>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Grupa E

Status
Zamknięty.
kha1 40

kha1

Użytkownik
Postawiłem w Betssonie 50 zł na Lyon no i... ;-) nie wyszło tym razem.
Chłopaki muszą zmienić trenera, Perrin nie powinien prowadzić tak wspaniałej drużyny. Lyon to nie Sochaux.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
co powiecie na mecz sttutgart - lyon ...
moim zdaniem sttutgart kompletnie bez formy rozbici w ligowym pojedynku z herthą 4-1 ... lyon nie zachwyca lecz ten mecz zaryzykował bym czystą 2 na lyon a na bank x2 ???? wypowiedzcie się jutro mecze ????
 
M 0

masi

Użytkownik
co powiecie na mecz sttutgart - lyon ...
moim zdaniem sttutgart kompletnie bez formy rozbici w ligowym pojedynku z herthą 4-1 ... lyon nie zachwyca lecz ten mecz zaryzykował bym czystą 2 na lyon a na bank x2 ???? wypowiedzcie się jutro mecze ????
Nie wiem co ty za mecz wspominasz ale w sobote Sttutgart przegrał 4:1 z Hamburger SV. Tak dla świadomości !
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Też mi się widzi Lyon x2 w Stuttgarcie. Olympique zagra bez kontuzjowanych od dłuzszego czasu Crisa i bramkarza Coupeta poza tym z tego co się orientuję to chyba nie ma absencji. W Stuttgarcie kilka kontuzji m.in obronca Boka. Stuttgart gra w tym roku słabo i widac, ze Liga Mistrzów jest ponad ich mozliwosci na ten sezon. A Lyon? Lyon musi sie obudzic bo rywale uciekli ;) Stawiam x2
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja gram czystą dwójkę, bo Lyon MUSI ten mecz wygrać. Aspiracje Stuttgartu w LM do aspiracji Lyonu w tychże rozgrywkach nie ma co równać. Olympique, by myśleć przed rundą rewanżową o awansie musi mieć 3 pkt. Jak dla mnie dwójka.
 
roi 0

roi

Użytkownik
Dla mnie jednak X2 ze wskazaniem na X... Lyon nie zaatakuje jakoś (yyy słów mi braknie) w pierwszej połowie zawzięcie (o o to chodziło ???? ) 1p-X
Ogólnie to raczej 1:1;0:0;0:1
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Stuttgart juz praktycznie nie ma zadnych szans na wyjscie z grupy wiec mysle, ze odpusza sobie LM i skupia sie na lige dlatego tez mozna ryzykowac na &quot;czysta dwojeczke&quot; ;)
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Spotkanie: Glasgow Rangers - FC Barcelona✅✅✅
Typ: 1x
Kurs: 2.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś na Ibrox Park dojdzie do bardzo ciekawego meczu między aktualnym wiceliderem SPL Glasgow Rangers, a 4. drużyną ligi hiszpańskiej, FC Barcelona. Drużyny te zajmują odpowiednio 2. i 1. miejsce w tabeli grupy E.

Rangersi pokonali u siebie VFB Stuttgart 2:1 i wygrali na wyjeździe z Olympique Lyon 1:3.
Barcelona wygrała u siebie z Lyonem 3:0 i na wyjeździe z VFB 0:2
Uważam, że dziś Szkoci są w stanie powstrzymać Katalończyków- w końcu w Szkocjji nigdy nie gra się łatwo. W ostatniej kolejce SPL Glasgow Rangers pewnie pokonało u siebie Celtic 3:0. Natomiast Barcelona uległa na wyjeździe 3;1 z Villareal.
W drużynie gospodarzy nie zagrają: Jean-Claude Darcheville i Brahim Hemdan. Darcheville nie zdoła wyleczyć naciągniętego ścięgna w udzie, natomiast Hemdani zmaga się z kontuzją pachwiny.
W drużynie gości zabraknie pomocnika Deco, który nabawił się ostatnio kontuzji uda oraz Samuela Eto&#39;o, Gianluki Zambrotty, Edmilsona, Rafaela Marqueza i Yaya Toure.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja też na Lyon dwójkę, bo aspiracje mają ogromne. Do rundy rewanżowej muszą przystąpić z 3 punktami a to zapewni im jedynie wygrana w Niemczech...
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
ja tam i tak jutro grubo na lyon i barce ..... ako w sumie 4zł poszło za 20zł jak dla mnie to dużo 75% budżetu jak nie wejdzie zostanie dycha na dalsze lm i uefa ... ale wejdzie !! ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Spotkanie: Glasgow Rangers - FC Barcelona
Typ: 1x
Kurs: 2.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś na Ibrox Park dojdzie do bardzo ciekawego meczu między aktualnym wiceliderem SPL Glasgow Rangers, a 4. drużyną ligi hiszpańskiej, FC Barcelona. Drużyny te zajmują odpowiednio 2. i 1. miejsce w tabeli grupy E.

Rangersi pokonali u siebie VFB Stuttgart 2:1 i wygrali na wyjeździe z Olympique Lyon 1:3.
Barcelona wygrała u siebie z Lyonem 3:0 i na wyjeździe z VFB 0:2
Uważam, że dziś Szkoci są w stanie powstrzymać Katalończyków- w końcu w Szkocjji nigdy nie gra się łatwo. W ostatniej kolejce SPL Glasgow Rangers pewnie pokonało u siebie Celtic 3:0. Natomiast Barcelona uległa na wyjeździe 3;1 z Villareal.
W drużynie gospodarzy nie zagrają: Jean-Claude Darcheville i Brahim Hemdan. Darcheville nie zdoła wyleczyć naciągniętego ścięgna w udzie, natomiast Hemdani zmaga się z kontuzją pachwiny.
W drużynie gości zabraknie pomocnika Deco, który nabawił się ostatnio kontuzji uda oraz Samuela Eto&#39;o, Gianluki Zambrotty, Edmilsona, Rafaela Marqueza i Yaya Toure.
Brawo za ten typ!!! Chodził mi po głowie od dawna, ale zraził mnie mały kurs na 1X, na 1 jednak się trochę obawiam, więc zagrałem za niską stawkę na X i za dużą na over, bo obie ekipy lubią strzelać bramki.
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
Ja gram czystą dwójkę, bo Lyon MUSI ten mecz wygrać. Aspiracje Stuttgartu w LM do aspiracji Lyonu w tychże rozgrywkach nie ma co równać. Olympique, by myśleć przed rundą rewanżową o awansie musi mieć 3 pkt. Jak dla mnie dwójka.
Przeciez lyon nie ma juz zadnych szans wyjsc z grupy. oni jada jeszcze do rangersow i tam dostana i z Barcelona u siebie przeciez w zyciu nie wygrajom. Z zdaje mi sie ze Barcelona i szkoci juz majom po 6 punktow. W Stutgarcie gra sie ciezko bo duzo ludzi przychodzi na mecze i je obserwuje pijac piwko i nemcy dzis powinni wygrac
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Olympique Lyon bardzo słabo zaczął sezon LM, przegrywając dwa pierwsze spotkania. Jednak mistrzowie Francji na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w zbliżających się meczach. Stuttgart jest cieniem drużyny z zeszłego sezonu. Natomiast Lyon po bardzo słabym początku sezonu, gra z meczu na mecz coraz lepiej. Ostatnie zwycięstwo nad As Monaco podziałało na pewno motywująco na zespół. Zresztą w Lyonie jest Juninho, który sam może ustalić wynik meczu. Zmierzam do tego, że Lyon jeszcze może namieszać w Grupie E, a w dzisiejszym meczu stawiałbym x2 na gości. ????
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Spotkanie: Glasgow Rangers - FC Barcelona
Typ: 1
Kurs: 5.30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Zdaję sobie sprawę, że na pierwszy rzut oka typ może wydawać się dość dziwny, ale wybierając go kierowałem się obecną formą obu drużyn, a nie typ jaką renomę sobie wyrobiły grając na światowych arenach.Dzisiaj na Ibrox Stadium Glasgow Rangers podejmować będzie wszystkim dobrze znaną FC Barcelonę mam dziwne wrażenie, że wygrają Szkoci.Rangersi w sobotnich derbach rozgromili wrecz swojego najwiekszego rywala w walce o tytul Mistrzow Szkocji, Celtic i to aż 3 : 0 ! Awansowali tym samym na 1. miejsce w tabeli Ligi Szkockiej.Jeśli chodzi o Barce to nie było tak kolorowo, przegrała ona swój wyjazdowy mecz z Villarrealem 1:3.Od razu muszę zaznaczyć fakt, że w Szkocji gra się bardzo trudno, a Rangersi u siebie są bardzo mocni, na 6 ligowych spotkań, 5 wygrali i 1 przegrali.Zwycięstwem szczycić się mogą także w Lidze Mistrzów pokonując Vfb Stuttgart 2 : 1.Barca na wyjezdzie grała już 4 spotkania ligowe, z czego 2 zakończyła remisami i zanotowała po jednym zwyciestwie i jednej porażce.Jeśli mowimy natomiast o Lidze Mistrzów to zatriumfowała ona w Stuttgarcie 2:0.
Skład Dumy Kataloni na mecz z Rangersami przedstawia się następująco:
Valdés, Jorquera, Abidal, Sylvinho, Thuram, Milito, Oleguer, Xavi, Iniesta, Marc Crosas, Dos Santos, Gudjohnsen, Bojan, Ezquerro, Henry, Messi, Ronaldinho.Jak można zauważyć kontuzje zanotowali tym razem :
R. Marquez
J. Edmilson
G. Zambrotta
G. Toure
S. Eto&#39;o
Nie wiadomo jeszcze jak z Puyolem, według mojego jednego źródła ma on kontuzję, a dokładniej, że ma naderwany mięsień w prawej łydce.Natomiast inny serwis podaje, że jest on dysponowany na to spotkanie.W każdym razie wydaje mi się, że nie zagra.
Jeśli chodzi o gospodarzy to na murawie nie pojawi się Jean-Claude Darcheville oraz Brahim Hemdan.
W tym meczu liczę na gospodarzy.Kurs bardzo wysoki więc myślę, że warto zaryzykować za mniejszą sumkę :smile:
 
arkadiusq 0

arkadiusq

Użytkownik
Spotkanie: Rangers - Barcelona
Typ: czy obie druzyny strzela gola ?
TAK
Kurs: 1,8
Bwin

Analiza:
Obie druzyny sa w gazie, wspołnie lideruja w gr. E ligi mistrzów, majac komplet zwyciestw. Mysle, ze nie obie jedenastki nei bede miały problemów ze zdobywaniem bramek, dlatego tez typ over jest bardzo rozsadny.
Dal formalnosci przypomne ostatnie mecze obu druzyn.

Rangers:

20.10.2007 Scottish Premie Rangers - Celtic 3:0
06.10.2007 Scottish Premie Rangers - Hibernian 0:1
02.10.2007 Champion&#39;s Leag Lyon - Rangers 0:3
29.09.2007 Scottish Premie Motherwell - Rangers 1:1
26.09.2007 Scottish League East Fife - Rangers 0:4


Barcelona:

20.10.2007 Spanish Primera Villarreal - Barcelona 3:1
07.10.2007 Spanish Primera Barcelona - Atl. Madrid 2:0
02.10.2007 Champion&#39;s Leag Stuttgart - Barcelona 0:2
29.09.2007 Spanish Primera Levante - Barcelona 1:4
26.09.2007 Spanish Primera Barcelona - Zaragoza 4:1

Obie druzyny graja otwarty futbol dlatego moj typ wyadaje sie byc prawdopodobny. Zobaczymy
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Moim zdaniem lyon dzisiaj powalczy i bynajmniej remis powinien wywieźć ale licze na ich zwycięstwo obym sie nie zdziwił niemiło bo francuzkie zespoły potrafią sprawiać niespodzianke ;] ale jestem dobrej mysli go go lyon no i barca dzisiaj udowodni że jest o klase lepszym zespołem od rengersów chwilowy przebłysk formy rengersów nic nie znaczy barca dzisiaj ich rozgromi zobaczycie oby na + a inne mecze jakie polecam men utd arsenal innych nie gram lyon go go barca win win ;pp
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
VfB vs Lyon

Co do tego spotkania to jestem zdecydowanie za drużyną przyjezdną. Przypatruje się Lyonowi od początku tego sezonu. W lidze nie wiodło im się, a teraz są liderami. Ostatnie 3 spotkania wygrali i we wszystkich zdobyli po 3 gole tracąc przy tym maksymalnie jednego gola. Naprawdę świetny mecz zagrali przeciwko Bordeaux półtora tygodnia temu na wyjeździe. A ostatni weekend wygrali na własnym stadionie z Monaco 3:1. W świetnej dyspozycji jest Karim Benzema, który w ostatnich 3ech ligowych spotkaniach strzelił 3 bramki, inni również grają naprawdę nieźle.
Zespół z Niemiec to już nie ta sama drużyna co zdobyła rok temu tytuł mistrza Bundesligi. W tym sezonie ledwo są nad strefą spadkową. Ostatnie 3 pojedynki ligowe to 0 punktów :!:
Obydwie ekipy mają 0 punktów w LM i to będzie mecz o wszystko dla tych zespołów. Ta drużyna, która wygra będzie miałą jeszcze szanse w walce o awans do dalszej fazy. Moim zdaniem Lyon ma większe aspiracje i są w tej chwili w wysokiej formie. Mój typ tutaj to zdecydowana wygrana gości, mam nadziję, że tym razem nieprzejadę się na nich.

Mój typ: 2
Kurs: 2.50
Buk: Interwetten ; Expekt
Stake: 3/10

i$$i weszło ✅
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
Przeciez lyon nie ma juz zadnych szans wyjsc z grupy. oni jada jeszcze do rangersow i tam dostana i z Barcelona u siebie przeciez w zyciu nie wygrajom. Z zdaje mi sie ze Barcelona i szkoci juz majom po 6 punktow. W Stutgarcie gra sie ciezko bo duzo ludzi przychodzi na mecze i je obserwuje pijac piwko i nemcy dzis powinni wygrac
człowieku naucz się pisać aka panie majom gdzie ty takie słowa znajdujesz
a co do samego typu to twój zonk panie siedza i popijają piwko dlatego druzyna przyjezdna nie wygra gdzie ty takie bzdury bierzesz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom