>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzyń 2013/2014

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Volero - Kazań​
Dziwne te kursy na Volero. Aż 3.80? ???? Po ich ostatnim występie w KMŚ wystawiłbym tutaj maks 2.50, pamiętając też że przecież mają tutaj atut własnej hali.
Największą gwiazdą Szwajcarek jest Kubanka Carcaces, świetna zawodniczka, potrafi w pojedynkę wygrywać mecze. Oprócz niej takie nazwiska jak libero Yuko Sano, czy Golubovic. Bardzo dobrze ułożony zespół, gra bardzo dojrzałą siatkówkę. Stąd też potrafiły wygrać m.in spotkanie z Evergrande na niedawnych Mistrzostwach.
Kazań to głównie Gamova. W każdym zespole w którym jest ta zawodniczka, większość ataków idzie po prostu do niej. Niewątpliwie jedna z najlepszych siatkarek w ostatnich kilkudziesięciu latach. W Dynamie zobaczymy też Jordan Larson, czy Antonelle Del Core.
Faworytem pewnie są Rosjanki, ale uważam, że może to być równy mecz. Kursy są zdecydowanie przesadzone.
Volero +10.5 (1.94) Marathon ⛔
mecz dopiero w Czwartek, ale kursy powinny poleciec
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Odnośnie Volero, to było sporo newsów odnośnie tego, że klub ma opuścić Osmokrovic. Okazało się, że jednak Serbka zostaje w Szwajcarii ;)

RC Cannes - SC Schweriner

Krótko na temat tego meczu.
O Cannes pisałem odnośnie rozpoczęcia ligi francuskiej. Tam wszystko w miarę poprawie funkcjonuje. Przyjmujące się trochę pozmieniały. Grotheus jest trochę ograniczona, ale na ten poziom spokojnie wystarczy. Bokan ma spory potencjał i się ciągle rozwija. O resztę jestem spokojny.
Niemki w tym sezonie przeszły metamorfozę. Niestety, poziom poszedł w dół. Poll i Ziegler jako przyjmujące. Do tego słabiutka Volker na libero, przez co poziom przyjęcia Schweriner jest fatalny. Jest Hippe na ataku, ale dużo sama nie zdziała. Na rozegraniu Radekovic - niby coś tam umie, ale i tak nie ma z czego wystawiać. Środek nie umywa się do Cannes.
Schweriner zaczął fatalnie sezon, od sporo słabszych zespołów od Cannes dostał 3-1 i 3-0. Zapowiada się gładki mecz dla Francuzek. Jak same nie oddadzą seta, to Niemki raczej nie są w stanie tutaj nic wyszarpać.
Moje propozycje:
RC Cannes -2.5 --- 2.16 @ PinnacleSports ✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Azeryol Baku - Unendo Yamamay Busto Arsizio
Kolejne wtorkowe starcie, któremu warto się bliżej przyjrzeć. Tutaj trochę więcej pisania będzie. Na wstępie do zaznaczenia - Azeryol to Azerrail z poprzedniego sezonu. Nazwy się pozmieniały i ten lepszy klub to teraz Azeryol, a słabszy to Azerrail ;)
Zacznę od Busto. Skład się pozmieniał dość znacznie. Zostały dwie przyjaciółki - Marcon i Leonardi, które będą trzymały jak zawsze przyjęcie w ryzach oraz Arrighetti. Rozgrywa nasza Wołosz. Na środku mam Garzano i wspominaną Arrighetti - czyli całkiem mocna parka. Niestety, Busto ma problemy kadrowe. Ze składu wypadła atakująca Sloetjes. Ponadto do składu nie jest zgłoszona (lub cokolwiek innego) jeszcze Ortolani. Nie ma więc nominalnej atakującej. Na przyjęciu obok Marcon jest też dość ubogo. Buijs i młoda Bianchini - któraś z nich powinna zagrać po przekątnej do Wołosz. Zaplecza na skrzydle w tym momencie brakuje.
Azeryol też bez atakującej - Kozuch. Za to mamy Polinę Rahimovą, która spokojnie załata tę dziurę. Na przyjęciu ciekawa para - przekrojowa Di Iulio i ofensywna, z ogromnym zasięgiem Aghayeva. Na środku już jest słabiej - Kovalenko, Vargas i Jones. Na libero grała w lidze Korotenko, ale może będzie dostępna Japonka Ino. Sypie doświadczona Parkhomenko - cudów nie ma co się po niej spodziewać.
Drużyny sporo się różniące. Azeryol może mieć problemy z przyjęciem, gdzie Busto powinno mieć całkiem niezłe dogranie. Włoskie środkowe wyglądają lepiej, jednak Azerki mają dużo większą moc na skrzydłach. Pierwotnym moim zamiarem było granie w stronę gospodyń, jednak kursy nie rozpieszczają. Azeryol niedawno oddał dwa sety Azerrailowi, który raczej lepszy niż Busto nie jest.
Dlatego wydaje mi się, że można poszukać tutaj jakiegoś overka. Busto to walcząca drużyna i myślę, że może tutaj chociaż seta ugryźć. Rahimova to nie Mammadova. Zobaczymy jak Azerki będą przyjmowały. Kluczową sprawą w Busto może być forma Buijs i rozegranie Wołosz.
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 1.95 @ Unibet ✅ 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dresdner SC - Beziers Volley
Spotkanie środowe, z którego ciężko o fajerwerki.
Dresdner podobnie jak Schweriner stracił na wartości -choć nie aż tak strasznie. Największe straty to Ulta, Pietersen i De Kruijf. Poziom przyjęcia jest przeciętny. Na libero niezła Schoot, ale skrzydłowe już nie radzą sobie w tym elemencie - Izquierdo i Marcelle to ofensywne siatkarki. Na rozegraniu solidna Apitz. Po przekątnej jest Mikhailenko, która grała w poprzednim sezonie w Legionovii. Jak ktoś miał okazje oglądać, to wie, że nic wielkiego nie prezentuje, uderza często na oślep i wielkiej mocy nie ma.
Mimo ubytków na środku, w tym roku znów Dresnder może opierać na tym elemencie grę. Karg i Pencova prezentują się naprawdę stabilnie i można im zaufać. Zespół jest młody - z pierwszego składu Karg (86&#39;) i Apitz (87&#39;) są najstarsze. Sezon rozpoczęły od dwóch pewnych zwycięstw w lidze.
Beziers wiekowo jest bardziej doświadczony. Atak obstawiony przez reprezentantkę kraju - Schleck - wydaje się być silnym punktem. Na libero mamy Rochelle, która też trzyma poziom. Rozgrywa doświadczona Włoszka Dall&#39;Igna. Na skrzydłach mamy znaną z Bielska Cellę i niską Brazylijkę Da Silvę, której specjalnie nie kojarzę. No i na środku Holness, która miała okazję grać w LM oraz Deesing. Środek wydaje się być wyraźnie słabszy niż u Dresnder.
W lidze Beziers zaczął fatalnie - porażka 0-3 i wedle statystyk w 4 sety popełniły 29 błędów w samym ataku! Dalej poszło już lepiej, 3 zwycięstwa bez straty seta z przeciętniakami.
Dresdner jest faworytem, teren gorący. Jednak jeśli Beziers nie zje trema, to tutaj naprawdę mogą mocno przycisnąć i nawet zapunktować.
Moje propozycje:
Beziers +2.5 --- 1.68 @ PinnacleSports ✅ 3-1
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Imoco Conegliano Volley - Galatasaray Daikin
Zapowiada się całkiem niezły mecz. Liczyłem po cichu, że Montano ze względu na grę w reprezentacji nie zdąży dolecieć do Włoch, ale Mandy jednak zagra.
Imoco miałem okazję oglądać w lidze włoskiej. Prezentują całkiem solidny poziom, choć rywal był stłamszony. Nikolova, Tirozzi i Calloni zagrały fajny mecz. Fiorin mniej widoczna, ale też solidny punkt, zresztą ona zwykle jest od czarnej roboty. Lloyd widać, że całkiem nieźle weszła do drużyny. Są czasem jakieś niedociągnięcia, ale ogółem całkiem dobrze to funkcjonuje. Trochę mało widoczna, jakby zaspana była Barazza. Dobra libero De Gennaro.
Galatasaray rozpoczęło ligę bez Mandy. O mało nie straciły punktu ze słabiutkim Yesilyurtem, gdzie przy 1-1, Galata przegrywała w 3 secie jakoś 21-16. Teraz Montano jest, może być trochę zmęczona po podróżach i dwóch meczach reprezentacji, gdzie grała praktycznie w pojedynkę, ale i tak powinna być najlepsza w swojej drużynie. Galatasaray w tym sezonie powtarza błędy z poprzedniego. Zapomnieli o takim elemencie jak przyjęcie zagrywki. Nihan to przeciętna libero w tym elemencie i było to wyraźnie widać w poprzednim sezonie w Fenerbahce. Do tego takie kwiatki jak Rabadziheva i Ozsoy. Jest jeszcze Saori, która niby sobie daje radę (ale też fajerwerków nie ma).
Rozegranie obstawione przed ograną Lo Bianco. Środek z Serbką Veljkovic, która jeszcze w miarę jest na ten poziom, ale krajanki pokroju Sinem już trochę nie pasują do układanki. Zresztą ja zamiast przeciętnych Sinem czy Avci szukałbym tutaj miejsca dla kadetki - Asli Kalac.
Pierwotnie miałem celować tutaj w over. Jednak po opisaniu tego spotkania myślę, że można spróbować konkretniejszego typu w stronę Włoszek. Na własnym boisku są mocne, mają niezły serwis, który powinien spokojnie dać jednego seta. Resztę trzeba będzie sobie wyszarpać i zatrzymać Montano. No i po prostu wydają się być w dobrej dyspozycji, a Galatasaray raczej faluje swoją grą. Oby wygrała drużyna.
Moje propozycje:
Conegliano +1.5 --- 1.98 @ PinnacleSports ✅ 3-2 Piękny mecz, świetny tie-break!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Unendo Yamamay Busto Arsizio - Imoco Volley Conegliano
Zacznę od włoskiego starcia. Polecam poczytać to co pisałem w poprzednim tygodniu o obydwu drużynach.
W Busto w kadrze jest już Ortolani, jednak raczej jeszcze nie jest gotowa - grała w weekend chwilkę przeciwko Forli. Busto zagrało niezły mecz w Baku. Widać, że Wołosz dobrze wpasowała się do drużyny i wykorzystuje potencjał swoich środkowych. Solidnie prezentuje się Buijs. Marcon jest bardziej defensywna, a Bianchini atakuje odważnie, ale często wpada w blok, widać często brak zasięgu i ogrania. Leonardi w dobrej dyspozycji.
Conegliano ma trochę większy potencjał, mają też dłuższą ławkę. Przewaga powinna być widoczna w ofensywie na skrzydłach. Na środku mogą nawet troszkę tracić, bo Barazza jakoś nie porywa swoją grą. Lloyd robi swoje, libero także na poziomie.
Mecz na bardzo trudnym terenie, mecz zapowiada się bardzo ciekawie i pewnie nie zabraknie emocji. Busto jest w niezłej formie, ale Conegliano ma lepsze skrzydła oraz większe możliwości i myślę, że to zadecyduje.
Moje propozycje:
Conegliano wygra --- 2.00 @ MarathonBet ✅ 1-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
ATOM Trefl Sopot - Gent Dames
Tutaj nie będę się rozpisywał.
ATOM zdecydowany faworyt, dobra zagrywka, blok i przyjęcie. To powinno wystarczyć, zresztą w ataku też powinna być przewaga - o ile Bełcik nie będzie robić tysiąc podwójnych ;)
Gent to nowa drużyna w LM. Niby łapały kontakt z Vakif, miały nawet spore przewagi, ale z tego co widać po początku sezonu, to Turczynki nie bardzo się sprężają na takie mecze i zwyczajnie pykają sobie, żeby pykać. Szarpane przyjęcie i wątpliwy atak.
Jeszcze jakby Belgijki grały u siebie, to miałbym wątpliwości, ale w takiej konfiguracji Sopocianki powinny pewnie skosić rywalki.
Moje propozycje:
ATOM -2.5 --- 1.78 @ PinnacleSports ✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Dinamo Kazan vs Dabrowa Gornicza / Handicap Betting Points - Dabrowa Gornicza (+19) @ 2.00 Marathon ⛔
przeciwne spotkanie, na szczescie udalo sie dobrze pokontrowac
Dzisiaj Dabrowianki graja o 16 na bardzo trudnym terenie w Kazaniu, szans na zwyciestwo praktycznie nie maja zadnych, ale handi+19 mnie skusil. Czy Dabrowianki sa rzeczywiscie az tak slabe, by przegrac wszystkie 3 sety do 16-17pkt? Czy Rubin musi sie spinac i wygrac ten mecz lekko i latwo 3:0? A moze troche odpuszcza, moze Dobrowianki powalcza, nie maja nic do stracenia. W tym handi widze male value, dlatego gram na Polki. Transmijsa Polsat Sport.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Tak jak wczoraj, dziś polecam czaić się na jakiejś kursy na live. Może będę coś zapodawał w Hyde Parku ;) Przed meczami trudno coś przewidzieć, linie są zaporowe.

Vakifbank Stambuł - Dinamo Romprest Bucaresti
Spróbuje zagrać takie spotkanie. Różnica jest bardzo duża, ale... No właśnie, warto wziąć na ruszt Vakifbank.
Z moich obserwacji wynika, że Guidetti (przynajmniej na początku sezonu) daje oddech kluczowym zawodniczkom w meczach, gdzie o zwycięstwo nie trzeba się zabijać. Czuje u Turczynek pewien minimalizm. Grają spokojnie, starają się przede wszystkim kontrolować mecz. Trener daje pograć rezerwowym, Polen często witana na parkiecie. Poza tym Vakif ma w niedzielę trudniejsze starcie w lidze - mecz z Fenerbahce.
Dinamo opiera się w tym sezonie na Bułgarkach. Ściągnęli takie zawodniczki jak Nenova, Karakasheva i Zarkova. W miarę już zapoznane z takim poziomem gry, mogą sobie poradzić (choć nie muszą ;) ). Jest też dobra libero Davis. Atakująca jest mocno przeciętna - Baciu. Skład uzupełniają weteranki - na środku Marcovici (73&#39;), na przyjęciu Corjeutanu (77&#39;).
Rzucam się tutaj na over, bo dla przykładu Vakifbank potrafił oddać seta takiemu Canakkale. Szkoda, że linia jeszcze troszkę nie jest niższa, ale do zrobienia. Turczynki jakby chciały, to mogą tutaj zmiażdżyć Rumunki, ale mam nadzieję, że dalej nie będą chciały się przemęczać.
Moje propozycje:
Over 125.5 --- 1.80 @ Unibet ⛔
 
A 0

adam_mitra

Użytkownik
Atom Trefl +2,5 seta @ 2,35 bet365
co myślicie o tym ?
po 2 meczach Vakifbank ma stosunek setów 6:0 gdzie Atom stracił tylko też 1 seta na wyjeździe w Bukareszcie, co świadczy o poziomie pozostałych 2 drużyn w grupie. Sam zresztą byłem na meczu Atomu z drużyną belgijską i śmiało mogę powiedzieć, że miały by dziewczyny wielki problem z utrzymaniem w naszej lidze
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
Atom Trefl +2,5 seta @ 2,35 bet365
co myślicie o tym ?
po 2 meczach Vakifbank ma stosunek setów 6:0 gdzie Atom stracił tylko też 1 seta na wyjeździe w Bukareszcie, co świadczy o poziomie pozostałych 2 drużyn w grupie. Sam zresztą byłem na meczu Atomu z drużyną belgijską i śmiało mogę powiedzieć, że miały by dziewczyny wielki problem z utrzymaniem w naszej lidze
i na jakiej zasadzie wymysliles ze atom z vakif ma szanse na tego seta? na podstawie tego ze jakas blegijska anonimowa druzyna zostala przez atom zdemolowana? co to ma wposlnego z meczem atomu z vakif ?
w lidze tureckiej jest obok vakif pare ekip ktore sa lepsze od atomu, a vakif i tak rozjezdza to wszytsko 3-0.. stosunek setow wygranych do rpzegranych w lidze to bodajze 24-1..
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
To, czy Atom ugra seta zależy od tego jak podejdą do spotkania Turczynki. Guidetti lubi sobie oszczędzić Jovane, czy Costagrande. Jeśli wyjdą na pełnym zaangażowaniu i w podstawowym składzie to zdemolują Atom. To najlepsza drużyna świata, poziom na jakim one grają jest absolutnie nieosiągalny dla żadnej ekipy z Polski, a już na pewno nie dla Atomu.
Ja od siebie taki luźny typ:
Dynamo Kazań -26.5 (2.10) Marathon ⛔
Niby handi jest ogromne, ale Stiinta to również ogromne, ale amatorki. Drużyna z Rumunii jest tragiczna .One nie wiedzą co to przyjęcie, tracą punkty jak na zawołanie. W spotkaniu na wyjeździe z tak wysoką (świetne warunki fizyczne przeciwko tak słabym ekipom to zawsze spory atut, nie bardzo widzę Rumunki w ataku na takim bloku jakim dysponuje Kazań) i mega mocną ekipą jak Dynamo, zostaną zjedzone. Widziałem je w spotkaniu z Dąbrową i tam zaprezentowały się niezwykle słabo (0:3, -21, -15, -18). Potem tb z Volero, ale tam również przegrywały sety do 17, czy do ośmiu (!), ale to był ich teren i grało im się łatwiej, nie wspominając już o tym, że Kazań to drużyna 3 klasy lepsza zarówno od Volero, jak i Dąbrowy.
Wszystko zależy od podejścia i zaangażowania Rosjanek, jak Gamova i koleżanki potraktują rywalki poważnie i będą chciały je szybko zjeść to i +40 są wstanie wykręcić. Także myślę, że jest value.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzyń
Spotkanie: Volero Zurich - Tauron Dąbrowa Górnicza⛔
Typ: Tauron Dąbrowa Górnicza
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny mecz w Lidze Mistrzów. Dąbrowianki w kryzysie formy zmiana trenera moim zdaniem zbyt pochopna. Dlatego kurs na Dąbrowianki bardzo wysoki jednak Volero to drużyna raczej słaba zdecydowanie na ostatnim miejscu w grupie przegrały z Rumunkami które Dąbrowa mimo słabej formy odprawiła 3-0.Wyróżniającą zawodniczka Volero jest Rychliuk oraz Kubanka Caraces Opon jednak Dąbrowa może przeciwstawić wiele lepszych zawodniczek Sassa , Zaroślinska , Adams , Dziękiewicz to zawodniczki o dużym potencjale. Dziś moim zdaniem zawodniczki będą sie chciały pokazać nowemu trenerowi Włochowi Negro. Moim zdaniem potencjał po stronie Dąbrowianek oczywiście forma Dąbrowianen to wielka zagadka ja jednak liczę dziś na wygraną zawodniczek z Dąbrowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzyń
Spotkanie: Volero Zurich - Tauron Dąbrowa Górnicza
Typ: Tauron Dąbrowa Górnicza
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny mecz w Lidze Mistrzów. Dąbrowianki w kryzysie formy zmiana trenera moim zdaniem zbyt pochopna. Dlatego kurs na Dąbrowianki bardzo wysoki jednak Volero to drużyna raczej słaba zdecydowanie na ostatnim miejscu w grupie przegrały z Rumunkami które Dąbrowa mimo słabej formy odprawiła 3-0.Wyróżniającą zawodniczka Volero jest Rychliuk oraz Kubanka Caraces Opon jednak Dąbrowa może przeciwstawić wiele lepszych zawodniczek Sassa , Zaroślinska , Adams , Dziękiewicz to zawodniczki o dużym potencjale. Dziś moim zdaniem zawodniczki będą sie chciały pokazać nowemu trenerowi Włochowi Negro. Moim zdaniem potencjał po stronie Dąbrowianek oczywiście forma Dąbrowianen to wielka zagadka ja jednak liczę dziś na wygraną zawodniczek z Dąbrowy.
Zaroślińska, Sassa, Adams z tym co grają mogą aktualnie pucować buty Rybczuk i Carcases czy Onyieyekwe.
Gdzie komu się pokazywać. Nowy trener do Polski podobno przyjedzie dopiero w Sobote i dopiero wtedy poprowadzi pierwszy trenning.
Dąbrowa gra ostatnio tragicznie i nie są to pojedyńcze wpadki tylko ciągnie się to cały sezon. W dodatku wiele zawodniczek boryka się od dłuszego czasu z mniejszymi badz wiekszymi urazami.
Przed sezonem dokonano fatalnych transferów i teraz nie sposób to poskładać do kupy. To, że Dąbrowa wygrała z Rumunkami u siebie nie znaczy, że jak pojadą do Rumuni to nie wróca na tarczy. Volero przegrało w Rumuni bardzo pechowo w zasadzie cięzko ich tamtejszą porażkę wytłumaczyć racjonalnie. Bo były zespołem zdecydowanie lepszym a mimo tego przegrały.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Zaroślińska, Sassa, Adams z tym co grają mogą aktualnie pucować buty Rybczuk i Carcases czy Onyieyekwe.
Gdzie komu się pokazywać. Nowy trener do Polski podobno przyjedzie dopiero w Sobote i dopiero wtedy poprowadzi pierwszy trenning.
Dąbrowa gra ostatnio tragicznie i nie są to pojedyńcze wpadki tylko ciągnie się to cały sezon. W dodatku wiele zawodniczek boryka się od dłuszego czasu z mniejszymi badz wiekszymi urazami.
Przed sezonem dokonano fatalnych transferów i teraz nie sposób to poskładać do kupy. To, że Dąbrowa wygrała z Rumunkami u siebie nie znaczy, że jak pojadą do Rumuni to nie wróca na tarczy. Volero przegrało w Rumuni bardzo pechowo w zasadzie cięzko ich tamtejszą porażkę wytłumaczyć racjonalnie. Bo były zespołem zdecydowanie lepszym a mimo tego przegrały.
A skąd Ty wiesz w jakiej formie są zawodniczki Volero. Zaczęły z wysokiego C na Klubowych Mistrzostwach, a potem gasły, zaczęły się jakieś dziwne zabawy transferowe, Osmokrovic miała wylecieć, potem miała grać dalej i wyszło na to, że Serbka nie widnieje w składzie. Caceres po Klubowych też zgasła i tak naprawdę gra spadła w ogromnej większości na barki Rykhliuk. Fakt, że Onyejekwe to świetna środkowa, ale też warto wspomnieć o wymianie rozgrywającej (przyszła Thompson) i wymianie libero (Sano wróciła do Japonii z &quot;powodów osobistych&quot;, a ściągnęli S.Popovic). A pozostałe pozycje? Nie powiesz mi, że Golubovic i jakieś krajanki pokroju Granvorki, Klaric czy Unternahrer to są znaczące postaci. Fakt, że mogą zagrać solidnie, ale u nich to gra na emocjach i często walenie na oślep. A zwycięstwa w lidze szwajcarskiej... Wiadomo jak tam wygląda liga, klub bogaty (Volero) i 9 cienkich bolków.
Tak, Dąbrowa nie błyszczy, ale Volero też jakoś specjalnie do siebie nie zachęca. Odgrzewanie kotletów z Brazylii powinno się stać przestrogą dla polskich klubów, bo to samo było choćby z Mari czy Paulą w Turcji. Czasu się nie cofnie. Ale Skowrońska i Szczurek potrafią zagrać dobre mecze. Kawka chciał odejść już przed sezonem, ale zarząd go zatrzymał. Dąbrowianki to waleczna drużyna, całkiem nieźle poukładana w formacji obronnej i tym mogą wygrać. A porażka Volero ze Stiincą tylko pokazuje jak gra tam faluje.
I dla mnie warto spróbować na Polki po kursie ~2.5, bo to troszkę value pachnie. No i fakt, że analiza wlodka jest dość mało merytoryczna...
Moje propozycje:
Dąbrowa wygra --- 2.45 @ WilliamHill ⛔ 3-1
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Jakieś info co do kobiet z Cannes?
kurs @3 zachęca, a ostatnio rywalki pokonały u siebie.
forma dobra.
jakieś absencje?
coś przeciwko temu typowi się skłania?
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Jakieś info co do kobiet z Cannes?
kurs @3 zachęca, a ostatnio rywalki pokonały u siebie.
forma dobra.
jakieś absencje?
coś przeciwko temu typowi się skłania?
Ravva jest kontuzjowana, rozgrywająca Antonijevic też niedawno miała jakieś problemy, teraz niby jest w składzie, ale jakby zagrała to byłby pierwszy mecz po kontuzji. Trudno mi rozłożyć ten mecz. Przyjmujące w Cannes nie powalają. Bokan, Grothes, Partenio, Yaneva - tak naprawdę każda może zacząć, choć najsolidniej dla mnie wygląda Bokan.
W sumie można czegoś poszukać w stronę Cannes, a może jakiś overek?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
A skąd Ty wiesz w jakiej formie są zawodniczki Volero. Zaczęły z wysokiego C na Klubowych Mistrzostwach, a potem gasły, zaczęły się jakieś dziwne zabawy transferowe, Osmokrovic miała wylecieć, potem miała grać dalej i wyszło na to, że Serbka nie widnieje w składzie. Caceres po Klubowych też zgasła i tak naprawdę gra spadła w ogromnej większości na barki Rykhliuk. Fakt, że Onyejekwe to świetna środkowa, ale też warto wspomnieć o wymianie rozgrywającej (przyszła Thompson) i wymianie libero (Sano wróciła do Japonii z &quot;powodów osobistych&quot;, a ściągnęli S.Popovic). A pozostałe pozycje? Nie powiesz mi, że Golubovic i jakieś krajanki pokroju Granvorki, Klaric czy Unternahrer to są znaczące postaci. Fakt, że mogą zagrać solidnie, ale u nich to gra na emocjach i często walenie na oślep. A zwycięstwa w lidze szwajcarskiej... Wiadomo jak tam wygląda liga, klub bogaty (Volero) i 9 cienkich bolków.

Tak, Dąbrowa nie błyszczy, ale Volero też jakoś specjalnie do siebie nie zachęca. Odgrzewanie kotletów z Brazylii powinno się stać przestrogą dla polskich klubów, bo to samo było choćby z Mari czy Paulą w Turcji. Czasu się nie cofnie. Ale Skowrońska i Szczurek potrafią zagrać dobre mecze. Kawka chciał odejść już przed sezonem, ale zarząd go zatrzymał. Dąbrowianki to waleczna drużyna, całkiem nieźle poukładana w formacji obronnej i tym mogą wygrać. A porażka Volero ze Stiincą tylko pokazuje jak gra tam faluje.

I dla mnie warto spróbować na Polki po kursie ~2.5, bo to troszkę value pachnie. No i fakt, że analiza wlodka jest dość mało merytoryczna...

Moje propozycje:
Dąbrowa wygra --- 2.45 @ WilliamHill
Carcases gra w kradke to fakt ale i tak jest w moim mniemaniu w tej chwili i tak jest pewniejszym punktem w ataku niz Sassa. O Skowrońskiej nie ma co mówić bo w tym sezonie cały czas boryka się z urazami. Szczurek moze dać moim zdaniem mniej wiecej tyle co Unternhaker czy Granvorka. Na rozegraniu na pewno lepsza Golubović niż wszystkie 3 rozgrywające z DG ktore zgranie miają z zespołem nie najlepsze. Zaroślinka czesto ledwie wychodzi na plus z punktów zdobytych w stosunku do tego ile dostanie czap i ile zrobi błędów. Więc tam teoretycznie przewaga Volero jest kolosalna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom