>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Play-off - eliminacje

Status
Zamknięty.
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik

Nikt nie założył tematu więc pozwoliłem sobie to zrobić.
Przed nami ostatnia runda eliminacyjna LM,niestety już bez polskiej drużyny.

Mamy napewno kilka interesujących pojedynków w których trudno wskazać faworyta.Ciekawe kursy bukmacherzy wystawili np.na Ajax,Kopengage,Anderleht Czy Seville.Po głebszych analizach napewno moża będzie kogoś postawić z tych drużyn po bardzo dobrym kursie.
Z &quot;faworytów&quot; napewno Zenit,Sparta,czy Tottenham nie powinny zawieść w pierwszych meczach.Mnie osobiscie bardzo podoba sie kurs na drużyne,która sprawiła chyba jedną z największych sensacji tegorocznych eliminacji,mowa tu o Sheriffie z Tiraspolu.Udowodnili oni już w poprzednim sezonie LE że potrafią walczyć z najlepszymi a Basel to nikt specjalny.

Zapraszam do analiz i do merytorycznej dyskusji.
 
T 0

tomczykwsk1

Użytkownik
Ja osobiście napewo puszcze Zenit.Rosjanie pod wodzą nowego trenara świetnie radzą sobie w lidze i wykonali kilka dobrych transferów.Auxerre ? W lidze zaczeli średni by niepowiedzieć słabo.Irek coś nie może strzlić.Wogóle francuska jakaś dziwna z początkiem sezonu.
Wbrew pozorą postawie na Sparte.Może nie gra za dobrze a Zilinna zupełnie mnie nie przekonuje.
Tottenham powinien odnieść zwyciestwo ale tu się jeszcze zastanowie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Spotkanie: Young Boys Berno - Tottenham 3:2 ⛔
Typ: 2
Kurs: 1.80
Buk: Betgun


Naszpikowany gwiazdami Tottenham jedzie do Szwajcarii na sporkanie Ligi Mistrzów z drużyną YYB. Taki skrót stosuje się od nazwy Young Boys Berno gdyby ktoś nie wiedział. Na początek nowego sezonu Tottenham zmierzył się z jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa Manchesterem City i zremisował po dobrym meczu 0:0. Wcześniej w ostatnim sparingu przedsezonowym Koguty na własnym boisku pokonały włoską ekipę Fiorentine 3:2. Są to z pewnościa wyniki które pozwalają optymistycznie patrzeć w mecze eliminacyjne. Zawodnicy tacy jak Roman Pavlyuchenko, Peter Crouch, Jermain Defoe, Benoit Assou-Ekotto czy wreszcie młodziutki Giovani dos Santos zasługują na występowanie w Lidze Mistrzów. Zapewniam że zrobią wszystko aby wyeliminować gospodarzy tego spotkania. Niczego pozytywnego oprócz wyeliminowania Fenerbahce, nie można powiedzieć o zespole ze Szwajcarii. Obecnie YBB spisują się w lidze przeciętnie. Po pięciu kolejkach w Swiss 1st Super League 2010/2011 zajmują 7 miejsce (na 10 drużyn) z dorobkiem 5 punktów. W ostatniej kolejce (14 sierpnia) przegrali u siebie z Neuchatel Xamax 0:1. W tym sezonie na własnym stadionie jeszcze nie wygrali w lidze (remis i porażka). Nie wiem czy ta porażka z Xamax to swoistego rodzaju zasłona dymna przed meczem z Tottenham czy oni naprawdę są tacy słabi. Ale jedno można stwierdzić na 100%... YBB to cień zespołu który brylował w lidze Szwajcarskiej w poprzednim sezonie. W ataku straszą jedynie napastnikami Mayuka oraz Bienvenu. Nie są to nazwiska które powalają na kolana. Dla większości zapewne anonimowe. Puki co Tottenham będzie chciał przed meczem rewanżowym &quot;zrobić&quot; sobie zaliczkę i wygrać to spotkanie. Over 2,5 gola całkiem możliwy, jednak bardziej polecam zagranie na zwycięstwo anglików, którzy bardzo chcą awansować dalej i awansują.


Człowiek od zdobywania bramek w Tottenhamie. Rosjanin Roman Pavlyuchenko

____________________________________________
____________________________________________

Spotkanie: Werder Brema - Sampdoria Genua
Typ: 1
Kurs: 1.78
Buk: Betgun

Fajnym typem na pierwszy rzut oka wydaje się Werder Brema. Pokusiłbym się postawić na zwycięstwo niemieckiej ekipy. Zagrali aż 7 meczy w lipcu i jedno spotkanie w sierpniu. Bilans 7-0-1, wszystko pieknie wygląda tylko ta ostatnia porażka 5:1 z Fulham jest nieco zagadkowa. Może jakieś eksperymentalne ustawienie było. Pierwszy mecz w lidze zagrają z Hoffenheim na wyjeździe. Jednak myślę że obecna forma na Sampdorię powinna wystarczyć. Ich przygotowania do sezonu nie wyglądały najlepiej. W ostatnim sparingu przed eliminacjami do Ligi Mistrzów Sampdoria Genua nie sprostała FC Köln. Zespół z Kolonii pokonał zawodników z Włoch 2:0. Porażki z FC Koln, Porto, remis z Espanyol, nie wyłynęły pozytywnie na morale zespołu. Teraz wyjazd do Niemiec. Jakoś nie sądzę żeby się nagle przebudzili i zdominowali Werder na Weserstadion. Sampdoria u siebie na stadionie raczej będzie walczyć o awans. Wspierani dopingiem gracze Werderu raczej wygrają to spotkanie. Kurs oscylujący w granicach 1,80 opłaca się zagrać. W minionym sezonie w niemieckiej Bundeslidze Brema strzeliła na własnym obiekcie aż 34 bramki w 17 spotkaniach to bardzo dobry wynik. Pod tym względem byli trzecią drużyną w lidze. Więcej strzelał tylko Bayern i Bayer.


Zabójcze trio Werderu - od lewej: Marin, Ozil i Pizarro zapewni awans​
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ja zgadzam się z typami na Zenit i Tottenham.
ja od siebie dodałbym typ under 2.5 Spara-Zilina.
Sparta w meczu z Lechem pokazała,że nie jest za skuteczna,a raczej bramki strzela po stałych fragmentach gry. myślę,że to jest ciekawy typ.
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
ja od siebie dodałbym typ under 2.5 Spara-Zilina.
Sparta w meczu z Lechem pokazała,że nie jest za skuteczna,a raczej bramki strzela po stałych fragmentach gry. myślę,że to jest ciekawy typ.
Myśle ,żę to jest dobry typ.Zarówno sparta jak i Zillina nie rzucą sie do ataku,bedą grały spokojnie.Obie ekipy bedą musiały się pilnować,grać bardzo uważnie,wystrzegać się indywidualnych błędów bo one mogą zaważyc na awansie do fazy grupowej.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kurs na Tottenham nie powala , ale wydaję się najlepszą ze wszystkich możliwych opcji na ten mecz. Koguty bardzo dobrze zaprezentowali się z Manchesterem City , bardzo dużo ładnych akcji czy to lewą stroną ( Bale ) czy to prawą ( Lennon). Co prawda to dopiero pierwszy taki mecz ze strony Spurs , ale widać było , że mają dużo pomysłów na grę. Berno ostatnio w średniej formie , a nawet bardzo słabej. Jak by nie patrzeć na ten mecz zapowiada się ciekawie , choć ma swojego zdecydowanego faworyta.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rosenborg BK - FC Kopenhagen
Rosenborg faworytem ? Może i tak skoro grają u siebie. Ale oni wyeliminowali tylko słabo grający AIK. Natomiast duńska ekipa wyeliminowała Białorusinów, którzy na pewno nie są łatwym przeciwnikiem.
Jakbym miał obstawiać ten mecz to postawiłbym raczej na x2 niż na 1x. Ja osobiście uważam, że Kopenhaga awansuje w dwumeczu. Kurs na czystą 2, ponad 3, warto spróbować za drobne.
2:1 ⛔
Dynamo Kiev - Ajax Amsterdam
Chyba najpewniejszym typem tutaj będzie over 2,5. Ajax ostatnio traci sporo bramek, z PAOKiem 3 strzelone 3 stracone. Ostatnio w lidze 4:2 u siebie i 2;2 na wyjeździe. Dynamo ostatnio też nie jest w jakiejś wybitnej formie. To myślę, że wynik może oscylować w granicach 2:1, 3:1 ,albo 2:2.
1:1 ⛔
AC Sparta Praha - MSK Zilina
Faworytem Sparta o kursie 1,60 ? Sparta wygrała z Lechem, ale po pierwsze Lech nie jest ostatnio w wyśmienitej formie, a te ich zwycięstwo w dwumeczu też jakoś mnie bardzo nie przekonuje. Na pewno po takim kursie nie grał bym tego meczu. Bardziej sugerowałbym x2, a nawet czystą 2 bo kurs ponad 5 ! MSK na pewno będą się spinać, żeby mieć jakąś zaliczkę bramkową i na pewno będą walczyć mocno o fazę grupową w lidze mistrzów.
0:2 ✅ Kurs ponad 4,00 wchodzi ;-)
FC Basel - FC Sheriff Tiraspol
Ten mecz bym zostawił. Bo na jedynkę o kursie 1,30 nie opłaca się grać. Już prędzej jakiś over 2,5.
1:0 ✅ Mówiłem, że nie ruszać tego meczu. 1:0 to słabe zwycięstwo.
Red Bull Salzburg - Hapoel Tel Aviv
Tutaj również upatruje jakiegoś valuebeta. Nie wiem czemu Salzburg aż takim faworytem tego spotkania. A kurs na gości zachęcający do grania. W końcu Żydzi to nie taka zła ekipa, rok temu Maccabi Haifa grało w lidze mistrzów. Czy w tym roku historia się powtórzy ? Jak dla mnie kurs na Hapoel jak najbardziej do gry. W końcu to nie są jakieś ogórki.
2:3 ✅ Kurs ponad 4,00 wchodzi ;-)
Najbardziej pewnie wydaje się ze wszystkich meczy Zenit i Tottenham. Później opisany wyżej Werder, ale miałbym minimalne wątpliwości.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
AC Sparta Praha - MSK Zilina

Faworytem Sparta o kursie 1,60 ? Sparta wygrała z Lechem, ale po pierwsze Lech nie jest ostatnio w wyśmienitej formie, a te ich zwycięstwo w dwumeczu też jakoś mnie bardzo nie przekonuje. Na pewno po takim kursie nie grał bym tego meczu. Bardziej sugerowałbym x2, a nawet czystą 2 bo kurs ponad 5 ! MSK na pewno będą się spinać, żeby mieć jakąś zaliczkę bramkową i na pewno będą walczyć mocno o fazę grupową w lidze mistrzów.
Tu się z tobą całkowicie nie zgadzam Sparta jest zdecydowanym faworytem tej konfrontacji. Sparta grała z Lechem - ale z Lechem, który nie grał lecz walczył zresztą wszyscy pamiętamy mecz w Pradze w którym to Poznaniacy byli lepsza drużyną i przegrali; zresztą mówisz że Sparta wygrała z łatwym do przejścia Lechem, a z kim wygrała Zilina - Lovec tak się nazywała drużyna którą przeszli Słowacy/ co ciekawe wujek Google jej nie znajduje ;) . Sparta ostatnio gra w Lidze Czeskiej równo, a co ważne wygrywa (Bilans mają : 3-3-3-0-3-3-3-0), z to Zylina ostatnio (1-3-3-3-1-1-3-3) przy czym trzeba wziąć pod uwagę poziom tych obu lig. Sparta to drużyna klasy europejskiej, a MSK Zilina ?/pierwsze słyszę. Faktycznie Słowacy potrafią się zmobilizować o czym świadczyły wyniki MFK Petržalki w 2005 kiedy nazywali się Artmedia Bratysława i potrafili zremisować z Interem czy wygrać z Porto w LM - 5 lat temu słowacki klub grał w LM i wątpię że zagra w tym roku w zwłaszcza, że Liga Słowacka jest na tym samym poziomie co nasza Polska. Kiedy włączyłem komputer i chciałem przeczytać co jest napisane o losowaniu od razu rzucił mi się w oczy nagłówek: &quot;Losowanie LM: Łatwy rywal pogromcy Lecha&quot; więc wydaje mi się, że wiedzieli co pisali i po dwumeczu to Czesi będą świętować awans do LM
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Darius nie przeginaj. Tym co żyją światem wielkich klubów może Liteks Łowecz nie jest znany bo widzą tylko Manchestery Reale i Juventusy. Ale ktoś kto interesuje się bukmacherką na poważnie to ligę bułgarską zna i kilku jej przedstawicieli conajmniej. Liteks od kilku lat jest w czołówce ligi i w końcu udało się im wyprzedzić CSKA i Levskiego (to dwa najlepsze kluby z ostatnich lat w Bułgarii). No i warto zwrócić uwagę że nie bardzo potrafisz pytać wujka google. Wpisz klub tak jak się nazywa a zobaczysz że jest wieeele o nim.

Na ile wiem jak przedstawia się ich kadra i sytuacja klubowa to jest to podobnej klasy zespół co Żilina. Po prostu dwumecz wyszedł dużo lepiej Słowakom.

Jeżeli o Żilinie pierwsze słyszysz no to faktycznie w europejskiej piłce zorientowany jesteś super... bodajże sezon temu czy dwa potrafili pokonać Aston Ville na ich terenie (wtedy prowadził ich Radolsky - tego trenera powinieneś znać). Kilka innych mniej lub bardziej korzystnych wyników też uzyskali.

Natomiast nie ulega wątpliwości że jest to zespół słabszy i przede wszystkim mniej doświadczony od Sparty także Czesi słusznie są faworytem
 
T 0

typer_men

Użytkownik
Dobra dobra panowie nie ma co się kłócić:razz: tylko trzeba analizować typy z ligi mistrzów żeby ograć buki :grin:
Mam parę w miarę pewnych typów które przeanalizowałem i powinny wejść, no ale zobaczymy mam nadzieję że mnie poprawicie lub coś podpowiecie, będę bardzo wdzieczny.
St.Petersburg - Auxerre (1m.)
Young Boys - Tottenham (1m.)
Brema - Sampdoria (1m.)
Te trzy mecze wydają mi się bezpieczne chociaż czesto zdarzają się niespodzianki, lecz myśle że w tych meczach nie powinno ich być.
Pierwszy mecz widze tutaj pewnego faworyta w zespole z Rosji, jest to zespół ograny na arenie międzynarodowej więc mają więcej doświadczenia. Ich trener w tym sezonie buduje bardzo mocny zespół z ciekawymi i dobrymi piłkarzami. Myśle że tutaj będzie pewna 1 ;)
Auxerre jak wiadomo występuje w lidze francuskiej a napastnikiem jest Ireneusz Jeleń reprezentant Polski. Myśle że w tym meczu Zenit wygra 1:0 lub 2:0, aby mieć zaliczke przed rewanżem.
Kolejny mecz i kolejny znakomity zespół z Anglii, a mianowicie chodzi mi o Tottenham, który jest czołowym zespołem ligi angielskiej, ma wiele bardzo dobrych i znanych piłkarzy którzy poprowadzą ten zespół do zwycięstwa w tej konfrontacji.
Ostatnim meczem jest pojedynek niemiecko - włoski, czyli na przeciwko siebie staną dwie jedenastki drużyny Bremy,a także drużyna Sampdorii.
W tej konfrontacjii myśle że zwycięsko wyjdzie zespół z niemiec gdyż ma lepszy skład od swoich rywali, a także gra na własnym stadionie, gdzie panuje niesamowita atmosfera podczas meczu, którzą tworzą wspaniali kibice.
Co sądzicie o tych trzech meczach można stawiać grubiej i co Wy proponujecie??? ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Po prostu nie interesuje się ligami od pewnego poziomu, ale też nie żyje światem wielkiej piłki. Możliwe, że są osoby które ogarniają ligi Bułgarską czy Słowacką, ale ja nie mam na tyle czasu żeby co kolejkę sprawdzać jej wyniki czy oglądać ich mecze, a nie jestem z tych co typują po nazwach czy statystykach, a nie sadze żeby na forum było wielu użytkowników którzy chociaż z pamięci wypowiedzą skład np. CSKA Sofia ;), zresztą nawet jeśli znam kilku przedstawicieli ligi Bułgarskiej to w jakiś sposób zwiększa ich możliwości piłkarskie.

Na jakiejś stronie poprzedni rywal Żilinie podpisany jest Lovec wpisując tą nazwę do Google jestem pewien że niewiele znajdziesz. A fakt mój błąd że nie poszukałem pełnej nazwy.

Fajnie że Słowacy potrafią raz na jakiś czas wygrać z kimś lepszym, ale to niczego nie zmienia, poziom piłkarski u naszych południowych sąsiadów jest równie wysoki jak w Polsce więc nie sądzę że mają szansę ze Sparta, zwłaszcza że uważam że mimo wszystko Lech jest silniejszy od MSK.

Dla mnie Sparta u siebie wygra i wydaje mi się przesadą jest typowanie MSK Ziliny.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Darius010 mi chodzi wyłącznie o szacunek i brak lekceważenia dla słabszych zespołów bo choć ustępują pod wieloma względami to ambicją mogą wiele nadrobić.

Dla mnie pewniakami do awansu są Tottenham i Anderlecht. Osobiście pogram grubiej awans tych dwojka i całkiem mi to wystarczy
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Zenit – Auxerre

Typ:1
Kurs:1.65

To już ostatnia runda kwalifikacyjna do ligi mistrzów w decydującym o awansie pojedynku spotkają się we wtorek w swoim pierwszym meczu Zenit i Auxerre. Niestety drużyna gości, która była rewelacją ubiegłego sezonu ligi francuskiej w swoim pierwszym meczu ligowym pokazała, że nie jest w najwyższej formie zaledwie remisując z beniaminkiem w dodatku nasz reprezentant Ireneusz Jeleń, który jest gwiazdą tej ekipy zanotował bardzo słaby występ. Zenit natomiast w lidze spisuję się rewelacyjnie i po 16 kolejkach jest zdecydowanym liderem z przewagą aż 7 punktów na drugą ekipą. Myślę, że mimo iż ligi francuska jest troszkę lepsza od rosyjskiej to pierwszy mecz padnie łupem Rosjan, którzy znajdują się w zdecydowanie lepszej dyspozycji a w dodatku grać będą przed własną publicznością, która będzie dla nich z pewnością 12 zawodnikiem.
Young Boys – Tottenham

Typ:2
Kurs:1.72

Kolejnym wtorkowym meczem, który wpadł mi w oko jest pojedynek szwajcarsko-angielski. Z jednej strony drużyna Young Boys a z drugiej Tottenham. Chyba nie trudno wytypować faworyta, którym jest oczywiście drużyna ligi angielskiej, która jest zdecydowanie lepsza od Szwajcarskiej i nawet drużyna ze środka tabeli powinna sobie bez większych problemów radzić z drużynami z czołówki ligi szwajcarskiej. W dodatku Young Boys gra w tym roku zdecydowanie słabiej niż w poprzednim i od razu widać to po wynikach a skoro przegrywają czy remisują z przeciętnymi rywalami z ligi to w pojedynku z tak doskonałą drużyną jaką są goście nie mają moim zdaniem kompletnie żadnych szans mimo iż pierwszy pojedynek odbywa się w Szwajcarii. Szczerze powiem, że dziwi mnie trochę wysoki kurs jak na tak pewny pojedynek nic tylko stawiać i się bogacić.
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Dobra dobra panowie nie ma co się kłócić:razz: tylko trzeba analizować typy z ligi mistrzów żeby ograć buki :grin:
Mam parę w miarę pewnych typów które przeanalizowałem i powinny wejść, no ale zobaczymy mam nadzieję że mnie poprawicie lub coś podpowiecie, będę bardzo wdzieczny.
St.Petersburg - Auxerre (1m.)
Young Boys - Tottenham (1m.)
Brema - Sampdoria (1m.)
Te trzy mecze wydają mi się bezpieczne chociaż czesto zdarzają się niespodzianki, lecz myśle że w tych meczach nie powinno ich być.
Pierwszy mecz widze tutaj pewnego faworyta w zespole z Rosji, jest to zespół ograny na arenie międzynarodowej więc mają więcej doświadczenia. Ich trener w tym sezonie buduje bardzo mocny zespół z ciekawymi i dobrymi piłkarzami. Myśle że tutaj będzie pewna 1 ;)
Auxerre jak wiadomo występuje w lidze francuskiej a napastnikiem jest Ireneusz Jeleń reprezentant Polski. Myśle że w tym meczu Zenit wygra 1:0 lub 2:0, aby mieć zaliczke przed rewanżem.
Kolejny mecz i kolejny znakomity zespół z Anglii, a mianowicie chodzi mi o Tottenham, który jest czołowym zespołem ligi angielskiej, ma wiele bardzo dobrych i znanych piłkarzy którzy poprowadzą ten zespół do zwycięstwa w tej konfrontacji.
Ostatnim meczem jest pojedynek niemiecko - włoski, czyli na przeciwko siebie staną dwie jedenastki drużyny Bremy,a także drużyna Sampdorii.
W tej konfrontacjii myśle że zwycięsko wyjdzie zespół z niemiec gdyż ma lepszy skład od swoich rywali, a także gra na własnym stadionie, gdzie panuje niesamowita atmosfera podczas meczu, którzą tworzą wspaniali kibice.
Co sądzicie o tych trzech meczach można stawiać grubiej i co Wy proponujecie??? ????
Typy jak najbardziej ok....Chociaż Sampa łatwo się nie podda.Jednak nie o tym chciałem napisać.
Mianowicie chodzi mi tu o twoją analize.Co to Zenitu to ok fajnie napisałes doświadczenie,trener itp.Chociaż mogłes dodać jeszcze kilka czynników które napewno by bardziej przekonały co niektórych jak np mecz w trudnych warunkach w rosji albo słaba forma Auxere.
Ale Tottenham? napisałes ,że ma lepszych piłkarzy,którzy są bardziej znani...no i moje pytanie brzmi co z tego? Wiadomo ze liczą się indywidualności ale już nie takie rzeczy w piłce się działy...Dodajmy do tego że to jest LM i Tottenham gra na wyjeździe a więc to nie jest ich atut.Nie podałeś żadnych statystyk,wyników ostatnich meczy.Warto zwrócic uwage napewno ze YBB sezon zaczeło już daawno,zdażyli rozegrać już kilka meczy w lidze i pucharach.Tottenham dopiero zaczął.Piszesz tak samo o Werderze,że ma lepszych piłkarzy(pewie i tak jest) no ale Sampa to nie zespół do lania.Pewnie że jak ktoś myśli Werder-Sampdoria to 99% powie że niemcy,ale piłkarze z Geniu zajeli 4 miejsce w lidze włoskiej w tamtym sezonie.Moim zdaniem liga włoska jest troche bardziej wymagająca niż niemiecka.W poprzednim sezonie sampa potrafiła remisować na wyjazdach z takimi zespołami jak Inter,wygrała także na wyjeździe z Romą.I tu tak samo nie wspomnialeś o statystychach które wbrew pozorą są ważne,nie napisałeś o wynikach przedsezonowych,o forimie,o piłkarzach sprzedanych,kupionych.Być może ciebie te fakty nie interesują no ale to też jest ważne.Już w tym sezonie byliśmy świadkami kilku sensacji w pucharach np.MOŁDAWSKI Tiraspol potrafil ograć dynamo zagrzeb.Cofnijmy się kilka lat.Szkockie zespoły (rangers i celtic) odpadają kolejna z FBK Kowno bodajże i Petrzalką w LM.I co najlepsi piłkarze nic nie dali ...Celtic dostał lanie 5-0 i po ptokach.W rewanżu odrobił 4 gole no ale to już inny mecz,inne nastawinie.Oczywiścię Werder gra u siebie i kibice pomogą z tym sie zgodze no ale to za mało zybyś kogoś(przynajmniej mnie) przekonał taką analizą.Oczywiście typów nie kwestienuje,być może gładką wygrają no ale po takich analizach nie zainwestował bym nawet złotówki na typy które podałeś(gdybym był zielony w tych sprawach)

Panowie badźmy szczerzy,to jest forum,naszym celem,dla niektórych być może nawet środkiem utrzymania jest wygrana u buka.No ale jak czasem ktoś pisze analize wyssaną z palca żeby tylko coś napisać to troche szkoda....szkdoa nie tego co napisał bo on ma swoje założenia swoje przemyślenia tylko szkoda tego co skorzystał z tej analizy,poczatkującego albo tego komu ostatnio nie szło i chciał postawić coś&quot;nie swojego&quot;
Piszmy rzetelne analizy,dyskutujmy merytorycznie.Oczywiście można podać swe przypuszczenia z jedno dwu zdaniowym opisem ale jak wszyscy wiemy czasem zeby ograć buka trzeba spędzić troche czasu nad danym kuponem,zresztą wy sami o tym dobrze wiecie.Prowadźmy forum jak należy,pomagajmy sobie nawzajem ale nie wprowadzajmy w bład innych.
Tylko dzieki nam forum może być lepsze.
Tak jak powtarzam,do autora nic nie mam,do typów tak samo.Przepraszam za mądrości ale napewno już nie jeden z was sie kiedyś przejechał na takiej pseudoanalizie.Przejechać sie zawsze można tylko czemu przy tym tracic kase...
Pozdrawiam.
 
fatalista 0

fatalista

Użytkownik
. Niestety drużyna gości, która była rewelacją ubiegłego sezonu ligi francuskiej w swoim pierwszym meczu ligowym pokazała, że nie jest w najwyższej formie zaledwie remisując z beniaminkiem
1.kolejka Auxerre - Lorient 2:2
2.kolejka Brest - Auxerre 1:1
dziś cały świat, a może nawet więcej, gra Zenit i Tottenham. tylko tyle - bo krótko, i aż tyle - bo w bukmacherce to szalenie istotna informacja
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
DYNAMO KIJÓW - AJAX AMSTERDAM
Typ : Dynamo @ 2,10 Bet365
Ajax początek sezonu ma bardzo kiepski. Co prawda w dzisiejszym meczu będzie mógł zagrac już Suarez, ale kłopot Ajaxu leży gdzie indziej. Słaba gra w defensywie i jakaś niemoc pomocników. To udało się zauważyc w ich ostatnich dwóch meczach. Czy sam Suarez coś zmieni dzisiaj? Na pewno wniesie sporo do gry. W ostatnim meczu na Arenie Ajax miał problemy z Vitesse! Z dobrej strony pokazali się obrońcy, ale tylko w ofensywie bo Vertonghen, Anita i Van der Wiel zdobyli bramki, gorzej z zabezpieczeniem bramki bo w kilku sytuacjach zagrali kiepsko. Patrząc wstecz to nie pierwszy raz, bo 3 stracone gole z PAOK, dwa z Groningen, a teraz dwa z przeciętnym by nie powiedziec słabym Vitesse. Akcje ofensywne Ajaxu też się tak nie zazębiały jak jeszcze w poprzednim sezonie. Martin Jol też nie dysponuje zbyt mocną ławką rezerwowych, ale z drugiej strony podobac się może że stawia na młodych.
Dynamo Kijów u siebie jest mocne. W dobrej formie Szewczenko, strzela gole, asystuje poprostu gra pewnie i skutecznie. W ostatnim meczu Dynamo przegrało z Worskłą 1:3, ale tam zagrali bez trzonu zespołu. Zabrakło lub nie grali w pełnym wymiarze Michalik, Vukojevic, Szewczenko, Eremenko, Yarmolenko. A to podstawowi zawodnicy.
Dynamo będzie bez wątpienia trudnym rywalem dla Ajaxu, a ten jakoś mnie nie przekonuje w poczatkowej fazie sezonu i losy ewentualnego awansu rozstrzygną się pewnie na Arenie, ale dizsiaj widzi mi się jakaś jednobramkowa wygrana Ukraińców. A w rewanżu wygrywa i awansuje Ajax ;)
DYNAMO KIJÓW : Boiko-Silva, Betao, Mikhalik, Popov-Garmash, Eremenko-Vukujevic- Yarmolenko,Milevskyi,Shevchenko.
AJAX : Stekelenburg- Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Anita- De Zeeuw, De Jong, Enoh- Suarez, El Hamdaoui, Emanuelson.
--------------
Z innych spotkań przekonuje mnie wygrana Zenita nad Auxerre. Kursy już lecą w dół, wiem że będzie to grał cały świat jak to powiedział kolega wyżej, ale czy to coś oznacza? Tylko nie mów prosze &quot;masówka&quot; bo to nie jest żaden argument.
-------------
I jeszcze co do meczu Sparta Praga - ZIlina to dszukałem się infa, ze Sparta dzisiaj bez Wilfrieda, Sionko i Matejovskiego.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jakoś ni jak ma się Robson ta Twoja analiza.
Najpierw piszesz, że Ajax jest dobry w ataku 3 strzelone z PAOKiem, już 6 bramek w lidze po 2 meczach, do tego ich słaba obrona gdzie sporo tracą bramek, 3 z PAOKiem, 2 ze słabym Vitesse i 2 z Gronigen czy jakoś tak, a na końcu piszesz, że widzisz jedno bramkowe zwycięstwo Ukraińców ;-) przy tak dobrej formie strzeleckiej Ajaxu i zarówno złej obronie.
Jak dla mnie ciekawym typem tutaj jest over 2,5. Wręcz pewny. Ukraińcy zdają sobie sprawę, że na wyjeździe gra się zacznie trudniej i będą u siebie chcieli strzelić ze 2 bramki co najmniej i wykorzystać słabą obronę Ajaxu. Myślę, że na skromnym 1:0 to spotkanie na pewno się nie skończy.
Dynamo powinno wygrać, jestem przekonany co do tego na 60%, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby Ajax nie strzelił ani jedej bramki. Do tego Ajax na pewno wie jak każda z drużyn, że bramka strzelona na wyjeździe jest cenniejsza niż domowa. Więc na pewno Ajax pokusi się o jakąś zaliczkę bramkową. Do tego powrót Suareza króla strzelców sezonu 09/10.
Tak jak już wcześniej pisałem. Według mnie wynik powinien być 3:1, 2:1, czy 2:2 nawet.
Over 2,5 powinien wejść jak nóż w masło.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jakoś ni jak ma się Robson ta Twoja analiza.
Najpierw piszesz, że Ajax jest dobry w ataku 3 strzelone z PAOKiem, już 6 bramek w lidze po 2 meczach, do tego ich słaba obrona gdzie sporo tracą bramek, 3 z PAOKiem, 2 ze słabym Vitesse i 2 z Gronigen czy jakoś tak, a na końcu piszesz, że widzisz jedno bramkowe zwycięstwo Ajaxu przy tak dobrej formie strzeleckiej Ajaxu i zarówno złej obronie.
Jak dla mnie ciekawym typem tutaj jest over 2,5. Wręcz pewny. Ukraińcy zdają sobie sprawę, że na wyjeździe gra się zacznie trudniej i będą u siebie chcieli strzelić ze 2 bramki co najmniej i wykorzystać słabą obronę Ajaxu. Myślę, że na skromnym 1:0 to spotkanie na pewno się nie skończy.
.
Nigdzie tak nie napisałem że widze jednobramkowe zwycięstwo Ajaxu. Czytaj ze zrozumieniem.
Nie ma nic pewnego w sporcie.
Każdy sobie zdaje sprawe, że wyjazdy będą cięższe, dla mnie to żaden argument. A to, że będą chcieli strzelic ze dwie bramki to takie pisanie by pisac chyba... A kto by nie chciał? Tylko chciec a móc to wiesz... Wisła i reszta naszych też chcieli lac Azerów ????
Co zaobserwowałem na temat tego meczu Dynama z Ajaxem napisałem, nie jest jakoś nie czytelnie moim zdaniem i da się zrozumiec więc nie wiem o co Ci chodzi ...
 
fatalista 0

fatalista

Użytkownik
w Kijowie spodziewam się, że i Dynamo i Ajax przynajmniej raz znajdą drogę do bramki.
argumenty za golem dla Ukrainców:
-grają u siebie, więc z założenia muszą atakować
-sporo młodych, nieszablonowych zawodników + doświadczony Szewa
-niepewne tyły Ajaxu
plusy na korzyść Holendrów:
-duża technika użytkowa ofensywnych graczy
-jadą po gola, to cel minimum
-taka sobie, w moich oczach - defensywa (włącznie z bramkarzem) Dynama
kurs: 1.77
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Dinamo Kijów - Ajax Amsterdam​
Dziś o godzinie 20:45 na stadionie im. Walerego Łobanowskiego w Kijowie dojdzie do starcia ukraińsko-holenderskiego. Zmierzą się w nim piłkarscy wicemistrzowie obu tych państw - Dinamo Kijów podejmie Ajax Amsterdam. Moim faworytem tego starcia - odwrotnie do notowań bukmacherów - jest drużyna Martina Jola. Wicemistrzowie Holandii przed sezonem nie dokonali spektakularnych transferów, zatrzymali jednak swoją największą gwiazdę - Luisa Suareza, którego kusiły największe kluby tego kontynentu.
Oba zespoły są już raczej w rytmie meczowym - nie mniej jednak, to Ukraińcy rozegrali dwa spotkania więcej, bo aż 6 kolejek ligowych. Ajax 2 razy mierzył się z PAOKiem Saloniki oraz dwukrotnie w lidze z Vitesse oraz Groningen. Kijowanie w lidze ukraińskiej zdobyli do tej pory 13 punktów. Holendrzy zremisowali pierwszy mecz z Vitesse, a przed trzema dniami w stosunku 4:2 pokonali oni FC Groningen.
Tydzień temu moja intuicja również podpowiadała mi, że Ukraina nie pokona Holandii, chociaż przez tygodniem także była faworytem typerów i bukmacherów.
Do Amsterdamu poleciała najmocniejsza kadra wicemistrzów Holandii , których na pewno zadowoli remis bramkowy. Uważam, że właśnie taki padnie, a kurs 1.83 na Ajax z podpórką jest na pewno godny gry.
Typy: Ajax lub remis @ 1.83 Sportingbet ✅ 1:1
Obie strzelą @ 1.77 Tobet ✅ 1:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom