>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A ja chciałbym:
Chelsea - Real
Bayern - Atletico
Pierwsza potyczka Mou kontra były zespół i Carlo kontra też również kiedyś jego Chelsea... Faworytem byłby na pewno Real ale mecze według mnie oba by były na kapitalnym poziomie. Czego nie chcę w półfinale Atletico - Real ? Bo te mecze były już w 1/2 finału Pucharu Króla i przyznam, że derby mogłyby zabić widowisko... za dużo ponownie kopaniny itp.
A znowu Bayern z Atletico mogłoby być ciekawie, Simeone coś na pewno przygotowałby specjalnego pod Bayern i Guardiole. Ja osobiście sobie życzę takich półfinałów, ale nie chcę też Chelsea - Atletico bo szkoda jednak Courtoisa, a bez niego Chelsea z Mou według mnie by jednak ich wyeliminowało.
PS. Wiadomość z ostatniej chwili: CR7 10-15 dni wolnego tzn. opuszcza mecz finału PK oraz pierwszy mecz półfinałowy LM. Wiadomo jakaś podpucha może być, co do półfinału jestem pewien, że go zobaczymy ale co do finału PK z Barceloną to nie ma szans raczej.
 
K 7

kofe

Użytkownik
Ja tylko chcę pozdrowić użytkowników tego forum, którzy mówili, że awans Atletico do 1/2 to science-fiction, tak więc wczoraj na własnych oczach widzieliście mecz science-fiction.

Jednocześnie podtrzymuję oponie z wcześniejszego posta, że gry Atletico najbardziej powinien obawiać się Bayern, ale wydaję mi się, że obejrzymy w 1/2 derby Madrytu.

P.S. Atletico nie spuchnie, to nie jest Arsenal ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja tylko chcę pozdrowić użytkowników tego forum, którzy mówili, że awans Atletico do 1/2 to science-fiction, tak więc wczoraj na własnych oczach widzieliście mecz science-fiction.

Jednocześnie podtrzymuję oponie z wcześniejszego posta, że gry Atletico najbardziej powinien obawiać się Bayern, ale wydaję mi się, że obejrzymy w 1/2 derby Madrytu.

P.S. Atletico nie spuchnie, to nie jest Arsenal ????
Dziękuję za pozdrowienia, ale ja mówiłem że science-fiction to że Atletico wygra LM. Liczyłem że Barcelona ich wyeliminuje, nie udało się ale ciągle podtrzymuję swoje zdanie ????
 
F 29

flamingo

Użytkownik
No bo musisz nauczyć się odróżniać ludzi podających rozsądne argumenty od zwykłych czereśniaków co chwile kompromitujących się swoimi wypowiedziami jak marqs3lby który twierdził że awans Atletico do półfinału to science-fiction, no bo jak wielka barcelona może odpaść, teraz mówi że dopiero wygrana Ligi Mistrzów przez Rojiblancos to science-fiction... Śmiech na sali... Albo typ o nicku Barca mówi że Real nie ma szans wygrać LM, tylko jak coś to Barcelona wygra a nie Real, no bo jak Real może wygrać ????

Edit : @up. Oooo nie nie kolego, wróć sobie do poprzedniej strony i sobie zobacz że zaznaczyłeś pogrubioną czcionką &quot; Atletico przejdzie Barce&quot; i to określiłeś jako science-fiction, tam nie ma mowy o żadnym wygrywaniu Ligi Mistrzów, rozumiem że próbujesz jakoś odkręcić zrobienie z siebie pajaca, ale jednak nie przeinaczaj faktów..

Atletico przejdzie Barcę
Na pogrubionym fragmencie polecam przerwać lekturę tego science-fiction. Atletico dostanie od Barcy w LM, a potem w lidze hiszpańskiej i skończy się sen kopciuszka.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Ja chciałbym półfinały Atletico - Chelsea i Bayern - Real. Dlaczego ? Obydwie pary miały już ze sobą spotkania co można byłoby uznać za rewanże. Chelsea za Superpuchar a Real za LM. Pozdrawiam.
Znając życie takiego zestawienia nie będzie ale kto tam wie ;p
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
No bo musisz nauczyć się odróżniać ludzi podających rozsądne argumenty od zwykłych czereśniaków co chwile kompromitujących się swoimi wypowiedziami jak marqs3lby który twierdził że awans Atletico do półfinału to science-fiction, no bo jak wielka barcelona może odpaść, teraz mówi że dopiero wygrana Ligi Mistrzów przez Rojiblancos to science-fiction... Śmiech na sali... Albo typ o nicku Barca mówi że Real nie ma szans wygrać LM, tylko jak coś to Barcelona wygra a nie Real, no bo jak Real może wygrać ????


Edit : @up. Oooo nie nie kolego, wróć sobie do poprzedniej strony i sobie zobacz że zaznaczyłeś pogrubioną czcionką &quot; Atletico przejdzie Barce&quot; i to określiłeś jako science-fiction, tam nie ma mowy o żadnym półfinale, rozumiem że próbujesz jakoś odkręcić zrobienie z siebie pajaca, ale jednak nie przeinaczaj faktów..
Proponuję wrócić do szkoły podstawowej i nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie:

Na pogrubionym fragmencie polecam przerwać lekturę tego science-fiction. Atletico dostanie od Barcy w LM, a potem w lidze hiszpańskiej i skończy się sen kopciuszka.
NA POGRUBIONYM FRAGMENCIE POLECAM PRZERWAĆ. A nie że pogrubiony fragment to science-fiction. Owszem, uważałem że Barca przejdzie Atletico i tutaj się pomyliłem, ale całość z sf dotyczyła wygrania Ligi Mistrzów.
 
K 7

kofe

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy to będę bardzo zaskoczony jak będą inne pary niż Atletico-Real i Chelsea-Bayern. Nie wiem dlaczego dla mnie to oczywiste.

P.S. Trochę irytuje mnie, jakich rywali dostaje Real w 1/4 przez ostatnie cztery sezony:Borussia, Galatasaray, APOEL, Tottenham. Dlaczego teraz dostaną Atletico? ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Pisałem to w temacie Rewanże ???? To proste UEFA po prostu chce wepchać REAL do finału za wszelką cenę ,jest nie mal pewnie że REAL trafi na Atletico. Barcelonie różni od REALU to że REAL potrafi wygrywać z Atletico a Barca w tym sezonie zaliczyła bilans 0-3-1 , czego ten ostatni mecz był najważniejszy . Drugi poł finał Guardiola vs Mourinho
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
A ja wolę Real, z Chelsea... a jak taki mecz będzie to na pewno się na niego wybiorę.. chętny ktoś?
I najlepiej bym wolał Atletico, z Bayernem, żeby ekipa Simeone wyrzuciła za burtę ekipę z Bawarii, ale jak tak będzie to bardzo trudne zadanie ich czeka...
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Moim zdaniem pary będą wyglądać tak:
Real Madryt vs Chelsea
Atletico Madryt vs Bayern Monachium
Finał: Chelsea vs Bayern Monachium
Dlaczego taki finał? Zaważyły na tym względy czysto komercyjne. Potyczka dwóch trenerów, którzy rywalizowali ze sobą w Pirmera Division prowadząc wiadomo jakie kluby. Na dzień dzisiejszy są szkoleniowcami innych ekip, ale już widzę te ekscytacje &quot;ekspertów&quot; masę spustów, że to będzie pojedynek jakiego nie było i takie tam a najwięcej gadać będą ludzie zieloni bez odpowiedniego podejścia do tematu. Poza tym trzeba patrzeć kto jest sponsorem rozgrywek i takie tam, no ale oczywiście to teoria spiskowa dziejów.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Ja po losowaniu natychmiast w głowie miałem swoje kursy i z uśmiechem na twarzy przyjąłem kursy na awans CFC i Atletico. Gdzie uważam jest value. Już widzę korektę początkowego 3.5 na 3.1 na Atleti, a i w moim odczuciu CFC ustawiłbym linie 1.6 na awans, a w Unibecie mam 1.95 co mnie cieszy.
Ćwierćfinały bardzo udane, choć szczerze przyznam, że po porażce 1-3 The Blues wątpiłem w nich. Atletico to mój faworyt i mam też ich pogranych po kursie 25 na betfair (końcowy triumf), niejako zgadzając się z jednym z użytkowników tego forum ???? Pozdrawiam.
Co więcej mam ich też na &#39;majstra&#39; w Primera po kursie 14.5, moje założenie było, że ta ekipa coś wygra, choć po ćwierćfinale, zaczynam wierzyć, że mogą zrobić dubla ku mojej uciesze.
Co do losowania podzielam idee:
Atletico - Real
Chelsea - Bayern

Nie wierzę w uczciwość tych losowań, rok temu też przewidziałem pary półfinałowe. UEFA zostawi sobie furtkę do możliwego finału marzeń Bayern - Real. Choć uważam, że takiego finału nie będzie. W finale widzę Atletico i kogoś jeszcze. Wstrzymam się do losowania z opinią.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Znamy już pary półfinałowe, mecze zapowiadają się niezwykle interesująco:

Real Madryt - Bayern Monachium
Atletico Madryt - Chelsea Londyn

Pierwsze mecze półfinałowe odbędą się 22-23 kwietnia, rewanże natomiast 29-30 kwietnia.
Jak to już ktoś wspomniał widać, że UEFA chce na siłę wepchnąć Real do finału ;)
Spodziewał się ktoś takich par?
 
K 0

kamilek2409

Użytkownik
Znamy już pary półfinałowe, mecze zapowiadają się niezwykle interesująco:

Real Madryt - Bayern Monachium
Atletico Madryt - Chelsea Londyn

Pierwsze mecze półfinałowe odbędą się 22-23 kwietnia, rewanże natomiast 29-30 kwietnia.
Jak to już ktoś wspomniał widać, że UEFA chce na siłę wepchnąć Real do finału ;)
Spodziewał się ktoś takich par?
Ja osobiście nie spodziewałem się takich par półfinałowych, ale patrząc po tym mam dziwne wrażenie, że finał będzie wyglądał Chelsea - Bayern, przypomniam, że Atletico nie będzie mogło skorzystać ze swojego bramkarza, który jest ważnym elementem drużny no chyba że wyłożą 8 mln funtów Chelsea. Drugi mecz i znowu Real trafia na drużynę z Niemiec.. 1 mecz Realu ok, łatwe zwycięstwo 3:0, drugi mecz ? totalna klapa, masa błędów w obronie, brak Ronaldo, gdyby nie zmarnowane &quot;setki&quot; Mkhitariana to prawdopodobnie byśmy mieli powtórkę z ubiegłorocznego finału już w półfinale. Real gra pierwszy mecz u siebie, nie wiadomo czy Ronaldo będzie gotowy na ten mecz, jeżeli nie to czarno widzę występ krolewskich.
Pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dajcie spokój kto awansuje to jest jak wróżenie z fusów w tym momencie. Równie dobrze finał może być derby Madrytu, a równie dobrze może być powtórka Chelsea - Bayern. Mourinho genialny trener, kontra motywator Simeone. Real z gwiazdami na czele kontra Guardiola ze swoją niemiecką tiki-taką. Sprawa awansu to jak dla mnie 50/50 szans dla każdej pary/drużyny.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Przed losowaniem połowa piszących w tym dziale snuła teorie, że finał musi być real bayern bo to z komercyjnego pkt widzenia najlepszyprodukt do sprzedania. I co? jak zawsze wyszło jak wielu forumowiczów żyje w ogóle w jakimś oderwanym od rzeczywistości wymiarze ???? smieszy mnie to jak niektóre analizy typu będzie tak bo inaczej być nie może ???? hehe tak jest z wiekszością analiz w tym dziale ???? teraz juz nie mogę sie doczekać nowych teorii spiskowych typu real bedzie wepchniety do finału, albo w finale bedzie musiał byc bayern z chelsea bo o bedzie pojedynek dwóch wielkiech trenerów. A wszystko i tak zweryfikuje boisko. Ludzie ogarnijcie sie!!
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Fajne losowanie i jeszcze lepszy finał Atletico - Bayern
a Kurtuła będzie grać, gdyż UEFA stwierdziła, że takie zapisy o kant tyłka Romek A. może sobie potłuc. I bardzo dobrze.
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
2012 - półfinał Bayern-Real ( Faworyt do awansu - Real )
2013 - półfinał Borussia-Real ( Faworyt do awansu- Real)
2014 półfinał Real-Bayern ( Faworyt Bayern)
1/8 - trzecia drużyna Bundesligi.
1/4 - druga drużyna Bundesligi.
1/2 - pierwsza drużyna Bundesligi.
Do trzech razy sztuka , jak nie teraz to kiedy...
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dajcie spokój kto awansuje to jest jak wróżenie z fusów w tym momencie. Równie dobrze finał może być derby Madrytu, a równie dobrze może być powtórka Chelsea - Bayern. Mourinho genialny trener, kontra motywator Simeone. Real z gwiazdami na czele kontra Guardiola ze swoją niemiecką tiki-taką. Sprawa awansu to jak dla mnie 50/50 szans dla każdej pary/drużyny.
zgodzę się że szanse w półfinałach LM są 50/50 i zadecyduje dyspozycja dnia lub szczęście.
Kursy na awans:
Real Madryt - 2.20
Bayern - 1.66
Atletico Madryt - 1.80
Chelsea - 2.00
Bet365
Ja w tym wypadku zamrożę kasę na Real i Chelsea, bo moim zdaniem kursy na awans powinny być po 1.90 na każdą z drużyn, ale buki wiedzą lepiej... ????
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Fajne losowanie i jeszcze lepszy finał Atletico - Bayern
a Kurtuła będzie grać, gdyż UEFA stwierdziła, że takie zapisy o kant tyłka Romek A. może sobie potłuc. I bardzo dobrze.
UEFA sobie może stwierdzać,a Chelsea i tak wyegzekwuje przed każdym sądem pieniądze z umowy,przecież nikt nie zmuszał do podpisania tej umowy prezesa Atletico.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
UEFA sobie może stwierdzać,a Chelsea i tak wyegzekwuje przed każdym sądem pieniądze z umowy,przecież nikt nie zmuszał do podpisania tej umowy prezesa Atletico.
Dokładnie jeżeli w kontrakcie jasno jest napisane, że piłkarz nie może zagrać przeciwko Chelsea to UEFA może angielski klub pocałować... a jak tak chce się wpierdzielać to niech wyłoży ona 8 mln Euro, a Atletico się zobowiąże, że jak wygra LM to odda tą kasiorę... Dla mnie to stanowisko UEFA to śmiech na sali, a jeżeli Courtois zagra i tak Atletico zapłaci... to nie jest umowa ustna, to umowa pisemna i Lukasz80 dobrze napisał, nikt nikogo do podpisania nie zmuszał.
 
Do góry Bottom