>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Grupa E

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tym temacie typujemy, analizujemy i dyskutujemy na temat spotkań Grupy E ;)

Grupa E
FC Barcelona
Olympique Lyon
Glasgow Rangers
VFB Stuttgart



Oto pary pierwszej serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Bwin ;)

FC Barcelona - Olympique Lyon 1,45 - 3,65 - 7,15
Glasgow Rangers - VFB Stuttgart 2,40 - 3,25 - 2,65


W hicie tej serii spotkań Barcelona podejmuje Olympique Lyon i wydaje się być faworytem, lecz czy aż tak zdecydowanym jak przedstawiają nam to wystawione przez bukmacherów kursy?

Rangersi powracają do Ligi Mistrzów, ale czy powrócą w wielkim stylu? Mistrzowie Niemiec na pewno tanio skóry nie sprzedadzą ;)

A co Wy sądzicie o tych spotkaniach? Zapraszam do dyskusji ;)
 
lfc_1892 0

lfc_1892

Użytkownik
Liga Mistrzów Grupa E
Barcelona podejmuje Lyon który od kilku sezonów jest mistrzem Francji. Barcelona zawsze bardzo dobrze spisuje się w pucharach europejskich, i myślę że tym razem też tak będzie. Zdecydowany faworyt i mój typ to Barca.

W drugim meczu typuje zdecydowanie Stuttgart, grają na wyjeździe ale Rangersi specjalnie nie zapowiadają się w tym sezonie ani w lidze, ani w pucharach. Myślę że ten mecz rostrzygnie się już od pierwszych minut spotkania i Stuttgart przejmie całą inicjatywe.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Hmm Barcelona powinna bez większych problemów ograć mistrzów Francji,pozatym jakoś nigdy nie sympatyzowałem francuskim klubom :p mój typ 1 i uważam że padnie 3 i więcej bramek :]

Liga Szkocka nie może się równać z Bundesligą i uważam że ligowe osiągnięcia Rangersów na nic tu się zdadzą,jednak uważam że Stuttgart może zadowolić remis i więcej będą chcieli pokazać na własnym boisku także mój typ to X2
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
FC Barcelona - Olympique Lyon 1,45 - 3,65 - 7,15
tego spotkania zabardzo bym nie ruszał zwłaszcza po dzisiejszej niespodziance jaką Chelsea urządził Rosenborg ???? Lyon gra w lidze dobrze [7 meczy 15pkt]i tylko Nancy chwilowo wyprzedza go o 1 pkt. Barca nie gra tego do czego nas przyzwyczaiła. Wiadomo że jak przyjeżdża się na CampNou to żeby się bronic i tu widze szansę Lyonu - zabójcze kontry. Kurs [1.5 w expekt] niewarty ryzyka. Dla mnie NoBet - albo rekreacyjnie x2.
 
kuki77 0

kuki77

Użytkownik
FC Barcelona - Olympique Lyon 1,45 - 3,65 - 7,15

w tym meczu obstawiam Lyon. ofensywa barcy szwankuje o czym swiadczy chociazby ostatni bezbramkowy remis z osasuna w pampelunie.
. wszystkie bramki strzelila i stracila w meczu z bilbao (3-1), 5 punktow, w tym dwa za remisy 0-0 nie napawaja optymizmem.

lyon ma poukladana obronę i zawsze groźny atak. w pucharach jest obecny od ladnych paru lat i bez respektu podchodzi do meczy z najwiekszymi. poza tym w ostatnim meczu wygrali na wyjezdzie z nantes 1-5, co jednak moze byc kiepskim przykladem patrzac na celtic.

wietrząc sensację obstawiam 0-1

Glasgow Rangers - VFB Stuttgart 2,40 - 3,25 - 2,65

glasgow jest wiceliderem w lidze szkockiej, ale to znaczy tyle samo co zwyciestwa celtiku po strzeleniu 5 goli. i tak ruscy pokazali borucowi i s-ce gdzie ich miejsce.

vfb radzi sobie niezle w wymagajacej lidze niemieckiej, i teraz na 2 babka wrozyla.
jest dopiero poczatek sezonu i ciezko okreslic jakie klub ma priorytety. sa na 9 miejscu w lidze i nie wiadomo czy beda chcieli sie wspinać czy dac z siebie wszystko w pucharach. mimo wszystko moj typ to 0-2 dla VFB
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Może Barca nie zaczęła sezonu dobrze, ale należy pamiętać, że na spotkania LM zawodnicy moblizują się szczególnie. Atut własnego boiska będzie dość istotny dla losów tego pojedynku, gdyż Duma Katalonii bardzo rzadko na Camp Nou przegrywa. Do składu wraca Messi, chyba każdy wie na co stać Leo. Frank nie bedzie mógł skorzystać z Etoo i Puyola. Poza tym wszyscy zawodnicy mogą zagrać na 100% swoich możliwości. Drużyna Lyon to nie ten sam zespół co rok bądź dwa lata temu. W letnim okienku transferowym odeszło wielu znaczących piłkarzy: Maluda, Abidal, Tiago oraz trener. Goście z Frnacji są nękani kontuzjami m.in. Coupet, Freda oraz Cris. Myśle, że Barca w dzisiejszym meczu pokaże swój potencjał, wygra pewnie i zasłużenie.
 
sonia 0

sonia

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Ol. Lyon
Typ: X2
Kurs: 1,60
Buk: Expekt

Dziś o szczególnej dla Ligi Mistrzów godzinie 20:45 na Nou Camp gospodarze czyli FC Barcelona podejmuje mistrza Francji Olympique Lyon. Barca w pierwszych meczach sezonu ligowego gra słabo, w niedziele zaledwie zremisowała na wyjeździe z Osasuną Pampeluna 0-0. Lyon po słabym początku ligi zaczyna grać tak jak w tamtym sezonie, w weekend pokonali FC Metz na wyjeździe aż 5-1, świetnie w tym meczu wypadł utalentowany Benzeme który być królem &quot;polowania&quot;. moim zdaniem Barca przeprowadziła transfery które jak narazie nie zachwyciły mam tu szczególnie na myśli pozyskanie Henrego który jest bez formy, Eto&#39;o kontuzjowany więc do strzelania bramek pozostali Messi i Ronaldinho. Lyon ma zaś bardzo szeroką kadrę. Barca jeszcze nie weszła dobrze w sezon i tu otwiera się szansa dla Lyonu, który moim zdaniem ma szanse przywieźć z Hiszpanii jakieś punkty. Trener Perrin słynie z tego że umie dobrze ustawić taktycznie zespół i tu kolejny plus dla Lyonu. Dziś proponuje typ na Lyon podparty remisem...

TYP BY SUTEK
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Przewidywanie takiego spotkania to dla mnie trochę jak gra w totolotka. Wszyscy wiemy, że Barcelona ma wspaniałych piłkarzy i wspaniały zespół. Tak też twierdzi Frank Rijkaard, z tym, że jego notowania po ostatnim słabym sezonie oraz nienajlepszych występach w lidze słabną. Zarząd uważnie przygląda się Holendrowi, niektórzy twierdzą, że Rijkaard nie jest już w stanie wycisnąć więcej z tej drużyny, że nie potrafi być ostrzejszy dla swoich &quot;megagwiazd&quot;. Teraz rodzi się pytanie, czy Barca zmobilizuje się na ten mecz czy nie?? Jeśli tak to wygrana nie będzie podlegać kwestii z mimo wszystko słabszym jak w zeszłym roku zespołem Lyonu. Jak nie to będziemy świadkami x2 i tyle.
 
hutnik 0

hutnik

Użytkownik
Moze i Barcelona nie zachwyca na poczatku tego sezonu, ale na LM bez watpienia nastapi pelna mobilizacja. Szkoda ze Eto nie zagra, ale co zrobic.... Messi wrocil do skladu wiec nie powinno byc tak zle. Obstawiam TYP1 na Barcelone.

Glasgow Rangers - VFB Stuttgart 2,40 - 3,25 - 2,65

Tutaj stawiam zdecydowanie na Glasgow, w sezonie spisuja sie b.dobrze, strzelaja duzo bramek (choc jak wiadomo poziom ligi szkockiej jest mierny) a VFB zaczelo sezon b.slabo i wystapi najprawdopodobniej bez Gomeza.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
FC Barcelona - Olympique Lyon
Obie drużyny póki co nie zachwycają grą swoich kibiców. Co prawda Lyon ma kilka zwycięstw z rzędu na boiskach Ligue 1, ale to już nie jest ten sam Lyon jak choćby w poprzednim sezonie. Teraz o sile zespołu stanowią inni piłkarze, a według mnie szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na napastnika Karima Benzema, który w Ligue juz zdobył 8 bramek! Ciekaw jestem czy swoje umiejętności będzie umiał sprzedać w meczach z trudniejszymi rywalami np. dzisiaj w meczu z Barceloną. Osobiście nie podejmuję się typowania tego spotkania.. mam jednak nadzieję, że będzie ono bardzo ciekawe ;)
Mój typ: no bet

Glasgow Rangers - VFB Stuttgart
Rangersi po przerwie powracają do rozgrywek elitarnej Champions League. W pierwszej serii spotkań na Ibrox Park podejmują mistrza Niemiec VFB Stuttgart i uważam, że są minimalnym faworytem tego starcia. Jednakże szukając typu na to spotkanie wybrałem ten na małą ilość bramek, gdyż uważam, że obie drużyny w pierwszej kolejności nie będą chciały nic stracić ;)
Mój typ: mniej niż 2,5 bramek - 1,60 w Sportingbet
Stawka: 6/10
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
FC Barcelona - Olympique Lyon
Obie drużyny póki co nie zachwycają grą swoich kibiców. Co prawda Lyon ma kilka zwycięstw z rzędu na boiskach Ligue 1, ale to już nie jest ten sam Lyon jak choćby w poprzednim sezonie. Teraz o sile zespołu stanowią inni piłkarze, a według mnie szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na napastnika Karima Benzema, który w Ligue juz zdobył 8 bramek! Ciekaw jestem czy swoje umiejętności będzie umiał sprzedać w meczach z trudniejszymi rywalami np. dzisiaj w meczu z Barceloną. Osobiście nie podejmuję się typowania tego spotkania.. mam jednak nadzieję, że będzie ono bardzo ciekawe ;)
Mój typ: no bet

Uważam, że dość pewnie wygra Barcelona. Wraca Messi, co prawda nie będzie Eto, ale myślę, że powinno to wystarczyć na Lyon, który w tym sezonie nic nie pokazuje. Poza tym zagrożony jest trener Barcelony Frank Rejkadr, który według różnych źródeł dostał okres trzech najbliższych spotkań na odmiane zespołu. Mimo, że &quot;barca&quot; nie spisuje sie zbyt dobrze w Hiszpańskiej lidze to zawsze na mecze LM jest pełna mobilizacja. Na własnym stadionie powinna wygrać


Mój typ: 1
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Rangers - Stuttgart
Wszystko NIBY pięknie, ładnie. Według mnie większe szanse na wygraną w tym meczu ma zespół ze Szkocji.
VFB gra na wyjeździe, a mecze w roli gości nie wychodzą im najlepiej :

02.09.2007 Bundesliga | Karlsruhe - Stuttgart 1-0
18.08.2007 Bundesliga | Hertha - Stuttgart 3-1
04.08.2007 Cup Round 1 | Wehen - Stuttgart 1-2

Jak widać powyżej w ostatnich 3 meczach VFB nie spisało się najlepiej.
Za to drużyna z Glasgow:

01.09.2007 PR Premier League | Rangers - Gretna 4-0
18.08.2007 PR Premier League | Rangers - Falkirk 7-2
14.08.2007 CLQ 3rd Qualifying Round | Rangers - Crvena Zvezda 1-0

Można z tego łatwo wywnioskować, że drużynie z Niemiec, będzie bardzo ciężko o 3 pkt.
Osobiście postawił bym 1, ew. 1X !

ps. tak poza statystykami myślę, że Glasgow jest lepszą drużyną i to oni powinni wygrać to spotkanie !

Typy: 1, ew. 1X
 
snajp 561,8K

snajp

Użytkownik
&#39;&#39;IBROX PARK jest zaczarowane o czym świadczy passa 12 spotkań bez porażki w europejskich pucharach&quot;Czy czary będą dalej trwały?

RANGERSI rozpoczęli sezon dobrze VFB kiepsko.
Chyba uwierzę w czary TYP1 :;/:
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Zgodnie z oczekiwaniami i przewidywaniami wielu na tym forum Barcelona wygrała 3-0 z Lyonem. Bardzo rozczarowała mnie postawa OL. Zagrali bardzo słabo, powiedziałbym że tak, jakby poddali się już przed meczem. Lyon po odejściu wielu graczy i Houlliera w tym sezonie nic nie osiągnie..... Barca również nie zachwyciła, zarzuty, że gra sennie trochę się potwierdziły. Najbardziej brakowało zgrania linii pomocy z linią ataku, było sporo niedokładności.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Nie zachwyciła pffffffffffffff............ widziales wogule mecz ? dominowali przez caly mecz i jakby nie bramkarz to bylby wynik dwucyfrowy. Popatrz tez na to ze 90 % druzyny gra w reprezentacjach.
a w czym ci niby czlowieku zachwynicila Barca z Lyonem ktory jest cieniem wielkiego Lyonu z ubieglego sezonu? To chyba ty nie ogladales meczu. Owszem moze i dominowali, ale ich przeblyski mozna bylo dostrzec raz na pol godziny. A wielkie gwiazdy nie graly nic, oprocz Messiego. Mam tu na mysli Henry&#39;iego i Ronaldinho miedzy innymi. Barca tak czy owak wygrala zasluzenie, ale nie bulwersuj sie tak, kazdy moze wyrazic swoja opinie kolego ... ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Moim zdaniem Barca poza zasięgiem dla innych druzyn tej grupy pozostała czwórka dosyć wyrównana najbardziej doswiadczonym zespołem jest chyba Lyon który gra systematycznie w LM i dochodzi zawsze daleko,ale ten sezon jakoś Lyonowi jak narazie sie nie układa.Z pewnością bardzo roxni u siebie beda Rengersi zobaczymy co pokaże VfB mam nadzieje ze zaprezentuje sie dobrze i trzymam za to kciuki ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: VfB Stuttgart - FC Barcelona
Typ: 2 ✅ :spokodfhgfh:
Kurs: 1,65
Analiza:

Już we wtorek znów będziemy emocjonować się spotkaniami Ligi Mistrzów. Wśród meczy można wypatrzeć ciekawe spotkanie grupy E. VfB Stuttgart będzie podejmować FC Barcelone. Nie ma co się oszukiwać ciężko będzie o jakiekolwiek punkty w starciu z rozpędzoną Barcą. Przypomnę pierwsze spotkania tych drużyn w pierwszej meczach grupowych. VfB przegrało z Glasgow Rangers 2:1. Duma Kataloni natomiast pokonała Olympique Lyon aż 3:0. Tak więc Barca prowadzi w tabeli wyprzedzając różnicą bramek Rangersów. Według mnie głównymi faworytami do awansu są właśnie Barcelona i Olympique a VfB będzie walczyło z Rangersami o trzecią lokatę, umożliwiającą grę w Pucharze UEFA. Wydaje mi się, że warto również zwrócić uwagę jak obie drużyny radzą sobie w ligach. Vfb po 8 kolejkach Bundesligi zajmuje dopiero 10 miejsce. W ostatnim meczu uległo Hansie Rostock 2:1. Hmm, patrząc po ostatnich meczach drużyny ze Stuttgartu zauważyłem ciekawe zjawisko, w ciągu 6 ostatnich spotkań nie wygrali żadnego na wyjeździe i wygrali te które grali u siebie, choć od razu podkreślam, że nie były to bardzo silne drużyny (np. Energie Cottbus). Natomiast Barcelona zajmuje 4 miejsce w tabeli po 6 kolejkach. W ostatnim spotkaniu ligi hiszpańskiej pokonali na wyjeździe Levante 1:4. W tym meczu hat-tricka zdobył Thiery Henry, który z meczu na mecz coraz lepiej spisuje się w nowym klubie. Ostatnio nie grał Ronaldinho, ale Barca sprawiała wrażenie jakby grało im się nawet lepiej. Pełnię swoich możliwości pokazał Messi. Myślę, że jutro znowu zobaczymy grającą ofensywny football Barcelonę, które skończy się wysokim zwycięstwem nad VfB Stuttgart (choć nie wydaję mi się by Barca strzeliła więcej niż 3). Nie zdziwi mnie też waleczna postawa piłkarzy ze Stuttgartu, dla nich porażka oznacza koniec marzeń o awansie. Tak więc stawiam 2, korzystając z okazji, że kurs jest dość wysoki. (jak na Barcę).
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Zgadzam sie co do werdyktu, ze Barca dzis wygra, ale nie sadze, ze kurs jest adekwatny, moim zdaniem powinien byc ok. 1,80, a tak to nie ruszam czystej dwojki, zagram za to Barce -1. Wiadomo, ze Niemcy beda atakowac, wiec to tylko &quot;woda na mlyn&quot; dla Hiszpanow i z taka sila razenia, szczegolnie z Messim, dwa razy pileczka powinna spokojnie wpasc do siatki przeciwnikow, a jako, ze nie przewiduje, aby Niemcy cokolwiek ustrzelili, to handi -1 powinien spokojnie &quot;siasc&quot;.
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
a co myślicie o drugim meczu tej grupy czyli Lyon- Rangres? Ja uważam, że kurs 1,40 na Lyon jest troszkę zaniżony, i że Szkoci mogą w dzisiejszym meczu uzyskać korzystny rezultat. W końcu są wiceliderem Scottish Premier League, idąc &quot;łeb w łeb&quot; z drużyną Celtic-u.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Olimpique Lyon vs Glasgow Rangers

Lyon ten sezon zaczął średnio, potem w końcu się rozpędzili w Ligue 1, aż zasiedli na fotelu lidera. W LM w pierwszym spotkaniu dali ciała z Barceloną 0:3, bohaterem spotkania, a zarazem katem Lyonu był Messi. Największym objawieniem w tym sezonie jest Benzema, który jest w tej chwili najlepszym strzelcem ekipy z Stade De Gerland. W ekipie z Lyonu zabraknie Freda, Coupeta oraz Crisa. Co do Freda to nie ma co się obawiać o jego brak, ponieważ ma świetnych dublerów, którzy mogą spowodować to, iż nie wróci do podstawowego składu. Vercoutre raczej też bardzo dobrze zastępuje Coupeta. Według mnie ekipa lidera Ligue 1 jest w stanie wygrać tutaj bardzo spokojnie ze słabszym rywalem.
Glasgow, aktualnie vice lider szkockiej Premier Legaue. W lidze na wyjazdach grają przeciętnie: 2-1-1. W ostatniej kolejce tylko zremisowali z Motherwellem na wyjeździe 1:1. Co prawda ni ebędą mieli wielkich strat w drużynie, ale jednak w Lyonie jest bardzo ciężko wygrać. I do tego dodam, że szkocka liga jest conajmniej o klase gorsza niż Ligue 1.
Lyon jeśli chce się liczyc w LM musi wygrywać mecze u siebie.

Mój typ: -1 na Lyon (Azjatycki Handicap)
KurS: 1.85
Buk: Canbet
Stake: 5/10

powodzenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom