>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Pełna zgoda z Panem czary-mary, w meczu Skry wszystko może się zdarzyć, a mamy kurs na Rusków zupełnie niewart nakładów i równie niewartą ryzyka grę na Bełchatów w obecnej dyspozycji.
Perugia też powinna wygrać bez większych problemów, ale tutaj odstraszają mnie bardzo niskie kursy na ekipę Heynena.
Z kolei taką ZAKSĘ to bardzo chętnie pogram przy tych obecnych kursach, węszę tutaj niespodziankę i Mistrz Polski moim zdaniem powalczy, być może nawet o zwycięstwo.

Cucine Lube vs ZAKSA
Typ: ZAKSA
Kurs: 5.40, betclic

Cucine Lube vs ZAKSA
Typ: ZAKSA +14.5 punktu
Kurs: 1.76, etoto

Cucine Lube vs ZAKSA
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.79, betclic

Cucine Lube vs ZAKSA
Typ: ZAKSA +1.5 seta
Kurs: 3.25, sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +380
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Modena - Perugia 3:0

Oczywiście każdy stawia na Perugie bo są oczywistym faworytem jednak uważam, że Modena u siebie nie przegra jakoś wysoko małymi punktami. Ostatnio gdy przegrali 1:3 przegrali 13 punktami a gdy Perugia u siebie wygrała 3:0 wygrała tylko 9 małymi punktami.
Modena u siebie zawsze daje z siebie 110% a Perugia nie ma wcale łatwo w Modenie, ostatnie spotkania to dobitnie pokazują na 14 spotkań tylko 3 razy wygrywali.
Uważam, że ten mecz nie zakończy się na 3 setach oczywiście mogę się mylić bo to tylko sport ale myślę, że mimo wszystko zobaczymy dość ciekawe i wyrównane spotkanie.

Modena +12,5 1,95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Zawsze z niecierpliwością czekam na tę decydujące mecze w Lidze Mistrzów siatkarzy.Tutaj już będzie poziom niezwykle wysoki, z wyjątkami oczywiście.

Modena - Perugia, Perugia -7,5 pkt @ 1,50 Superbet

Modena i Perugia znają się jak łyse konie. Za Modeną przemawia znajomość hali, lepszy sypacz i świetny libero. Mówi się o tych problemach w ataku ale kto by dziś nie wyszedł w Perugii na młotku to sobie poradzi. Gospodarze potrzebują dobrego przyjęcia by mieć opcje w ataku. Jeśli będą źle przyjmować to z taką drużynę jak ekipa Heynena będzie to katastrofą. Perugii plan będzie prosty - ryzyko na zagrywce i maksymalne dociążenie Petricia w przyjęciu. Jak go wyłączą sam Vettori tego nie uciągnie. Żenia dzisiaj będzie starał się maksymalnie pomagać swoim przyjmującym. Ten mecz może być wyrównany jednak jak goście odjadą na kilka punktów to Modena nie ma aż takich możliwości by gonić. Co innego Leon i spółka. Mogą wyrządzić wiele szkód serwisem, wyblokiem. Siła rażenia gości jest bardzo duża. U nich potencjalne problemy w przyjęciu mogą zostać rozwiązane Leonem na sytuacyjnej piłce, nawet oddaniem piłki w taki sposób by odpowiednio ustawić się wyblokiem lub blokiem punktowym na Vettorim.
Perugia gra na coraz wyższych obrotach , wchodzimy w decydującą fazę sezonu, nadchodzą play-offy we Włoszech i widać po drużynie Heynena lepszą dyspozycję. Tu nie będzie półśrodków i bawienie się w wygranie 2 setów tylko jazda bez trzymanki.
Nie wykluczam, że Modena wygra seta jednak poziom sportowy Perugii - jednej z dwóch najlepszych drużyn w Europie przemawia do mnie na tyle by zagrać na nich handicap punktowy.

Lube - Zaksa, Zaksa +2,5 seta @ 1,55 Superbet

Gospodarze to faworyt, podobnie jak Perugia potężny serwis i dodatkowo mocny środek. Zaksa będzie dla nich ogromnie trudnym, niewdzięcznym rywalem. Po pierwsze zagra bez presji. Po drugie styl gry niewygodny - Kedzierzyn kapitalnie gra systemem blok - obrona. Libero i rozgrywający światowej klasy. Na przyjęciu Semeniuk i Śliwka wcale nie muszą być gorsi od Leala i Juantoreny. Po trzecie intensywność meczu. To nie będzie pojedynek w którym Lube łatwo rozmontuje serwisem rywala, to nie będzie mecz gdzie rywala złamiesz psychicznie. Tu przyjeżdża ekipa, która na przestrzeni sezonu przegrała tylko jeden mecz i to tylko dlatego, że trener chciał porotować. Na bombie Kaczmarek będący w bardzo dobrej dyspozycji. Dla Lube to będzie orka na ugorze. Tu będzie trzeba wyrwać rywalom zwycięstwo z gardła. Zaksie nie będzie zależało by wbijać się w parkiet. Zarówno Kaczmarek i Śliwka będą mieli odwagę zagrać z tym jakże wysokim kubańskim blokiem. Nie zdziwie się jak znów będziemy mieli Śliwa show i nasz Olek nakryje czapką Juantorene. Zaksa będzie dobrze przygotowana taktycznie. Grbić potrafi reagować na sytuację boiskowe. Przeczuwam,że może być to najlepszy mecz polskiej drużyny w europejskich pucharach na przestrzeni lat, lecz naprzeciw staje mocny mur. Padł ten berliński, skończył się komunizm - w sporcie te serie też zawsze mają swój kres. Zaksa może to wygrać, w każdym bądź razie uważam,że będzie konkurencyjna i seta powinna wygrać.

Skra Bełchatów - Zenit Kazań, Zenit -1,5 seta @ 1,50 Superbet

Co do meczu Skry z Zenitem to wiadomo,że nie mamy do czynienia z tym Zenitem sprzed lat, ale ich forma zwyżkuje. Michajłow z Surgutem odpoczywał, dobry mecz Bednorza, słaby Ngapetha. Jak w Bełchatowie ? Pudrowanie rzeczywistości - jest źle cały rok i mówią , że teraz nadchodzą te mecze. Pewnie wielu ma przed oczami ich ostatni półfinał w LM gdzie w lidze też było słabo. No ok,ale Skra niby ma trenera ale nie widzę tej chemi z zawodnikami. Brak jedynki w ataku , Łomacz wpada na dziwne pomysły w trakcie meczu, miewa problemy z wyborami , kondycją i koncentracją. Środkowi solidni, Bieniek nawet z zagrywki może dołożyć i tu bym widział szanse na powojowanie. Przyjmujący mogą dać zagrywką , ale położyć w przyjęciu. O libero od 3 lat tworzy się memy w internecie z powodu jego dyspozycji. Junior nie umie pokryć placu z tą parą przyjmujących. Jak ktoś pośle piłę w strefę konfliktu Piechocki - Sander to jest uchachany i kibic i sam serwujący. Tam będzie kopalania punktów. Milad to nie ta forma co rok temu. Z ławki Bełchatów nie ma kim straszyć. Skra musiałaby odrzucić Zenit od siatki. Mógłby to zrobić Sander, Milad i Bieniu - nikt inny. Ale jak to się będzie miało do przestojów w grze ,walenia po autach Filipiaka/Petkovicia i wątpliwych rozegraniach doświadczonego Grzesia na 3 metr. Zenit ma dwa mocne skrzydła Michajłow Bednorz. Earvin będzie odpowiedzialny za przyjęcie i jego można próbować złamać. Jednak on w wielu ważnych meczach potrafił wstać z kolan, jest wirtuozem siatkarskim i tak jak Śliwka czy Juantorena tą sztuką siatkarską w dodatku z rozedrganym i niepewnym siebie Bełchatowskim blokiem będzie mógł sobie poradzić i wrócić do meczu. Przede wszystkim jak dojdzie do walki na siatce, Zenit będzie w stanie obić i ponowić akcję , co do Bełchatowa mam poważne wątpliwości.

Mecz Berlina z Trento to dla mnie zagadka. Niby Włosi są zdecydowanym faworytem, ale nie będą zdziwiony jak gospodarze się postawią. Po 2 tygodniach przerwy i braku gry meczowej Trento może grać dziwacznie, choć nie musi.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Scandicci - Conegliano 2:3

Wczoraj bardzo udany dzień, Modena na wielki plus również mecz pań w lidze mistrzyń także na plus jednak grały wcześnie aby coś napisać.
Dziś pojedynek 2óch ekip Włoskich, goście oczywisty faworyt, nie przegrały jeszcze w lidze zaledwie 7 setów na 23 spotkania przegrane i wszystkie mecze wygrane za 3 punkty. Scandicci to dopiero 5 zespół w lidze z 8 porażkami.
Na gości zbytnio nie ma co grać bo kursy bardzo niskie ale STS zapodał nam bardzo fajny handicap moim zdaniem mianowicie +19,5 dla gospodyń i ja go pobieram.
Mimo, że Conegliano na wszystkie papiery by ten mecz wygrać to handicap jest dość wysoki i nawet przy 1 secie gdzie wygrają w okolicach 10 punktów uważam, że są spore szanse aby ten handi wszedł.
Może nawet obejrzymy bardziej wyrównane spotkanie niż się każdemu wydaje?

Scandicci +19,5 1,90

Lube Civitanova - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3

Bardzo ciekawe spotkanie ale to gospodarze są zdecydowanym faworytem uważam, że bardzo ciężko będzie Naszym wygrać ten mecz lecz trzymam mocno kciuki. Jednak możemy wręcz powinniśmy spodziewać się dość wyrównanego spotkania i nie powinno skończyć się to żadnym wysokim zwycięstwem w setach bo nie ma aż takiej przewagi u gospodarzy. Ich zawodnicy są co prawda gwiazdami światowej siatkówki ale wiek już robi swoje i tam również będą czekały spore zmiany Simon 34 lata, Leal 33 lata Juantorena 36 lat De Cecco 33 lata a porównajmy ZAKSE Śliwka 26 lat, Semeniuk 25 lat, Kochanowski 24 lata, Kaczmarek 27 lat oczywiście są bardziej doświadczeni również jak Smith czy Toniutti.
Można powiedzieć, że przed nami mecz doświadczenia z młodością kto wygra? Licze na wyrównane spotkanie dlatego myślę, że handi jest dość zawyżone.

ZAKSA +13,5 1,80

SKRA Bełchatów - Zenit Kazań 1:3

Gdyby grał ten Zenit z przed kilkoma latami nie zastanawiał bym się ani przez sekundy kto wygra to spotkanie... W dodatku Bełchatów w takiej formie, że szkoda gadać jednak to jest liga mistrzów i mieliśmy już przykłady w piłce nożnej gdzie Liverpool, Dortmund byli w beznadziejnej formie a wygrali w lidze mistrzów swoje mecze na wyjazdach dlatego wierzę mocno, że Bełchatów postawi się Rosjanom i ugra przynajmniej 1 seta.

powyżej 179,5 1,90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +362
N 336

nafciarz9

Użytkownik
Scandicci - Conegliano

Wczoraj bardzo udany dzień, Modena na wielki plus również mecz pań w lidze mistrzyń także na plus jednak grały wcześnie aby coś napisać.
Dziś pojedynek 2óch ekip Włoskich, goście oczywisty faworyt, nie przegrały jeszcze w lidze zaledwie 7 setów na 23 spotkania przegrane i wszystkie mecze wygrane za 3 punkty. Scandicci to dopiero 5 zespół w lidze z 8 porażkami.
Na gości zbytnio nie ma co grać bo kursy bardzo niskie ale STS zapodał nam bardzo fajny handicap moim zdaniem mianowicie +19,5 dla gospodyń i ja go pobieram.
Mimo, że Conegliano na wszystkie papiery by ten mecz wygrać to handicap jest dość wysoki i nawet przy 1 secie gdzie wygrają w okolicach 10 punktów uważam, że są spore szanse aby ten handi wszedł.
Może nawet obejrzymy bardziej wyrównane spotkanie niż się każdemu wydaje?

Scandicci +19,5 1,90

Lube Civitanova - ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Bardzo ciekawe spotkanie ale to gospodarze są zdecydowanym faworytem uważam, że bardzo ciężko będzie Naszym wygrać ten mecz lecz trzymam mocno kciuki. Jednak możemy wręcz powinniśmy spodziewać się dość wyrównanego spotkania i nie powinno skończyć się to żadnym wysokim zwycięstwem w setach bo nie ma aż takiej przewagi u gospodarzy. Ich zawodnicy są co prawda gwiazdami światowej siatkówki ale wiek już robi swoje i tam również będą czekały spore zmiany Simon 34 lata, Leal 33 lata Juantorena 36 lat De Cecco 33 lata a porównajmy ZAKSE Śliwka 26 lat, Semeniuk 25 lat, Kochanowski 24 lata, Kaczmarek 27 lat oczywiście są bardziej doświadczeni również jak Smith czy Toniutti.
Można powiedzieć, że przed nami mecz doświadczenia z młodością kto wygra? Licze na wyrównane spotkanie dlatego myślę, że handi jest dość zawyżone.

ZAKSA +13,5 1,80

SKRA Bełchatów - Zenit Kazań

Gdyby grał ten Zenit z przed kilkoma latami nie zastanawiał bym się ani przez sekundy kto wygra to spotkanie... W dodatku Bełchatów w takiej formie, że szkoda gadać jednak to jest liga mistrzów i mieliśmy już przykłady w piłce nożnej gdzie Liverpool, Dortmund byli w beznadziejnej formie a wygrali w lidze mistrzów swoje mecze na wyjazdach dlatego wierzę mocno, że Bełchatów postawi się Rosjanom i ugra przynajmniej 1 seta.

powyżej 179,5 1,90
Mam bardzo podobne przemyślenia co do tych meczów. Wydaje mi się, że kursy na faworytów tych spotkań są zdecydowanie za niskie. Dodatnie punkty na Scandicci +19,5; ZAKSe +13,5; i Skrę +11,5 są bardzo wysokie i moim zdaniem to dobra okazja.
Dodatkowo pograłem nawet na zwycięstwa tych zespołów, bo szanse, są na to raczej zdecydowanie większe niż wskazują kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej, mi się rzuciło -1.5 seta na jsw która gra z zawierciem. Przecież Zawiercie gra taka kupę, ze aż zal to oglądać, halaba, Brazylijczyk to jest dramat. Orczyk po kontuzji słabo. Po drugiej stronie fornal, szymura, w dodatku środkowi i rozgrywający. Osobiscie rozgrywający z zawiercia gra słabo i moim zdaniem tam leży główny problem zespołu.
A od chlopakow pobieram+13.5 na zakse co piszą u góry. Skry bym nie tykał z tym handi zwłaszcza, ze Rosja to twarda siatkówka.
jezeli jsw dzisiaj przegra mecz lub 3:2to ja już nie wierze w te obstawianie.. 17FE213A-393F-4FCB-9461-752B52879B7A.jpeg
 
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Ktoś podpowie czemu kursy na Berlin skoczyły dwukrotnie?
Przejrzałem strony internetowe klubów i sociale i raczej pełne składy , Dodatkowo atakujący Patch ostatnio przedłużył kontrakt w Berlinie. Buki od początku nie wiedzą jak dokładnie ustawić linie na ten mecz. Najpierw wstawił PZBUK. Co ciekawe można zagrać w STSie, a w Fortunie cały czas nie. Trento 2 tygodnie bez gry i 2 niespodzianki z rzędu w Lidze Mistrzów czyli Modena i Zaksa - tak jestem w stanie wyjaśnić ten skok kursowy . Ogólnie to nie ruszałbym tego meczu.

Tutaj ostatni mecz ligowy Berlina z Netzhopers :
Netzhopers - Berlin
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Póki co piękne 4/4 idziemy dalej ale spokojnie oby tego ne zepsuć

UYBA Busto Arsizio - Eczacibasi

Dość wyrównane spotkanie pamiętając, że przed nimi jeszcze jest rewanż obie drużyny na pewno będą chciały wyciągnąć jak najlepszy rezultat. Mimo, że w poprzednich meczach kursy były bardzo rozrzucone to mecze były mocno wyrównane tak sądzę, że będzie i tym razem dlatego over który nam proponują bukmacherzy wydaje się być bardzo dobry.
Busto Arsizio wygrały w swojej grupie można powiedzieć tylko 4 spotkania 1 przegrały 2:3 ze Scandicci , które wczoraj pokazały, że są naprawdę mocnym zespołem mimo tak wysokiego kursu zagrały jak równy z równym z piekielnie mocnym Conegliano i była także 1 wpadka 0:3 ze Schweriner bo chyba tak można powiedzieć o tej porażce.
Eczacibasi wygrały wszystkie swoje pojedynki ale miały słabsze przeciwniczki bo myślę, że każdy się zgodzi, że teraz drużyna Rosyjska to już jest przeciwnik przeciętny nie to co kilka lat temu gdzie były mocnym zespołem teraz są tylko tłem dla samych siebie przykład gdzie choćby Chemik Police 2krotnie wygrały z vice liderami rosyjskiej Super Liga a lider 2krotnie przegrał właśnie z Eczacibasi wygrywając zaledwie 1 set.

powyżej 182,5 1,90

Na dziś tylko ten 1 typ.
Zastanawiam się jeszcze nad Chemik +19,5. Dają bardzo duże handi ale grają z Fenerbahce i tam nie do końca jestem pewny czy Chemik wytrzyma, niby ŁKS grały całkiem całkiem 2krotnie z Fenerbahce ale mecze w grupie a w fazie pucharowej to co innego. Chyba odpuszczę mimo wszystko.
Natomiast mecz Berlin z Trentino to zagadka. Handi +14,5 na Berlin jest wystawiony myślę dość dobrze a forma Trentino jest niewiadoma i mogą być głodni gry i wygrać szybko 3:0 natomiast Berlin u siebie może powalczyć dlatego chyba odpuszczę na tę chwilę.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Póki co piękne 4/4 idziemy dalej ale spokojnie oby tego ne zepsuć

UYBA Busto Arsizio - Eczacibasi

Dość wyrównane spotkanie pamiętając, że przed nimi jeszcze jest rewanż obie drużyny na pewno będą chciały wyciągnąć jak najlepszy rezultat. Mimo, że w poprzednich meczach kursy były bardzo rozrzucone to mecze były mocno wyrównane tak sądzę, że będzie i tym razem dlatego over który nam proponują bukmacherzy wydaje się być bardzo dobry.
Busto Arsizio wygrały w swojej grupie można powiedzieć tylko 4 spotkania 1 przegrały 2:3 ze Scandicci , które wczoraj pokazały, że są naprawdę mocnym zespołem mimo tak wysokiego kursu zagrały jak równy z równym z piekielnie mocnym Conegliano i była także 1 wpadka 0:3 ze Schweriner bo chyba tak można powiedzieć o tej porażce.
Eczacibasi wygrały wszystkie swoje pojedynki ale miały słabsze przeciwniczki bo myślę, że każdy się zgodzi, że teraz drużyna Rosyjska to już jest przeciwnik przeciętny nie to co kilka lat temu gdzie były mocnym zespołem teraz są tylko tłem dla samych siebie przykład gdzie choćby Chemik Police 2krotnie wygrały z vice liderami rosyjskiej Super Liga a lider 2krotnie przegrał właśnie z Eczacibasi wygrywając zaledwie 1 set.

powyżej 182,5 1,90

Na dziś tylko ten 1 typ.
Zastanawiam się jeszcze nad Chemik +19,5. Dają bardzo duże handi ale grają z Fenerbahce i tam nie do końca jestem pewny czy Chemik wytrzyma, niby ŁKS grały całkiem całkiem 2krotnie z Fenerbahce ale mecze w grupie a w fazie pucharowej to co innego. Chyba odpuszczę mimo wszystko.
Natomiast mecz Berlin z Trentino to zagadka. Handi +14,5 na Berlin jest wystawiony myślę dość dobrze a forma Trentino jest niewiadoma i mogą być głodni gry i wygrać szybko 3:0 natomiast Berlin u siebie może powalczyć dlatego chyba odpuszczę na tę chwilę.
Vakifbank. Musisz pamiętać jak nazywa się przyszły zwycięzca LM :D

Ja osobiście dla lepszego oglądania puściłem Vakifbank 3:0 @1,76 - 1xbet. (25:9, 25:15, 25:20)
Ten sezon jest bardzo loteryjny. Jednak Vakifbank jest wypoczęty jak nigdy. W lidze dużo rotują na pozycji przyjmującej pomiędzy MBH i Gabi. Kultura gry, umiejętności wszystko po stronie drużyny tureckiej. Zdaje sobie sprawę z tego, że na taki Chemik wyjdą z zaangażowaniem poniżej 50%. Natomiast i to powinno wystarczyć, pewnie będą równe sety, ale wydaje mi się, że strata seta jest nie do pomyślenia.
Przede wszystkim jeśli zatnie się Olga lub Jovana, to Chemik w ataku leży. Kakolewska nie potrafi nadążyć za piłką od Kowalewskiej, Medrzyk i Grajber są beznadziejne w ataku. Też myślę, że Olga będzie sporo na ławce. Wystarczy, że Haak zaserwuje na nią 2-3 razy, Olga wyrzuci w trybuny i zejdzie do boxu.
Poza tym Haak jest w tak ogromnej formie, że nie wyobrażam sobie jaki blok ma ją zatrzymać. Dodamy do tego Ognjenovic na rozegraniu, która w każdej akcji powinna gubić środkową i narzuca się obraz 3:0 dla Vakifbanku. Wyobrażam sobie, że nie zagrają w pełni skoncentrowane, ale nie wyobrażam sobie, że Chemik potrafił równo zagrać przez cały set z tak mocną drużyna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
N 336

nafciarz9

Użytkownik
Moim zdaniem Chemik na pewno dziś powalczy. Do pełnej gry wróciła Natalia Mędrzyk, która bardzo dużo wnosi do zespołu. Atmosfera w zespole na pewno na dobrym poziomie po wygraniu pucharu. Jak dla mnie linia +19,5 jest przesadzona. Sam spróbuję nawet linii +16,5 w fortunie po wyższym kursie.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Perugia vs Modena
Typ: powyżej 175.5 punktu
Kurs: 1.90
Bukmacher: etoto

Analiza:

Cześć Wszystkim!

Zaczynamy kolejny miesiąc zmagań, mam nadzieję, że czas pozwoli tym razem na większe zaangażowanie.

Dzisiaj na tapetę biorę rewanżowe starcie włoskich ekip, które w pierwszym meczu niespodziewanie wygrała Modena bez straty seta. Faworytem jak ostatnio tak teraz drużyna Perugii, która ma za sobą zdecydowanie bardziej udany sezon. Fazę zasadniczą rozgrywek ligowych zakończyła na 1. miejscu, zostawiając w pokonanym boju Cucine Lube, Itas Trentino i inne bardzo mocne ekipy, w tym również dzisiejszych rywali - ci z kolei finiszowali dopiero na 7. pozycji.

Modena generalnie mimo wszystko jest zaskoczeniem in minus, przynajmniej w mojej ocenie. Mimo wszystko, bo jednak były dość poważne osłabienia przed sezonem, odeszli m. in. Anderson, Zajcew, Bednorz, ale trzon w postaci Grebennikova i Christensona pozostał, a cała reszta zawodników, czyli np. Petrić czy Vettori, to bardzo solidni gracze. Musiało minąć jednak trochę czasu żeby ta gra zaskoczyła i teraz wygląda to już lepiej niż na początku sezonu. Starty punktowej już jednak nie dało się odrobić i pozycja po fazie zasadniczej w lidze co prawda dała awans, ale pozostawia niedosyt. Przypomnijmy, że gdyby nie zmienione zasady to awans do play-off uzyskałoby tylko 8 drużyn i teraz Modena grałaby z... Cucine Lube na początku drugiej fazy.

Perugia z kolei bardzo udany sezon, zakończony triumfem ligowym, ale personalnie wcale nie prezentują się jakoś wybitnie. Jest Wilfredo Leon, jeden z najlepszych siatkarzy globu, ale poza tym próżno szukać jakichś wielkich gwiazd na swoich pozycjach. Atanasijević w ataku, Travica na rozegraniu, Sole na środku, drugi przyjmujący Oleg Płotnickij, wszyscy grali do tej pory bardzo dobrze, ale trochę ponad stan. No bo umówmy się, dla każdego zawodnika znajdziemy przynajmniej kilka jak nie kilkanaście mocniejszych alternatyw w innych klubach. Tutaj mamy odwrotną tendencję, na początku wyglądało to rewelacyjnie i w miarę trwania rozgrywek powoli zaczynali opadać z sił. Efekt widzieliśmy tydzień temu w Modenie.

Celowo pominąłem występy obu drużyn w obecnej edycji Ligi Mistrzów, bo prawdziwa gra tak naprawdę dopiero się rozpoczyna. Perugia pewnie wygrała swoją grupę, podzielili się zwycięstwami z Cucine Lube i ograli dwóch outsiderów. Modena wygrała trudniejszą grupę z Vervą i Kemerowem, więc moim zdaniem to też jest na ich korzyść.
Wystawione kursy zdecydowanie faworyzują Perugię, ale mecze obu ekip są zazwyczaj zacięte i nawet przy 3 setach mieliśmy najczęściej grę na przewagi. Dzisiaj spodziewam się przynajmniej 4 setów, a przy takiej linii są ogromne szanse na over w 4 partiach. Według mnie spore value w tej propozycji i warto spróbować z tego skorzystać.

Powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Vakifbank vs Chemik Police, typ: Vakifbank 2-0 po dwóch setach @1,30 - 1xbet ✅ 25:21, 25:13

Nie będę się wysilał. Kurs śmieszny, ale na podbicie do dubla wydaje się idealny. Absolutnie nie wiem co myśli bukmacher wystawiając taki kurs.
Vakifbank pokazał ile klas różni je od Chemika tydzień temu. Drużyna z Polic nie ma żadnego podjazdu, a do Turcji leci w ramach wycieczki krajoznawczej. One już poddały ten dwumecz. Ferhat Akbas doskonale wie, że ich szanse na awans wynoszą zero. Co więcej, Chemik wczoraj zagrał trzy sety pełnym składem w Tauron Lidze. Skoro skupiły się na rodzimej lidze, to nie będą zajeżdżać zawodniczek w LM za 2 dni.
Dlaczego 2-0? Przy takim wyniku Vakifbank ma już pewny awans i może wpuścić nawet juniorki na boisko. Generalnie nie zdziwię się jak Chemik również będzie dużo rotował, ale nawet pierwszym składem nie wygrają pierwszych dwóch setów.
Ja osobiście łącze to z pucharem CEV kobiet, ale to temat do LM.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Zaksa Kedzierzyn Koźle - Lube Civitanova

Od 2 dni obserwuje kursy w meczu Zaksy z Lube i jest bardzo ciekawie. W poniedziałek rano na win Lube 1,40. Kilka godzin później mocny skok kursowy i przez chwile mieliśmy 2,30 - 1,60 . Wieczorem wróciło na 1,40 , potem 1,35 , 1,45, było 1,40 na Lube dziś , teraz już 1,35 . Te wszystkie kursy w Fortunie i to ten buk dostaje wariacji. STS dłużej czekał z oszacowaniem lini na ten mecz.
Pierwszy mecz jak wielu przewidywało był kapitalny ze strony Zaksy. Świetna pierwsza akcja, kapitalna gra blok - obrona, udało się przetrzymać słabszy moment Śliwki i on sam był w stanie wrócić do meczu i przede wszystkim taktycznie rozmontowaliśmy tego włoskiego hegemona. Grbić wyszedł z założenia, że trzeba dać Rychlickiemu wolną ręke na siatce, niech atakuje nawet czasem bez bloku ale dojeżdżamy Leala i Juantorene. To było świetnie posunięcie. Leal po jakimś czasie musiał zejść z parkietu, Osmany próbował ciągnąć. Zmiana Yanta kompletnie im nie pomogła. Lube ugrywało zagrywką głownie w 2 secie , atakami na pojedynczym lub czystym Rychlickiego i przy dobrym przyjęciu gwoździami Simona. Zaksa utrzymywała kiedy było można piłkę przyjęciem , świetnie blok-out, dużo kontr i fantastyczna wręcz gra Zatorskiego. Upatrzył sobie środek boiska i niektóre piłki bronił jedną ręką. Nasz libero jest w nieziemskiej formie. Co się stało w Lube wszyscy wiemy - Fefe De Giorgi zwolniony, przychodzi Blengini - chcą ratować LM bo wciąż wierzą,że mogą ją wygrać. Po Zaksie spodziewam się równie dobrego meczu. Znów będą w optymalnej dyspozycji, po raz kolejny przygotowani. Pytanie co zmieni się w Lube, bo to, że Zaksa znów będzie chciała posadzić Leala jest oczywiste. W dodatku Włosi tracą atut własnej hali. Czy w takim razie będą w stanie wejść na jeszcze wyższy poziom w zagrywce ? Na obcej hali ? Szczerze wątpie. Semeniuk i Śliwka radzą sobie świetnie, Zatorski gra tak kapitalnie, że nie znajduje słów poprostu. Zaksa będzie grała cierpliwie: blok ponowienie, blok aut. W mojej opinii by Lube ograło Zakse schemat siłowy odpada. Musieliby wejść w tę grę kombinacyjną i morderczą z długimi wymianami, przepychankami na siatce. Ale Ci kluczowi to wszyscy wiekowi gracze. Czy na dystansie 33 letni Leal, 34 letni Simon, 36 letni Juantorena będą w stanie ograć w szczycie formy Sliwkę i Semeniuka ? Wątpie, a jeśli już to na te 2 decydujące piłki w określonym secie.
Jak patrzę na tę kędzierzyńską maszynę to mam przed oczami Vfb Friedrischafen i ich zwycięstwo w Lidze Mistrzów w sezonie 2006 / 2007. Tam też się wszystko zgadzało.
Lube ma wielkie nazwiska, przed sezonem wszyscy zakładali obronę tytułu lub odwet Perugii. Wiele wskazuje na to, że cichaczem pojawił się 3 gracz na arenie, który pogodzi dwie zwaśnione ekipy.
Dla mnie Zaksa jest faworytem nie tylko do wygrania tego spotkania, ale także do końcowego triumfu w turnieju. Dziś do awansu potrzebuje 2 setów.

Moje propozycje na ten mecz :
Zaksa +11,5 pkt @ 1,61 Fortuna - to gram bardzo mocno
Zaksa win @ 3,05 Superbet
Zaksa DW 3:0 @ 11 STS
- wariacik za drobne

Pozostałe mecze to są typowo do atakowania na live.

Dzisiejszy mecz Perugii z Modeną odegra się w głowach zawodników. Myślę, że Modena wyjdzie odważnie w 1 secie , jak polegnie później nie wiem czy starczy koncentracji i czy myślami nie będą przy złotym secie. Jeśli natomiast uda im się tego 1 seta wziąć możliwe, że wezmą co swoje. Podobnie jak Zaksa potrzebują 2 setów. Perugia by myśleć o wygranej potrzebuje uporządkować grę, lepszego przyjęcia Płotnickiego i dokładniejszych wystaw Travicy. We własnej hali zawsze łatwiej, ale ciężko stwierdzić czy ten poprzedni mecz to był wyskok Modeny czy zalążek czegoś większego.

Zenit u siebie faworytem chociaż buki przewidują seta ugranego przez Skrę. Weekend wlewa trochę nadziei bo Petković z Warszawą zagrał bardzo dobrze, Katic przyzwoicie zastąpił Sandera. Ale pytanie czy wróci sam Sander i w jakiej będzie dyspozycji. Bieniek kopał zagrywką Vervę strasznie. W Kazaniu spodziewam się ultra mocnego Michajłowa. Bednorz i Ngapeth byli naruszeni w Bełchatowie. Indywidualne skille Francuza pomogły w końcówkach. Trzeba pamiętać, że Rosjanie zagrają na większym luzie niż w Bełchatowie i to będzie wyzwanie. Jak bym miał grać w jakimś buku to wynik 2:0 po 2 setach, ale nie widziałem nigdzie narazie.

Trento pokazało wyższość nad Berlinem. Teraz powinni przypieczętować. Także 2 sety wystarczają. Nimir był orany strasznie przez Gianellego. Jakby Niemcy wytrzymali w przyjęciu to są w stanie walczyć fragmentami w tym meczu. Śledził bym na live ten mecz, a sam za drobne atakuje zwycięstwo Berlina w 3 secie.

Gram też super kombo za drobne w STS:
Modena win 1 set @ 3,15 + Zaksa DW 3:0 @ 11 + Skra win 3 set @ 3,50 + BR Volleys win 3 set @ 4,30
Łączne AKO : 521,48


Życzę powodzenia i miłego oglądania.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
M 389

mandragon99

Użytkownik
Dość optymistyczna teoria co do Zaksy w tym momencie, mam nieco inną optykę. We Włoszech zagrał element zaskoczenia, kombinacyjna gra to coś z czym Lube na co dzień się nie spotyka ponadto świetna dyspozycja Semeniuka czy Zatorskiego stanowiła wartość dodaną. Pytanie czy Zaksa może zagrać lepiej czy Lube, moim zdaniem to drugie. Tak po prawdzie wiele rozegra się w sferze mentalnej teraz Zaksa czuje się jedna noga w kolejnym etapie pytanie czy to dźwigną czy mają wystarczające doświadczenie. Macerata zapewne przyciśnie od początku szczególnie zagrywką jak wejdą w mecz będzie ciężko. Zaksa będzie mieć też z tyłu głowy że w razie W zostaje złoty set. Bynajmniej nie wykluczam że Zaksa wygra bo Lube może natrafić znów na blok i świetna obronę i życzyłbym sobie wygranej Zaksy jeśli nie w meczu to w złotym secie.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dokładam zakład, oczywiście grany za mniej. Istnieją ku temu przesłanki i uważam, że kurs spadnie.

Novara vs Fenerbahce, typ: Novara 2-0 po dwóch setach @3,70 - 1xbet 25:16, 25:18

Nie wiem czy buki już przyswoiły informację, że w Fenerbahce są dwa przypadki koronawirusa. Nie wypadła ani Vargas, ani Mihajlovic. Nie zagra natomiast Eda Erdem Dundar, czyli kapitan Fenerbahce i reprezentacji Turcji oraz Beliz Baskir. Utratą drugiej zawodniczki nie boli jakoś szczególnie. To siatkarka stricte rezerwowa. Problem się robi przy nazwisku Dundar. Eda to główna środkowa w Fenerbahce. Znakomita blokująca, dużo widzi w ataku. Swoje też potrafi dodać zagrywką. Zastąpi ją Bahar Toksoy Guidetti. Doświadczona, ale mało wykorzystywana zawodniczka. Zdecydowanie częściej Zoran Terzic sięga po Dicle Nur Babat.
Fenerbahce traci po pierwsze - kapitan. Po drugie - ogromne doświadczenie. Po trzecie - ROTACJĘ!!! Jechały z czterema środkowymi, wypadły dwie, więc zostają dwie. Żadnych zmienniczek.
W pierwszym meczu świetnie zagrała Cristina Chirichella oraz Hailegh Washington. Teraz na środku mają autostradę. Mam nadzieję, że Micha Hancock ograniczy grę do Malwy Smarzek i będzie bardzo często uruchamiać środek. To powinien być priorytet...
Oczywiście zagra Melissa Vargas i to tutaj Fenerbahce ma swoją szansę na złoty set. To ja trzeba przede wszystkim zatrzymać. Natomiast jeżeli u podopiecznych Zorana Terzicia będzie tak fatalnie funkcjonowało przyjęcie jak w 2, 3 i 4 secie pierwszego meczu to nie widzę dla nich większych szans. Trzeba przyznać, że mecz za 3 punkty wygrały bardzo szczęśliwie. W końcówce 4 seta przy 24:22 piłkę bez bloku dwukrotnie wyrzuciła Vargas, co jej się zdarza bardzo rzadko.
Problemy z plecami ma również Brankica Mihajlovic. To był jeden z powodów dla których musiała zejść wcześniej z boiska. Nie ma pewności, że znów nie będzie miała takiego problemu przy bardzo dużej intensywności.
Typ jest oczywiście bardzo ryzykowny, natomiast uważam, że utrata Edy Erdem to bardzo dużą strata. Nie jest to zawodniczka, która dostaje co drugą piłkę, ale gra w bloku i na wybloku to szalenie ważny aspekt siatkarski.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej, ja dzisiaj idę w stronę novara-fenerbache powyżej 3.5 seta.✅ Szykuje się dobre spotkanie, nie chce mi się wierzyć, żeby zakończyło się w trzech setach. Będzie to ciężki mecz, jeżeli smarzek odpali to novara wygra bez problemu, ale nie bez straty seta
Drugi zakład
Semeniuk- Juantorena 2. ✅Duży hype po meczu z lube. Jednak stawiam na doświadczonego przyjmującego bez którego będzie ciężko wygrać wgl mecz, a gdzie mowa o złotym secie. Uważam nawet, ze toniutti będzie bazować na środkowych oraz atakującym. Wszystko wyjdzie w praniu.
Kurs ogólny 2.50
Stawka 7/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Kurcze.. powiem Wam ze meczu na tak wysokim poziomie to dawno, dawno nie widziałem. Aż się przypomina Vancouver'10 i komentarz - "wyrwali to, wyrwali! "
 
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Trzeba powiedzieć, że po raz kolejny kapitalny mecz i jestem pełen uznania dla Lube. Odrobili zadanie taktyczne, Blengini cały czas podpowiadał. Dużo więcej dał Anzani. Balaso jakby wcielił się rolę Zatora z pierwszego meczu. Blengini bardziej żył meczem niż De Giorgi. Czestsze zmiany Kovara i Marchisio. Jak różne momenty miał Śliwa w pierwszym meczu tak dziś Semeniuk i parę razy dał się oszukać. Kapitalna zmiana Rejno. Zrobił robotę zagrywką. Jestem pełen uznania dla Toniuttiego - przy 13:13 z dołu zagrać przesuniętą do Rejno to jest jakiś wyższy poziom wtajemniczenia. Takie zagrania też pokazują, że Zaksie ten awans się należał. Myślę iż w pojedynku z Kazaniem będą faworytem. Finał jest na wyciągnięcie ręki. Oby tylko zdrowie dopisało. Kaczmarek jakieś problemy z dłonią, ale normalnie grał więc należy oczekiwać pełnej dyspozycji. To była siatkówka na najwyższym poziomie.

Zenit - Skra wynik po dwóch setach DW 2:0 stoi po kursie 1,63 w Superbet. Interesujący kurs.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom