>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Liga Mistrzów Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
chamberlain 410,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi


grupa a.jpg

grupa b.jpg

W sezonie 2020/2021 Liga Mistrzów Mężczyzn zmniejszyła się z 28 drużyn, do tylko 16 ekip. Między innymi przez tą
zmianę w rozgrywkach nie zobaczymy drugiej najlepszej polskiej drużyny Orlenu Wisły Płock, trzymamy
więc kciuki tylko za PGE Kielce, którzy trafili do grupy A.

Dwie najlepsze drużyny z grup A i B awansują bezpośrednio do ćwierćfinałów, drużyny z miejsce 3-6 rozegrają ze sobą
małe Play Offy o pozostałe miejsca w 1/4.


Terminarz rozgrywek będzie można znaleźć pod tym linkiem.

W tej chwili nie znamy jeszcze dat wszystkich spotkań, jednak pierwsza kolejka odbędzie się w dniach 16/17 września
(środa i czwartek), a w niej zmierzą się zespoły:


terminarz.jpg





grupa a.jpg

grupa b.jpg

W przeciwieństwie do swojego męskiego odpowiednika, Liga Mistrzów Kobiet w sezonie 2020/2021 nie pomniejszyła
się, a nawet się zwiększyła, z 12 drużyn na 16 ekip, które tworzą dwie grupy.

Zasady są już jednak takie same jak u mężczyzn, dwie najlepsze drużyny z obu grup awansują bezpośrednio do ćwierćfinałów,
a drużyny z miejsce 3-6 rozegrają ze sobą małe Play Offy o pozostałe miejsca w 1/4.


Terminarz rozgrywek będzie można znaleźć pod tym linkiem.

Daty wszystkich spotkań nie są jeszcze znane, pierwsza kolejka powinna ruszyć 12 września (sobota), ale w tej
chwili nie wiemy nawet kto zagra z kim i kiedy.



* kliknięcie w loga rozgrywek przenosi na oficjalne strony tych właśnie rozgrywek
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Liga Mistrzyń


Odense - Dortmund32:27
Odense-3Ah
12.09.2020 16:00


Odense to solidny zespół z dużym doświadczeniem w rozgrywkach międzynarodowych. W składzie Nycke Groot, Lois Abbingh, reszta piłkarek niezła. Początek sezonu dosyć kiepski. Na start przegrana w topowym meczu z Esbjergiem, gdzie u przeciwnika kilka zawodniczek było kontuzjowanych. Dortmund to całkowity nowicjusz na takim poziomie. Cała gra opiera się na Kelly Dulfer. Pozostałe zawodniczki początkujące w rozgrywkach międzynarodowych. Kursy delikatnie spadały na Dortmund, ponieważ w połowie sierpnia Niemki w fazie przygotowawczej wygrały z czołówką ligi duńskiej, w tym z Odense (Odense - Dortmund 21:22). Według mnie Odense powinno wygrać minimum 4 bramkami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Ferencvaros - Rostov25:26
Rostov-1,5
12.09.2020 18:00


Ferencvaros to bardzo dobry projekt. Mnóstwo młodych, bardzo utalentowanych piłkarek: Hafra, Klujber, ale to nie jest klasa Rostova. Węgierki straciły podstawowego obrońce Snelder. Skład na takim poziomie średni. Rostov, jak na rosyjski jest zespół, jest niesamowicie solidny. Świetny duet w obronie Sen, Makeeva, W ataku leworęczna Vyakhireva. Wzmocniony został środek rozegrania, gdzie doszła Zaadi. Ogólnie bardzo dobra para dla Rosjanek. Rosjanki mają problemy z zespołami z dużo lepszymi warunkami fizycznymi, bardziej defensywnymi. Według mnie Rostov powinien wygrać minimum 2 golami.


Krim - Kristiansand26:27
Kristiansand-6,5
12.09.2020 18:00


Słowenki straciły prawie cały skład z poprzedniego sezonu. Teraz średnia wieku to 23 lata.Goście to bardzo solidny zespół. Dla mnie idealne zestawienie na wysoki handicap dla Norweżek. Goscie młody skład, głodny sukcesów, dużo lepsze warunki fizyczne. Taki zespół bedzie wykorzystywał wszystkie błędu gospodyń i nie powinien odpuścić końcówki.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 410,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Celje - Aalborg
Aalborg over 29.5 bramki @ 1.90
Aalborg Handi -1.5 bramki @ 1.98
Unibet

Wraca Liga Mistrzów, choć rozgrywki z poprzedniego sezonu nie zostały jeszcze dokończone, jutro 4 mecze i trochę o każdym z nich. Pierwsze to mecz Celje z Aalborgiem, gdzie według mnie Aalborg nie powinien mieć problemów z ograniem swoich rywali. Celje to ekipa ograna w LM, bo występuje w niej wręcz do sezon i to w tych najlepszych grupach (w tym sezonie ilość drużyn się zmniejszyła, więc pozostałych dwóch słabszych grup już nie ma), tyle, że co roku powtarza się wręcz ta sama historia, zajmują w nich ostatnie, albo przedostatnie miejsce, w poprzednim sezonie udało im się nawet awansować, ale też niezbyt dzięki swoim umiejętnościom, a przez fakt, że były w tej grupie jeszcze 2 słabsze ekipy od nich, czyli Zagrzeb i Elverum. Patrząc na wzmocnienia to za bardzo ich nie ma, odeszli za to Silva i Ferlin. Aalborg za to pokazał się w poprzednim sezonie naprawdę z ciekawej strony, 4 miejsce w grupie z takimi drużynami jak Barcelona, PSG, Szeged i Flensburg to naprawdę wysoka pozycja, warto też dodać, że chociażby Flensburg ograli dwukrotnie. Po sezonie odeszli Smarason, Magnusson, Ellebaek i Saeveras, przywędrowali za to Sandell, Henneberg, Claar i Gade. Ligi obu drużyn już się rozpoczęły i jak na razie dwie ekipy są do tej pory niepokonane, Celje wygrało dwa mecze ligowe, Aalborg trzy mecze ligowe i dwa superpucharu, gdzie w finale ograli swoich największych rywali w Danii GOG aż 37:31. Widać, że Aalborg jest w gazie, do tej pory w żadnym meczu nie zeszli poniżej 30 bramek, Celje to jedna z najgorszych drużyn w grupie, więc powinni podtrzymać swoją dobrą passę i całe spotkanie zakończyć zwycięstwem po dość overowym spotkaniu.

Mieszkow Brześć - Vardar
Mieszkow Brześć Handi -3.5 bramki @ 1.84
Unibet

To może być jeden z najgorszych sezonów Vardaru w Lidze Mistrzów w przeciągu ostatnich kilku lat, problemy finansowe ciągną się za nimi od dawna, już w sezonie 2018/2019 mieli nic nie znaczyć, a oni wygrali rozgrywki LM, poprzedni sezon był już o wiele gorszy, bo w grupie zajęli ledwie 6 miejsce. Już w trakcie sezonu odeszli kolejni ważni zawodnicy Atman i Kristopans, po sezonie doznali kolejnej bolesnej straty w postaci Skube. Rozegranie w Vardarze wygląda naprawdę słabo, skrzydłowi Cupic z Dibirovem to bardzo zasłużeni zawodnicy, ale też już wiekowi odpowiednio 34 i 37 lat. Brześć powinien sobie z nimi poradzić, mają dużą siłę ofensywną, ściągnęli chociażby właśnie Skube, ligę zaczęli od wysokiego C, zdobywając w dwóch meczach po 42 bramki, dołożyli też 3 miejsce w SEHA Lidze, za to Vardar mocno męczył się w ostatnich meczach (wszystkie SEHA Liga), w rewanżowym meczu ćwierćfinału z Nexe przegrali 25:26 i tylko dzięki lepszej zdobyczy bramkowej w pierwszym meczu awansowali do półfinału, tam tylko zremisowali z Zagrzebiem i wygrali po loterii, czyli rzutach karnych, w finale już znacząco ulegli Veszprem. Brześć to ciężki teren i Vardar przekonywał się o tym już w poprzednich latach, nawet kiedy mieli gwiazdorski skład, zaś w poprzedniej edycji LM Mieszkow wygrał u siebie z Vardarem 31:22.

Flensburg-H. - Vive Kielce
Over 58.5 bramki @ 1.85
Vive Kielce @ 2.65
Unibet

Nie będę krył, że ten mecz interesuje mnie najbardziej, najciekawsze spotkanie jak dla mnie dnia jutrzejszego, czyli starcie Flensburga z Kielcami. Zacznę od zmian kadrowych, we Flensburgu odeszli Zachariassen, Jeppsson, Jurecki, Schongarth od Glandorf, przybyli za to Gorpishin, Semper, Larsen i Moller, za to z Kielc odeszli Pehlivan (wypożyczenie), Guillo, Aginagalde, Jachlewski i Janc, przyszli Tournat, Gudjonsson, Thrastarsson, Sićko, Kaczor i Olejniczak. Mimo utraty Janca, którego ciężko będzie zastąpić kimkolwiek, jak dla mnie Vive na plus, w miejsce Aginagalde ściągnęli Tournata, Sićko ograł się już w Zabrzu i może być dużym wzmocnieniem w Kielcach, no i w końcu posmakuje LM. Dla Flensburga to dopiero pierwsze spotkanie o stawkę, Bundesliga rusza dopiero w październiku, dodatkowo już w poprzedniej edycji nie było widać ich za dużego zaangażowania w tych rozgrywkach, w przeciwieństwie do Vive, dla których LM to priorytet mimo wszystko.

Nantes - Veszprem
Veszprem Handi -2.5 bramki @ 1.87
Unibet

Veszprem już w poprzednim sezonie mieli gwiazdorski skład, po nim co prawda odeszli chociażby Terzic (witamy w PGiNG Superlidze), Gajic, Paczkowski i największa strata Mackovsek, który na dodatek odszedł do największego rywala Szeged, to przyszli w ich miejsce jeszcze lepsi gracze, tacy jak Shishkarev, Markussen, Maqueda czy Corrales. W poprzedniej edycji Veszprem aż 3 razy na wyjazdach musiało uznać wyższość rywali, katami okazali się być wtedy Montpellier, Vive i Kiel, tu raczej nie będą chcieli zacząć od porażki. Nantes nie jest za mocne, wracają do LM, chociaż gdyby nie ten przedwcześnie zakończony sezon to w mojej opinii na tym 2 miejscu mogliby się nie utrzymać. Veszprem ma przewagę na każdej pozycji i w jutrzejszym meczu powinni to pokazać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
Rusza Liga Mistrzów i propozycja na dzień dzisiejszy ode mnie:

Nantes- Veszprem
Veszprem -2,5 ✅
Kurs: 1,85
Unibet
Stawka 8/10


Veszprem tradycyjnie od kilku lat faworyt do Final Four, nie inaczej będzie w tym roku. Veszprem w stosunku do poprzedniego sezonu w mojej ocenie solidnie się wzmocniło po takich ruchach transferowych:
Przychodzą: Corales, Ligetvari, Markussen, Maqueda, Siskarjov
Odchodzą: Sterbik, Mackovsek, Terzić, Paczkowski, Gajić

Skład na dzień dzisiejszy:
Bramkarze: Cupara, Corales, Marton
Obrotowi: Moraes, Blagotinsek, Nilsson
Skrzydłowi: Strlek, Manaskov, Marguc, Siskarjov
Rozgrywający: Markusen, Lauge Schmidt, Borozan, Ligetvari, Nenadić, Lekai, Mahe, Maqueda, Tonnesen, Yahia

Na dzień dzisiejszy bezdyskusyjnie najlepiej obsadzona bramka w całej LM, Cupara i Corales to zdecydowanie światowy TOP, szczególnie Hiszpan znany z występów w Płocku, chociaż Władymirowi z przeszłością w Kielcach też niczego zarzucić nie można.
Rozegranie również uważam że Top 3 LM mając taki arsenał jak Nenadić, Lauge, Mahe, Tonnesen czy Lekai .
Na skrzydłach króluje doświadczenie i niezwykła solidność w osobie Strleka, Marguca, Siskarjova czy Manaskova. Kołowych też nikomu przedstawiać nie trzeba, kolos Blagotinsek czy Nilsson to światowa czołówka.

Teraz kilka słów o gospodarzach, którzy dysponują następującym składem:

Bramkarze: Dumoulin, Nielsen
Obrotowi: Pechmalbec, Figueras, Bataille
Skrzydłowi: Augustinussen, Balaguer, Rivera, Damartin
Rozgrywający: Briet, Nyokas, Cavalcanti, Feliho, Minne, Ovnicek, Milić, Lazarov, Gurbindo

Jak widać poza kilkoma światowymi nazwiskami Nantes stara się odbudować kadrę aby nadążyć za PSG, jednak z obecnym potencjałem może być bardzo ciężko, weźmy pod uwagę iż główny motor napędowy Kiril Lazarov ma już 40 wiosen na karku nie nie sądzę że będzie w stanie grać na pełnych obrotach z twardo grającymi Węgrami przez dłużej niż 20-30 minut w meczu, do tego na skrzydle 35- letni Riviera czy 34- letni Nyokas.

Uważam że Veszprem ma wszystko by ten mecz gładko wygrać, przewaga klasy na każdej pozycji, do tego niezwykle szeroki i równy skład, czego niestety w Nantes będzie brakować.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
PPD Zagreb- THW Kiel
Typ: 1 (+6,5)
Kurs: 1,7
Pinnacle
Stawka 7/10


Po wczorajszym udanym typie atakujemy dalej. Przed Nami spotkanie Zagrzebia ze słynnym THW, które od kilku lat nieco w mojej ocenie zawodzi i nie dominuje tak jak dekadę temu. Przed sezonem w zespole zebr nie było wielkiej rewolucji, odeszli Rahmen, Schroder, Nillson a zespół zasilił jeden z najlepszych rozgrywających Norweg Sander Sagosen.
Zespół z Kiloni musi sobie radzić przez najbliższe miesiące bez Bylika, któy leczy kontuzję oraz Svena Ehriga
Obecny skład THW:
Bramkarze: Landin, Quenstedt
Koło: Wiencek, Pekeler
Rozegranie: Sagosen, Bylik, Duvnjak, Reinkind, Weinhold, Zarabec, Horak
Skrzydło: Landin, Ekberg, Dahmke,

Zespół gospodarzy nie ma w swoich szeregach takich znanych nazwisk jak dzisiejsi rywale, jednak od lat goszczą oni w Lidze Mistrzów i potrafią powalczyć z silniejszymi rywalami. Do najbardziej znanych zawodników należy zaliczyć: Obradovicia (znanego z Płocka), Zige Mlakara (również z historią w Płocku) czy Buricia.

Uważam że Niemcy są faworytem tego spotkania ale Zagrzeb lubi grać z Kilonią, o czym świadczy historia wyników:
17.09.15​
CL
PPD Zagreb
Kiel​
29 : 22
28.09.14​
CL
PPD Zagreb
Kiel​
27 : 25
21.04.12​
CL
PPD Zagreb​
Kiel​
31 : 31
29.03.09​
CL
PPD Zagreb​
Kiel​
28 : 28
24.11.02​
CL
PPD Zagreb​
Kiel
23 : 28

Moim zdaniem zobaczymy twarde spotkanie, z niewielką liczbą bramek. Jednak nie spodziewam się pogromu ze strony THW, jak dla mnie Niemcy wygrają przewagą 2-4 bramek.

Alternatywnie:
PPD +4,5 @ 2,33 Unibet
 
G 9

gumazii

Użytkownik
- 58 ,5 jest kurs 1.5 na sts i znów na +7,5 taki sam kurs i człowiek ma dylemat :) a myslisz może ze Barcelona mocno rozbije bo kusi na ich rywali handi ;) z 10
 
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
- 58 ,5 jest kurs 1.5 na sts i znów na +7,5 taki sam kurs i człowiek ma dylemat :) a myslisz może ze Barcelona mocno rozbije bo kusi na ich rywali handi ;) z 10
Myślę że można pograć nawet under 56,5. Nie powinno tam być huraganu bramek.
Co do Barcelony to nie sądzę aby wygrali 10 bramkami, grają na wyjeździe, bez Janca, Doleneca i N`guessana.
Mimo że Motor to głównie zawodnicy z Ukrainy i Białorusi to potrafią u siebie postawić opór.
Wystarczy zerknąć na wyniki z LM z ubiegłego sezonu:


29.02.20CLMotorVeszprem22 : 32P

20.02.20CLMotorVive Kielce26 : 33P
09.02.20CLMotorMieszkow Brześć33 : 36P

27.11.19CLMotorPorto33 : 29Z
10.11.19CLMotorMontpellier25 : 26P
03.11.19CLMotorKiel27 : 30P

29.09.19CLMotorVardar 196130 : 31P
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
Vive-Szeged
Typ: 2(+8,5)✅✅✅
Kurs: 1,80
Bet 365

Stawka 7/10

Typ na szybko bo jestem w trasie. Szeged mimo ,bez kilku ważnych graczy to ciągle jest to Topowy zespół. Z tych zawodników co przylecieli można naprawdę mocna 7 skleić: Miller, Alilovic, Kallman, Canellas, Radivojevic, Zytnikov, Faber, Stranovsky.

Vive ma problemy z koncentracją w meczach z osłabionymi rywalami. Np. Montpellier czy Vardar z poprzednich lat.

Vive zapewne wygra ale Szeged się nie położy na parkiecie. Uważam że Węgrzy powalczą.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
a możesz sie tylko wypowiedziec nad handi w strone motoru ;) z alborgiem pozdro
Myślę że handicap azjatycki +5 fajnie wygląda w Pinnacle.
Osobiście jeszcze pograłem over bramkowy Brześcia, myślę że powinni rzucić ok 28 bramek.
No i dalem zakład na Flensburg że goście rzucą poniżej 29,5 gola.
 
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na szybko przed meczem polecam over 3,5 gola A. Fernandeza z Vive po super kursie w Fortunie @1,96
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
PSG- Flensburg
Typ: under 30,5 HT (niestety zaważyło ostatnie 100 sekund 1 połowy, kiedy padły 4 bramki :/)
Kurs: 1,83
Pinnacle

Stawka 6/10

Podejmuję kolejne spotkanie LM, PSG z petrodolarami zmierzy się z Flensburgiem.
PSG po sporej przebudowie latem, gdzie odeszła jedna z największych gwiazd Sagosen, bramkarz Corales co jak dla mnie są to dwie największe straty, a także Kim Ekdal Du Rietz, Leciwy ale niezawodny Sigurdsson oraz latający Abalo.
Do zespołu dołączyli Syprzak (który pewnie wiele przy Karabaticiu i Toft Hansenie nie pogra), olbrzym Kristopans na rozegranie za Sagosena, Sole i Grebile na skrzydło za Abalo i Gudjona. Spora przebudowa, potrzeba czasu na zgranie, uważam że mecz zacznie się od spokojnych ataków, na wybadanie rywala. Środek obronny w PSG w postaci braci Karabatić i Kristopansa nie będzie łatwy do przejścia.
Poza tym PSG nie sądze że pozwoli na tak szybkie wznowienia gry po strzelonej bramce jak Vive przed tygodniem.

Flensburg jak wiadomo również słynie z twardej defensywy i nie liczyłbym tutaj na huragan bramek, tym bardziej że to mecz dwóch z trzech zespołów, które będą w mojej ocenie walczyć o wygraną w grupie.

Za drobne:
Flensburg +3,5 @ 1,9 Fortuna 3/10
Flensburg wygra połowę lub mecz @2,81 Fortuna 2/10
Post automatycznie złączony:

Na szybko przed meczem polecam over 3,5 gola A. Fernandeza z Vive po super kursie w Fortunie @1,96
Po pierwsze połowie bez bramek, ale w drugich 30 minutach, jedna kontra, dwa szybkie wznowienia ze środka i karny i siadło. Jeszcze 15 sekund przed końcem miał szansę sam na sam z 6 metra ale nie udało mu się pokonać Miklera.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
24.09.2020 g. 18.45 THW Kiel- Nantes
Typ: 2 (+7)
Kurs: 1,7
Marathonbet
Stawka 6/10


THW bez Landina między słupkami, w jego miejsce wskoczy Niemiec Quenstedt, ale to nieco inny rozmiar kapelusza. Ku mojemu zaskoczeniu Nantes dobrze zaprezentowało się przeciw Veszprem. THW z kolei w pierwszej kolejce rozniosło PPD, które z roku na rok jest coraz słabsze. Uważam że weteran Kiril z zespołem powalczą w Kiloni i polegną ale po ciekawym i wyrównanym pojedynku.

Linia under 58,5 po 1,85 w BWIN również do grania.


24.09.2020 g. 18.45 Veszprem- PPD
Typ: 1 (-9,5)
Kurs: 1,9
Coolbet
Stawka 5/10


Węgrzy jak dla mnie idą na finał, świetny skład o czym pisałem przed tygodniem. Uważam że rozniosą dzisiaj bardzo przeciętny Zagrzeb.


24.09.2020 g. 20.45 Barcelona- Celje
Typ: Barca over 38,5
Kurs: 1,99
Fortuna
Stawka 5/10


Nie lubię grać aż tak wysokich handicapów, więc idę w kierunku bramek Barcelony. Barcelona dysponuje niesamowitą siłą ognia, spójrzmy na środek rozegrania Cindrić i Palmarsson, boczne rozegrania Mem, Dolenec, Nguesan, Petrus, Pujol, na skrzydłach Arino, Janc, Mortensen, Gomez. Na obrocie Sorhindo, Fabregas no i Perez de Vargas między słupkami.
W mojej ocenie mają w składzie najlepszego środkowego rozgrywającego i prawego skrzydłowego na świecie w postaci Cindricia i Janca i Top 3 na obrocie w postaci Fabregasa.
Celje bez większych nazwisk poza Ivicie, Mlakarem.


Spodziewam się wysokiego wyniku w okolicy różnicy ponad 12-15 bramek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
chamberlain 410,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kiel - Nantes
Nantes over 25.5 bramek @ 1.75
Nantes over 27.5 bramek @ 2.80
Fortuna

Chciałem ostatnio zaproponować kilka typów na mecz Vive z Górnikiem, ale niestety godzina w laptopie mnie oszukała i gdy skończyłem była u mnie godzina 12:20, a rzeczywiście była 13:20, zaś mecz rozpoczął się wcześniej i cała analiza poszła na marne. Piszę o tym, bo to później zniechęciło mnie trochę do pisania, ale dzisiaj jednak wracam. Mecz Kiel z Nantes, kolega wyżej trochę już go opisał, ja jednak idę w innym kierunku, a będą to bramki i to bramki Nantes. Pisałem niedawno, że Nantes wracają do LM po rocznej przerwie, w zespole doszło do kilku zmian, jest to też chyba ostatni sezon Lazarova jako zawodnika, więc w każdym meczu na pewno będzie chciał się pokazać jak najwięcej. Nantes przegrało na otwarcie z Veszprem 24:28, mecz do stanu 20:22 był bardzo wyrównany, później Veszprem odskoczyło na 20:26 i było już praktycznie po meczu. Gospodarze nie zaprezentowali się jakoś wybitnie w ofensywie, ale w tym meczu trzeba było walczyć w defensywie i nieźle im z tym szło, także mimo porażki nie zaliczyli słabego występu. Kiel na otwarcie przejechało się 21:31 po PPD Zagrzeb, co by nie mówić jedną ze słabszych drużyn w LM, już wtedy grali bez Landina, któremu podczas treningu odnowił się uraz i musiał przejść operację. Pojedynki niemiecko-francuskie często obfitują w bramki, Kiel grało w tamtym sezonie w grupie z Montpellier, ograli ich 30:33 i 33:32, Nantes w LM grało dwa sezony temu, gdzie naprawdę doszli daleko, byli o krok od Final Four, ale okazali się być gorsi od Barcelony, w każdym razie w grupie mierzyli się z Flensburgiem z którym polegli u siebie 31:34, zaś na wyjeździe wywalczyli remis 29:29. To pierwszy poważniejszy sprawdzian dla Kiel bez Landina, z Zagrzebiem było jeszcze łatwo, Nantes powinni postawić cięższe warunki i biorąc pod uwagę jak ofensywna jest to drużyna, gram tu na bramki w ich stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP

Dziś rusza kolejna kolejka EHF CL, więc nieco na luźno proponuję kilka zakładów:

30.09.2020 18.45 Brześć- PSG
Typ: 1 (+5,5)
Kurs: 1,77
Pinnacle

Stawka 5/10

Białorusini u siebie postawią postawić twarde warunki, przed rokiem przegrało tam m.in THW Kiel czy Vardar, w tym sezonie również pokonali zespół z Macedoni. PSG tak jak wspominałem plejada gwiazd, jednak swoje zrobiło odejście Sagosena, poza tym widać powoli wiek m.in po N. Karabaticiu, który mimo nazwiska swoje najlepsze lata kariery ma za sobą. Pierwsze spotkanie PSG zaskakując przegrane z Flensburgiem, gdzie przez 35 minut dominowali a potem coś się zacieło. Uważam że dziś wygrają ale nie będzie to demolka.

30.09.2020 Motor- Vesprem
Typ: 2 (-6)
Kurs: 1,76
Pinnacle
5/10


Motor to solidny europejski średniak, mimo tylko 5 bramkowej porażki u siebie z Barceloną, przegrali aż 9 bramkami z co jak co ale półke słabszym Alborgiem, z tym że w meczu wyjazdowym. Veszprem z kolei wygrał wyjazd do Nantes 4 bramkami i zdemolował u siebie Zagrzeb. Uważam że jak Veszprem zagra na swoim poziomie, swoje dołoży Corales i Cupara między słupkami to wynik powinien zakręcić się w okolicy 10 bramek różnicy.

30.09.2020 g. 20.45 Zagrzeb- Alborg
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 1,76
Unibet
4/10


Zagrzeb tak jak wspominałem w poprzedniej kolejce z roku na rok coraz słabsze. Duńczycy potrafili pokonać Celje na wyjeździe, rozbili Motor u siebie, sądzę że są w stanie pokonać Chorwatów dwiema bramkami.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
Obejrzałem pierwszą połowę Motoru z Veszprem i to co grają Węgrzy to jedno wielkie nieporozumienie. Jakby Polski ligowy średniak grał, dramat. Nie ma co prawda w składzie Tonnesena, ciekawe czy Lauge pojawi się na parkiecie. Sam Nenadić meczu nie wygra a Maqueda to już mógłby na emeryturę iść bo jego mobilność jest dramatyczna
 
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
Wczorajsze mecze pokazały że po niemrawym początku sezonu nie ma tutaj słabych drużyn. Szczególnie zaskoczyło PPD Zagrzeb, które po dwóch słabych meczach wczoraj postawiło mocny opór Aalborgowi. Dziś biorę pod uwagę:

Elverum- Vive Kielce
Typ: 1 (+3,5)
Kurs: 1,78
Unibet
5/10


Norwegowie pokazali się z dobrej strony w Portugalii pokonując silne Porto, z kolei drugie spotkanie zostało przełożone przez Covid.
W zespole Norwegów w tym sezonie występuje słynny Francuz Luc Abalo, który w handballu wygrał już niemal wszystko. Poza ty należy zwrócić uwagę na młodego skrzydłowego Aleksandra Blonza, który w pierwszym meczu rzucił 10 bramek. Zespół Elverum, składa się głównie z Norweskich zawodników, którzy słyną z twardej defensywy. Zapewne zobaczymy sporo walki na lini 6 metra.
Vive z kolei po dwóch słabych meczach w LM, pierwsze spotkanie przegrali po głupich błędach w defensywie z niemieckim Flensburgiem, z kolei drugi pojedynek stoczyli ze zdziesiątkowanym Szeged i wcale nie widać było w grze barku połowy składów u Węgrów. Jeśli Vive nie poprawi gry w defensywie ciężko będzie o dobre wyniki. W meczu z Flensburgiem nie potrafili nadążyć za szybkimi wznowieniami gry przez rywala, z kolei mecz z Szeged to pokaz bierności na środku defensywy, gdzie Canellas rzucał sobie jak chciał z 7-8 metra.

Uważam że Vive stać na wygraną, ale jak gospodarze zagrają na miarę swoich możliwości to nie będzie to łatwe zwycięstwo​
 
Ostatnia edycja:
G 9

gumazii

Użytkownik
Masz może zdanie nad cejle vs kiel kusi mnie handi w strone cejle :) napewno wiem że nantes powalczy z Barcą ale może wiesz o brakach pozdrawiam .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom