>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów: Grupa A

Status
Zamknięty.
drago 108

drago

Użytkownik
Moim zdaniem Porto nie wpakuje więcej niz 2 bramki Marsyli, a ona powinna cuś ustrzelić w 3 meczach strzelili 4 bramki... kto wie czy ta statystyka sie nie wyrówna, ale jednak Marsylia w LM spisuje sie bardzo dobrze i sądzę, że na Dragao nie bedzie łatwo gospodarzom zodbyć 3 punktów... 90 minuta... karne... może X do przerwy? Taki... 0:0?
 
pavel885 0

pavel885

Użytkownik
Moim zdaniem Porto nie wpakuje więcej niz 2 bramki Marsyli, a ona powinna cuś ustrzelić w 3 meczach strzelili 4 bramki... kto wie czy ta statystyka sie nie wyrówna, ale jednak Marsylia w LM spisuje sie bardzo dobrze i sądzę, że na Dragao nie bedzie łatwo gospodarzom zodbyć 3 punktów... 90 minuta... karne... może X do przerwy? Taki... 0:0?
co ty karne chcesz w fazie grupowej?? :spokodfhgfh:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
@Drago - Marsylia 3 bramki/4 mecze. Porto:
Patrzcie co się dzieje z kursami na Porto: http://www.betexplorer.com/soccer/international/champions-league-2007-2008/nextmatch.php?matchid=6282418
Wszystko dramatycznie spada. W sobotę było nawet 1,9 teraz ciężko o 1,7... Porto wygra ten mecz. Marsylia grała 2 mecze u siebie i to jest jej przewagą w tabeli. Porto po dwóch nie do końca udanych wyjazdach ma spotkanie u siebie i Smoki na pewno będą chciały to wykorzystać. Jak dla mnie 1 po bardzo dobrym kursie (choć coraz słabszym :p ) Pozdro :]
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Według mnie Porto powinno sobie bez problemu poradzić z Marsylią,Porto u siebie na pewno potraktuje mecz bardzo powaznie.Pozycja Marsyli w tabeli grupy A jest zaskakująca patrząc na pryzmat tego na jakiej znajduje się w lidze Francuskiej.Jak dotąt francuzi mieli sporo szczęścia które tym razem im nie dopisze.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
FC Porto - Olympique Marseille
typ 1 / kurs 1,7

O pozycje lidera w grupie A beda dzisiaj walczyc druzyna z Portugali oraz druzyna z Francji. Marseille zaskoczyla napewno wszystkich wygrywajac z Liverpoolem na ich terenie oraz tym iz jeszcze nie przegrali w fazie grupowej. W poprzedniej kolejce Porto wlasnie zremisowalo 1-1 z Francuzami i dzisiaj przyszedl czas na odwet poniewaz Olympique ostatnimi czasy nie prezentuje najwyzszej formy. Jezeli Marsylia na wlasnym terenie nie moze wygrac z beniaminkiem (Metz gdzie wynik padl 0:0) to czy sa wstanie zdobyc punkty w wyjazdowym meczu w Portugali gdzie jak wiemy na tych terenach o punkty gra sie ciezko kazdemu zespolowi. Franzuci sa wyczerpani poniewaz trener nie szczedzil ich w kazdym meczu i ich wyniki w lidze francuskiej sa dalekie od zadowalajacych (remis z beniaminkiem Metz 0:0 oraz porazka 2-1 z Sochaux). Do dzisiejszego meczu niewatpliwie jako faworyt przystepuje druzyna gospodarzy o to ona w moich oczach ma dzisiaj wieksze szanse na zwyciestwo w tym meczu.
 
sonia 0

sonia

Użytkownik
Liverpool FC - Besiktas (0:1)
Typ: 1
Kurs: 1.60
Buk: BAH
Pech ostatnio nie opuszcza piłkarzy &quot;The Reds&quot;. Remisy w spotkaniach z Arsenalem i Blackburn, w których to drużyna Rafy Beniteza zdecydowanie przeważała oraz porażka w Stambule głównie za sprawą pechowo straconej pierwszej bramki rzucają negatywne światło na formę zespołu Liverpoolu. W mojej ocenie z Gerrardem i spółką nie jest jednak aż tak źle. Powinniśmy się o tym przekonać już dzisiaj, gdyż spodziewam się, że gospodarze rozbiją Besiktas. Przed meczem z Turkami mobilizacja jest ogromna i liczę, że zwyciężając różnicą dwóch-trzech bramek miejscowi wyładują frustrację za ostatnie niepowodzenia oraz podtrzymają szanse na wyjście z grupy Ligi Mistrzów. Goście nie prezentują się jakoś nadzwyczajnie i nie widzę zbytnich szans by przetrzymali napór &quot;The Reds.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Liverpool pobił rekord Ligi Mistrzów i rozbił swojego rywala w puch 8-0. Piłkarze The Reds grali naprawdę rewelacyjnie. Kapitalne zawody rozgrywali Benayoun notabene strzelec Hattricka, a także Crouch czy Voronin. Zwycięstwo w pełni zasłużone i trzeba przyznać, ze moglo skonczyc się jeszcze wyżej :wink:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Liverpool - FC Porto - 1-1,50 X-3,75 2-6,60
Liverpool musi wygrać to spotkanie za wszelką cenę podopieczni Rafy Beniteza jeżeli nie zdobęda 3 pkt. mogą się pożegnać już z ligi mistrzów. Porto prowadzi z 8 ptk , Marsylia 7 pkt. , Liverpool 4 pkt. i Besiktas 3pkt. Jak widać nie wygląda ta sytuacja za kolorowo dal Liverpoolu muszą wygrać i liczyć że Besiktas urwie pkt. Marsylii.
Besiktas - Olympique Marseille - 1-2,50 X-3,20 2-2,70
Wszystko praktycznie zostało przedstawione już powyżej Besiktas jeżeli chce cię włączyć o awans do Pucharu Uefa musi spotkanie wygrać...
Moje Typy :
LIverpool - Porto - 1
Besiktas - Marsylia - 2
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Spotkanie
:
Liverpool FC vs. FC Porto
Typ : Liverpool FC -1 || over 2.5
Kurs : 1.95 || 2.00
BET-AT-HOME

Analiza : Mecz o zycie dla Liverpoolu , jezeli przegraja albo zremisuja a Olympique Marsylia wygra swoj mecz na wlasny mstadionie z Besiktasem to bedzie to koniec przygody The Reds w tej edycji ligi mistrzow. jednak mysle ze tak sie nie stanie . Liverpool po ostatnim swietnym meczu z Newcastle ktore swoja gra przypominalo poziom conajmniej 2 ligi przegralo 0:3 . Wtedy gole strzlil iGerard Kuyt i Babel .Wiadomo w tym meczu zaprezentowala sie dobrze cala druzyna .. oprocz Toressa ktory naprawde mial z 4 100% sytyuacje i kilka prawie setek . Zagral koszmarnie .. nie moze nie kosmzarnie ale bardoz nie skutecznie szczegolnei gdy mial pusta bramke i trafil w slupek . Co do FC POrto napewno beda chcieli pozbawic LVP wejscia do najlepszej szesnastki choc watpie w to , jezeli Caragher i Hypia powstrzymaja Lisandro i Quaresme to nie am sie czego obawiac . W pierwszy mmeczu obu druzyn padl remis 1:1 po golach Kuyta z rzutu karnego i Gonzaleza. Mysle ze dzis pilakrze beda podwujnie zmotywowani do wygranej bo jezeli dzis wygraja to pozostanie im wygrana z najlabszym zespolem w grupie czyli : besiktasem ktory na wlasnym stadionie rozgromili 8:0 !! . Znowu do dyspozycji trener ma trzech napastnikow Torresa Kuyta i Croucha , pewnie postawi na pierwsza dwojke . Ostatnio zaczela podobac mi sie gra Dirka Kuyta ktory naprawde ciezko charuje dla Torresa aby ten dostawal niezle podania i mozna bylo cos ustrzelic i czasami samemu strzela gole . Mam nadzieje ze gerard jzu zapomnial o tym ze Anglia nie awansowala do ME i skupi 100 % swoich sil na tym arcywazny mmeczu Lm .Napewno troche typ ryzykowny twwierdzac ze Lverpool strzeli dwie bramki wiecej niz porto ,lecz ogladajac kilka ich meczow nie przekonali mnie do siebie .. oczywiscie nie twierdze ze sa druzyna slabo ,lecz mysle ze na Anfield bedzie bardzo ciezko wywiesc chociaz jeden pkt . grajac tak z motywowana druzyna . Na zwyciestwo liczy takze trener Rafa Benitez ktorego pozycja w klubie obecnie nie jest najlepsza, krytykowany przez wielu fanow , jednak odpowiada ze trzeba poczekac jeszcze jakis okres czasu i Liverpool naprawde zacznie grac na takim poziomie jakim wyobrazaja sobie tego fani . Drugim typem na te spotkanie jest over 2. w tym meczu . Celem Liverpool bedzie strzleenie na samym poczatku gry gola , i mysle ze im sie to uda i wlasnie wtedy FC Porto coraz bardziej skupi sie na ataku lecz moze to dac odwrotny skutek i moze pujsc kontra Liverpoolu co moze dac bramke na 2-0 a wiadomo wtedy napewno latwiej sie gra i czemu by sie nie pokusic o wiecej bramek . ? Liverpool mowiac szczerze srednio gra w Lidze po ostanim overze z NewCastl (szkoda ze tylko 3 bramki bo moglo to sie skonczyc conajmniej z 6-0 ) beda podbudowani choc zdarzaja im sie takie mecze jak Fulham 2:0 lub cardif 2:1 lecz LM to co innego i powinno pasc duzo bramek . Do tego dorzuce ostani remis Porto w lidze 2:2. Napewno same nazwisko Quaresma mowi same za siebie i ten pilakrze mozer jednym zwodem uwolnic sie z pod opieki oibroncow i cos strzelic . Licze na ciekawy pojedynek i wiele goli .
 
password 6

password

Użytkownik
Spotkanie : Besiktas - Ol. Marsylia
Typ: 1 (Marsylia +1.5)
Kurs: 5

Można powiedzieć że większość przemawia za gośćmi z Francji. Wyższa pozycja LM (dobra gra) oraz coraz lepsza forma w ostatnich meczach to niewątpliwie plusy Olimpijczyków. Natomiast fani Besiktasu musieli przełknąć ostatnio gorzką pigułkę w postaci słabej gry w rodzimej lidze oraz kompromitacji 0-8 z L&#39;poolem.
Więc skąd typ na zwycięstwo gospodarzy i to 2 bramkami ? Otóż wydaję mi się że Turcy będą chcieli zmazać z siebie hańbę z ostatnich spotkań a czy jest coś lepszego niż przekonywające zwycięstwo ? Nie od dziś wiadomo że w Stambule gra się bardzo ciężko czego doświadczyła nie jedna ekipa. Trzeba dodać że Marsylczycy nie są jakąś wielką drużyną.
⛔ choć Besiktas wygrał 2-1 (na jednym kuponie miałem czystą 1)
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie meczu Olimpique Marsylia - Liverpool.
Liverpool zeby awansowac do dalszej fazy rozgrywek musi wygrac ten mecz czy wystarczy im remis do awansu???
Z gory dziekuje za odpowiedz;-)
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Mam pytanie odnosnie meczu Olimpique Marsylia - Liverpool.
Liverpool zeby awansowac do dalszej fazy rozgrywek musi wygrac ten mecz czy wystarczy im remis do awansu???
Z gory dziekuje za odpowiedz;-)
MUSZĄ wygrać.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
ja tam będe typował w meczu Marsylii z Liverpoolem under.Marsylia potrafi bronić co pokazała w tej edycjii LM a Liverpool musi wygrać żeby awansować co napewno otworzy droge na kontry marsylczykom,ale to nieistotne.Liverpool bedzie atakował a Marsylia bedzie nastawiona defensywnie.Marsylia w tej edycji LM pokazała pazur i myśle że u siebie na stadionie nie oddadzą tak łatwo awansu Liverpolowi.Ciekawi mnie kurs na under i raczej bedzie on w granicach 1.60 ale szerzej o tym meczu napisze w dniu meczu
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Wydaje mi sie ze jednak Liverpool wygra w meczu z Marsylia... chociaz nie wiem czy na nich postawie (juz dłuzszy czas nie stwiam Liverpoolu). W ostatnim meczu ligowym Liverpool przegrał dosc wyraznie z Reading 3:1. Może sie oszczędzali przed niezwykle ważnym dla nich meczem? a moze po prostu maja jakis kryzys? . Trudno powiedziec ale Rafa bedzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników którzy jednak moga wygrac z kazdym i chyba tak bedzie tym razem.

P.S Szersze analizy napisze jutro...

PzDr nowak.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Ja chyba się skuszę na Liverpool. Uważam, że jest to bardzo doświadczona drużyna, zaprawiona w bojach w LM potrafi się podnosić z klęsk jak z Milanem 0:3 do przerwy w finale. Marsylia ostatnio gra nieźle, ale myślę, że obecnie mimo dobrych wyników Marsylczyków Liverpool jest drużyną o co najmniej pół klasy lepszą i wygra to spotkanie. Kurs póki co na nich w toto jest 1.82, a więc dosyć kuszacy. Wstrzymywałbym się tutaj nad typowaniami ilości goli, bo jest to mecz gdzie wszystko się może zdarzyć.

Tak przy okazji. Skąd czerpiecie przewidywalne składy, tak na 2-3 dni przed meczem i w ogóle i info kto kontuzjowany i kto za kartki, bo szukałem przez google, ale nic sensownego nie znalazłem. Jakby ktoś podał byłbym wdzięczny ;)
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
&quot;Mam do dyspozycji wielu dobrych graczy i postanowiłem dać szanse tym z ławki rezerwowych. W przyszłym tygodniu zagramy o awans do 1/8 Ligi Mistrzów z francuskim zespołem i mamy zamiar wygrać i grać dalej w tych prestiżowych rozgrywkach. Obecnie myślimy tylko o tym meczu, dopiero potem zastanowimy się jak przygotować się na spotkanie z Manchesterem United. Zawsze patrzę tylko na najbliższy mecz i nie wybiegam daleko w przyszłość&quot;. - powiedział Benitez.

Jeszcze bardziej mnie przekonał o tym by w tym meczu postawić czystą dwójkę. W dodatku powiedział jeszcze, że w meczu z Reading były błędy sędziowskie i brak skuteczności.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Olympique Marsylia - FC Liverpool
Na Stade Velodrome w Marsylii, lokalne Olympique podejmuje FC Liverpool. W grupie A rywalizacja jest bardzo wyrównana, a to spotkaniem jest meczem o wszystko dla obu drużyn. Świadomość ta dodaje jeszcze więcej emocji. Gospodarze po bardzo słabym początku sezonu, kiedy to przegrywali nawet z największymi outsiderami Ligue 1, teraz jakby nabrali wiatr w żagle. Było oczywiste, że przebudowany zespół potrzebuje czasu, aby grać skuteczny futbol. W ostatnim czasie Marsylia, wygrywa większość spotkań, co świadczy o ich potencjale. W Lidze Mistrzów zajmują obecnie trzecie miejsce z siedmioma pkt na koncie. Jednak Marsylia przyzwyczaiła nas do znakomitej gry w LM od początku sezonu więc teraz ich wysoka pozycja nikogo nie powinna dziwić. Z drugiej strony FC Liverpool, który pomimo porażki w ostatnim meczu z Reading gra bardzo dobrze. Anglicy ponieśli w sobotę pierwszą porażkę w sezonie i to powinno podziałać na nich motywująco. W pierwszym meczu na Anfield przegrali z Maryslią 0-1, więc teraz czas na poważny rewanż. W przeciwieństwie do Olympique, Liverpool grał od początku sezonu skutecznie i teraz jest również moim faworytem do zwycięstwa.
W drużynie gospodarzy, najważniejszą postacią jest chyba Samir Nasri, który pomimo absencji w ostatnim ligowym meczu, zagra w LM. Szczególnie na początku sezonu, był widoczny jego brak, a teraz w środku pomocy powinno być wszystko jak należy. W ataku dwaj świetni napastnicy: Niang- Cisse rozumieją się coraz lepiej. Warto zauważyć, że Cisse i
Boudewijn Zenden opuścili latem L&#39;pool aby zasilić szeregi Marsylii. Jednak ich brak jest raczej nieodczuwalny. ???? W ataku Benitez ma do dyspozycji Fernando Torresa czy A. Voronina. W pomocy Pennant czy Benayoun. Ogólnie Liverpool ma bardzo szeroką i wyrównaną kadrę, niewątpliwie mocniejszą od rywala. We wtorkowym spotkaniu nie będą mogli zagrać Daniel Agger i Xabi Alonso.
Martwić może jedynie fakt, że Liverpool gra we Francji beznadziejnie. Siedem ostatnich spotkań, to sześć porażek i tylko jedno zwycięstwo w 2003 roku z Auxerre. ???? Jednak zawsze uważałem, że angielska piłka jest najlepsza, (a na pewno lepsza od francuskiej :-D) i teraz uważam podobnie. Za Liverpoolem przemawia doświadczenie, bo już nie z takich sytuacji wychodzili zwycięsko. Mecz nie powinien obfitować w bramki, bo w LM priorytetem jest granie defensywnej piłki. Stawiam na gości. To będzie ich rewanż za Anfield!!! ????
Typ: 2✅✅✅ Kurs: 1.70 || Bukmacher: Bwin
Typ: under 2,5⛔⛔ Kurs: 1.60 || Bukmacher: Bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom