>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów: Grupa E

Status
Zamknięty.
A 0

agent51

Użytkownik
Spotkanie: Lyon vs VFB
Typ: 1
Kurs: 1,45

Myślę, że Lyon napewno nie przegra meczu z VFB u siebie. Gdybym stawiał większą kwotę np. 1000zł postawiłbym na ten mecz na Lyon z podpórką.. Ja grając dzisiaj za 70zł zagrałem system 2 z 3 i obstawiłem w tym meczu 1. Ogólnie postawiłem jeszcze na Barcelone i Fenerbahce. Ze wszystkich meczów obstawionych przeze mnie najbardziej ryzykowny jest właśnie Lyon. Ale może wejdzie ;)
 
C 0

czanusz

Użytkownik
LM
???? Nie zgodzę się z Toba kolego w jednej kwesti. Pewniejszy jest Lyon niz Fenerbahe. popatrz na ostatnie wyniki Lyonu i do tego kto oglądał mecz w Stutg..... ten wie że tam gospodarze nie istnieli!!!!!! Zdecydowanie Lyon to z kursem 1,45 pewniaczek!! + Barcelona to już kursik niezły wychodzi i jak ktoś chce grać za tysiaka to dorzuca Man Utd. 1 lub handi i ma niezła kasę ok 22.40 ????
 
A 0

agent51

Użytkownik
odp
Według mnie nie masz racji. Lyon, potrafi u siebie &quot;zaskakiwać&quot; i to nie tylko w LM ale również na krajowym podwórku. Fenerbachce jest zdecydowanie pewniejsze. A Dynamo- nie jest na pewno na straconej pozycji i myślę, że może sprawić niespodziankę na Old Traford. To w końcu bardzo bogaty klub ze świetnymi piłkarzami, jeżeli będą mieli dzień Anglicy nie wygrają tego meczu. pzdr
 
A 0

agent51

Użytkownik
odp
Ja obstawiłem ten mecz.. Dla mnie, &quot;najpewniejszy&quot; z dzisiejszych meczów LM. Ale różnie to bywa ;) Jeśli jednak chłopaki zagrają na maxa Rangers będą bez szans, także obstawiaj.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dynamo nie istnieje w Lidze Mistrzów... To klub na Ukrainę i nic więcej. Nie mówię, że Manchester powtórzy wczorajszy wynik The Reds, bo może grać jak najmniejszym nakładem sił, ale ten mecz na pewno wygrają Czerwone Diabły.
Co do Lyonu - jasne, że &quot;pewniejszy&quot; jest niż Fener, ale wczoraj Valencia też była &quot;pewniejsza&quot; niż np. Lazio i wszystko się pokręciło. Mam nadzieję, że dzisiaj nie będzie podobnie i Olympique, który jest w dobrej formie, pokona VfB. Rzeczywiście w Niemczech to Francuzi rządzili na boisku. Być może mistrz DE im leży, co jeszcze bardziej zwiększa szansę Lyonu na zwycięstwo. Powodzenia ????
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Man Utd z pewnoscia beda chcieli uczcic 21 lat pracy Fergusona z tym klubem, no i pewnie pozazdroscili Liverpoolowi wczorajszej wygranej:-D
Dynamo slabizna, to jest przecietny klub, gdzie ta klasa, gdy gromili Barce? Dynamo gra coraz slabiej i stacza sie z sezonu na sezon, w przeciwienstwie do Szachtara, ktory jest coraz silniejszy
handicap -1 na Manchester mimo nieciekawego kursu (wczoraj 1.50, dzis juz 1.45) jest jednak pewniakiem przez duze P
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
co myslicie o Barca - Rangers (0:1) 1 1,54 ??
mysle ze barca jak zagra tak jakma to w zwyczaju na nou camp to minimum 3 sztuki wlozy... rangers u siebie sie bronili i jakos dowiezli te 0:0
 
A 0

agent51

Użytkownik
????
Lyon ledwo dociągnął to zwycięstwo, myślałem że już go dojdzie VFB. Miałem jednak rację że to Fenerbace było zdecydowanie większym faworytem w swoim meczu niż Lyon w swoim.. Styl gry jednego i drugiego dziś dzieliły lata świetlne. Mam nadzieję, że wam również udało się wygrać, pzdr.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Lyon ledwo dociągnął to zwycięstwo, myślałem że już go dojdzie VFB. Miałem jednak rację że to Fenerbace było zdecydowanie większym faworytem w swoim meczu niż Lyon w swoim.. Styl gry jednego i drugiego dziś dzieliły lata świetlne. Mam nadzieję, że wam również udało się wygrać, pzdr.
to chyba oglądaliśmy różne mecze, bo to Lyon był w natarciu a Stuttgart grał z kontry. W samych ostatnich 15 min Lyon mógł się pokusic o conajmniej 3 bramki, ale że ich nie strzelili to zasługa bramkarza gości, który to raz po uderzeniach z dystansu czy też rzutach wolnych wyciągał się i bronił strzały napastników gospodarzy.
Do tego dochodzi obrona kilku sytuacji sam na sam.
No chyba że miałem jakieś przewidzenia ;)
 
A 0

agent51

Użytkownik
:p
Co ty mówisz? Nie wykożystany karny, non stop natarcie przez całą drugą połowę VS... Lyon opadł sił i tyle. Według mnie w Szkocji dostanie niezłe baty, może zostanie pobity kolejny rekord ???? Obgryzłem przez niego wszystkie paznokcie ???? Niemniiej jednak cieszę się z wygranej, pzdr.
P.S. Od jutra bawimy się w UEFA.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Olympique Lyonnais - FC Barcelona - 1-2,70 X-3,20 2-2,50
W tej grupie już tylko 3 drużyny liczą się o awans do dalszej fazy już wiadomo że tylko 2 awansują a jedna niestety pójdzie do Puchar Uefa sytuacja wygląda następująco na czele Barcelona z 10 oczkami , Rangersi druga lokatę lokują z 7 oczkami , Lyon trzecią z 6 oczkami i Stuttgart wielka przegrana drużyna tego sezonu ligi mistrzów ostatnie miejsce z 0 ptk. W tej grupia już wiadomo że jeżeli dziś wygrają gospodarze będa mogli powalczyć z Barceloną o 1 miejsce w przypadku przegranej mogą &#39;&#39;oświetlić&#39;&#39; drogę Rangersą.

VFB Stuttgart - Glasgow Rangers
- 1-2,15 X-3,25 2-3,25
Stuttgart jest wielką przegraną tej edycji ligi mistrzów mają już tylko matematyczne szanse na awans do pucharu Uefa bo o lidzę mistrzów dalszej fazie mogą już tylko pomarzyć Stuttgart musiałby bardzo wysoko wygrać oba spotkania żeby awansować do pucharu Uefa a jak wiadomo Rangersi walczą jeszcze o awans do dalszej fazy rozgrywek więc łatwo dziś skóry nie sprzedają.
Moje Typy
Lyon - Barcelona - 2
Stuttgart - Rangersi - 2
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Spotkanie : Olympique Lyon vs. FC Barcelona
Typ : FC Barcelona || dla ryzykowniejszych x2
Kurs : 2,50⛔ || 1,40✅
BET-AT-HOME

Analiza :
Jeden z ciekawszych meczow tej kolejki .Barceolna obecnie na 1 miejscu w grupie E z 10 pkt . wyprzedza o trzy oczka Glasgow Rengers o cztery pkt. Lyon i o 10 VFB ktore jeszcze w tej edycji nie zdobylo punktow. Lyon przystapi do tego spotkania z ich najlepszym graczem i zarazem strzelcem Karimem Benzemy ktory nabawil sie tego urazu w meczu ligowym przeciwko Stade Rennes wygranym przez Olympique po dosc szczesliwym meczu 2-0 . Wiadomo losty tego spotkania mogly potoczyc sie inaczej lecz spryt tego mlodziutkiego Francuza daly pierwszego gola dla Lyonu . Po dosc kontrowersyjnym faulu na nim z jedenastke wykorzystal Juninho , wiadomo po szybko strzelonym golu gra sie luzniej i wykorzystala to druga wschodzaca gwiazda Tunezyjczyk Hatem Ben Afra ktory pieknym &quot;wjazdem&quot; w pole karne pokonal bramkarza wszystkie dwie bramki padly w poczatkowym stanie gry wiec juz napewno pilkarzom gralo sie luzniej, lecz Rennes nie byl bez szans mogl wygrac poniewaz sam na sam wychodzilo bodajze Briand . Ogolnie Olympique w Ligue 1 radzi sobie abrdzo dobrze .Choc dosc niespodziewana wpadka z Olympique Maryslia 1:2 to ogolnie graja rowno, wygrana z Valencianes 2:0 i z troche slabiej dysponowanym PSG 3:2. Co do Barcelony niewatpliwie pretendet do wygrania LM lecz czy tak bedzie ? Daleko im jeszcze brakuje do switnosci lecz mlode wilki powoli sie rozkrecaja pokazujac ze chca walczyzc o miejsce w pierwszym skladzie , Czego przykladem moga byc gole Bojana czy tez Milito w osttatnim wygranym meczu przez Barcelone 3:0 z Recreativo .Brca obecnie na 3 miejsu tracac 3 pkt do lidera Realu i dwa do Vilarealu , Natomiast Lyon jest liderem Francuskiej Ligu 1 . Napewno na Stade de Gerland emocji nie zabraknie .Nad Frankiem Rijkardem zbieraja sie czarne chmury choc pozycje druzyny nie sa jeszcze najgorsze lecz ich gra nie zachwyca do konca . Majac taki sklad kibicie jak i dzialacze wymagaja czegos wiecej . Przypomnijmy w pierwszym pojedynku tych obu druzyn padl wynik 3:0 dla Barcelony czy bedzie podobnie ?mysle ze to malo prawdopodobne choc Lyon nie gra jeszcze rewelacyjnie zeby zatrzymac Barce . Jezeli Barca wygra ten mecz bedzie liderem swojej grupy , a Lyon dobrze nie gra w tej edycji L poniewaz porazka np. z Rengersami na wlasnym stadionie sama mowi za siebie . Do skladu wraca Ronaldihno ktory nie gral z Recreatio i Edjutr Gudjohnsen ktory zastapi kontuzjowanego Henrego.
Przypuszczalne składy:
Lyon:
Vercoutre – Reveillere, Squillaci, Anderson, Grosso – Juninho, F.Santos, Kallstrom – Govou, Fred, Ben Arfa

Barcelona: Valdes – Zambrotta, Puyol, Milito, Abidal – Toure, Xavi, Iniesta – Messi, Gudjohnsen, Ronaldinho
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A ja co do meczu Lyonu z Barcą mam odmienne zdanie i liczę na zwycięstwo gospodarzy ;) Piłkarze OL są aktualnie bardzo dobrze dysponowani, a jeśli nadal chcą grać w Champions League to muszą wygrywać i z Wielką Barcą u siebie. Zapewne będą się również chcieli zrewanżować za bolesną porażkę 0-3 na Camp Nou gdzie istniała praktycznie tylko Barca. A mają naprawdę na to spore szanse (przynajmniej jak dla mnie). Barca wygrała w meczu ligowym z Huelvą 3-0 ale przez długi czas nie mogła objąć prowadzenia nie prezentując powalającego poziomu. Piłkarze Lyonu szybko objęli prowadzenie w meczu z Rennes i już do końca meczu kontrolowali jego przebieg. Oczywiscie Barca jest trudniejszym przeciwnikiem od Rennes, ale wydaje mi się, ze gospodarze są obecnie w lepszej dyspozycji i wygrają ten mecz ;)
Typ: Olympique Lyon ⛔
Kurs: 2,60
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Lyon - Barcelona 1 2.65


Bardzo długo zastanawiałem sie nad tym meczem, jednak w końcu zdecydowałem sie zagrać ten typ. Niewątpliwie obok spotkania Sevilla - Arsenal, jest to najciekawsza potyczka tej kolejki Ligi Mistrzów. Lyon aby myśleć o awansie nie może sobie juz pozwolić na starte punktów, ponieważ zajmuje trzecia pozycje w grupie za Barcą i szkockim Glasgow. Zespół gospodarzy obecnie jest w bardzo wysokiej formie, w lidze francuskiej ostatnio wygrywa wszystkie spotkanie czy to u siebie czy na wyjeździe. Ponadto na ten mecz zawodnicy i terner gospodarzy jest niezwykle zmotywowany. świadczy o tym ta wypowiedz:

&quot;Teraz mamy okazję by pokazać postęp jaki w tym czasie dokonaliśmy, wiem, że Barcelona będzie jak zawsze niezwykle niebezpiecznym zespołem, ale my jesteśmy tym razem zdecydowanie lepiej przygotowani&quot;

Trener gospodarzy dodał jeszcze, że jego zespół nie przypomina już zespołu z poprzedniego spotkania pomiędzy tymi dwoma zespołami i że teraz Barcelonie będzie o wiele trudniej wygrać to spotkanie. W zespole gości są problemy kadrowe. Na pewno nie wystąpi kontuzjowany Thierry Henry, a do zdrowia nie powrócili jeszcze Samuel Eto`o i Deco. Występ Ronaldinho także stoi pod dużym znakiem zapytania. Myślę, że będzie to miało duży wpływ na przebieg spotkania. Dodatkowo występy Barcelony w hiszpańskiej lidze nie sa oszałamiające. Chociaż patrząc po wynikach, powinniśmy w roli głównego faworyta stawiać piłkarzy Franka Rijkaarda, to jednak zespoły z którymi ostatnio oni grali to sam dół tabeli. Myślę, że będzie to bardzo zacięty pojedynek. Liczę na bramkę Ben Arfy i wygrana jedną bramka gospodarzy.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Nie porównujcie zbytnio meczu ligowego z Ligą Mistrzów i Huelvy z Lyonem. Takie rozumowanie w/g mnie doprowadzi do błędu. Inaczej się gra z jakimś słabeuszem na swoim podwórku, a inaczej z Lyonem w Lidze Mistrzów gdzie remis daję awans.
Lyon co prawda również ma szanse na LM, Rangersi bliscy LM (grają z VfB), więc rozkładają się równe szanse...
Sądzę, że padnie tutaj remis (może bezbramkowy).
Typy:
- X2
- X
- Lyon nie strzeli bramki
- 0:0
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Olympique Lyonnais - FC Barcelona - 1-2,70 X-3,20 2-2,50
W tej grupie już tylko 3 drużyny liczą się o awans do dalszej fazy już wiadomo że tylko 2 awansują a jedna niestety pójdzie do Puchar Uefa sytuacja wygląda następująco na czele Barcelona z 10 oczkami , Rangersi druga lokatę lokują z 7 oczkami , Lyon trzecią z 6 oczkami i Stuttgart wielka przegrana drużyna tego sezonu ligi mistrzów ostatnie miejsce z 0 ptk. W tej grupia już wiadomo że jeżeli dziś wygrają gospodarze będa mogli powalczyć z Barceloną o 1 miejsce w przypadku przegranej mogą &#39;&#39;oświetlić&#39;&#39; drogę Rangersą.

VFB Stuttgart - Glasgow Rangers
- 1-2,15 X-3,25 2-3,25
Stuttgart jest wielką przegraną tej edycji ligi mistrzów mają już tylko matematyczne szanse na awans do pucharu Uefa bo o lidzę mistrzów dalszej fazie mogą już tylko pomarzyć Stuttgart musiałby bardzo wysoko wygrać oba spotkania żeby awansować do pucharu Uefa a jak wiadomo Rangersi walczą jeszcze o awans do dalszej fazy rozgrywek więc łatwo dziś skóry nie sprzedają.
Moje Typy
Lyon - Barcelona - 2 ⛔
Stuttgart - Rangersi - 2 ⛔
Niestety tej grupy nie udało mi się wytypować poprawnie sądzę że Barcelona jak i Rangersi zaprzepaścili swoje szanse.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Niestety tej grupy nie udało mi się wytypować poprawnie sądzę że Barcelona jak i Rangersi zaprzepaścili swoje szanse.
Barcelona zaprzepascila swoje szanse? Przeciez wyjda z grupy, i to z 1wszego miejsca, wiec o jakich szansach mowisz? =o To chyba Lyon zaprzepascil swoja szanse bo teraz musza wygrac na wyjezdzie z Rangersami by awansowac ...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Barcelona zaprzepascila swoje szanse? Przeciez wyjda z grupy, i to z 1wszego miejsca, wiec o jakich szansach mowisz? =o To chyba Lyon zaprzepascil swoja szanse bo teraz musza wygrac na wyjezdzie z Rangersami by awansowac ...
Tak masz rację chodziło mi o Lyon dzięki za poprawkę , Niestety chciałbym aby awansował Lyon ale wątpie by tak się poukładało dla nich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom