>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów: Grupa A

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moim zdaniem trzeba stawiać Marsylie po dobrym kursie ok. 2;30 zł wczoraj nikt nie wierzył w Lyon który odniósł zwycięstwo (miałem w kuponie) a teraz Cisse do spółki z Zendenem pokażą że wcale nie są skazani na odpadnięcie z pucharów. Ostatni ligowy mecz wygrany 1-0 (Zenden strzelcem) i właśnie na jego dobry występ licze.
Nikt nie wierzył w wygraną Lyonu? Tutaj się z Tobą nie zgodzę, bo co jak co ale większość typerów stawiała na Lyon. Zresztą.. sam podawałem ten typ w swoim temacie ;)

A co do dzisiejszego spotkania pomiędzy Marsylią a Porto to owszem.. Cisse i Zenden pokażą, ze nie są skazani na odpadnięcie z pucharów, ba... już pokazali dwukrotnie bo póki co to Marsylia rozdaje karty w tej grupie mając na swoim koncie komplet zwycięstw i w dzisiejszym spotkaniu zapewne zagra uważnie w defensywie tak aby nie stracić głupio punktów. A jak takie mecze się kończa? Wiemy na przykładzie wczorajszych spotkań PSV - Fenerbahce i Rangers - Barcelona. Uważam, ze najlepszym typem na ten mecz jest czysty remis.
Mój typ: X - 3,00 w Bwin
 
knilbori 0

knilbori

Użytkownik
Olympique Marseille - FC Porto
typ - X2✅✅✅
kurs- 1.58
buk - bet-at-home


Ogólnie mecz cieszący się małym zainteresowaniem ze strony graczy na zagranicznych forach co mnie dziwi jak cholera bo to spotkanie to okazja do zgarnięcia łatwej kasy. Marseille to obecnie klub nieprzewidywalny jak ma przegrać to wygrywa a jak wygrać to przegrywa...Porto w formie. Jak na mój nos to typ wchodzi na 70 %.
Tak jak pisałem pewna kasa.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A co do dzisiejszego spotkania pomiędzy Marsylią a Porto to owszem.. Cisse i Zenden pokażą, ze nie są skazani na odpadnięcie z pucharów, ba... już pokazali dwukrotnie bo póki co to Marsylia rozdaje karty w tej grupie mając na swoim koncie komplet zwycięstw i w dzisiejszym spotkaniu zapewne zagra uważnie w defensywie tak aby nie stracić głupio punktów. A jak takie mecze się kończa? Wiemy na przykładzie wczorajszych spotkań PSV - Fenerbahce i Rangers - Barcelona. Uważam, ze najlepszym typem na ten mecz jest czysty remis.
Mój typ: X - 3,00 w Bwin
No i mamy remis 1:1 ;) więc typ trafiony ✅ Obie drużyny całkiem możliwe, że wiedząc o tym, że Liverpool przegrywa z Besiktasem skupiły się na grze w defensywie i podzieliły się punktami dzięki czemu obie powiększyły swoją przewagę nad The Reds.
 
G 0

g@mbler

Użytkownik
Liverpool FC - Besiktas Stambuł
Liverpool FC - Besiktas Stambuł
Chyba nikt nie spodziewał się, iż po pierwszej rundzie spotkań FC Liverpool będzie zamykał grupę A z jednym punktem na koncie. Podopieczni Rafy Beniteza muszą przysądzić do meczu z Turkami maksymalnie skoncentrowani, bo inaczej pożegnają się z Ligą Mistrzów już na tym etapie rozgrywek.
Dla The Reds prócz meczu z Turkami zostaną jeszcze 2 mecze: u siebie z FC Porto i z Marsylią na wyjeździe. Jednak by mieć szanse na awans muszą zdobyć komplet punktów z Besiktasem.
Liverpool to klasowa drużyna i właśnie nadszedł moment by to udowodnić i pokazać swoje o wiele wyższe doświadczenie niż gości ze Stambułu.
Stawiam dziś na zwycięstwo Liverpoolu gdyż nie wierzę, iż może tej drużyny zabraknąć w najlepszej 16 LM.
Jak powiedział kapitan Liverpoolu Gerrard: Byliśmy w takiej sytuacji w przeszłości wiele razy, może nawet zbyt wiele, i podołaliśmy.
Liverpool FC - Besiktas Stambuł 1
kurs w Bettson 1.25 ✅
Kurs jest mały ale doskonale obrazuje jak ważny jest to mecz dla The Reds
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Poniżej 1.30 nie warto grać na FC Liverpool, w ostatnich tygodniach sprawili oni parę niemiłych niespodzianek.
Mecz oczywiście ma jednego faworyta, mianowicie są nim gracze z Anglii jeśli tego nie wygrają, to ich sytuacja w tabeli będzie bardzo ciężka. Będzie bardzo nieprzyjemnie, bo kto to widział, żeby finalista dwóch poprzednich edycji LM nie wyszedł nawet z grupy w kolejnej.
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Ja uważam podobnie nie warto na to grac na caly mecz, kurs mały a mecz niby o dużą stawkę bo jeżeli nie wygrają to już nie awansują. A forma Liverpoolu zaskakuje z meczu na mecz, ostatnio w lidze z Blackburn powinni przegrać ale jakimś cudem utrzymali remis. Zastanawiam się czy nie dać z handi na nich , co o tym sądzicie??
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mimo niskiego kursu skłaniałbym się w tym meczu ku postawieniu zwykłej &quot;jedynki&quot; choć w sumie ten typ z handi o ktorym pisał mój poprzednik też jest możliwy ;)

Odnośnie tego meczu warto podkreslić, że Besiktas przyjedzie do Liverpoolu osłabiony brakiem trójki podstawowych zawodników a mianowicie: Rodrigo Tello, Marco Nobre i obroncy Zana, ktorzy z różnych przyczyn nie będą mogli zagrać.

W drugim spotkaniu Porto podejmuje Marsylię i mimo iż poczatkowo typ na wygraną Portugalczyków wydawał mi się być w miarę pewny to teraz trochę straciłem przekonanie co do niego. Marsylia choć cieniuje na krajowym podwórku to w Lidze Mistrzów skrzętnie gromadzi punkty i jest co raz bliżej awansu do 1/8 finałów. Ale nie oto w tym wszystkim chodzi... straciłem przekonanie ponieważ pojawiły się informacje jakoby w tym meczu mieli nie zagrać Lucho Gonzalez i Bosingwa, ktorzy są jednymi z najlepszych piłkarzy Porto. Typując ten mecz najlepiej chyba poczekać na oficjalne doniesienia.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Ja stawiam na Liverpool z handi, widać że teraz ich priorytetem jest LM, w lidze trochę odpuścili. Myślę że na Anfield Road jutro zapowiada nam się mały pogrom. Bo The Reds muszą w końcu udowodnić swoją klasę, jak nie z z Turkami to z kim? Bo słabszych w grupie już nie ma.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Liverpool - Besiktas Stambuł
Zwłaszcza jeśli chodzi o rozgrywki Ligi Mistrzów rozczarowują nas piłkarze Liverpoolu, którzy dotąd na swoim koncie zgromadzili ledwie jeden punkt. Wtorkowe spotkanie będzie więc tym z gatunku o być albo nie być dla The Reds w Champions League. Przed tym meczem na pewno martwi fakt, że zabraknie w nim Fernando Torresa oraz kreatora gry Xabiego Alonso. Zwłaszcza ten drugi jest nie do zastąpienia o czym przekonywaliśmy się w poprzednich meczach Liverpoolu. Problemy kadrowe mają również goście, którzy w Liverpoolu zagrają bez obrońcy Gokhana Zana, pomocnika Rodrigo Tello i napastnika Marco Nobre. Szkoleniowca gości martwi zwłaszcza brak środkowego obrońcy, który w poprzednich meczch był ostoją defensywy.
Ogólnie w ostatnich spotkaniach piłkarze Besiktasu grają słabiej. Przed tygodniem zremisowali bezbramkowo w meczu z beniaminkiem a w miniony weekend ulegli 1:2 w ważnym meczu Fenerbahce. Nastroje przed meczem z The Reds nie są więc najlepsze choć wiary we własne umiejętności dodaje zapewne fakt iż już raz w tegorocznych rozgrywkach udało się ograć Anglików (przyp. 2:1). Wydaje mi się jednak, że Liverpool mimo trudnej sytuacji mocno zafiniszuje i wyjdzie z grupy, w której obok The Reds i Besiktasu są także Marsylia i Porto. Uważam, że we wtorkowym spotkaniu na Anfield Road piłkarze Liverpoolu udowodnią, że w piłkę potrafią grać bardzo dobrze oraz, że mają do tego odpowiedni charakter, który potrzebny jest zwycięzcą. Stawiam na wygraną Liverpoolu.
Mój typ: Liverpool - 1,28 w Unibet
Stawka: 10/10
 
duda 380

duda

Użytkownik
Nie, jednak zdecydowałem że postawie na czyste zwycięstwo Liverpoolu a Valencie z handi.
Co sądzicie?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Szczerze mówiąc ja grałbym na Liverpool z handi a Valencię zwykłą jedynkę. Jestem bardziej przekonany do zwycięstwa Liverpoolu niż Valencii a tym bardziej do wygranej z handi.. The Reds wygrają 3-0... a Rosenborg może stawiać twardy opór. W odpowiednim dziale oraz w swoim temacie pisałem tez o swietnie dysponowanym napastniku Rosenborga Kone, ktorego zatrzymanie będzie sprawą priorytetową. Co do Valencii to nie ma ona jakiegos napastnika co by pociągnął grze w ofensywie jakim był David Villa, ktory jutro raczej rozpocznie mecz na ławce.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Morientes strzelił ostatnio 2 bramki, wraca do formy, a Liverpool może wygrać jedną bramką, oni prezentują raczej defensywny styl gry.
Sam już nie wiem, więc mówisz że na Liverpool można stawiać z handi? A co myślisz o over 2,5 Valenci? Kurs o wiele wyższy niż na 1, a over jest prawdopodobny.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli chodzi o mnie to jakoś tak widzi mi się wygrana Valencii 2:0 i Liverpoolu 3:0, ale mogę się mylić ;P W kazdym bądź razie wydaje mi się, że Rosenborg może się nieźle bronić.

Możliwe, ze typy na over oraz na handi na te druzyny tez okazą się skuteczne, ale ja wole zagrać te bezpieczniejsze zwykłe jedynki.. a to ze wzgledu na ostatnie niepowodzenia ;) Gdybym mial za sobą lepsza serię to moze grałbym z handi na jednych i drugich ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przydatne informacje dla typujących mecz Porto z Marsylią:


Odnośnie meczu Porto z Marsylią wiem, ze kursy u lokalnych bukmacherów w Portugalii na gospodarzy oscylują w granicah 1,85-1,90 więc są wyzsze niz u nas.

w Porto nie zagra kontuzjowany Lucho Gonzalez
trener Jesualdo Perreira powołal kadrę:
Bramkarze: Helton, Nuno
Obrońcy: Bosingwa, Bruno Alves, Cech, Fucile, Pedro Emmanuel, Stepanov
Pomocnicy: Assuncao, Bolatti, Kaźmierczak, Lima, Mariano Gonzales, Meireles, Quaresma, Sektioui
Napastnicy: Adriano, Lisandro Lopez, Postiga

w Marsylii nie zagrają Ziani oraz Faty... do składu powraca Julien Rodriguez
kadra OM:
Bramkarze: Hamel, Mandanda
Obrońcy: Bonnart, Givet, Rodriguez, Taiwo, Zubar
Pomocnicy: Cana, Cheyrou, M&#39;Bami, Nasri, Oruma, Valbuena, Zenden
Napastnicy: Arrache, Ayew, Cissé, Moussilou, Niang
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Jak dla mnie mecz Porto - Marsylia to wielka zagadka. Przede wszystkim nieobliczalna jest Marsylia, która cieniuje w Ligue 1, a w LM spisują się jak na razie bardzo dobrze. Z drugiej strony Porto, które jeszcze nie przegrało w LM w tym sezonie, ale np. 3 pkt z Besiktasem zapewnił Quaresma dopiero w 90 min, a dwa remisy 1-1 z Liverpoolem i właśnie Marsylią były po golach z rzutów karnych. Jeśli miałbym coś stawiać to chyba byłby to under 2,5 bramki. ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jak dla mnie mecz Porto - Marsylia to wielka zagadka. Przede wszystkim nieobliczalna jest Marsylia, która cieniuje w Ligue 1, a w LM spisują się jak na razie bardzo dobrze. Z drugiej strony Porto, które jeszcze nie przegrało w LM w tym sezonie, ale np. 3 pkt z Besiktasem zapewnił Quaresma dopiero w 90 min, a dwa remisy 1-1 z Liverpoolem i właśnie Marsylią były po golach z rzutów karnych. Jeśli miałbym coś stawiać to chyba byłby to under 2,5 bramki. ????
Na Dragao zupełnie inna bajka niż na wyjeździe. Biletów nie ma od ho ho !
Kiedy Liverpool tu przyjeżdżał był zdecydowanym faworytem, ale pamiętamy formę The Reds z początku sezonu...
Nie wyobrażam sobie kolejnej tak wielkiej metamorfozy Marsylii. 0:0 z Lorient u siebie i choćby remis w Porto? Jak dla mnie nie ma takiej możliwości... Lisandro bramka, Ricardo rajd i po meczu.
P.S. Under nie aż taki pewny, choć bardziej prawdopodobny...
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Też bardzo chciałbym aby Porto wygrało. Jeśli chodzi o to, że Liverpool zremisował na Dragao, to pewnego rodzaju fatum, które wisi nad drużynami z Premier League. ???? Po za tym, czy ktoś spodziewał się, że Marsylia wygra na Anfield? Ja znam jedną osobę.... ???? Ale nie zmienia to faktu, że mnóstwo ludzi postawiło pieniądze na Liverpool. Dlatego właśnie uważam, że dyspozycja Qlympique to wielka zagadka. ;-)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dokładnie dyspozycja OM to wielka zagadka, bo po fatalnym meczu w lidze potrafią zagrać znacznie lepiej i niespodziewanie wygrać na Anfield Road... ale przeglądając kadrę OM na tem mecz mozemy wyszukac powracającego po kontuzji Juliena Rodrigueza piłkarza, który był dosyć szczęśliwy dla OM gdyz z nim w skladzie druzyna odnotowywala lepsze rezultaty. Chocby wygrana z Besiktasem ;) :p

Odnosnie tego meczu to mnie do grania na Porto zniechęciła absencja kreatora gry Lucho Gonzaleza, ktory jest jedną z wiodących postaci w portugalskim klubie. Swoją drogą ciekawe czy nasz Przemek Kaźmierczak dostanie szansę gry w Champions League ;P
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dokładnie dyspozycja OM to wielka zagadka, bo po fatalnym meczu w lidze potrafią zagrać znacznie lepiej i niespodziewanie wygrać na Anfield Road... ale przeglądając kadrę OM na tem mecz mozemy wyszukac powracającego po kontuzji Juliena Rodrigueza piłkarza, który był dosyć szczęśliwy dla OM gdyz z nim w skladzie druzyna odnotowywala lepsze rezultaty. Chocby wygrana z Besiktasem ;) :p

Odnosnie tego meczu to mnie do grania na Porto zniechęciła absencja kreatora gry Lucho Gonzaleza, ktory jest jedną z wiodących postaci w portugalskim klubie. Swoją drogą ciekawe czy nasz Przemek Kaźmierczak dostanie szansę gry w Champions League ;P
Lucho się wyróżniał, ale nie jest niezastąpiony. A z Przemkiem nie ma żartów - wg mnie wejdzie w II połowie. Poważnie ???? Oczywiście zależy wszystko od przebiegu meczu ;)
 
matty07 0

matty07

Użytkownik
Spotkanie: Porto - Marseille
Typ:
Porto -1
Kurs:3.15
Bukmacher:Expekt

Analiza: Spotkanie w lidze mistrzów które wyłoni lidera grupy A, faworytem tego spotkania jest oczywiście zespół Porto który w lidze na własnym obiekcie gra znakomicie 4-1-0 i w lidze mistrzów równie dobrze sobie radzi. Marsylia jest bardzo dziwnym zespołem w tej grupie, w lidze sobie nie radzi a w lidze mistrzów jest liderem swojej grupy (według mnie bardzo szczęśliwie) ale swoją grą nie zasługują na to.
I zespół Porto który jest zdecydowanie lepszym zespłem grając u siebie udowodni im to i bedzie chciał przypieczętować swój awans do dalszej serii rozgrywek wysokim zwycięstwem,nie daje wiekszy szans gościom, ich szczęscie się już skonczyło i dobrze by było gdyby udało im sie wyjść chodz by z drugiego miejsca, ale raczej tak sie nie stanie. W pierwszym meczu tych druzyn był remis, ale Porto powinno ten mecz wygrać, byli zdecydowanie lepsi i w tym meczu to udowodnią!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom