>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzyń 2013/2014

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dinamo Kazan - Volero Zurich
Jak ktoś był na oriencie, to pewnie złapał kursy dużo grubsze. Sam nie miałem kiedy potwierdzić infa.
Opcja jest taka, że Kazan znów odpuszcza ostatnią kolejkę (tak było też chyba rok temu). Trzy skrzydłowe wypadają z kadry, a mowa o Gamovej, Larson i Del Core. Możliwe, że pozostałe zawodniczki z podstawy zaczną na ławce (wszystkich ze składu na trybuny nie da się wyrzucić). Także należy się spodziewać kilku młodych (lub bardzo młodych) w wyjściowym i kilku przeciętniaczek (np. Popova).

Volero też gra o nic, więc może być ciekawe.
Rok temu Schweriner wygrał bardzo pewnie 3-0, dlatego handicapy też można próbować, a kursy jeszcze mocno polecą (w tym momencie na BC jest już 1.90...). W tamtym roku chyba tylko Borodakova z pierwszej szóstki pojawiła się na jednego seta.
Moje propozycje:
Volero wygra --- 1.80 @ PinnacleSports, WilliamHill ✅ 2-3
Volero -2.5 seta --- 6.50 @ BetCity ⛔ 2-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Igtisadchi Baku - Crvena Zvezda
Tutaj też główne nastawienie do typu to przesłanki przedmeczowe.
Igtisadchi bez czterech Tajek, które pojechały na kadrę. Mowa o Onumie, Pleumjit, Wilvan i Buakaew. Wszystkie cztery w większości spotkań grały w wyjściowym składzie, także strata jakaś tam jest. O ile libero można zastąpić, to ze skrzydłowymi i środkową mogą być już problemy. Z tego co widziałem to Zhang jest w bardzo średniej formie, w parze z Willoughby i na libero Durr przyjęcie może być często zachwiane.
Crvena ostatnio ugrywała pojedyncze sety (z Moskwą dziwne, ale z Piacenzą też się udało urwać). Fakt, że na wyjeździe już tak łatwo nie będzie, mimo to troszkę się poprawiły od pierwszej kolejki, gdzie nie miały kompletnie nic do gadania.
Over wygląda świetnie, do niedawna były do złapania jeszcze smakowite kursy na +2.5 (~2.9), teraz już podchodzą pod linię z overkiem, dlatego zostawiam tylko tą pierwszą opcję. W Marathonie jeszcze fajne linie punktowe - +21.5; +24.5. A jak ktoś ryzykant, to czystą dwójeczką nie pogardzi ;)
E: Doklejam jeszcze overek z Marathona.
Moje propozycje:
Over 130.5 --- 1.85 @ Unibet ✅ 3-1
Over 157.5 --- 2.85 @ MarathonBet ✅ 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
A teraz powrót do &quot;zwykłych&quot; spotkań.
Omichka Omsk - Rabita Baku
Jeden ze szlagierów tej kolejki. W tym meczu wypadałoby poszukać jakiegoś overa. Zwycięzca będzie cieszył się z pierwszego miejsca w grupie.
Dwie drużyny na poziomie, choć każda ma swoje słabe punkty. W Omsku ostatnie mecze Mammadovej na słabej skuteczności. Dużo leżało na barach Carillo, a ponadto Kutiukova grała całkiem fajne spotkania, aczkolwiek w takim meczu może już tak się nie wyróżniać. Omichka ma siłę na skrzydle opartą na dwie zawodniczki, rozegranie jest uproszczone i sypaczka często pomija środkowe, a Shlyakhovayę można by częściej wykorzystywać w ofensywie. No i można je ustrzelić serwisem
Rabita podobnie jak Omsk - miewa problemy z przyjęciem. Nasza Kaśka dalej na przyjęciu i struktura gry jest nawet całkiem podobna, bo atak też rozkłada się głównie na dwie skrzydłowe (Skowrońska i Rourke). Rabita mimo wszystko ma chyba troszkę większy potencjał jeśli chodzi o pozostałe pozycje, szczególnie jeśli chodzi o rozegranie (choć trener Yosubov chyba za dużo daje szans na grę Skorupie, Tomkom jest bardziej dokłada i bardziej kreatywna). Środek dzięki temu może mieć małą przewagę na siatce, a i libero Azerki mają wartościowszą.
Z prostego rachunku wydaje mi się, że Rabita ten mecz powinna wygrać, choć zapowiada się równy i bardzo ciekawy mecz. Over po normalnej linii opcja numer jeden wg mnie.
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 1.72 @ Unibet ✅ 2-3
Rabita wygra --- 2.30 @ MarathonBet ✅ 2-3


Rebecchi Piacenza - Dinamo Moskwa
I kolejny szlagier tej kolejki brany na rusz i znów poszukam tutaj overa. Tutaj wydaje mi się, że sety będą kręciły się koło przewag. Tu także zwycięzca tego meczu wygra grupę ;)
Piacenza to fajna, ułożona drużyna ze sporym potencjałem. Tutaj większość jest jeszcze na dorobku, nie ma wielkich gwiazd, ale wszystko jest idealnie poskładane i świetnie się uzupełniają. Meijners hula w ataku, mieć Bosetti, to chyba marzenie każdego trenera, bo ona potrafi wszystko i jest gra jest urozmaicona. Van Hecke czasem się jeszcze podpala, ale powolutku wyrasta na rasową atakującą. Kruijf gra bardzo równo, Leggeri też sobie radzi, Ferretti zwykle fajnie prowadzi grę, choć jakiś wielkich fajerwerków nie ma.
Rosjanki mają świetną Natalię, która powoli zaczyna dźwigać ciężar, który od długiego czasu na niej ciążył - czyli bycie drugą Gamovą. Marchenko ma całkiem dobry sezon, atakuje bardzo odważnie. Kosheleva jeszcze niedawno grała średnio, ale chyba powoli wraca na swój pułap. Czasami Rosjanki zapominają o środkowych, ale to dość typowe, zresztą mając pewną Obmochaevą często nie ma sensu kombinować.
Jestem ciekaw jak będzie wyglądało przyjęcie w obydwu zespołach. I Piacenza i Dinamo mają fajną zagrywkę i jednocześnie dziury w przyjęciu, dlatego przyjęcie może okazać się kluczowym elementem w tym spotkaniu. Piacenza u siebie myślę, że spokojnie seta urwie i dalej będzie można się martwić o dalsze zdobycze. W typowanie zwycięzcy już tutaj bawił się nie będę, ale over wygląda być dobrą opcją.
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 1.72 @ Unibet ⛔ 180
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Omsk - Rabita Baku
Typ: 2
Kurs: 2.24
Bukmacher: ComeOn

Spotkanie o 1 miejsce w grupie, pomiędzy drużyną z Rosji a drużyną z Azerbejdżanu. Powinien być to wyrównany mecz, dla Omska atutem napewno będzie własna hala, lecz drużyna z Baku moim zdaniem jest silniejsza, posiada lepsze zawodniczki na wszystkich pozycjach. W ataku Rourke, na przyjęciu napewno Skowrońska, rozegranie to Skorupa, oraz bardzo dobra libero, napewno lepsza od libero z Omska. Omsk to przede wszystkim Mammadova i Carillo. Drużyna z Baku jest napewno bardziej doświadczona na arenie międzynarodowej. Myślę że będą chciały wygrać dzisiejszy mecz, aby wyjść z 1 miejsca w grupie. Doskonale znamy grę byłej zawodniczki Atomu i Muszyny, mianowicie Rachel Rourke. Powinna dzisiaj pokazać się z dobrej strony. Miło będzie oglądać grę naszej reprezentantki Kasi Skowrońskiej, jak wiemy potrafi utrzymać dobrą skuteczność w ataku. Uważam że Skowrońska i Rourke powinnny zrobić dzisiaj różnicę i to Rabita wygra dzisiejsze spotkanie, kończąc fazę grupową na 1 miesjcu. Polecam, kurs bardzo dobry do gry.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Omsk - Rabita Baku @ 2.40
over 180 @ 1.70
Ach żal nie skorzystać. Spotkanie zapowiada się bardzo wyrównanie, ale się nie zdziwię jakby dostane rozegrane pięć setów. Obie drużyny na podobnym poziomie i możliwości mają te ekipy spore. Waga tego meczu jest spora ponieważ te ekipy mają spore szanse na wygranie swojej grupy. W obu drużynach znajdują się klasowe zawodniczki, ale pod względem personalnym wyglądają goście: Rourke, Skowrońska grają bardzo dobrze i są w stanie dać sporo dla tej ekipy. To właśnie one dadzą sporą dla tej drużyny. Atut własnej hali Omskowi nie da zbyt dużo więc po takim kursie można zawsze skorzystać.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Szczerze mowiac odpuscil bym mecz w Omsku. Druzyny zblizone umiejetnosciami i zapowiada sie wyrownane spotkanie. Poza tym final Ligi Mistrzow najpawdopodobniej odbedzie sie w Baku i jako gospodarz wystapi druzyna Rabita Baku wiec dziewczyny raczej nie maja cisniena aby z Omskem wygrac bo i tak w finale beda.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Szczerze mowiac odpuscil bym mecz w Omsku. Druzyny zblizone umiejetnosciami i zapowiada sie wyrownane spotkanie. Poza tym final Ligi Mistrzow najpawdopodobniej odbedzie sie w Baku i jako gospodarz wystapi druzyna Rabita Baku wiec dziewczyny raczej nie maja cisniena aby z Omskem wygrac bo i tak w finale beda.
Nie wiem jak będzie w tym roku, ale gospodarza wybierali zwykle chyba po pierwszej rundzie play-offów.
Jakoś nie widzę powodów dla których Rabita ma odpuszczać ten mecz. Grają w lidze azerskiej = nuda. One grają raz na dwa tygodnie mecze ligowe, to też nie służy, bo potem może zabraknąć im ogrania, a troszkę w tej drużynie jednak się zmieniło od poprzedniego sezonu. Skład wygląda normalnie, nie mam pojęcia skąd takie spadki na Omsk. Nie widzę żadnego infa o kontuzji którejś z zawodniczek. Zaraz się wszystko wyjaśni, mecz za chwile się rozpocznie ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Gospodarzem FF zostało Baku, czyli Rabita ma automatyczny awans. Oto pary play-off:
Imoco Conegliano - Omichka Omsk
ATOM Trefl Sopot - Eczacibasi Stambuł
RC Cannes - Galatasaray
Igtisadchi Baku - VakifBank Stambuł
Dinamo Moskwa - Dinamo Kazan
Volero Zurich - Rebecchi Piacenza

Z każdej tej czwórki drużyn awansuje tylko jedna drużyna. Wygląda na to, że jest duża szansa na ponownie - 50% drużyn z Turcji. Vakifbank jest niejako pewniakiem, z tej czwórki trudno będzie im nie awansować. Z tej najwyższej rywalizacja powinna się rozegrać między Omichką i Eczacibasi, jednak większe szansę daje drużynie Darnel. Ostatnie dwie parki są zdecydowanie najrówniejsze. Kazan znów trafia w play-offach na Moskwę i tutaj już może być batalia, bo Dinamo Moskwa nie traci już tak dużo jak było to w poprzednich sezonach. Piacenza powinna łatwo uporać się z Volero i dalej wielka przeprawa z Rosjankami. Tak naprawdę z tej ostatniej grupki każdego poza Volero stać na awans i szkoda, że awasuje stamtąd tylko jedna drużyna.
Szansę Sopocianek na awans są praktycznie zerowe. Odstajemy wyraźnie w tym sezonie i nie ma co się łudzić, ale niespodzianki są wskazane ;) Pierwsze mecze 14.01.​
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka liga Mistrzyń
Spotkanie:piacenza - Volero Zurich 1-3 ✅
Typ: 2
Kurs: 5.50
Bukmacher:Bet 365
Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie zaszaleli z kursami. Drużyna Volero w fazie grupowej pewnie ograła dwa razy Dąbrowę i wygrała nawet z Dynamem Kazań chociaż był to ostatni mecz i Dynamo wystawiło mocno rezerwowy skład. Jednak wpierwszym meczu u siebie wygrana z Piacenzą 3-1 po zaciętej walce teraz Włoszki stoją pos ścianą musza wygrać 3-0 lub 3-1 żeby grać zlotego seta natomiast Volero nic nie musi a potencjał na wygraną i awans mom zdanie ma dwie świetne Ukrainki Niuchałowa i Rykhliuk doświadczone Golubovic i Osmokrovic świetna libero Sano. Bardzo dobra Kubanka Caraces Opon dobre Szwajcarki Granvorka i Unternahrer solidne rozgrywające Guerra i Gogic to moim zdanie podstawy aby dziś sprawić duża niespodziankę i wygrać we Włoszech. Piacenza ma bardzo mocny skład Bosetti , Ferretti, Leggeri, VBan Hecke , Vindevogel , Mejners jest to duży potencjał ale niekoniecznie dziś wystarczy na wygranie bo to Piacenza dziś musi a Volero tylko może.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka liga Mistrzyń
Spotkanie:piacenza - Volero Zurich
Typ: 2
Kurs: 5.50
Bukmacher:Bet 365

Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie zaszaleli z kursami. Drużyna Volero w fazie grupowej pewnie ograła dwa razy Dąbrowę i wygrała nawet z Dynamem Kazań chociaż był to ostatni mecz i Dynamo wystawiło mocno rezerwowy skład. Jednak wpierwszym meczu u siebie wygrana z Piacenzą 3-1 po zaciętej walce teraz Włoszki stoją pos ścianą musza wygrać 3-0 lub 3-1 żeby grać zlotego seta natomiast Volero nic nie musi a potencjał na wygraną i awans mom zdanie ma dwie świetne Ukrainki Niuchałowa i Rykhliuk doświadczone Golubovic i Osmokrovic świetna libero Sano. Bardzo dobra Kubanka Caraces Opon dobre Szwajcarki Granvorka i Unternahrer solidne rozgrywające Guerra i Gogic to moim zdanie podstawy aby dziś sprawić duża niespodziankę i wygrać we Włoszech. Piacenza ma bardzo mocny skład Bosetti , Ferretti, Leggeri, VBan Hecke , Vindevogel , Mejners jest to duży potencjał ale niekoniecznie dziś wystarczy na wygranie bo to Piacenza dziś musi a Volero tylko może.
Jak czytam takie analizy to myślę sobie Boze widzisz i nie grzmisz.

Die świetne Ukrainki ? Niuchałowa nie jest nawet zawodniczką która łapie sie do szóstki. Osmokrovic ? Bez jaj. Chorwatka była zawodniczką Volero ale 4 miesiace temu. Sano ? Była zawodniczką Volero ale 2 miesiące temu. Dobre Szwajcarki Granvorka i Unternahrer ? Chyba najlepsze z tragicznej kadry Szwajcari co nie zmienia faktu, że są co najwyżej przeciętne. Carcases jest ok ale pocelowana zagrywką nie istnieje. Volero ograło 2 razy tragicznie grającą w tym sezonie Dąbrowe i ograły juniorskie rezerwy Kazania po menczarniach. No nie ma co super sukces.

Po co pisać oczymś o czym nie ma się zielonego pojęcia ?

Volero czasem potrafi zaskoczyć u siebie ale na wyjedzie z Piacenzą nie mają żadnych szans na zwycięstwo. Małe szanse daje im na ugranie seta.
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Eczacibasi Zentiva - Trefl Sopot (+17.5)
Typ: 2 @ 1.85✅
Trefl w poprzednim spotkaniu wyszedł bardzo spięty na to spotkanie i popełnił bardzo dużo błędów co skutkowało porażką 0-3. Nie wydaje mi się aby Sopocianki zagrały drugi taki słaby mecz, napewno skład mają na tyle dobry aby powalczyć z Turczynkami. Wydaje mi sie że taki handicap punktowy powinny spokojnie pokryć.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Jak czytam takie analizy to myślę sobie Boze widzisz i nie grzmisz.
Die świetne Ukrainki ? Niuchałowa nie jest nawet zawodniczką która łapie sie do szóstki. Osmokrovic ? Bez jaj. Chorwatka była zawodniczką Volero ale 4 miesiace temu. Sano ? Była zawodniczką Volero ale 2 miesiące temu. Dobre Szwajcarki Granvorka i Unternahrer ? Chyba najlepsze z tragicznej kadry Szwajcari co nie zmienia faktu, że są co najwyżej przeciętne. Carcases jest ok ale pocelowana zagrywką nie istnieje. Volero ograło 2 razy tragicznie grającą w tym sezonie Dąbrowe i ograły juniorskie rezerwy Kazania po menczarniach. No nie ma co super sukces.
Po co pisać oczymś o czym nie ma się zielonego pojęcia ?
Volero czasem potrafi zaskoczyć u siebie ale na wyjedzie z Piacenzą nie mają żadnych szans na zwycięstwo. Małe szanse daje im na ugranie seta.
Rzeczywiście popełniłem błędy rzeczowe w analizie dotyczące Sano i Osmokrovic. Może nie znam składu kazdej drużyny na pamięć ale ogladałem Volero w meczach z Dąbrową i wydawało mi się ,że Sano widziałem. Ale nie o to chodzi bo Volero co pokazało jest naprawdę solidną drużyną i utarło Piacenzie nosa. Nie widzę żeby moja analiza była błędna Włoszki nie wytrzymały psychicznie i grały słabo. Sport to nie tylko umiejętności dochodzą nerwy, słabszy dzień , presja i faworyt odpada ale ty jesteś wielkim fachowcem , który może nie widział również jak Djokovic murowany faworyt dał się odłamać Wawrince w decydujacym secie zaś meczową piłkę popsuł jak junior. Filip pewnie masz większą wiedzę o siatkówce jednak ja interesuje się sportem ponad 40 lat i mam większe doświadczenie i nosa. Dlatego wolę zawsze zagrać kurs 5.0 niż 1,15 gdy widzę cień szansy na zwycięstwo a dziś widziałem dużo większa szansę dla Volero.
Piacenza - Volero 1-3 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Zresztą warto też wspomnieć w kontekście Piacenzy, że w ostatnich 4 meczach przegrali wszystkie 4 mecze wygrywając zaledwie 3 sety a przegrywając 12 - jak dla mnie to ciężkie do zrozumienia, przecież Piacenza to drużyna która w pierwszych 8 ligowych meczach wszystkie wygrała a stosunek setów wygranych do przegranych to 24 do 4.
A te ostatnie 4 mecze to:
z Busto na wyjeździe do 0
u siebie z Modeną do 1
i dwa razy z Volero do 1
Jak widać grac Piacenzy w ostatnim czasie się kompletnie posypała jakaś zapaść czy co?
A tak przy okazji WLODEK02 gratuluję &quot;dobrego nosa&quot; ;)
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Montano kontuzjowana jest ... nie grała już w pierwszym meczu we Francji i ostatnim ligowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ted 9,5K

ted

Forum VIP
z tego co wiem w Cannes nie zagra Grothues, kto ogląda ich mecze Wie jakie to osłabienie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lothar 251

lothar

Użytkownik
Ktoś wie czemu w meczu Galatasaray - RC CANNES nie ma MONTANO?
Jak oceniacze szanse CANNES?
Nie wiem czemu nie ma Montano (pewnie Tadzin będzie wiedział, on wie wszystko). W każdym razie, widziałem pierwszy mecz obu ekip i Galatasaray wyglądało naprawdę mizernie, w ataku przede wszystkim. Powinien się zakończyć 3:0, ale Cannes roztrwoniło kilku punktową przewagę w trzecim secie. Słabo zagrały Rabadżijeva i Ozsoy. Jeżeli chodzi o Cannes, standardowo dużo gry środkiem z Albrecht i Rasic, dobry mecz Centoni która kończyła praktycznie wszystko.W pierwszym meczu kontuzji doznała holenderska przyjmująca Cannes - Maret Grothues, ale dziś jest Yaneva, jest Centoni powinno być dobrze. Osobiście uważam, że grzechem byłoby nie spróbować wygranej Cannes. Galatasaray bez Montano traci przynajmniej 30% siły ognia. Niepokoić może jedynie fakt, że Galata w weekend była w stanie urwać 2 sety Vakifbankowi w lidze.
mój typ: Cannes 2,30 bet365 ✅ szybko, miło i przyjemnie
oczywiscie ze wiem, pomimo ze kompletnie nie interesuje sie siatkowka kobeica to umiem czytac posty innych uzytkownikow (hi mariok), ktory to mariok dawno temu pisal co sie stalo z montano. ale jak widac sztuka czytania jest trudna.
ty probujesz obsatwiac mecz o ktorym jak widac masz takie pojecie ze nie wiesz co sie dzieje z jedna zawodniczke, ja stwierdzam ze pojecie o tej dyscyplinie mam prawie zerowe a jednak wiem co sie dzieje z montano tu pojawia sie pytanie, po co ty tu w ogole jakiekolwiek analizy piszesz?
Nie będę robił śmietnika w temacie dlatego odpisuję tutaj, oprócz siedzenia na forum i przeglądania oferty buków mam pracę i życie towarzyskie, nie muszę czytać wszystkich postów użytkowników (jeżeli tobie się nudzi i masz na to czas to spoko). Nie ma dla mnie znaczenia z jakiego powodu dany zawodnik nie zagra, bo co to za różnica czy jest kontuzjowany czy jest na kadrze czy ma problemy rodzinne. Ważny jest skutek. Nie będę się w wdawał w beznadziejne dyskusje, bo wiem że nie jestem jedynym użytkownikiem forum do którego masz jakieś ale. Tyle z mojej strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
pewnie Tadzin będzie wiedział, on wie wszystko
oczywiscie ze wiem, pomimo ze kompletnie nie interesuje sie siatkowka kobeica to umiem czytac posty innych uzytkownikow (hi mariok), ktory to mariok dawno temu pisal co sie stalo z montano. ale jak widac sztuka czytania jest trudna.
ty probujesz obsatwiac mecz o ktorym jak widac masz takie pojecie ze nie wiesz co sie dzieje z jedna zawodniczke, ja stwierdzam ze pojecie o tej dyscyplinie mam prawie zerowe a jednak wiem co sie dzieje z montano tu pojawia sie pytanie, po co ty tu w ogole jakiekolwiek analizy piszesz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Omichka Omsk - Eczacibasi Stambuł
Decydująca faza w Lidze Mistrzyń, walka o Final Four.
Omichka pograła ostatnio w Pucharze Rosji i nie ma co się czarować - grały słabo. Mecz z Krasnodarem zagrały tragicznie. Dużym problemem jest rozgrywająca Babeshina, która rozdziela piłki bardzo czytelnie, do tego nie rzadko robi to niedokładnie i zdecydowana większość to zwykłe świeczki na skrzydło. Czasami zapomina także o środkowych, które potrafią atakować. Skrzydła są mocne - Mammadova, Carillo i Kutiukova - ofensywnie świetnie, jednak ileż można atakować z sytuacyjnych piłek.
Ponadto Omichka miewa w niektórych meczach duże problemy z przyjęciem - choć nie jest to regułą. Carillo jest bardzo rozregulowaną zawodniczką, a Mammadova też nie wygląda na tak pewną jak to bywało zwykle. Można spodziewać się też dobrych obron Kuzyakiny. Dużym atutem może być własny parkiet, bo w ostatnim czasie na własnych śmieciach Omichka grała bardzo dobre mecze, lepsze niż można byłoby się spodziewać.
Eczacibasi trochę odpuściło już ostatni mecz w lidze z Vakifbankiem na rzecz tego spotkania. A szkoda, bo była wielka szansa na kolejną porażkę mistrza Turcji. Havelkova i Hanke były oszczędzane. Eczacibasi ma teraz duży potencjał. Na pewno powinny osiągnąć przewagę w elemencie rozegrania, Hanke swoje potrafi, a nawet jak nie będzie jej szło, to na ławce jest solidna Asuman.
Opoka drużyny - Neslihan Darnel - zwyczajnie można na nią liczyć. Tak jak już wspominałem kilka razy, dobra gra Gumus w tym sezonie. Na środku Poljak jest świetną opcją. Z Busrą bywa różnie, ale w obwodzie jest Brazylijka Picussa.
Dla mnie lepszą drużyną jest Eczacibasi i liczę, że po prostu ten mecz to udowodni. Oczywiście powinny być emocje, bo w Omsku łatwo się nie gra.
Moje propozycje:
Eczacibasi Stambuł wygra --- 1.75 @ Bet365 ✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Volero Zurich - Dynamo Kazan
Jeszcze spróbuje delikatnie zagrać coś w stronę Rosjanek.
Volero zrobiło dużą niespodziankę awansując aż tutaj. Wykorzystały swoją okazję i spadek formy Piacenzy perfekcyjnie. Teraz jednak poprzeczka wędruje dużo wyżej. Rosjanki przede wszystkim są dużo bardziej doświadczone.
Nie będę za dużo pisał o Volero, bo zwyczajnie sporo było pisane odnośnie rywalizacji z Piacenzą. Kluczem oczywiście jest wyłączenie z gry Carcases i zatrzymanie Rykliuk.
Kazan niespodziewanie przegrał Puchar Rosji. Grały do samego finału bardzo pewnie, jednak w decydującym meczu dopadła ich zniżka formy. Myślę, że można to rozpatrywać w kategoriach zwykłej wpadki. Gamova i spółka będzie chciała wziąć rewanż za Puchar.
Typ jest ryzykowny, ale liczę, że Kazan będzie kontrolował grę przez cały mecz. Do lekkiego spróbowania.
Moje propozycje:
Dynamo Kazan -2.5 --- 2.22 @ Betsafe ⛔ 1-3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom