>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Liga Mistrzów Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
lukas88 299K

lukas88

Forum VIP
Fajne mamy dziś kursy na spotkania LM, warte ryzyka i pogrania nieco grubiej, mianowicie:

Flensburg- PSG
Typ: 2 Co dramat zagrało PSG w pierwszej połowie to masakra, dawno nie widziałem tak słabej połówki w wykonaniu jakiegokolwiek zespołu w LM. W ostatnim kwadransie zabrakło trochę zimnej krwi bo obrona zaczęła fajnie grać i swoje dołożył Gerard. Jednak szacun dla Buricia bo był wczoraj niesamowity.
Kurs: 2,15
Coolbet


PSG po niemrawym początku sezonu zaczęło po F4 grać fajny handball, ostatnio jestem pod wrażeniem tego co na środku rozegrania robi Steins. Holender niesamowicie gra na zwodzie i swoją dynamiką rozbijał obronę Kielczan w ostatnim meczu. To zawodnik, któy swoją grą bardzo przypomina mi Zormana, Skube czy Cindricia. W tej formie co jest teraz jest dużo lepszym zawodnikiem na środek rozegrania od leciwego już kontuzjowanego Nikoli Karabaticia. Poza tym rozegrał się Prandhi, kilka ciekawych akcji z Kielcami + dobry przęgląd pola i podania na koło. Co ważne niemal cały mecz z Vive na ławce przesiedział Hansen (wchodził tylko na grę w przewadze i karne), także Duńczyk wypoczety i na pewno będzie dziś groźny. Flensburg jak dla mnie jest na równi pochyłej, zresztą w ostatnich latach PAG im nie leży, za wyjątkiem pierwszego meczu, gdzie PSG poczuło się zbyt pewnie i głupi przegrali w końcówce (3/4 meczu pod kontrolą, jeszcze w okolicy 40 minuty prowadzili 23-18.
Dziś uważam że są w lepszej dyspozycji, są rządni rewanżu i moim zdaniem dziś sięgną po komplet punktów.
PSG -1,5@ 2,42 GGBET

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szeged- Vive
Typ: X2
Kurs: 1,86

GG bet

Vive po ostrym laniu od PSG, w tym meczu nie wychodziło im prawie nic, Alex bez szału, niewidoczny Karacić, słaby Karalek, do tego głupio i moim zdaniem niesłusznie wyrzucony Moryto.
Nie wierzę w drugi tak słaby mecz Kielczan, owszem mają swoje problemy bo są bez dwóch głównych skrzydłowych, zostaje Moryto i młody Surgiel, któemu brakuje doświadczenia i zimnej krwi. Jednak Reszta składu Kielczan jest na najwyższym światowym poziomie i nie widzę innych argumentów, poza brakami na skrzydłach w Kielcach, które przemawiałyby za zespołem z Węgier. Podpieram typ remisem bo uważam że to będzie mecz na styki, Vive dawno bez podziału punktów a Szeged w tej edycji LM jeszcze remisu nie zanotował.
VIVE-1,5@ 2,66 Marathon

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nantes- Kiel
Typ: 2 Nie wiedziałem że nie gra Sagosen :mad:
Kurs: 1,95
Coolbet


Nantes to dal mnie drużyna, której nie potrafie zidentyfikować, potrafią dostać bęcki 2 razy od Motoru, u siebie od słabego Celje, a ograć na wyjeździe THW. Potem mecz na styku z Barceloną, łomot z silnym Aalborgiem a następnie wymęczone zwycięstwo ze słabym Zagrzebiem. Nie ogarniam tej drużyny. THW poczatek sezonu LM mieli ciężki, wspomniany łomot u siebie od Nantes 27-35, ale później był tendencja zwyżkowa, do zespołu wpasował się Sagosen, brakuje jeszcze powrotu Bylika i będą ponownie postrachem Europy. Zresztą i tak trzeb na nich mocno uważać, w końcu są triumfatorem LM.
Uważam że podobnie jak w pierwszym meczu, który opisałem Kilończycy będą chcieli się zrewanżować za mocną wpadkę z początku sezonu, mają na pewno ku temu odpowiednie warunki. Nie zapominajmy że Nantes mocno opiera swoją ofensywę na Lazwrovie, który młodzieniaszkiem już nie jest i starcia z silną obroną THW dla niego przyjemnością nie będą.
THW-1,5@2,39 Pinnacle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
lukas88 299K

lukas88

Forum VIP
Pick bez: Luki Stepancicia, Boruta Mackovseka oraz Bence Banhidiego, także nie tylko Vive z stratami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
chamberlain 445,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Barcelona - Motor
Barcelona Handi -8.5 bramki @ 1.84 Fortuna

Mecz o nic tak naprawdę dla dwóch ekip, Barcelonie już nikt nie odbierze pierwszego miejsca, Motor również ma pewne 5 miejsce, teoretycznie mogliby przeskoczyć jeszcze i Aalborg, oraz Kiel, z którymi mają w tej chwili tą samą ilość pkt, tyle, że najpierw musieliby ograć Barcelonę na ich własnym terenie, oraz liczyć na porażki Aalborga i Kiel, którzy mierzą się odpowiednio z Celje i PPD Zagrzeb, a więc dwoma najsłabszymi ekipami w grupie, zaś zrównania się pkt przez Motor z wyżej wymienionymi drużynami też nic nie da, bo z jednymi i drugimi mają gorszy bilans spotkań bezpośrednich. Dlaczego więc handi w stronę Barcelony? Nie mieli ostatnio zbyt napiętego terminarza, ostatni mecz 26 lutego, następny zaś dopiero 17 marca, a więc nie ma mowy o żadnym oszczędzaniu, ba 2 tygodnie przerwy to tym bardziej powinni zagrać pierwszym składem, aby utrzymać rytm meczowy. Po drugie mają świetny bilans w LM 13-0, szkoda byłoby go psuć w ostatnim meczu, na własnej hali, już w pierwszym meczu było 25:30 dla Barcy, choć prowadzili w pewnym momencie nawet 8 bramkami. Motor za 3 dni gra w SEHA Liga i na tym powinno im w tej chwili bardziej zależeć nie mając już większych szans na zmianę miejsca w LM.

Veszprem - Nantes
Over 61.5 bramek @ 1.95 Fortuna

Podobnie jak w wyżej wspomnianym meczu tu obie ekipy też już nie grają o nic, z tą różnicą, że ani jedna, ani druga ekipa nie mają nawet matematycznych szans na awans. Dlatego moim zdaniem ciekawą opcją jest pogranie overu, w pierwszym meczu obejrzeliśmy tylko 52 bramki, tu linia aż o 10 bramek większa, ale buki przeczuwają jak ten mecz może wyglądać. Veszprem to prawdziwi nabijacze bramek, w LM u siebie w każdym spotkaniu przekraczali linię 30 bramek, 37, 39, 30, 41, 34 i 34, choć co ciekawe w 2 spotkaniach nie wystarczyło to na wygraną. Nantes to ekipa swego czasu bardzo overowa, teraz nie grają już za często tak widowiskowo, ale dalej przytrafiają im się mecze, gdzie kręcą się nawet w okolicach 40 bramek. Widzę w tym meczu mało obrony i dużo ataków, jest spora szansa na ciekawy, widowiskowy mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Kto wie czy jak z personaliami Kielc. Do gry wraca Gudjonnson oraz Angel Fernandez?
Angel i Gudjonnson jak i Thrastarson jeszcze kilka meczy nie będą grać a ponadto Dujshebaev mówi że kilku innych narzeka na drobne kontuzje: "Arek Moryto ma problemy z kolanem, ale gra w każdym meczu z powodu kontuzji Sigvaldiego Gudjonssona. Tomek Gębala po meczu w Paryżu nie mógł chodzić, bo skręcił palec u nogi. Ale w Szeged zagrał, choć nie mógł skakać, więc nie było mowy o ataku. W obronie dał z siebie wszystko. Igor Karacić z urazem zmaga się już od listopada, nie jest w formie, ale w każdym spotkaniu walczy jak lew. Michał Olejniczak skręcił kostkę na mistrzostwach świata, ale teraz trenuje i daje z siebie wszystko na każdej pozycji, na której w różnych sytuacjach musi wystąpić. Dani od czasu zderzenia z rywalem w meczu w Puławach ma problem z barkiem, ale robi, co może, by pomóc nam chociaż w obronie. Z kolei Alex wrócił z Egiptu z urazem dłoni, a przez długi czas z kontuzją zmagał się Krzysztof Lijewski." Mimo wszystko sądzę że wygramy, nie przegraliśmy u siebie bardzo długo a dzisiaj jeszcze na ostatni trening przed meczem przyszli kibice i ich dodatkowo zmotywowali
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Angel i Gudjonnson jak i Thrastarson jeszcze kilka meczy nie będą grać a ponadto Dujshebaev mówi że kilku innych narzeka na drobne kontuzje: "Arek Moryto ma problemy z kolanem, ale gra w każdym meczu z powodu kontuzji Sigvaldiego Gudjonssona. Tomek Gębala po meczu w Paryżu nie mógł chodzić, bo skręcił palec u nogi. Ale w Szeged zagrał, choć nie mógł skakać, więc nie było mowy o ataku. W obronie dał z siebie wszystko. Igor Karacić z urazem zmaga się już od listopada, nie jest w formie, ale w każdym spotkaniu walczy jak lew. Michał Olejniczak skręcił kostkę na mistrzostwach świata, ale teraz trenuje i daje z siebie wszystko na każdej pozycji, na której w różnych sytuacjach musi wystąpić. Dani od czasu zderzenia z rywalem w meczu w Puławach ma problem z barkiem, ale robi, co może, by pomóc nam chociaż w obronie. Z kolei Alex wrócił z Egiptu z urazem dłoni, a przez długi czas z kontuzją zmagał się Krzysztof Lijewski." Mimo wszystko sądzę że wygramy, nie przegraliśmy u siebie bardzo długo a dzisiaj jeszcze na ostatni trening przed meczem przyszli kibice i ich dodatkowo zmotywowali
Wobec powyżej przedstawionej sytuacji uważam że pogranie Flensburga po kursie 2.90 jest świetną opcją. W lidze niemieckiej dominują, grupę LM także wygraliby w cuglach, gdyby nie przyznano im dwóch walkowerów na ich niekorzyść za spotkania z rywalami teoretycznie zdecydowanie słabszymi. Jutro mecz o 1 miejsce i patrząc obiektywnie to zwycięstwo w grupie zdecydowanie należy się zespołowi niemieckiemu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Takie dramatu to ja dawno nie widziałem. Nie wiem czy nie lepiej jakby tam w bramce Dujshebaev nie postawił sztyl od miotły i więcej by wybronił. Bramka dno totalne, defensywna dno, Karalek dno. Trochę się grało w ręczna, ale nie pojmuje po cholerę Oni stoją wysuniętym obrońcą skoro reszta stoi jakby miała żelbetonowe nogi?!
Muszę to wyłączyć bo nerwowo nie wytrzymam. Oni nawet z 9 metra na pusta bramkę w słupek trafia. Dobrze, Veszprem im wybije ręczna z głowy.

Teraz do karnego to podejdzie już chyba woźny z hali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
N 346,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Barcelona-Aalborg
Barcelona -3,5 @1,58
Barcelona -4,5 @1,82
over 63,5 @1,76
Unibet


Final Four zaraz się kończy a tu taka cisza ?

Powyżej kilka propozycji z mojej strony. Barcelona w pełni zasłużenie awansowała do finału i w mojej ocenie wygra go. Rywalem Katalończyków niespodziewanie będą Duńczycy z Aalborgu, którzy wczoraj w półfinale pokonali PSG. Spodziewam się odjazdu Barcy na kilka bramek i kontrolowania meczu, Aalborg jeżeli myśli o nawiązaniu walki to będzie musiał utrzymywać tempo Barcy to jak wiemy jest wysokie. Zresztą sam Aalborg gra szybką i overową piłkę ręczną, co pokazali wczoraj w półfinale z PSG. Myślę, że zobaczymy pewne zwycięstwo Barcelony z dużą ilością bramek. Zresztą h2h z tego sezonu przemawia za drużyną z Hiszpanii - dwa zwycięstwa 35:32 i 42:33.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom