strony psychicznej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2931
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ishikawa więcej punktów od Nishidy @1.9 STS
Yuki zdobył na ten moment 205 punktów (średnio ponad 17 na mecz) i jest trzecim najlepszym punktującym tegorocznej edycji VNL.
Nishida 122 punkty (średnio trochę ponad 10pkt na mecz), do tego miał więcej punktów od kolegi miał tylko w 3 meczach - Serbia,Kuba,Polska. Co prawda w dwóch nie grał ale to nie zmienia fakty, że więcej punktów zdobywa przyjmujący Japonii. Jest bardziej wszechstronny, więcej może dołożyć zarówno zagrywką jak i blokiem, tak to też wygląda w statystykach. Japończycy byli oni długo niepokonani i rewelacją fazy wstępnej, tu jednak pojawia się już poważne granie o stawkę - "win or go home". Ishikawa jest starszym i bardziej doświadczonym graczem, powinien udźwignąć lepiej ciężar meczu od strony psychicznej.
No nie ma sensu wywlekać średnich punktowych z sezonu i na tym opierać taki typ. Wartałoby oprzeć ten typ na takim argumencie, że Nishida - jako atakujący ma jako-taką rozsądną zmianę w postaci Kento Miyaury - który był w ostatnim sezonie zmiennikiem Ben Tary w Stali Nysa. A w kontrze do rotacji Nishidy jest to, że Ishikawa po pierwsze jest bardzo, bardzo stabilnym zawodnikiem - praktycznie nie zmienialnym a po drugie japończycy na pozycji przyjmującego nie mają za bardzo rotacji i gdy na placu pojawia się ktoś inny niż para Ishikawa & Takahashi to ich poziom znacząco spada.

Bet jak najbardziej sensowny mimo wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
irtyko 174,6K

irtyko

Użytkownik
Ja tak jak inni typuje mecz z Brazylią na 4 lub 5 setowy , uważam że granie overów punktowych ma sens ale też oferta STS na "wynik po 2 setach" jest ciekawa , dla wyniku 1-1 1.95 zl, jak by nie patrzeć to 4 ostatnie mecze miały taki wynik po 2 setach , w sumie wszystkie mecze od 2019 roku miały taki stan rzeczy ;p
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Polska -1,5 STS 2 zł

Nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj to wypuścimy. Jeśli Kurek i Bieniek będą gotowi, to Polacy biorą to z handi. Leal ponoć nie jest w pełni formy, a to ważne ogniwo ofensywne. Publika poniesie naszych, powodzenia:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1719
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Japonia +1,5 seta 2,84
Początkowo dałem skromniej, czyli +2,5 seta, ale jak sobie pomyślę, z kim mamy do czynienia w ich najlepszej opcji wyjściowej, to ja dziękuję. Dla mnie to przedwczesny finał Ligi Narodów. I nie sugerowałbym się przegranymi Japończyków, kiedy to spadli spektakularnie z pierwszego miejsca w grupie na drugie, odpuszczając gręna parkiecie ich kozakom. Tym razem kozaki zagrają. A i sam kolektyw niesamowity, bo słynie już z genialnej obrony w wymianach, dobrego przyjęcia i skutecznego ataku. Serwis też nie szwankuje. To samo co u nas plus większa determinacja, szał i ta genialna obrona... Polacy są silniejsi, a przynajmniej równie silni. Jeśli nas nie wyprowadzą we wkurw roku, to poradzimy sobie z nimi. Przewiduję tutaj wynik 3-2 dla Polaków po zaciętej walce i wspaniałym widowisku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +289
mkl 129,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Idę z prądem z Ishikawą
1)Ishikawa więcej punktów od Nishidy @1.5 ZWROT
2)over 17,5 punktów @2.0 STS
3)Najwięcej punktów w meczu @4.0 STS / forbet
jeden punkt mniej od Leona...

Dużo opisane kilka postów wyżej. Przyjmujący w pierwszym meczu zaszalał. Przeciwko Słowenii zdobył 27 punktów w trzech setach - średnia 9pkt na set. Jest liderem i głównym wyborem. Bardziej doświadczony i stabilny niż atakujący. Kurs do dubelka z czymś innym w sam raz. Linia 17,5 do pokrycia dla niego w trzy sety, w cztery (nie sądzę by mecz się skończył 3:0 lub 0:3) to wydaje się bardzo prawdopodobne. Oczywiście pewnie drugiego tak świetnego występu nie dokona ale aż tak szaleć przecież nie musi. Przy okazji patrząc na nasze przyjęcie z Brazylią czy ataki Kurka, które blokował nawet Honorato widzę u Yukiego potencjał na dołożenie kilku punktów zagrywką i blokiem. W ataku swoje też dostanie i (oby) skończy. Najbardziej ryzykowany w teorii typ ostatni. Ale głupie nie zagrać. W Japonii powinien na spokojnie zrobić najwięcej. U nas Kurek bez szału, problemy zdrowotne, może znów zejdzie. Leon z Brazylią bardzo się męczył, nie zdziwię się jak zaliczy w trakcie meczu tym razem zjazd do bazy. Z Brazylią tego nie było chyba tylko dlatego, że względnie ciągle kontrolowaliśmy mecz i wynik. Śliwka pokazał się z dobrej strony i doprowadzał rywali do szału. Te zabawy i techniczne zagrania myślę nie będą aż tak skuteczne z Japonią, która jest fenomenalna w obronie. Sami lubią się bawić siatkówką i będą raczej skuteczniej bronić techniczne zagrania Olka. Ławka jest szeroka, jak będzie problem będą zmiany.

4) USA - Włochy pierwszy set / wynik meczu - 1/2 @5.25 STS
Włochy bardzo mocne, ale czy aż tak jak wskazują kursy? Przede wszystkim mieli piekielnie łatwy mecz ze zdziesiątkowaną i rozwaloną wirusem Argentyną. Mogą w pierwszym secie nie być w 100% gotowi mentalnie i siatkarsko na granie na poziomie TOP - to nadal piekielnie młoda drużyna. Amerykanie to też nie są przypadkowi gracze. Typ trochę na czuja, jedyna co rzuciło mi się w oczy w tym meczu :)
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Więc zaczynamy mecze półfinałowe!

Japonia - Polska 1:3

Można powiedzieć, że sensacyjny półfinalista? Na pewno patrząc przez pryzmat tej LN to zdecydowanie NIE! Japonia od samego początku prezentuje się znakomicie 11 zwycięstw i tylko 2 porażki z Włochami 1:3 i z Polską 0:3 jednak ten mecz był już gdy wiele zostało rozstrzygnięte.
Japonia prezentuje się znakomicie a to co robi przyjmujący Ishikawa! Mamy już na pewno jednego przyjmującego do drużyny Marzeń, nie wierzę aby On nie został wyróżniony.
Ostatni mecz ze Słowenią zakończony w 3 setach a sam zdobył aż 27 punktów!
Przede wszystkim Japonia ma kapitalny, są to zawodnicy młodzi jak Ran 22 lata, Nishida 23 lata, Miyaura 24 lata, Ishikawa 28 lat - Szczerze? Życzył bym sobie aby ta nacja zdobyła MŚ - wiem troszkę życzeniowo ale była by to historia :)
Jeśli chodzi o Polaków to oczywiście są Oni zdecydowanym faworytem, gramy przede wszystkim u siebie w Gdańsku. Mamy 5 przyjmujących, których wiele narodowości nam zazdrości. Kapitalnie zagrał w półfinale Bieniek gdzie śladu po kontuzji już nie ma. B. Kurek w końcówce meczu zszedł z boiska i tutaj jest duży znak zapytania czy zagra a jeśli zagra to czy na 100% ale i widać, że nie jest w najwyższej formie - zastępca Kaczmarek solidny.
Oglądałem mecz Japonii z Włochami - uważam go za jednego z lepszych meczów na LN i tam Japonia wcale nie odstępowała dlatego dziś Polacy raczej nie będą mieć łatwego zadania.

Japonia +14,5 1,60
powyżej 176,5 1,85

spróbuję również:
W. Leon najwięcej punktów w drużynie 2,00

Nie wydaje mi się aby Śliwka powtórzył tak dobry mecz w ataku jak z Brazylią a B. Kurek jest niewiadomą i mogą z Kaczmarkiem zagrać po trochu. Leon mimo wszystko całe spotkanie na boisku.

USA - Włochy

USA po bardzo ciężkim meczu wygrali 3:2 z Francją - prowadzili już 2:0 i wydawało się, że w 3 setach zakończą ten mecz jednak Francuzi się obudzili i doprowadzili do tie breaka. Włosi pokonali 3:0 Argentynę nie dając im żadnych szans jednak przez ogromne problemy Argentyny nie za bardzo patrzę na to spotkanie. Kursy są wystawione dla mnie zupełnie nie zrozumiale, zaledwie o 0,15 więcej niż w meczu z Argentyną...
Amerykanie na każdej pozycji mają graczy na światowym poziomie, tam nie ma pozycji słabszej każda jest świetna. Włosi to samo jednak na środku moim zdaniem ustępują Amerykanom. Włosi to zespół młody bardzo dobry ale ja nie uważam, że Włosi to maszyna do wygrywania.
Szkoda, że na samym końcu Amerykanom wypadł A. Russel bo co by nie mówić jest to osłabienie drużyny.
Mimo wszystko szykuje nam się kapitalny półfinał, over meczowy jest zaskakująco niski i w 4 setach śmiało powinni ten over przekroczyć.

powyżej 179,5 1,74 Betfan


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1616
korver 121,3K

korver

Użytkownik
USA - Włochy

Cały sezon grupowy zawodnicy USA zbierali świetne opinie i wymieniani byli w roli jednego z głównych faworytów do wygrania LN. Ok, wypadła ważna postać Russell, ale USA dysponuje mocnym potencjałem również wśród zmienników. Włosi wybitny mecz z Argentyną, ale mam wrażenie, że są tylko przez pryzmat tego spotkania oceniani. Bliżej mi do wyceny 50/50 w tym spotkaniu, niż tego co zaproponowały buki, wiec dla mnie to klasyczne zagranie, o większej dozie prawdopodobieństwa, niż to co sugerują kursy na dane spotkanie. Bez wątpienia będzie ciekawe widowisko, a ja idę w stronę przynajmniej 2 setów dla Amerykanów.

USA +1,5 seta @1,8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1807
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Polska - Japonia typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Polski) kurs 2.34 Fortuna

Większość idzie w jakieś handicap w stronę Japonii ja wszystko rozumiem dość długo byli na pierwszym miejscu w Lidze Narodow, ale Japonia to jest według mnie nadal zespol, gdzie do zespolow topowych im jeszcze trochę brakuje. Wiadomo to Reprezentacja, która może postraszyć każdą Reprezentacje i set nawet dzisiaj nie będzie żadna niespodzianka, ale według mnie wygraliśmy pewnie nie tak dawno z Japonia w trzech setach, gdzie Japonczycy nie zdołali w żadnym z tych setów zdobyć chociażby dwudziestego punktu. Polacy wygrali jak już pisałem bardzo pewnie z Japonia turniej był rozgrywany na Filipinach, gdzie większość kibicow na hali było za Japonia przynajmniej tak się wydawało poprzez nieustanny doping w stronę Japonczykow, a mimo to daliśmy radę. W ćwierćfinale wygramy także w trzech setach z dobrze grająca Brazylia. Mamy bardzo dobry skład, gdzie trener przy słabszej dyspozycji jednego z zawodników z pierwszej szóstki może wprowadzić praktycznie zmianę jeden do jeden na każdej pozycji. Gramy przed własną publicznością to duży atut. Gramy o finał i według mnie dla Japonczykow gra w półfinale to i tak dla nich wielki sukces. Sugeruje się głównie ostatnim meczem, gdzie zagraliśmy z Japonia kapitalnie i Japonczycy praktycznie w tym meczu nie zagrozili naszym zawodnikom. Bardzo dobrze w naszym zespole patrząc na mecz z Brazylia wyglądał m.in: Śliwka, gdzie miał topowa skuteczność w ataku, a także Bieniu. Warto wyroznic na serwisie Leona. Gramy dobra siatkówkę i musimy pewnie wejść w ten przyszly finał z USA bądź Włochami. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Japonia - Polska
typ: powyżej 172,5 pkt
@1.75 LVBET

Japończycy to niewątpliwie objawienie tego sezonu. Tylko najzagorzalsi kibice Japońscy wierzyli, że uda się ich siatkarzom dotrzeć do półfinału Ligi Narodów. W fazie play off Japończycy spisywali się znakomicie, gdzie wygrali pierwszych 10 spotkań a na sam koniec jakby spuścili z tonu moim zdaniem i ponieśli dwie porażki z Polską oraz Włochami. Japonia zakończyła zmagania fazy grupowej tuż przed Polakami - na drugim miejscu. W ćwierćfinale dość gładko rozprawili się ze Słoweńcami 3:0 i tylko w pierwszej partii mieli problemów. Polacy z kolei zajęli trzecie miejsce w grupie z taką liczbą zwycięstw lecz mniejszą ilością punktów. Polacy podobnie jak Japończycy wygrali 3:0 w ćwierćfinale z Brazylią. Teraz czas na pojedynki decydujące o medalach. Nie wątpliwie na korzyść Polaków przemawia fakt, iż będą grali przed własną publicznością w Ergo Arenie w Gdańsku. Dodatkowo statystyki H2H są również bardzo korzystne dla Naszych. Polacy w spotkaniu o punkty nie przegrali z Japończykami od 2009 roku. Japończycy przegrali 17 z 20 poprzednich meczy z Polakami i wg buków to Nasi są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Ja bym jednak nie lekceważył Japończyków, ponieważ potrafią oni doskonale bronić i trzeba naprawdę sporo się napracować aby z nimi wygrać. Stawiam dziś na minimum 4 sety dlatego gram powyżej 172 pkt w meczu. Za drobne na pewno też spróbuję pójść w zwycięstwo Japończyków, bo dziś to na Polakach będzie ciążyć presja a Japończycy mogą sprawić sporą sensację awansując do finału rozgrywek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +928
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Wiecie czy można jeszcze gdzieś obstawić set z najmniejszą ilością punktów ? Kiedyś był na ruskim, ale teraz nie widzę :(
 
versa 397,5K

versa

Typer
Polska - USA
Wygrana Polski

Sprawdził się mój scenariusz tych dwóch reprezentacji w drodze do finału, więc zatem ciekawe czy sprawdzi się i tym razem.
Polska była i jest faworytem tego meczu, we wcześniejszym etapie dostaliśmy lanie 3:0 od Amerykanów ale było już parę razy tak, że jak przyszło grać ćwierćfinały, półfinały to widzieliśmy całkiem inne zaangażowanie, Polska sportowo jakościowo ma najlepszy skład bez wątpienia, powinniśmy wygrać to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1267
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Japonia 3,25
Przed nami walka o 3. miejsce w Lidze Narodów. Japonia w meczu z Polską miała okazje na wygrywanie z nami już 2-0, ale się nie udało i mecz się posypał. A więc stać było Japończyków na ten finał, bo mecz różnie wtedy mógł się potoczyć. Dla mnie to rekomendacja pod ten mecz o brąz. Włosi mają gwiazdy, ale nie mają kolektywu. Natomiast Japonia gra radosną siatkówkę, zwłaszcza w obronie i wychodzi im to na medal. Chłopaki z Dalekiego Wschodu zasługują na wygraną. Pokazali to przed play-offami, że są również uznaną marką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1468
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Polska - USA -1,5 3,25 STS

Znawcą dyscypliny nie jestem, natomiast w wykonaniu naszej reprezentacji z Japonią zobaczyłem rozregulowane przyjęcie, zagrywka nam albo siedzi albo nie, głównie plasy lecą, Bieniu ratował sytuacje, dużo indywidualnie chcemy wygrać. Powiedzmy sobie szczerze, że statystyki z półfinału mamy mizerne i bardziej indywidualne zagrania nas ratowały, niż widoczna dobrze funkcjonująca gra, już nawet nie o same staty chodzi, uważam że nie jesteśmy w optymalnej formie. USA z pozycji underdoga przejechali jak walec po Italii, dynamika i organizacja gry, tam każdy element funkcjonuje na najwyższym poziomie, Nie pokazały Stany słabych stron, niestety.

edit. źle wcześniej wpisałem buka i kurs, [zał.] POL - USA.png
 
Ostatnia edycja:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
USA 2,35 STS

Polacy zagrali kapitalny mecz. Jak można zrobić tak mało błędów przez cały mecz? Szapo ba!!!

Idę w stronę Jankesów, ponieważ:

1. Ich gra podoba mi się najbardziej ze wszystkich zespołów, biorąc pod uwagę mecze w fazie zasadniczej i finałowej. Jedynie z Brazylią coś poszło nie tak, ale to bez znaczenia.
2. Polacy nie mają przyjęcia. Zatorski jedzie na 30%, reszta niewiele lepiej.
3. Brak przyjęcia rekompensowała wystawa wysokiej piłki do Leona, ale nie porównujmy bloku amerykańskiego do japońskiego.
4. USA nam zwyczajnie nie leży.
 
Ostatnia edycja:
T 5,3K

teza

Użytkownik
JaponiaWłochy @ 2 @ 1.42
PolskaUSA @ over 182.5 @ 1.70

100j -> 212j


JaponiaWłochy
Yuji Nishida złapał kontuze a tutaj kazdy aspekt sie liczy,
w tym meczu wszystko będzie zależeć od Włochów - jak zapomną o wczorajszym meczu
i będzie im się chciało walczyć o brąz to wygrają.

Polska USA
jak Russell wskoczy do meczu to będę grał na USA
wczoraj zagrali fenomenalnie ale czy będą w stanie to powtórzyć przez nastepne 3 sety?

każdy scenariusz jest możliwy takze wole wybrać bezpieczne typowanie
- jak Wlosi wyjda bez ducha walki to kontra na live bedzie po znosnym kursie
- jak USA wygraja 1 seta to będzie tez dobry kurs asekuracyjnie na 0-3
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Polska - USA @ Anderson najwięcej punktów w meczu + wygrana USA (4.25) sts

Widzę spore value w tym meczu, jedynym zawodnikiem który jest wstanie się tutaj zbliżyć do Andersona punktowo jest Leon, ale nie widz jego gry na mocnym wysokim bloku Amerykanów, w dodatku zagrywka USA jest tak kąśliwa, że mogą po prostu zbombardować Wilfredo i wejdzie ktokolwiek z rotacji na naszej pozycji czyli np. Bednorz. Anderson jest absolutnie niezmienialną postanią w ekipie USA i nie widzę tutaj nikogo kto miałby zagrozić mu w punktowej zdobyczy. Co do typu, Polacy grają naprawdę przeciętną siatkówkę, niestety nie ma Kurka w formie a Kaczmarek to nie zawodnik który utrzyma procent skuteczności w meczu takiej rangi, gdyż pokazał że jest obecnie po prostu bez formy. No zobaczymy jak to się wszystko potoczy, ale myśłe że jest value w tym becie, Anderson jeszcze jak poceluje Leona zagrywką to mamy dodatkowe punkty dla Amerykanów i atakującego Stanów. Matthew wygląda stabilnie obecnie, więc naprawdę taki kurs można spokojnie brać, jak już USA wygra to Anderson zdobędzie najwięcej punktów, tak to widze

Japonia - Włochy @ Włochy -9.5 (2.10) sts


Nie no trochę za małe handi na Włochów, co prawa wczoraj zagrali kabaret jak na siebie, ale cóż no zdarza się, tym bardziej że USA grało potężnie na serwie i ataku. Japończycy jakby spuchli po drugim secie wczoraj i naprawdę stracili wiare że mogą cokolwiek ugrać w tym turnieju, a myśle że gdyby wygrali tą partie mieliby finał. Miyaura w kapitalnej dyspozycji, ogólnie świtnie to wszystko wygląda dopóki rywal tego nie naruszy serwisem, bo jak Japońce dograją sobie do siatki to grają kapitalny volley i bardzo ciężko ich zatrzymać, mają w zasadzie 4 sztywne opcje do ataku, czyli środek ktorym nie boją się grać plus pajp na którym Ishikawa chodzi sztywno i Ran + Miyaura na ataku, no wygląda to wybitnie ale jak Włosi odrzucą ich od siatki to wszystko się nagle sypie i w zasadzie oni nie mają żadnego pomyslu na dogranie piłki do siatki w jakiś sensowny sposób i skończenie ataku...także jak Włochom będzie siedział serwis a myślę że o to nie ma co się bać bo Micheletto, Lavia i Romano serwują kapitalne bomby + dobrzy flotowcy na środku. Włosi chyba najlepiej grają blokiem na świecie, mają bardzo wysoki skład więc naprawdę spokojnie ide dziś w ich stronę
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Fenomenem jest obserwacja jak zmienia się zdanie userów z dnia na dzień... wczoraj USA było "blee", bo przestój z FRA, a ITA super mecz z ARG, zaś dzisiaj "TOP!" i w formie, do tego stopnia, że w chwili obecnej są faworytem w meczu z POL w pinnie...

Nie mi to oceniać, ale przestrzegałbym przed wyciąganiem wniosków tylko z dnia poprzedniego. Każdy mecz na turnieju na tym poziom (czyt. finałowy) to "osobna historia" i nie ma znaczenia, co było wczoraj. Generalnie unikam grania finałów, dzisiaj w sumie dałbym na USA, ale skoro wczoraj było @2,7 przeciwko ITA to przecież nie zagram teraz po @1,9 przeciwko gospodarzowi... To przeciw logice. ;)

powodzenia i dobrego meczu życzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +168
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Musze przyznać, że sam wpadłem w tę nagonkę na USA. Dobrze że nie obstawiałem za porządne pieniądze. Wolałem się skupić na Japonii. Jednak Leon i spółka to są przech___!
 
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Raczej Kaczmarek, Śliwka, Janusz i spółka to są przech.... :D Leon zagrał wczoraj bardzo słaby mecz, z Brazylią w ćwierćfinale było to samo, dość słaby występ. Jedynie z Japonią, gdy miał na swoim skrzydle niskiego Sekitę, sobie poszalał. Co nie zmienia faktu, że duży wkład w zwycięstwo miał.
 
Do góry Bottom