>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Liga Mistrzów Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
chamberlain 410,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Elverum - Vive Kielce
Over 58.5 bramek @ 1.84
Over 61.5 bramek @ 2.82
Fortuna

Ostatnio zespół z Kielc rozegrał dosyć dziwny pojedynek z Szeged, niby była ta przewaga, drugi skład grał jak pierwszy, ale w drugiej połowie coś siadło i w pewnym momencie wynik był zagrożony, trener chyba źle nastawił swoich zawodników na osłabionych rywali i mogło się to odbić. Jednak było minęło, teraz mecz z Elverum, gdzie w przeciwieństwie do poprzedniego meczu, liczę na ciekawe otwarte widowisko. Elverum to najsłabsza ekipa w grupie A, ale przed tym sezonem pozyskali chociażby Luca Abalo, który mimo swojego zaawansowanego wieku, dalej jest groźnym piłkarzem. Do tej pory rozegrali jeden mecz, wyjazdowy z Porto i wygrali go 28:30, a trzeba przypomnieć, że w poprzednim sezonie nawet Vive miało problemy w Portugalii, gdzie przegrali. Myślę, że Vive nie jest przygotowane w 100% do tego spotkania, przepadł im jeden trening, wszystko przez mecz z Szeged, kiedy musieli wykonać testy na koronawirusa, bo jeden z rywali okazał się być zarażony. Elverum u siebie jest w stanie się postawić i zagrać świetnie w ofensywie, dlatego spodziewam się meczu podobnego do ostatniego domowego spotkania w LM Elverum w tamtym sezonie, w którym ulegli Flensburgowi 28:34.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
Wracamy na Europejskie parkiety z EHF CHampions League. Poniżej przedstawiam moje propozycje na dzisiejsze spotkania:

Vive Łomża Kielce- Mieszkov Brześć 34-27 Niestety słaby mecz gości i Wolf w bramce ze skutecznością niemal 40%
Typ: 2 (+4,5)
Kurs: 1,78
Unibet
5/10


Zacznę od meczu w Kielcach gdzie Vive podejmuje dobrych znajomych, z którymi od kilku lat spotykają się w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
Vive powoli się rozkręca, po słabym meczu z Flensburgiem i Szeged przyszło lepsze spotkanie, ale jednak z dużo niżej notowanym ELverum. Poza tym Kielczanie mają drobne problemy zdrowotne, na kilka miesięcy wypadł Thrastrason, a na drobne urazy narzekają Olejniczak i Alex. Jednak w mojej ocenie najważniejszy jest fakt że po przygodzie z COvid, zespół z Kielc od 2 tygodni nie rozegrał żadnego spotkania, a taki brak rytmu meczowego potrafi się odbić na dyspozycji z silnym rywalem.

Niewątpliwie dzisiejszego rywala do takich zaliczyć trzeba, byle kto nie ogrywa plejady gwiazd z Paryża, a udało się tego dokonać w poprzedniej kolejce. Poza tym wcześniej przegrali z Porto po bardzo szarpanym meczu gdzie grali falami, oraz pokonali solidny Vardar.

Uważam że Skube będzie dzisiaj rządził na rozegraniu i nasi dosyć bierni obrońcy będą mieli problemy aby powstrzymać niezwykle dynamicznego Słoweńca. Poza tym w zespole gości będziemy mieli okazję zobaczyć dobrze znanego z Azotów Marko Panicia, wypożyczonego z Kielc Paczkowskiego.

Uważam że Białorusini tutaj tanio skóry nie sprzedadzą, zapowiada się ciekawe twarde spotkanie, i wcale nie jestem jakoś bardzo przekonany że Vive wygra ten mecz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veszprem- Celje
Typ: 1 (-11 AH) 39-24
Kurs: 1,76
Pinnacle

5/10

Kolejny raz podchodzę do zespołu z Węgier, który jak dotąd nie zagrał spotkania na miarę moich oczekiwań. Poprzednie spotkanie z Motorem średnio udane, dziś Veszprem podejmuje słabe Celje, które podobnie jak PPD Zagrzeb z roku na rok traci na wartości.
O Veszprem dużo pisałem w ramach spotkania w pierwszej kolejce, potencjał mają niesamowity, uważam ze w końcu ten mechanizm musi odpalić. Celje do tej pory -11 u siebie z Kiel, -14 z Barceloną na wyjeździe i -2 u siebie z przeciętnym Aalborgiem.
Uważam że jak Węgrzy podejdą poważnie do tego spotkania to zobaczymy ok 15 punktową przewagę.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Baercelona- PPD
Typ: 1 (-11,5) 42-27
Kurs: 1,74
Pinnacle
7/10


Barcelona bawi się na krajowym podwórku, nie mają tam rywala do wyrównanej walki, ostatnio rzucili w jednym spotkaniu 50 bramek, dziś podejmują zespół, który w mojej ocenie odstaje od nawet Europejskich średniaków. PPD przed kilkoma laty budziło respekt i każdy zespół obawiał się w szczególności wyjazdów do Zagrzebia. Obecnie PPD to taki ogon w rozgrywkach Ligi Mistrzów i celująca w tytuł drużyna Barcelony nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Chorwatów. Mając takich zawodników jak Mem, Cindric, Palmarsson, Janc, Fabregas, Dolenec zespół PPD nie powinien sprawić większych problemów. Spodziewam się wysokiej wygranej w okolicy 15-18 bramek.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
chamberlain 410,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
PSG - Elverum
Elverum under 24.5 bramki @ 1.97
Elverum Handi +9.5 bramek @ 1.90
Unibet

Nie spodziewałbym się w tym meczu zbyt dużej ilości bramek, PSG zagra o swoje pierwsze zwycięstwo w LM w tym sezonie, ponieważ na inaugurację polegli z Flensburgiem, a ostatnio również i Mieszkowem, oba mecze przegrane 1 bramką, ale jednak porażka to porażka. Dzisiejszy mecz powinni wygrać obroną, w Elverum od początku sezonu z bardzo dobrej strony pokazywał się Blonz, tyle, że wypadł ze składu i Norwegowie mają problemy w ataku od tamtej pory, co było widać chociażby w meczu z Vive, gdzie rzucili jedynie 22 bramki grając przed własną publicznością. Nie spodziewam się więc, żeby rzucili PSG 25 bramek, lub więcej, Paryżanie nie powinni pójść na wymianę ciosów, bo już 17 października grają mecz ligowy, więc prawie bez odpoczynku. Obie ekipy spotkały się w LM już w ubiegłym sezonie, PSG wygrało dwa spotkania, ale tylko 22:25 i 31:25, widać, że rywal im trochę nie leży, dlatego gram na niski wynik, ale tylko po stronie Elverum, oraz dokładam handi +9.5 bramek.

Vardar - Flensburg
Vardar @ 4.10
Vardar Handi +4.5 bramki @ 1.50
Unibet

Ryzykownie i krótko, Flensburg jest tu dużym faworytem i świetnie zaczął rozgrywki w LM, tyle, że chyba zbyt lekceważą Vardar, z tego co słyszałem Flensburg dzisiaj przyleciał do Skopje i już po meczu wraca do Niemiec, wariackie tempo, ale już 18 października grają hitowe spotkanie z Kiel w lidze, a wiadomo, że niemieckim drużynom zależy bardziej na lidze, niż LM. Vardar tak słaby jak dawno nie był, ale myślę, że tu mają szansę coś ugrać i ich win zbytnio mnie nie zdziwi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
Miałem właśnie proponować handi na Vadrar ale chamberlain chamberlain mnie ubiegł, jak dla mnie słuszny kierunek, nie będę dublował (y)

Ja dziś jeszcze próbuję pograć na Szeged z Porto, co prawda Wegrzy nadal w okrojonym składzie ale do Portugalii pojechali:
Alilović, Mikler, Canellas, Zitnikov, Stranovski, Kallman, Sostarić, Bajusz, Fekete, Kacskes, Rea, Rosta, Toth. Także niezłą siódemkę można z tego skleić. Uważam że Porto nie jest aż takim faworytem jak widzą bukmacherzy, nie zdziwię się jak Węgrzy wywiozą jakieś punkty z Portugalii.

Porto- Szeged
Typ: 2 (+4,5)
Kurs: 1,93
Pinnacle
5/10

Szeged wygra połowę lub mecz @ 3,25 Fortuna 2/10
Szeged over 25,5 @ 1,74 Fortuna 4/10
 
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
22.10.2020 g. 20.45 Vive Kielce- PSG
Typ: 1
Kurs: 2,75
GGBET

Stawka 6/10


Do meczu jeszcze 3 dni, ale kursy już lecą na łeb, na szyję. Raz że buki mocno nie doceniły na początku zespołu z Kielc to jeszcze teraz fakt że nie zagra Karabatić robi swoje i idzie masówka na zespół Vive. Osobiście nie uważam że brak Nikoli to jakieś wielkie osłabienie bo najlepsze lata ma już za sobą i ostatnio nie prezentował się jakoś wybitnie. Za to coraz śmielej poczyna sobie młody Prandi, który do spółki z Hansenem będą musieli łatać dziurę po Karabaticiu.

W Kielcach poza Thrastarsonem wszyscy zdrowi, także Talant ma niemal komplet. W dobrej formie są Alex i Karacić, po drobnym urazie wrócił Kulesz (wszyscy trzej ostatnio odpoczywali w meczu z Gwardią Opole). Świetnie spisuje się duet obrotowych Karalek- Tournat, w bramce swoje wyciąga Wolf.
Kielczanie są obecnie liderem grupy, natomiast PSG po dwóch porażkach z Flensburgiem i Brześciem odnieśli zwycięstwo z Elverum, jednak nie był to zbyt dobry mecz w ich wykonaniu, całą grę ciągnął Hansen.

Uważam że Kielczanie w obecnej dyspozycji powinni poradzić sobie ze słabo dysponowanym PSG, na pewno stać ich na to i nie potrafię obok takiego kursu przejść obojętnie. Uważam że do meczu kursy jeszcze się odwrócą i to Vive będzie faworytem.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +216
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
21.10.2020 g. 18.45 Aalborg- THW Kiel23-31
Typ: under 58,5
Kurs: 1,89
Marathonbet

Stawka 6/10

Ciekawe widowisko zapowiada się w Aalborgu, miejscowa drużyna podejmuje Kilońskie zebry. Zespół gospodarzy bardzo dobrze rozpoczął obecne rozgrywki, mają komplet punktów po 4 spotkaniach, o ile wygrane z Motorem, Celje i Zagrzebiem można było przewidzieć, to wygrana z Nantes i to w rozmiarach 32-24 było sporym zaskoczeniem (przynajmniej dla mnie).
THW z kolei zdemolowało Celje i Zagrzeb, natomiast doznało dosyć niespodziewanej porażki z Nantes, które rozegrało świetne spotkanie, szczególnie w końcówce.

Co istotne, do składu Kilończyków w wielkim stylu w ostatnim meczu z Flensburgiem wrócił Landin, oraz zaczął ogrywać się Sagosen (który swoją seniorską karierę rozpoczynał właśnie w Aalborgu). W mojej ocenie Kiel powinien wygrać to spotkanie, lecz nie sadze aby doświadczony duński zespół pozwolił tutaj na demolkę. Uważam że zobaczymy dziś ciekawe ale i twarde spotkanie w defensywie. Duet Wiencek- Pekkeler powinien postawić twardy opór duńskim rywalom, stąd też mój underowy typ. W mojej ocenie wynik powinien zakręcić się w okolicy 50-54 bramek, tak wysoka linia zapewne spowodowana jest wysokimi wynikami gospodarzy, lecz Kilonia potrafi mocno postawić się w obronie i nie są też jakimiś zwolennikami bardzo szybkiego wznawiania gry.

Za drobne:
u 55,5 @ 2,82 Fortuna 3/10
Aalborg + 3,5 @ 1,80 Unibet 4/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
21.10.2020 g. 20.45 PPD Zagrzeb- Calje Lasko22-30
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 1,70
Unibet

Stawka 4/10

Mecz pomiędzy drużynami na podobnym poziomie, jak dla mnie to nawet Słoweńców stawiam wyżej. PPD przegrywa co się da, poza tym nie grają w innych rozgrywkach co odgrywa się na braku rytmu meczowego. Celje nieźle radzi sobie w rodzimej lidze 6 zwycięstw w 6 meczach. Przy takich kursach idę w kierunku gości.

Alternatywnie:
Celje @ 3,00 BAH 3/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
22.10.2020 g. 20.45 Vive Kielce- PSG
Typ: 1
Kurs: 2,75
GGBET
Stawka 6/10



Do meczu jeszcze 3 dni, ale kursy już lecą na łeb, na szyję. Raz że buki mocno nie doceniły na początku zespołu z Kielc to jeszcze teraz fakt że nie zagra Karabatić robi swoje i idzie masówka na zespół Vive. Osobiście nie uważam że brak Nikoli to jakieś wielkie osłabienie bo najlepsze lata ma już za sobą i ostatnio nie prezentował się jakoś wybitnie. Za to coraz śmielej poczyna sobie młody Prandi, który do spółki z Hansenem będą musieli łatać dziurę po Karabaticiu.

W Kielcach poza Thrastarsonem wszyscy zdrowi, także Talant ma niemal komplet. W dobrej formie są Alex i Karacić, po drobnym urazie wrócił Kulesz (wszyscy trzej ostatnio odpoczywali w meczu z Gwardią Opole). Świetnie spisuje się duet obrotowych Karalek- Tournat, w bramce swoje wyciąga Wolf.
Kielczanie są obecnie liderem grupy, natomiast PSG po dwóch porażkach z Flensburgiem i Brześciem odnieśli zwycięstwo z Elverum, jednak nie był to zbyt dobry mecz w ich wykonaniu, całą grę ciągnął Hansen.

Uważam że Kielczanie w obecnej dyspozycji powinni poradzić sobie ze słabo dysponowanym PSG, na pewno stać ich na to i nie potrafię obok takiego kursu przejść obojętnie. Uważam że do meczu kursy jeszcze się odwrócą i to Vive będzie faworytem.​
W Vive nie zagra Kulesh co jest dosyć istotnym osłabieniem i wypadł też Olejniczak. Wobec tego albo na lewą połówkę zostanie przesunięty Karacić albo więcej minut dostanie Gębala lub Daniel Dujszebajev. Tak czy inaczej w dalszym ciągu uważam że Vive stać na pokonanie mistrzów Francji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
22.10.2020 Mieszkov Brześć- Pick Szeged
Typ: 2 (+2,5)
Kurs: 1,78
Unibet

Stawka 6/10

3.jpg

Szeged jak na razie zamyka tabelę z dwiema porażkami. Jednak wiemy z jakimi problemami borykali się na początku sezonu, ponad połowa kadry z Covidem. Dziś do składu wracają: Bombac, Mackovsek, Bodo. Co prawda w hali Brześciu gra się ciężko bo należy ona do mało przyjemnych i dość mocno zaciemnionych. Jednak ostatnio Vive pokazało że zespół Mieszkova do potęg nie należy i zespół z potencjałem Szegedu stać na wygraną nawet na trudnym terenie. Jako główny typ proponuję handicap +2,5 gdyż wg mnie to bezpieczna opcja.
Dla odważniejszych:

Szeged win @ 3,40 Unibet 4/10 gdyby nie nonszalancja i brak wyobraźni w pierwszym kwadransie II połowy to Brześć dostałby bęcki -5 bramek. Ale jak w jednej akcji na kontrę najpierw popełnia sia głupi faul w ataku a 10 sekund później traci się piłkę mając czystą pozycję to nie może być dobrze. Całym Brześciem ciągnął dziś Skube i Malus.
Post automatycznie złączony:

a co myslisz o handi w strone elverum ?
Jakbym miał coś ruszać z tego spotkania to under 59,5 po 1,81 w Marathonbet
 
Ostatnia edycja:
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
Dosyć niska linia na M. Hansena więc typ Hansen over 5,5 gola @ 1,80 Fortuna 23 minuta i zaksięgowane
Duńczyk będzie dużo grał pod nieobecność Karabaticia i do tego rzuca karne więc pewnie dobije z 8-9 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
22.10.2020 g. 20.45 Vive Kielce- PSG
Typ: 1
Kurs: 2,75
GGBET

Stawka 6/10


Do meczu jeszcze 3 dni, ale kursy już lecą na łeb, na szyję. Raz że buki mocno nie doceniły na początku zespołu z Kielc to jeszcze teraz fakt że nie zagra Karabatić robi swoje i idzie masówka na zespół Vive. Osobiście nie uważam że brak Nikoli to jakieś wielkie osłabienie bo najlepsze lata ma już za sobą i ostatnio nie prezentował się jakoś wybitnie. Za to coraz śmielej poczyna sobie młody Prandi, który do spółki z Hansenem będą musieli łatać dziurę po Karabaticiu.

W Kielcach poza Thrastarsonem wszyscy zdrowi, także Talant ma niemal komplet. W dobrej formie są Alex i Karacić, po drobnym urazie wrócił Kulesz (wszyscy trzej ostatnio odpoczywali w meczu z Gwardią Opole). Świetnie spisuje się duet obrotowych Karalek- Tournat, w bramce swoje wyciąga Wolf.
Kielczanie są obecnie liderem grupy, natomiast PSG po dwóch porażkach z Flensburgiem i Brześciem odnieśli zwycięstwo z Elverum, jednak nie był to zbyt dobry mecz w ich wykonaniu, całą grę ciągnął Hansen.

Uważam że Kielczanie w obecnej dyspozycji powinni poradzić sobie ze słabo dysponowanym PSG, na pewno stać ich na to i nie potrafię obok takiego kursu przejść obojętnie. Uważam że do meczu kursy jeszcze się odwrócą i to Vive będzie faworytem.​
Co za widowisko w Kielcach, świetny mecz Polskiego zespołu i huragan bramek. Igor Karacic- genialny występ...
 
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
THW KIEL- VESZPREM szalona pierwsza połowa z 38 bramkami zamiotła sprawę, w drugiej 24 bramki
Typ: under 57
Kurs: 1,81
Marathonbet
5/10


Dziś hit tej kolejki EHF CL, Zebry podejmują zespół Veszprem. Goście przyjadą osłabieni brakiem Coralesa, Lekaia, Blagotinseka i Mahe, z kolei w zespole gospodarzy nie zagra Bylik i Weinhold. Na papierze faworytem jest zespół THW z liderem Sagosenem na pokładzie, ja jednak jestem przekonany że zobaczymy niezwykle twarde i wyrównane spotkanie i nie skreślałbym osłabionego Veszprem. Mimo braków o których wspomniałem mają i tak potężną amunicję aby powalczyć w Niemczech. Tak naprawdę bardzo wiele będzie dziś zależeć od Landina i Cupary, który z nich będzie lepiej spisywał się między słupkami.
Generalnie gram under bramkowy gdyż żadna z drużyn nie jest miłośnikiem szybkich akcji, ponadto to mecz na szczycie i uważam że akcje będą rozgrywane rozważnie i powoli. Oba zespoły mają też naprawdę wysokie i szczelne defensywy + wspomniani bramkarze. Nie zdziwię się jak suma bramek zakręci się w okolicy 50.

Alternatywnie:
X2 @ 2,10 Fortuna 3/10
 
Ostatnia edycja:
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
Wraca LM więc dwie propozycje ode mnie:

Flensburg- Mieszkow Brześć 29-29
Typ: 2 (+4,5)
Kurs: 1,93
Unibet

Stawka 6/10

Co prawda nie miałem czasu na analizę składów i osłabień, ale Flensburg w tym sezonie gra strasznie ciężką i mozolną piłkę ręczną, w dodatku mało skuteczną. Zespół gości u siebie w specyficznej hali gra wybitnie, jednak wyjazdy mają nieco gorsze. Mimo to uważam że przy swojej optymalnej grze są w stanie powalczyć ze słabym w mojej ocenie Flensurgiem, stąd też mój typ na handicap w kierunku gości.

Za drobne:
Brześć +2,5 @ 2,65 Unibet 3/10

------------------------------------------------------------------------------------

Porto- PSG 31-34
Typ: over 60,5
Kurs: 1,91
BWIN

Stawka 5/10

Oba zespoły potrafią grać szybką piłkę, szczególnie PSG, które zbytnio nie kalkuluje i nawet nie mając okazji na kontrę potrafi szybko przeprowadzić atak pozycyjny. Mając takich rzucających jak Hansen, Kristopans czy Remili mają taką możliwość. Porto podobnie zbytnio nie kalkuluje, jak nie szybka kontra to sprawny atak pozycyjny. Jak dnia konia nie będzie miał bramkarz gospodarzy to wynik może zbliżyć się do 65-68 trafień.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
THW Kiel- Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1,85
Fortuna

Stawka 6/10

Prawdziwy szlagier czeka nas dziś w Kiloni, gdzie miejscowe THW podejmie wielką Barcelonę. Osobiście nie mogę się doczekać tego spotkania bo zapowiada się świetne widowisko. Oba zespoły z pewnymi osłabieniami, dłuższą kontuzję w zespole gospodarzy leczy Bylik, natomiast u gości nie zagra Maguc i Petrus. W mojej ocenie goście powinni wygrać to spotkanie, maja silniejszy skład na każdej pozycji poza bramką, gdzie wyżej cenię Landina niż PDV. Natomiast w Barcelonie kapitalnie wygląda rozegranie w składzie: Palmarson, Cindrić, Mem. No i nie wolno zapominać o świetnych skrzydłowych jak Janc, Arino, Mortensen. Uważam że Hiszpanie mają szerszy i bardziej wyrównany skład i mimo obecności niesamowitego Sagosena w składzie Zebr to goście wywiozą komplet punktów z Kiloni.

--------------------------------------------------------

Vardar- Vive Kielce

Typ: 2 (-2,5)
Kurs: 1,87
Unibet

Stawka 6/10

Vive zmierzy się dziś na gorącym terenie z Vardarem, który został mocno przebudowany na przestrzeni ostatnich 2 lat. Odeszli m.in Kristopans czy Karacić, który gra obecnie w Kielcach. Kielczanie dysponują bardzo silnym składem, i wystąpią dziś w niemal najsilniejszym zestawieniu. Mimo iż mecz odbędzie się w Macedoni to zapewne bez udziału kibiców lub w ich ograniczonej liczbie co może mieć duże znaczenie bo to kibice zawsze byli 8 zawodnikiem Vardara. Sportowo Kielczanie to poziom wyżej od przemeblowanego Vardara i wieżę że dziś pokażą to na parkiecie.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom